Vlaams Sportverbond Oude Schuur zorgt voor verrassing Katholieke Sportfederatie 0 WsU' B"ve?em O Minivoetbal supportersklub Penalty Lokeren UNO* UNO* Programma Zaterdag 1 I VK Peugeot A -'t Hoekske Vriendenkring - Kobekensvrienden Shell Boys - Pylonen De Kerf Sportief Steendorp - RD Beveren Travel FC Laar - VK Audi De lager - Den Buiten Sport - SV Meteoor 2 Tivoli Boys - Altodie VK 3M Zwijndrecht - RBS Hoger Op Brouvflffsboys - Sportief Kruibeke Glaenleeuw - Uilen Alu De Cauwer - Welvaart Wembley - Frema 3-A Klein Laar - AFC Woodstock Scoutshuis - Dry Boeren Tip Top - Ten Bosch Verbroedering - VK Peugeot B KWB Kruibeke - De Nieuwe Sportvriend 13.3° u. VK Boomkwekerij - De Wolf - Kalishoek CR Saeftinghe - VK Veile Luitentuit - VK't Vlietje 3-B Viola - Moerstraat Onder Ons - Zeemeermin Akai Boys - The Red Boys Tromp - Modeme Bijlken - All Keep Palm - De Pekton Welkom - Vapo Zondagvoormidg 1 Los Amigo's - KWB OLVrouw Frema - Pompstraat Luitentuit - Real Witte Pen A KWB Kruibeke - Van Hoecke Veile - Glazenleeuw Kommersanten - Gaverland 2 Kalishoek - Blue Boys 't Klokhuis - Spaans Kwartier Shell Boys - Sportief Steendorp Sportief Waasmunster - Zilebeek Jong KWB Elversele - RD Multi Center Wilgenhof (vrij) 3-A Den Ijzer - Belseelse SV Wijnveld - Koekoek Metallo's - Meteoor Scoutshuis - VK Nopri Temse Zele Hoop en Vreugd - SK Belsele Zeemeermin (vrij) 3-B Jong Bijlken - Van De Voorde Rompu Zaffelare - Oud KWB Elversele Real Witte Pen B - KWB St. Anna Moerstraat - The Cup KLJ St. Anna - Bijlken A Neerstraat (vrij) Zondagnamiddag 1 Rebellen Vossenhoek - Uil KLJ St. Anna - Blue Boys Favo - Drij Boeren Fina Boys - Thor Veldeken Herleving - Hamse Bouwcentrale Club '66 - Flash Back Planteam Zwarte Panters (vrij) 2 Peyton Place - De Stoofpot Statievrienden - ASV Rapid Burcht Wijkagenten - De Sater Terlocht - De Vrede 't Fort - Den Buiten Hudino Boys - Caves De Zon - Hoop en Vreugd Donderdag 11.11.1382 Shell Boys - RD Multi Center 10 u. Den Buiten - SV Meteor 14.30 u. Uilen - VK 3M Zwijndrecht De Sater - ASV Rapid Burcht Welvaart - Frema Viola - Zeemeermin Shell Boys - VK Audi Dry Boeren - VK Peugeot B AFC Woodstock - De Ni< Sportvriend Luitentuit - Kalishoek VK Veile - Klein Laar Scoutshuis - CR Saeftinghe Tip Top - Boomkwekerij De Wolf KWB Kruibeke - Verbroedering Ten Bosch - VK 't Vlietje Uitlsagen Zaterdag 1 FC Sport-VK Peugeot A 1-1 FC Laar - Shell Boys 3-0 Kobekensvrienden - De Jager 3-1 Den Buiten - Sportief Steendorp 0-2 Vriedenkring - VS Meteoor 1 -3 't Hoekske - Pylonen De Kerf 2-2 VK Audi - RD Beveren Travel 2-1 2 Altodie - Wembley 1-7 Sportief Kruibke - Club '66 2-2 VK 3M Zwijndrecht - Vlierkouter 3-1 Welvaart - Glaenleeuw 1-1 RBS Hoger Op - Frema 4-2 Brouwersboys - Tivoli Boys 2-5 Alu De Cauwer - Uilen 6-2 3-A Luitentuit - Klein Laar 5-1 AFC Woodstock - Scoutshuis 3-3 Dry Boeren - Tip Top 5-2 Ten Bosch - Verbroedering 4-2 VK Peugeot B - KWB Kruibeke 2-1 De Nieuwe Sportvriend-Boom kwek. De Wolf 2-0 Kalishoek - CR Saeftinghe 2-3 VK 't Vlietje - VK Veile 2-2 3-B Moerstraat - 't Rivierenhof 5-0 All Keep - Akai Boys 1 -1 Zeemeermin - Palm 2-12 De Pekton-Tromp 0-3 Vapo - Onder Ons 1 -3 The Red Boys - Viola 5-2 Modeme - Bijlken 6-3 Zondagvoormiddag 1 Frema - Los