Zwart weekend voor Siera Walivo uitslagen, standen en programma F.C. Alucona - F.C. Familia 2-2 Uwv Bekerliedje t is uit! j a Raoul Wd al even uit werd en all iche drawS behouden.! Walivo - F.C. Familia (dw) tnmmitt VOETBAL 42 -14.1.1983 - De Voorpost Walivo-overzicht De winterstop is voorbij en de ploegen traden terug in de arena om de tweede helft van de kompetitie aan te snijden er een sportieve strijd van maken om binnen enkele maanden als nieuwe kampioen te mogen worden gelau werd. De posities zijn zowat ingenomen en zowel aan de kop als aan de staart zijn de kandidaat kampioen of dalers te herleiden tot maximum drie ploegen. Voor de titel is er zelfs in een drietal reeksen een kloof ontstaan tussen nummer één en twee. We bedoelen hier Bondgalm dat na de recente nederlaag van Siera reeds zeven punten voor sprong heeft, Inter Service vijf en Sparta ook vijf. Deze drie steken volgens ons toch boven het pak uit en we zouden zelfs durven spreken van een definitieve af scheiding. Voor de span ning van de kompetitie ho pen we dat we de bal mis slaan en dat er een ploeg is die wat roet in het eten van deze spitsen komt gooien, zoals het afgelopen week end is gebeurt met Siera. Die kreeg in de zaterdag reeks een zware 7-1 pandoe ring op Habotim die aan het cijfer 7 een goede herinne ring hadden, namelijk dat de zevende speeldag de laatste was dat ze de rode lantaarn in hun bezit had den en nu zelfs naar een 10* plaats zijn opgerukt. Siera II kende echt een zwart week end. In de zondagafdeling stonden zij ongeslagen en tesamen met Inter Service zonder één enkele neder laag aan de leiding. Hier moesten ze Inter lossen en de eerste nederlaag werd een feit en dit op het terrein van Drie Linden. Bondgalm had als stevig lei der de verplaatsing naar de kampioenen van vorig jaar Duizend Appels voor de boeg. Het werd een nipte doch verdiende overwin ning: 2-3. De rust werd be reikt met een 0-1 stand. 4 min. na de rust kwam de thuisploeg op gelijke hoog te, toch was alles in de 20* min weer te herdoen voor Duizend Appels, want een tweede maal kwamen de leiders op voorsprong. De thuisploeg zette alle regis ters open en met succes, want de gelijkmaker viel in de 30* min. In de 42* min. kreeg Bondgalm een straf schop toegewezen en deze werd door Michel Baert om gezet. In de slotseconden kreeg José De Clercq nog een kans maar zijn kopbal ging rakelings naast. Voor het eerst kregen we een komplete ploeg van Ha botim tussen de lijnen en het slachtoffer ervan werd Siera. Met 7-1 cijfers werden ze huiswaarts gestuurd. De ruststand was 6-0 zodat ze er nog goedkoop vanaf kwa men. Van de overige ploegen kre gen we geen nieuws en in tweede was het nieuws even karig, slechts één ver slag bereikte ons, namelijk dat van Inter Service - He- melaer. De bezoekers zorg den voor een stevige repliek maar een machtig inter was weer eens ongenaakbaar. Aan de rust wezen de bord jes 1-0 gevolgd door twee owngoals en een vierde doelpunt gescoord door Francky De Ruysscher. Voor het vijfde doelpunt van de thuisploeg moesten we een tegentreffer noteren van He- melaer wat resulteerde in een 5-1 eindstand. Derde afdeling Alucona en