[inivoetbal in het Aalsterse >e Leenheer duwt TZ Deprouw it de top NOMB-kern St.-Gillis-Waas Minivoetbalkompetitie Berlare Wie wordt herfstkompioen MEDELEVEN De heer Paul De Beul Toneel te Denderbelle émm MINIVOETBAL De Voorpost - 19.11.1982 - 55 n de B.Z.V.B. stond vrijdagavond alles in het teken van de 1 België-Holland. Alle clubs kregen vrijaf om de e Belgische zaalvoetballers aan het werk te zien. Oost leren kreeg nu de organisatie toegewezen. Onze Belgen moesten voor de zevende maal op de tien gespeelde xtchen ook nu het onderspit delven. Ditmaal echter met t kleinste verschil 3-4. Een ruime belangstelling in de itse sportzaal heeft nogmaals bewezen dat zaalvoetbal ook in Oost-Vlaanderen aan interesse wint en een fel gewaardeerde sport wordt. In de N.O.M.B. competitie verloren de twee Teralfenese ploegen respectievelijk tegen L. Zele en O.N. Zele. In derde nationale liet Mini Atom een punt liggen en heeft Mini Rally Heldergem niet kunnen bevestigen. Resocub Kerks- ken Aalst was vrij. 4.V.C. Teralfene O.N. Zele 1 Teralfene heeft een goede 4 repliek gegeven tegen de HDflVOETBALKOMPl 111 li. ,V. TELELEC-de balans 1-5 e tweede zege voor De Balans in deze kompetitie en isteen wipt De Balans over SV. Telelec in het klassement, et eas wachten geblazen op het eerste doelpunt dat er in e tweede periode kwam. Luc De Vijlder en Geert Van erckhove doelden voor resp. SV. Telelec en De Balans (1- Guido Roels bracht De Balans na de kampwisseling op oorsprong. Goalgetter Paul Herwege legde de zege vast in e slotact met drie doelpunten (1-5). LODDE-ARSENAL 5-7 et was sedert 2 oktober geleden dat Arsenal een zege had innengehaald. Dit gebeurde dan tegen Klodde. André an der Poorten opende de score in de eerste act. In de ireede periode vergrootte Arsenal z'n voorsprong doch lodde scoorde tegen (1-3). Een sterke derde periode van lodde stelde Arsenal voor problemen (4-4). Arsenal had in e slotperiode echter voldoende kracht in huis om Klodde kloppen. Voor Klodde scoorden Rik Vehent (3), Vincent e Smedt (2) en Filip De Smedt kreeg geel. lulien Van ïtvelde (3), Gustaaf Poppe (2) en I.P. Vehent scoorden voor rsenal. Ie SLOEBERKE - VAM DAMME O&N 0-13 ,n Sen probleemloze zege voor leider O&N. Van Damme tegen 31 ode lantaarn 't Sloeberke. De eerste act eindigde op 0-1. Je pt werd 0-4 in de tweede periode. Met enkele mooie *e nmbinaties bracht O&N Van Damme de score op 0-8 in de e" jerde set. 't Sloeberke ondernam enkele goede pogingen ,u »aar tot een eerreddend doelpunt kwamen de groen-witten iet. Frank Goossens (4), Etienne DUollander (3), Mare De g (eule (3), Patrick Burms. Paul De Waele en André Steeman (kenden de dertien rozen aan. AN CAUTEREN - SK CHANT ANT 7-0 'O i het wedstrijdbegin kreeg SK. Chatant enkele wenkende j jtmsen voorgeschoteld doch de afwerking was onnauw- 'a Burig. Met een afstandsschot opende Kris Van Car'teren 3n score. Van Cauteren had een overwicht in deze wed- rijd maar kwam eerder moeilijk tot scoren. De stand werd 3n jgedreven na Danny De Kinder en Jan Van Cauteren in de reede periode. Poter Van Driessche en Paul Van Cauteren j norden in de derde act (0-5). Emiel De Witte dikte met vee doelpunten de score aan tot 0-7 in de slotperiode. |E BISSCHOP - ROMBOUT SAFIR 4-4 et leze erg spannende wedstrijd leverde uiteindelijk een de >gisch gelijkspel op. Het vijf-man sterke De Bisschop had en j de rust een 3-2 voorsprong opgebouwd. In de derde iet leriode bracht Patrick Van De Velde de stand in evenwicht, lly Ike ploeg scoorde nog éénmaal in de slotact. Beide ar oegen misten een comerbal. Voor De Bisschop scoorden ik Van Uytfang (2), Toon De Paepe en Luc Poppe. Voor pmbout/Safir waren de overige schutters Marc Van de 1 elde (2). I.P. Michiels. 