verdreven cijfers Bolwassing gaf resultaat 3e prov. D Het moest er eens van komen... Boonwijk wil winnen tegen Haasdonk Johan Spanoghe zet F.C. Baasrode een hak 3* Provinciale VOETBAL De Voorpost - 12.11.1982 - 31 ibeke - Grambergen 1-4 Heikant - Excelsior: 0-1 Trainer André Van Driessche kan je nooit overdreven optimisme verwijten. Hij blijft ontzettend nuchter en relati veert als geen ander. Excelsior mocht niet te licht beoor deeld worden; de Sint-Niklase ploeg had trouwens nog niet verloren op verplaatsing. Dit rekord sneuvelde ook niet in Zele. Integendeel, Heikant inkasseerde de eerste neder laag sedert lang... De wedstrijd begon slordig en zenuwachtig. Je zag het zo dat beide ploegen onder spanning van start gingen. Heikant dacht aan zijn re kord en Excelsior wilde kost wat kost voeling houden met de leiders. De twee ploegen hielden krampach tig de verdediging gesloten. Van uitgespeelde doelkan sen was dan hoegenaamd geen sprake. Nochtans waagde de thuisploeg enke le pogingen via Van Eetvel- de. Fiers en Van Driessche. Maar werkelijk gevaar hiel den die schermutselingen niet in. De eerste maal dat Excelsior doorbrak was het prijs. Aan de 19* min. dwon gen de bezoekers een hoek schop af. Meul gaf die kor- rekt en De Bruycker liet de kans niet liggen: 0-1. Heikant replikeerde wel aanvallend maar die waren zodanig in de breedte uitge sponnen dat de bezoekende verdediging alle tijd van de wereld kreeg om zich te or ganiseren. Rust ging mis schien raad brengen. De thuisploeg hervatte wel vol goede bedoelingen maar telkens ontbrak de eind toets. Keeper Bosman kreeg in feite weinig werk op te knappen. Het grootste ge vaar werd voor zijn grote backlijn opgeklaard. De mooiste kans was nog weg gelegd voor de bezoekers. Bombeke had het tweede doelpunt aan zijn voet maar Luc Van Doorsselaere be wees nogmaals zijn klasse en bewaarde de Heikantnet- ten voor verder onheil. De wedstrijd kon vergeleken worden met een boksmatch. Heikant verdiende op pun ten te winnen maar Excel sior plaatste de beslissende K.O. Eigenaardig genoeg maar misschien komt die nederlaag op zijn tijd voor de thuisploeg. De stress valt nu weg en Heikant kan vol gende zondag volledig ont spannen naar Baasrode voor het toptreffen. Een ne derlaag is niet altijd nega tief. (andré) >1 - Berlare: 0-0 mwe schoentjes vooral de lokale spitsen die werkelijk zoals in aande matchen meerdere bewijzen van onkunde of 1 mogen voorlegden. Toch was de thuisploeg, en dit in e tegenstelling met de cijfertaal van het klassement, mindere van de Berlaarse gasten die zeker voor ttendeling naar het Kasteel waren afgezakt, rende de eerste helft hadden de Eendrachters wind el en legden ook een meesterschap aan de dag. Veel logelijkheden volgden daar merkwaardig genoeg it omdat de bal werkelijk te weinig in de diepte ging. Branderde dan wel eventjes in de tweede periode dan was doelman Kerre steeds bij de pinken op toppen van Vergouwen en Bressinck, en had Eddy veel tegenslag wanneer hij bij een persoonlijke aktie >rheen de Berlare-vesting glipte maar in de gauwig- g naast tikte. Dat het gelijkspel dat dus uiteindelijk Iveroverd maar smalletjes was, gaf trainer Ruymbeke ik volmondig toe maar anderzijds wees hij toch op de 9 gedaante van zijn mannen die enkele weken reeds ids de winst met 0-1 bij Baasrode zich niet meer afschrikken van welke tegenstander dan ook en ;g hun lot in eigen handen nemen. De afwerking is, reeds meerdere malen aangestipt, daarbij het groot- ivel waarmee Eendracht Bazel kennelijk dit seizoen éren leven. tde week moeten de geel-blauwen naar leider ef Stekene, een ploeg waar men in het verleden ist kon skoren en ook een of twee puntjes kon H oen. Of deze goede traditie voor Bazel ook zondag doorgetrokken is lang niet zeker want de