Zege in slotsekonden beslecht Oudegem een punt te weinig Robur in het spoor van de leiders Bezoekers zetten zegereeks verder Ploegherziening werkt sukses in de hand Trainer Van Den Bergh: «Punten brengen rust en vertrouwen» F.C. Wieze tijd voor overleg Sparta is tevreden u Bleek Svelta 32 - 3.12.1982 - De Voorpost 2e Provinciale SK Oudegem heeft op eigen veld een punt moeten prijsge ven tegen het oneindig zwakke en laatstgerangschikte Appelterre. Dat had niet mogen gebeuren. Nochtans had Oudegem gelegenheid te over om op voorsprong te komen en eventueel beslag te leggen op een zege. Hat kreeg daarvoor zelfs een strafschop. Marcel Geerinck die deze taak op zich had genomen, liet de gelegenheid evenwel onbenut. Trainer Bauwens had vooraf ook op meer dan een scha mel punt gerekend. «We hebben inderdaad een punt prijsgegeven. Logi scherwijze had dat niet mo gen gebeuren. Appelterre liet zeker geen grote indruk. Integendeel. De vind ze de slechtste ploeg van de reeks. Maar tijdens het eer ste kwartier moesten we toch het onderspit delven. Na een kwartier kregen we een penalty voor een over treding op Chris Van Caute- ren. Marcel Geerinck schoot de bal naast. Dat was een streep door onze rekening. Toch hebben we na dat strafschopgeval de match in handen genomen. We zijn toen gaan domineren. Na de rust was ons meesterschap nog groter. In die periode heeft de jeugd het beste van zichzelf gegeven. We speel den tegen Appeltene met niet minder dan zeven ju niors. Ook Rudy Van Sinaey deed zijn wederoptreden. Tot eenieders voldoening. In de tweede helft kwam hij in de ploeg. Hij deed zijn werk naar behoren. Ook Mare Rombaut was opnieuw pa raat, ook hij deed wat van hem werd verlangd. Spijtig genoeg zijn we in de periode waarin we een overwicht hadden niet tot scoren kun nen komen. Achteraan had ik enigszins met problemen af te rekenen. William Ver- eecken had rust ingevolge boekingen. Ik moest beroep doen op Paul Van Den Ab- beele die zelf niet honderd procent fit was. In de loop van de tweede helft heb ik hem moeten vervangen. Marcel Geerinck heeft toen zijn rol overgenomen. Inval ler Chris Smetrijns., kreeg een plaats op het midden veld. Ondanks het feit dat we slechts één punt won nen, stijgen we twee punten in de algemene rangschik king. We gaan Winnik en VOETBAL Temse-Oostakker 3-1 Eindelijk pakten de scheepsbouwers uit - en dat pas op de dertiende speeldag van het seizoen - met een degelijke thuiswedstrijd en een daaraan gekoppelde aardige over winning. Trainer Van Genechten kon Walter Vermeulen terug in de ploeg brengen waardoor de verdedigingsas Fobé-Vermeulen weer hersteld werd. Erwin Bynoe, die enkele weken achteraan moest postvatten, kreeg alweer zijn eigen rolletje vooraan toebedeeld terwijl ook Van Domme werd ingebracht in de plaats van de met mindere forme kampende Ignazio Sciacca. Van zijn kant bleef Gimenez in de ploeg staan omdat deze een goeie indruk had gelaten bij zijn twee vorige wedstrijden. vanop ruime af stand ook inschoot. Nog geen twee volle minuten la- Rudy Van Sinaey van S.K. Oudegem (vh) Wieze voorbij.» Of SK Oudegem deze betere plaats in de algemene rang schikking zal kunnen be houden is een ander paar mouwen. Zondag staat im mers de verplaatsing naar Standaard Denderleeuw op het programma en dat is een titelkandidaat. Het is boven dien niet geheel zeker dat trainer Bauwens een beroep zal kunnen doen op William Vereecken. Hij sukkelt met een ontstoken teen. Een kwetsuur die hij naar ver luidt enkele dagen geleden in Wieze heeft opgelopen. E.D.M. De Temsenaars gingen er ook van bij het eerste fluit signaal hard tegenaan en kende