Uitslag Tombola Cup Baert verder de dieperik in Walivo-uitslagen, j en progr Walivo's wedstrijd van de week F.C. Drie Linden - F.C. Bondgalm 0- 1 01 Leidersploeg laat steekje vallen 4&-10.12.1982 - De Voorpost Zou de Sint rekening heb ben gehouden met de ploe gen die hun schoen hebben gexet of niet? Als dal zo is hebben ploegen als Jacky Boys en Ankerhof wel een zevenmij lslaar s geplaatst, want beiden slaagden er in een titelkandidaat te klop pen. Cup Baert dat'vorige week tegen Infer Service zijn eerste nederlaag kende van het seizoen mocht verder geen steek laten vallen om zijn kansen voor de titel nog ietwat gaaf te houden. Jacky Boys liet er geen gras over groeien en voetbalde de kompetitie in zijn definitieve plooi. Inter Service heeft reeds met één hand de titel vast en dit nog voor halfweg de kompetitie. De Zwervers, totnogtoe ongeslagen, had een ver plaatsing voor de boeg naar Ankerhof. Daar lagen voor hen wolfijzers en schietge weren. De eerste nederlaag werd er geleden en meteen doet Boemerang haasje over, zij het met één wed strijd meer gespeeld. In de eerste afdeling stond er de interessante wedstrijd tussen Drie Lin den en Bondgalm op het pro gramma. Spijtig genoeg kre gen we hiervan geen ver slag en moeten we ons be perken tot de uitslag: 0-1 voor Bondgalm. De wedstrijd tussen Siera- Milano is geëindigd in het voordeel van Siera, dat met een zijn derde plaats stevig versterkt. Verder is in deze afdeling misschien nog de overwinning te melden van FMC dat de rode lantaarn overlaat aan Palam os. Bui ten de hierboven aange haalde hoogtepunten kun nen we de verdere wedstrijduitslagen als vrij normaal bestempelen. Bij FC Raap weeral het zelfde liedje: goed gespeeld maar niet gescoord en zon der doelpunt geraakt men niet aan de overwinning. Tegen Avanti werd een pri ma eerste helft gespeeld met twee aan elkaar ge waagde ploegen. Avanti zou evenwel gaan rusten met een 0-1, een doelpunt ge scoord in de 30ste minuut door Lucien Vercauteren. Avanti met 10 spelers (en dit door het uitvallen van Ver cauteren) kon verder reke nen op een sublieme doel man. geraakte door tegen aanval op 0-2 voor. Op pas van Erik Van Der Leur was het Staf Waterschoot die het vonnis voltrok. Een vrij schop die op de staak te pletter sloeg was voor Raap nog een magere troost. Uit slag 0-2. FMC heeft eindelijk nog eens gewonnen. VKW 70 was op bezoek en die had den de laatste weken goede uitslagen bijeengevoetbald. FMC schoot vlug uit zijn startblokken en hield een fiks tempo aan, wat hun twee doelpunten opleverde. Te weinig volgens de kan sen die ze hadden gekregen, maar voor hen was dit toch nog een niet veel gekende weelde. In de 82ste minuut milderde VKW wat uiteinde lijk leidde tot een 2-1 rust stand. De tweede speelhelft werd FMC tot verdedigen gedwongen, zij deden dit hardnekkig en met sukses. De stand werd niet meer ge wijzigd wat een verdiende overwinning werd voor FMC. Geel voor Flori Van Eynde (VKW). Van Rodeo- Palamos kregen we van scheidsrechter Jef Vergou wen een quickly-verslagje, of zo iets van weinig tijd, weinig uitleg. We citeren: normale wedstrijd, fair voet bal, doelpunten: A. Van Ha- vermaat (2), Salembier (1) en De Tender (1). Tweede afdeling Jacky Boys, vorig seizoen lange tijd in het titeldebat gewikkeld, is dit jaar in veel mindere doen. Nochtans zijn ze er afgelopen week