pez Algemene ve rami Sint Annace ptre> Joor Dokter S werl P,re Dendermondi trokken de li Broekstrt x>r volwó fa Ki |9ez jaarlijkse inaa «De Verefijs 18 - 26.11.1982 - De Voorpost visstorting. Rond 10 uur wordt er aangevangen met storten aan café Eendenkooi (Brugsken); nadien rond 11 uur aan restaurant Casino (Strijdam). Volgend jaar zijn er drie stortingen van paling voorzien nl. zaterdag 1 april te 10 uur, zaterdag 2 juli en zaterdag 3 september. Na de storting van zaterdag 27 november is het uiteraard verboden te vissen op het donkmeer dit tot februari 1983. St-Cedllafeeat bij de Vrienden bond De Koninklijke Fanfare De Vrienden bond uit Bertare viert op zaterdag 27 en zondag 28 november zijn jaarlijks St.-Ceölia- feest in de zaal van het Parochiehuis. Het programma: Zaterdag 27 november vergaderen in café Tijl in de Em. Hertecantiaan bij Hugo Vercruysen te 15 uur vanwaar een bezoek start bij enkele leden herbergiers. Te 20 uur feestmaal in de zaal parochiehuis. Zondag 28 november: te 11 uur mis in de parochiekerk intentie van de overleden leden der muziekmaatschappij. Er wordt vergaderd in de café van de sporthal vanwaar gezamenlijk in stoet naar de kerk wordt gegaan. Na de mis is er een bezoek bij enkele leden herbergiers en te 13 uur is het haariijks St. Cedliamaal in de zaal parochiehuis. Herfstwandeling bij Donkse Zeilklub De Donkse Zeilklub plant op zondag 12 december te 14.30 u. een winterse wandeling in de omgeving van het Donkmeer. ledereen is welkom, men vertrekt gezamelijk aan het lokaal der klub gelegen aan het restaurant. Pretoria aan het Meer. Tbmbola bij liefhebber Wiily De Backer Zaterdag 27 november te 20 uur zal er de trekking zijn van de tombola ingericht door de supportersklub van renner liefhebber Willy De Backer gezien het lokaal café Parochiehuis is gesloten (wegens ziekte gerante) zal de trekking plaats hebben in het café van de sporthal. Groot huisvuil te Berlare Maandag 29 november zal in deelgemeente Berlare door de diensten van het gemeentebestuur het groot huisvuil worden opgehaald. Berlare. De jong KVLV van Berlare turnt wekelijks in de sporthal, (jj) Berlare. In de Turf putstraat zegt men daar. (jj) Bevaren 2* prijs: Fassaert James, Hoeve van Carena 10, Verrebroek - Siltard (Holland) 3* prijs: Dhollander Yvan, Berkenboomstraat 5, Verrebroek - Glous (B) 4* prijs: De Clercq Marie, Stekene, Tongeren (B) 5* prijs: Van Roeyen Dimitrie, Aven Ackers 8, Verrebroek - Beringen (B) 6* prijs: Onghena Bjom, Berkenboomstraat 1Verrebroek - Mol (B) 7* pnjs: Wrenk Gory, Hoeve van Carena 15, Verrebroek - Westerio (B) 8* prijs: Geerts Laura, St. Laurentiusstraat 11, Verrebroek - Wilrijk (B) 9* prijs: Van Landeghem Bert, St. Laurentiusstraat 8, Verre broek - Antwerpen (B) De prijzen werden geschonken door het filiaal van An-Hyp, Ruiterstraat 2B, Verrebroek en kunnen daar afgehaald worden. Hamme Vrijdag 26 november 18.00 u.: Judoclub Jitsu Kwai: training voor kinderen. Sporthal De Wuiten. 19.00 u.: Gezinssport B.G.J.G. training volleybal. Turnzaal Broekstr. Karateclub Chikara: training. Turnzaal Broekstraat. 19.30 u.: Boogschuttersmaatschappij De Vier Gekroonden: schieting. Vier Gekroonden. Judoclub Jitsu Kwai: training voor veteranen. Sporthal De Wuiten. 