Dertig jaar feeërieke verlichting te Zele! VE.LO. werkt verder in Lokeren Belangstelling van kandidaat- Investeerders op Wase Scheldeoever neemt toe De post getekend door de Hamse jeugd Stempelaars van Lokeren-Oudenbos kunnen er niet mee lachen Vandalen aan het werk e Erpe-Mere lieuwe adjunkt- oofdinspekteur voor vzw lierenhulp te Lede In Memoriam Albert Bequé Gouden kelken gestolen te Aalst Do Voorpost 3.12.1982 - 7 rS verenigde handelaars van de Kouter, Oudeburgstraat, ^esar Meeusstraat en Van Hesedreef organiseren dit jaar nood 'oor de dertigste keer hun feeërie. In de streek waren ze ie led*krmee P*01"*" inzake eindejaarsaktie. ;ffen c )e hoofdbedoeling van in den beginne was uiteraard de er bl> terkoop ter stimuleren. werj. )e feeërieke verlichting is evenwei uitgeroeid tot een festiviteit, die de gemeente tijdens de jaarwende een Westelijke aanblik geeft. )t dertig jaar volgehouden in- 50.000 fr., 2 maal 25.000 fr., 10 ven b panning van een zeer aktief prijzen van 5.000 fr., 10 prij- dat i a wilskrachtig bestuur is niet zen van 2.500 fr. en 50 prijzen direk' reemd aan het blijvend sukses van 1.000 fr. rapeldfan de jaarlijkse eindejaars- Feestviering elsled er gelegenheid van hun züve- Het dertigjarig jubileum ging ren jubileum pakte de feeërie met onopgemerkt voorbij. Na :n °ait met een speciale promotie- een ontvangst op het gemeen st inzif ampagne, met glasramen als tehuis waarbij burgemeester institu antrekkingspool. Bruyne het feeërie bestuur werk )e feeërie neemt haar dertig feliciteerde voor hun blijvende in eejaar bestaan te baat om een jnzet ten bate van de plaatsclij- kmilip ieuwe verkoopspromotie op *e middenstand. Hijhad lof „„.j c! getouw te zetten. vdOT de prachtige presentatie vucu~ van de uitstalramen, die zeker neer (Penningen de vergelijking kunnen door- tiool l ^an 27 november tot en met 3 staan met de grote steden, akt eainuari 1983 is de aktie ge- Burgemeester De Bruyne was natui iand en het trouwe kliënteel ook verheugd dat de verkeers- er (ordt bedacht met een dubbe- perikelen langs de winkelstra- voedt 5 tegemoetkoming. De moge- ten grotendeels van de baan jkbeid wordt geboden om zijn. Het enige probleem is P pedaal geslagen bronzen en nog het zwaar verkeer, maar erw flveren penningen te beko- daar kan alleen een zuidelijke tt--; en, met aan de voorzijde de omleiding een oplossing voor ardigi ;outerkapel, de St. Ludgerus- brengen, betro erk en het Gemeentehuis en In sporthal De Zeven werd de vanipp de ommezijde is het em- feestviering voortgezet. Voor- en eem van de Feeërie en het zitter Octaaf Van Acker had ernati 'apenschild van Zele afge- lovende woorden voor de j 0; leeld. stichters van de feeërie Cyriel lij iedere aankoop van 250 fr. Van Hecke en Odilon Mi- wcin mtvangt de klant een aan- chiels, die een speciaal aan- «ge». (oopbewijs en 30 aankoopbe- denken ontvingen. Hij bena- am (%njzen geven recht op een drukte ook de werkkracht van jeen i ironzen penmng en tegen het sekretaris Willy Raemdonck, pers nniilen van 140 aankoopbe- die samen met de andere be- echl*ijzen bekomt men een zilve- stuursleden André Van Acker, ,nval|en penning. Jean Bracke en Lieven Van I iaast dit extraatje is er de Kerckhove voor een perfekte urlijkse tombola met 650.000 organisatie zorgt. Men aan geldprijzen. Per aan- Om hun 25-jarig lidmaatschap iskus pop van fr. uitgezonderd van de Feeërie ontvingen de oestai Dokartikelen, wordt er een lot handelaars Frans Coppieters, e kind cgeven. De hoofdprijs be- Edmond Van den Hemel en :rg e&zzg1 150.000 fr. en verder Herman Van Miegroet een nden 25.000 fr., 100.000 fr., 2 maal prachtig glasraam. BENO •en i de Zeelse feeërie werd op grootse wijze