Stekenaars i vooral in eigen omgeving bijzonder sterk naar voren i onden tot nu nog maar twee doelpunten toe in 'edstrijden (bij de beginmatch tegen Schellebelle) geen enkel punt werd verloren. (kring Kallo - Schellebelle: 2-1 iplseg ontwaakt ia de rast le pauze was het werkelijk zielig om aan te zien hoe alen op alle lijnen werden gedomineerd door het toch 0 hoog aangeslagen bezoekend geheel dat gelukkig ;3n totaal passief bleef. Schellebelle bouwde inder- degelijk op tot de grote backlijn van de tegenstander jviel dan in een totaal besluiteloos gedoe voor keeper sn zijn inderhaast versterkte verdedigingsgordel. Het oordeel was hieraan misschien niet vreemd maar rijds viel toch ook op dat de gastheren zonder reaktie dan de tweede helft waarin Schellebelle op zijn trapte doordat de Sportkringers nu wel speelden voor B waard waren en slag om slinger met de wind als snoot goeie en gevaarlijke patronen in mekaar zet- werd een sterk kollektieve aktie in de 50ste minuut itin de Schepper op de gastkeeper gekeild. Diens lctie was wel bijzonder spektakulair maar toch niet genoeg om de meeopgerukte Franky Rottier in de het skoren te beletten. Vanaf dat moment speelde ploeg natuurlijk in een zetel en was het louter en aan overhaasting zijn te wijten dat de kloof niet tot 1 doelpunten verschil werd opgevoerd. Het was ttegen in de 88ste minuut geraden dat De Schipper is een onhoudbare knal afvuurde tot in de vijandige 'ant bij de allerlaatste bezoekende aktie en de de tweede helft kon Verheyen nog milderen tot verdiende overwinning lijkt Kallo naar een rustig »n toe te werken, daarmee bedoelen we een voetbal- rarin nu eens niet moet gerekend worden of niet met naar de onderste plaatsen moet worden gekeken, les lijkt ons in niet geringe mate het werk van teester Erik Smet die in de drie jaren tijd dat hij in ktief is, een sfeer in de ploeg heeft gebracht waarin in voor iedereen wil werken en men alle successen tót zijn allen waarmaakt. Volgende week reizen de [je laars naar het wisselvallige Berlare dat eerder dit n reeds tot twee keer toe in eigen vesting werd gen door Wase formaties, met name door Stekene 1-2) en Haasdonk (met 0-1). Waarom zouden ook de re er geen succesje kunnen najagen. «Deze wedstrijd betekent werkelijk een absoluut diepte punt,» zegt Red Star-sekretaris Willsens, «het moreel raak te dan al weg in de voorgaande goeie matchen waarin we punten moesten toegeven, maar nu dreigt ook de stemming zelf binnen de ploeg ondermaats te worden. De luttele ploegen die nog achter ons staan zijn gelukkig genoeg allesbehalve sterk, hoewel Schellebelle in verhouding wel veel tot skoren komt en Sombeke als vanouds wel nog een goeie terugronde zal spelen. De voorbereidingsperiode was weliswaar sterk, maar vergeet hierbij niet dat we steevast in het veld kwamen tegen ploegen uit vierde provinciale en misschien staarden we ons op dat moment wel blind op de gunstige resultaten». Het is overigens wel zo dat Haasdonk op een bepaald moment niet minder dan acht effektieven moest vervangen en nu nog steeds Jean- Pierre Verstraeten moet ontberen. Vooral in de voorhoede nijpt het schoentje met momenteel een Eddy Maes die slechts zeer sporadisch een goeie indruk laat. Danny Vergouwen die zelden of nooit tot skoren komt en Lieven Verhelst die sterk is teruggevallen, een gevolg van zijn oud amateursstatuut. Verder leek de verschuiving van Klebert Maes naar de laatste manspositie wel gunstig te zijn maar blijkt nu dat diens afwezigheid in het middenveld onvol doende is ondervangen. In datzelfde middenveld zijn Kris Stevelinck en Luk Catthoir trouwens op zoek naar de goeie konditie. Twee kerels munten daarentegen in alle wedstrij den uit en treffen tot nog toe geen enkel verwijt, met name doelman Luk Van Moeseke, die met