Liefhebbers sporten zo Berlaarse minivoetbalkompetitie COMAR SPORT Walivo-bekerwedstrijden Walivo's wedstrijd van de week F.C. Motoreco - F.C. Kabul 0-1 Walivo's bekeruitslagen V.K. Habotim ait Hamme verontwaardigtL.. n voorz De knapen van Melsele (Iv) De knapen van H. Vrasene (Iv) GROOT - KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL SU Een sportzaak met ERVARMGI Schoolstraat 54 Koolstraat 159 9300 AALST Tel. 053-21.25.56 t Julie He nadere |t laati beter verdediging liet zich trou wens door dit maneuver niet verrassen. F.C. Motoreco handteerde een doelmatige afweer en tenslotte probeer de Danny Smet van F.C. Ka- bul, het met een afstand schot. Ook al zonder een positief resultaat en op de schaarse tegenstoten van F.C. Motoreco, knalde Luk Lagauw rakelings naast. Die uitschietert]es van F.C. Motoreco kregen telkens de vokale steun mee van een aantal enthousiastische supporteressen. Applaus was er ook voor de lokale verdediging die door F.C. Kabul niet kon ontgrendeld worden. Slechts een schot van Omer Bauwens tegen de deklat zou daar even de organisatie verstoren. Met een uitstekende poging van de plaatselijke Gerry Ste vens, zou de eerste helft dan afgesloten worden. Tijdens de rust werd er alleen bij F.C. Kabul gewisseld: Ron- ny Ost in de plaats van Ron- ny Keppens. Wie nu dacht dat F.C. Motoreco na de her vatting zou moeten afhaken, had het evenwel verkeerd voor. De lokalen bleven zich hardnekkig verzetten en bij momenten werd de numme- rieke minderheid, er niet eens opgemerkt. Nochtans zou een vrijschop voor F.C. Motoreco fataal worden. Dat werd dan een nummertje tussen Lucien Windey en Omer Bauwens, waarna Dirk Stroobant on weerstaanbaar skoorde (0-1, 53* min.). F.C. Motoreco poogde toen te reageren en het spelbeeld, werd zelfs iets meer evenwichtiger. De lokalen namen nu ook enige risico's en een ontsnapte Dirk Stroobant van F.C. Ka- bul, werd door Jacky Knae- pen neergehaald. De plaat selijke voetbalploeg appe leerde bij deze fase niet he lemaal terecht voor offside. Etienne Losa hield er zelfs een scheidsrechterlijk uit brander aan over. Die logi sche strafschop zou door F.C. Kabul echter niet kun nen benut worden. Doelman Pierre Poschet weerde het schot van Danny Smet. De draaiende bal van Guido Eeckman bij de daaropvol gende corner, werd via de vingertoppen van de lokale doelman tegen de dwarslig ger geduwd. Door F.C. Ka- bul werd hierbij wel de kans verkeken om de wedstrijd definitief te beslechten. Bij die ploeg werd nadien terug gewisseld en Gilbert Van Dam, werd de vervanger van Freddy Michelet. F.C. Motoreco zou dan enkele be tere momenten laten bekij ken. Eerst werd Jacky Knae- pen met een uitstekende po ging geciteerd en Tony Van Huygenvoort, liet zich ook niet onbetuigd. In een lucht duel met laatstgenoemde werd de bezoekende doel man gekwetst. Zonder erge gevolgen evenwel en intus sen zorgde een vitale Rudy Van Geem voor een lachter- tje. Daarbij werd het doel van F.C. Kabul bijna afge broken. Nochtans kon ver volgd worden en de doel- mantvan F.C. Motoreco, ver ijdelde een poging van Omer Bauwens. Ook de lo kalen bleven niet bij de pak ken zitten. De kwalifikatie- mogelijkheden waren er nog altijd aanwezig en Tony Huygevoort, lukte bijna de gelijkmaker. Toen noteer den we een goede tussen komst van doelman Van Re- mortele en meteen werd het