reeds in de 8ste mi nuut sukses met een kopbal van Frank Van Buynder na een bijzonder vlotte aanval. ter poogde Giovanni Sciac ca het ook eens vanop twin tig meter maar zijn schot sloeg op de onderkant Aan het kwartier hesen de de staak, waar Erwin Bynoe bezoekers zich evenwel op dan bij de zaak was om de Eitrdfc 0 Dakar Mawiekc 8 De konfrontatie tussen Ro bur Moerzeke en leider Ert- velde is op een scoreloze puntendeling geëindigd. Met dat resultaat is men in de Moerzeekse voetbalkrin gen tevreden. Klubleider Freddy De Maere hierover: «Het is duidelijk tot uiting gekomen dat we op zijn minst kunnen wedijveren met de leider. Dat is het biezonderste besluit dat ik uit deze konfrontatie trek. We hebben in geen enkel opzicht moeten onderdoen. Integendeel, naar mijn me ning waren we op sommige momenten de betere ploeg. Zeker op technisch vlak. Bo vendien hebben we een paar keer gedreigd. Met wat geluk was daar minstens een doelpunt uit voortgeko men. Dt had de indruk dat de thuisploeg met schrik aan de match is begonnen. Na afloop vernam ik trouwens dat ze met het gelijkspel te vreden waren. Nochtans be tekent het resultaat voor hen toch een verlies van een punt. Je mag niet vergeten dat ze op eigen veld speel den. Tijdens de eerste helft waren we overwegend de meest offensieve ploeg. We hebben toen behoorlijk kun nen kombineren. Na een kwartier resulteerde dat in een doelkans voor Leo Wuy- tack. Maar die vond een voortreffelijk akterende doelman op zijn weg. Later in die eerste helft heeft Sae- rens nog eens een vuist ge maakt aan het adres van de Ertveldse portier. Na de her vatting is de thuisploeg enigszins het initiatief gaan nemen. In die periode liet onze keeper, Guido Laureys. zich gelden. Hij kwam enke le keren gepast tussenbei de. Zijn tussenkomsten wek ten vertrouwen bij zijn kolle- ga's. Die kwamen tot de be vinding dat ze in de momen ten, wanneer de opponent wat sterker op het gaspe daal duwt, kunnen rekenen op hun doelman. Naarmate de partij verliep zijn ook wij een paar keer gevaarlijk ko men opzetten. Dat was on dermeer het geval langs Wuytack, die de bal net over de dwarsligger joeg, en daama langs Saerens, waarbij de thuisdoelman tij dig het gevaar wist te keren. Al bij al hebben we zeker het punt dat we bij de leider wonnen niet gestolen. We zijn tevreden met de punten deling, maar mocht er een winnaar geweest zijn, dan waren wij dat geweest. We blijven thans met twee punten achterstand in de tred van de leider. Dat is gelijke hoogte omdat De Keyzer dan een misverstand tussen Vermeulen en Van de Vel onverbiddelijk afstrafte. Het daaropvolgende half uur gaf gelijkopgaand voet bal te zien waarbij Temse wel het hevigst drukte maar voor weinig gevaar zorgde. In de tweede helft wijzig de het spelbeeld beduidend in het voordeel van de thuis- spelers, omdat de Oostak- kemaars zich al te uitdruk kelijk in eigen vesting op sloten en zo de lokale aan vallen in de hand werkten. Op het uur brachten twee verdedigers het scoremachi ne weer in werking: Van de Vel leverde een boogbal af tot bij Van Spittael die er in één tijd zijn pantoffel tegen- derde goal aan te tekenen. Er was in het laatste halfuur immers nog heel wat pech mee gemoeid want anders was de thuisploeg zonder meer op een ruimere marge uitgekomen. Pogingen van Sciacca, Bynoe en vooral Walter Van Haver verdwe nen echter juist naast of werden keurig onderschept door de Oostakkerse keeper. Op de 80ste minuut werd bezoeker Van Hyfte dan nog van het terrein gestuurd na dat hij een zware fout be ging op Hubert Verbeke en eerder reeds een boeking had gekregen. Bij dit alles past het zeker