nternationale kooravond in iitekene werd sukses Dendermondenaar Piet Heuvinck praatte «Kramiek» boordevol >int-Niklase koor Canteclaer jong- in Parijse Noti e-Dame Azymuth (Lokeren): koncertorganisator in moeilijkheden Middagkoncert te Aalst Se £St^°Pl30,~ rder ln Prachtig pianorecital door Jean-Claude Vanden Eynden te Aalst Zangrecital te Aalst De Voorpost - 19.11.1982 - 29 traditionele kooravond te Stekene telkens het door dirigent De Ruys- ste weekeinde na Allerheiligen kreeg dit jaar scher. Het geheel werd op leen speciaal tintje mee. Er was de deelname van vlotte wijze aaneengepraat v Duitse koor uit Bengel, een gezellig plaatsje door YO De Block, id a de Moezel. Deze gasten verbleven enkele dagen f dan ^teinde- mi; ftekene bij gMtfamUios, maakten kennis met de ^einaohaft Bengel d tkenae marktdag, het Stekense centrum, de Ste- hoofdzakelijk profane lie- ose gastronomie en gastvrijheid, het Zeeuws- deren uit 16de en 17de m amse stadje Hulst en natuurlijk met het bier. eeuw die, wat voordracht ,0C ir vooral werd er gezongen: zowel op de koor- en tonatie betreft, op een 5t! jnd als ter opluistering van de eucharistievierin- meer dan behoorlijk peil i. Voor de Ruysscheveldekoorgangers werd het Yferd®n gebracht. Dirigent te i bijzondere aangename verbroedering, die hope- ^^^eren^a va volgend jaar gevolgen krijgtüand üederen "Nun 'ijhf gasten kwamen zater- middag te Stekene aan konden meteen kennis Jken met de Stekense iheveldekoor, en kre- ïber aonl8 an cff lero Ste Mcl [d T i een aperitief aangebo- inn( In de loop van de na- idag bezochten ze de c en de zaal van de meis- I chool om er de akoes- te testen. Ondertussen bei ■ktdag. In het Gilden- werden ze verwelkomd mevrouw Rollier-Reu- voorzitster van het fan get an» van Frederici, ding: Chris Coppens als Jan «Kommt ihr G'spielen» van op z'n wereldreis, de vlotte M. Franck. Bijzondere danspasjes van Kathy Hof- waardering ging uit naar man, de mooie klanken van «Ein Hennlein Weiss» van. Bert Persoon, de balletpas- Scandello en «Odi et Amor» jes van Petra Hestere Het van de Duitse komponist Jeugdkoor besloot z'n op- Carl Off. Dit Bengels koor treden met nogmaals drie dat reeds zong te Mets, Or- liederen, waaronder het ge- val, Bamberg e.d. kreeg kende «Lied van mijn van de overvolle zaal dan Land», dat bijzonder in de ook een overdiend en dave- smaak viel. Ook en natuur- rend applaus, lijk een pluim voor zuster Nadat nog dank werd uit- Lieve, die nè. haar dag- gesproken vooral ten op- taak erin slaagt de onge- zichte van de ouders van de ren de Ruysschevelde- veer zestig jeugdige zan- leden van het Jeugdkoor - moeders druk bezig gertjes in te tomen én te vanwege medepastoor Ver- het avondmaal voor de boeien en enthousiast te helst, mochten de drie diri- iten te bereiden en dan doen meezingen. Een mas- genten bloemen in ont- iden de zaterdagavond- sale aanwezigheid t.g.v. het vangst nemen, gangers van Stekene tienjarig bestaan (voorjaar Daarna verzamelden de ver- mismaken met dit Duit- 1983) met een groots kon- schillende koorleden met de koor, want Chorgemein- eert zou een erkenning en gastfamilies voor een ver- ift Bengel luisterde met waardering zijn voor het broedering en gezellig sa- tses deze avondeucharis- vele werk. menzijn tot in de vroege riering op. Het 58-koppige Ruyssche- uurtjes, een méér dan volle zaal veldekoor beet de spits af den de aanwezigen ver- met «Een lied over deze Een Stekens-Bengelse komd door voorzitster plaats waar wij bijeengeko- zondag rouw Rollier-Reulens, men zijn» van het bekende Het Chorgemeinschaft Ben- nia in een prachtig Nederlandse duo Huybere- gel bleef ook de ganse zon- het Stekens Jeugd- Oosterhuis, een gebalde dag in Stekene. Al of niet .v. zuster Lieve de melodie afkomstig van een fris en uitgeslapen