Familia beiden met acht punten moesten het tegen elkaar opnemen. Familia had aan de rust een 0-2 voorsprong opgebouwd, maar deze werd in de twee de helft door Alucona teniet gedaan. luiste 2-2 uitslag met als toemaatje een rode kaart voor Norbert Die- rinckx. Bristol moest zijn elfde ne derlaag van het seizoen in- kasseren en dit tegen Dino Boys. De rust werd bereikt met een 0-1. In de 51® min. werd het 0-2 en de tegentref fer viel in de 77® min., uit slag 1-2. Wazoo doet terug haasje over met Wijnveld en komt nu terug op de tweede plaats, zij het op drie punten van Nieuw Marokko. Tegen VK 80 werd een goede wed strijd gespeeld en in de eer ste speelhelfl kon men geen winnaar naar voor schui ven, ondanks een 1-0 voor Wazoo, een doelpunt ge scoord door F. De Bruyne. Na de rust duidelijk meesterschap van de thuis ploeg, bekroond met twee doelpunten, één door Van De Verre en een tweede door F. De Bruyne gescoord. Zondagafdelingen Desfo had op eigen terrein weinig in de pap te brokken tegen SK Slachthuis. Tot de 40® min. hielden ze stand, wat zeker als gevleid mag genoemd worden. Het was Sylvain De Keuleneir die voor deze treffer zorgde. Na de rust kregen we hachelij ke standjes voor het doel van de gastheren en uit één hiervan haalde SKS een strafschop, omgezet door Hubert Carpentier. Dirk Wa terschoot zorgde voor num mer drie en een tweede strafschop voor SKS was een gelegenheid om via Herman Van Landeghem aan de 0-4 eindstand te komen. Sparta tegen de kampioenen van vorig jaar FC De Cock. Van in den beginne een domine rende thuisploeg die dan ook een verdiende 2-0 rust stand hadden. In de tweede helft liet Sparta de teugels iets losser maar toch zouden ze nog tweemaal scoren. Tussendoor had Mark De Roeck de eer gered met een tegendoelpunt wat een 4-1 eindstand op het scorebord bracht. De doelpunten voor Sparta: Van Leeuwenberg (2), Paul Heirbaut (1) en De Bock (1). Sanicentral en 1000 Appels kunnen terugblikken op een knappe en tevens sportieve wedstrijd. De eerste speel- helft kende een evenwichtig verloop zodat een 1-1 rust stand een juiste weergave van het spel was. De tweede speelhelft kregen we het zelfde spelbeeld met als ver schil dat de bezoekers nog drie doelpunten lukten en de thuisploeg slechts 1, uit slag 2-4. De doelpunten voor Sanicentral: Dirk D'Hondt (2), voor 1000 Appels Fr. Ros- saer, Patrick P., Patrick Van De Velde en Guy Joris. Ruytershoeve en Club 65 speelden een knappe wed strijd en langs beide kanten werden er heel wat doelpun ten gecreëerd en gescoord. De thuisploeg nam het ini tiatief in handen en via Ro- main Smet kwamen ze op 1- 0 voorsprong. Club herstel de de geleden schade en kwam langszij via Dolf IJze- wijn. Vlak voor rusten een strafschop voor de thuis ploeg die omgezet werd door Eric Minnebo. Na de rust kreeg de thuisploeg heelwat kansen maar dezen werden verknoeid. Club 65 benutte die wel en in de 50® min. lukte DolLIJzewijn zijn tweede doelpunt en zelfs in de 52® min. zorgde Luc Ver- cauteren voor een 2-3 voor sprong. De verdiende gelijk maker kwam er uiteindelijk via Patrick Verbreyt. Bonaparte - VK Fan begon met opgehitste gemoederen wat de scheidsrechter ver