scheidsrech ter Eeckeman te vermelden om zijn bijzonder goeie leiding. Dankzij deze overwinning lijkt Temse opnieuw op zijn lancé, misschien niet zozeer door het feit alleen maar vooral omdat er voor het eerst dit seizoen op eigen veld driemaal werd ge scoord en negentig minuten lang goed werd gevoetbald. Komt daar nog bij dat drie verschillende spelers voor de doelpunten zorgden, daar waar trainer Van Ge nechten en het Temse be stuur reeds dachten dat nie mand in staat was doelpun ten aan te tekenen. Volgens zegsman Harry Stuer doet alles verhopen dat Erwin Bynoe - verleden seizoen nog goed voor tweeëntwin tig treffers - weer de smaak van de doelpuntjes op heeft en lieten de (opnieuw) inge brachte spelers stuk voor stuk een uitstekende indruk. «Met dit moreel is het best mogelijk dat we het tot nog toe ongeslagen Robur het eerste verlies gaan toedie nen en dat we zodoende on ze rol van vooraanstaande ploeg in de reeks bevesti gen.» Voor heel wat lezers lijkt dat misschien wat over dreven optimisme maar neem van ons maar aan dat Temse mits wat minder tegenslag in de voorgaande matchen dichter bij leider Ertvelde zou staan. Aan de spelers is het nu om te be wijzen dat deze gang van zaken slechts van tijdelijke aard was. Manil Vooruitzichten en pronosfiek Het blijft toch wel verbazend hoe knap Sporting Sint-Gillis zich vooraan het klassement handhaaft en zodoende, hoewel het daar anders beweert, de kan sen gaaf houdt voor de eindafrekening. Zondag moeten de blauwwitten het opnemen tegen het al bij al stroef spelende geheel van trainer René Verniers; steeds een wedstrijd die om welke reden dan ook de Klauwaerts wel ligt. Puntenwinst zou overigens best van pas komen voor de Kemzeke- naars. Herleving Vrasene maakt een bijzonder vruchtbare periode door en mag zich zondag zeker niet laten verrassen door het ondermaat^ akterende elftal van Maldegem. Of Temse bij Robur Moerzeke punten kan oogsten is weinig waarschijnlijk, of benutten Bynoe en Van Haver de geboden kansen nu eens beter? En wat dan gezegd van Svelta Melsele dat aan eigen huis zeker moet opkunnen tegen het enigszins uitgebluste Ever- gemelftal. Herleving Sint-Pauwels tenslotte hoopt op verbetering bij de uitwedstrijd in Oostakker omdat het de adem van het duo onderaan in de nek voelt en binnen de kortste keren uit deze te mijden omgeving wil wegraken. Onze pronostiek: Melsele-Evergem 1 Vrasene-Maldegem 1 Sint-Gillis-Kemzeke x Oostakker-Sint-Pauwels 1 Robur-Temse X Maito. E. Meldert-Wetteren 1-0 Meldert was niet zo gerust in de komst van Wetteren. Na drie opeenvolgende nederlagen was het vertrouwen zoek. De jongste match heeft trainer Van Den Bergh gerustge steld en de verhoopte puntjes opgebracht. De trainer scheen vooral tevreden over het teruggevonden spelpat- roon. Guido Laureys, de keeper van F.C. Robur (vh) naar mijn gevoelen een gun stige uitgangspositie. Vorig jaar stonden we op hetzelfde moment aan de leiding. We werden toen geviseerd door alle ploegen. Daarom ver kiezen we momenteel nog liever enige tijd in de scha duw te vertoeven. Uiteinde lijk hebben we totnogtoe toch al met verschillende gekwetsten moeten afreke nen. Wanneer we die alle maal tijdig kunnen rekupe- reren, dan zie ik met ver trouwen de tweede ronde te gemoet.» aldus de Moer zeekse klubdirigent. Robur Moerzeke speelt momenteel al dertien wed strijden na mekaar zonder verlies. Dat is een uitsteken de prestatie. Zondag, tegen Temse, in een derby hoopt men die reeks verder te zetten. (E.D.M.) «Een meer dan verdiende zege. We hadden Wetteren wat overschat. Tijdens de eerste helft konden de be zoekers via De Jaegher