herdacht (gb) Zele. Het dertigjarig bestaan van Het doplokaal van Oudenbos is wel een beetje klein, akkoord! Men kan hooguit met zijn vijven onder het afdakje staan om zijn beurt af te wachten. De rest kan genieten van de openlucht. Als de zon schijnt of het is droog, maakt dat zoveel niet uit. Maar nu de winter voor de deur staat en er al regelmatig een regenbui uit de lucht valt, verandert de situatie toch enigszins. Het is al niet leuk te noemen werkloos te zijn. Ieder rechtgeaard persoon die zich naar het stempellokaal moet begeven loopt al min of meer met een minderwaar digheidsgevoel rond. De morele temperatuur staat al niet hoog. Als je €i dan nog een regenbui op de koop toe bij krijgt en kletsnat onder de blote hemel moet aanschuiven om een stempeltje dan daalt die thermometer naar nulpunt. Op Oudenbos kunnen ze er hoegenaamd niet mee lachen. Sommige werklozen verstoppen hun grieven nog, benauwd als ze zijn naar het lokaal in de Roomstraat verwezen te worden of nog erger... Een «dopper» heeft niet veel in de pap te brokkelen. Het dopperskomitee van Lokeren heeft al eens de handen uit de mouwen gestoken en voor een noodafdak gezorgd. Ook werd een brief opgesteld aan het kollege van burgemeester en schepenen waarin de kritiek van de werkloze Oudenbossers geformuleerd werd. 53 personen op een totaal van 90 onderteken den dit schrijven. U merkt het, de schrik zit er nog in! Toch hoopt Oudenbos dat dit «natte» probleem zogauw mogelijk op het droge getrokken wordt. Een dopper is toch ook eens mens? André Solidair met stakers Lawter Chemicals De Lokerse lijst VE.LO. was volgens insiders een korte levensduur beschoren. Bg de recente gemeenteraadsver kiezingen haalden ze 481 stemmen of 2,2%. Deze progres sieven danken de kiezers die hun vertrouwen gaven aan de groep. Zg rekenen niet alleen verder op hun steun maar houden enkele punten in petto voor de komende maanden en jaren. de. Tijdens de eindejaarsaktie te Zele krijgen de kopt t gelegenheid om een bronzen of zilveren penning te tkomen. De Kouterkapel, de Sint-Ludgeriskerk en het meentehuis staan erop afgebeeld of de driehoek waartus- n de verkoopspromotie loopt, (bvw) 10710 11346 het artikel over de Erpe- leerse vandalen bevinden kh twee punten waarop TAK enst te antwoorden. 'aar alle waarschijnlijkheid eemt de auteur van bovenver- icld artikel de nieuwe koalitie Erpe-Mere nauw ter harte. >at is zijn zaak. Gezien het 'aal Aktie Komitee zich niet iet partijpolitiek inlaat ver- etten wij ons tegen alle aantij- ingen in die richting. Het is iet de taak van TAK koalities doen springen of er pogin- n toe te ondernemen. 'at er in Vlaanderen mensen indlopen met een diepe haat ïgen de Belgische driekleur an niemand verwonderen, orzaak hiervan ligt in de 150 ar lange achteruitstelling van e Vlamingen, of het nu boe- in waren, arbeiders, bedien en of wat dan ook. Ook nu ag wordt België in stand ge- ouden door Vlaamse werk- racht en arbeid, tot rond 11 november tegen elgië wordt geageerd is ook een nieuws. In Vlaanderen erd immers 37 jaar terug een leedogenloze repressie ge voerd tegen alles wat ooit Vlaamsgezind was geweest. Huizen werden geplunderd, vrouwen verkracht, velen wer den onschuldig vermoord. Denk maar even aan de moord op Dom Modest Van Assche of Meester De Vos. Die «on- gekontrolecrde vandalenstre- ken» waarover de Voorpostre porter spreekt, verbleken tegenover die menselijke ellende. De auteur onderneemt aan het slot van zijn artikel een poging om twee verschillende organi- zaties (TAK-VMO) met elkaar te laten verwarren. Wij druk ken erop dat zowel doelstellin gen als werkwijze van deze organizaties verschillen. TAK ijvert voor een Vlaamse