20.00 u.: K.W.B. Moerzeke: «Thuis energie besparen» met V.O.S.-Land van Beveren Kultureie raad Beveren Dinsdag 23 november had in Cortewalle de algemene vergade ring plaats van de kultureie raad van Beveren'. Op de dagorde stond het betoelagingssysteem der verenigingen en een be spreking rond het Hof ter Saxen. Uitvoerig verslag hierover in onze editie van volgende week. Ballonwedstrijd Groothuiswijkfeesten Verrebroek 1* prijs: Eerwaarde zusters Verrebroek - Aken (D) Mere. E.H. Sterck uit Sint-Niklaas lichtte als geboren en getogen Merenaar het kunstboek Kapellekes te Mere toe tijdens de voorstelling en opening van de prachtige ten toonstelling georganiseerd door de Heemkundige Kring te Mere, (per) Goud te Beveren Zaterdag 27 november vieren Albert Beeldens en Maria Schol zen van de Vesten 43 hun gouden bruiloft. Om 13 uur worden zij ten huize begroet door een afvaardiging van het gemeentebe stuur. Goud te Kallo Achiel Tilleman en Roelandt Irena zijn zaterdag 27 november eveneens 50 jaar gehuwd. Het echtpaar woont in de Fabriek straat 32 te Kallo en zal op deze feestelijke dag om 15.45 u. op het gemeentehuis van Kallo ontvangen worden. Er wordt ook een stoet gevormd waarin o.m. de reuzen van Kallo en Doel opstappen. Zondag 28 november gaat in de kapel van Gaverland de «H aariijkse eucharistieviering door van de Vossen van het Land /an Beveren. Om 16.30 u. zal e.h. A. Lippens, pastoor van H Melsele, de h. mis aanvatten en ook de homilie houden. Aan het orgel speelt Kamiel d'Hooghe, direkteur van het Vlaamse Dendermonde. De sporthal was weer goed bezet voor de viering van de dag van de derde <onservatorium te Brussel. Simon Waltens zorgt voor muzikale leeftijd, (vh) omlijsting. Na de h. mis volgt traditiegetrouw het verbroede- 'ingsfeest, dat voor de eerste maal plaatsvindt in het lokaal Jong .1^JÊÊÊUÊKajjjSSÊK^i^l^X Vlaanderen, Albert Panisstraat 6. Aanvang te 18.30 u. ySl^. Spiegelnieuws Vrijdag 26 november te 20.00 u. spreekt dr. M. Faes in zaal De Spiegel, Stationsstraat 28 te Beveren over «voetreflexologie». De inkom bedraagt 100 fr. Zaterdag 27 november om 20.00 u. is er op hetzelfde adres «Rocky Mirror Night» met Gust De Coster en Jezebel Meidenrock. Kaarten tegen 90-100 fr. Donderdag 2 december draait men er vanaf halfnegen 's avonds de film «Blazing saddles» van Mel Brooks. Inkom 60-80 fr. Agrabal De K.V.L.V. organiseert op zaterdag 27 november in het Gildenhuis het Gewestelijk Agra-bal. Aanvang om 20 u. in de zaal aan het IJzerhand 10. Zondag 28 november komt Sinter klaas in de leskeuken om 14 u. «The two Andreo's» uit Sint- Niklaas zorgen voor enkele goochelnummers. Met Eendracht op stap Zaterdag 27 november houdt de fanfare haar jaarlijkse teerdag in Vrasene. Om 9.30 u. wordt dé mis voor overleden leden opgeluisterd. Daarna muzikale uitstap door het dorp en 's avonds zitten de muzikanten aan op een feestmaal in lokaal Sleutelhof. Kookles Het CMBV organiseert maandag om 20 u. in het Centrum een kookles. Het thema is: «Van de zee tot op de tafel». Alles over visgerechten dus. Donderdag 2 december wordt in de namid- dagklub van 13.30 u. af gewerkt aan een adventskrans. Toneel