Schepen flndré Dooms: «Optimale inspraak» en «Sociale Kavels er beschikking stellen Oranjebusplan veroorzaakt verwarring en agressie in het Waasland Centrumzaken Hamme dreigen met harde maatregelen Dertien geen ongeluksgetal voor Dendermondse Ster-Aktie Aktiekomitee Ontevreden Reizigers opgericht De Voorpost - 26.11.1982 - 5 z«n riante woning Langestraat 2, tussen Moorselbaan en Beukenhof, vinden we bij een drankje toekomstige schepen Leefmilieu, Grondregje en Huisvesting André Dooms. Zoals de vlak bij zijn vloeiende Molenbeek uit de Faluintjes komt, stamt ook de familie Dooms uit die streek. Uit „Jersem dan waar zijn overgrootouders een grote hoeve uitbaatten. jjn grootouders zelf vestigden zich te Aalst. Op een boerderij tussen de Zeshoek en «de konker» io de Dendermondsesteenweg. Waar nu de handel in auto-accessoires gevestigd is stond destijds nn boerderij, met 5 paarden, dertig koeien, een melkronde en groentehandel. Vader Doorns zelf (landde na zijn diploma regent te hebben behaald bij de spoorweg en werd stationchef o.a. 18 jaar Haaltert waar de kleine André schoolliep te Terjoden vooraleer naar het Aaiters Atheneum te rekken. Na voleinding van deze studiën volgde hij in het kader van de ULB nog kursussen van rgologie, organisatieleer. o de ASLK doorliep André Doorns dan de gewone diensten van de lijfrente en na zijn militaire lenst belandde hij in de dienst «organisatie». Kontrole op al wat niet zuiver ambtelijk trsoneelsbeheer was. Takenbeheer. Toen beslist werd agentschappen op te richten kreeg Doorns de pdracht een dienst «gebouwen» op te richten. Een zware taak die echter nu fel verlicht is. {jjnheer de Schepen, hoe be- dan nog tussen uw nrkzaamheden door in de po- üek? choonbroer Alfons Singelijn, e betreurde architekt. voor- het feestkomitee en crwoed postzegelverzame- iar, was politiek geëngageerd. simpatiseerde wel maar was iet uitgesproken aktief in de olitiek. Tot in 1970 Louis l'haeseleer samen met mijn choonbroer me kwamen op oeken en vroegen om mijn andidatuur te stellen. «Zodra i vader en moeder heb ver- ïoord moogt ge terugkomen», lidde mijn antwoord. Er werd chter zodanig aangedrongen at ik me uiteindelijk liet over- alen. Ik werd eerste opvolger och in 1976 werd ik wél ver lozen. Ondertussen was ik dan eeds in allerlei besturen opge- lomen en betrekkelijk aktief de partij. Een destijds aan- pboden schepenambt kon ik iet aanvaarden wegens het eit dat zulks full-time moest lebeuren. Evenzo na het ont- lag als schepen van Gilbert lourlon. Ondertussen werd ik roorzitter van PW-Aalst, antonaal voorzitter in opvol- ing van burgemeester D'hae- eleer, lid van het arrondisse- tenteel Dagelijks Bestuur en raktieleider in opvolging van aadslid De Gols. Nu heb ik us aanvaard me als schepen te voordragen, enerzijds mdat het geen full-time job leer is en anderzijds omdat tads de regionalisering ik nog Deen de sektor Brussel heb raar het vroeger over het hele and ging. Ik herinner me zelfs bepaald moment op een negentigtal plaatsen tege lijk bezig te zijn geweest. De laak die ik vroeger alleen laarde wordt nu gedaan door chttien personeelsleden. Van laar... Het net van agenschap- len in den lande is trouwens eeds zodanig uitgebouwd dat stilaan geconfronteerd rorden met een saturatie op dat vlak. Ook op het vlak van ■kumul» is er geen probleem want er bestaat geen onvere nigbaarheid als ASLK-ambte- naar met een schepenambt. Heeft u daarbij dan nog wel tijd voor enige hobby's? leszins vroeger. Ik was zeer minded en vooral aktief ïëngageerd in atletiek, in de ipaarkas en te Terjoden. Toen lik echter een driedubbele dij breuk had opgelopen en liefst j negen maanden in de plaatster lag ging de charme er, vooral ujt Jbij mijn ouders, zeker af. Mo menteel beperkt mijn sportak- tiviteit