<eider Ajax Lebbeke „ilijft onverslagen Temse klopt D.B. Zwijnaarde Formaliteit voor Avanti 2 «gelijke strijd Handbalkalender Programma gekend Kamouflage Afwerking faalt! .3f«8£ms« f SPORT ff OEBtffK» SPSRÏÏ \uutm ]*Xit EH WOTJU SP9R? hsoru* /ooi u< r coi el te nmfm-*** Iff ''"'itivMi .1 HANDBAL 1* Nationale Charleroi-Avanti Lebbeke: 17-30 Zoals verwacht is de verplaatsing naar hekkensluiter Charleroi een formaliteit geworden voor de ploeg van Eddy De Smet. De Karolingers tellen met acht wed strijden geen enkel punt en met een katastrofale doelpunten verhouding van 104 vóór en 237 tegen mogen zij zich nu reeds klaar maken voor 2* nationa le. Met dit gegeven voor ogen en het zwaar program ma dat Avanti nog wacht opteerde Eddy De Smedt wellicht voor een vrij rustige wedstrijd temeer daar naast Eddy De Vlieger ook H. Maes gekwetst raakte tijdens de donderdagtraining. Avanti startte met J. Vermeiren in het doel en liet ook voldoende speelge- legenheid aan F. De Ridder en E. Parys, de twee invallers voor de gekwetsten. Gedurende een tiental minuten kon Charleroi aanklampen (5-5) maar daar na was het voldoende dat Lebbeke even doordrukte en langs A. Maes en M. De Bruyn werd het 5-8. Er was een kwartier gespeeld met een 6-10 score als Avanti er plots stevig tegenaan ging en bij de rust wees het scorebord reeds 6-16 aan. De tweede helft verliep zonder veel geschiedenis. Charleroi kon opnieuw een tijdje aanklampen (10-18 na 36') en via 12-21 na 41' en 13-24 na 47' werd het 16-25 7' voor het einde. Vermoe- sen, Dirk Verhofstadt en F. De Ridder legden dan de 17-30 eindcijfers vast. Zaterdag «op» Sasja wordt het andere koek. Avanti Lebbeke: Mertens en Vermeiren, D. Verhof stadt 10, E. Parys, K. Verhofstadt 4, De Smedt, Cornelis 3, A. Maes 5, De Bruyn 2, De Ridder 3, Vermoesen 3, Schaers. EVA Landelijke Dendennonde-Brabo Denderbelle: 28-9 derby tussen titelkandi- hiat Dendermonde en het de degradatie strij- d< ld Brabo Denderbelle, e ho18 oen te ongelijke strijd. ndermonde speelde een che< goede eerste helft en iet abo bleek vooral snelheid schietkracht te missen. |6ze| nderbelle was nochtans >el "i motiveerd aan de wed- !iet ijd begonnen en het duur- 5' vooraleer Dendermon- langs een weer erg aktie- Gyssels de score kon ope- n. Dit doelpunt leek ech- het sein voor een over at e npeling van Brabo dat het de nder W. Van Lembergen jdst »st doen. Er was amper kwartier gespeeld en de Ü8ploeg leidde reeds met Heyvaert nam dan de aats in van Van Goethem het Brabo-doel maar een spelend Dendermonde eek niet te stuiten. Brabo »rd al in snelheid ge- men en het was niet toe- illig dat meer dan eens ie H.B.C.-aanvallers afge- sen nderd voor het Brabo-doel rechenen. De thuisploeg erdedan nog enkele Doie nummertjes op waar- lor de Brabo-verdediging Md overhoop gespeeld en n de rust stonden de zwa- maar niet onlogische 19-5 fors op het scorebord. Na rust bleef Dendermonde >g een tiental minuten erg led spelen (23-6) maar lama verdween dan toch de ligszins de wedstrijdcon- ere- ntratie, waardoor Brabo n nog zwaardere afstraf- ig bespaard werd. Voor abo wordt het dit seizoen «list moeilijk, temeer sommige spelers dui- uur- dijk een gebrek aan inzet nee irtonen. Tekenend hier- rze- x>r het terugkomen in ver ban idiging na een mislukte »lpoging. Dendermonde eta- larentegen blijkt van week week te verbeteren en #t ziet er naar uit dat de ib*f®d8trijd tegen Menen be- aan issend zal zijn in verband ich#let de titel. Een collectief *d uit de verf komend t op ,B.C. moet het dit seizoen zeaiinnen waarmaken. C. Dendermonde: Quis- ter en Mannaert, Van De •1de 3, Van Cauwenberghe De Bock 3, Trienpont 4, T*8els 9, De Swaef 6, Bat- selier 2, Hoorelbeke, Ver- leyen. Brabo Denderbelle: Van Goethem en Heyvaert, Ver poost, Thollenbeek 1, D. Uyttersprot 4, Uyttersprot, Bouteille 1, Huylebroeck 2, De Smedt, Van Goethem 1. SK Gremb.-Sp. Aalst 24-27 Vooral tijdens de eerste helft was S.K. Grembergen on kennelijk tegen Sparta Aalst, dat gedurende de ganse wedstrijdduur de lei ding in handen had. Voor de thuisploeg gelden welis waar enkele verontschuldi gingen, aangezien zij het nog steeds moeten doen zonder het gekwetste duo P. Heirman-J. Van Hout en ook T. Van Haute onbeschikbaar was. maar het gebrek aan wedstrijdmotivatie tijdens de eerste helft was opval lend. Als na amper 10' een zenuwachtige keeper W. De Jonghe naar de kleedkamer trok verbeterde de stem ming in het Grembergse kamp er natuurlijk niet op. A. Dauwe ging dan tussen lat en palen plaats nemen en ondanks zijn degelijke prestatie was het toch Spar ta dat het wedstrijdverloop beheerste. Met een 11-14 ruststand kwam de in een totale off-day verkerende thuisploeg er eigenlijk nog goed vanaf. Na de rust ver beterde het bij Grembergse en onder impuls van kanon nier Segers werd aan de achterstand geknaagd. Sparta bleef echter de slecht sluitende G.S.K. verdedi ging teisteren maar met nog 10' te spelen waren Segers en C° toch genaderd tot 22- 23. Een briljante keeper W. Van Delsen bleef echter al les «pakken» en vrijwel op zijn eentje belette hij een verdere terugkeer van G.S.K. dat via 23-24 toch met 24-27 de boot inging. Voor de thuisploeg die tegen Sparta onder zijn waarde speelde, blijft nu enkel nog de rol van «reuzendoder» weggelegd maar het komende weekend tegen leider Dendermonde wordt het toch een zware opdracht. S.K. Grembergen: W. De longhe, Segers 14, Doorns, H. Van Haute 1, Krogstrup 5, SK Grembergen - Sparta Aalst 24-27. Franqois Se gers scoorde veertien keer tegen Sparta Aalst (a) C. Vernimmen, P. Impens 2, Mertens 2. Joch. Aalst-Zandvl. 12-17 Jochewao Aalst speelde te gen Zandvliet een erg ver dienstelijke wedstrijd maar eens te meer gingen zij ten onder tijdens de laatste mi nuten van elke speelhelft. Deze maal was het vooral het falen in de afwerking dat de ploeg van trainer J. Diependaele de punten kostte. Aalst nam een veel belovende start en na 10" wees het scorebord 4-1 aan. Tot 5' voor de rust bleef Jo- chewoa deze voorsprong verdedigen maar toen wer den zij naast onnauwkeuri ge afwerking enkele malen op balverlies betrapt en dit resulteerde in een weinig logische 7-9 ruststand. On middellijk na de rust werd het wel 7-11 maar Jochewoa nam meer en meer de wed strijd in handen en na drie kwartier spelen waren Quintelier en C° genaderd tot 12-14. Kort daarna liet de thuisploeg opnieuw enkele open doelkansen onbenut en zonder nog te kunnen scoren moest Jochewoa toe zien hoe Zandvliet naar een 12-17 overwinning stevende. Trainer Diependaele besloot door te zeggen dat Jochewoa de match uit handen gaf door een opvallend gebrek kige afwerking. Jochewoa Aalst: E. De Gus- seme, C. Van Meert, J. Die pendaele 1. P. Diependaele 4, Petré 