in ge slaagd zich in het nieuws te shotten door Cup Baert een flinke 5-2 pandoering te ge ven. Een thuisploeg geïnspi reerd als in hun vroegere dagen zette de bezoekende verdediging algauw onder druk en kende vrij vlug suk ses. In de 10de minuut was Marc Maes er als de kippen bij om een poging af te ron den in een doelpunt. De Jac ky Boys wisten dat dit ene doelpunt niet genoeg zou zijn en bleven het aanvals wapen duchtig hanteren. In de 20ste minuut kende dit wel sukses. Een doelpunt gescoord door Penneman bracht de stand op 2-0. En kele minuten later werd een kopbal van Mare Maes door de dwarsligger gestuit en zou Cup in de slotminuut van de eerste speelhelft de stand milderen via een doel punt van De Malse he. Rond de 508te minuut krijgen we het kruciale moment van de wedstrijd. Cup krijgt een strafschop en mist deze, en onmiddellijk gevolgd door een Jacky Boys' doelpunt op naam van Troch. Voor Cup was dit een koude douche en de ineenstorting was na bij. Enige hoop rees in de 67ste minuut met een twee de doelpunt via De Malsche. Deze hoop was vals want Mare Maes scoorde een vier de doelpunt en de overwin ning stond als een paal bo ven water. In de 87ste mi nuut legde Luts met een vijf de doelpunt de eindcijfers vast. Temsica-Tivoli, een wed strijd tussen twee ploegen met degradatie bedreigd, is gewonnen door de thuis ploeg en meteen wordt Tivo- li de rode lantaarndrager. De eerste helft waren beide teams aan eli aar gewaagd en gingen dan ook rusten met een logische 1-1 stand. Na de rust kregen we het recital Buytaert-Vercaute- ren. In hun beidjes lukten ze in amper tien minuten tijd vier doelpunten en meteen lag de wedstrijd in zijn defi nitieve plooi. Einduitslag 6- 1. Inter Service heeft nu ook de maat genomen van Club 69 en stevent recht naar de titel. Aan de rust wezen de bordjes reeds 5-0. Deze eer ste helft zag men een Op volle toeren draaiende Inter- ploeg en dan ziet men voet bal zoals het moet gespeeld worden, met als gevolg doelpunten. Na de rust een rustige thuisploeg die het wat kalmpjes deed, zodat Club 69 wat herademde en een tegendoelpunt scoorde. De doelpunten voor I.S.: Ronny Piessens (2 straf schoppen), Fr. Van Royen (2) en Fr. De Ruysscher (2). Puivelde met nieuw en jong bloed heeft op Hubo een verdiende 1-3 zege be haald. De zestienjarige Geert Elewaut wordt hier als wedstrijdwinnaar naar voor gebracht, en zelfs schreef hij het eerste doel punt op zijn naam. Het twee de werd aangetekend door Omer Zaman, wat ook de ruststand was. In de tweede helft kwam Puivelde zelfs op 0-3 langs Patrick Cerpentier. Het werd tijd dat Hubo zijn ne^is aan het venster kwam steken en deed het ook. Pech en te persoonlijk spel van sommige spelers waren de oorzaak dat ze slechts in de slotsekonden het eerred- dend doelpunt maakten via Mettepemiingen Derde afdeling Rony's T ravel-Wijnveld, een prima partij voetbal van beide teams, met een puike scheidsrechter Th. Cap- paert. Tot daar het verslag van onze jonge fluitenier. Aan de rust was het reeds 0- 3 met als eindstand 1-6. De doelpunten voor Wijnveld: Rudi Lammens (2), Ludo Ver cauteren (2), Danny Ott (1) en Patrick Van Puyenbroeck (1). Voor de Rony's Guy Gils. Motoreco en Alucona speelden eefti matte partij, düe eindigde in een 1-1 stand. Bij de rust was het 1-0 en de bezoekers kwamen langszij in de 60ste minuut. Motoreco