ITEte [vens-Smet, Jules Geerinck en [onoré Props: le algemene kampioenen in de teisduif-Dendermonde G. en A. De Maesschalck en Willy Christiaens: kampioenen bij de Snelvliegers - Zele i Walter Haentjens algemeen le Zele - Huivelde Godfried Steeman, Cesar Dauwe en riorent Walgraeve: Kampioenen te Berlare Verbond Lebbeke DUIVEN De Voorpost - 26.11.1982 - 39 G.H m Vli -V aster, quet t. P. V ondt, Iviel >ert Vi Merck In de Reisduif-Dendermon- 1. Ion Schatteman, 2. Jean de kregen we voor het sei- Halans, 3. Jules Geerinck, 4. zoen 1982 de kampioenen Lutz-Fierens, 5. André Van doorgespeeld van het sei- Hecke. zoen 1981 zowel op de Jonge duiven: Noyonvluchten als de halve 1. Jules Geerinck, 2. Jean fond en fond. Halans, 3. Alois Geldof, 4. Op de Noyonvluchten werd Jozef De Donder, 5. Jan de algemene kampioenstitel Schatteman. gewonnen door de Waas- Eerste drie getekende munsterse tandem Ivens- oude duiven: Frans en zn. Smet, die in de drie katego- Buyst rieën met hun twee eerst Jaarlingen: Jean Halans getekende duiven 47 prijzen Jonge duiven: Jean Halans. wonnen. De koningstitel Koning met de meeste prij- met de meeste prijzen ver- zen: De Praetere - De laus- huisde ook naar Waasmun- - nay 150 prijzen. ster, naar de kolonie van Asduiven: Vinck en zoon, de uittreden- Oude duiven: Roger de algemene kampioenen. .Thierens Oude duiven: Jonge duiven: Jules Gee- 1. Lutz-Fierens, 2. Frans De rinck. Swaef, 3. Ivens-Smet, 4. Jo- Op de fond werd de titel zef De Donder, 5. Vincke en gewonnen door de kam- De duivenmaatschappij De Bie hield een geslaagde duivenshow in hel café Half Af te Appels-Dendermonde (c) De kampioen van «De Snel- tiaens; 2. G. en A. De Maes- Jules Dierickx - Vissers, vliegers» - Zele met het schalck en Leonard Mari- Jonge duiven: 1. Vercaute- hoogste aantal prijzen op man; 4. Schiettecatte - Van ren - Moerenhout; 2. Kamiel Quiévrain en Noyon werden Laere, Jules Christiaens en Famaey; 3. Albert De Wan- pioen uit Serskamp Honoré Gustaaf en Alfons De Maes- Luc De Maesschalck. del en Jules Dierickx - Vis- Jaarlingen: Props met 19 prijzen. 1. Ivens-Smet, 2. Vincke en Oude duiven: zn., 3. Frans De Swaef, 4. 1- Leon en zn. De Corte, 2. Alfons Spanoghe, 5. Sylvain Gilbert Van Hassel, 3. Hono- Verstraeten. ré Props, 4. Achiel De Vos, 5. Jonge duiven: Arthur Lemeire. 1. Alois Geldof, 2. Vincke en Jaarlingen: zn., 3. Jozef De Donder, 4. 1- Honoré Props, 2. Gilbert Ivens-Smet, 5. Gustaaf De Galle. 