Wachtdiensten Joeboks Kerstfeest Vrij Bouw speelplein De Voorpost - 31.12.1982 - 11 mmmmm '4 V«" Moorse! Kerstkoncert In de Parochiekerk op zaterdag 8 januari te 20.30 u door het zangkoor «Canticorum; o.l.v. Pater Van Looy s.j Erembodegem clodtz°nï ™>Zal ™'Bevei kniii Zoi ktieko B bso, moe,!»' erkeei worde nngen n vier lispunt :ht 15 d, i-etsten jp. Eéi >e bevt it ki vens tusi ngen en Be iet vol fcr?» ewom zich Zaterdag: Dr. Schollaert, Kapucijnplein - tel. 77.31 31 Zondag: Dr. Van den Abbeele, Rozendreef - tel. 78.97.97. Bazel - Krulbeke - Rupelmonde Zaterdag: Dr. Vermeylen, Nieuwe Kerkstraat, Kruibeke tel. 774.28.39. idag: Dr. Mulder, G. De Cremerstraat, Rupelmonde - tel. 777.17.75. Apot. Van Regenmortel, Rupelmondestraat, Bazel - tel. 774.23.04. ejBeervelde - Lochristl - Zaffelare - Zeveneken iterdag: Dr. Feckman-Coene, Dorp West Lochristi - tel. t.52.78. Zondag: Dr. De Moor, Kapelleken - Lochristi - tel. 55.77.61 Apot. Boone, Dorp West, Lochristi - tel. 55.52.50. -eren Haasdonk Dr. Dupont, Bosdamlaan Beveren - tel. 775.82.81 Claes, Markt Beveren - tel. 775.61.56. Belsele - Elversele - Waasmunster Dr. Vlaminck, Kerkstraat, Waasmunster - tel. 47.73.76. Buggenhout - Baasrode - Malderen - Opdorp Zaterdag: Dr. Roelants, Missiestraat, Buggenhout - tel. "1.28.02. indag: Dr. Goossens, Broekstraat, Buggenhout, Opstal tel. 35.59.75. Dendermonde - Oudegem - St.-Gillis - Denderbelle Zaterdag: Dr. Wijnants, Bevrijdingslaan, Appels - tel. 21.29.19. Zondag: Dr. Muylaert, Em. Hielstraat, Dendermonde - tel. 21.29.52. Apot. Smolders, Vlasmarkt Dendermonde - tel. 21.11.74. Eksaarde - Moerbeke Sinaai Leplae, Dorp, Eksaarde - tel. 46.92.72. nErembodegem ir. De Geest, Rietstraat Erembodegem - tel. 77.99.48. j Qijzegem - Hofstade De Loof, Hoogstraat, Hofstade - tel. 78.74.22. ItiErondegem: ir. Amerlynck, Dorp Mere - tel. 21.56.70. uflHamme - Moerzeke - Grembergen: iejZaterdag: Dr. Dupont, Aubroekstraat Moerzeke - tel. „,47.16.62. jeZondag. Dr. Joostens, Slangstraat Hamme - tel. 47.12.to. lot. De Clercq, Nijverheidsstraat, Hamme - tel. '.93.7^. Kalken - Laarne - Overmere Zaterdag: Dr. Jenne, Nerenweg, Kalken - tel. 67.53.76. Zondag Dr. Cours, Dorp Kalken - tel. 67.57.26. Kleldrecht - Doel - Verrebroek Dr. Christiaens, P. Vergauwenstraat, Verrebroek - tel 773.41.56. zjLokeren-Daknam Centraal huisartsnummer - tel. 48.78.78. 1* Zaterdag: DDr. De Foer, Knokkestraat - Lokeren. Zondag: Dr. Lerno, Durmelaan Lokeren. Apot De Causemaecker, Markt, Lokeren. ;o Lebbeke •r. Saeys, Binnenstraat - tel. 35.08.44. Van de Velde, Kerkstraat - tel. 21,17.06. ic^Melsele - Kallo r Deckers, St.-Elisabethlaan Melsele - tel. 775.41.47. «Jfeuwkerken )r Baert, Vrasenestraat, Nieuwkerken - tel. 777.31.00 iVpot Aertssen. Nieuwkerkenstraat, Nieuwkerken - tel. 02.59. ikene )r. Van Raemdonck, Molenbergstraat - tel. 779.88.49. .•Gillis - Kemzeke - De Klinge - Vrasene - St.- 'auwels - Meerdonk :ei Zaterdag Dr. Bollansee, Kerkstraat St.-Gillis 70.5292. (i Zondag: Dr. Coucke, Trompwegel De Klinge, k 70.50.70. c \pot. Aertssen, Nieuwkerkenstraat Nieuwkerken. Bosman, Tragel Kieldrecht. I. De Bock, Heirweg Kieldrecht. -Niklaas Jenlraal huisartsnummer tel. 777.60.60. Zaterdag: Dr, De Bruyne, Vermogenstraat. Zondag: Dr. Ketels, Tereken. :r kind Moyson tel. 777.55.55 ook voor Sinaai, Nieuwker- ten en Belsele. \pot Van Hoove, P. Segersstraat- tel. 776.77.90. it. Van Hese, Moerlandstraat - tel. 776.63.30 (alleen aterdag). 