zich dan wel tot een zondagse zwembeurt samen met mijn echtgenote en een jaarlijkse ski-vakantie te Ram- sau in Oostenrijk. Dit met de betalende erbuiten. Wij zijn er voorstanders van raden. Adviesraden, wellicht in kleiner aantal als er nog komen maar tevens ook wijk raden. Een adviesraad handelt rijksscholen. Ik was trouwens over een welbepaalde materie vroeger voorzitter van Ouder- terwijl een wijkraad zou han en Överlegkomitee van het Aalsters Koninlijk Atheneum. Ook een tijdlang voorzitter van de schoolraad en de vele inspanningen i.v.m. het al dan niet invoeren van het V.S.O. behoren ook tot mijn hobby's. Hoe ziet U uw taak als schepen voor o.a. Leefmilieu? Een alleszins zeer komplekse taak wel vergemakkelijkt om dat mijn voorganger Annie De Maght er stevige grondvesten voor legde en de Dienst om zo te zeggen uit de grond stamp te. Wellicht vormt de leefmi- lieuproblematiek wel de meest spektakulaire uit mijn departe ment. Ons eigentijds levenspa troon eist immers dat aan ons leefmilieu zeer veel aandacht wordt besteed. Heel wat komt delen over alle materies in een welbepaald geografisch ge bied. Uiteindelijk moet de be slissing uiteraard toch een taak, zijn voor het bestuur zelf. Een advies moet steeds een advies blijven. En de huisvesting? O.m. behoort het beheer van Om en by de 75 middenstanders nemen deel aan de fr. en de eerste prijs was dertiende eindej aarsak tie van de Ster-Aktie die van 27 een personenwagen, november e.k. tot 1 januari 1983 wordt gevoerd in de Telkens weer werden tij- Brusselsestraat, Vlasmarkt en Oude Vest. De aktie wordt dens de eindejaarsperiode voor de dertiende maal gevoerd en heeft ondertussen kerstbomen voor de deuren burgerrecht verworven. van de deelnemende md- delaars neergezet. In 1974- Ook dit jaar hebben de zijn er dat 50, op de Vlas- 1975 werden die gelukkig handelaars van de genoem- markt 21 en op de Oude yoor een enkeje keer ver- de straten zich weer enor- Vest 3. Verder telt de Ster- vangCn door plastic lan- me inspanningen getroost Aktie ook nog een 23-tal taarns. Het was ook de pe- om een aantrekkelijke ak- sympatizanten. Het zijn de- ^ode dat een definitieve tie in mekaar te steken, ze handelaars die de koper straatVerlichting werd aan- Voor 800.000 fr. aan prij- tussen de geciteerde peno- gebracht_ pie werd in 1979- zen heeft men voor deze de bij elke aan^oopschijf 198q vervangen door een aktie voorzien. Dat is geen van 100 fr. een lot zullen njeuwe die bestaat uit 27 rekord voor de Ster-Aktie overhandigen. De Ster-Ak- bogen die elk afzonderlijk want bij gelegenheid van tie zag het levenslicht op de -- het tienjarig bestaan werd vooravond van de einde een miljoen aan prijzen jaarsfeesten 1970-1971 op aangeboden. Dit jaar wil een moment dat de Brus- men 491 mensen gelukkig selsestraat, Vlasmarkt vol maken. De hoofdprijs is op haar betekenis als win- een bedrag van 150.000 fr., keicentrum aan het verlie- de tweede prijs bedraagt zen was. Men startte met 75.000 fr., de derde 50.000 tien deelnemers die 17 prij- de'kl'ant heerlijk wandelen fr. en de vierde 25.000 fr. zen in natura garandeerden en kopen js en bovendien De vijfde prijs bedraagt met als eerste prijs een 10.000 fr. en de zesde 5.000 kleurentelevisie, met een ff- Verder zijn er nog 485 totale waarde van 100.000 'AdsT'AndrTDooms toekomstig schepen van leefmilieu, prijzen van ieder 1.000 fr. fr. Als embleem werd de 33 sterren tellen en 192 lampen hebben. Zij zorgen ervoor dat de Brusselse straat en de Vlasmarkt tij dens de decembermaand omgetoverd worden tot een feestelijke straat. Een win kelstraat waarin het voor grondregie en huisvesting. het een goede bestuursperiode trouwens makkelijker dan met wordt want de koalitiepartners drie en de wil bestaat alleszins hebben de ingesteldheid