3, Eckeman 2, Huy- brechts, G. Van Herreweg- he. De Ketelbutter 1, Moens, Quintelier. EVA D.B. Zwijnaarde-Af. Temse: 20-24 Door Zwijnaarde in eigen sporthal te verslaan deed Temse een goede zaak in verband met de eindronde die samen met de drie eerst geplaatsten van Vlaams- Brabant wordt betwist. De onderling behaalde resulta ten in de voorronde tellen echter voor de eindrang schikking. De thuisploeg startte nochtans erg overtui gend zodat Temse het eerste kwartier alle hens aan dek moest roepen om de schade te beperken. Nadat trainer Dauwe aan zijn verdediging had gesleuteld en de Gentse pivot beter werd afgedekt kwam Temse meer in de wedstrijd zodat de eerste helft afgesloten werd met een 9-11 score. Het begin van de tweede helft stond in het teken van een plots knap spelend Temse en via tegen aanvallen werd het 11-17, ondanks nog enige open doelkansen werden ver kwanseld. Don Bosco liet echter de armen niet zakken en naderde langs Behaege en De Busschere opnieuw tot 15-19. Dichter raakte de college-ploeg echter niet eh de 20-24 cijfers bleken een juiste uitslag vogr deze erg sportief betwiste wedstrijd. C. Buytaert toonde zich op nieuw de efficiëntste Temse-aanvaller. Temse: M. Van Buyten, W. Van Buyten, D. Buytaert, E. Buytaert, Mets, Lyssens, H. Baeck, Bruyninckx. Moens. SK Gremfa. 2-Lok. 17-29 Lokeren, zonder het duo Rombaut-Sonck, heeft tij dens de tweede helft een vermoeid rakende thuis ploeg geen schijn van kans gelaten. S.K. Grembergen begon nochtans vrij sterk en langs H. Van Haute en een opvallend goed afwerkende Van Der Vreken was het de thuisploeg die tijdens het eerste kwartier regelmatig een doelpuntje voorkwam: 6-5 na 11'. Na een 8-8 stand 12' voor de rust konden de bezoekers stilletjes aan voorsprong nemen met tref fers van Verniers en Van Der Stappen (9-12) en bij de rust wees het scorebord reeds 11- 15 aan. Lenaerts en C° zorg den onmiddellijk na de rust voor 11-19 en nu moest een vermoeid S.K. Grembergen het initiatief definitief uit handen geven. Via 14-23 na driekwart wedstrijd steven de de ploeg van trainer- coach De Mol nog naar een voor zichzelf sprekende 17- 29 overwinning. S.K. Grembergen: Dauwe. G. De Jonghe 3, C. Peleman, G. De Vilder, W. Buyle, J. Van Der Vreken 6, H. Van Haute 7, Doorns 2, T. Van Haute 1. Rangschikking 1. Avanti 2 5 10 p. 2. H.B.C. Denderm. 6 10 p. 3. Lokeren 4 6p. 4. Temse 6 6p. 5. D.B. Zwijnaarde 1 4 4 p. 6. D.B. Zwijnaarde 2 6 4p. 7. Waasmunster 5 2p. 8. S.K. Grembergen 2 6 0 p. EVA Nationale junioren Avanti Lebbeke-Kapek: 23-13 Ondanks Avanti niet kon be schikken over De Pauw, Ver guit, Van Gucht en H. De Smedt werd ook deze wed strijd tegen Kapek pro bleemloos gewonnen. Na dat Van Onsem de score had geopend en De Ridder er 2-0 had van gemaakt kon Kapek even in de wedstrijd komen zodat na 10' de ploegen ge lijk stonden (3-3). In een ruk ging het daarna naar 8-3 maar toch kon Kapek tot de rust blijven aanklampen (11- 7). Tijdens de tweede helft kwamen de bezoekers er dan nog weinig aan te pas en een opvallende sterke goalie Vermeiren zorgde dat na 45' Avanti leidde met 16- 9. Het laatste wed strijdkwartier werd de score stelselmatig opgedreven. Avanti Lebbeke: J. Vermei ren 1, E. Parys 3, J. Wau- mans 4, Van Onsem 3, Van Mol 1, De Ridder 6, Van Ransbeeck 2, Hertsens 3, De Smedt. EVA Fr. Beerse-Robnco Buggenhout: Tegen het goed geklasseer