onaf hankelijke demokratische staat, en* grijpt door ludieke prikakties en manifestaties alle gelegenheden aan om bij een ruimer publiek de Vlaamse on afhankelijkheidsgedachte te doen groeien, zowel op taalge bied als op ekonomisch vlak. (dries muylaert) Geraardsbergsestraat 70 Aalst 2, en aul Lalmant werd aangesteld Voor de opvang van de dieren t adjunkt-hoofdinspekteur is men druk doende mat de an de vzw Dierenhulp te Le- bouw van een asiel, daarnaast e Deze vzw, met als hoofdze- bestaat ook de mogelijkheid 1 de stad Gent, kent een dat dieren worden geplaatst bij norm sukses bij de dieren- zij die het wensen. Dat alles tienden. In de provincie gebeurt onder het toezicht van •t-Vlaanderen is de vereni- een dierenarts. Een dergelijke png trouwens moeten over- doorgedreven werking vergt pin tot het opdelen van het echter de medewerking van ve- jele gebied in vier regio's: Le- le dierenliefhebbers. Die kun- k, Aalst, Oudenaarde en Zot- nen zich altijd wenden tot Paul ïgem. In elke regio zijn er Lalmant, Steenland 28 te Lede jktieve mensen aan het werk. (053-77.84.69) of Patrick Ot- n de sektor Lede is adjunkt- toy, Benedenstraat 42 te Pape- wofdinspekteur Paul Lalmant gem-Lede (053-77.11.38), ton het werk. Hij wordt bijge- waar men alle inlichtingen kan taan door een chef-inspek- krijgen. Cur, Patrick Ottoy en door Om de werking te kunntfft blij- *n ploeg van inspekteurs. Het ven verzekeren, organizeert de l de bédoeling dat deze schare vzw een promotiecampagne en pedewerkers nog verder een TD. Deze laatste heeft pordt uitgebouwd, steeds met plaats op zaterdag 11 decem- pt doel van de vereniging ber om 19.30 uur in de zaal •oor ogen: de bescherming van «Da Club» te Lede. dieren. Zele. Mevrouw Van den Hemel-Van Hecke en Coppieters-Copejans die 25 jaar lang aan de Zeelse Feeërie deelnamen, werden gehuldigd, (gb) Tgdens een onlangs gehouden ontmoeting met de pers heeft het gemeentebestuur van Beveren ruime aandacht besteed aan de huidige stand van zaken op de Wase Scheldeoever. Gunstig nieuws nogal want nadat de elektronicareus Pioneer enkele weken geleden een distributiecentrum opende, is er nu ook het ROB-montagebedrgf uit Deurae dat op de Linkeroever een montagehal en kantoorruimte gaat bouwen. De inwerkingtre ding is voorzien voor april 1983. Zeer recent is ook de zo lang aangekondigde Maatschappij voor Grond- en Industrialisatiebeleid opgericht en operationeel geworden, terwgl de voor de Wase Scheldeoever zo noodzakelijke Liefkenshoektunnel op het hoogste niveau grondig wordt besproken en verschillende mogelijkheden tot financiering worden overwogen. Burgemeester Van der Aa moet zich in het gemeentelijk jaarverslag steeds nogal som ber uitlaten over de industriali satie van de Linkeroever. De beschikbare terreinen liggen gebruiksklaar, maar kandi daat-investeerders komen moeilijk over de brug. Stilaan lijkt daarin toch enige veran dering te komen. Want na Pio neer die zeer recent opende, zijn nu ook de bouwwerk zaamheden gestart voor een montagehal en kantoorruimte voor rekening van ROB uit Deurne. Dat bedrijf is een honderd procent dochteron derneming van de groep Deut sche Babcock Werke A.G. met hoofdzetel te Oberhausen. De groep heeft ruim 30.900 werknemers in dienst en maakt een omzet van 6.362 miljoen Duitse mark. Het bedrijf fabri ceert buisleidingssystemen en maakt staalkonstrukties. De Antwerp Gas Terminal, die een komplex heeft gebouwd aan de zuidelijke insteekdok, wordt in september van'vol- gend jaar operationeel. Tegen die tijd wordt het eerste zee schip verwacht dat petroleum- gas. afkomstig van de Nood- zee, zal aanvoeren. Het bedrijf beschikt over vier tanks voor de opslag van LPG