In Kallo Op 26 en 27 november en 3 en 4 december speelt toneelgroep Const leveraers het blijspel «Kus van een Rus» van Ray Cooney in regie van Gui De Vriese. Kaarten zijn te bekomen op het sekretariaat tel. 03/775.69.01. Aanvang telkens te 20 u. in het Parochiehuis, Hoog Kallostraat 25 te Kallo. Ruilklub Voor allerlei ruilmogelijkheden kun je terecht in het Parochiehuis van Haasdonk op zaterdag 27 november van 14 tot 17 u. De ruilklub Sint-Pieter staat borg voor een vlekkeloos verloop. Gezellig samenzijn KAV Op 27 november komen de K.A.V.-leden met hun echtgenoten samen in de feestzaal Bauwmans om 20.00 u. voor een gezellig samenzijn. Het eetmaal wordt voorafgegaan door een h. mis. Aanvang te 19 u. Sinterklaas In Haasdonk In samenwerking met de Jongensschool richt het ouderkomité Reynaert op donderdag 2 december het Sinterklaasfeest in. Samenkomst te 13.30 u. in het Parochiehuis. Tassijns speelt toneel Zaterdag 27, zondag 28 november en zondag 5 december voert de toneelkring Tassijns de klucht op «Wie krijgt een baby?» van H. Sturm en F. Jacobstetter in regie van Etienne Van de Velde. Aanvang telkens te 20 u. In het Parochiehuis aan het P. Verwilghenplein. Genummerde kaarten op voorhand te verkrij gen bij Van Kerckhove-Martens, Keizerstraat 14 te 2758 Haas donk, tel. 03/775.82.88. Foto-uitstap te Melsele Zondag 28 november organiseert de fotoklub «Lichtkunst» een uitstap o.l.v. Jos Rummens. Afspraak aan het Kerkplein om 8.30 u. ledereen is welkom. Sinterklaas in Melsele Bij K.V.L.V. en de Landelijke Gilde komt naar loffelijke gewoonte de Sint. Dit kindvriendelijke gebeuren heeft plaats op woensdag 1 december met aanvang te 14.00 u. in het Parochiehuis Begeleidend optreden van Jozef Joris. Jeugdhuis Sint-Martinus De popgroep Dada, aangekondigd voor 27 november kan niet optreden wegens linkerarmbreuk van de drummer. Jongeren worden vriendelijk uitgenodigd op een gezellige dansinstuif van de Mill Mountainklub. Beveren. Op Cortewalle werden n.a.v. het feest van de dynastie de vaderlandslievende verenigingen ontvangen. Z)il0or de gedekoreerden (Iv) is de water- en moddermiserie voorgoed voorbij. Ein )N0 Oe V.A.B. Jiu-Jitsu: training. Den Bond. ne f 7 P 10.30 u.: Voetbal: V.K. Hamme (kadetten) - Zwijnaarde. »re< Moerheide. Ond 14.00 u.: K.V.L.V. Center en Landelijke Gildebezinningsd t F' E.H. Van Den Broeck. Retraitehuis te Moerzeke. e ie 15.00 u.: Voetbal K.F.C. V.W. Hamme - S.K. Deinze. V a Vi plein. V 20.00 u.: 't Klokhuis: instuif. Maandag 29 november ISTI K.B.G. Center: bezoek Colruyt en Halle, met gids. MME 13.45 u.: Vrouwenhuis: wandeltocht. Vertrek Neerstraat I rrijdE 14.00 u.: K.V.L.V. Moerzeke: vorming «Liefde en lich^ grotere kinderen». Raiffeisenkas. 19.30 u.: K.V.L.V. St. Anna: Gezinswerking, ring «Liefde en lichaam bij grotere kinderen» K.A.V. Center: «Medische encyclopedie» door Dokter Bazel. De toneelgroep XYZ oogstte bijval met «Mijn zoons» van Arthur Miller (dw) Erpe-Mere Toneel De toneelgroep «De Merelaar» speelt op zaterdag 27 november om 19.30 uur in de zaal van het klooster voor de derde en laatste keer het stuk «Schat, ik ben er hoor». Met dit blijspel van Jack Popplewell oogsten zij reeds sukses en een volle zaal op zaterdag 20 en zondag 21 november laatstleden. Sport FC Mere ontmoet SK Aalst op zaterdag 27 november om 15 uur. Op zondag 28 november speelt FC Mere II tegen Vlierzele om 10 uur en FC Mere I tegen Edixvelde om 15 uur. BC Erpe-Mere heeft zaterdag 27 november een zeer drukke dag: reeds om 10.30 uur spelen de pupillen (j) tegen Deinze B. 