'emse - Tlelrode - Steendorp r. Zenner, Gebr. Boellaan, Temse - tel. 771.08.03. Van Bogaert, Antwerpse Steenweg - Tielrode - tel. '1.13.79. t Wleze - Baardegem - Meldert - Moorsel De Cang, Grote Baan Herdersem - tel. 78.72.00. Vetteren - Massemen - Westrem iei Zaterdag: Dr. De Groote, Brugstraat - Wetteren, tel. >9.33.23 Zondag: Dr. Goethals, Maelhoekstraat, Massemen .18.21. ijk te is met r m< vermil htinstahi n om ik zou dsingt :e er dossic ierziji e uitgc g niet is de >p dit Ie neuwe licht b taan. ft al as de «en je kraizoi ktiekt «stuurjDi eerd« ngesti gelege 3| :kelijkr minist i 14.1 egde ou hei76. ioodza$tel ig het ertuiger :ikt w wogen r-erkei itsen. tel. tel. lu^pot. I r^pot. I let ;t.-h wafpot. rui d *pot. - tel. Zaterdag: Dr. De Vrieze, Heikant - tel. 44.51.6 Zondag Dr. De Smet, Markt - tel. 44.55.90. in dez Ant ncerte nuari inden kaar ze er Oo hiel VRIJDAG 31 DECEMBER Oudejaarsavond in het GOC, Hoogstraat 64-66. Vanaf 20.00 uur «van oud naar nieuw». Organizatie Gespreks- en Onthaal- centrum. ZATERDAG 1 JANUARI Jebron. Om 18.30 uur in het Begijnhof. Eucharistieviering met nieuwjaarswensen in de Begijnhofkerk. Tussentijdse viering rond de vredeszondag aansluitend op de boodschap van Kerst. Daarna een drink tot heil en geluk in het huis. Jeugdatelier Klakson Op nieuwjaar blijft het atelier voor elke aktiviteit gesloten. ZONDAG 2 JANUARI Basketball. DBC Leonidas Aalst speelt om 15.00 uur in de sporthal Denderdal te Erembodegem een wedstrijd tegen BS Monceau. MAANDAG 3 JANUARI Bijscholingskursus. In de lokalen van het HRITO te Aalst. Voor meer inlichtingen kan men zich wenden tot het adres Welvaartstraat 70, Boudewijnlaan te Aalst. Organizatie: Vrien denkring RTS, onder kontrole en met erkenning van het Ministerie van Volksgezondheid. Kondltiegymnastlek. Elke maandag van 19.00 tot 20.30 uur in de zaal van het Sint-Maarteninstituut. Deelname in de onkosten (verzekering, huur, zal, enz.) 300 fr. voor zes beurten. Organiza tie: VAB-VTB Aalst. DINSDAG 4 JANUARI Danskursus. Elke dinsdag om 19.30 uur in de zaal Koren bloem, Grote Markt vanaf 11 januari. Organizatie VTB-VAB Aalst. Voor meer inlichtingen kan men terecht bij Herman Talloen, Parklaan 93 te Aalst (053-21.21.90). WOENSDAG 5 JANUARI Petanque. PC Apollo houdt op woensdag om 19.00 uur zijn wekelijkse training in het kasteel Terlinden, Square Jacques Geerinckx. Kursus filosofie. In zaal Netwerk, De Ridderstraat 28 om 19.00 uur. Organizatie Netwerk. Genealogische werkvergadering: de Vereniging voor Familie- kunde, afdelingAalst, houdt een genalogische werkvergadering te 20 uur in «'t Apostelken», te Aalst-Mijlbeek. Op het pro gramma: 1Wie is wie? Wat en waar zoekt men? 2. Les oud-schrift 3. Kwartierstatensysteem 4. Bespreking archiefdag 5." Individuele kontakten, uitwisseling van gegevens, oplossen van genealogische problemen. MAANDAG 3 JANUARI NWK: te 14 uur in de Crypte: NWK-raadpleging. DINSDAG 4 JANUARI: Catechese: in de Crypte te 13u30: catechese 28 jaar groepjes 1 tot 8 en te 14u30: catechese 2* jaar groepjes 9 tot 15. A.A. groep «Om mekaar»: Te 20 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis: vergadering A.A.