Sint-Niklase CVP bedenkt drie kabinetsadviseurs met schepenkabinet ABORTUS OP PAS VERWEKT KOLLEGE Kruibeke opnieuw ter stembus Si Brief aan een Sint'Nihlase volhsvriend Landbouwkandidaat met minste stemmen wordt schepen... toVacnwst Dendermonde naar de Raad van State Ook wijzigingen in Sint-Gillis-Waas en Temse 4 - 26.11.1982 - De Voorpost Vervolg van blz. 1 re liet noteren van 1.038 stemmen (in 1976 slechts 899), Albert Van Rumst 974 (tegenover 1.178 zes jaar geleden) en Karei De Smet 682 stemmen (als nieuweling). De afgevaar digden van de Landelijke Gilde, Agra en zo hebben dus gewoon omgekeerd wat de kiezers hadden vooropgesteld, en met respekt voor de figuur van de nieuwe schepen je vraagt je in zo'n omstandig heden toch af hoe dat met de demokratie zit. Zeker heeft bij de boeren gespeeld de bekommernis om Belsele. Men wist im mers dat Sinaai al een ver tegenwoordiger namens de CVP had (Lieven Le- naerts) en ook Nieuwker- ken (De Boever) al aan bod kwam, Sint-Niklaas had volk genoeg, maar Bel sele stond wat in de kou. Stel dat of Van Rumst of D'Hollander (de meest voor de hand liggende keu ze eigenlijk, Hilaire) zou den aangeduid zijn, dan moést de «onafhankelijke» bijna node uit Belsele ko men en dan zou men nau welijks buiten de nieuwko mer Roel De Jong, boven dien «slechts» een halve Belselenaar, hebben ge kund. Hoe men 't ook draaie of kere, Bernard Deyaert heeft aan die om standigheid zijn schepen schap ten dele te danken en door hém aan te duiden ging men de tweestrijd (zie DVP van twee weken gele den) Van Rumst-D'Hollan- der uit de weg. Een kom- promis dus, België heeft op dat soort gulden midden wegen een patent. Kabinetsadviseurs Derde ronde, maandag avond, de middenstands kandidaat. Geen pro bleem: Lieven Lenaerts. Ronde vier, aanduiding van een schepen namens het ACW. Marcel Ver- donck kreeg 59 stemmen, Ward Vergauwen had zich tegenkandidaat gesteld en behaalde 22 stemmen en dan was er nog 1 onthou ding. Vijfde ronde, weer een ACW-schepen in de maak. Staf Van Daele 62 stemmen, tegenkandidaat Ward Vergauwen 20. Meteen waren de afgevaar digden namens de kristelij- ke werknemers bekend, werd de trend naar verjon ging en zo die zich een week eerder in datzelfde Gildenhuis had gemanifes teerd bevestigd: exit Vin cent Foubert en Ward Ver gauwen, intrede van Mar cel Verdonck (44jaar) en Staf Van Daele (51) naast Jeannine De Boever (49). Op 10 oktober lagen de kaarten natuurlijk anders. Julien Vergeylen (1.578 stemmen) en Patric Gorre- beeck (1.210) lagen béter in de markt (en in de gunst van de kiezers!), maar ambieer den vanwege beroeps om standigheden (ze werken full-time voor de kristelijke arbeidersbeweging) géén Oude Veel 34 te 8336 Deedetmond® Te!. 052/21.40.60 H. Heymanptefn 16 te Smt-Niktaas Tel, 031/76.43.54 Pofttetzató 64 Ie Aalst lil 053/70.41.19 Dowfichter. De Backer en Wouter Vioebergh Verantwoordelijk* aSTSjyper Oude Vect 34 te Dendermonde Ul^jéverij DeCuyper Oude Vest 34 te 9330 Dendermonde mk 052/2! .40.60 schepenambt; Vincent Fou bert ook al was die gedaald in de gunst van de kiezers, had toch nog 1.340 stem men en zelfs de 67-jarige Ward Vergauwen behaalde nog 1.021, ook in de buurt van de skore van Van Dae le. Door «omstandighe den» werden dus zowel Marcel Verdonck als Staf Van Daele uitverkoren. Zesde ronde in het Gilden huis, maandagavond. Een toemaatje omdat door het scheepgaan met de VU (i.p.v. de SP) een extra schepen kon worden aan geduid. De 37-jarige in Schoten geboren Sinaai- naar Werner Rogiers, een «onafhankelijke», «stan- denloze», kreeg 28 stem men achter zijn naam, Vin cent Foubert 24, André Baetens 18, Theofiel Heyn- derickx en Hilaire D'Hol lander