onder druk en over twee cylindrische tanks voor gekoelde LPG-opslag. Er wordt gerekend, wat de afVoer betreft, met vier tot vijf trei nen per weck. Op korte ter mijn zullen op de terminal 20 tot 25 personen worden te werkgesteld. Naargelang het ploegenstelsel en de verdere uitbouw kan dit aantal nog oplopen tot 50. Ook nog be langrijk om melden is dat het personeel volledig in eigen land wordt gerekruteerd. Bij het gemeentebestuur in Beveren kon nog worden ver nomen dat er een uitbatings vergunning werd afgeleverd voor de bouw van een over slagbedrijf voor chemische gassen en chemicaliën. Met de bouw van dit bedrijf is nog niet begonnen, omdat er nog geen vergunning werd aangevraagd. Het gaat hier om het dossier van Panocean-Eurotank. Ruime kredieten Op de Linkeroever werden tot dusver miljarden geïnves teerd. Achter dat dure lijstje wordt vooralsnog geen punt gezet, want ook op de begro ting van 1983 werden er ruime kredieten uitgetrokken voor de verdere uitbouw. In totaal gaat het om een bedrag van 1 miljard 455 miljoen frank. Welke werken zullen zoal wor den uitgevoerd? Vooreerst is er de dijkversterking tussen Doel en Temse. De dijken ka deren in het zogenaamde Sig maplan en worden op een hoogte van elf meter gebracht. Ter hoogte van Liefkens- hoek wordt een nieuwe dijk aangelegd rond het fort, zodat men van hieruit het zicht op de Schelde behoudt. Bovenge noemde werken vergen een in vestering van zowat 270 mil joen. Maar er is nog meer. De werken aan de dokken en kaai muren zullen respektievelijk 1.075 en 500 miljoen kosten. Voor de dokken werden vol gende dossiers voorbereid: baggerwerken in het tweede dok met het doel terreinen op te hogen tussen het derde en vierde dok; vrijbaggeren van de kaaimuren-oost voor het vierde dok tot aan de Beverse dijk en het ophogen van gron den van het vierde dok. De bouw van kaaimuren in het vierde dok wordt voortgezet en 1.700 meter bedieningsweg tot de haventerreinen wordt aangelegd. Tenslotte wordt 110 miljoen voorzien voor de ringweg rond het vierde dok. Liefkenshoek tunnel De verbinding tussen de lin ker- en de rechteroever, in het Waasland vooral gekend als de Liefkenshoektunnel, is nu ook op nationaal vlak onderwerp geworden van ernstige studie. Het schoentje knelt nog steeds rond de financiering van het projekt. Op initiatief van mi nister Olivier zou er nu een werkgroep geïnstalleerd zijn die moet onderzoeken of de inschakeling van privé-kapitaal al dan niet wenselijk wordt geacht. De werkgroep gaat Eerst werpt men nog een blik terug. Ondanks de te vredenheid over het be haalde verkiezingsresultaat vindt VE.LO. dat zij op sommige vlakken sterk be nadeeld werden. Eerst en vooral de geringe financiële middelen. Verder de sterk beperkte kommunikatieka- nalen naar het publiek toe. In grote mate ook het ge ringe aantal kandidaten op de lijst. Veel mogelijke progressieve kandidaten vreesden moeilijkheden door een al te uitdrukkelijk engagement en verkozen in laatste instantie niet op de lijst te verschijnen. Geen samenwerking met SP VE.LO. legt de verant woordelijkheid voor het niet samenwerken met de S.P. volledig bij deze laat ste. Dit gebrek van streven naar eenheid werkte dan ook nadelig voor heel prog ressief Lokeren. De SP ver loor hier door een zetel die hen anders goed van pas zou komen. Of was VE .LO. meer een blok aan het been Werkgroep voor een voor uitstrevend gemeentebeleid Dirk Van der Maelen zet het doel van deze werking buigen vraag of de tunnel foor perso nenwagens en voor treinen moet geschikt zijn. En nog een bijkomende vraag: moet er worden voorzien in een aparte pijp voor het transport van gevaarlijke goederen? Ook over de vestigingsplaats