3. Pieter De Bussche- Donder. re, 4. Arthur Lemeire, 5. Jo- EERSTE DRIE GETEKENDE: zef De Schouwer. André Geerinck algemeen kampioen halve fond te Dendermonde c W. C bergl Oude duiven: 1. Ivens-Smet Jaarlingen: 1. Ivens-Smet Jonge duiven: 1. Vinck en zn. Asduiven: Oude duiven: Lutz-Fierens Jaarlingen: Vincke en zn. Jonge duiven: Alois Geldof Op de halve fond was het Jules Geerinck die zich tot algemeen kampioen kroon de met 36 prijzen met de 1* en 2* getekende duif. Een Jonge duiven: 1. De Praetere-De Lausnay, 2. Willy Van Avermaet, 3. Raoul De Jonckheere, 4. Leon De Gucht, 5. Achiel De Vos. Koning met de meeste prij zen werd Achiel De Vos met 61 prijzen. Asduiven: Oude duiven: Gilbert Van Hassel. halve fondkolonie die ieder Jaarlingen: Maurits Verhae- 1, 2. 3. E: leren, Kien, 4. Hi lly V< A. V helst. helst tad St titel van algemeen kam pioen op Quiévrain in de maatschappij Verbroede ring te Zele-Huivelde werd gewonnen door Walter iaentjens, die het klaar- elde een aantal geves- le waarden achter zich te laten. Koning met de meeste ijzen was Adolf Heirweg. trofee Roger Michiels ng naar André Van Aver- naet en de trofee Danny De g lock werd gewonnen door ïeerinck - Van Malderen. )ude duiven: 1. Alois Tem- nerman; 2. Alfred Verschel len; 3. Lucien Lauwaert; 4. Jol Van Lembergen en Adolf lirweg. Jaarlingen: 1. Eugeen Baert; 2. Gaston De Vijlder; 3. An dré Van Avermaet; 4. Alois Temmerman en Adolf Heir weg. Duivinnen: Achiel Coeckel- koren en René en zn De Clerck; 3. Walter Haentjens. fonge duiven: 1. Walter Haentjens; 2. André Van Avermaet; 3. Jozef Lauwaert; 4. Gilbert D'Heer en Alfred Verschelden. Asduiven: oude duiven: Alois Temmerman; jaarlin gen: Alois Temmerman; dui vinnen: Achiel Coeckelko- ren; jonge duiven: Walter Haentjens. (beno) seizoen sterker wordt. Oude duiven: 1. Frans en zn. Buyst, 2. Roger Thierens, 3. Georges Roels, 4. André Van Hecke. 5. Emiel Dhollander. Jaarlingen: vert Jonge duiven: Roger Mi chiels. Marathonvliegers: Oude duiven: Gilbert Van Hassel. Jonge duiven: Jean Halans. BENO schalck met 189 prijzen voor Jaarlingen: 1. Jules Chris- sers; 5. Michel en zn Heir- Luc De Maesschalck met 179 tiaens; 2. Schiettecatte - Van man en Pierre Schiettecat. prijzen en Vercauteren - Laere; G. en A. De Maes- Oude duiven: 1. Frederik Moerenhout met 161 prijzen, schalck; 4. Van Avermaet - Christiaens; 2. Willy Chris- De algemene kampioensti- Christiaens; 5. Theo Van El- tiaens; 3. Pierre Vergeylen; tel uit Quiévrain was voor suweghe, Luc De Maes- 4. Christiaens - De Coninck G. en A. De Maesschalck schalck. en Heirman Kamiel; 6. Serge voor Jules Christiaens en Duivinnen: 1. G. en A. De Van Assche. Schiettecatte - Van Laere. Maesschalck; 2. Schiettecat- Jaarlingen: 1. Willy Chris- Jonge duiven: 1Jules Chris- te - Van Laere; 3. Alfons tiaens; 2. Vercauteren - Moe- tiaens; 2. Vercauteren - Moe- Goossens; 4. Gustaaf Baert; renhaut; 3. Luc De Maes- renhaut; 