-groep. Stedelijke biblioteek-Uitleenpost Erembodegem, Dorpsstraat 24 Noteerde je reeds volgende openingsuren? Maandag en vrijdag van 15 tot 20 uur. Woensdag van 14 tot 20 uur. Zaterdag van 10 tot 12 uur. Aalst. Theo Meuleman de vroegere burgemeester van Nieuw erkerken (per) VTB-aktiviteiten - afdeling Aalst Maandag, 3 januari: begin van een nieuwe reeks turnlessen (tot 7 februari, dus 6 beurten). Deze lessen konditie-tumen (préski en volleybal) gaan steeds door op maandag van 19 u. tot 20.30 u. in de turnzaal van het St.-Maartensinstituut, Dender- mondsestwg. 12. Deelname in de onkosten: 300 fr. (voor de 6 beurten), verzeke ring inbegrepen. Donderdag, 6 januari: begin van een nieuwe reeks zwembeur- ten voor leden van VTB-VAB in het zwembad van het St.- Jozefskollege (elke donderdag, van 18 u. tot 20 u.). Vanaf 6 januari kunnen nieuwe belangstellenden aanvaard worden; ook voor zwemonderricht. Dadelijk inschrijven. Deelname in de onkosten: 450 fr. (voor 12 beurten, dus tot 31 maart). Dinsdag, 11 januari: begin van een nieuwe danskursus, te 19.30 u. in de Koornbloem, Grote Markt, Aalst. Bij inschrijving wordt voorrang gegeven aan koppels. Nog slechts enkele plaatsen vrij. Let wel: tijdens de winter '82-'83 biedt onze afdeling opnieuw de gelegenheid aan langlauf te doen. Daar de beslissing of een dergelijke autocar-uitstap al dan niet kan doorgaan soms op zeer korte termijn dient genomen te worden, willen wij de belangstellenden verzoeken vooraf, vanaf heden, hun naam op te geven bij de vertegenwoordiger of bij een VTB-medewerker Voor alle inlichtingen kunt U terecht bij de VTB-VAB-vertegen- woordiger Herman Talloen, Parklaan 93, te 9300-Aalst. Tel. Baardegem 11st. Willy Alloo een nieuw raadslid (per) Welzijnszorg: De omhaling bracht 14.000 fr. op Lering: Na de kerstvakantie terug voor het 2" jaar op 5 januari. C.M.: Uitbetaling elke week op donderdag van 14 tot 18 uur in de parochiezaal. Herdersem VRIJDAG 7 JANUARI: Voordracht: te 20 u in 't Brouwershuis met dia's door J.P Demarsin over «Noorwegen, natuurparadijs». Toegang 60 fr. VTB-leden: 40 fr. ZATERDAG 8 JANUARI: «De Lustige Weduwe»: per car naar de opera te Gent. Vervoer, fooi en 1° rangsplaats: 450 fr. Vertrek Wieze-kerk te 18 u., Aalst verkeerslichten Vredeplein 18.15 u. Par. Centrum: belotavond «Centrumvrienden» en teerfeest Landelijke Gilde. Meldert ZATERDAG 1 JANUARI: Parochiecentrum: Ontvangen U vandaag en morgen Mathilde en Alfons De Boeck. ZATERDAG 8 JANUARI: Driekoningenviering in 't Parochiecentrum. Nadere details volgen. BERLARE 1982 Een jaar gaat rap voorbij en toch kan er wat gebeuren op één jaar. Op 1 januari houdt de Intercommunale van het Donkmeer op met bestaan en wordt een gemeentelijke regie. Op 1 februari is het terug toegelaten te vissen op het Donkmeer. KWB Overmere houdt op 6 en 7 februari een hobbytentoonstel ling in de Kring. 7 februari duivenkampioenendag bij «De Toekomst» Berlare. 13 februari: houden middenstanders NCMV Overmere hun jaarfeest te Uitbergen. 20 februari: Jeugdkarnaval te Uitbergen ingericht door jeugd raad Berlare. 26 februari: WV Donkmeer houdt zijn jaarlijks ledenfeest in de Casino. 6 maart: Theo De Geest wordt wipschutterskoning Vijfverbond Donk. 21 maart: Gep. rijksw. Franco krijgt zijn 27ste ereteken (hoogste onderscheiding). 