een rammelende defensie voor zich wel zeer sterk gebukt gaat onder de vele doelpunten die worden geskoord en Karei De Beule die zich als voorstopper degelijk doorzet. Toch is niet alles negatief bij de ploeg van voorzitter Waterschoot want mannen als Benny Daemen (was in het begin van dit seizoen van plan om af te haken) en Jempi Verstraeten zijn weer aan het komen in de reserven. Hun inbreng kan wellicht enkele uitgebluste fanionspelers de nodige rekuperatietijd geven. Bij het verschijnen van dit nummer is inmiddels ook de terugwedstrijd van de Beker van het Waasland gespeeld, wedstrijd welke op donderdag 11 november werd betwist in Temse tegen het lokale elftal. Misschien kan deze ontmoe ting de nodige aanduidingen brengen voor wat in de komende weken met de Red Stars zal gebeuren en hopelijk geeft de mogelijke verovering van deze gewesttrofee nieu we impulsen aan de Haasdonkformatie. Want het is toch wel droevig dat tot op dit moment vijf punten van de zes werden behaald uit zes verplaatsingen, terwijl men slechts één enkel puntje sprokkelde uit vier thuismatchen! Herdersem - Stekene Sportief: 0-2 Mee aan de leiding Star Haasdonk - Moorsel: 0-5 Star lerretjes jigen veld •pende ziekte waaraan Red Star scheen te lijden in de vijf kompetitieweken werd sedert een goeie maand •el tijdelijk genezen met een gelijkspel tegen Meldert, ■inningen op Sombeke en vooral Berlare. en een goeie ■rijd die nog werd verloren tegenover Stekene, maar •danks deze korte opleving kwam telkens weer op de pond dat men slecht goals kon maken. Een chronische die de «patiënt» (die Red Star toch wel degelijk is en alweer parten speelde in de jongste thuiswedstrijd. in het begin van de wedstrijd twee wenkende •n van een niet door Danny Vergouwen werden ■t en de bezoekers een keertje goed tegenbraken was I de rust nog niets verloren voor de Sterjongens. Dat Pet ook wat trainer Raymond Rooms in de kleedka- l*al gezegd hebben: dek die twee vlugge Moorselspit- en geloof terug in eigen goeie akties. De doodsteek (vorm van de vroege tweede tegengoal vanwege Van "Te in de 50ste minuut volgde echter vlug zodanig zelfs ►el-rood totaal van de kook raakte, iedereen zijn verliet om zonodig de aanval in te gaan en bijgevolg 'julevard naar nieuwe doelpunten wijd open lag. Dat «slechts» een drietal goals volgden was dan ook Jen alleen te wijten aan de weinige pogingen die door Pten nog werden ondernomen. Sportief speelt tot nog toe wel een bijzonder sterk en regelmatig seizoen dat na twee minder goeie partijen waarin toch nog drie punten werden toegevoegd werd afgewisseld met een zeer verdiende zege bij Herdersem. De geelhemden zaten bijna onmiddellijk op het goede pad omdat bij de allereerste aanval thuisverdediger Van Huffel keurig in de voeten speelde van Mare Van Stappen en deze onder de plaatselijke keeper in doel verlengden. Hierdoor was Herdersem patuurlijk aangeslagen, zodanig dat Steke ne uitgesproken baas was en keeper De Roos zichzelf moest opwarmen met konditiegymnastiek. Om de zaak volledig rond te maken kwam Sportief op het eind van de eerste helft nog aan een tweede treffer omdat een vrijschop van Van Goethem tot voor de voet van Vereecken kwam en Mark deze goeie kans niét voorbij liet gaan. In de tweede helft wou de thuisploeg wel nog alles bijzetten om te redden wat kon, en moest Stekene zowaar achteruit omdat ze niet tegen de sterke inzet van de Herdersemnaars opkonden. Toch werden de echte doelkan sen nog gelijkelijk verdeeld: eerst voor Stekene wanneer Mark Van Puymbroeck een schot op de deklat afvuurde en dan voor de tegenpartij wanneer Anné een uitgespeelde kans op de paal besloot. Het was voor de Stekenaars natuurlijk wel een hele geruststelling dat Luk De Roos na zijn kwetsuur tegen Kallo weer kon worden opgesteld