be staat er nog geen uitsluitsel. Ook Oosterweel wordt nog als alternatief weerhouden, vooral Het is eigenlijk een paar jaar geleden dat dit initiatief genomen werd om ieder jaar rond Sinteridaasgebeuren een tekenprijs kamp in te richten door de Vriendenkring van de Hamse Posterijen. Het kadert niet alleen in hun jaarlijks St. Niklaas- feest, maar ook in de «Nationale Week van de Post», die vooral in de scholen een ruime belangstelling geniet. Deze tekenprijskamp is voor behouden aan de kinderen van het kleuteronderwijs en het eerste en tweede leerjaar. Het onderwerp is «De Post». Dit jaar werden niet minder dan 381 tekeningen binnenge bracht. Uiteraard werden en kele werkjes weerhouden voor een prijs die hun door Sinter klaas (hemzelf) werd overhan digd op zaterdag 27 november in de St. Renildezaal: Ysewijn Cindy (St. Jozef Insti tuut, Dr. Hyleboslaan) Van den Branden Nico (H.H.I., Broekstraat) Van Houte J. (H.H.I.Slange straat) Van Raemdonck Inge (Kleuter en basisschool Zogge) Van Waesberghe Stanislas (.Vrije gesubs. school Zogge) De Bock Mare (Vrije gesubs. school Zogge) Willaert Daw (Gem. Jon- genssch. Kastel) Moortgat Stijn (Gem. Jon- genssch. Moerzeke) Permentier Sabine (St. Jozef Inst.) Van Avermaet Donna (Vrije gesubs. school Zogge) Van den Bossche Ann (St. Jo zef Inst., Dr. Hyleboslaan) De Wolf Sara (St. Jozef, Inst., Evangeliestraat) Philips Kristof (H.H.I. Hooirt) Moernout Geert (H.H.I. Hooirt) Huyck Barf (Gem. Jon- genssch. Kastel) Beidé Caroline (St. Jozef Inst. De Ring) Verdonck Stefaan (Kleu terklas St. Jozef, Inst., Evan- uiteen. Het uitwerken en aanbieden van alternatie ven voor het gevoerde be leid. Daarom zal een al dan niet tijdelijke samenwer king met andere groepen of partijen worden nage streefd. Natuurlijk blijft de uiteindelijke basis nog steeds het VE.LO. pro gramma. Binnen enkele maanden zal VE.LO. een alternatieve intentieverkla ring voor het Lokers beleid klaar hebben. Hier zal de groep zich op baseren om een opbouwende maar kri tische oppositie te voeren. Openbaar vervoer en Law ter Chemicals VE.LO. is solidair met de stakers van Lawter Chemi cals. Het gaat niet op dat men de arbeiders voIod overuren laat kloppen ter wijl het aantal werklozen indrukwekkend stijgt en iedereen de mond vol heeft over een drastische werk tijdverkorting. VE.LO. laakt het feit dat arbeiders ontslagen worden precies omdat ze weigeren overu ren te presteren. VE.LO. is ook bezorgd om de «rationaliseringsplan nen» van verkeersminister De Croo. Een goed uitge bouwd en goedkoop open baar vervoer is onontbeer lijk. In een brief aan het Lokerse stadsbestuur dringt VE.LO. aan dat dit bestuur het nodige zou doen ten voordele van het openbaar vervoer te Loke ren en omstreken. VE.LO. roept iedereen op die op deze manier wil meewerken, vooral voor een progressief gemeen tebeleid. U kunt steeds kontakt opnemen met de mensen die op de lijst stonden. André dan omdat er voor de aanleg daar méér gebruikers zouden zijn. Over één ding zijn zowel de ministers De Croo als Oli vier het eens: de tunnel hoort thuis bij de grote infrastruk- tuurwerken, maar financiële beschouwingen bemoeilijken een onmiddellijke uitvoering. Het is dus wachten tot de for mule is gevonden die een ver snelde aanvang van de werken mogelijk kan maken. Tentoonstelling Om het uitgebreide Linker oever-gebied duidelijk en overzichtelijk te kunnen voor stellen, werd er door de LO- dienst een tentoonstellings stand uitgewerkt. Daarvan is er ook een engelstalige versie in uitvoering. Luc VAN BROECK Onder grote belangstelling greep verleden zaterdag in de parochiekerk St.