3. G. en A. De 5. Baziel Poppe; 6. Leopold schalck; 4. Jules Dierickx - Maesschalck; 4. Robert De De Decker. Vissers; 5. Frans en zn Tac- Brabander en Luc De Maes- De algemene Noyonstitel kaert; 6. Maurits De Maes schalck; 6. De Maesschalck - was voor Willy Christiaens schalck en Van Winckel - Dhondt. en Vercauteren - Moeren- Van Herreweghe. fn De Maesschalck, Oude duiven: 1. Willy Chris- hout en in hun spoor zat (beno) Qaiévrainkampioenen van De Snelvliegers uit Zele (c) GOLFBILJART In De Toekomst te Berlare zijn er tijdens het voorbije 1* afg. duif: 1. Cesar Dauwe, seizoen twee blikvangers. Cesar Dauwe werd algemeen 2. IJdens-Steeman, 3. Urbain kampioen door op alle fronten met zijn eerste en tweede Vermeiren, 4. Gilbert Van afgegeven duif 64 prijzen te verzamelen en Florent Wal- den Hof, 5. Frans Buyle. graeve was voor de derde keer algemeen kampioen op de Asduif: Cesar Dauwe. halve fond en krijgt daarvoor de keizerstitel. Jaarlingen 1* en 2* afg.: 1. Etienne Buyle. 2. Maurits Poppe, 3. Cesar Dauwe. 1* afg. 1. Urbain Vermeiren, 2. Frans Sichien. Asduif: Etienne Buyle. Jonge duiven: 1* en 2* afg. 1. Germain Braeckman, 2. Theo Van de Wiele, 3. Etien ne Buyle. 1* afg. duif: 1. Germain - Braeckman, 2. Theo Van de Frans Buyle. 4. Tnempont- Wielei 3 Cesar Dauwe> 4. QUIÉVRAIN Godfried Steeman kam pioen meeste prijzen met 166 prijzen. Oude duiven: 1* en 2* afg.: 1. Gaston Col man, 2. Frans Buyle, 3. Ce- sar Dauwe. 1* afg. duif: 1. Gaston Col man, 2. Victor Sigin, 3. n' Janssens. Asduif oude: Gaston Colman. Jaarlingen 1* en 2® afg.: 1. Robert Vér- geylen, 2. Erwin De Grau we, 3. Godfried Steeman. Jaarl. 1* afg. Julien Hecke. Asduif: Theo Van de Wiele HALVE FOND: Kampioen met de meeste prijzen (41 prijzen), Florent Walgraeve. I Oude duiven 1* en 2®: 1 Flo- Godfried Steeman, Quié- tsks A 1. Vr. A-Sprint. A Qieksk. A-Trap. Op A [Tonnek. A-Statievr. A iks B >rro's B-Ware Vr. B •lymp. A-Moderna A p. Op B-Lil. Vr. B irtvr. A-Sp. Hof A 1. B-Zorro's A Idar A-Sport vr. B tagreeks A jSprint. A-Bras. A 'Is vit Tonnek. A-Sprint. B <JEmka A-Ware Vr. A >vr. A-Flippers A roverst. A-Lil. vr. A lotsb. A-Parksk. A rung ioei jf"1 'Lanl ks B t. A-Phildar B Phild. A-Vooruit A Oieksk. A-Robby's A Trapk. Op A-Gijzeg. A Lil. Vr. B-EmkaB Zorro's A-Welkomvr. A Kalender voor 27.11.82' (Zaterdagreeks A Ware Vr. A-Tonnekens A Sprinters A-Klieksken A Klieksken B-Trapken Op A Potstoempers A-Statievr. A Zaterdagreeks B Olympia A-Ware Vrienden A Liliane Vr. B-Moderna A Trapken Op B-Spaans Hof A Zorro's A-Sport vr. A Modema B-Phildar A Sportvr. B-Zorro's B (A.T.) Kalender voor 26.11.82 Vrijdagreeks A Rotsboys A-Brasan A Sprinters A-Tonnekens A Emka A-Sprinters B