Amigo's 1-1 Luitentuit - VK Veile 1-1 KWB Kruibeke - Kommersanten 0-2 Gaverland - Glazenleeuw 2-0 KWB OLVrouw - Real Witte Pen A 2-0 Pompstraat - Van Hoecke 3-0 2 't Klokhuis - Blue Boys 2-2 Jong KWB Elversele - Shell Boys 3-3 Wilgenhof - RD Multi Center 0-9 Kalishoek - Sportief Steendorp 1 -2 Spaans Kwartier - Zillebeek 4-4 Sportief Waasmunster (vrij) 3-A Wiinveld - Den Ijzer 0-0 Metallo's - Scoutshuis Zeemeermin - Hood en Vreuad SK Belsele - VK Nopri Tems.. Zele Belseelse SV- SV Meteoor Koekoek (vrij) 3-B Real Witte Pen B - Oud KWB Elversele Moerstraat - Jong Bijlken KLJ St. Anna - Van De Voorde Neerstraat - Rompu Zaffelare Bijlken A - KWB St. Anna The Cup (vrij) Zondagnamiddag 1 Uil - Club '66 Thor Veldeken - KLJ St. Anna Zwarte Panters - Herleving Hamse Bouwcentrale - Favo Blue Boys - Rebellen Vossenhoek Dry Boeren - Fina Boys Flash Back - Planteam (vrij) De Stoofpot - De Zon Den Buiten - Wijkagenten ASV Rapid Burcht - Hudino Boys Cavas - Terlocht Hoop en Vreugd - Statievrienden De Sater - Peyton Place De Vrede - 't Fort Rangschikking Zaterdag 1 VK Peugeot A Vriendenkring Kobekensvrienden Laar Sport 't Hoekske SV Meteoor VK Audi Sportief Steendorp Shell Boys Den Buiten Pylonen De Kerf De Jager RD Beveren Travel 2 Wembley VK 3M Zwijndrecht Vlierkouter Alu De Cauwer Club '66 Tivoli Boys Welvaart Uilen RBS Hoger Op Glazenleeuw Sportief Kruibeke Frema Altodie Brouwersboys 3-A Luitentuit De Nieuwe Sportvriend VK Veile CR Saeftinghe Dry Boeren VK 't Vlietjen KWB Kruibeke Ten Bosch Vrbroedering Tip Top Klein Laar Scouthuis AFC Woodstock Boomkwekerij De Wolf Kalishoek VK Peugeot B 3-B Moerstraat Onder Ons Vapo Modeme Palm The Red Boys Tromp All Keep Bijlken B Akai Boys Zeemeermin Viola 't Rivierenhof De Pekton Zondagvoormiddag 1 Luitetuit Glazenleeuw VK Veile Los Amigo's KWB OLVrouw Van Hoecke KWB Kruibeke Pompstraat Kommersanten Frema Gaverland Real Witte Pen A 2 Spaans Kwartier Sportief Steendorp RD Multi Center Zillebeek Jong KWB Elversele 't Klokhuis Kalishoek Wilgenhof Sportief Waasmunster Shell Boys 3-A Scoutshuis VK Nopri Tem.ie-Zele Den Ijzer Hoop en Vreugd Zeemeermin SK Belsele SV Meteoor Belseelse SV Metallo's Koekoek Wijnveld 3-B KLJ St. Anna Moerstraat Jong Bijlken Van De Voorde Oud WKB Elversele Bijlken A Neerstraat The Cup Real Witte Pen B Rompu Zaffelare KWB St. Anna Zondagnamiddag 1 Thor Veldeken Hamse Bouwcentrale Favo Rebellen Vossenhoek Dry Boeren Herleving Blue Boys Club '66 1-3 1-0 ff 0-5 3-0 1-2 1-2 0-1 1-0 5-0 3-1 1-3 6-0 ff 0-5 LIEFHEBBERSVOETBAL De Voorpost - 5.11 1982 - 43 Liefhebberstornooi der stad Lokeren - Bekerwedstrijden Overgangsklasse A Oude Schuur 2 Standaard 2 Een bekerwedstrijd houdt altijd verrassingen in. Standaard was gestart als superfavoriet maar moet de schuld van de diskwalifica tie in eigen huishouden on derzoeken. De thuisploeg liet er van bij de aanvang geen gras over groeien. Freddy Van de Voorde stak door naar Freddy Schaeck en die scoorde beheerst: 1-0. Amper enkele minuten later liet de Standaardverdedi ging een nonchalancesteek vallen. Een slechte terug speelbal en Ronny Noët was iedereen te vlug af: 2-0. Een koud stortbad voor de bezoe kers dat hen meteen wakker maakte. Mare Famaey gaf het voorbeeld en