2IVZ. DEPROUW- DE LEENHEER/NEUS 5-8 De boeiende eerste periode zorgde meteen al voor vol- in. Jende doelpunten (2-2). In de tweede act begon Jan j te Erkers aan z'n recital doelpunten (2-5). De derde en de lijd erde act verliep in het voordeel van MVZ Deprouw doch 3atfrt overwicht bracht niet voldoende doelpunten om De tenheer/Nelis te verontrusten. Jan Berkers scoorde zes aal en brengt meteen z'n doelpunten totaal op 50 of een ïmiddelde van 5 treffers per wedstrijd. Jan Geens J.P. hristiaens scoorden eveneens voor De Leenheer/Nelis. oelman De Schrijver kreeg geel. Chris De Waele (2), Geert hristiaens, Gilbert Christiaens en Luc Vertongen scoor- 2-1 M voor MVZ. Gilbert Deprouw. 1-1 VZ. VEHENT - HEIRMAN 3-5 2-1 ffeede opeenvolgende nederlaag voor MVZ. Vehent. 3-1 tunner up» Heinnan knoopte terug aan met de overwin- CMpng en heeft nu reeds uitzicht op de elfde plaats. In de 4-tBrste periode kwam Heirman 0-1 voor, doch hét evenwicht 34 erd hersteld in de tweede act. In de derde periode nam VZ. Vehent de leiding over (3-2) doch in de slotact weiden buten in de thuisdefensie afgestraft zodat de volle winst J® Dg naar Heirman ging. Voor MVZ. Vehent scoorden Joris 'illockx (2), en Pierce De Sitter. Frank Heirman (3), André 9e Waele (geel) en Robert Van Dorp scoorden voor Heir- an. ji ESS - NEYT 1-1 l j) ess, nog steeds op een mooie zesde plaats, speelden I jj Blijk met achtervolger Neyt. Ondanks de weinige doel- jfinten was de wedstrijd spannend om volgen. Martin 1 erhulst bracht Ness op winst in de eerste act maar j nnand Christiaen herstelde het evenwicht in de tweede j Mode. Tevergeefs gingen beide ploegen op zoek naar de j i inninggoal maar die kwam er niet. Iedere ploeg mistte i Dg de geboden comerballen die eventueel de beslissing idden kunnen brengen. Johan DUondt en Jaak Fierens ogen geel. Oj PASSEMENT: 5.; O&N Van Damme 11/20, 2. De Leenheer/Nelis 10/18, 3. [Jan Cauteren 10/17, 4. MVZ. Deprouw 11/17, 5. Coppieters [.[1/16, 6. Ness 10/11, 7. MVZ. Vehent 10/11, 8. Neyt 10/11, 9. 2- raenal 10/10, 10. Rombout/Safir 11/10, 11. Klodde 11/7, 12. j. eirman 10/6, 13. SK. Chantant 11/6, 14. De Bisschop 10/5, De Balans 11/5, 16. SV. Teletec 10/4, 17. 't Sloeberke 10/0 i ETERANENKOMPETTTIE 1 wneirt-VSO 5-3 1 Jt vijf man sterke Veneirt heeft het kunnen rooien tegen 1 50. Na een eerste periode die scoorloos was werd de 3 1 ""d geopend. Hugo Heirman en René Poppe scoorden »r Verneirt en Roger Huylebroeck voor VSO (2-1). Hugo De lepe en Jules Poppe brachten VSO op een 4-1 achterstand 1 achteraf bleek dat deze kloof voor VSO onoverbrugbaar to rijn. Een laatste offensief van VSO leverde nog wel *®e treffers op van Emiel Verberckmoes maar ondertussen ïd Hugo Heirman de zege veilig gesteld. MI DAMME KOEVLIET- SV. TELELEC 5-3 bij de wedstrijdaanvang liet Van Damme Koevliet oidelijk blijken