elk 6. D'Hollander en Heynderickx van het kieslijstje geschrapt, rest ten dan nog drie schepen kandidaten. Van hen kreeg Rogiers 35, Baetens 20 en Foubert 26 stemmen, sa men 81 want één stemge rechtigde had inmiddels af gehaakt. Ultieme beslis sing: Rogiers 48, Foubert 32 stemmen (weer één stemgerechtigde minder). Rogiers dus schepen. Opvallend is hoe bij de CVP in Sint-Niklaas de me dewerkers op ministeriële kabinetten op lokaal vlak aan de macht komen. Zo wel Werner Rogiers als Lieven Lenaerts als Marcel Verdonck zijn momenteel adviseur, op respektieve- lijk de kabinetten van de ministers (of staatssekreta- rissen) Maystadt, Tinde- mans en Steyaert. Het lijkt zo werd door insiders bevestigd te hel pen dat je bij de CVP eerst als onafhankelijke op treedt, het versnelt je op gang, en dat je pas later een «stand» kiest. Want kiezen moét je uiteindelijk toch, en ik meen te weten dat Werner Rogiers dra bij de ACW-stand zou gaan aanleunen. CVP-jongere Lieven Lenaerts opteerde een paar jaar geleden voor de stand van het midden, de middenstand, dat is bekend. Slotsom: de Sint-Niklase CVP laat bijna geen spaan der heel van het huidige schepenkollege, heeft ook ten, Bertha Van Haver- maet, uit Belsele. Zij wer den vorige donderdag avond aangeduid. De SP zit, in Sint-Niklaas duchtig verjongd. Paul De toch, met een flinke kater Vidts (60 jaar) is plotsklaps na de (schijn)overwinning de ouderdomsdeken, tenzij de VU een net iets oudere jongeling zou afvaardigen. Het is zeer begrijpelijk dat de gewipte senioren hun van 10 oktober die in een nederlaag resulteerde. Hun kat komt stilaan op de koord, in de vorm van een heus schaduwkabinet ontgoocheling niet onder (waarover binnenkort on- stoelen of banken staken, mèn merkt hoe o.m. Vin- getwijfeld meer). Op 11 de cember zouden de Sint cent Foubert en Ward Ver- Niklase socialisten uittre- gauwen, zich daartoe ge- dend schepen Rik Mertens mandateerd voelende door huldigen, hij was overigens de kiezers, zich gewéérd géén kandidaat meer bij de hebben. jongste verkiezingen. Maandagavond begonnen geruchten gelopen dat on tevreden, gebuisde Sint- Niklase CVP-ers naar het SP-ers voor het OCMW Uit SP-kringen sijpelden de namen door van de OCMW-raadsleden. De socialistische kamp zouden vier gegadigden heten daar overlopen. Dat gaat zo in René Heyninck, de huidige die voorzitter; Marcel Van Gij- selhuidig gemeente- «omstandigheden». Een periode van rust, van raadslid maar slechts op- bezinning, zal ongetwijfeld volger voor de gemeente- raad brengen bij de CVP in raad sedert 10 oktober; Sint-Niklaas. Laurent Bur sens, die besla gen is in welzijnsmateries; en namens de deelgemeen- Wouter VLOEBERGH Staf Van Daele (arch.) Beste Staf, Ooit zaten we samen in een tempel, die van Heirman in Brugge, de Wase horlogemaker-kunstschilder had ten aanschouwe van vrienden en kennissen en wat persmensen gedemonstreerd hoe vernuftig het rader werk van het leven ineengeschroefd zit, Edgar de volksjongen, de «verbannen» Wase artiest kreeg véél applaus en jij, jij alléén, gaf hem een staande ovatie. Ooit zaten we samen aan de toog van The Corner aan de Spoorweglaan in Sint-Niklaas, eten en drinken deden we al mijmerend over de toekomst van Sportkring, belééfd kibbelden we, want mijn bedrijf en niet het jouwe zou de ambitieuze voetbalklub middels een huis-aan-huisblad gaan ondersteunen, sponsoren zo je wil. In Brugge, in Aalst (in de Carlton zat Intergem rond de dis, een paar maand geleden), in Sint-Niklaas natuurlijk hebben we mekaar ontmoet, begroet, vaak immers werden we naar dezelfde bijeenkomsten genodigd: ik als persman en nothing but persman; jij nu eens als voorzitter of erevoorzitter