bediende Eddy De Pauw: 2-1. Meteen ruststand. In de Stan daardkleedkamers moet er wel een hartig woordje ge praat zijn want zij lieten er geen gras over groeien. Aan de 65" min. kon Oscar Prin- gels mooi binnenkoppen, na hoekschop. Standaard bleef aandringen maar de lokale doelman hield er alles uit. Bij het strafschoptrappen stoorde Oude Schuur zich niet aan de bezoekende re putatie. Wat een verrassing! Bospark 1 Daknam 2 De wedstrijd ging van start zonder officiële scheidsrech ter maar werd sportief be twist. Aanvallend spel langs beide zijden. Aan de 7' min. was het reeds raak voor de thuisploeg. Daar zorgde Arnold Van Puyen- broeck voor. Maar Daknam zag de zaken anders en ging in de forcing. Amper twee min. na rust stelde Peter Hil- laert de ploegen gelijk. Bos park replikeerde op alle mo gelijke manieren maar de kansen bleven onbenut. Kris Antheunis reageerde dear gepast op en schoot aan de 65* min. de bezoekers op voorsprong. Hoe Bospark nog aandrong, hun aanval len bleven steriel. Smet 6 Ruilare 1 Ruilare nam een bliksem- start. Robert Dierickx trof reeds raak aan de 14' min. Was het strovuur? De pijp van de bezoekers was vlug uit en toen kwam Smet op de proppen. Eddy Baele open de het festival. Na de rust kwamen de bezoekers er niet meer aan te pas. Smet bleef beuken, toonde mooi voetbal en lukte nog vijf doelpunten. Kings Erotica 4 Jeugdhuis T 74 3 Jeugdhuis wilde direkt de Alternaïf Everslaar Vinnige wedstrijd i bleef binnen de sportieve perken. Everslaar opende de score via Freddy Vervaet aan de 16' min. Een kwartier later kwam de thuisploeg op gelijke hoogte. De bezoe kende defensie aarzelde even en het was gebeurd. Juist voor de rust kwam Freddy Vervaet terug op de proppen en het was 1-2. Na de pauze ging Altemaif op zoek naar de gelijkmaker. Het begon zijn wil op te drin gen maar Everslaar counter de gepast en liep via Rudi De Plus en Dany Rogiers naar de overwinning. Een pluim voor scheidsrechter Achiel De Caluwé. André Tussen de leden van sup- portersklub Penalty op 't Zand groeiden plannen die stilaan definitieve vormen begonnen aan te nemen. Gastheer Lubanski liet zich natuurlijk niet pramen om de kar een ferme stoot te geven Het bestuur werd aange sproken en volgende sportievelingen gaven hun zegen: Albert Vermaere. Frans Jacobs. Gustaaf Van Vlerken. Johnny Klasen en Paul Rogiers. Ondertussen had Johnny Collewaert er al enkele wedstrijden opzitten met de ploeg van BTW. Dus voor hem geen problemen. Natuurlijk eerst voor de uit rusting zorgen. Bij wie kon den ze beter terecht dan bij Maurice De Schrijver, jaren lang steunpilaar van Sporting? In de gloednieu we sporthal Van de Velde kwam men gauw aan zijn trekken qua akkomodatie. Johnny Collewaert kon in ze ven haasten twee ontmoe tingen uit zijn mouw schud den, telkens tegen BTW. Iedereen leefde naar die wedstrijd toe, sommigen hadden in geen tien jaar op een voetbalveld gestaan. Het heeft aan enkelen water en zweet, bij somigen bloed en tranen gekost. Maar den kend aan de gemoedelijke sfeer na de wedstrijd, beten ze-door. En gemoedelijkheid heerst er in hun ploegran- gen. Soms wordt er nog uren beslissing forceren en stond aan de 12' min. reeds met 0-2 voor. Pieters bracht de thuisploeg op 