luister- n id inzette met een drie- oud-Nederlands volkslied, de het Duitse koor de mor tier ^ederen' d*e cïua stijl" Daarna was het «Cantate geneucharistieviering op, j. dracht ruim de goede Domino» van Dietrich Bux- terwijl de Stekense kook- Idelmaat van een jonge- tehude dat op hoog niveau moeders alweer aan de slag air 'KX>r aan*tielden. Op z'n werd gezongen en het meer waren om voor de Duitse sch ligende manier zong serene «Blijf mij nabij» was bezoekers een fijn middag- ^JJJrna Etienne Dieleman een aanloop tot het Ruys- maal klaar te stomen. Het Troubadoera» van Miel schel veldekoor op z'n best, Bengelse koor met als en «Mijn Dorp» van namelijk met het polyfone voorzitter de burgemeester veld. Vermits goede «Sanctus» van Jacques Cle- van Bengel! liet zich het i geen krans behoeft, ment, beter gekend als Stekense eten dan ook dap- het applaus in de lijn. «Clemens-non-Papa»persmaken. rolgens brachten de Reeds bij de aanvang klonk Na een korte rust bracht ;ense «nachtegaaltjes» een sakraal-ingetogen me- het gezelschap een bezoek raditionele toneeltjes en lodiek en stil ingehouden aan 't Helleken, waar Iches. Voor een deel van ritmiek. pastoor-schilder Louis Van publiek wat te langdra- Aansluitend daarbij «De Overloop een schitterende uitgesponnen. Toch een vreugde van de kleine din- tentoonstelling van zijn im voor meerdere jonge gen» met tekst van A. Van werken gaf. f zi !UrS 011 de ti"aaie Meirvenne en getoondicht Na dit kultureel uitstapje werd het Duitse gezelschap met een autocar naar het gezellige en pitoreske plaatsje Hulst gevoerd, voor enkele uurtjes vrij winkelen en dergelijke. Als afsluiting en apotheose was er 's avonds in het Gil denhuis een reuze-af scheidsmaal met de Duitse gasten, de leden van het Ruysscheveldekoor en hun echtgenoten. Het ging er druk-gezellig toe en hier en daar werden al afspraken gemaakt voor de koncer- treis die het Ruysschefcvel- dekoor volgend jaar zal ma ken in Duitsland. Er werden ook herinne ringsgeschenken gegeven aan Stekense gastfamilies als dank voor de gastvrij heid, terwijl de voorzitster van het Ruysscheveldekoor de voorzitter-burgemeester van Bengel een tinnen bord aanbood als blijvende her innering aan deze geslaag de tweedaagse. Als tegen- gewicht ontving het be stuur van het Ruysschevel dekoor 18 flessen echte mö- selwein als ultieme bevesti ging van de verbroedering. Met de handen letterlijk (en figuurlijk) in elkaar gesla gen hier en daar werd zelfs een traantje wegge pinkt zongen beide ko ren dan als afscheid «Auf Wiedereehen» Toekomst Uit bestuurakringen van het koor vernamen we dat er drukke plannen worden gesmeed voor een groots opgezet koncert voor het voorjaar van 1983. Er ziin namelijk onderhandelin gen aan de gang tussen twee buitenlandse koren, die dan naar Stekene zou den komen. Het bestuur is van mening dat kuituurspreiding heel wat meer is dan het be raadslagen over de plaat sing van een glaskontainer hier of daar. Ze zien het dan ook meer in het brengen van echte kuituur op Steke ne, in het laten doorstro men van deze kuituur naar de brede lagen van de Ste kense bevolking DeBeEr De Lokerse vzw Azymuth kampt met financiële problemen. Deze organisatie, die er de voorbije jaren in geslaagd is. internationale muziekgezel schappen naar ons land te brengen en die te doen optreden in dorpen en kleinere steden in heel Vlaanderen, maar toch in eerste instantie in het Waasland, dreigt door die geldelijke moeiljkheden teloor te gaan. Ook al omdat de subsidie, die de voorbije jaren steeds werd toegekend door het ministerie van kuituur, dit jaar werd geschrapt. Het Lokerse parlementslid Miet Smet drong bij kuituurminister Poma aan op een financiële tussen komst vanwege zijn departement ten voordelevan Azymuth. Minister Poma zegde een toelage