tot om te besparen waar het enigs buiten te komen. Met twee is ten andere bij kijken. Voor worden gestreefd naar een al- iedere zaak zou best een «mi- gemene konsencus. Een studie de stadseigendommen tot mijn werken en gezamenlijk naar zins mogelijk is. departement. Wellicht ligt dat dan wel parallel met mijn taak bij de ASLK waar ik eveneens kontrole over gebouwen uitoe fen. Mogelijkheden dienen te worden gegeven aan ouden van dagen, minder begoeden om ergens een huis te kunnen betrekken en dit buiten de po litiek om volgens absoluut ob- jektieve kriteria. Ook voor het verhuren van lokalen moet Al deze prijzen worden ge- ster van de wereldtentoon- schonken onder de vorm stelling 1958 genomen. Het van aankoopbons, die bij tweede jaar was het aantal de deelnemende hande- deelnemers reeds gestegen laars kunnen worden inge- tot 60 en het prijzenpakket ruild. In de Brusselsestraat werd verhoogd tot 200.000 een uitzonderlijk rijk aan bod aan produkten heeft. Bovendien kan men er tij dens deze laatste maand, de koopjesmaand bij uit stek, prachtige prijzen winnen. E lieubalans» worden opgemaakt met voorlichting en inspraak. Een aantal inplantingen in de stad zijn inderdaad niet weg te denken. Zeker niet in een pe riode zoals we momenteel be leven. Er zal steeds een kom- promis moeten worden ge zocht tussen het leefmilieuas- pekt en het tewcrkstcllingsfa- cet zodat men niet het kind het het badwater zou weggooien. Bestaande drukkingsgroepen kunnen alleszins goed werk le veren met de aandacht te vesti gen op hinder die stadsgenoten zouden ondervinden. Leefmi lieu heeft verder niet alleen te maken met groenvoorziening en beplanting maar tevens met die nog niet helemaal voltooid is. Bouwen van sociale wonin gen is voor de stad enkel een plicht indien er in de regio geen bouwmaatschappijen zijn die zich hiermede bezighou den. En hier zijn er alleszins voldoende zodat Aalst zelf niet als bouwheer moet optreden. Sociale kavels Wél moet de stad qua grond beleid sociale kavels ter be schikking kunnen stellen om sociale woningen erop te bou wen. Alleszons realiseerbaar. Bvb. hebben we «de Bioley» dat aan de stad qua investering Per 1 september jl. werd in het Waasland het werkgroep aan de andere inmiddels 'beruchte' Oranjebusplan operatief. De kant. vroegere organisatie van het busvervoer werd volle- Het was tot mijn grote ver- dig opgegeven voor een heel andere rittenstroktuur X dertig die, met het oog op besparing en heilzame vernteu- aanwczi telde Weinig zowat 200 meter van de wing, het stad- en streekvervoer zou integreren. cbauffeurs velen waren halte, vanuit de algemene Sindsdien is het busvervoer in het Waasland een weggebleven, zo fluisterde geschiedenis van pijnlijke verwarring, woede en men. uit schrik hun job te kontestatie geworden. Bus- én treinreizigers moeten verliezen en relatief wei- het na aankomst van hun bus kordaat op een lopen nig reizigers. Senator Fer- zetten om nog hun trein te halen, ouders klagen dinand De Bondt en Roel vraag hier of men voor kli nieken en scholen geen aanpassing kan doorvoe ren. De Sint-Niklase stadskliniek is gelegen op kliniek Maria Middelares loop je 400 meter. Het is weinig sympathiek t.o.v. de minder mobiele reizigers. Precies zij zijn vaak nood- erover dat hun kTnde'ren lange'tijd 'vergMfs op hun De Jong de motoren ach- gedwongen aangewezen op bus wachten, hier en daar laten afgeladen volle bussen heel wat mensen achter aan de halte, ren niét, de heren Vervaet en Nachtegaele, respektie- verkeersvrije en verkeersarme aanslepen. Een snelle oplos- intresten reeds zoveel kost- heerst soms verwarring tussen de eigenlijke halte en vêüir^èe^esVdi'rekteuV te. De stad kan zich niet per- i-„i,™ moor wiic J 7 ut mitteren zulks verder te laten straten en met het