3 april: Gustaaf Van Hoesen wordt gevierd als pronostiekkam- pioen in Café Chantant. Biljartklub «Trapken Op» lauwert zijn jaarkampioen in het verbond Lebbeke. De Knapen van SK Berlare zijn jaarkampioen in gew. reeks S van BVB. 9 april: Jeugdhuis JOKO houdt kunsttentoonstelling over «Jon ge Kunst in Berlare». 11 april: zangmaatschappij «Eendracht» viert zijn 125-jarig bestaan. De miniemenploeg van volleybalklub H. Maagdcollege is provin ciaal kampioen. 10 april: voor de eerste maal «Boerenmarkt» aan het Donkmeer. Zondag 25 april is er een verstikkingsdood van twee kindjes bij brand in het café Katrollevrienden». 30 april wordt de nieuwe Berlaarse minivoetbalbond gesticht (14 ploegen). FC Blauwe Vlam wordt jaarkampioen in MTSA Aalst en wint ook de beker van de stad Aalst. 20 mei: voor de eerste maal een aktiviteit in de nieuwe Sporthal (nog niet voltooid) o.a. «Wonen en leven rond de Donk» door St. Lucas Gent. 28 mei de Berlaarse middenstanders van «ieders belang» vieren 10 jaar bestaan. 22 mei: de Overmeerse Broekstraat viert gebuurtefeest. 29 mei: Luc Colijn wint de beroepsrennerskoers ingericht door «Sportkomitee Klappel». 27 mei: gemeentesekretaris Albert Meganck viert afscheid op de gemeenteraad en Frank Lippens legt de eed af als de nieuwe gemeentesekretaris 29 mei: de Socialistische Vooruitziende Vrouwen (SW) houden hobbytentoonstelling in het Volkshuis te Berlare. 5 juni: de beroepsschool Gaver houden jaarlijks defilee en modeshow in St.-Annaschool. 6 juni: jeugdharmonie «Dynamic» koncerteert in de zaal Volks huis Berlare. 6 juni: St. Sebastiaan Overmere vierde zijn jubilarissen. José Strobbe wordt te Uitbergen gevierd ais «Koning der Koningen» op de wip. 2 en 3 juli: «Kapellefeesten» aan de Bareldonk kapel. 25 juni: op het gemeentehuis voorstelling van het boek «De vergeten mannen van de Brigade Piron» van luitenant-kolonel Guy Weber. 1 juli: Overmeers veldwachter Gilbert De Looze gaat op pensioen. 12 juli: August Wauters wordt de nieuwe gemeenteontvanger en Willy De Pauw wordt politieinspekteur. 24 - 25 - en 26 juli: wijkkermis op het St.-Annaplein te Berlare. 28 juli: vijf leden van WTC «Stuurken» uit Overmere rijden per fiets naar Lourdes. 1 augustus het Donkse waterfeest kreeg 50.000 bezoekers. 15 augustus de Overmeerse bond van jonge en grote gezinnen viert zijn 60 jarig bestaan. Met Half Oogst op vier plaatsen kermis in groot Berlare: o.a. Sluiskermis te Berlare, Slotkermis te Uitbergen, Overmere kermis en Mosselfeesten te Berlare. 21 augustus: open-deur en landbouwdagen te Overmere. 22 augustus: Aurel Van Malderen wordt koning bij vissersklub «Eendenkooivrienden». 28 augustus: St.-Sebastiaan Overmere is inrichter der nationale jeugdkampioenschappen. 4 september: Overmeerse middenstanders houden hun jaarlijk se feestelijke avondmarkt. 4 september: «Pompiersbal» bij de vrijwillige brandweer van Berlare. 3 september: Jeugdhuis JOKO houdt zijn 3de Jokokwis rr.et 30 deelnemende ploegen. 1112,13 en 14 september: jaarlijkse kermis te Uitbergen en op de Donk. 17 september: minister Lenssens opent de nieuwe Berlaarse brandweerkazerne. 18 september: Eerste minister Wilfried Martens opent de nieuwe Berlaarse Sporthal. 25 september: Honoré Baeten wordt gevierd als kaartkampioen te Overmere bij de Nachtegaalvrienden. 