toe van 2,8 miljoen frank in het bijblad van zijn begroting. voor zover die goedgekeurd wordt door de Vlaamse raad. Volgens minister Poma moet Azymuth middels een goed uitgewerkt herstelplan opnieuw het vertrou wen van de overheid weten te winnen. Want de uitgaven lopen naar zijn oordeel de jongste jaren té hoogop, en hij wijst o.m. op prestigeopzetten, peperdure bureaumachines, huurprijzen, telefoon- en respresentatiekosten. Elk jaar worden bij Azy muth hogere deficits genoteerd. Het financieel beleid bij de instelling moet dus aders aangepakt worden wil men bekomen dat de overheid nog met centen over de brug komt. W.V. Niet op zijn tong gevallen... Zondagmorgen had BRT 1 een dikke achthonderd luisteraars meer. Omdat het programma «Kra miek» van Marc Van Poucke op een onmenselijk vroeg uur het woord liet aan Honky Tonkvoorzitter Piet Heuvinck, was er de zaterdag ervoor geen koncert geweest. Iedereen kon dus met een frisse «krent» naar de vlot keuvelende Dendermondenaar luisteren. Ze heeft heel wat voorbe reidingen gevergd, die twee uur durende uit zending en Piet Heu vinck had wel even plan kenkoorts. Twee uur leek hem een onover brugbare eeuwigheid. Die «trac» verdween ech ter van zodra hij achter de mikro had plaatsge nomen. Marc Van Pouc ke kreeg het zelfs be paald lastig met de praatgrage Piet, wiens woordenvloed af en toe moest onderbroken wor den. Na een inleiding, waarin de «minder be kende» vlaming en zijn organisatie werden voorgesteld, was men al snel aan het wegschen ken van het eerste kra miek toe. Piet Heuvinck koos hiervoor kollega Juul Anthonissen die niet alleen een gewaar deerd joernalist maar te vens een organisator van vele koncerten is en die met Honky Tonk een nauwe band heeft. Hij bezorgt de Dendermon- denaars dikwijls unieke koncerten en artiesten op wereldniveau. Juul voor zijn ontbijt op zon dag dus een krenten brood.* Wel vonden we dat zijn eigen jazzklub nogal fel op de voorgrond trad, maar kom, daarvoor zorgde Mare Van Pouc ke dan zelf. Ondertus sen werden ook enkele stukjes gedraaid die Piet Heuvinck vooraf had mogen kiezen hij heeft ze trouwens zelf meegebracht en waar bij hij aan de luisteraars wel enige verantwoor ding voor deze keuze verschuldigd was. Mare Van Poucke trachtte door te dringen tot de geheimen van de oude jazz en veel te snel kwam het nieuws van 9 uur de uitzending onderbre ken. Het eerste nieuws was trouwens nogal lang uitgevallen en daardoor moesten de ge sprekken bondig worden. Een tweede ramiek werd nog geschonken aan Fernand De Backer, Honky Tonk penning meester en wereldreizi ger. Hij trekt naar New Orleans van zodra hij de kans heeft. Fernand is inderdaad met een «blue note» in zijn achter hoofd geboren. Dat kra miek is hem dus ge gund, dubbel en ik ver diend. Ondertussen had den de luisteraars al kunnen telefoneren om enkele vragen af te vu ren. Deze vragen leken wel interessant en dat bewijst dat de uitzen ding aandachtig werd gevolgd. Piet Heuvinck deed het trouwens uit stekend. De luisteraars hebben na deze uitzending wel een overzicht gekregen van het Vlaamse jazzwereld- je, hoe het reilt en zeilt, welke de verwachtingen zijn en in hoeverre het allemaal kan blijven be staan. Tegen het nieuws van tien uur, was het voor de luisteraar afge lopen, maar Piet moest wel nog even ant woorden op de telefoni sche vragen van de nieuwsgierigen. Tegen halfelf werd hij gelost. Voor Honky Tonk en het ganse jazzcircuit is deze uitzending een goede zaak geweest, (mdb) Op woensdag 24 november om 12.30 u. heeft er in de hal van de Bank Brussel Lambert, Nieuwstraat 27, te Aalst, een middagkoncert plaats. Op het programma staan werken van F. Schubert en F. Chopin. Ze worden uitgevoerd door het Trio Chopin, bestaande uit A. Wenclik, Z. Wenclik en J. Trzeciak. Er