en Van Damme anderzijds weer een goeie doublure was voor De Cock. De sfeer binnen de messenvechtersklub is natuurlijk zoals in de grote dagen en ook het vele publiek komt weer naar de Stadionstraat afgezakt. Wellicht ook zondag eerstko mend wanneer de Van Goethemformatie tegen Eendracht Bazel moet kampen in de wetenschap dat deze tegenstan der hem steeds het vuür aan de schenen legt. Maar moeilijk moet ook gaan temeer daar wegvallen uit de voormacht zeker zijn sporen zou nalaten op het morele front. De komende speeldag met pronostiek We kunnen in deze kleine kommentaar in de marge natuurlijk niet nalaten een woordje te zeggen over het puike resultaat van Excelsior behaald op Heikant, waar door de Zeienaars niet alleen een rij van 36 kompetitie matchen zonder nederlaag afgesloten weten maar tevens aan de kop van het klassement het gezelschap van Baasro de en Stekene moeten dulden. De mannen van Guido Bressinck streden het spel immers meer dan resoluut mee en kwamen ook aan een fortuinlijk doelpunt omdat een afgeschampt schot van De Breucker via de zijstaak in de netten kaatste. Verder hield de Wase defensie en vooral doelman Bosman alles keurig recht terwijl aan de Heikantgoal ook nog enkele hartige duels werden betwist waarbij groen-zwart steevast te pletter liep op doelman Van Doorslaer. Zeker en vast een verdiende overwinning van de Heistraatmannen die in zes achtereenvolgende matchen geen nederlaag meer leden en nu zondag een op papier wel erg makkelijke wedstrijd voorgeschoteld krijgen tegen Sombeke. Toch lijkt het voor de Sintniklazenaars op eigen terrein nooit bijzon der mee te zitten zodat ze zeker niets onverlet zullen mogen laten, willen ze zondagavond op de gedeelde vierde plaats blijven staan. Het verdere programma vermeldt nog een derby tussen Stekene en Bazel waarbij weinig of niets op voorhand kan gezegd worden. Kallo gaat naar Berlare en wil zeker een puhtje meepikken en Haasdonk reist naar Boonwijk met de moeilijke opdracht niet te verliezen. Manil De pronostiek: Excebior - Sombeke 1 Boonwijk - Haasdonk 2 Berlare - Kallo X Stekene - Bazel X Met tien punten uit evenveel wedstrijden is men bij RC Boonwijk beslist niet onte vreden. Toch is men van oordeel dat men met wat geluk enkele punten meer in de wacht had kunnen slepen. «Nu zondag tegen Haasdonk mogen we niets onverlet la ten», zegt speler-trainer Leo Pissens. Aan huis moeten we bekwaam zijn om beslag te leggen om de volle inzet. Haasdonk bevindt zich diep in de klassering en verloor tijdens de vorige speeldag met forfaitcijfers. Óp Mel dert speelden we ook niet te best. Wij kregen wel kansen om een grotere afscheiding te realiseren. Maar inzake spelvertoon was het maar pover gesteld. Heelwat slechte voorzetten waren oorzaak dat de partij maar een middelmatig verloop heeft gekend. Aan de rust voerde ik een wissel door. Ludo Pissens kwam in de plaats van Willy Danijs. Daarbij gaf ik Ronny De Fey- ter een meer offensieve op dracht. Dat had een positie ve weerslag. Op de plaats van voorstopper wist Ronny Van Ransbeeck zich biezon- der flink van zijn taak te kwijten. Ronny speelt al ver schillende weken na me kaar voortreffelijk. Zelden kun je hem op een tekortko ming betrappen. Hij is zo wat het sluitstuk van onze verdediging. Tijdens de jongste wedstrijd kwamen we na een kwartier in de tweede helft op Voorsprong. Dat was na een hoekschop die door Pierre Moerenhout was omgezet en door André Segers werd binnengekopt. Daarna hadden we nog de gelegenheid om de afstand groter te maken, maar die kansen werden onbenut ge laten», aldus de Lebbeke- naar. Wij vermelden tenslotte nog dat Romain Dierickx tegen Meldert zijn wederoptreden deed. Hij had voordien slechts aan de eerste twee kompetitiewedstrijden deel genomen. E.D.M. E. Nieuwerkerken