's Namiddags is er vanaf 14 uur bijna ononderbroken sport te zien: om 14 u: kadetten (j) tegen Falco om 15u30: miniemen (j) tegen Falco om 18u45: Erpe-Mere II tegen Erembodegem om 20u30: Erpe-Mere I tegen Erembodegem Allerlei Bij de Venusvrienden is er zaterdag 27 november de maande lijkse kaarting om 20 uur in hun lokaal aan de Vijfhoek. Zondag 28 november viert KAV-VKAV hun ledenfeest, dat om 15 uur van start gaat in het Patronaat. Op het programma: een korte bezinning «Gezin en Arbeid» o.l.v. mevr. D'Hondt-Hert- sens Paula, koffie met gebak, ontspanning, smakelijk eten (tong met madeirasaus), tombola. Schaar, mes, vork, glas, lepeltje moeten zelf meegebracht worden. Prijs: 125 fr Dinsdag 30 november kunnen de oudjes hun pijnlijke voeten laten verzorgen vanaf 13 uur bij de KBG. Dendermonde. Zoals vele andere jeugdverenigingen hield KSA Kristus Koning zijn jaarlijkse topdag. Na een eucharistieviering voorafgegaan door het trommelkorps, door de voornaamste straten van de praktische wenken hieromtrent. 't Klokhuis, instuif. Zaterdag 27 november Ziekenzorg H. Familie: verbondelijke studiedag. College Den dermonde. 10.00 u.: Karateclub Chikara: training. Turnzaal Broekstraat 14.00 u.: De Trouwe Hond: africhtingstraining. Vlierkouter 15.00 u.: Boogschuttersmaatschappij Den Bond: schieting Den Bond 19.00 u. H.A.V Aquarius: feestvergadering met huldiging verdienstelijke leden en overzicht voorbije werkjaar. Door voor zitter Gaston Hostijn. Den Bond. 20.00 u.: 't Klokhuis: instuif. Vrouwenhuis: onthaal. Eetavond. Hospitaal straat, 63 P.V.V. Provinciale kaderdag te Gent. Zondag 28 november 9.15 u.: Voetbal V.K. Hamme (miniemen) Daknam. Terrein Moerheide. 9.30 u.: Kon. Toneelkring «Voor God en de evenmens». Jeugd- en mimeatelier «Aksiedent»; spanning door medeklinkers. Oe fening zelf samenstellen. Zaal De Ring. 10.00 u.: 't Klokhuis. Voetbal: Klokhuis - S.P. Waasmunster Filatelieclub: ruilbeurs: postzegels, sigarenbanden, prentkaar ten. Zaal Tivoli. Den Bond. Judoclub Jitsu Kwai: training voor veteranen. Wuiten. Dinsdag 30 november 13.45 u.: Vrouwenhuis: joggen V.P. Plein. 18.30 u.: V.A.B. Jiu-Jitsu: training. Den Bond. 19.00 u.: Gezinssport B.G.J.G. training volley Broekstraat. P.V.V. Huishoudtechnische vorming «Zet eens vis door J. Van Den Abbeele, Spinnershof. K.W.B. H. Familie: volleybaltraining. Turnzaal 19.30 u.: Judoclub Jitsu Kwai: training voor Sporthal De Wuiten. 20.00 u.: K.V.L.V. Moerzeke: ontspanning. Beter de h. Roland Willox. Meisjesschool Killestraat. "t Klokhuis: volleybaltraining. DUIVENSHOW Zondag 28 november van 10 tot 16 uur duivenshow te Moerzeke-Kastel in de zaal «De Kringen» bij We Quintelier in de Abdijstraat. Meer duiven van al de Kastelse kampioenen zullen er ten toon Om 15 uur is er de huldiging van de winnaars der schappen. v i F

De Voorpost | 1982 | | pagina 18