verkeer in 't algemeen. Getracht zou alles zins moeten worden de stads kern zelf verkeersarm te ma ken waarbij een ernstige studie over het verkeer op de «wal- lenring» zich opdringt. Per soonlijk ben ik nog steeds de menig toegedaan dat éénrich tingsverkeer snel verkeer im pliceert. Een studie te maken door de eigen stadspolitiek sa men met deskundigen van bui ten de stad en uitgepraat in wijk- en buurtraden. Een scn- sibilisatie van de bevolking om de wagen buiten de stadskern achter te laten is hoogstwaar schijnlijk. Misschien kan zulks o.m. door betalende parkeer- gelegenheden in het stadscen trum te organiseren tegen niet- De schoolgaande (of -rij dende) jeugd, da's een vol gende punt. Een moeder beweert dat de bussen haar kinderen van half septem ber tot half oktober ge woon zijn voorbijgereeden. En het ging niet eens om bussen die volzet waren. het schuilhokje, buschauffeurs raken maar niet wijs bewegingsinspekteur bij de uit de nieuwe kombinaties, hebben te weinig tijd NMVB, wél op de af- voor de verandering van hun film(s), reageren spraak, agressief op de vele vragen van hun passagiers en rijden brutaler, de bedeling van de periferie tijdens Ren je rot! de spitsuren laat te wensen over en het uiteindelijke Bedoeling van de vergade- gevolg is da. steeds meer busgebruikers de wagen ring™, de twee Igreks- Soms ook werd de^urrege- nemen of, in het beste geval, binnen de eigen buurt parnters te veneiaen ror ry een taxistopsysteem uitwerken. een vruchtbaar gesprek Maar, De toenemende misnoegd- Meer dan 400 busreizigers heid bij de Wase busge- al handtekenden hun peti- bruikers en de nefaste in- tie die een oplossing eist sing dringt zich op en er ztjn in elk geval reeds bouwrijpe en bouwrijp te maken kavels voorhanden. Men wilde er in derdaad tweemaal 50 huizen bouwen Samen met nog ande re kavels biedt zulks dan toch reeds heel wat mogelijkheden. Bij bouwmaatschappijen kun nen eventueel verplichtingen worden opgelegd om bvb ook ontmoetingsplaatsen, speel- en ravotterreinen te realiseren. Met daarbij inachtneming van ment van het openbare ver- nieuwe plan. Maandag 22 tre!nverbindineenUUDe^tiid diezelfde moeder om vijf de reglementenng qua koliek- vnpr hphhpn iPan De.vos nnvomhet il. beleede het treinverbindingen. Dejija Ka|f ,e mnropnc vruchtbaar gesprek Maar, inderdaad, wat over de grieven verwoord maakt het uit uw bus stipt in de motietekst van het om vijf voor acht te zien aktiekomitee. Een eerste voorbijrijden of tien minu- item hierin betreft de af- ten later. Momenteel ver toren en waterzuivering. Konkrcte détails kan ik uiter aard nog niet meedelen doch ik ben er voorstander van dat er de grootst mogelijke in spraak wordt verleend en ver der ben ik ervan overtuigd dat vloed hiervan op het rende- voor de defekten van het stemmin„ van de bus- op de trekken de kinderen van ment van het openbare ver- nieuwe plan. Maandag 22 treinverbindingen. De tijd diezelfde moeder om vijf voer, hebben Jean Devos novembef jl. belegde het n tussen het uit de over half acht's morgens of en mevrouw Baeten-Cam- aktiekomitee in Sint-Ni- °us gtappen en het vertrek om tien na acht op de van de trein zou nog nau- markt te kunnen vertrek- welijks een kwestie van mi- ken. Haar hoop op beter- nuten zijn. Het is voor de schap wordt gevoed: de massa pendelaars die kwasi heer Nachtegaele kan met tegelijkertijd op het bus- vrij grote zekerheid stellen plein toekomt, rennen ge- dat de Watermolenstraat blazen. Of misschien ook (Sint-Niklaas) een extra het Bloso aanwezig was bij voertuig krijgt. Voor de het uitwerken van het lijnbus Lokeren-Sint-Ni- plan? Nee, de kombinaties klaas, alhoewel die tegen pers uit Waasmunster en klaas een ontmoeting tus- Armand Vandevelde uit sen chauffeurs en reizigers Belsele ertoe aangezet