de Beerse, heeft Buggenhout niet bepaald slecht ge speeld. maar vooral in de eerste helft bleek de afwer king totaal onvoldoende om het de thuisploeg moeilijk te kunnen maken. Bij Buggen hout stelde men dat Beerse tijdens de eerste 30' duide lijk onder lag maar het falen in aanval, ook dat tikkeltje meeval ontbrak, maakte dat tegen de gang van het wed strijdverloop in, Beerse erg gevleid met 11-9 kon gaan rusten. Deze onlogische ruststand sneed tijdens de tweede helft Buggenhout de benen af en aangezien ook dan de afwerking onvol doende bleef kon Beerse nog een ruime zege behalen. De wedstrijd was slecht begon nen voor de ploeg van trai ner M. De Proft. Er was am per een kwartier gespeeld en Beerse leidde met 7-2. Robuco speelde nochtans 26-15 goed mee maar naast de 2 gemiste penalty's werden heel wat open doelkansen de nek omgewrongen zodat 7' voor de rust Beerse steeds met 9-6 leidde. Buggenhout naderde nog tot 11-9 maar hiermee was de thuisploeg toch erg goed bedeeld ge worden. Tijdens de tweede helft bleek Buggenhout erg aangeslagen en in een mini mum van tijd werd het 16-10. Beerse kon nu gebruik ma ken van het feit dat de Oost- Vlamingen nu erg zwak be gonnen te spelen en een knappe keeper belette een mogelijke Buggenhoutse te rugkeer. Via 18-11 na 42' werd het zelfs 23-14 7' voor het einde. Robuco Buggenhout: Ver- maesen en Vermeir, De Vuyst 3, J. Van Damme 1, Van Damme 2, Van Nuffel 7, Brouillard 2, De Maer- schalck. Van Rompaye, P. De Smedt, M. De Proft. EVA De Maevaploeg uit Dendermonde speelde zaterdag zowaar minivoetbal tegen De Post uit Hamme (ks) Heren 1* Nationale Zat. 27.11 te 20 uur: Sasja-Avanti Lebbeke 2* Nationale Zat. 27.11 te 20.45 u.: E.V. Aalst-Angleur 1* Landelijke Zond. 28.11 te 17.45 u.: Rosis Aalst-Robuco Buggen hout Zat. 27.11 te 17.15 u.: Ajax Lebbeke-Maasmechelen 2* Landelijke Zond. 28.11 te 16.45 u.: Kapek 2-Jochewoa Aalst Zond. 28.11 te 18.15 u.: H.B.C. Gent-Sparta Aalst Zat. 27.11 te 20.15 u.: Dendermonde-S.K. Grembergen Zond. 28.11 te 15.15 u.: Denderbelle-Menen 1* Provinciale Zat. 27.11 te 15.15 u.: D.B. Zwijnaarde 2-Temse Zat. 27.11 te 16.30 u.: D.B. Zwijnaarde 1-Avanti 2 Zat. 27.11 te 19 uur: H.B.C. Dendermonde 2-Lokeren Zat. 27.11 te 19.45 u.: S.K. Grembergen 2-Waasmun- ster Dames 1* Nationale Zat. 27.11 te 21 uur: Sasja-Avanti Femina 1* Landelijke Zond. 28.11 te 14.45 u.: Aalst Sportief-Alken Zat. 27.11 te 18.15 u.: E.V. Aalst-Brasschaat 2* Landelijke Zond. 28.11 te 13.30 u.: Avanti Lebbeke 2-R.B. Dender monde Zat. 27.11 te 18.15 u.: Ap. Kortrijk-Menen Zat. 27.11 te 18 uur: G.S.K. Hamme-Buggenhout Jeugd Miniemen Zat. 27.11 te 14 uur: Ajax Lebbeke-Buggenhout Zat. 27.11 te 14 uur: Scaldia Dendermonde-Avanti Kadetten Zat. 27.11 te 14 uur: E.V. Aalst-Avanti 1 Zat. 27.11 te 14 uur: D.B. Zwijnaarde-Avanti 2 Zat. 27.11 te 15 uur: Ajax Lebbeke-Buggenhout Zat. 27.11 te 15 uur: Scaldia-Lokeren. EVA Landelijke De Voorpost - 26.11.1982 - 43 edi| twerp-Ajax Lebbeke: 12-19 Dt Lebbeke blijft ook na de wedstrijd tegen Antwerp de |ge onverslagen ploeg in 1' Landelijke. De Ajaxieden Ajrloron wel een puntje tegen Hechtel maar datzelfde 1 chtel telt reeds 3 verliespunten en Houthalen, wellicht g enige echte titelkonkurrent, telt 2 verliespunten. ecP; ■Oft ,1c intele j .ardm' wedstrijd tegen Antwerp idigde zich nochtans niet lakkelijk aan voor Ajax naast de