dat het SV. Telelec de nederlaag wou ®drenen en zo in het spoor van MVC. Ebes te blijven, ri De Rijcke. Jozef Mertens en Guido Rombout scoor- 1 in de eerste act voor Van Damme Koevliet en Raymond cke: °°ssen3 lukt® een roos voor SV. Telelec (3-1). Alfred Van ^j^bem zorgde voor de aansluitingstreffers (2) voor SV. j «elee maar Jules Verlaeckt en weer Hubert De Rijcke ^slisten er anders over en scoorden voor Van Damme are oev^et beslissende doelpunten. Mgjiyc. EBES - DE BRUYNE 4-8 0 "der De Bruyne werd in de eerste periode op een 1-0 nil ®terstand geplaatst. In de tweede act was de opgelopen j -"terstand reeds omgebogen in een 2-2 stand. MVC. Ëbes je erd in de derde periode onder de voet gelopen door O&N eD 9 Bruyne (2-6). In de slotact lukte beide ploegen nog twee ,pe tolpunten. Jozef Poppe scoorde de vier treffers voor MVC. bes. Willy Tulckens (2), Petrus Luc Poppe (2), Willy De ,ny Ule. Paul Meirsman, Eric Tranoy en Adelain De Biuyne va ^rden voor de leiders. André Gogaert kreeg de gele leiders uit Zele. Er werd da delijk aan een hoog tempo gespeeld waarin Boeykens Maraix uitblonk als spelop- bouwer en afwerker. Geluk kig voor Teralfene leverde keeper Geeraerts Mare een vlekkeloze partij zoniet kon den de cijfers hoger opgelo pen zijn. De Zeelse spelers Boeykens en Van De Velde combineerden zich gemak kelijk naar een 0-2 voor sprong terwijl Rossignol van Teralfene drie spelers in de wind zette maar op de kee per besloot. In de verdediging viel Steeman André op door zijn snelle intercepties. In de tweede periode zette Boeykens M. met een prach tige schijnbeweging de keeper voor schut en werkte mooi af, 0-3. Keeper Geeraerts verijdelde door zijn gepaste tussen komsten meerdere doel punten. M.V.C. Teralfene liet zich in de derde periode van zijn beste zijde zien. De druk op de Zeelse verdediging be gon zwaar door te wegen maar de schoten van Van Eeckhout Johny en Van Den Haute kenden geen succes. Met dezelfde stand ging men de laatste periode van 13* in. M.V.C. Teralfene kon een penaltycorner niet be nutten maar onmiddellijk daarop werd het via een counter van D'Hoe 1-3. De spelers van Hector Van Impe zagen nog een kleine kans om aan een gelijkspel te ko men. Met man en macht werd er aangevallen maar zonder succes. Zoals het vaak gaat in de minivoet- balsport werd het aanvals- spel door een counter van Zele gekortwiekt en kon Van de Velde op aangeven van Van Cauteren de eindstand vastleggen. 1-4. 3* Nationale B Mini Rally Heldergem 2 Kruibeke 4 De Heldergemse ploeg die vorige week Mini Atom klop te heeft haar prestatie deze keer niet met een overwin ning kunnen ombuigen te gen Kruibeke. De eerste periode verliep gelijkopgaand met kansen voor beide ploegen. Een snelle tegenaanval via Troch zette Mini Rally op achterstand 0-1. Vlug daar op maakte Souffriau Eddy met een hard afstandsschot de stand gelijk en konden de jongens van Paul De Cock terug beginnen hopen... Spijtig voor het Rally Team maakte J. Pauwels net voor het affluiten van de 2* perio de er via een penaltycorner 1-2 van. Na de rust komt Heldergem terug langs een klaarkijkende Menschaert Noël. Kruibeke moest de wet van de sterkste ondergaan maar onkans in de afwer king, doelpalen en benen verhinderden een ruimere voorsprong. Met een gelijke stand begonnen