voor wat onheil zorgen, maar globaal bekeken beheersten wij de wedstrijd. Van Keer werd nu centraal uitge speeld. zodat Denijs die meer een aanvaller is, de vrije rechterkant voor zich kreeg. Hoewel er keurig werd gespeeld en het ver trouwen groeide, ontbrak dat tikkeltje geluk om vroe ger afstand te nemen van Wetteren. Na de rust dan trokken de bezoekers zich in verdediging terug. Toen wij twee open kansen misten, meende ik al dat het op een gelijkspel zou eindigen. Jan Van Mol. de Meldertse draaischijf, bestreek een groot veld en bleef voortdu rend de bezoekende verde diging aftasten. Samen met Marc Beeckman is hij blij ven drukken, zodat beiden wel eens in de bloemetjes mogen gezet worden. Het is trouwens in de laatste aan val, mooi opgebouwd door het middenveld, dat Mare de lijn afliep om dan gepast voor doel te brengen. Van Herreweghe kon met het hoofd de zege vastleggen. De komende weken moeten we naar Appelterre en Win nik. We onderschatten deze tegenstanders zeker niet, maar de behaalde punten hebben opnieuw vertrou wen gebracht. Het moreel is goed en we zullen de vol gende weken meer ontspan nen kunnen spelen. Wie be weert dat Petegem na een verloren partij ook geen mentale inzinking kan krijgen?» (d.d.a.) Walter Van Poucke, trainer van S.K. Wieze met problemen (vh) Moeilijkheden te over bij FC Wieze dat in deze kompetitie totnogtoe slechts één wedstrijd won. De tweede provincialer bevindt zich dan ook in een weinig benijdenswaardige positie. De slechtste re sultaten blijken nu ook een nefaste invloed te hebben op sommige akteurs. Al weken lang tikt er een tijdbom in Wieze. Vorige week is het tot een zekere explosie gekomen. Drie spelers, met name Danny Matthijs, Michel Heyvaert en Ronny De Wolf bleken het niet eens te zijn met trainer Walter Van Poucke. Ze hadden tóen de training verlaten. Het is niet aan ons. om ons met het huishouden van FC Wieze te gaan bemoeien. Dat is trouwens onze taak niet. We gaan ook niet uitmaken wie er al dan niet fout is. Van één zaak zijn we wel overtuigd: het wordt hoogtijd voor een rijp beraad. Daarbij moeten alle vetes opzij worden geschoven voor de klubbelan- gen die thans alle prioriteiten verdienen. Vorig jaar heeft men lang geknokt om de promovering te be werkstelligen. Dank zij veel zweet en inzet heeft men dat doel kunnen bereiken. Het kan toch niet de bedoeling zijn van sommigen om wat men heeft opgebouwd, zomaar opnieuw in de grond te boren. Eensgezindheid is thans meer dan ooit troef. Voorzit ter Dolf Moens, hard werker en brave man, moet thans zijn tanden tonen. Hij moet orde op zaken stellen. Iedereen moet beseffen dat het behoud verze keren het hoofddoel is. Met het materiaal dat FC Wieze voorhanden heeft, moet het daartoe bekwaam zijn. Nu zondag op Nevele moet het bekwaam zijn om minstens op één punt beslag te leggen. E.D.M. Mei Pav Fan Wa Cd Ves Ver Mi! MoV Do lax Buggenhoat Olsene Kaazakt-Hainiiui Yraune 0-2 Herleving Vrasene was zondag aan het Kriekepitte zon dermeer de oververdiende winnaar van deze Wase derby en streek daarmee de derde ultoverwinning op rij op, nadat ook in Sint-Pauwels en Waarschoot* werd gewonnen en tussendoor Temse op eigen veld werd geklopt. Van bij de aanvang van deze ontmoeting drongen de zwart witten zich als best kombinerende ploeg op met weliswaar een minimum aan kansen maar een uitge sproken meesterschap in het middenveld. Eieson- danks waren het de Klau waerts die voor het eerste gevaar zorgden wanneer een alweer puik opererende William Merckx een af standsloeier loste maar Vra- senekeeper D'Hondt schitte rend redde. Op een psycho logisch erg belangrijk mo