laatste kwartier aangesne den. Dat verliep nogal at- traktief en een goed leiden de Leo Colman. verkeek zich dan op een buitenspelstand. Daar haalde F.C. Kabul geen voordeel uit want Om er Bauwens knalde hope loos naast. Het laatste wa penfeit uit deze match kwam van F.C. Motoreco dat met Yvan Meul, Dirk Heyndrickx en vooral Tony Van Huygevoort als de bete ren. tenslotte eervol uit Wa livo's bekeravontuur werd gewipt... Roger Van Laere Het afgelopen weekend werd de kompetitie onderbroken om een tweede bekertreffen af te haspelen. Een manke ment aan de telefoonaansluiting voor het doorspelen van de uitslagen is er de oorzaak van dat we gespeend bleven van de meeste uitslagen. We zullen van de nood een deugd maken en van hetgeen we weten een overzicht maken om onze lezers mede het verloop van de bekerkompetitie te kunnen laten volgen. Sparta moest het opnemen tegen een nieuwkomer uit de Walivo-kompetitie name lijk Wijnveld. Deze laatsten zowat de revelatie hebben tegen de leiders uit de eer ste afdeling zondag een knappe partij gespeeld. De eerste 20 min. was het wat tasten en zoeken naar de zwakke plaatsen maar tot ernstige doelkansen kwam het niet, zodat de bordjes dan ook onaangeroerd ble ven. De thuisploeg kende komende vijf min. een dolle periode wat hun toeliet om via Mare Heyninck en Mon Smedt uit te lopen tot 2-0, wat ook de ruststand werd. Na de rust en met een felle rugwind zou Wijnveld de forcing voeren, maar zonder resultaat. Toch viel er een tegendoelpunt dat door Frans Van De Voorde, dat terecht wegens buitenspel werd afgekeurd. Uiteinde lijk een verdiende overwin ning voor Sparta tegen een knap FC Wijnveld. Milano is gewipt op het veld van Cup. De wedstrijd was maar pas uit zijn startblokken of Van Den Broeck kek tegen geel aan. De wedstrijd barstte pas los in de 25* min. door een doelpunt van Blondeel 1-0, wat trouwens de rust stand was. Na de rust was het vrij vlug te zien dat bei de teams het beste van wilden maken en met vlotte combinaties werden er kan sen gecreëerd langs beide zijden. Cup liep in de 50* min. uit tot 2-0 en dit langs De Donder. Milano bleef niet bij de pakken zitten en reageerde heftig wat hun sukses bracht in de 60* min. Het was De Rop die milder de 2-1. De bezoekers hadden de bovenhand en bleven de forcing voeren zodat een tweede doelpunt in de maak was en er ook kwüm in de 70* min. Het was via een strafschop dat de tjehoen- maecker er 2-2 van maakte. Cup zou hierop fel uit zijn krammen schieten en op de 10* min voor het eindsignaal lukte DTfondt een derde Cup-doelpunt, wat uiteinde lijk de einduitslag vast legde. Beenhouwerken en Car Center, de mede-koplopers uit de eerste afdeling zon- dat, moesten het zondag te gen elkaar opnemen. Been houwerken had over twee weken tegen datzelfde Car Center aan het kortste eind getrokken (2-0). En was die les indachtig. Over de gehe le lijn was Beenhouwerken de betere ploeg en zou ten slotte een verdiende 3-0 ovrwinning behalen. Bij de rust was de 1-0 stand bereikt. Zwarte Parels had het niet getroffen in zijn loting tegen Avanti. Dit was voor Zwarte Parels echt wel een onbe- 'gonnen zaak. De doelpun- tenkermis werd ingezet in de 2* min en bij het afsluiten van de reglementaire speel tijd werden dan ook de 0-13 cijfers bereikt. Te vermelden is de sportivi teit die van de Zwarte Parels uitging. Temsica