de steeds nerveuzer wordende spelers aan hun laatste 13 minuten. Het spel werd hardnekkiger maar bleef sportief. Wat de Heldergemse schutters niet konden bleek voor Pauwels en Van Havere van Kruibeke maar een klein kunstje om hun ploeg in de laatste mi nuten op een 2-4 voorsprong te schieten. Heldergem ver liest hierdoor voeling met zijn naaste degradatiekan didaten. Met spanning wordt uitgekeken hoe de nieuwkomers in derde na tionale de volgende beker ronde zullen afhaspelen. R.D. Teralfene 1 Lantaarn Zele 6 In het Gemeentelijk Cen trum Bellekouter stonden twee kanshebbers voor de titel in een regelrechte con frontatie tegenover elkaar. Zele moest winnen om Loke ren bij te benen en R.D. Te ralfene zou zijn reputatie van leider eer aan doen. Het bleek wel of R.D. Teral fene zijn tegenstanders on derschatte. Achteraan werd er met veel risico's gespeeld en vooraan dribbelden «the red devils» zich in de knoei. Zele maakte hiervan gretig gebruik om balverlies uit te buiten en met doelpunten om'te zetten. De Beule Mare en een preciesschietende DUollander brachten de stand tot 0-3. De spelers van Teralfene hadden blijkbaar alle zin om te combineren verleerd en knalden onbe suisd naar doel. Het bracht hen toch nog een penalty corner op. Wanneer ook die werd gemist verdween alle inzet uit de wedstrijd. De Waele, Geens en De Paepe Luc legden de eindcijfers vast 1-6. Coppens Yves kon na een geharrewar voor doel de eer redden. A.D.K. De Berlaarse minivoetbal- kern, aangesloten bij het NOMB, deelde ons volgende uitslagen mee: Pavo Sport - Joker: 10-3. Me- lior De Bruyne - Minibond: 7- 1. Donk Eendracht A - Was salon Burm: 7-11. Donk Eendr. B - Vesko Overmere: 3-8. Tijl - Vriendenkr. KLJ: 5- 1. Verzekeringen Pol De Meyer - Woonburo: 10-2. Fa- mivoc BAC - Pa en Gijs Overmere: 6-2. De stand na zes speeldagen: Melior De Bruyne 12 Faxnivoc BAC 10 Café Tijl 10 Pavo Sport 9 Wassalon Burm 7 Veteranen SK Overmere 6 Verz. Pol De Meyer 6 Mini Bond 6 Joker Uitbergen 5 Vriendenkring KLJ 5 Donk Eendracht B 4 Pa en Gijs Overmere 3 Donk Eendracht A 1 Woonburo 0 Programma volgende week: Vrijdag 19 november: 20 uur Wassalon Burm - Pa en Gijs - te 21 uur Minibond - Donk Eendr. A te 22 uur Joker Uit bergen - Melior De Bruyne. Maandag 22 november: te 20 uur Pavo Sport - KLJ - te 21 u. Melior De Bruyne - Woon buro. Dinsdag 23 november te 20 uur Donk Eendr. A - Joker Uitb. - te 21 uur Pa en Gijs Overmere - Mini Bond. Vrijdag 26 november te 20 uur café Tijl - Donk Eendr. B - te 21 uur Verz. P. De Meyer - Vesko Overmere - te 22 uur Famivoc BAC - Wassalon Burm. Match van de week KLJ Trim4nkria« N Bi Wiyir «Spectm»: 1-2 De wedstrijd werd geleid door arbiter Luc Melis. Het werd een harde kamp. Gus taaf Van Hecke opende de skore in de eerste set voor de KLJ. In de derde set kon Guy Tackaert de gelijkma ker op het bord brengen en in diezelfde herneming be ging de keeper van KLJ een fout wat de tegenpartij een penalty opleverde welke werd omgezet door Frank Van den Abeele. In de 4de herneming lukte André Baeyens bijna de gelijkma ker door een strafschopcor ner onderaan de deklat te koppen wat een juiste skore zou geweest zijn voor deze harde maar sportieve wed strijd. Minivoetbal NO MB 1* Nationale Ym Je Moortel Zele - St.