Lebbeke Lede Lokeren «Mlt» De Voorpost - 26.11.1982 - 19 nde. De PW-vrouwen hielden hun jaarfeest dat zeer talrijk werd bijgewoond. Dendermonde. ATB De Natuurvrienden kongresseerde te Sint-Gillis-Dendermonde. cha Ein JNOSTIEKERSCLUBS De Molen vrienden» bij Pros Verschelden». Het waren me Moens en Geert De Graef die de overwinning haalden 7 punten. In het klassement staat nog steeds Frans Je. terecht aan de leiding met 55 punten. Onder den Toren» bij Julien Verhofstadt. Winnaars deze gsd t: Frangois D'Hollander, Elodie De Backer en Germain Van (Ie ieder met 9 punten. De top van de rangschikking: 1. i. V a Van Peteghem, 78 punten - 2. Maria Vercauteren en Vy Verhelst, 72 punten. ISTE KULTURELE AVOND IN ST.-RENILDEKERK MME lattyijdag 26 november richt het St.-Renildekomitee Hamme eerste kulturele avond in. Aanvang te 19 uur in de St.- Idezaal Hooirt. 'eèramma; ace ptreden van het eigen St. Renildekoor'met een prachtig »r S werkt liedjesprogramma o.l.v. dirigent Demol. ptreden van het Nyvakoor, het Brabants gastkoor |Ppamontage en film 25 jaar St.-Renildekerk met o.a. de i, kerkviering, St.-Renildefeest tot deze avond waarop u allen wordt uitgenodigd is ente Lebbeke orten Frederik, zoon van Marc en van Verbeiren Marie- Stationsstr. 74. Luca, zoon van Fabrizio en van Veyt Marie-Jeanne, 24. /per Kim, dochter van Eddy en van Huylebroeck Diane, ilsestwg. 249. [Eisen Annelies, dochter van Bert en van Schijvens Greta, ian 17. tens Ann, dochter van Willy en van Ivens Martina, Klein 1. Katrein, dochter van Marc en van De Wolf Godelieve, imstr. 5. Olivier, zoon van Jean-Pierre en van Simons Josephine, twerp 81. typens Adinda, dochter van Jean-Paul en van Steyaert Sane, Visstr. 33. Blier Sofie, dochter van Antoine en van Van Weyenberge Brussdlstw. de gemeente komen bewonen |ezin Blok-Schellinck Jaak, Eikenveldstr. 35, komen van ermonde. '@r ron Ivienne, Dorp 16, komt van Dendermonde. folf Jean, Rossevaalstr. 117, komt van Dendermonde. ick Marijke, Pielstr. 37, komt van Dendermonde lars Dirk, Rooien 14, komt van Merchtem. lezin Peeters-Boey Eduard, Stationsstr. 130, komen van erzeel. den Steen Paulina, Lange Minnestr. 61komt van Opwijk. <nd eleers Martine, Aalstersestr. 158, komt van Asse. h on Lutgarde, Hogeweg 33, komt van Opwijk. (Vpaeger Patrick, Baasrodestr. 82, komt van Bornem. igezin V. Langenhove - Van Haaltert Herman, Aalstersestr. omen van Aalst. taris Marianne, Brusselsestw. 65, komt van Dendermonde. rthi jezin Wanderstein-Jan, Aalstersestr. 110, komen van Aalst, gezin Brys-Deckmijn Joseph, Kapellestr. 56, komen van dermonde. ens Renaie, Brusselsestw. 10, komen van Brussel. Zandycke Murielle en kinderen, Ziekenhuisveldb. 25, Bn van Wetteren Tu jezin Lambrecht-De MeersmanFrans, Hoogstr. 12, komen Aalst. Ie rijk Jasmine, Dendermonsestw. 