kreeg naar het ein de nog een strafschop maar deze werd door de doelman van Alucona gestopt. Juiste uitslag. Zondagreeksen Drie Linden geraakte op eigen veld niet verder dan een 1-1 gelijkspel en dit te gen Hemelaer. De wedstrijd zelf wordt bestempeld als minder goed. zodat het een juiste uitslag werd. In de 39sfé minuut een inworp voor Hemelaer, deze wordt onderschept en afgerond in doelpunt via Luc Suy. De tweede speelhelft bleef rom melig, toch lukte Luc Uytter- sprot de gelijkmaker. Centrum vrienden-Wijn- veld was een sensatierijke partij en wordt met een 9,5 gekwoteerd. Het scorever loop verliep als volgt: 1-0, 1- 1. 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4. Naar het einde kregen de Cen trumvrienden nog enkele mooie kansen maar konden niet scoren, zodat het ver diende gelijkspel uitbleef. Post laat een beetje van zijn pluimen. Verleden week zondag hadden ze een flinke 0-4 nederlaag tegen Ruy- tershoeve te inkasseren en nu op Fan werd het een 4-2 verlies. Het voetbal dat we van Post gewoon zijn kwam er niet uit. Voor Fan werd het dan een verdiende over winning met doelpunten van Wilfried Van Cauwen- berghe (2), Geert Neus (1), Luc CHristiaens (1). Voor Post Gerry Dieleman (2). Sierra als koploper moest het opnemen tegen het pun- tenloos en tevens rode lan taarndrager Oostberg. Geen al te hoog vertoon werd door de leiders weggegeven. De rust werd dan ook bereikt met een magere 2-0 stand. Na rust een derde treffer, gevolgd door een tegendoel punt van Oostberg. Einduit slag: 4-1. Wat de VU-ploeg vroeger als voorgerecht verorberde is nu een zware en zelfs onverteerbare menu gewor den. In de uitwedstrijd naar Desfo bleken de schutters niet bij machte zelfs maar één tegendoelpunt te sco ren. Desfo lukte er twee, zo dat de zevende nederlaag van het seizoen voor VU een voldongen feit werd. Het spel werd op zeker ogenblik zelfs ruw en bitsig met geel voor Rudi Verflieren en een anders zo kalme Willy Van Duyse verloor er het noor den bij. Hij kreeg een gele kaart, de tweede in zijn kar- rière, onder de neus ge duwd. Konklusie: een vleiende uitslag voor de thuisploeg onder leiding van een te lakse scheids rechter. Dames Goalgetters-Plezantshop 0-3. Goede en sportieve wedstrijd langs beide zij den. Er werd rust geblazen met een 0-2 stand. De twee de speelhelft was verdedi gen geblazen voor de Goal- getters en moesten zich slechts nog éénmaal gewon nen geven. De doelpunten werden gescoord door Ca thy Merténs (2) en Theresa Liek (1). Wazoo Girls-VK Hamme Ladys: 3-6. De thuisploeg kwam eerst aan bod en kwam toch vrij verrassend op 1-0. De bezoeksters von den dit welletjes, haalden de achterstand op en bereik ten zelfs een hoge score. Wel was er de ongewilde medewerking bij nodig van de Wazoo-keepster, Marie- Jeanne Moens om deze cij fers te bereiken. Guido G. Liefhebbersvoetbal Aalst. Rayo Espagnol speelde 2-2 gelijk tegen de Melckenbeeckvrienden (peri SPECT POMPÏ Wat 'n in de Pompe lijk 1-2 5. Na echter dichte: ploege se voc Uiteinc straat eind. POMP! MMBl Ook b uit ziji het jk Halfwi gelijk teling llldini Tijdens het vorige kam pioenschap in Walivo's za terdagse eerste afdeling, dulde F.C. 1000 Appels uit Sinaai niet de minste tegen stand. De gr oenbroeken van Hilaire De Boom wonnen dan ook de titel en F.C. Bondgalm uit Hamme, werd er toen vice-kampioen. Eerstgenoemden