-Gillis-Waas: 8-2 Was Sint-Maarten voor het treffen gul met zijn geschen ken voor de beide teams, had Van de Moortel tijdens dit topduel meer oog voor andere dingen. De Waas- landers zonder Bettoncelli en De Mol naar Zele afge zakt deden beroep op Mare Nijs die voor het eerste doel- gevaar zorgde. Zijn schot belandde evenwel op de paal. De Zeienaars reageer den prompt via Tony Colle- waert. Hij bracht zijn ploeg net voor het affluiten van de eerste spelperiode op een 2- 0 voorsprong toen hij skoor- de met een verre knal en op aangeven van René De Man. In de tweede periode was de VDM-defensie bij de zaak en Collewaert skoorde in deze periode zijn hattrick. Met een riante 3-0 gingen beide tenoren de rust in. Na de pauze schotelde Piet Ab- beel Collewaert's vierde doelpunt voor en na vier mi nuten ging hij op aangeven van Mare Goossens met suk- ses op de solotoer. Abbeel liet zich na dit eerste doel punt niet onbetuigd en skoorde nummer zes toen hij een voorzet van Emest Van de Cauter op de slof nam waartegen de bezoekende doelman geen verhaal had. In de slotfaze van deze pe riode kwam St.-Gillis tot 6-2 terug. Clebert Maes had een strafschop omgezet na een fout van Luc Van Doorsse- laere en Frankaert lukte twee minuten later een nieuwe treffer. In de laatste spelperiode nam Paul Van Doorsselaere gretig gebruik van een foutieve interceptie van de Waaslandse doel man om nummer zeven op het skorebord te plaatsen. Nadat Mare Nijs opnieuw de paal trof skoorde Piet Ab beel zijn derde treffer met een straf corner. Door deze zege werd St.-Gillis-Waas teruggeslagen in de top van het klassement en behield Van de Moortel de kans op een mogelijke terugkeer bij het Zeelse leidersduo De Leenheer/Nelis en On. Van Damme. De ploeg: Tony Collewaert (4). Piet Abbeel (3), Paul Van Doorsselaere (1), Ernest Van de Cauter, Mare Goossens. Theo Hofman, René De Man en Luc Van Doorsselaere. (ajz) °w Do Bruyne 8/16, 2. Verneirt 8/11, 3. MVC. Ebes 8/7. 4 m Domme Koevliet BK. 5. SV. Teleec 8/6, 6. VSO 7/4. 7. •meentepereoneel 7/4 1AIZ) MINIVOETBAL D.S.D. Maandag 22/11 om 19.30 in de Grembergse sporthal een konirontatie tussen Givanna en Minishotters plaats of de nummers 1 en 2 in het klassement. Bij een overwinning van Givanna zijn deze zeker van herfstkampioen en is er bovendien een kloof van 4 punten. Met een zege van Mini komen deze terug samen aan de lei ding eh blijft de spanning en de interesse. Afwachten maar... Wilchri 1 - Minibus: 2-4 Aanvankelijk ging het snel heen en weer en Wilchri vond het eerst een gaatje (1- 0), maar bij de rust stond een logisch gelijkspel op het skorebord (1-1). Na de kamp wisseling kwam Minibus weer op voorsprong (2-3) en hoe Wilchri ook probeerde de gelijkmaker kwam er niet. Integendeel in de slot fase was het Minibus dat nog tot skoren kwam en hiermee de eindstand vast legde. Parochiebar - Milano: 4-4 Na een skoorloze aanvangs fase wist Milano halfweg toch nog in het spoor te blij ven van Parochiebar (2-1). In de derde periode wordt het 43-1 en daar de stand op 5 min. van het wedstrijdeinde nog steeds ongewijzigd was dacht Parochiebar reeds aan de overwinning. Maar in een dolle 5 min. wist Mi lano nog een gelijkspel in de wacht te slepen. Spectrum 1 - Kruibeke: 3-3 De eerste periode komt Krui beke 1-0 voor, maar halfweg is het