herpakte zich na de teleurgang tegen Terjoden en won met ruime 4-0 cijfers tegen Herzele. Het is leider in derde provinciale (per) E. Nieuwerkerken - Herzele: 4-0 De bolwassing die trainer Armand Spitaels gaf aan zijn Holderbeke geraakte op het spelers na de vernederende nederlaag tegen rode lantaarn cahier van de ref. Hij moest Terjoden heeft resultaten gehad. De meer dan vijfhonderd aan De Petters trui trekken voetballiefhebbers die de strijd wilden zien tussen de om een doelpunt te voor tweede en de derde kwamen niet bedrogen uit. komen. Reeds van bij de aftrap kon den de kijkers zien dat er fel zou gevoetbald worden. Het eerste gevaar dreigde er voor de thuisploeg maar Uyttersprot kon wegwerken op de zesde minuut. Amper twee minuten later werd het gevaarlijk aan de andere kant waar De Petter doorgaf aan Steenhaut, doch Fiers kon net de bal in hoekschop verwerken. Na elf minuten kon De Petter zeer mooi twee verdedigers opzij zetten en de gouden pas die hij aan Steenhaut gaf werd deze keer tenvolle benut: 1-0. De match ging zeer vlug en bei de ploegen bewezen dat zij gemakkelijk een reeks ho ger zouden aankunnen. Toen De Blanc op de 20* minuut kon doorbreken moest Jean-Pierre De Saede- leer aan de noodrem trekken om hem te stoppen en dat bracht hem terecht een boe king op. Deze eerste helft was heel spannend en er werd mooi gevoetbald, zodat alle ak- teurs lof dienen toege zwaaid. De 1-0 ruststand mag voor de thuisploeg wel verdiend genoemd worden. Onmiddellijk na de rust trokken de bezoekers op zoek naar de gelijkmaker, doch keeper De Naeyer, flink bijgestaan door kapi tein Danny Roelandt en het broederpaar De Saedeleer, kon het offensief indijken. De bezoekers die de offside- val openstelden gaven aan de snelle voorspelers De Petter, De Bosscher en Steenhaut de gelegenheid om gevaar te scheppen voor het Van Holderbeekse doel. Voor de bezoekers stond het sein vanaf de vijftigste mi nuut voortdurend op rood. Steenhaut kwam oog in oog met de uitgelopen goalie, doch zijn schot ging een me ter over. Enkele minuten la ter moest de keeper een staalhard schot van De Bos scher in hoekschop verwer ken. Na een uur spel kon de bezoekende verdediging niets anders meer dan aan afbraakvoetbal denken. Het begon met De Maeseneer die Uyttersprot foutief moest neerleggen. Ook keeper van Hij moest zelfs eens buiten de backarea de bal met de hand wegslaan voor de voe ten van De Petter, maar even later was het dan toch zover. De Petter kon mooi de keeper voorbij en legde de bal rustig in het doel. Aan de overzijde bleef De Naeyer onklopbaar ook op een kei van De Blanc. Gedaan was het met de be zoekers toen Peter Welle- kens rond de 80* minuut met een prachtdoelpunt de stand op 3-0 bracht. Enkele minuten later kwam de 4-0 dan toch op het bord. De snelle Steenhaut was de af getobde Herzeelse defensie te vlug af. Van Holderbeke was zo boos dat hij de bal ver uit het veld trapte en dat kostte hem geen tweede boeking. Daar Kerksken tegen Bam- brugge 1-1 speelde, komen de Eendrachters opnieuw aan de leiding, samen met Kerksken doch met meer doelpunten! (gm) verloren. Het voerde in de tweede helft de forcing, al hoewel langs de andere kant Baasrode ook een paar keer gevaarlijk tot in het Aalsterse doelgebied kwam doordringen. Met nog een minuut te spelen kwam het dan toch nog tot een gelijk stellend doelpunt voor de thuisploeg. Óok nu weer was het Spanoghe die zijn ploeg op gelijke hoogte bracht. Een juiste uitslag, zegde men na afloop van de ontmoeting in de twee kam pen. Voor S.K. Aalst staat nu de verplaatsing naar Her dersem op het programma. Het moet echter spelmaker Garry De Kinder ontberen en dat betekent alvast een forse handikap. E.D.M. SK. Aalst - FC Baasrode 2-2 F.C. Baasrode heeft op S.K. Aalst