W. Vr. A-Rigovr. A Flippers A-Toverstok A Lilianevr. A-Parksken A Vrijdagreeks B Zorro's A-Phildar B Phildar A-Lanteireken A Vooruit A-Klieksken A Gijzegem A-Bobby's A Emka B-Trapken Op A Welkomvr. A-Lilianevr. B (A.T.) bert Vergeylen, 3. Urbain Vermeiren, 4. Godfried Steeman, 5. Et. en zn. Samson. Asduif: Erwin wde Grauwe. Jonge duiven 1® en 2® afg.: Duivenmaatschappij «Eendracht Sint-Pauwels» vierde haar kampioenen: A. Ruythoven, 1. Godfried Steeman, 2. Vic- G. Smet, Gebr. De Bruyne, R. D'Hooghe, Steenweghe-Speleman, G. Rooms, P. Van tor Sigin, 3. Germain 1. Erwin De Grauwe, 2. Ro- Wnlgraeve 2 Petrus De yrainkampioen in De Toe Puymbroeck en Aerts - De Weyn (dw) PAARDESPORT Braeckman. Jonge 1® afg. duif: 1. Victor Sigin, 2. Godfried Steeman, 3. Prosper Haentjens, 4. Ger main Braeckman. 5. D'Hooghe-Heelaert Asduif: Godfried Steeman. NOYON: Cesar Dauwe kampioen meeste prijzen met 88 prijzen. Oude duiven 1® en 2® afg.: 1. Gilbert Van den Hof, 2. IJdens - Steeman, 3. Cesar Dauwe, 4. Urbain Ver meiren. Greef, 3. René Verbeke. 1® afg. duif: 1. Florent Wal graeve, 2. Clement Herte kant, 3. Cesar Dauwe. Asduif: Florent Walgraeve. Jaarlingen 1® en 2® afg.: 1. Frans Sichien, 2. Rudolf Goossens. 3. Florent Wal graeve, 4. Jan Tackaert. 1® afg. duif: 1. Rudolf Goossens. 2. Flo rent Walgraeve, 3. Frans Sichien, 4. Jan Tackaert, 5. Petrus De Greef. Asduif: Rudolf Goossens. Jonge duiven l%Le en 2° afg. 1. Gustaaf Arbijn, 2. Rene Verbeke, 3. Gilbert Van Assche. lMe afg. 1. Gustaaf Arbijn, 2. Kamiel De Bruyne, 3. Re né Verbeke, 4. Jean Valck. Asduif: Gustaaf Arbijn. BENO komst te Berlare (c) Cesar Dauwe, algemeen kampioen te Berlare (c) Baasrood; Liethebbersvolleyverbond Uitslagen 15.11.1982 1. Macadammers - K.W.B. 0-3 2. Simiba - Simplisten 3-0 3. Gilvoc - Brandweer 3-0 Uiteraard was het een echte paardenshow tijdens de Wintergala van Rijbaan Piet (foto Piet Hermans) 15.11.82 1. Strangers 2. K.W.B 3. Gilvoc Simiba maandag 5. Macadammers 6. Brandweer 7. Simplisten Vrijdag 19.11.1982 Falos - St.-Donatus Pletsers - Joso V.G.S.-Kikkers Vrijdag 19.11/82 1. joso 2. Falos 3. St.-Donatus 4. Pletsers 5. Kikkers 6. Iks 7. V.G.S. Wedstrijden voor maandag 29.11.1982 0-3 Simiba - Strangers 1-2 Macadammers - Brandweer 0-3 Simplisten - Gilvoc Vrijdag 26.11.1982 16 Kikkers - Joso 14 V.G.S. - St. Donatus 13 Falos - Iks Tijdens het Wintergala van Rijbaan Piet was er ook een Ulgesmaakte optreden van balletschool Hardies uit Den- Charmante belangstelling tijdens het Wintergala van Rijbaan Piet te Dendermonde (foto rmonde (foto Piet Hermans) p[et Hermans) fuli dei De knapen van TK Meldert scoren doelpunten aan de lopende band (per)

De Voorpost | 1982 | | pagina 11