ment raakten de bezoekers aan de leiding: op slag van rust werd een keurig uitge sponnen aktie tot voor de meedogenloze linker van Herbert Van Puymbroeck ge schoven en deze kende suk ses met een verre knal. Tijdens de rust meende René Verniers nieuw bloed te moeten inbrengen in. net middenveld - daar dus waar het schoentje neep - en zo kwam Hubert Heyn- drickx in de plaats van een ietwat zwakker spelende Regi De Maeyer. De plaatse lijke aanvallen werden door de Vrasenaars makkelijk op gevangen omdat er zelden of nooit een aktie over de flanken werd ondernomen. Dat impliceerde meteen dat de roodzwarten geen kan sen konden bijeenkrijgen en de gastformatie nog het best was in de zo gevreesde tegenstoot. Bij zulk moment kreeg Herleving immers een vrijschop die door Van Puymbroeck hoog werd in gezet. Yvan Strobbe kon de bal niet goed kontroleren met het hoofd en daardoor kon Lardinoit hoog opwip pen en was doelman Ope neer door een lichte verrek king in de knie niet bij machte om de bal weg te tippén. Zo kwam een onaan vechtbare overwinningssco re op de tabellen waardoor de ploeg van het trainers duo Goemaere-Buys eens te meer bewees dat de slechte aanhef van dit seizoen ver oorzaakt werd door een spij tige samenloop van omstan digheden. Vanwege Klauwaerts- zegsman Alex De Block kre gen we niettemin ook opti mistische zaken te horen:- «Niettegenstaande ons ver lies van vandaag tegen Vra sene. zijn we duidelijk aan een goeie periode bezig en is de niet weg te cijferen wispelturigheid van de ploeg vooral te wijten aan het feit dat we nogal wat jonge spelers speelgelegen- heid geven en ook de moge lijkheid verlenen hun kapa- citeiten te tonen. We hebben in het tussenseizoen immers Mark Vereecken en Dirk Roelandt van de hand ge daan. twee pionnen wiens afwezigheid duidelijk spo ren nalaat in het elftal. Toch lijkt voor eerstgenoemde Re gi De Maeyer de coming man en is vooraan het duo Stremersch-Van Himste ook in volle ontplooiing. Over nieuwkomer Moustapha Boughalem (deze werd over genomen van SC Lokeren) zijn we misschien niet ge heel entoesiast, maar moet toch gezegd dat deze zich erg stevig inzet en in zijn nieuwe rol van opkomende middenvelder groeit. Verder is het natuurlijk jammer dat onze produktiviteit bijna ge heel afhangt van één enkele persoon, met name Gerrit Stremersch. Dat weten de tegenstanders dan ook zo danig dat er steevast een mannetje op hem wordt ge zet en Gerrit het verdraaid lastig heeft aan de bak te komen. Volgende week rei zen we naar gebuur Sporting Sint-Gillis en zijn geenszins van plan met een louter defensieve instelling te voetballen. Hopelijk pik ken we daar een puntje in zodat we uit de onmiddellij ke nabijheid van de onder ste vier ploegen blijven. Voor deze streekderby ver wacht ik wel één of twee nieuwe gezichten in de ba sis. maar moet ik er wel aan toevoegen dat de gekwetste Van Gulck er in geen geval zal bij zijn.» Manil Herl. SL-PanweU-Sp. St.-Gillis 1-2 Wanneer de thuisploeg in de 88ste minuut nog langszij kwam meenden alle aanwezigen dat een logische punten deling definitief was. Maar wat schetst ieders verbazing wanneer de gasten nog eens goed doorraakten en via een knullige treffer de volle puntenbuit nog konden opeisen. Aanvankelijk was blauw wit ook de meest aanvallen de ploeg omdat de Herlevin- gers in de beginminuten al les wat op zijn' beloop lieten en zodoende deze periode ook zonder kleerscheuren doorraakten. Naar het half uur toe kwamen de Pau- welsnaars dan ietwat beter uit de verf met eerst een prima gelegenheid voor Bar- thier die in laatste instantie nog werd gepareerd door de bezoekende portier. Vervol