zullen dat bravour stukje beslist niet herhalen en voor de mannen van F.C. Bondgalm, ligt er nu misschien méér in het bereik. Daar hoopt men de titelambities thans te kun nen doordrukken. In alle ge val werd het vorige zaterdag daarvoor een belangrijke -oatch. Een bezoek aan F.C. Drie Linden kan trguwens nooit onderschat worden. Een ploeg uit het groepje der out-eiders en toevallig, wa ren dat toen de nummers één en twee der rangschik king. Een konirontatie tus sen die twee met de leiders plaats als inzet, lijkt dan bijzonder aantrekkelijk. Die stond dan verleden week op de speelkalender en tussen in de bossen van de Belseel- se Koutermolenwijk, heeft zich op het veld van F.C. Drie Linden een verbeten strijd afgespeeld. Alleszins sportif en met een opmerke lijke inzet langs weerszij den. Een waardige top- match trouwens die door Ro bert Van Steelant uigste- kend werd geleid. Het spel- niveau bij deze uiterst span nende wedstrijd, stond dan ook op een meer dan be hoorlijk peil. Zelden werd dit daar afgezwakt en de talrijke belangstellenden, hebben zich bij dit kijkstuk beslist niet verveeld. Ten slotte is deze topper dan met een zege van F.C. Bondgalm geëindigd. Hierdoor zijn de titelkan8en van deze ploeg nu nog toegenomen. Die werden daar trouwens hei melijk gesteld. Nochtans houden de verantwoorde lijken van F.C. Bondgalm de beide roeten op de grond. Geen overdréven optimisme bij Michel Holvoet en Marcel De Grave alhoewel de gun stige evolutie voor F.C. Bondgalm in dit kampioen schap, er zeker niet wordt ontkend. Dat werd trouwens de vrucht van de regelma tigheid en de minder kondi- tie van de anderen, beweert men in die Ham se voet balkring. Alleen Franky Van Cleemput werd daar als een nieuwe speler aangetrok ken. Ondanks dit gunstige seizOèn werden bij F.C. Bondgalm de bekerambities al opgeborgen. De Hamse gr oenbroeken werden met nogal overtuigende cijfers uitgeschakeld door F.C. In terservice uit Sint-Niklaas. Een tweede klasser die het volgende seizoen tot onze konkurrenten zal behoren, zeggen de voetballers van aan de Durmeboorden. Over de manier waaróp de beke rillusies werden wegge speeld, zijn de Hammenaars nu nog onder de indruk. Voor F.C. Drie Linden is dat bekeravontuur trouwens ook al afgelopen.F.C. El Aiyou- ne kwam, zag en won en daarmee was de zaak voor F.C. Drie Linden, ook hele maal bekeken. Daarom staat het kampioenschap er nu het meest centraal. De voetballrs van Belsele spe len daarin voor een dichte ereplaats. Die behoort trou wens tot de verwachtingen en voor de gunstige situatie van thans, wordt bij F.C. Drie Linden ook de regelma tigheid bij de matchresulta ten aangespeeld. Deze wer den bereikt door een degelij ke spelerskem waarbij Pa trick Van De Velde, Paul Lig- neel en doelman Jan Ver schelden, als de nieuwelin gen worden beschouwd. Doelman Verschelden werd daar trouwens een waar dige' vervanger van een ge kwetste Gerard De Mol, waarvoor hét heroptreden nog niet voor morgen be steld is. Die zal nog enkele maanden kunnen toekijken hoe zijn teamgenoten van F.C. Drie linden het rooien. Nogal goed zelfs met het nodige geluk en een plaats binnen de zeg maar vijf eersten, ligt altijd in de mo gelijkheden van die Belseel- se voetbalploeg. Daar zijn die witbroeken zich trou wens van bewust en voorzit ter Fiel Vermeulen met Mau rice Van Der Henst als