97, komt van Dendermonde te Wieze opgevoerd wordt. Onder regie van Erik De Corte treden op: Paul Moens, Julienne Van Hove, Mieke Van Dries- sche, Veronique De Coninck, Ann Macharis, Vera Bosman, Marina Wauters, Paula De Ridder en Frans Bosman. Verdere opvoeringen: zondagen 28 november en 5 december om 19 u.; vrijdag 3 december en zaterdag 4 december om 20 u. Ons dorp De K.V.L.V. van Wieze organiseert een ledenvergadering op zondag 28 november te 14.30 u. in het Gildenhuis. Thema: «Ons dorp, een plek om te leven». Chiro-pannekoeken Op zondag 28 november van 15 tot 19 u. houdt de meisjeschiro «Sablid» in de gemeentelijke turnzaal een (5e) pannekoeken- slag. Voor 50 F kan men er een tas koffie met twee goud-gele «krakers» genieten. Borduren De 5de les in «Wit-Borduren» van de K.V.L.V gaat door op dinsdag 30 november van 13 tot 16 u. in het Gildenhuis. Bloemenbal Het jaarlijks dansfeest vanwege de bloemisten van Wieze wordt gegeven op zaterdag 4 december vanaf 21 u. in de zaal Sportpaleis te Wieze. Toegang: 70 F. Onderscheiden Ter gelegenheid van de 11 -novemberplechtigheid door de N.S.B. Wieze werden volgende leden met de Medaille der Veteranen van Kon. Leopold lil onderscheiden: Comelis Victor, De Wolf Frans, Leemans Marcel, Moortgat Frans en Van Vaerenbergh Gilbert. Proficiat! Bibliotheek Wegens verbouwingswerken aan de jongensschool van Wieze wordt de openbare bibliotheek St. Salvator gesloten tot nader bericht. Dus voorlopig geen uitleningen. school en vereniging. Deze samenkomst heeft inmiddels plaats gevonden op woensdag 24 november in de Torenstraat. Er was een zeer voldoen de belangstelling. Na deze evaluatie werd door de leden van de werkgroep de verdere jaarwerking besproken. Naar Daknam Sinterklaas gaat mee op stap met Vakantiegenoegens op zondag 28 november en natuurlijk worden vooral de kinderen verwacht. Start aan de kerk van de Heirbrug om 14.30 u. voor een tocht naar Daknam. Deelnameprijs 20 frank, informatie bij Marcel Vervaet, Gilbert Anthuenis en Martha Van Lierde. Zuid-Tirol en Dolomieten Vakantiegenoegeris verzorgt vrijdag 3 december in de boven zaal van Het Centrum (Grote Markt - Poststraat) om 20 u. een dia-avond over Zuid-Tirol en de Dolomieten. Gasten zijn Freddy en Patrick Verdonck. Deelnameprijs 20 frank. Afspraak om 20 u. Erpe-Mere. Heemkundige R. Ruys hield een opmerkelijke toespraak tijdens de Davidsfondsavond te Erpe-Mere. (Pd) Sint-Niklaas Gemeenteraadszitting Op vrijdag 26 november vergadert te 19 uur de gemeenteraad op het stadhuis, ledereen heeft het recht deze vergadenng bij te wonen, waar o.m. volgende agendapunten zullen afgehandeld worden: vaststelling van het ontwerp met de aanbestedings voorwaarden voor het leggen van voetpaden, opritten en parkings in de Hospitaalstraat en Lamstraat, nieuwe princieps beslissing voor de uitbreiding van de stedelijke akademie voor schone kunsten langs de kant van de Boonhemstraat, de vaststelling der aanbestedingsvoorwaarden voor het heroprich ten van de kiosk en de vaststelling van de wijze vaa gunning voor aanpassingswerken aan de openbare verlichting in de Begijnestraat. (U.S.A.) op in de lokalen van vzw Karree, Moleken nr. 2. Met zijn fivestringbanjo brengt deze rasechte Amerikaanse folk. De toegangsprijs bedraagt 60 fr. Leden betalen slechts 40 fr. Voordracht door Leo Tindemans Op maandag 29 november