de aan de ene kant en énkele aktiegroep Ontevreden afgevaardigden van de Reizigers op te richten. NMVB en van de verkeers- ert In het café-restaurant Het Gulden Hoofd op het Markt- ele plein te Hamme had een perskonferentie plaats van de uit Verenigde Centrumzaken Hamme. In aanwezigheid van lil- de heer Van der Meersch R., voorzitter en een aantal LU- leden van de verschillende afzonderlijke centra, met uitzondering van de heer G. Moens, die zich liet veront schuldigen, werd de pers van harte welkom geheten en bedankt voor hun interesse. zijn gewoon té nipt bere kend, vindt het aktiekomi tee en nu de bussen langere trajekten volgen, daardoor meer kans maken op ver traging, is dit zeker on geoorloofd. Volgens bewegingsinspek- Belseledorp al behoorlijk vol zou zitten, is men nog niet bereid dezelfde welwil lendheid te ontwikkelen. De NMVB maakt ook tel lingen. Alvorens zij voor één uur per dag een extra vier miljoen inzet want teur Nachtegaele echter zoveel kost zo n bus tegen- zijn de hoofdassen van het woordig moeten de cij-- tijd voor en ten tweede, de Waarom gaan de leer krachten niet mee tot bij de bus, waarom stappen de kinderen niet in rijen naar het busplein? In Engeland kunnen ze dat wel!». Een vrij naïeve verwachting, vind ik, alhoewel, mis schien is hier voor het stadsbestuur wel een taak weggelegd Wij moésten ermee beginnen! Bij de NMVB meent men dat de vele reakties een overtrokken beeld geven van de werkelijke waarde van het Oranjebusplan. Klachten zouden er enkel zijn en veel, inderdaad, over de lijn 59B (richting Lokeren) en die van Meer donk. Maar er zouden ook nog mensen zijn die tevre den zijn met het nieuwe plan. En als er problemen zijn, als een verbinding werkelijk overbelast is, zal dat euvel wel verholpen worden. Net als vroeger; de NMVB heeft geen enke le reden om dat niet te doen, vindt inspekteur Nachtegaele. Trouwens: el ke studie moet bijge schaafd worden. Het zou den genieën zijn die onmid dellijk iets praktijkvast uit werken. Nachtegaele geeft toe dat men op 1 september niet klaar was om het plan op een aanvaardbare manier in praktijk te brengen. Daarvoor was er te weinig tijd. Zelfs ware het beter geweest had men op 1 au gustus kunnen starten en zo chauffeurs en reizigers een rustiger proefperiode kun nen gunnen. Maar ten eer ste: daar was zeker geen In zijn toelichting schetste straat, Peperstraat, Markt, de heer Van der Meersch Plezantstraat, Slangstraat, het doel van de Centrumza- Strijderslaan, Zouaven- ken. Zij willen meedoen straat, Geemstraat, Hoog- aan het maatschappelijk en straat en Kerkstraat, sociaal leven in de gemeen- Om 15 uur aankomst van te, wat ook de nering en de Sinterklaas op de Markt, tering ten goede komt zo- waar hij de kinderen zal wel in groepsverband als ontvangen en snoep zal afzonderlijk. Zij zetten bedelen, zich het hele jaar in, door Bij slecht weder zal het hun steun te geven aan al- hele gebeuren plaatsvinden lerlei feestelijkheden en in zaal De Vlaamse manifestaties, o.a. karna- Schouwburg, Peperstraat, val, Wuitensmarsen, paas- Hamme, vanaf 14.30 u. tot eierenworp, St. Pieters- 15.30 u. feesten, jogging, koopjes- Deze Sinterklaasstoet is de Hamme. In het Gulden Hoofd stelden de voorzitters van de centrumzaken hun festival, enz. Ook hadden opening van de december- eindejaarsaktie voor .(vh) zij dit jaar hun etalages in aktie - 600.000 fr. die loopt het teken geplaatst van het vanaf 27.11.82 tot en met weinig mogelijk onkosten, festival van Vlaanderen. 