klub- coach, moeten daarvan ook niet meer overtuigd worden. Misschien verklaard dat ook enigszins de zelfzekerheid waarmee thans bij F.C. Drie Linden wordt gevoetbald. De zaterdagse topmatch werd dan ooit aangesneden zoals dat eigenlijk kon ver wacht worden. Nogal zelfze ker trouwens angs weerszij den en op dat uitstekend Belseelse voetbalveld, werd het alleszins een beloftevol le aanhef. De beide ploegen trokken daar spontaan de aanvalskaart en van een studieronde tussen die twee, kon er nauwelijks ge sproken worden. Het attrak- tieve daarbij were hetfeit dat bij dit wisselend aan- valsspel, telkens enig doel- gevaar mee gemoeid was. Echter niet voldoende om één van de beide verdedi gingen të verschalken. In die sektor waren zowel F.C. Drie Linden als F.C. Bond galm bijzonder waakzaam. Daar werden trouwens nooit onnodige risico's genomen en de kordaatheid bij het uitverdedigen, werd daarbij opvallend. Opvallend goed werden nadien ook de we derzijdse doelwachters. De lokale Jan Verschelden on derschreef dit al met een eerste goede tussenkomst op een doorbraak van Michel Baert. Aan de over zijde verkeek Leo Heirwegh zich bijna op een eerder on gevaarlijke doelpoging. De bezoekende goalie redde toen in twee tijden. Dit ge beurde reeds tijdens de eer ste tien minuten van de wedstrijd en door de beide ploegen, werden toen al knappe voetbalmaneuvers op de grasmat gespijkerd. Deze verliepen technisch al lemaal nogal vlot en de snelheid bij de uitgevoerde balwisselingen, stond daar bij op een hoog toerental. Nochtans werden de beste bedoelingen telkens in de zone van de waarheid on derbroken. Daardoor wer den de twee doelwachters aanvankelijk nog niet zo erg verontrust. Misschien ook al door het feit dat er niet zo veel schoten tussen de pa len werden gestuurd. Vooral tijdens het eerste kwartuur toch niet en op de uitstekend georganiseerde verdedigin gen. beten de wederzijdse aanvallers toen hun tanden stuk. Uiteindelijk probeerde Carlos Temmerman het met een uitstekend afstand schol. dat evenwel langs de verkeerde kant van de doel paal keilde. Meteen een van die opwindende momenten en dat werd de vrij schop van André De Poortere ook. Het schot van de lokale mid denvelder werd echter door Leo Heirwegh over de dwarsligger geduwd. Daar na was het weer de beurt aan F.C. Bondgalm om de aanvalsklaroen te blazen. Michel Baert en Johan De Beule deden dit met een uit stekend samenspel, waarbij laatstgenoemde echter een enkelblessure opliep. Deze Hammenaar zou trouwens nog een tijdje vervolgen maar tenslotte werd die toch vervangen door Jan De Clercq. Bijna Ongemerkt was ook al een tijdje het hoge spelritme gedaald. De strijd werd nu meer in het middenveld gestreden en daarmee werd het doelge- vaar er niet meer zo duide lijk gesteld. In die midden- sektor hengelden de beide ploegen verbeten naar eni ge terreinwinst. Dat kon ei genlijk geen enkele van de twee bereiken en de weder zijdse doelwachters, werden daarbij nog slechts zelden op de proef gesteld. Meerde re loffelijke pogingen had den daarbij ook niet altijd de juiste richting. Kort na het halfuur zou Jan De Clercq van F.C. Bondgalm, dan een uitstekende kans missen na een hoekschop van Ferdi Van Hese. Toen dezelfde Jan De Clercq en Michel Baert dan in een knappe kollektieve aktie be trokken werden, werd dit bijna een doelpunt voor F.C. Bondgalm. Vrij