-Anna de plechtige eucharistieviering met begrafenisplechtigheid plaats van Albert Bequé, weduw naar van Walburga Biebaut en echtgenoot van Emiliana Borms, geboren te Aalst op 4.10.1915 en overleden te Mere op 22.11.1982. Op de feestdag van de H. Cecilia, patrones van de muzikanten waartoe Albert Bequé even eens behoorde. Nadat hij reeds een heelkundige bewerking wegens ar- throse aan de ruggewervels onderging overleed hij dan toch nog plots aan een korte doch pijnlijke kwaal. Reeds vóór de tweede wereldoorlog was Bert Bequé aktief in de kristelijke arbeidersbeweging als voorvechter van KAJ-Aalst-St.Jozef waar hij reeds zijn muzikaal talent doorvoerde als leider van het Kajottersmuziek. Zijn legerdienst volbracht hij in het Antwerpse doch mobilisatie, vijandelijkheden in da meidagen 1940 en de bezettingsjaren waren ook voor Bert zware dagen. Bij de bevrijding stond hij echter paraat om de organisatie van de Kristelijke Arbeidersbeweging te reorganiseren. Zelf vakman, loodgieter, zette hij financiële voordelen opzij en werd vrijgestelde van het ACV. bode in Aalst- Stad. Deze eerder bescheiden start zou echter een aanloop zijn tot meer en beter. Hij volgde inderdaad Alfred Van Geert op als propagandist van de Centrale Hout en Bouw en werd er door zijn totale inzet en werkkracht de vertrouwensman van bouwvakarbeiders en houtbewer kers. Op de ACV-CM-avonden die onder leiding van Georges De Roy tot in de kleinste dorpen van het gewest werden georganiseerd in samenwerking met de Christelijke Mu tualiteit was Bert steeds een gewaardeerd spreker. Inmiddels was hij reeds rechter geworden bij de Werk- rechtersraad en genoot er de faam rechtvaardig en eerlijk te zijn zoals het een ware rechter past. In de Fanfare van het Groen Kruis was hij een zeer oppassend en gewaar deerd spelend lid (bariton) en in alle omstandigheden bleef hij steeds de eenvoudige volksjongen, een rouw soldaat van de arbeidersbeweging die ook op het politieke vlak aktief was. Een tijdlang was hij gemeenteraadslid te Aalst en een broer werd schepen te Mespelare. Begeleid door een gelegenheidsfanfare waaronder van zelfsprekend die van «t Groen Kruis» en die van de «Stedelijke Brandweer» werd hij naar zijn laatste rust plaats gebracht waar toekomstig schepen en kommandant van de brandweer Remi Van Vaerenbergh een treffende lijkrede uitsprak. Zoals Van Vaerenbergh, voorzitter van brandweermuziek en fanfare Groen Kuis was Bequé inderdaad ook op beide vlakken aktief. Op zijn lijkkist lag trouwens zijn uniform van brandweerman. LH geliestr.) Van Kerschaver Els (St. Jozef Inst., De Ring) Carsten Michel (Vrije Gesabs. kleutersch.. Toekomststraat) Van den Broeck Karolien (St. Jozef Inst.) Van den Berghe Leen (St. Jo zef Inst.) Van der Heyden Kurt (H.H.I., Hooirt) De Wolf Kristof (St. Jozef Inst., Evangeliestraat). De Vriendenkring der Hamse Posterijen dankt van ganse harte de verschillende scholen die aan dit initiatief hun gulle medewerking hebben verleend en feliciteert de gelukkige prijswinnaars van deze-teken- wedstrijd. (B.D.) Dieven zijn in het Aalsterse op ronde. In Discount Aldi aan de Koolstraat werd ingebroken en dieven verdwenen er met zowat 300 fardés sigaretten en een 15-tal elpees. Te Herdersem werd Jozefien Bots, 61 jaar, toen ze haar woning verliet haar handtas met 6.000 fr erin ontrukt en aan de kerk te Appels werd de 75-jarige Zulma Moens uit de Bevrijdingslaan, van de kerk terug naar huis, overval len en haar handtas afgenomen. In de kapel van het St.-Maarteninstituut, het .«klein kollege», werd door dieven binnengedrongen. Het taber nakel werd opengebroken en twee gouden kelken met gekonsakreerde hosties werden meegenomen. Van de daders (nog) geen spoor. (lh)

De Voorpost | 1982 | | pagina 7