of fraktielei- der, dan weer als direkteur van je blad en dus enigszins als persman. Een brief kèn veel over de geaardheid van de afzender onthullen, pakken epis tels door literatoren gepend vonden al hun weg naar uitgevers en verzamelaars, maar nu en thans mag, moét jfj onder de spots, Custaaf. Ter voorbereiding van deze brief snuisterde ik wat in fotomappen en fardés met paperassen, ik wist niet waar ik éérst zoeken moest om je beeltenis of je getekend portret op te duiken: bij «middenstand», bij «pers» misschien, bij «politiek algemeen» zéker en ook beslist bij «CVP-Sint-Niklaas», óók bij «kar naval» en bij «reuzen» zelfs, bij «gebouwen» en bij nog vanalles. Altijd prijs met Staf. want zoals je zelf schrijft of liét schrijven, pre-elektoraal liet uitgalmen langs radiowagens en via je eigen blad, ben je volks vriend en sportvriend tegelijk. Nu zijn er wel méér die van het volk en van de sport houden, maar jij, je deed en doet het voorkomen alsof je de béste vriend was van Edgar Heirman,.Fons De Wolf, Louis Neefs, monseigneur Cardijn, Paul Verdonck, Paul De Vidts, Romain De Vidts, Georges Leekens, Willy De Corte, Hilaire De Bauw, Freddy Truyens. Sommige van die fans van je, van die door jou aanbeden vedetten of prominenten, zijn inmiddels overleden, vele, vele anderen léven nog, goddank, zij het niet allemaal in Sint-Niklaas, je elektorale fanklub bleek op 10 oktober 1.021 leden rijk te zijn (1.022 als ik je éigen stem meereken). Nu je populariteit enigermate aan het tanen was gegaan en je al bij de vijftigers kon gerekend worden leek het wéér niet te zullen lukken, maar vorige week, verdorie, ben ik verschoten: je hèèlde het. Vorige keer, zes jaar geleden, ging Het Wiel van Fortuin aan je voorbij, bij deze ultieme herkansing werden noch Julien Vergeylen noch Patric Gorrebeeck in de selektie opgenomen en je ploegmaats Ward Vergauwen en Vincent Foubert van 't Gildenhuis fietsten op oude velo's en kregen dan nog een lekke band. En ook al had je blad, of toch bijnè het jouwe, vier dagen tevoren op de voorpagi na Gustaaf Van Daele omschreven als «een man met enorme verdiensten voor de partij en voor de stad en dat sedert reeds een generatie», je moet er niét gerust in zijn geweest. Dolle dinsdag toch voor jou, frivole antiklimax: je hèèlde het. En toen begonnen de meesmuilers lucht te geven aan hun verbazing, aan hun verontwaardiging zelfs. Jaloerse uchter-het-net-vissers, lieden die lulden van: 'Staf, das straf!-, heerschappen of dametjes die óók wel plaatjes van Louis Neefs op de draaitafel hadden gelegd en óók wel naar toespraken van kardinaal Cardijn hadden geluisterd maar er niét in geslaagd waren, elke week hun tronie in een huis- aan-huisblad te smokkelen, jèrenlang. Het is waar dat je aanhang op zes jaar tijd met ruim zeshonderd eenheden verminderde (dat zijn er honderd per jaargang of twee per editie van je kontaktorgaan), maar je hebt gelijk dat je ze maar laat lachen, je bént nu waar je zijn wou en tenslotte gaat het toch maar (zoals je blad, of toch bijnè het jouwe, nè je uitverkiezing schreef) om een (bij)jobke dat met hooguit tachtigduizend frank bruto per maand geho noreerd wordt, voor die habbekrats moet je belang rijke beleidsbeslissingan nemen en da's wat anders dan die Hollandse reporter die één dag staatssekreta- ris geweest is en vier miljoen in zijn pollen krijgt gestopt. Er zijn er die het niet voor mogelijk hielden dat een Kajotter-KWB-er die zich tot bijna-middenstander Üet omturnen schepen worden zou op voordracht van de kristelijke arbeiders. Er zijn er die je een gebrek aan identiteit, aan authenticiteit verweten, omdat je b.v. (ik merk het aan de overtalrijke