Spectrum dat de lei ding overneemt (2-1). Toch komt, na de kampwisseling, Kruibeke weer langszij (2-2) en ook in dewlbtfase kunnen beide ploegen geen afstand nemen van elkaar, zodat het een logische puntendeling wordt. Mini Hormann - Smuggler: 20-1 Smuggler, in een zwakke opstelling, was geen partij voor het sterke Hörmann. Aan de tussenstanden al leen al blijkt duidelijk ge noeg hun overwicht 6-0, 10- 0, 16-0 en 20-1. REEKS 2 Gaverland - Spaans Kwartier: 0-0 Deze wedstrijd eindigde met de skore, waarmee hij be gon, wat wel een unicum is in onze kemgeschiedenis. Spannend was het echter wel en kansen waren er eveneens, maar deze wer den niet benut. Het werd een gelijkspel waar beide ploegen tevreden mee waren. Minivrac - Eagles: 2-6 Tot halfweg bleef Minivrac in het kielzog van zijn tegen stander (0-1, 1-2), maar stil aan groeide hun achter stand (2-4) en tenslotte werd het een vlotte overwinning voor Eagles. VAB - Kliniek St.-Helena: 5-5 En zeggen dat VAB/VTB er van in het begin geen gras liet overgroeien (3-0). Half weg had het een riante voor sprong (4-0), maar na de kampwisseling vielen zij stil en kwam kliniek eindelijk onder stoom (5-4). Tenslotte werd het een logische pun tendeling daar beide ploe gen elk één helft hadden gedomineerd. Drieske - De Kring: 2-10 Moeizaam klommen de Moerbekenaars op 0-1 en kwamen voor halfweg niet meer tot skoren (0-1). Na de kampwisseling vond De Kring dan toch de goede opening en werd het 0-5 en De Kring had blijkbaar de smaak te pakken en won overtuigend. Sterre-Post: 8-7 De thuisploeg heeft de basis van zijn overwinning in de eerste 13 min. gelegd (3-1). Hoewel Post daarna steeds dichtbij kwam (4-3), bleef het steeds op achtervolgen aangewezen (6-5), en moest het ook in de slotfase de duimen leggen met het kleinste verschil. REEKS 3 Malpertus - Bristol: 3-3 Al ging Malpertus snel van start (2-1) en bleef de skore tot halfweg ongewijzigd, toch kwam Bristol in het tweede wedstrijdgedeelte langszij (2-2) en hield ook in de slotherneming gelijke tred met zijn tegenstander. Brandweer - Breydelboys: 2- 12 Na 1-3 was het half al 1-5 geworden zodat Brandweer zich geen enkele illusie meer diende te maken over het resultaat van deze wed strijd. Het werd inderdaad een afstraffing (1-7, 2-12). WWF 80 - Minitreffers: 5-2 De bezoekers kwamen wel 1-0 voor, maar hun VTeugde was van korte duur want halfweg was het 2-1, en dit doelpuntverschil was er ook nog 3/4 wedstrijd (3-2). In de laatste periode wist WWF zijn overwinning nog met 2 doelpunten te bekronen. Cartouche - Wilchri 2: 3-2 Gemakkelijk hebben de Klingenaars deze overwin ning zeker niet behaald. Zij kwamen wel steeds op voor sprong (0-0, 1-0, 2-1, 3-2) maar moesten toch attent blijven om niet de boot in te gaan. VAN HET WAASLAND Ludwigs discotheek - Nijpers: 4-5 Nijpers liet niets aan het toeval over en kwam in de eerste act al 1-3 voor. Toch kwam de thuisploeg op kou sevoeten terug (2-3, 3-3), doch met een uiterste krachtinspanning wist Nij pers, zij het met het miniem- ste verschil, de volgende ronde te halen. ZATERDAGNAMIDDAG Colle - Pie: 0-10 Inderdaad, dit is de uitslag van de wedstrijd en geen forfait-skore. Aanvankelijk bleef het bij 0-3, maar als we het wedstrijdblad mogen geloven lag de eindstand al bij de rust vast (0-10). Mini Van der Heyden - Vly- minck: 5-12 Met een viermansformatie komt men tegen een sterke Vlyminckploeg wel een eind tekort! Toch kon Van der Heyden halfweg nog iets van zijn achterstand inhalen (1-3, 2-3) maar daarna ging de thuisploeg fysiek ten- onder. Partizan - Sigiboys: 11-2 Partizan schijnt goed op dreef de laatste tijd want ze skoren aan de lopende band (2-1, 4-1) en na de kampwis seling was er geen twijfel meer mogelijk over de over winnaar (8-1). De slotfase was dus maar formaliteit. VETERANENKOMPETmE Vet. De Klinge - Kliniek St.-Helena: 3-5 Moeizaam klimt Kliniek op een 0-2 voorsprong halfweg. Na de kampwisseling lopen de bezoekers zelfs uit tot 1-4 maar de veteranen van De Klinge komen nog dichterbij via een strafcomer (2-4) en daar beide ploegen nog elk eens tot skoren kwamen won Kliniek wel de wed strijd maar had te veel kan sen nodig om te skoren. Alu De Cauwer - Sport lok aal: 3-3 Spannende wedstrijd waar in beide ploegen aan elkaar gewaagd waren met een licht overwicht voor Sportlo- kaal dat eerst 0-1 en daarna 1-2 voorkwam. In de slotfase werd het zelfs 1-3 doch met een formidabele inzet van Alu De Cauwer wisten deze in extremis een gelijkspel te behalen. (guido g. Te Elsene-Brussel overleed op 5 november de h. Paul De Beul, geboren te Den- dermonde op 29 juli 1892 en aldaar verblijvend Werf 10. De krematie en de as- verstrooiing hadden plaats in alle intimiteit op 10 no vember 1982. Paul De Beul die al een tijd in het Brusselse woonde was in het Dendermondse een bekend figuur. Niet al leen was hij een zeer aktief lid en speler van voet- balklub KAV Dendermon- de, hij was ook speler en klubsekretaris van de ten- nisklub die nauw met KAVD verbonden is. De heer De Beul was niet verlegen om een extrava gantie. Als een zeer zelf standig en vooruitstrevend vrijdenker en humanist wist hij de appreciatie van velen te verwerven. In zijn jongere jaren had Paul De Beul al enkele keren de aandacht van de goege meente getrokken. Niet al leen was hij voorzitter van de fameuze vrijgezel- lenklub «Onder Ons», hij bestond het zelfs om in 1924 per luchtballon op te stijgen vanop de markt van Lebbeke. Hij trok ook ge durende enkele jaren naar Tunesië. Als weerstander werd hij gekwetst bij de schermutse lingen rond de Dender mondse scheldebrug op 4 september 1944. De heer Paul De Beul was gedurende vele jaren lid van de Dendermondse bil- jartklub BC 't Museum, waarvan'hij zeker niet de beste speler maar alleszins een gewaardeerd klubge- noot was. Het oude Den- dermonde lag hem nauw aan het hart. We hopen ui de schat gegevens die di heer De Beul heeft vérza meld eens een beeld L kunnen oproepen van dt streek in de turbulentt twintiger en dertiger jaren De Voorpost biedt aan dt getroffen familie haar blij ken van medeleven aan. m Tijdens het voorbije weekend speelde de Denderbelse Rederijkerskamer De Iverlingen «Het Ontstuimige Hart» van John Patrick in regie van Nolle Versop. De rollen worden vertolkt door Carlo Bocchi, Etienne Van der Meeren, Walter De Rop, Dirk Blindeman, Dirk De Smedt, Johan Van Keer, Suzanne De Bruyn, Jef Uyttersprot en Jan Philips. De volgende opvoeringen hebben plaats op zaterdag 20 november om 20 uur, zondag 21 om 19 uur en maandag 22 om 20 uur. (v)

De Voorpost | 1982 | | pagina 23