25 september: Kunsttentoonstelling van keramiek-, schilder-, teken- en beeldhouwwerk in de vroegere zaal Concordia. 18 en 19 september «Dolle Dorpsdagen» bij KLJ Berlare. Vanaf 24 september viert Berlare zijn jaarlijkse kermis. 25 september: Roger Schollaert wordt bij vissersklub «Piran- nas» gevierd als jaarkampioen. 1 oktober: afscheidsfeest van onderpastoor Philips. EH Babyion wordt de nieuwe onderpastoor te Berlare. 2 oktober: inhuldiging van de nieuwe woonwijk «Boerenkrijg» te Overmere en meteen ook viert de bouwmaatschappij haar 60- jarig bestaan Omer Van Rossem wordt gevierd als de nieuwe biljartkampioen bij de Nachtegaalvrienden. Milac afdeling Overmere vierde zijn 20-jarig bestaan. Op 10 oktober bieden zich 103 Beriarenaren aan om verkozen te worden tot gemeenteraadslid. Julien De Lathouwer is de nieuwe jaarkampioen van vissersklub «Eendenkooi vr.». 16 oktober de vogelliefhebbers van de Overmeerse Donksijs bestaat 5 jaar. 16 oktober: de Berlaarse vogelvrienden hielden hun gew. vogeltentoonstelling. 22 oktober: Robert Van Hoeke wordt gevierd als beste Volks tuinder te Berlare. 22 oktober: vissersklub «Het Loze Vissertje» vieren Octaaf D'Haese en Noel Rooier als koninq en klubkampioen. 't Es nog mor ienegte weiken leen da 't in 't Vlierinksken te pas kwamp oever da leste stik van het ho-re-ka-bedroif, da wiltj zeggen de kafeis. Mor ziede gè teigewoerdeg in de kafeikes nog ieveranst ne joeboks?» vroeg ek op 'n bepoldj moment on Marleentjen, simpatiek masken da door reigelmo- teg komt en wor da ge serieis kentj teigen babbelen. Ze bekeik mè ne kieër, 'k zag schoein hoe da z'on 't peizen was woor datter den dag va vandaug nog azoei 'n muziekdoeis stoot, en ze was 't er zelf verwonderd af as ze zoi: «Ba nieëg, ge zie gè da bekanst nieveranst nimmer stoon!». In de grond verschoet ek dor nie van, want ver zuveir da 'k ik kaan zing emme z'in de mieëste kafeikes nen diskobaar, 't es toch azoei dat da spel hoetj, of anders iet in doine zjaar. Awei, toeval of nie, of da get na geloeift of nie, mor wat hoeir ek na zeggen? Da d'oitzetters van kafeispeilen veiren nievejoor oeveraal eer joeboksen gón wegholen omda ze dor niet nemieër kennen on verdienen! In sommegste gebierekafeikes, volks- of boerekafeikes of stammeneikes in de gewoeine zjaar zitte ze domei azu aalmennekieër zonder 'n noet meziek. Want wa moeten dè mertsjen na doeng? Gieël den dag ere radjo op ne vroie zender zetten? Dat es natierlek goed en wel, oever 't algemien geive ze dor ne gielen dag deir schoein meziek en batoid kaf ei-sjantaan van peiter Gust, mor in eer stamkafei ken hoeieren de kallanten dikkes liever 'n bepoldje ploot, die eer of eer stammeneikennissen in 'n bepoldje stemmink bringt. En dat es na op ne slag en ne kieër afgeloeipen! Gedoon mè de joeboksen! Ze bringen nimmer op en tein moe te ze mor weg, gien probleem. Ik begroip derekt het standpoentj van die oitzet- ters, mor wat moeten de mensjen na doeng die aalmenekier zonder joeboks vallen? lest en veraal lotj dat 'n groeite leige plek achter en ten twiede zen de kallanten iet kwoit wor da z'al joren on gewoentj woren, nen artist mè 'n oigen repertorium, ne kammerood die ver voif frang nog Heken wa zingen... Wa goon ze dor na in de plosj