ivana heristkampioen MVC Gomar Sport op het goede pad linisparta A en Filosoof A ten steken vallen De voorpost irlaarse Minivoetbalkompetitie Met de hakken over de sloot en opnieuw leider t« merken was d< Toor de tweede linde maal de I leed wat hen no MINIVOETBAL 20 p. 19 p. 16 p. 15 p. 15 p. lip. 9p. 7 p. 6p. 6 p. 6 p. 3p. lp. 24 p. 20 p. 19 p. 19 p. 15 p. 12 p. 10 p. 9p. 8p. 8p. 8 p. 7p. 4p. lp. 3. Mikeno 14 p. 4. Sportpaleis 14 p. 5. Bonte Os 12 p. 6. Bobby's 12 p. 7. FC Stoom 12 p. 8. Rimo Stars 9 p. 9. Tripoli 6 p. 10. Minisparta 6 p. 11. Filosoof 5p. 12. Platte Ploeg 1 p. Programma voor volgende week Volksvrienden - Fami Sport Jovanda - Lucky Sport All Sport - Filosoof Van Biesen Minisparta 1 De Markt - Waterdienst Sportvrienden - Picadilly Stany Wafels - Mini Plaza Minishotters - Mespelare E.D.M 22 p. 18 p. De Voorpost - 3.12.1982 - 45 Jrting rit en kan tegen René reden t zou zeke- Dnder zeker rende ten is Van t dan zeker Ever- pt op mdat slt en ïving Sporting Aalst - Eeklo ana - Minishotters 6-1 is er niet in geslaagd na in het verlies te spe llet waren de beker- lioenen die een offen- nzetten van bij de aan- Mini dat de diensten t missen van haar ver ingsman Cleemput kon irelijks uit verdediging en. De Givana-aanval- Magerman, Heymans, ongen en De Bleeckere nokten uit alle posities -keeper Verbeiren, wel ke zich in vedette speelde en meer dan een gemaakt doel punt wist te verhinderen. Verbeiren hield Mini in de match maar cornerballen konden niet uitblijven. Het was dan ook door twee om gezette corners dat Givana aan de leiding kwam. Op 5 minuten van het einde kon Mini uit een mooie aanval langs Mannaert tegen sco ren. Doch De Bleeckere ont nam Mini alle illusies op een drawn doox onmiddel lijk tegen te scoren. In de overige minuten doelden ze nog drie maal. Moysen kon alleen in punt niets forceren door de stevige aanpak van Aerts en Buyle en D'Hondt werd uit de buurt van het doel gehouden doordat Mini steeds in verdediging moest spelen en het taktisch sto- ringswerk van de Givana aanval Heymans, Mager- man en De Bleeckere. iw Buytaert - Dendermotors: 12-2 lekatakf Sporting Aalst kwam al vlug op voorsprong in dit toch wel belangrijk bekerduel. Het was Dirk Adriaenssens die Sporting 3-0 voorbracht door een zuivere hat-trick te realiseren in de eerste acht minuten. De Aalstenaars domineerden de ganse wed strijd door een goed georga niseerd geheel te vormen. Eeklo probeerde wel, maar het ontbrak vooral aan in spiratie en snelheid. Het goede verdedigingswerk van Stefan Bourgeois en Di- mitri De Valkeneer maakte het de aanvallers van Eeklo zeker niet gemakkelijk. Ook Sportingkeeper Philip Van Hover speelde een prima wedstrijd maar .moest zich toch in de 20* minuut gewon nen geven op een gestrekt shot van J. Taghon. Hans Vanassche bracht met een luckygoal de ruststand op 4- Na de rust scoorde Sporting Aalst nog vijf maal met als voornaamste auteurs van de doelpunten Dj/k Adriaens sens, Yves Van Molhem en Hans Vanassche. De Aalsterse coach, Chris- tophe D'Haese vindt dat de ze eerstejaarsploeg prima begint te draaien en kijkt met spanning uit naar