met slechts 10 spe lers op het veld heeft lange tijd de indruk gegeven tegen S.V.S. het pleit te zullen winnen. Telkenmale kwam de thiisploeg op voorsprong, maar moest in de 89" nog toezien hoe Jozef Van Hoor- nick zijn tweede doelpunt lukte, wat meteen het derde was voor S.V.S., die hierme de een gevleide zege be haalden. Bij S.V.S. liepen enkele lange tongen die uit eindelijk hiervoor een gele kaart opliepen namelijk Guido Smet. Paul Smet en Pierre Goeminne. In de wedstrijd tussen Moto reco en Kabul waren het de doelmannen die zich in de kijker speelden. De thuis ploeg met 10 spelers waren beslist de evenknie van F.C. Kabul die uiteindelijk het pleit wonnen met 0-1. De thuisdoelman stopte een strafschop terwijl aan de overzijde zijn rivaal zich liet opmerken met enkele ge slaagde tussenkomsten. Hubo - Duizend Appels of de wedstrijd van de gemiste kansen. Een 1-2 uitslag die evengoed 4-4 kon geweest zijn. De doelpunten: F. Be- naert en V.D. Berghe voor Duizend Appels, voor Hubo R. Segers. Van onze dames slechts drie uitslagen. Hofstade Lady's moest het opnemen tegen de Loezers. Het was een span nende partij en tot de laatste min, was Hofstade aan de winnende hand 3-2, tot een owngoal van een verdedig ster van Hofstade de stand op 3-3 bracht wat meteen de einduitslag was. Pfaff Girls hadden tegen Wazoo girls weinig of geen problemen. Aan de rust we zen de bordjes 2-0 met doel punten van Christiane Ca- thoir en Marianne Janssens. Na de koffie nog een Pfaff- doelpunt via Chantal Bra- cke en dan zetten de Wazoo- girls even een vuist. Moni que Pieters scoorde tegen maar daar bleef het bij. Het was integendeel Kristine De Roeck die voor de 4-1 eind cijfers zorgde. Bonte Girls in het verlies tegen Goalgetter. Uitslag 1- 3. In de 16" min via een own goal van Rita Boone 0-1. In de 23" min. werd het langs Sabine Smorgens 0-2 wat ook de ruststand was. Bonte Girls scoorde een tegen doelpunt en even was er sprake van spanning in de wedstrijd. Niet voor lang echter want een derde tref fer gescoord door Christa De Brabander nam alle twijfels weg. Uitslag 1-3. Guido G. Sinds een vijftal jaren is F.C. Motoreco uit Sint-Ni- klaas, al bij Walivo aange sloten. Zolang wordt de klubgeschiedenis er trou wens al geschreven. De matchresultaten bleven daarbij echter nogal be scheiden. Het firmateam van F.C. Motoreco werd bij Walivo beslist geen hoog vlieger. Al die jaren behoor den deze er tot de ploegen van de zaterdagse derde af deling. Blijkbaar wordt die middelmatigheid er nu on derbroken. In de huidige klassering loopt F.C. Moto reco thans in het spoor van de reeksleiders. Dit zijn dan de mannen van F.C. De Zwervers uit Stekene. Nog steeds met het maximum der punten en alleszins, de ernstigste titelkandidaat. Zover hebben de ambities bij F.C. Motoreco echter nog nooit gereikt. Nu ook niet trouwens ondanks de onver wachts gunstige situatie. Aan de superioriteit van F.C. De Zwervers wordt bij F.C. Motoreco overigens niet getwijfeld. Dit team wordt zonder enige twijfe ling als de kampioenenfor matie vooropgesteld. Daar over zijn de bestuursleden van F.C. Motoreco het eens. Een trio dat bestaat uit An- toine De Waele, Roger Meul en Etienne Huyghe. Door dit drietal worden de eigen klubmogelijkheden niet on derschat. Bij F.C. Motoreco wordt dan ook op een ere plaats in de eindstand gere