attraktief werd het vervolg en bij een luchtduel, werd Erik Neve van F.C. Drie Linden even groggy gesteld. Deze kon even later toch hervatten en met een iet ongevaarlijk dribbelnummertje van de lo kale Patrick Van De Velde, werd de eerste helft afgeslo ten. Daarin waren de beide ploegen bijzonder aan el kaar gewaagd. Dat bleek ook zo na de kampwisse ling. Nochtans vertrok F.C. Bond galm daarbij nogal agres sief en Ferdi Van Hese, raakte bijna de doelpaal. Toen werd een tijd aange sneden van hachelijke si tuaties langs weerszijden. Bijzonder spannend werd het voor de muit van F.C. Drie Linden. Meer bepaald met die vrij schop van Ferdi Van Hese die door Jan Verschelden werd gekeerd en gelukkig voor F.C. Drie Linden, werd het hernemen van een op vallende Jo Dierickx toen nog in hoekschop verwerkt. Deze bracht ook niets op al hoewel F.C. Bondgalm even voor handspel appeleerde. Een vrijschop van Dré De Poortere bracht dan voor de kooi van de Hammenaars even sensatie en dat werd daar ook nogal kansrijk op geklaard. Men kon het zo aanvoelen dat het aanteke nen van het eerste doelpunt wel eens beslissend zou kunnen zijn. Beslissend óver winst of verlies en een kans voor het sukses. werd door Patrick Van De Velde van F.C. Drie Linden rakelings naast geknald. Een ploeg die trouwens wijzigde en Hubert Goris werd daar de vervanger van Dirk IJzewijn. Kort daama werd er dan toch gescoord. Een inzenden van Jo Dierickx werd daar door voldoende omdat de lo kale verdediging zich daar op verkeek en met een vluchtschot, knalde Jan De Clercq de bezoekers aan de leiding (0-1, 72e min.). Hier op reageerde F.C. Drie Lin den nogal voortreffelijk. Dat werd tijdens de resterende minuten de nog meest aan dringend ploeg. Misschien ook dl omdat F.C. Bondgalm nu meer de verworven voor sprong wilde beveiligen en daardoor voor een verdedi gende stelling opteerde. Met een kopbal van Fran cois Verschelden zocht F.C. Drie Linden gemeend naar de gelijkmaker en even ater werd ditzelfde scenario nog eens overgedaan. Het zou voor een verdienstelijk F.C. Drie Linden allemaal niet baten. Zilveren Albert Col man and his boys hielden de Hamse kooi gesloten en alhoewel Frangois Verschel den nog eens van een doel punt werd gehouden, bleef de stand verder ongewij zigd. Een bezoekende zege bij een topper waarin eigen lijk niemand uit de toon viel en voor F.C. Bondgalm werd dat misschien de aanloop naar het beoogde doel... Roger Vert Leere Uitslagen ZATERDAG EERSTE AFDELING Drie Linden-Bondgalm 0-1 Habotim-Sparta 0-1 Raap-Avanti 0-2 1000 Appels-RMS 5-1 FMC-VKW 70 2-1 Siera-Milano 3-1 Rodeo-Palamos 4-0 TWEEDE AFDELING Hubo-Pui velde 1-3 Cup 81-Kabul 2-2 Inter-Service-Club 69 6-1 The Jacky B.-Cup Baert 5-2 Temsica-Tivoli 6-1 Berg op-Hemelaer 2-2 Vivak-SVS Beveren 3-5 DERDE AFDELING REEKS A Ankerhof-De Zwervers 4-2 Boemerang-Lorenzo 6-0 Bristol-Herten Aas 1-6 Eendracht-Familia 5-1 Motoreco-Alucona 1-1 El Aiyoune-Doregem 1-7 DERDE AFDELING REEKS B Vercauteren - Zw. Parels 4-1 Novelty-VK 80 1-4 Rony's Travel-Wijnveld 1-6 Niko-Oud Geel 3-4 Wazoo-Oud Belsele 4-2 Nieuw Marokko: vrij ZONDAG EERSTE AFDELING Beenhouwerken-Bü.nd- galm 4-1 R. Duivels-Slachthuis 1-2 Sparta-1000 Appels 3-Ü United-Car Center 1-7 Desfo-Volksunie 2-0 Geywa-De Cock 2-2 Sanicentral: vrij TWEEDE AFDELING Fan-Post 4-2 Ruitershoeve-Bonaparte 1-2 