de volgende bekerontmoeting tegen Sporting Gent, de be kerhouder. Alvast een mooie affiche. Eindscore: Sp. Aalst-Eeklo: 9-1 c.d.h. Lebbeeks derby heeft «laten dat de B.B. acm- produktiviteit wat opvoeren. De sportieve «sluiters moesten de van de sterkste onder- Crombez kon 5 maal in - Van Mulder (4 x), (1 x) en Jef Van der rht was uit het doel ge ien en kon ook (2 x) doe- De twee tegengoals ion van lan De Decker Hen De Decker, de andere wedstrijden ingen wij geen nieuws, we wel konden opvan gen was dat Mundo Sport weer in de laatste minuten een verloren wedstrijd tegen MVC kon omzetten in een zege van 3-6 naar 7-6. Dit is dit seizoen nog gebeurd niet waar Minishotters... Kern D.S.D. Minivoetbal Uitslagen van week 11 KL Octaaf - Texaco 9-3 B. Buytaert - Denderm. 12-2 Givana - Minish. 6-1 TC Lelie - B. Dribbling ff 5-0 VDB Modema - Edelweis 2-2 VW Audi - Smossers 4-2 M. Sport - MVC 7-6 Rangschikking 1. Givana 11 22 2. Minishotters 11 18 3. KI. Octaaf 11 17 4. Mundo Sport 1 15 5. Texaco 11 13 6. B. Buytaert 10 13 7. M.V.C. 11 12 8. Smossers 11 10 9. Edelweis 10 9 10. TC Lelie 11 8 11. VDB Modema 11 8 12. VW Audi 11 5 13. Dendermotors 11 2 De Lebbeekse Minishotters moesten het maandag opnemen tegen Givana in de D.S.D. minivoetbalkompetitie. «De botsing der giganten!» (vh) Uitslagen Lokerse kerncompetitie Groep A Lud wigsdis-Durmesh stopg. Vedea men sh.-Gr. Poort 13-0 1-6 7-6 5-5 5-6 Etma Boet.-T'74 Lokerm.-Fulham Maesse-Celtic Samen st.-Elan keuk. Groep B Spuit.-Play B. Sport.-Etna Wiel Rio Boys-Smisken Chalet-Nachtr. Scmilo-Stamcaf. RWL '82-Den Bien de achtste speeldag in Berlaarse minivoetbal- ipetitie kregen we vol de uitslaaen: sort - Land. Gilde 5-2 iruyne - Woonburo 21-1 A -J. Uitbergen 1-6 bn Gijs - Minib. 3-4 fijl-Donk B. 2-3 L P. De Meyer - V. Over- te 1-4 p. BAC - Wass. Burm 1-2 stand na acht speel- Bft .n. it- Melior - De Bruyne Pavo Sport Famivoc BAC Wassalon Burm Café Tijl Vesko Overmere Yen. Pol De Meyer Minibond joker Uitbergen Donk B land Gilde Pa en Gijs 5onk A Woonburo een plaats in de klassering kostte. Pavo Sport rukt op naar de tweede plaats in de stand omdat Famivoc BAC tegen leider Melior De Bruyne met 1-2 verloor. De wedstrijden voor de week van 6/12 tot 10/ 12 zijn alsvolgt: Maandag 6/ 12 te 20 uur Pavo Sport - Donk B, te 21 uur Melior De Bruyne - Vesko Overmere. Dinsdag 7/12 te 20 uur Donk A Land Gilde, te 21 uur Pa en Gijs - Woonburo. Vrijdag 10/12 te 20 uur Was salon Burm - Joker Uitbe rgen, te 21 uur: Verz. P. De Meyer - Café Tijl, te 22 uur Famiv. BAC - Minibond. Match van de week: Famivoc BAC - Wassalon Burm 1-2 De wedstrijd werd geleid door scheidsrechter Freddy Van den Berghe. Samenstelling der ploegen: FAMTVOC BAC: Rudy Buyle, Albert Verdonck, Luc en Marc Van Cauteren en de gebroeders Paul, Chris, Coen en Georges Sacré. Voor deze wedstrijd was er ondanks het late uur (22 uur) een grote belangstelling te noteren. In de eerste twee periodes werd er hard tegen hard gespeeld waarbij arbi ter Van den Berghe verplicht was' Jaak Van Kerckhove met geel te bedenken. Na de kampwisseling kwam Wassalon Burm aan de winst met een