1-2 maar na de rust bevestigde Jeugd huis zijn goede bedoelingen en liep uit tot 1-3. Toen kwam De Jonghe op de prop pen: 2-3 en onmiddellijk daarop gelijk langs Pieters. Kings mogen voor De Jonghe een kaarsje branden want tien min. voor tijd zorgde hij ervoor dat de thuisploeg verder mocht bekeren. De Jos 1 Koplopers 1 Weer zo'n verrassing. De mannen van de Kop lieten zich niet intimideren en na men het initiatief. De Jos voelde nattigheid en ging ook aanvallen opbouwen. Het spel was aantrekkelijk maar doelpunten bleven voorlopig uit. Na de rust na men de koplopers terug het heft in handen. Maar scoren kwam er niet van. Dat deed de Jos dan maar via J.P. De Rijcke. Iedereen dacht de wedstrijd gespeeld maar een strafschop enkele minu ten voor tijd bracht de be zoekers op gelijke hoogte. Dan maar beslissingen van- op de witte stip en hierin toonde De Jos zich de baas met 5-3. Etna Wiel 2 Reinaert 0 Zeer sportief treffen. Rei naert brengt iedere week hetzelfde scenario: mooi voetbal maar eens voor doel Zelfs een strafschop bleef onbenut via Eddy Hillaert. Amper hernomen of Jose Van Acker schoot de thuis ploeg op voorsprong. De mo rele opdoffer was nog niet verteerd of Robert Verniers bracht de stand op 2-0. Rei naert deed al het mogelijke maar bij Etna stond een ze kere Alex Baert in het doel en die hield alles. Uitslagen van 31.10.1982 Velzeke - D.H. Welle 0-4 Zwijnaarde - St. Anna 2-1 Erembodegem - R.C. ma ter 0-1 Burst - Herdersem 3-2 Zandbergen - EJ Welle 3-3 DB Welle - Neigem 2-3 VK Hamme - Zinia 3-1 Baasrode - Middelburg 0-6 Kalken - Heizijde 0-5 Appels - JOSO Lebbeke 2-1 Destelbergen - Dam. D'mon- de 4-0 Herdersem - Royen Lebbe ke 4-1 Mere - Moorsel 2-0 Opm. Vermelden we dat in eerste klasse 3 Vieux-Temps Leb beke forfait gegeven heeft voor het hele seizoen! Wedstrijden voor 7.11.1982 Nationale St. Anna - Erembodegem Herdersem - VK Velzeke DH Welle - Serskamp naar (11.11.82) La Lorraine - DB Welle Overgangsklasse B Merendree - SK D'monde Lembeke - VK Hamme baasrode vrij Eerste klasse B sC Doorslaar - Appels JOSO Lebbeke - Destel bergen Dam. D'monde - Kalken Eerste klasse D Zw Impe - Iddergem Papegem - Herdersem II Royen Lebbeke - Mere Moorsel - TV Herzele «De Stijve laars» Nief voor de punten, maar voor de lijn en de lol... Rond de toog kwam het allemaal tot stand. De sportieve exploten van Sporting werden nabeschouwd. Ook de schit terende prestaties van Wlodek Lubanski bij Valenciennes werden bejubeld. Kortom al voetbal wat de klok sloeg in het lokaal van de Poolse sterspeler. Maar waarom zelf eens niet tegen een bal gaan shotten? Real Kastel gepalaverd over technische staaltjes, hierbij alle fysiek leed vergetend dat zij onder gaan hebben. Gezelligheid kent geen tijd. Iedereen is welkom bij de ploeg maar de enige voor waarde is dat men lid moet zijn van supportersklub Pe nalty. Voelt U iets kriebelen kom dan gerust naar Café Penalty of bel Johnny Colle waert even op: 48.35.27. U zit direkt in de goede sfeer! (andré) Het grote derby is op komst! De Erembodegemse Doggen spelen zondag hun derby tegen S. K.een match die wegens het groot aantal supporters steeds de nodige sfeer heeft. De Voorpost zal er ook zijn! (per)

De Voorpost | 1982 | | pagina 19