een punt moeten prijsge ven. Velen in het palingdorp hadden nochtans vooraf op een zege gerekend in het vooruitzicht van de topper tegen leider Heikant Zele, die nu zondag op het programma staat. In Baasrode verwacht men daarvoor een grote belangstel ling. Men rekent op een overwin- de rust aan een gelijke ning, vooral nu het op eigen stand, dan kwam Baasrode veld te doen is. De sfeer bij evenwel net voor tijd op- Baasrode is uitstekend en nieuw op winst, deze keer iedereen blijkt gemotiveerd langs Eddy Van Keer. in wat nu al de match van Aalst gaf zich echter niet de waarheid wordt ge noemd. Trainer Marcel De Cock zal in dat opzicht zijn poulains wel extra voorbe reiden. In Aalst kwamen Van Keer en co. nochtans tot twee keer op voorsprong. Na een kwartier beging Jean-Clau- de Van Haudenhove een overtreding op Etienne Van Keer. Dat resulteerde in een strafschop die Eddy Van Keer onhoudbaar wist bin nen te schieten. De thuis ploeg reageerde echter ge vat en dwong langs De Kin der een paar kansen af. Net na het halfuur verscheen Jo han Spanoghe in de zone van de waarheid. Vanop rui me afstand haalde hij kei hard uit. De Baasroodse doelman Ringoot had tegen een dergelijke voltreffer niet ct, het minste verhaal. Ver- Aalst-Baasrode 2-2. De wachtte iedereen zich aan strafsc-hofUoch niet stoppen. Aalsterse keeper kwam te vroeg uit zijn doel maar kon deze (per) K«nte overwinning van Sombeke deed het optimisme verzetten. Maar Grember- oplaaien. Toch werden -de bezoekers zeker niet gen was gelanceerd en ken- nin trichat. Buydts en zijn maats zorgen steeds voor spek- de verder succes aan de 64* t j Dat er spanning was kunt U zich zo voorstellen. En min. Van de Neste gaf een De lose was er reeds in de eerste minuten. loeier weg waar Malfliet rei »ke ging van start met noemde stuurde Luc Peel- moeilijk bijkon en de bal n Hakend voetbal. Goed man weg op links. Deze nam moest lossen. Zelfde speler 'e linerend, de bezoeken- twee tegenstrevers in snel- was er als de kippen bij om re rerdediging aftastend, heid en schoot in de kortste Qf te ronden: 1-3. Sombeke overste vijf minuten kon hoek binnen: 1-0. Euforie al- ging nu moreel kompleet ten ■oo -0 geworden zijn. Of je om bij de thuisploeg maar onder. Daarvan profiteerde ei maar hoe het verkeren die was maar van korte Buydts om na een paar drib- De eerste min. werd duur. Vier min. na het lokale belAummertjes, de stand op Ringoot afgezonderd, doelpunt ging Van Damme 1-4 te brengen. Bij de loka- Za I op de bezoekende tussen twee thuisverdedi- l©n vermelden we graag Luc W nan af, maar zijn schot gers door en nam doelman Poelman en Ivan Ringoot ,st éiets te zwak. Kort daar- Malfliet te grazen. 1-1. Hier- voor hun blijvende inzet. ,t. tte Sillis voor doel. Rin- bij ging de lokale doelwach- Wanneer de verdediging pu itond klaar om met een ter toch niet helemaal ©ons beter aansluit bij het al af te ronden maar vrijuit. De aanvallen golf- middenveld dan krijgen de in de rug geduwd. Een den nu over en weer. Rond bezoekers geen zee van ilvoorbeeld van een het halfuur kwamen de be- ruimte om naar hartelust in eer chop maar dat stond zoekers aan een gelukstref- te duikelen. Zondag kan et( ibaar niet in het regie- fer. Hugo De Baere wilde de daaraan reeds verholpen tl. anboekje van scheids- bal ontzetten maar kreeg worden op Excelsior. Op een E,|er Segers. Deze liet hem ongelukkig op zijn vreemd (en beter) terrein ko- jemoedereerd door- knie. Deze kapriool kwam men de White Starboys wel- ii. Aan de 17* min. tim- voor het hoofd van Dierickx licht beter aan hun trekken, en Dirk Van Remoortel en deze kon kalm inkoppen: ingoot een prachtcom- 1-2. Na de rust probeerde André Laatstge- Sombeke wel de bakens te Ronny Van Ransbeeck (RC Boonwi]k) (v)

De Voorpost | 1982 | | pagina 7