organiseert de Europa-Club Sint- Niklaas te 20.30 u in de feestzaal van het stadhuis een voordracht door minister Leo Tindemans. Deze zal spreken over zijn «Zes maanden voorzitterschap in de Europese minis terraad». Schieting voor gepensioneerden Op dinsdag 30 november organiseert de stedelijke raad voor de derde leeftijd om 14 uur in de stadszalen (Leopold ll-laan) een eindejaarsschieting voor alle gepensioneerden van de stad. De inleg bedraagt 50 fr. en er is 500 fr. en een krat wijn vooruit. Boog en pijl liggen ter beschikking van de seniors die hierover zelf niet beschikken. Zo leeft Belsele Op vrijdagavond 26 november treedt te 19.45 u de filmploeg «Zo leeft Belsele» op in de zaal van het parochiaal centrum. Tevens zullen sportvedetten uit het Belseelse geïnterviewd of voorgesteld worden. De toegangsprijs bedraagt 50 fr. Dendermonde. Zondag speelde schaakklub 't Ros thuis interklub. (ks) Dendermonde. Ook de balletschool Hardies was te gast op de dag van de derde leeftijd in de sporthal te Appels (v) ben de gemeente verlaten Jozef, Kapellekensbaan 36, naar Dendermonde, str. 35. ts René, Visstr. 26, naar Waasmunster, Neerstr. 143B. Haut Maria, Aalstersestr. 125, naar Buggenhout, Molenstr. tens Valentin, Korte Varentstr. 14, naar Denderleeuw, Kindtlaan 51. gezin Van de Velde - Van Damme Raymond, Stationsstr. naar Herzele, Spoorwegstr. erefrijs Johnny, Schrovenstr. 13, naar Aalst, Pontweg 6. gezin Maes - Verheyen Herman, Langestr. 25 naar Zemst, jnnstr. 9. ami tandt Eugene, Mandekenstr. 24 naar Buggenhout, Mande- tr. 195. 5k Norbert, Bontegem 2 naar Dendermonde, Lijsterlaan 26. jhers Jozef, Wolvenstr. 4, naar Aalst, Kloosterstr. 31. Steenacker Lucien, Brusselsestw. 276 naar Aalst, Huize- 1C. iuw Viviane, Bakkerstr. 19 naar Roosdaal, Langebroekstr. ^ezin De Graef - De Cock Geert, De Buckplaats 4 naar lermonde, Westhoekstr. 1 gezin De Boeck - De Cock Karei, Kapellestr. 16 naar lermonde, Leeuwerikken DERTIG JAAR STUDENTENCLUB «OCHSENIA» TE LEDE Dit jaar viert de Leedse studentenklub «Ochsenia» zijn zesde lustrum. Dat gaat gepaard met o.a. een bal dat wordt georgani seerd op zaterdag 27 november om 21.00 uur in zaal «Eden Roe», Nieuwe Wijk, Lede. Met Discobar Marc Van der Steen, en om 23.30 u. de beroemde Ochsenia-Salamander met de Molenberger Blaaskapel. Gezinswandeling Op zondag 28 november organizeert Vakantiegenoegens een gezinswandeling naar Puytvoet, dat deel uitmaakt van een gebied dat in het verleden schuchter «de hand reikte» aan de heide van Waasmunster en deze van Haasdonk. Vertrek te 14 u aan het Koopcentrum Waasland (parking Boerenbond). Duur van de wandeling: 1.45 uur. Amerikaanse folk Op zaterdag 27 november treedt te 21 uur Derroll Adams WV-wandeling VW-Land van Waas organiseert op zondag 28 november een winterserie-wandeltocht van 10 en 15 km. Vertrek tussen 9.30 u en 13 U aan de gemeenteschool van Belsele (Koutermolen- straat). Deze wandeling wordt ingericht met de medewerking van de Waasmunsterse Roosenbergwandelklub. Jongeren en eucharistie Op zondag 28 november start men in de eucharistie van