gens kreeg Van Hoye een bijzonder florissante kans maar Flor mikte hoog over. Met tenslotte een kans van Demedts, eveneens naast, konden beide ploege naar de kleedkamers met een brilstand. Bij de rust ver dween bij de bezoekers Inge Betoncelli die nooit over tuigde en in diens plaats verscheen dan Patrick Dul- laert die samen met zijn spitsgenoot Willy De Kerf heel wat meer snedigheid bracht in de bezoekende aanvallen. Sporting scha kelde in deze helft ook dui delijk over naar de counter omdat een thuisploeg nu eenmaal tot spel maken is veroordeeld. Deze speel- trend had voor Francois Da- neel en de zijnen dan ook vrij vlug sukses: in de 55ste minuut immers kwam een voorzet van Mario Frans- sens toch nog voor de voet van Franckaert en Eddy mis te niet. Nu moest Herleving zeker drukken maar dat bracht al bij al weinig kansen met zich mee omdat de geel zwarten dit seizoen het nu eenmaal meer van inzet dan wel van echte klasse moet hebben. De gelijkmaker, leek evenwel in de maak bij het ingaan van het laatste kwartier wanneer Pros Bar- thier de bal goed afscherm de en in de fatale zone werd neergehaald door Mario Ma rin. De scheidsrechter kende nochtans geen penalty toe, wat nogal wat deining ver oorzaakte bij de plaatselijke supporters. Het was echter uitgesteld want twee minu ten voor tijd gaf Barthier zo'n verrassende center dat keeper Van Hoecke volledig mistastte en de bal in doel viel. De vreugde bij de loka len was waarschijnlijk iets te sterk en zeker voorbarig want de bezoekers stelden alles in het werk om toch nog aan de Herlevingmuit te geraken. De Roeck dwong in de voorlaatste minuut nog een hoekschop af; deze cor ner werd slecht genomen zo dat Motyka makkelijk zou kunnen wegwerken ware het niet dat Van Hoye onge past in de weg kwam lopen en de bal merkwaardiger wijs voor de voet sprong van Eddy Franckaert. Deze over zag de situatie en leverde een zacht grondscherend schot af dat langs heel wat spelers heen tippelde en keeper Herremans het nakij ken gaf. Zo raakten de gas ten op een fortuinlijke wijze, maar alles wel beschouwd niet onverdiend, aan een overwinning die hen voorin de klassering houdt. Na de wedstrijd was het plaatselijk voorzitter (van Herleving Sint-Pauwels dus) Roger Roggeman die zijn in drukken als volgt weergaf: «Onze formatie maakt wer kelijk een bijzonder zwakke "periode door. met in het steunvlak een nauwelijks op volle kracht spelende Ronny Herremans - Ronny komt immers terug na een kwet suur opgelopen in de match tegen Olympia en deed jongstleden zondag zijn we deroptreden de sterk on dermaats akterende jan De medts en de door dit alles ook niet zo gelukkig preste rende Rudy Motyka. Komt daar nog bij dat we vooraan bijzonder zwak optreden met onder andere de 37-jari- ge Flor Van Hoye als enige uitgesproken doelpunten maker! Het is nu wel zaak de tak- tiek enigszins naargelang de omstandigheden té her zien en dus in de komende konfrontaties zonder meer voor één puntje te spelen. Kijk overigens maar naar meerdere reeksgenoten zoals Gandasparta, Olym pia Gent en Destelbergen die deze speelwijze van bij de aanvang van het seizoen reeds aankleven, en vooral bij laatstgenoemde formatie heeft dit al behoorlijk wat punten opgeleverd. Of Her leving zich nog zal herstel len hangt vooral af van de eerstvolgende partijen.» Trainer Norbert Samson ziet het daarentegen niet zo dramatisch in, hoewel hij toegeeft dat het zondag weer niet veel zaaks was. Hij meent dan ook dat een grondige verschuiving bin nen de ploeg noodzakelijk wordt en heeft deze voor de volgende ontmoeting, zon dag bij Oostakker, reeds in gedachten. Toch