strafcomer, gescoord door Jaak Schreurs. In dezelfde perio de lukte Luc Vercruysen het enig mooie doelpunt van de wedstrijd 0-2 en in deze der de periode kon Marc Van Cauteren een penalty sco ren: 1-2. In de vierde periode werd er hard gezwoegd voor de gelijkmaker door Famvoc BAC. wat niet lukte en bij het automatische eindsein lukte Luc Vercruyssen een sekonde te laat zijn tweede doelpunt wat niet meer werd genoteerd. De eind stand bleef 1-2. WASSALON BURM trad aan met Jaak Schreurs, Werner Uitersprot, Jozef De Kegel, Rony De Ridder, Jaak Van Kerckhoven en Luc Ver cruysen. Elan Loktren: Flandria Boys Merelbeke: 7-7 Givana, een sterke minivoetbalformatie van de D.S.D.-kern, speelt al jaren aan de top in het Dendermondse. (vh) Minivoetbal in het Aalsterse nanii Berlaarse minivoetbalkompetitie staat Melior-De Bruyne met het maximum der trou-pM (16) ongeslagen aan de leiding na acht speeldagen, (jj) twee v^pndermonds minivoetbalverbond Na dé bekerwedstrijden kwam vrijdag de gewone kompetitie opnieuw op gang. In de zaal Ter Rozen werd de belangrijke match tussen Gomar Sport en P. Brugge gespeeld. Beide ploegen willen bij de eerste zeven eindigen. De laatste zeven zakken immers naar derde nationale. Aalst deed een goede zaak en bekleedt de derde plaats. Drogenbos en Sint-Niklaas de toppers in tweede gaven mekaar geen duimbreed toe. Nu komt er wat meer klaarheid in de situatie. De ploegen uit de middenmoot, waaron der Aalst en een zestal an dere, kunnen zich nog wei nig verliespunten veroorlo ven. Staartploegen Knokke en Wemmei zijn reeds ver oordeeld. Voor de vijf ande re plaatsen in derde komen teoretisch nog alle ploegen in aanmerking. Nu heeft Aalst door de recente over winning alleszins meer ver trouwen gekregen. In de provinciale BZVB-kom- petitie heeft Cosmos Aalst de twee punten aan Temse moeten laten, terwijl Sporting en Windsor Aalst met zware cijfers werden ge klopt. Beukenhof daarente gen won vrij vlot van Oudegem. In de NOMB waren ReBocub en Teralfene R.D. vrij. Mini- Atom won van Kruibeke en zette meteen de situatie recht. Heldergem verloor te gen Dendermonde en zakt naar de onderste regionen. GOMAR SPORT AALST 5 P. BRUGGE 3 De Alstenaars begonnen met veel overtuiging aqn deze vierpuntenwedstrijd. Tegen het fysisch sterk Brugs team heeft de tech niek van de Ajuinen het ge haald. Reeds na 6 min. opende Van Vijle de score. Van Lierde maakte er 3-0 van dankzij mooi opbou wend werk van De Jaeger en Van der Veecken. De Brug gelingen konden het ritme en de snelle vleugelveran deringen niet verwerken, zo dat Van Caeneghem nog voor de rust de stand op 5-1 bracht. Na de koffie zagen we een aggressiever Brugge aan het werk. Aalst werd in verdediging gedrongen, maar ving het Brugs geweld goed op, terwijl keeper De Winne in goede doening was. De nochtans scherpe tegenstoten van Aalst brachten door een te grote zelfzekerheid geen doelpun ten meer op. De slag leek gestreden maar Brugge kon toch milderen in de laatste minuten. Volgende week wordt er in de B.Z.V.B. opnieuw gebe kerd, maar de vrijdag daar op speelt Aalst tegen Bras- schaat, volgens sekretaris