steeds gekwet- M. Huyck nu ook keeper Bruyn, trainer-speler De en Holbrecht, wegens etsuur, verloor. Daarbij am nog dat het duo Van il-Hendrickx ook niet vol- ig fit was en een training lest overslaan zodat Ajax >beke met een vrij experi- ploeg de sportvloer moest. Na de wedstrijd ik echter dat men zich bij c nodeloos zorgen had laakt. Antwerp was in- [g rdaad niet in staat meer 20' van elke speelhelft tempo van de Lebbeke- ars te volgen en daarbij am nog dat doelman F. Brick zijn kans met beide nden greep en zich een Iwaardige keeper toonde men in de toekomst niet Br over het hoofd kan n. Eddy Van Geel bleek ig hinder te hebben zijn kniekwetsuur en tide wellicht een van beste wedstrijden, zijn cht op bepaalde spel- uaties liet Ajax toe zonder moeilijkheden de Ant- rp-klip te omzeilen. dt inig Lcteei Het wedstrijdbegin was vol ledig gelijkopgaand en via 4-4 na 13' werd het 6-4 en bij een 6-6 score na 19' bleek Antwerp niet meer in staat te blijven aanklampen. Die- rick bracht enkele knappe reddingen, Van Medegael deed goed werk op de cirkel en een aktieve Hendrickx zorgde voor een 6-10 rust stand. Tijdens de tweede helft pakte de thuisploeg uit met een mandekking op M. Hendrickx maar nadat Ant werp tot 11-13 was genaderd bleek Ajax opnieuw over een betere fysische konditie te beschikken en Van Geel, ondanks een paar aansla gen op «lijf en leden», speel de de Antwerpdefensie op een hoopje. D. Vermeiren en D. Huyck dreven dan de sco re op en een knap verdedi gend Ajax met een hardwer kende P. Vermeiren diende nog slechts een doelpunt toe te ^taan tijdens de 11 laatste minuten. Ajax Lebbeke: F. Dierick en Keppens, Quidé 1, P. Ver meiren 1, Van Medegael. J. Jacobs, Van Geel 2, Hen drickx 8, J. De Proft, D. Ver meiren 2, D. Huyck 5, F. Hofman. Veteraan P. Vermeiren speelde een zeer verdienste lijke wedstrijd tegen Ant werp (v) Reserven: Antwerp-Ajax Leb. 23-16 Een piepjong Ajax speelde tijdens de eerste helft erg goed mee en onder impuls van Wesemael en Van Voo- ren werd de rust bereikt met een 8-7 score. Tijdens de 2* helft bleek de thuisploeg echter niet meer te sluiten. Ajax: Keppens en Dierick. Wesemael 7, De Proft, Luy- paert, P. Jacobs 1, De Saede- leir 2, D. De Saedeleir, Van Biesen, J. Van Biesen, Hof man 1, Van Vooren 5. Beker van Oost-Vlaanderen C Dendermonde liet Brabo geen schijn van kans en blijft leider in tweede landelijke Het Provinciaal komitee Oost-Vlaanderen, dat naast de jeugdkompetitie en de provinciale kompetitie ook instaat voor de organisatie van de Beker van Oost- Vlaanderen, kwam tijdens het voorbije weekend klaar met het programma.Bij de heren noteerde men de in schrijving van 16 ploegen, bij de dames nemen 8 klubs deel. De reeksindeling ziet eruit als volgt: Heren Reeks A Avanti Lebbeke Sparta Aalst H.B.C.Gent Dendermonde 2 Reeks B E.V. Aalst Br. Denderbelle At. Temse Avanti Lebbeke 2 Reeks C Ajab Lebbeke S.K. Grembergse Lokeren Buggenhout 2 Reeks D Buggenhout 1 H.B.C. Dendermonde 1 Jochewoa Aalst Ajax Lebbeke 2 Dames Reeks A Avanti Lebbeke 1 Buggenhout R.B. Dendermonde N. Gent Reeks B Aalst Sportief E.V. Aalst Avanti Lebbeke 2 G.S.K. Hamme De voorronde wordt ge speeld van 16.12.82 tot 5.1.83. Halve finales: van 24.2.83 tot 9.3.83. Heren: Winnaar reeks C-winnaar reeks A Winnaar reeks D-winnaar reeks B Dames: Tweede reeks A-eerste reeks B Tweede reeks B-eerste