kend. Daarvoor zijn die zwartbroeken al aardig op weg en vóór dit beloftevolle seizoen, werden ook drie nieuwe spelers aangewor ven: Gunther Van De Wiele, Paul Van Mele en Fons Knaepen.' Voor het eerst in het bestaan van F.C. Moto reco werd nu ook de tweede round van Walivo's beker voetbal gehaald. Blijkbaar voldoende om er enige festi viteiten rond te weven. De match tegen F.C. Kabul werd trouwens integraal met video opgenomen. Slechts één schaduwvlek kwam de feestvreugde bij F.C. Motoreco even versto ren. Voor deze belangrijke wedstrijd geraakte de ploeg niet voltallig. Daar in de onmiddellijke omgeving van de Witte Molen te Sint- Niklaas, werden voor F.C. Motoreco slechts tien effek- tieven geteld. Nochtans wa ren Renaud Michiels en Georges Dierickx er ook aanwezig. Dit tweetal ver tikte het eenvoudig om de shoes aan te binden. Alles zins geen goede voetbal mentaliteit en bij F.C. Ka- bul, verloopt dat allemaal prima. Een zaterdagse twee de klasser welke thans een uitstekend kampioenschap speeld. Als één van de bete re middenmoters trouwens en daar hoopt klubsekreta- ris Fons Van den Brande, met zijn ploeg te eindigen. De vooruitzichten voor de bekerkompetitie zijn echter iets minder. F.C. Kabul is geen specifieke cupploeg beweert Fons Van den Bran de. Tegen een onvolledig F.C. Motoreco stonden de verwachtingen nochtans gunstig. Gemakkelijk is het allemaal niet gegaan en de wit-zwarten van voorzitter Antoine De Waele, bleken nogal sterk gemotiveerd te zijn. In alle geval hebben deze jongens zich bijzonder ingespannen en tegen twee de klasser F.C. Kabul, werd in de aangenaamste zin verrast. Het werd tussen die twee ploegen trouwens een zeer boeiende bekermatch. Tij dens het eerste kwartuur slaagde F.C. Motoreco er zelfs in om gelijke tred te houden. Misschien ook al omdat de spelontwikkeling bij F.C. Kabul, nogal doel matig kon gestoort worden. Aan dit paarse balverlies had F.C. Motoreco genoeg om zich op de helft van F.C. Kabul te bewegen. Tech nisch hoogstaand verliep dat allemaal nochtans niet. Wel geestdriftig en die kaart trok F.C. Motoreco nogal duidelijk. Die felle tegen stand had F.C. Kabul mis schien niet verwacht. Noch tans nam deze ploeg de meeste initiatieven en deze resulteerden zich in een paar hoekschoppen. Bij één hiervan noteerden we Rudy Van Geem met een goed af standschot en dat werd het eerste noemans waardig doelgevaar van F.C. Kabul. Meer bepaald tijdens het aanvangskwartuur en in die periode, viel er anders niet veel ophefmakends te bele ven. In de omgeving van de beide doelmonden toch niet en dat beterde echter na dien. Toen werd de lokale voetbalploeg daar ook bij betrokken. Een vrijschop van Tony Van Huygevoort werd door de bezoekende goalie zonder fatale gevol gen gelost. Nochtans en naarmate dat de wedstrijd vorderde, werd F.C. Motore co ook iets meer in een ver dedigendestelling gedron gen. Een aandringend F.C. Kabul werd daarbij soms een gevaarlijk. Bij een ha chelijke spelfase voor het doel van F.C. Motoreco, was het dan bijna gebeurt. Toen werden een drietal schoten in dubbel zoveel se conden genoteerd. Die po gingen werden telkens afge weerd en uiteindelijk schoot Omer Bauwens daarbij ra kelings naast. Een ideale kans eigenlijk en nadat de lokale nummer één eens met de voet redde, stuurde Patrick Van Hoeyland de bal dezelfde richting uit. Tegen