cartoons die spontaan de redaktie binnendwarrelden, aan het sigarendikke album foto's met jou in vedette) als Opperste Zwarte Piet karnaval vierde met de mid denstand en heel die lolbroekerij (je zong het refrein méé op plaat) nog ernstig nam ook, omdat je tegelijk de jaarbeurs der middenstanders patroneerde en ornithologen, voetbalfans en wielertoeristen teder toesprak. Hoe kón dat nu, zei men, de KWB-er die als ceremoniemeester van boetiekhouders, als slip- pendrager van koelkastverkopers of automobielkon- cessionarissen wel 1.022 keer te pronk stond, hoe kón dié schepen worden? Namens de verdelers van gas en elektriciteit misschien, namens de bouwheren van Sint-Niklaas. maar toch niét omdat de huurders van het Reynaertpark het zo op hem begrepen hadden of omdat de ACW-ers zo opgetogen waren dat Gustaaf zéér dicht bij de centrumgedachte stond? Jij, Staf, replikeerde gevat: -Je weet wie ik ben.- Ik weet dat je de drijvende kracht was achter de «vrije radio» Calypso, dat je in Sint-Niklaas een «prondelmarkt» hebt proberen te lanceren, dat je peter waart van een Belseelse karnavalreus (je vrouw was meter, niet?), dat je zo vaak mogelijk onder foto's in je blad drukte «Sta/Van Daele, gemeente raadslid, direkteur van Kontakt.» Natuurlijk heb je het informatieblad dat in dezelfde Casinostraat ge drukt wordt en waarvoor je nog gemeenteraadsver slagen hebt geschreven (je was sowieso ter plekke niet?) herhaaldelijk «informatie uit eerste hand» ingefluisterd, je werd en wordt nog immer óók met dat blad geïdentificeerd, zozeer zelfs dat hier pakweg een jaar geleden een tekening binnenwoei waarop jij met een gemetamorfozeerd informatieblad afgebeeld stond. Misschien ben je nog lid van de Wase Persklub en zien we mekaar op de jaarvergadering in januari. Journalistiek leidt tot alles, dat gevleugelde gezegde moge je bekend zijn. -Een man met één gezicht maar vele mogelijkheden- staat in één van die kleurrijke folders die je in de Sint-Niklase brievenbussen liet deponeren. Karna val, huisvesting, pers, Sportkring, vrije radio, arbei ders, middenstanders, mogelijkheden bij de vleet. Véél gedaanten onder één (karnaval)hoed? Een kwes tie van interpretatie, hee Staf, ik zal die vele facetten maar «mogelijkheden» noemen. En een schepen ambt? Zelfs het blijkbaar «onmogelijke» wordt «mo gelijk». Ik scheep in. schepen, ais de Heirmanklok op Silve8terdag twaalven slaat ben je volop aan het bewind, aan de mècht zegt men wel eens. Van dan af kan het met je beleid alle kanten uit, want er zijn «vele mogelijkheden». Ik twijfel er niet aan dat een allrounder als jij je (bij)job zult aènkunnen. Moch ten er problemen zijn, je weet wie ik ben, je neemt maar kontakt op. Je sportieve volksvriend. Wouter VLOEBERGH Terwijl in Dendermonde de politici ijverig bezig waren de schepenbuit onder mekaar te verdelen, zat in Oudegem Jozef Klinckaert te wachten op de uitslag van zijn klacht in verband met de té kleine letterkes op de kiesbrieven. Dinsdagavond beviel de Dendermondse bestuurskoalitie van een kersvers schepenkollege terwijl woensdagmorgen in het Staatsblad stond dat Klinckaerts klacht zou behandeld worden door de Raad van State, zodat de mogelijkheid erin zit dat het pas verwekte schepenkollege zou geaborteerd worden... Het nieuwe Dendermondse CVP-PW-kollege heeft blijkbaar de bevoegdheden van de schepenen op een logische manier verdeeld. Burgemeester Cod heeft uiteraard de burgerlijke stand, bevolking, politie en algemene koördinatie onder zijn bevoegdheid. Maurits Dierick krijgt openbare werken, regieën, landbouw, polders en grondbeleid. Hubert Maes houdt het bij de sport, feestelijkheden, kunstonderwijs, kuituur en