Centrumvr-Wijnveld 3-4 Ankerlicht-Klub 65 1-0 Siera-Oostberg 4-1 3 Linden-Hemelaer 1-1 DAMES (BEKER) De Loezers-De Strijdsters 4-0 Anker Girls-Ladies Hofsta- de 2-1 Goalgettéfs-Plezantshop 0-3 Vercauteren-Pfaff 0-1 Meys-Raapse G. 0-2 Zillebeek-Hardy Dames 2-3 Wazoo-Hamme L. 30 Bonte Girls: vrij 8. Rodeo 12 11 9. Sparta 12 11 10. Habotim 12 9 11. Raap 12 9 12. R.M.S. 12 8 13. F.M.C. 12 8 14. Palamos 12 6 TWEEDE AFDELING 1. InterService 11 22 2. Cup 12 20 3. Club 69 12 17 4. Kabul 12 16 5. Hemelaer 12 15 6. The Jacky Boys 11 13 7. SVS Beveren 12 12 8. Puivelde 12 9 9. Cup 81 12 9 10. Temsica 11 8 11. Vivak 12 7 12. Hubo 12 7 13. Bergop 12 5 14. Tivoli 11 4 DERDE AFDELING REEKS A 1. Boemerang 12 21 2. De Zwervers 11 20 3. Herten Aas 12 18 4. Motoreco 12 16 5. Eendracht 12 14 6. Doregem 12 14 7. El Aiyoune 11 13 8. Ankerhof 12 13 9. Dino Boys 11 10 10. Lorenzo 12 9 11. Familia 11 6 12. Bristol 12 5 13. Alucona 12 5 14. Kingston 12 0 DERDE AFDELING REEKSB 1. 'vVijnveld 11 19 2. Nieu tv Marokko 11 18 3. Wazoo 11 17 4. Niko 11 14 5. Nantes 12 13 6. V.K.80 liIA 12 7. Rony's Travel 11 8 8. Vercauteren 10 8 9. Old United 12 8 10. ZWarte Parels 10 8 6. Ruitershoeve 7. 3 Linden 8. Hemelaer 9. Club 65 10. Ankerlicht 11. Centrumvr. 12. Oostberg ZATERDAG (telkens aftrap te 14.30 u.) 1* A*715- R.M.S -F.M.C, dl Avanti-1000 Appels I »»t d Sparta I - Raap kor Bondgalm I - Habotim «praai Milano-Drie Linden I tondel 13.30 u. Palamos-VKW 70 iflBIf VLIJM Rodeo - Siera I 2* AFD. Cup Baert-Temsica C.lub 69-Jacky Boys Kabul-Inter Service Puyvelde-Cup 81 Hemelaer I - Hubo SVS - Tivoli Vivak - Berg Op 3* AFD. REEKS A Familia - Motoreco Herten Aas-Eendracht Lorenzo - Bristol De Zwervers-Boemerang Dino Boys-Ankerhof Doregem-Alucona King Stone-El Aiyoune 3* AFD. REEKS B Oud Geel- Wazoo Wijnveld I-Niko VK 80 - Rony's Travel 14.00 u. Zw. Parels-Noveltj Old United-Vercauteren N. Marokko-Oud Belsele Nantes: is vrij In d< Smug tor» o; riode Vlijmi hoog) wsg 3/4 w ■tsed (1-3) was j veel esne •che haalc DEC PARC Beide hele in d« daar I 1,1 ZATERDAG EERSTE AFDELING 1. Bondgalm 12 20 2. Siera 12 17 3. Drie Linden 12 16 4. 1000 Appels 12 14 5. Avanti 12 14 6. Milano 12 13 7. VKW 70 12 12 11. Oud Belsele 12. Oud Geel 13. Novelty ZONDAG EERSTE AFDELING 1. Sparta 2. Car Center 3. Beenhouwerken 4. Geywa 5. De Cock 6. Bondgalm 7. Slaóhthuis 8. 1000 Appéls 9. Desfo 10. Volksunie 11. United 12. Sanicentral 13. R. Duivels TWEEDE AFDELING 1. Siera 11 20 11 17 11 16 12 15 11 13 11 11 11 10 10 10 11 9 11 8 Tlei Wijnveld Fan Bonaparte Post 9 18 9 14 9 13 9 12 9 12 ZONDAG (telkens aftrap te 10 u.) 1-AFD. Car Center - Desfo 1000 Appels - United 10.15 u. Slachthuis, Sparta M Bondgalm II - R. Duivels De Cock - Beenhouwerké.n Sanicentral-Volksunie Geywa: is vrij t AFD Drie Linden II - VK Fan Wto C Bonaparte - Post minivi Wijnveld II - Ruitershoeve 'oudto* 9.45 u. Klub 65 - Centrumvj|1872 s Oostberg-Ankerlicht naam Hemelaer II - Siera II dsn j DAMES: ZONDAG (telkens aftrap te 15 u.) Anker G. - Raapse 10 Goalgetters - Hamme L. Meys - Plezantshop Pfaff - Hardy Wazoo - Hofstade Bonte Girls is vrij Basket Gremberge Onder Ons Trekking van 3.12.82 5848 4757 5205 8841 7317 1712 1209 6714 7483 6898 5999 7116 3373 4535 2684 4615 2891 3754 1276 5667 8818 1109 3071 4452 6440 Prijzen af te halen tot 15.1.83. In lokaal Café Callmero, Grootzand 92, Grem- bergen. 