over al dat bezoekend aan dringen stelde F.C. Motore co zich nochtans heftig te weer. Een ploeg welke te vens op de vruchten van het countervoetbal rekende en voor de eenzame spitsen Gerry Stevens en Tony Van Huygevoort, werd het zeker geen gemakkelijke taak. De bezoekende verdedigers speelden trouwens in een spreekwoordelijke zetel. Toch werd Luk Lagauw van de sokken gelopen door de Kabulse aanvoerder Danny Smet. Dit gebeurde dan bui ten de fatale zone en voor de gastdefensie. hield die vrij schop van F.C. Motoreco geen enkel gevaar in. Voor het plaatselijke doel werd het anders ook zelden ge vaarlijk. Vooraan bij F.C. Kabul werden zelfs de pio- nen maar het resultaat bleef daarbij hetzelfde. De lokale Zaterdag FC Wijnveld - V. V. Eendracht 4-2 S.K. Hubo -1000 Appels 1-2 FC Drie Linden - FC El Aiyoune 1-2 FC Inter-Service - FC Bondgalm 7-2 V.K.W. 70 - The Jacky Boys 2-0 FC Cup 81 - FC De Zwervers 0-5 ff. FC Temsica - S.V.S. Beveren 2-3 FC Cup-Baert - FC Milano 3-2 PW Hemelaer - FC Novelty 6-2 VK Habotim - FCR Sparta 2-3 FC Zwarte Parels - FC Avanti 0-13 RMS Beveren - FC Familia 8-3 RC Vercauteren Boys - VK 80 5-1 FC Motoreco - FC Kabul 0-1 Zondag FC 1000 Appels - FC Sanicentral 4-2 FC 't Beenhouwerken - FC Car-Center FCR Sparta - FC Wijnveld 2-0 FC Geywa - FC United 5-0 Dames (beker) FC Ankergirls - FC Plezantshop 0-12 FC Bonte Girls - FC Goalgetters 1-3 FC Hofstade Ladies - FC De Loezers 3-3 SV Hardy Dames - FC Verh. Meys 11-1 FC J.M. Pfaff - FC Wazoo Girls 4-1 VK Hamme Ladies - FC Zillebeek Girls 1-0 FC Raapse Girls - FC Vercauteren La- dies 3-0 Zaterdag derde afdeling reeks B VK Oud Geel - FC Old United 4-2 lp het i Bilijke Da Vooral >ben c aanc tien mi netten Magl Door V.K. Habotim uit flamme wordt het zoveelin kampioenschap in "Walivo's zaterdagse eerste afd ling gespeeld. Vroeger gebeurde dit nogal zorgela maar thans worden die geel-zwarten van sekretai i Etienne De Block, een beetje met de degradat fuur is gekonfronteerd. Echter niet al te nadrukkelijk en aqale vei een fatale afloop wordt bij die Ham se voetballerij i' helemaal niet gedacht. Het spelpeil staat er trouwei i op een behoorlijk niveau en alleen een beetje meen ft kon ontbreekt er nog om de onderste regionen te ontvlue koling ten. Dat is misschien voor straks onder de leiding vi bezo€ meer objectieve scheidsrechters. Schijnbaar heiden. I V.K. Habotim daarover al gestruikeld. Zelfs verledi Hard week nog, volgens het schrijven van een verbolg» »tten. Constant De Keyzer. Blijkbaar werd V.K. Haboti toen niet alleen door F.C.R. Sparta uit Walivc bekervoetbal gewipt. Daarvoor werd de dienstdoen! "™e scheidsrechter met de vinger nagewezen. Een b Ie hel schuldiging die trouwens niet alleen door de verau i geen woordelijken van V.K. Habotim wordt geformuleerd, oekers al ond Roger Van Lat£ds OI d het Zaterdag aftrap te 14.30 u. 1' afdeling RMS - Raap Avanti - Habotim Sparta I - Drie Linden I Bondgalm I - Siera I Milano - Rodeo Palamos - FMC VKW 70 - 1000 Appels I 2" afd. lengd< it mao 1-2 var ilde D Oud Belsele - Niko (14 u 0D »e< OU TT-lt-^l i- II y Old United is vrij Zondag te 10 u. 1" afd. Car Center - Sparta II 1000 App«U DRod* Dui Slachthuis - Beenhouwer 1 (10.15 u.) Bondgalm II - Geywa Sanicentral - Desfo Cup-Baert - Inter Service Volksunie - United Cluh 69 Cun 81 De Cock is vrij Club 69 - Cup 81 Kabul - Hubo Puyvelde - Berg Op Hemelaer I - Vivak SVS - Temsica Tivoli - Jacky Boys (14 uur) 3" afd. reeks A Familia - Bristol Herten Aas - Boemerang Lorenzo - Ankerhof De Zwervers - El Aiyoune Dino Boys - King Stone Doregem - Motoreco Alucona - Eendracht 3* afd. reeks B Oud Geel - Rony's Travel Wijnveld I - Novelty V.K. 80 - Vercauteren Zw. Parels - Nantes (14 u.) N. Marokko - Wazoo was C ko inden lpunt lanc 'rienc leblus eht de Dei uw. I 'sen c it via dstan 2" afd. Post - Ruitershoeve Bonaparte Centi vrienden ueve >l/Dei be Wijnveld H - Ankerlicht «Plo< KIub 65 - Siera R (9.45 uJ korf Oostberg - Drie Linden 11 mim Hemelaer H - VK Fan juich per rw i de Dames tv Reeks A aftrap te 15 u. ^aer| Raapse - Goalgetters Bonte Girls - Plezantsho] Verh. Meys - Pfaff (13.30 Hardy - Wazoo Hofstade - Anker Girls V.K. Hamme Ladles vrij Match van de week: Joker (Uitbergen) 1 Melior De Bruyne 4 Deze wedstrijd werd geleid door scheidsrechter Freddy Van Den Berghe. Joker speelde met Van De Velde Geert, De Coster Pa trick, De Coster Marc. De Palmenaer Jan, Fiers Danv. Schoolvoetbal in het rijksonderwijs te Lokeren. R.B.S.-Heirbrug won de wisselbeker (dm) Stevens Rony en Van Der Stricht Benny. Melior De Bruyne met Van Houwe Dany, De Bruyne Marc, Borgelioen Jacques. Van Hecke Rudy, Brammen Christian. Bonnarens Eric, De Potter Nico, Gabriels Christiaan. Het werd een aangename wedstrijd waarbij Joker (Uit bergen) zich niet liet over donderen tegen de ongesla gen leider Melior De Bruyne. Üiteindelijk bleef de leider aan de winst met 1-4. Het scoreverloop: in de tweede periode skoorde Nico De Pot ter (0-1); in de derde periode was het Dany Van Houwe die er 0-2 van maakte. In de vierde periode vielen er drie doelpunten en miste Eric Bonnarens een penalty. Chris Gabriels bracht de stand op 0-3. Mare De Coster kon milderen (1-3) en ten slotte was het Dany Van Houwe die de eindcijfers 1-4 vastlegde. a.j.) Bij de zevende speeldag in de Berlaarse minivoetbal kompetitie kregen we vol gende uitslagen. Woonburo - Pavo 1-13; Land. Gilde - Verz. P. De Meyer 1- 2; Vesko (Overmere) - Café Tijl 10-4; Donk B - Femivoc BAC 2-9; Wassalon Burm - Pa en Gijs (Overmere) 6-1, Minibond - Donk A 3-6; Joker Uitbergen - Melior De Bruy ne 1-4. De stand na zeven speelda gen luidt als volgt: 1. Melior De Bruyne 14 p. 2. Famivoc BAC 12 p. 3. Pavo Sport lip. 4. Café Tijl 10 p. 5. Wassalon Burm 9p. 6. Vesko Overmere 8 p. 7. Verz. P. De Meyer 8p. 8. Minibond 6 P- 9. Joker Uitbergen 5 P- 10. KLJ Vriendenkring 5p. 11. Donk Eendr. B 4 p. 12. Pa en Gijs Overmere 3p. 13. Donk Eendr. A 3p. 14. Woonburo Op. Opmerkelijk op deze zeven de speeldag was dat Café Tijl tegen de veteranen- ploeg (Vesko Overmere) een nederlaag opliep (10-4). Hierdoor zakte Café Tijl naar de vierde plaats in het klassement en werd voorbij gestoken door Pavo Sport, dat doeltjeskermis hield te gen Woonburo (1-13). Verder nog was er een we deropstanding van de jon geren uit de Donk parochie. Donk A versloeg Minibond met 6-3 cijfers. De wedstrijden voor de week van 29.11 tot 3.12: Maandag 29.11 te 20 uur: Woonburo - Donk A Te 21 u.: KLJ - Melior - D. Br. Dinsdag 30.11 te 20 uur: Ves ko - Pavo Sport. Te 21 u.: Donk B - P. De Meyer Vrijdag 3.12 te 20 uur: Café Tijl - Fam. BAC Te 21 u.: Minibond - Wassa lon Burm. Te 22 uur: Joker - Pa en Gijs.

De Voorpost | 1982 | | pagina 16