is mogelijkheid tot buffet vanaf 12.00 uur. Het einde van het koncert is voorzien omstreeks 13.30 u. De toegangsprijs bedraagt 30 fr. a?1 k°ncei"treizen naar Rome, Colmar, Hanno- hoogtepunt van deze koor- Sibenik enz., stond ditmaal voor het gemengd reis met een dubbel optre- (figUr Canteclaer een trip naar Parijs op het pro- den in de Notre-Dame de n v mma. Deze reis was het resultaat van een paar Paris- °P uitnodiging van jan itaties die geglobaliseerd werden tot een reeks de geestelijkheid van de o l» i optredens, enerzijds in La Chapelle de l'Hópital Not^Dame waarvoor te- Lit L k des Invalides (kerk van de Notre-Dame, een funktie isK finde Dome des Invalides) op 31 oktober, om te die teruggaat tot de twaalf- nai mineren in een optreden met Allerheiligen in de de eeuw en verantwoorde- 1 edraal Notre-Dame de Paris met een mis in de d frmiddag en een koncert in de namiddag. lijkheid geeft voor al wat vokaal in de Notre-Dame ten gehore gebracht wordt zowel tijdens als buiten de erediensten. Hij bracht, voor een afgela den Notre-Dame, het «Pré- lüdium en Fuga in Do klein» van J.S. Bach, het «Récit en Tierce en Taille» van N. de Grigny en de «Tocatella en Fugetta op Salve Regina» van onze Vlaamse H. Roelstraete, ten het overlijden van hun een perfekt stemmeneven- iter en eerste dirigent wicht. 'n Raymond De Meester, Dit gezongen optreden J011 het se1-816 buiten- werd verbonden door een Het kooroptreden werd om- °Ptre^en van het vertolking op orgel door kaderd door een orgelreci- r onder de leiding van Marc Van Meeresche Hij tal verzorgd door Jan Van p„ 'Nieuwe dirigent Johan vertolkte, naast het geken- Landeghem. Deze jonge or- Meester en tegelijkertijd de Toccota in sol klein van ganist, geboren te Temse op 11 ®rste konfrontatie van J.S. Bach, ook en in het 28.11.54, behaalde bij prof k?ormethetoP ho1 van de leeuw - «L'Ap- K D'Hooghe aan het kon- irgebied fel verwende parition de l'église éternel- servatorium te Maastricht publiek. Ie» van O Messiaen. Na het het hoger diploma orgel en eerste koncert was koncert hadden we de gele- is organist van de Sint-Jo- fgamseerd in de kapel genheid te praten met Mr. zefskerk te Sint-Niklaas het Hopital Charles de Ravillez, organist van de Hij begeleidde reeds het te Ivry door mme Ri- «Chapelle Charles Foix» en koor Canteclaer tijdens een kunstpromotor, en leerling van O. Messiaen. koncertreis naar Sibenik en tw Maillet, kuituur- Deze heer sprak zijn bewon- Primosten in Joegoslavië, ié van de Franse am- dering uit voor de koor- Ie te Brussel Dit op- klank en de technische werd gegeven in het vaardigheid van Cante- jische kader van een claer. Verder was hij ge- Hötel-Dieu» waar de woon enthoesiast over de nog hing van wat eens vertolking van het werk -"ideur van de Parijse van zijn leermeester Mes- i moet geweest zijn. siaen. Een grotere waarde- was een zeer intimis- ring kunnen wij ons moei- programma dat een lijk voorstellen. ireid overzicht gaf Zondag 31 oktober werd gehore, de religieu8e zanglite- dan de hoogmis opgeluis- ,r gaande van «O Jesu terd in de Eglise des Invali- Het koorgedeelte was opge- van Jaquet Van des in aanwezigheid van bouwd uit een triptiek lie- «In te Domine o.a. dhr. De Schrijver, per- deren rond drie thema's: van J. De8prez, manent afgevaardigde voor «Allerzielen met de doods- sind die Toten» van België bij de Unesco te Pa- gedachte» «De Maagd Ma- lutz, naar de meer rijs. Vóór de homilie ver- ria» en de «Hoop op een Idse koorwerken welkomde kannunik Vester betere Wereld» Het eerste "jf het wondermooie het koor in de stijl van de thema, Allerzielen, kreeg Profundis» van Vic grote Franse predikanten als hoogtepunt de vertol- Ri' 7Vtj, Vö Mana" van door te zeggen dat dit op- king van «Ach Herr, lasz i/iu komponist treden een unicum was