blijft hij met voldoende zorgen zitten want voor deze wedstrijd moet hij vaste pion Luk van Poecke missen wegens een zondag schorsing en zal hij in de daaropvolgende we ken ook geen beroep kunnen doen op de broers Bosman, eveneens door strafdagen. Voor Norbert wordt de vol gende thuismatch tegen Waarschoot (op 12.12) een kapitale wedstrijd, maar hij verwacht zondermeer dat Sint-Pauwels zich nog dege lijk herpakt. Sparta Buggenhout is op zijn veld niet verder geko men dan een scoreloze pun tendeling. Het speelde geen hoogstaande wedstrijd, maar toch is het tevreden met het winstpunt. Sekretaris Freddy De Bis schop hierover: «We zijn ge handicapt van stapel gelo pen. Vier titularissen ont braken. Achille Verheyen en Hugo Tilley waren ge kwetst. Patrick Verheyden is een treinbestuurder. Hij moest zondagnamiddag werken. Langs de andere kant kon Ronny Annaert niet aantreden. Hij had een speeldag verplichte rust in gevolge boekingen. Reke ning houdend met het feit dat ons potentieel niet al te groot is, kan je begrijpen dat we met geen al te gerust gemoed aan de match zijn begonnen. We hebben dan ooit van bij de start een punt beoogd. In dat opzicht zijn we geslaagd. De eerste heift verliep gelijkopgaand. We kregen in die periode wel de beste kansen. Dat was langs Mare Vereecken. Met wat geluk had dat een doel punt kunnen zijn. Na de her vatting hebben we wel eni ge tijd het onderspit moeten delven. Halfweg die periode haalden de bezoekers twee keer toe gevaarlijk uil Telkens sloeg de bal ti het doelhout te pletter, nog een kleine tien minuti voor de boeg hield Hed^ Tilley ons overeind, toen in de ultieme momenten redding bracht. Later is Li De Waegeneer nog wel eei in het doelgebied van tegenstrever verschei maar hij besloot enigszins zwak. We zijn globaal gei men tevreden met het punt gezien de omstandighedi Vorige week sleepten een punt uit de branding Sint-Gillis-Dendermonde. Nu behalen we eenzelfde sultaat aan huis. Wanm we in iedere match een pi winnen blijven we in twee- de provinciale. Dat is thani. ons doel. De hoop daar trou-'" wens op. en rekening hou-t dend met de jongste twe«| prestaties, heb ik het ver-g^ trouwen in de spelers. Ze zijn meer gekoncentreerd.i aldus de Buggenhouti klubsekretari8. Ml Indien Buggenhout zon dag in Pollare eveneens be-fai slag kan leggen op de halv«|n inzet, dan zal de tevredei heid in Buggenhout zondag avond gToot zijn. Men is hel daar immers al gewoon om met weinig tevreden te zijn. (E.D.M.) Maldegem 1 kwam. Het overwicht van de «U i l gastheren was hierna zo neueie l mogelijk nog frappanter, De Melseelse overwin- maar nu behield de Svelta- ning van jongstleden week defensie wel alle kalmte en tegen Sint-Pauwels was bleek er S00" doorkomen slechts een tijdelijke herop- meer aan voor Desmet en leving want in de uitwed- Kan het halfuur werd strijd te Maldegem kwamen 0011 eerder lichte strafschop Robert Rogiers en kompa- toegekend voor fout op nen zelden goed voor de dag Neels welke door Patrick en moesten bijna doorlo- Waem buiten bereik van de pend de wet van de sterkste keeper werd ingeschoten, ondergaan. Het Maldegem- gelijke stand bleef tot se overwicht werd zeer bij bet einde behouden om- vroeg in de wedstrijd al tot dot de Maldegem ionnatie uitdrukking gebracht nadat ondanks haar doorlopend Lacoeur een voorzet aflever- meesterschap ongekoördi- de waarop een Melseelse neerd de tegenstander te lijf verdediger zo paniekerig 9^9 en hierbij de tanden - .<„1. U^.1J_ .iI reageerde dat het leder ach- «tuk beet op de stevige be; ter keeper Heyvaert terecht verdedigingsgordel. Mand-

De Voorpost | 1982 | | pagina 4