Alex Van der Vreken een moeilijk te manoevreren ploeg. «We hebben er nog nooit tegen gewonnen. In die match moeten we dan nog twee hoofdpionnen mis sen en dat zal zwaar door wegen. Brasschaat heeft één match minder gespeeld en wipt dus bij eventueel verlies over ons. Dat is min der prettig in deze reeks, waarin iedere ploeg tot het uiterste gaat. Hopelijk van gen de invallers de handi cap goed op...» Standen 2* Nationale B (BZVB) 1. Drogenbos 11 16 2. Sint-Niklaas 10 15 3. Aalst 11 14 4. V.L.Brugge 11 13 5. Brasschaat 10 13 6. Jette 10 12 7. Meise 11 12 8. P.Brugge 10 11 9. Gentbrugge 11 9 10. Stl Agatha 11 9 11. Kapellen 11 8 12. Koekelberg 11 8 13. Knokke 10 6 14. Wemmei 11 4 3* nationale B (NOMB) 1. Lokeren 8 12 2. D.L.Zele 9 12 3. R.D. Teralfene 8 11 4. Res. Terjoden 9 11 Twee sportieve ploegen zorgden ervoor dat de match uitbloeide tot een uiterst spannend spektakel, ge kruid met verschillende mooie akties en 14 doelpun ten, zodat de supporters - de laatste wedstrijden steeds talrijker - zich in dit treffen geen ogenblik zullen verveeld hebben. Tegen Merelbeke - dat on verwacht sterk speelde vol gens de stand en dit omdat deze ploeg dit seizoen nog maar enkele malen met de zelfde sterke formatie als af gelopen vrijdag kon aantre den - heeft de thuisploeg werkelijk tot de laatste se konde moeten knokken om het verdiende punt in de wacht te slepen. Beide teams waren gedu rende de eerste drie perio den sterk aan elkaar ge waagd, zodat het doelpun- tenverschil steeds miniem was. De thuisploeg kwam slechts éénmaal op voor sprong en dit op het einde van de eerste time 3-2. Ver dere tussenstanden waren 3-3, 3-4, 4-4, en 4-5 aan de rust. De bezoekers haddon in die eerste 26 min. twee strafcomers benut, daar waar de Lokeraars reeds van in den beginne met 3 comers op het bord stonden. Bij de lokalen - met 8 spe lers - was ondertussen ge bleken dat het niet simpel was zowel voor de spelers als voor de coach om steeds iedere pion gepast op te stellen, zodat men wellicht in de komende ontmoetin gen met man zal aantre den. Na de herneming kwam Elan op gelijke hoog te: 5-5. Niet voor lang echter, want een paar schoonheids foutjes in de verdediging en de stand stond op het einde van de 3de time: 5-7. In de laatste 13 min. trokken de gasten alles in verdediging, maar bleven uiterst gevaar lijk op de counter. Toen 1,5 min. voor affluiten de bordjes nog steeds 5-7 aanwezen, waren er nog weinigen die de Elanjon- gens een kans gaven. De ploeg bleef doorzetten en deze inspanning werd be loond met een treffer langs W. Platinck: 6-7. Pas afge trapt of F. De Bock schoot op doel, het leder week af op een tegenstander, waardoor in laatste instantie de lang verwachte strafcomer toch bekomen werd. Het duo J. Hofman-W. Platinck koncen treerden zich en de 7-7 eind- skore stond op het bord, van spanning gesproken! Voor Elan skoorden: J. Hof man (1), Van Acker J (2), Gessner K. (1). Platinck W. (2), Vanderhaegen M. (1). Doelpuntenmakers bij Me relbeke: Corthals M. (1), De Graeve L. (1), Casteur (5). Vanavond vrijdag 3.12.1982 doet Elan de moeilijke ver plaatsing naar M.A. Den- derhout em, en amper één week later (vrijdag 10.12.1982) wordt de topper in de Lokerse sporthal ge speeld tussen Elan Lokeren en R.D. Teralfene. 