in dein lieb'Engelein» van J.S. VOS neirbaut en de gedra- de artistieke geschiedenis Bach met een opmerkelijke i oewerking van «Lieve van zijn kerk, in die zin dat sopraanpartij. Bij de reeks «we vail ons Land» van er tot nu toe hooguit twee- Marialiederen viel de ver- 1 li'19uJ,em?J18 door Jan maal per jaar een Belgisch tölking op van het «Ave Ma- Jandeghem. koor mocht optreden in de ria» van Rik Heirbaut, een °°r de Franse toe- Eglise Saint-Louis en dat koorwerk zonder grove ef- Ta ™ers een openbaring het koor Canteclaer wel fektjagerij, eenvoudig- is en waarvoor zij hun speciale gaven moest heb- groot en door het koor m ?®wone bewondering ben om deze traditie te kun- neergezet met een allure de en «ukten was de vertol- nen doorbreken door dit Notre-Dame waardig ib 0011 bewerking van jaar het derde optreden te rin oodward 1744-1777) verzorgen. We kennen zo Het onderwerp «Hoop op '8ZI ImLf 122 1111 het ondertussen wel de Franse een betere Wereld» werd ge- boek van Koning Da- «jeux de mots», maar 'al symboliseerd door «In te e\e «t werk, dat algemeen strookte het niet perfekt Domine Speravi» van J iJ0 wordt aan met de historische waar- Desprez waarin Canteclaer werd met heid, het was toch char- voornamelijk in de tenor- eenv.oud mant gezegd. en de altpartij een zeer ho- Hosanna to the Son of Da vid» van Th. Weelkes in ge zamenlijke uitvoering van koor en orgel besloot dit koncert. Zowel de mis van 11.30 u. als het koncert om 14 30 u. werden door een niet te schatten aantal aan dachtige gelovigen bijge woond. Voor een slotindruk van de ze koncertreis citeren wij dhr. De Schrijver, onze ver tegenwoordiger bij de Une sco, die. na het optreden in de Eglise des Invalides, zei dat wij Vlamingen maar één groot gebrek hebben, namelijk dat wij niet vol doende beseffen hoe goed wij wel zijn. J.D.W. Van 27 november tot 13 de cember heeft in de militiezaal van het stadhuis van Brussel een tentoonstelling plaats die als titel «Klangfarbenmelodie» meekreeg en wordt georgani- zeerd naar eenleiding van de ÏOO1 verjaardag van de Poolse komponist Karol Szymanow- sky. De tentoonstelling is toe gankelijk van maandag tot za terdag van 11.00 tot 18.00 uui en op zondag van 10.00 tot 13.00 uur. Het pianorecital door Jean-Claude Vanden Eynden, dat dinsdag 9 november plaats had in de feestzaal van het stadhuis te Aalst, was een enorm sukses. Pro Arte Aalst had voor haar eerste concert van dit seizoen een Belgisch pia nist willen uitnodigen. De keuze was gevallen op J. C. Vanden Eynden, die reeds op 16-jarige leeftijd (in 1964) laureaat werd van de Koningin Elisabethwed- strijd. Sindsdien heeft hij, dank zij zijn eigen relaties en de steun van het Ministe rie van Cultuur, veel in het buitenland opgetreden. In december 1980 bijvoorbeeld gaf hij koncerten in Japan en volgend jaar komen Chi na en Nieuw-Zeeland aan de beurt. De belangstelling dinsdag avond voor deze klaviervir tuoos was dan ook groot. En het publiek werd zeker niet teleurgesteld, integen deel. Jean-Claude Vanden Eyn den bespeelde een halve vleugel (Bösendorfer, die voor deze gelegenheid door Pro Arte gehuurd werd). Het eerste deel van het pro gramma was vrij zwaar, al thans toch voor leken. De werken waren respektieve- lijk de 2' Partita in Ut Mi neur van J.S. Bach en de 23* Sonate opus 53 in UT Majeur «Waldstein» van L. Van Beethoven. De 2* Partita van Bach is een Duitse suite. In tegen stelling tot de Franse en de Engelse suites treffen ons bij deze vooral een uiterste vrijheid van schikking, als mede een diepe gedachten- grond en een veeleisende technische gaafheid. De vertolking was zeer sereen met overwegend zachte kleuren zonder vefel hoogte punten. De Sonate opus 53, gewijd aan Graaf Von Waldstein, is een van Beet hoven's grootste en tevens moeiliikste