ruimtelijke ordening, waarmee hij dus de verant woordelijkheden van Luc Wiemeersch overneemt. Rijzende ster Fons Hermans heeft de brandweer, de minder-validen, de derde leeftijd, het verkeer en de tewerkstelling onder zijn bevoegdheid, terwijl newcomer Marcel Borms (PW) de financiën zal beheren. Patrick Meulebroeck, ook een nieuweling, krijgt onderwijs en jeugd, Thérèse Van Gucht gaat zich bezig houden met het gezin, het leefmilieu, de huisvesting en de volksgezondheid, terwijl Van Cauteren de middenstand en het openbaar ambt zal in het oog houden. Hij is dan ook een zelfstandige. Allemaal goed en wel - de triomfkreten waren nog niet uit de lucht -, maar de dag nadien stond in de kleine lettertjes van het Belgisch Staatsblad dat de kans wel eens bestond dat de lettertjes op de kiesbrieven té klein waren. CVP- kandidaat Jozef Klinckaert uit Oudegem ziet het in die richting wel zitten. Hij stond op de twintigste plaats van de lijst en haalde een dikke vijfhonderd stemmen. Hij meent dat de kiesbrieven zo klein waren gedrukt dat veel mensen zomaar voor de verkeerde hebben gestemd, vooral slechtzienden en bejaarden dan. Op die manier zou volgens Jozef de uitslag een vervalst beeld vertonen en zouden er zelfs tijdens de telling fouten mogelijk geweest zijn. Van de provincie die dergelijke klachten in eerste instantie onderzoekt, kreeg Klinckaert het bericht dat er nergens voorgeschreven staat hoe groot de «karakters» eigenlijk wel moeten zijn, maar dat gelooft de wakkere filosoof niet. Als er voorschriften zijn hoe groot de brieven moeten rijn, hoe die moeten geplooid worden en dergelijke meer, dan zal er in die zin ook wel iets bestaan, meent hij. Of deze klacht enig resultaat zal hebben, kunnen wij nu nog niet bevroeden. In elk geval zou de installatie van het nieuwe kollege vertraging kunnen oplopen. Volgens burgemeester Cool is er geen vuiltje aan de lucht. «De kiesbrieven werden afgeleverd door een 'bestuursdrukkerij', zegt hij, en die zal wel weten hoe groot de letters moeten zijn.» Hij vindt de klacht zelfs niet hinderlijk voor zijn partij. «Er rijn heelwat ontgoochelden na een verkiezing, meent hij, iedereen is vrij om klacht neer te leggen.» We herinneren ons dat Dendermonde in het begin van de zeventiger jaren, na de eerste fusie met Sint-Gillis en Appels, ook naar de Raad van State moest trekken in verband met de verkiezingsverrichtingen en dat iedereen opnieuw naar de stembus mocht. Ondertussen had men zelfs de lijsten der kandidaten grondig door mekaar gegooid zodat bij de CVP bijvoorbeeld burgemeester Bruynincx van de eerste plaats en het politieke toneel verdween om plaats te maken voor Luc Wiemeersch als lijsttrekker, of zijn ze dat daar al vergeten? Gezien de toch wel eigenaardige uitslagen die deze laatste verkiezing gekenmerkt hebben, zijn we wel benieuwd of er in geval van een herkiezing, geen eigenaardige verschuivingen zouden optreden... ierde: Eijn g Kland iHai rekke lienst pers-or ipdra Iijnh anddi rerkz tiek? *-hoc je be itter ervvo aar, k sin iet i olitie )'hat choo ceke ;andi t vai noori uiddi echte lat ik alen och ozer Beds Dome nde ;ebo< iet eit c ebei ag lour toon ;anti ging plee ment r-kt lus a aten imd; Beer inds ilee Haai ichtl flat «kur want nigb naar Heet rijd Alle spoc geër Spa; ik t breu nege bij r De Oostvlaamse bestendige deputatie heeft dinsdag Vereecken, André Taffei- beslist dat de verkiezingsuitslag in Kruibeke ongel- ren en Maurits Heyn- dig is. Vanuit de Wase Scheldegemeente en nog elf drickx. Deze laatste (uit andere kernen in Oost-Vlaanderen (waaronder Sint- Meerdonk) moet nu in de Gillis-Waas en Temse) werden klachten tegen de 8emeenteraad de baan