31.12.1982 en ingericht om zoveel mogelijk voor de Trouwens hun winkels zijn wordt door de Verenigde klanten te kunnen doen. steeds sfeervol ingericht. Centrumzaken. De trek- Een tweede reden waarom Op 27 november zal er ech- king van de tombola van de Verenigde Centrumza- ter een primeur zijn, name- deze eindejaarsaktie zal ken de pers samenriep is lijk de Sinterklaasstoet. Te plaats hebben op 7.1.83 te om hun ongenoegen kracht 14 uur komt Sinterklaas 20.15 u. bij te zetten over het feit aan per Wuitensschip op De hoofdprijs bedraagt dat er geen autobussen van het Tweebruggenplein, 200.000 fr., tweede prijs de lijn St.-Niklaas-Dender- vergezeld van het trommel- 100.000 fr., daarna 1 x monde, het centrum van de korps van de Chiro, Die 50.000 fr., 1 x 30.000 fr., 1 gemeente aandoen. De Hamse Wuitens, de lande- x 20.000 fr., 5 K 10.000 fr., bushalte op het Marktplein lijke ruitersgilde van Moer- 10 x 5.000 fr. en 100 x is verdwenen. Hamme is zeke en Zwarte Pieten te 1.000 fr. De heer Voorzit- één van de weinige ge paard. Deze stoet vertrekt ter merkt op dat deze torn- meenten waar het Open- te 14.05 u. via Kapelle- bola wordt ingericht met zo baar Vervoer niet in het centrum van de gemeente den een onvoldoende be komt. De heer De Geyter J., schepen van middenstand heeft samen met burge meester Baert reeds bij de hogere instanties aange- langstelling. Aangezien de mensen van de Verenigde Centrumza ken het ongehoord vinden dat er geen lijnbussen in het Centrum van Hamme drongen om het openbaar komen, en zij zich bena- vervoer terug in het een- deeld voelen, zullen zij trum van de gemeente te vechten en blijven vechten, laten komen. Het gevolg desnoods met het nemen was dat de autobussen zijn van harde maatregelen om teruggekomen voor een hun eis kracht bij te zetten, proefperiode. Na deze om zodoende het openbaar proefperiode zijn de bussen vervoer terug in het cen- defipitief verdwenen van trum van de gemeente te het Marktplein, met als re- brengen. (B.D.) busvervoer volledig afge stemd op de voornaamste treinverbindingen en zal sleutelen aan de vertrektij den onvermijdelijk resulte ren in een verbreking van de kadans. M.a.w.: de ze kerheid om de zoveel mi nuten een bus te kunnen nemen, valt weg. De ka- dansverbreking zou vooral de mensen die dicht bij Sint-Niklaas wonen treffen. Maar wat moet mevrouw Baeten dan zeggen? Zij moet tijdens de spitsuren ofwel 50 minuten op een bus kinderen wachten. Goed, de NMVB zal nota nemen van de be zwaren. Voor midden december plant de maatschappij een belangrijke vergadering waarop personeel, werk groepen, gebruikers en be- stuursafgevaardigden zul len vertegenwoordigd zijn. Dèèr kan dit probleem te berde gebracht worden. Idem voor wat betreft de bereikbaarheid van de so ciale instellingen. De heer Vervaet wil wel kwijt dat de gewenste loopafstand tussen woonst en halte werd vastgesteld op 300 meter. Natuurlijk is de fers wel echt overtuigen. Volgens de NMVB-heren zou het ook vaak een kwes tie van zelfdiscipline zijn. Schuiven de reizigers wel door op de bus? Schikken de scholieren hun boeken tassen wel op een ekonomi- sche manier? Enzovoort. Direkteur Vervaet over de chaos op het marktbus- plein: «O.k. de bussen ko men er tegelijk toe. Maar ofwel krijgen wij meer ruimte voor onze bussen, agen de school- zich gediscipli- neerder. Nu zetten ze zich neer op de busstroken. Met mijn eigen ogen gezien! beslissing was imperatief: 1 september zou het worden. En hoe!! Misschien situeert de fout zich wel een stuk eerder, bij de algemene theoretische planning, en minder bij het Oranjebusplan zelf. De plotse en vooral totaal on voorbereide en geforceerde toepassing ervan heeft het vertrouwde beeld zodanig verstoord dat de Waaslan- der zijn openbaar vervoer is gaan zien als een absoluut onontwarbaar kluwen. En opnieuw klaarheid bren gen zal heel wat goeie wil en geduld vragen Leo DE BOCK Sint-Gillis-Waas. Diamanten bruiloft. Camiel Van Steur en Gusta Yzewijn zijn zestig jaar getrouwd. Feest de Blokstraat 82 (Iv)

De Voorpost | 1982 | | pagina 5