zetten? Azoei videospel wor da ge de kaa seskes van kroigt? Of azoei spel me graalek veil knoppen, wor da ge gediereg moetj on drooin ver toch iet anders 't hoeir en as attedoon zjieveren? Zekken dingen stoon in 'n doeidgewoein stammeneiken nie on eer plosj, ze geiven derekt gieël ander kasjet, 'n ander ambiaans, mè ander woerden, 't er go weir iet verloeren van de kafeikultuur, stiksken gezellegèt van ons kafeiwei- zen verdwantj vergoed. De veroitgank sto vanoiges nie stille, móe wel verooitgoon, want stillestoon es achteroitgoon. Zeiker in de kommerse: de groeite bozen van de kafeispeilen kennen eer niet te veil verliesposten permetteiren, 't er krept teveil van ere moeneka in en de taksen wenen 't hoeig. Want ierlek gezeid, op alle amusementspeilen moe je na toch taks betolen, graalek veil zelfs, ze kenne pesies nie al te goe verdraugen da de gewoeine mensjen eer amme- seiren. 't Kaan nie missen da 't plezier der van langsom mieër oitgoot. Ik goon eir nie lasteg vallen mè de joeboksen en 't plezier oit onzen toid, zee, want 'k hoeir eir al zeggen: «E es dor weir, zee, me zen verhosjelkes oit zoinen toid!»... 'k Weit nondedju mor al te goed da 'k men bakkes moeng haven oever vroeger, 't es gepasseird en 't kom nimmer weer... Gelek as d'ottomatikke pianos en d'ergels oit 'n toid, d'antik- ke radjos en pikuppen es na dus oeik de joeboks nor 't museom verweizen. Het toidperk van de joeboks es af gesloeten.. Binnekert zelle messching al veil geldj geiven ver ne Rockola van 't joor achtenvoifteg of ver ne Wurlitzer model 't zesteg, want wa goon dè ooitzet- ters mè aal die afgedankte joeboksen doeng? Toch nie op de meshoeip smoiten zeikes? 't Woor zonne, mor ge zotj er vanoigest nie moete van verschieten, want ze kenne ze toch moeilek op hoeipen zetten gelek as op 'n ottokeirkhof? En wa go d'oeverèt doeng, na da ze weer e stiksken inkommen kwoit zèn? Wor om doeng ze van eren taks op de joeboksen na nekier nie den helft af? Tein zen ze toch mor n'helft kwoit en allemaan za kontent zen: zeer zelf, d'oitzetters, de kafeibozen en de mensjen die eer zinnen insj willen verzetten en ver woineg geldj muziek kennen oitkiezen volgest eer oige goestink, op denne goeien aan joeboks... Seril 31 oktober: KWB Berlare houdt zijn jaarlijkse feestvergadering. I november: de CM Hobbyklub van ziekenzorg houden tentoon stelling in parochiehuis. 5 november: VW Donkmeer houdt ledenfeest in «De Wong». II november: tentoonstelling van Kerkschatten te Berlare en muzikaal concert met Honoré Verstraeten in de St. Martinuskerk te Berlare. 16 november: de Berlaarse kuituurkring koos een nieuw embleem. 14 december: de nieuw gestichte Heemkundige Kring Overme re start officieel. 17 december: VW Donkmeer huldigt zijn laureaten in de foto- en diawedstrijd. Voor de zevende maal organiseert het Vrije Bouwspeelplein van Waasmunster een 'reuze Kerstfeest' voor alle kinderen van Waasmunster. Het grote feest met 'Kindershow Bram' heeft plaats op maandag 27 december om 14 uur in de gemeentelijke jongensschool. Kerkstraat. Kindershow Bram brengt een bont spektakel van dans, muziek, spel, verhaal... en voor ieder kind is er een verrassing. De toegangsprijs bedraagt 40 fr en voor drie kinderen uit hetzelfde gezin is het 100 fr.

De Voorpost | 1982 | | pagina 11