5. Dikkelvenne 9 10 6. M.O. Denderhoutem 8 9 7. Merelbeke 9 9 8. Kruibeke 10 8 9. Dendermonde 9 8 10. Heldergem 8 4 11. Windeke 9 2 anda is alleen leider ge- tden in de eerste afdeling het Dendermondse Mi- oetbalverbond. De Zele- W boekten een record- Te tegen Fami-Sport. Zij amen niet minder dan keer tot scoren. Prijs- lutters waren deze keer «om De Kegel en assens. Minisparta 1 en osoof 1 lieten steken val- l De Filosofen kregen van tenkantoor Van Biesen op hun broek. Met- moesten ze de leiding isgeven. Ook Minisparta 1» verdwenen aan de top 0 de rangschikking. Het 1 een punt prijs aan All »rt. Het mocht zich boven- nog gelukkig prijzen 1 de scheidsrechter geen Baity floot in de laatste Buut toen doelman Gil- Temmerman betrapt »rd op een overtreding. In Ier geval verliep de partij «onder spannend. Dat >n ook het geval in het 'ffen tussen Minishotters Picadilly 1. De shotters van de Waterdienst hadden maar weinig in te brengen tegen het toch niet zo hoog gekwoteerde Stany Wafels. In de tweede afdeling won nen de Nettetrillers vrij ge makkelijk van Okapi, waar door ze met vier punten voorsprong de leiding van het klassement aanvoeren voor Intercom dat tegen Den Heizei niets onverlet liet. De Rijkswacht had aan het Wil Hof een veel moeilijker klanl dan aanvankelijk was ver wacht. In de derde afdeling blijken FC Baert en Jong Pi cadilly met kop en schou ders uit te steken boven de andere opponenten. Wat de komende wedstrij den betreft wijzen we alvast op de topper in eerste afde ling tussen Zakenkantoor Van Biesen en Minisparta 1 die nu maandag 6 december om 21u30 in de Appelse sporthal wordt betwist. Uitslagen Eerste afdeling Jovanda - Fami Sport 30- 2 Lucky Sport - Volksvrien den 4. e Zakenkantoor Van Biesen - Filosoof 1 g. i Minisparta 1 - All Sport 4- 4 Stany Wafels - Water dienst 10- 1 Minishotters Picadilly 1 5- 4 Miniplaza - De Markt 6- 2 Mespelare Sportvrienden (ff) 0-10 TutmHm rrfdelinq Pappenheimers - Politie 7-2 Rijkswacht - Wit Hof 2-1 Nettetrillers - Okapi 13-6 Den Heizei - Intercom 2-8 Regentboys - Caxtus-Boys 8-3 Ka wede - Young Boys 5-3 Tuitvrienden - Busboys 3-9 Derde afdeling Tripoli - FC Baert 2-6 Bobby's - Jong Picadilly 3-6 FC Stoom - Rimo Stars 7-4 Bonte Os - Mikeno 4-9 Sportpaleis - Platte Ploeg 7-3 Filosoof 2 - Minisparta 2 3-3 Klassement Eerste afdeling 1Jovanda 24 p. 2. Minisparta 23 p. 3. Filosoof 1 22 p. 4. Van Biesen 5. All Sport 6. Miniplaza 7. Picadilly 1 8. De Markt 9. Volksvrienden 10. Stany Wafels 11. Lucky Sport 12. Fami Sport 13. Sportvrienden 14. Minishotters 15. Waterdienst 16. Mespelare Tweede afdeling 1 Nettetrillers 2. Intercom 3. Rijkswacht 4. Busboys 5. Regentboys 6. Okapi 7. Pappenheimers 8. CaxtusBoys 9. Wit Hof 10. Den Heizei 11. Kawede 12. Politie 13. Tuitvrienden 14. Young Boys Derde afdeling 1FC Baert en zonen 2. Jong Picadilly Handbalklub Brabo Denderbelle, (c) ivoetbal D.S.D. ZaalvoetlnUwker van Gosi-Vlaanderen De knapen (per)

De Voorpost | 1982 | | pagina 5