reeks A De finale, georganiseerd door het P.J.O. wordt ge speeld tijdens het weekend 2-3 april 1983. EVA Avanti Femina-Evere: 19-9 Niloc Amsterdam, de toe komstige tegenstander van Avanti Femina in de Europe se beker, was in Lebbeke aanwezig om de ploeg van trainster Thissen aan het werk te zien. Ondanks de Nederlandse Avanti-coach beweert geen schijn van kans te maken wou zij toch niet in haar kaarten laten kijken zodat Lebbeke vrijwel nooit zijn normaal spelpa- troon toepaste. Dit bleek ook niet nodig want de bezoek sters bleken verrassend zwak zodat Avanti ook na deze wedstrijd de enige ploeg blijft die nog geen en kel puntje verspeelde. Voor al tijdens de eerste helft werd Evere van het kastje naar de muur gespeeld. Na dat Cools de score had geopend, zorgde Bleyaert voor 4-0 vooraleer goalie Van Langenhove die o.a. 2 penalty's stopte zich op het kwartier moest gewon nen geven. In een ruk ging het dan naar 9-1 aan de rust. Avanti speelde nog een tien tal minuten vrij knap (13-1) maar als daarna tegelijker tijd Bleyaert en Van Damme op de wisselbank plaats na men, viel het toch wel even stil bij de thuisploeg. On danks Hauwelaert erg goed «keepte» kon Evere nu ook scoren en aangezien Avanti vanop de hoeken nogal wat Olympia 80 - A. Lebbeke 2. De Feyne (10) scoort tussen Vander Meersch en Muylaert (per) Dames 1' Nationale kansen de nek omdraaide werd het 15-6 na 50'. Callens lukte wel een paar mooie treffers maar het was toch maar naar het wedstrijdein de toe dat Bleyaert en Van Damme het Lebbeekse over wicht opnieuw in doelpun ten konden uitdrukken. Avanti Femina: Hauwelaert en Van Langenhove, H. Bleyaert 7, Callens 3, De Geest, Van Den Borre 1. Moonen 1, Cools 1, Van Den Broeck, Van Damme 4, Lis- sens 2, Biesemans. EVA 2* Landelijke R.B. Dendermonde-Ap. Kort- rijk: 17-3 Een zwak Kortrijk werd door Dendermonde geen schijn van kans gelaten. De West- Vlamingen openden welis waar de score maar dit bete kende meteen het enige doelpunt van de eerste helft dat goalie Broothaerts moest toestaan. In een ruk stevende J. Heirman dan naar een 10-1 ruststand waarmee de wedstrijd uiter aard reeds beslecht was. Tijdens het tweede wed strijdgedeelte liet Ros Bei aard dan ruim speelgele- genheid aan de wissel speelsters maar langs Lau- reys en Van Der Jeught werd de score toch regelmatig omhoog gedreven. R.B. Dendermonde: Broot haerts 1Heirman 7, De Dec ker 3, Moonen, Bogaert, Van Der Jeught 2, Laureys 4, Hofman. EVA 0LAalxt-AT.Lefc.II 6-18 Olympia Aalst hield tijdens de eerste helft bijzonder goed stand tegen de Leb beekse leidersploeg Nadat Amant de score had geopend stelde Lissens wel gelijk voor Lebbeke maar na een kwartier leidde de thuisploeg steeds met 3-2. Langs de ervaren E. Muy laert konden de bezoekers een 5-3 score 5' voor de rust nog ombuigen in een 5-6 ruststand. Nog even kon Aalst aanklampen (6-7) maar dan stevende Avanti naar een 6-14voorsprong vooraleer Aalst een knappe keeper Van Den Meersch nog eens kon verslaan. Olympia Aalst: Van Lan- duyt, Janssens, 't Kint 1, L. Ponette, Verbestel, A. Ponet- te 1, De Bondt, Van Handen- hove 1, A. Amant 3, F. Amant, De Freyne 3, Van Den Steen 3. Avanti 2: Van Den Meersch en Quarin, Y. De Smedt 1, Elskens 1, Lissens 4, Maes, Vermeiren 2, De Troetsel 4, Bucque, Muylaert 6, Anne De Backer. EVA 1* Provinciaal

De Voorpost | 1982 | | pagina 15