Don Bosco met een nieuw initiatief. Alle kinderen tussen 7 en 12 jaar Koninklijk Atheneum Lokeren Optreden van Aalsterse BIG Band met Glen Miller Repertoire. Voor de kenners van het repertoire van Glen Miller is dit een buitenkans! Voor oningewijden zullen titels als «Moonlight Serenade» «Pensylvania 6.500» en «In the Mood» echter niet onbekend in de oren klinken. Kortom, voor wie houdt van goede arrange menten kan op vrijdag 26 november genieten van het optreden van de Aalsterse Big Band, onder leiding van de heer O. Boone. Deze band is alom bekend om zijn degelijke uitvoering. Hun optreden start om 20.30 u. in de daartoe speciaal ingerichte feestzaal van het Koninklijk Atheneum te Lokeren. De toe gangsprijs bedraagt voor volwassenen 100 F en voor kinderen 50 F. Dit initiatief werd genomen door het oudercomité ten voordele van het Boekenfonds. Josephine, 75 j., echtg. De Batselier Petrus, Rosse- r. 35 Sint-Niklaasvieringen leyden Coleta, 75 j., wed. Van Malderen Victor, Brussel- 1* KAV Heiende Lokeren geeft een Sint Niklaasfeest op zondag w. 50. 28 november in Café De Zaal om 14.30 u. Adolf, 62 j., echtg. Van den Broeck Melanie, O.L. Vrouwstr. 2* Vacantiegenoegens Lokeren maken op dezelfde dag een Sint-Niklaaswandeling te Daknam. Men vertrekt om 14.30 u. «yden Marie, 77 jaar, echtg. De Mont Petrus, Opwijksestr. KAV Centrum Lokeren sman Alice, 74 j., wed. Legroux Clemens, Dendermond- Op maandag 29 november: daguitstap met fabriekbezoek te w- 83. Dottenijs. Vertrek op de Markt om 8.30 u. nderickx Oscar, 48 j., echtg. VergaertbJacqueline, wstr. 115. Stedelijke Werkgroep Ontwikkelingssamenwerking Zande Henri, 54 j., echtg. De Bruyn Lucienne, Lindekenstr. te Lokeren 0 In verband met de voorbije 11.11.11-aktie bericht de Stedelijke »stw ai W Creyelman Magdalena, Brus- Werkgroep voor Ontwikkelingssamenwerking van Lokeren, dat 4,3 er tot op heden in Lokeren 252.679 F werd ingezameld, tfljksafkondlglngen dit 220.530 F. Eeckhoorn Wilfried, meubelmaker, Bredestr. 17, Aalst en [,et fu.^^.vasl ,e s,®"en dal de belangstelling en de - lis Anita, Studende, Lange Minnestr. 43. bereidheid tot steun aan de 11.11.11-aotie in Lokeren nog steeds groeit Dat kon alleen maar dank zij de inzet van velen onder de Lokeraars. De werkgroep betuigt hiervoor zijn beste dank. ide titel van het Blijspel dat op zaterdag 27 november te 20 Om de voorbije aktie nu te evalueren zou de werkqroep qraaq i j n x* u a L j Df* de eerste keer door de Sint-Jorisgilde in het Gildenhuis samenkomen met een afgevaardigde van elke deelnemende Dendermonde. In de Bond Moyson hielden de socialistische vrouwen een vormmgskursus over rol de rollen om,, (vh) riljdens ATB De Natuurvrienden iyt Frans, 72 j., echtg. Coppens Melanie. Leo Duboisstr 51Vergadering voordracht en film door de heer Paul Wittoeck, tidder Danny, 23 j., echtg. Huyck Rita, Ziekhuisveldbaan °P zatersag 27 november in het Volkshuis op de Markt om 20, uur. Lokeren. Het echtpaar De Witte-Heirweg vierde zijn 65' huwelijksverjaardag in het rustoord te Lokeren. (md)

De Voorpost | 1982 | | pagina 19