rui- gang van ?ke„ v«r „f „p .0 ok.ober ingediend, Va"'lV„deghemT,. De Q maar enkel voor Kruibeke wordt nu op nieuwe Kfinge Bij de SP-opvol- verkiezingen aangestuurd. De huidige oppositie en geTS wordt één dus Heyn- tegelijk nieuwe bestuurskoalitie, geleid door VU-er drickx. twee blijft Omer Antoine Denert die als nieuwe burgemeester werd Poppe van Sint-Pauwels en T voorgedragen, kan binnen de week beroep aanteke- drie wordt Beni Struylaert In I nen tegen de beslissing, wat by de Raad van State van De Klinge, ten nadele iplei moet gebeuren, en Antoine Denert zal van die van Daisy Vaerendonck uit Ver mogelijkheid gebruik maken. de ^ern|er"eente Sint-Gil- de v 6 hs. Bij de CVP wordt Au- lede Als de Raad van State het moes en zijn partijgenoten 8ust De Kimpe de laatste uitz bezwaar verwerpt (het ar- voerden ook aan dat VU- opvolger. Bij Gembel schi rest wordt uiterlijk tegen lijstaanvoerder Denert op treedt als zesde opvolger bed eind december verwacht) eerrovende wijze was uit- nu Aimé Vonck aan, i.p.v. dan moeten door het huidi- gevallen tegen de burge- Ronny De Roeck. Voor ge schepenkollege, geleid meester. In de kiespropa- Gembel werd er fout gere door CVP-er Georges Ver- ganda had Antoine Denert kend voor Hector Samson berekmoes, binnen de vijf- de burgemeester beschul- (die heeft 612 stemmen tig dagen nieuwe verkiezin- digd van nalatigheid inzake ipv. 652) en voor Ivo On- gen worden georganizeerd, de loodvergiftiging vanuit ghena (het waren er 373, mocht er géén beroep wor- Métallurgie Hoboken, aan het worden er 411), maar den aangetekend, wat dus de overkant van de Schel- die nieuwe telling be- onwaarschijnlijk is, dan be- de. Verberckmoes bracht ïnvloedt de situatie niet. In ginnen die vijftig dagen al in dat hij volledig in over- de nieuwe gemeenteraad volgende week, na het ver- eenstemming met de richt- zetelen 25 gemandateer- strijken van de week tijd lijnen van de gouverneur den: door de komst van die voor het indienen van had gehandeld. Toerisme- René Van Landeghem een eventueel beroep schepen Georges Brijs heeft De Klinge nu 8 zetels, wordt ingelast, te lopen. voelde zich beledigd door Sint-Gillis zelf 10, Sint- Antoine Denert, Brijs Pauwels 4 en Meerdonk 3. Eerrovend? werd naar verluidt beschul- Zowel door de CVP als de digd van bepaalde financië- Temse PVy< de 1vners'^nen ei' le Praktijken. De meeste kladUen dje gen 'jk oplO oktober, wer- vanuit Temse werden inge- den klachten ingediend m De Kruibeekse PW dien- diend, vooral over onregel- Kruibeke. Twaalf CVP- de bij de deputatie een be- matigheden in stembu- kandidaten hadden erop zwaarschrift in omdat in reaus, werden onontvanke- gewezen dat sommige één stembureau de voorzit- lijk verklaard. Wél werd voorzitters van stembu- ter door een getuige zou ingegaan op een verzoek reaus volmachten hadden zijn geholpen bij het uitde- om hertelling vanwege aanvaard die onwettig wa- |en van de stembiljetten. CVP-er Julien De Clercq. ren, dat er in twee stembu- c. reaus slechts drie bijzitters ^,nt"GHüs-Waas Dje wordt nu de elfde ef- waren, dat in één bureau Voor Sint-Gillis-Waas fektieve verkozene voor de stembrieven niet geteld werd na klacht van de SP zijn partij, Walther Ver en niet afgestempeld wer- door de deputatie een her- cauteren zakt naar twaalf den en dat er in een ander telling bevolen. Er komt nu bureau zeventien stembil- een herschikking in de ran- jetten méér waren dan 8en van zowel SP, CVP als kiezers. Gemeentebelangen. Bij de Burgemeester Verberck- SP waren verkozen Arnold maar blijft zetelen en uit de j raad verdwijnt Frederik Van Remoortere die nu derde opvolger wordt i.p.v. Dirk Spiessens.

De Voorpost | 1982 | | pagina 4