sonates. De jubelende blijheid en uit bundige kracht die deze so nate kenmerken, evenals de momenten van verinner lijkte tederheid werden op meesterlijke wijze door Vanden Eynden naar voor gebracht. Tijdens de pauze die hierop volgde, hoorde men overal enthousiaste stemmen. Het grootste deel van het pu bliek wachtte reeds met spanning op de tweede helft van het programma, dat volledig samengesteld was uit walsen van vier ver schillende componisten. Vijf zeer romantische en in tieme walsen van Chopin vielen enorm in de smaak bij het publiek. Hierna speelde Jean-Claude Vanden Eynden de minder bekende Arabesken op wal sen van J. Strauss gecom poneerd door Schulzevler. Dit is een grappig werk dat bij de aanwezigen een glim lach op de lippen te voor schijn bracht, maar tech nisch uiterst moeilijk is. De virtuositeit die hierbij ten toon gespreid werd was fantastisch. De twee vergeten walsen van Liszt werden met iets minder enthousiasme ont vangen, alhoewel ze heel gevoelig vertolkt werden. Deze walsen bezitten echter niet het briljante dat men in veel andere werken van Liszt herkent. Het hoogtepunt van de avond was «La Valse» van Ravel, wat oorspronkelijk een orkest werk is maar bewerkt werd voor klavier alleen. Jean-Claude Vanden Eynden benaderde op be paalde momenten zo sterk de orkestuitvoering dat het bijna niet te geloven was dat enkel de piano bespeeld werd, De reaktie van de aanwezi gen was uitbundig. De kla viervirtuoos werd vier keer terug op het podium geroe pen, maar hij gaf ^een bis- nummer. Waarschijnlijk was dat niet meer mogelijk voor hem na die laatste krachtinspanning. Het zangrecital, dat maandagavond 15 november plaats had, was georganiseerd door het Willems fonds Aalst. tolkt en muntte uit door Maandag was het dan het mogene vertolking gaf. De uitvoerders van dit zangrecital waren: het koor «Laat Blijde Weergalmen», onder leiding van de heer Karei Van Daele; de solo zangeres Nelly De Ro, so praan; de solozanger Luc De Smet, bas-bariton en aan de piano de heer Piet Kiec- kens. Dhr. Mark De Jode, voorzit ter van het Willemsfonds Aalst leidde het gebeuren in met een toespraak. Hierbij dankte hij alle leden van de direktie van de Ge nerale Bank. Verder vertel de hij het zeer talrijk opge komen publiek iets over de historiek van het koor «Laat Blijde Weergalmen». Dit koor is gesticht in 1965 door E.H. Juul Ghijselen, toenmalig onderpastoor op de St.-Annaparochie te Aalst, met de bedoeling aan sommige kerkelijke feest dagen en plechtigheden meer luister te geven Het koor heeft geen statuten, geen ere- noch beschermle- den, maar wel een 50-tal zangliefhebbers die in een groeiende zin voor kunst en verfijning verder bouwen om alzo het zingen een ar tistieke waarde te geven. Deze grote belangstelling is vooral te danken aan de sa menstelling van het reper torium. Benevens missen en geestelijke gezangen worden ook wereldlijke lie deren in het Nederlands en in vreemde talen uitge voerd. In de periode van 1968 tot 1975 werden in de provin ciale koorzangtornooien de 5 categorieën doorlopen, met als bekroning in 1975 te Mere de toelating tot de hoogste afdeling: de Eredi visie. Het programma dat het koor en de solisten brach ten was zeer gevarieerd (o.a. Brahms, Scarlatti, Mo zart, Mendelssohn, Schu bert) en omvatte zowel ker kelijke als wereldlijke liede ren. Er werd door het koor eveneens een lied gezongen dat gekomponeerd werd door onze stadsgenoot Oc taaf Boone. Alle medewerkers werden na afloop van het recital bedankt met bloemen en met het symbool van het Willemsfonds Aalst. Ieder een was het er over eens dat de uitvoerders er ten volle in geslaagd waren om ons een heerlijke en kunstvolle avond te bezorgen. Aalst. De koncertuitvoerders op het podium (ad)

De Voorpost | 1982 | | pagina 29