50/0399-RD Het is zover, gelijke behande ling voor mannen en vrouwen zal waarheid worden, de lid staten zullen zich goedschiks of kwaadschiks moeten houden aan dit gemccnschapsbeginsel en mannen in de gelegenheid moeten stellen zich te bekwa men in het beroep van vroed vrouw. NOMB Minivoetbal 3de Nat. B M.A. Denderhoutem - Elan Lokeren: 4-3 Elan Loketen heeft in Den- ent met sukses de counter te tussen zijn benen liet gi derhoutem na een sportieve spelen. Na "?9a<ï" ,cm de match kostbare punten I" de aanvangstime waren P«'°de bracht weeroni prijsgegeven. Door het ver- de meeste en beste doelkan- Haes z^n klub op 4-2 met lies en anderzijds de winst sen voor Elan. het was dan sohot dat eerst op de van H.D. Terallene - de °°k dankzij een uitmunten- terugsloeg, en daama nieuw, leider en vrijdag- de thuiskeeper M. De M.ye, de hiel van Et Kerwe avond 10.12.'82 de tegen- -die gemaakte goals uit de doellijn rolde. De ga stonde, van Lokeren-i5 de rijn doel hield met superred- lieten zich door d». aistand met die ploeg 1 punt dingen - dat de stand na 13 gand met ontmoedi geworden. min. blanco bleef. bleven met knappe De bezoekers speelden mis- Rond de 20810 min- kwamen naties het lokale doel schien wel hun beste wed- d0 gasten via ,K Gessner ken. Enkele min voor strijd van het seizoen, en aan de verdiende openings- ten kopte W. Platinck waren over het ganse ver- treffer: 0-1. De vreugde was strafcomer de 4-3 eindst< loop van de partij de toon- echter van korte duur, want vast. aangevende ploeg, waar- bij de eerste tegenaanval Algemeen kon men a< van de lokalen profiteerden stonden de bordjes langs R. men dat een gelijkspel Hoentjes op 1-1. Er volgden logischer weergave zou nadien verschillende mooie weest zijn, maar daar w< kombinaties aan weerszij- de thuisploeg de kan den zonder doelpunten. 100% benutte, faalden Alhoewel minder uitgespro- bezoekende spitsen ken waren de gasten ook na den een verbluffende kee] de hervatting de betere, op hun weg. maar zoals voor de rust Vrijdagavond 10.12.82 hield de lokale keeper alles 21.00 uur in de Loken wat in zijn bereik kwam, en sporthal tegen leider R. toen hij op schoten van J. Teralfene staat Elan Lol Hofman (2) en K. Gessner (1) ren voor een zware verslagen was, bracht de dracht. Verliezen zou bel doelpaal telkens redding, kenen dat men op 3 punt Lokeren kon het eerst een van de tegenstander kol strafcomer afdwingen en en bij winst is men herf het duo J. Van Acker-W. Pla- kampioen. Dus voor ied( tinck tilden hun team op 1-2. minivoetbalfan een mat( Weinige min. later mocht om niet te missen. ook de plaatselijke aanhang Beker van Lokeren juichen, wanneer na straf- NOMB Minivoetbal 1ste corner de bordjes 2-2 aanwe- Chalet-RWL '82 (ff) 16 zen. Tegen de gang van het Durmeshotters-Fulham 8- spel, kwam Denderhoutem Stamcaféken-Etna Boetiek 6- op 3-2 voorsprong, nadat Etna Wiel-Nachtridders Ir doelman Et. Kersse blunder- Den Bien-Groene poort 3- de door een schot van C. (strafcomer» 3-1 Raes vanoD de middellijn Sanilo-Lokermotiv 3- (stooa®— Van de zeer zware truck tot de zeer lichte bestelwagen, de he le gamma zal te bekijken zijn tijdens het 61' internationaal Salon voor Bedrijfsauto's. 31 bedrijven zullen hun jongste verwezenlijkingen, waaronder talrijke primeurs, in de vijf Heizelpaleizen, voorstellen.

De Voorpost | 1982 | | pagina 18