plichtte voor elk een rode kaart en een gele voor Bona parte te trekken. De zenuwen waren gekal meerd en er kon aan voet ballen gedacht wprden. De bezoekers liepen voor de rust uit tot 2-0, wat na de rust met 2 tegendoelpunten werd beantwoord zodat we een juiste 2-2 puntendeling kregen. Volksunie - Car Center 3-4 Het wordt de hoogste tijd voor Volksunie dat er wat gaat gebeuren. Momenteel gerangschikt op de 10® plaats met slechts 2 eenhe den voorsprong op de voor laatste. Het degradatie spookbeeld komt naderbij en eens dat de ploeg moet spelen met een must wordt er veel aan capaciteiten ver loren. We weten dat die er zijn in de VU-ploeg maar ze moeten eruit komen en dan kunnen de goede resultaten zeker niet uitblijven. Onder de strenge leiding van Gilbert De Jonghe werd zondag de 8® nederlaag ge leden en dit tegen Car Cen ter, die toch nog kleine titel- ambities koesteren. Aan de rust was het reeds 0-3 met 2 doelpunten van Tony Beleyr en een derde uit strafschop. Na de rust een thuisploeg die fel drukte en langs Eddy Hendrickx op 2-3 kwam. Een seintje voor Car Center om wat steviger op het gas pedaal te duwen en terug uit lopen tot 2-4. Naar het einde toe was het André Van Duyse die milderde maar het kalf was verdronken. Uitslag: 3-4. GUIDO G. Walivo's wedstrijd van de week Uitslagen Zaterdag 1* afdeling VKW 70-R.M.S. 4-2 Palamos-Avanti 3-6 F. M.C.-Sparta I 2-5 1000 Appels I-Bondgalm I 2-3 Raap-Milano 4-2 Habotim-Siera I 7-1 3 Linden I - Rodeo 4-2 2* afdeling Tivoli-Cup Baert 2-3 S.V.S.-Club 69 2-3 Temsica-KabuT 5-0 Jacky Boys-Puyvelde 7-0 Inter Service-dHemelaer 15-1 Cup81-BergOp 1-1 Hubo-Vivak 2-3 3* Afdeling Reeks A Alucona-Familia 2-2 Doregem-Herten Aas 2-3 Motoreco-Lorenzo 8-2 Eendxacht-De Zwervers 0-3 Bristol-Dino Boys 1-2 Boemerang-El Aiyoune 3-3 Ankerhof-King Stone 4-2 3* afdeling Reeks B Oud Belsele-Oud Geel N. G N. Marokko-Wijnveld I 4-1 Wazoo-V.K. 80 3-0 Niko-Zw. Parels N.G. Rony's Travel-Old United FF 5-0 Novelty-Nantes 2-5 Vercauteren: vrij Zondag 1* afdeling Volksunie-Car Center 3-4 Sanicentral-1000 Appels II 2-4 Desfo-Slachthuis 0-4 United-Bondgalm II 3-5 Sparta U-De Cock 4-1 R. Duivels-Geywa 0-3 Beenhouwerken: vrij 2* afdeling Drie Linden Ü-Siera II 3-2 Bonaparte-VK Fan 2-2 Wijnveld O-Post N.G. Ruitershoeve-Klub 65 3-3 Oostberg-Centrumvr. 1 -2 Ankerlicht-Hemelaer II 5-0 Dames Beker A Anker G.-Goalgetters 0-3 Bonte G.-De Loezers N.G. Hofstade-De Strijdsters 4-1 Plezantshop: vrij BekerB Hardy-Wazoo 6-1 Meys-Zillebeek 0-5 Hamme-Vercauteren 5-0 Raapse-Pfaff 0-1 Rangschikking Zaterdag 1* afdeling 1. Bondgalm I 15 26 2. Siera I 14 19 3. 3 Linden I 15 19 4. Avantil 15 19 5. 1000 Appels I 15 16 6. V.K.W. 70 15 16 7. Milano 15 16 8. Sparta I 9. Rodeo 10. Habotim 11. R.M.S. 12. Raap 13. F.M.C. 14. Palamos 1* afdeling 1Int. Service 2. Cup-Baert 3. Club 69 4. Jacky Boys 5. HemelaerI 6. Kabul 7. S.V.S. 8. Temsica 9. Vivak 10. Puyvelde 11. Cup 81 12. Hubo 13. BergOp 14. Tivoli 3* afdeling reeks A 1. De Zwervers 2. Herten Aas 3. Boemerang 4. Motoreco 5. El Aiyoune 6. Doregem 7. Ankerhof 8. Dino Boys 9. Eendracht 10. Lorenzo 11. Familia 12. Alucona 13. Bristol 14. Kinf Stone 3* afdeling Reeks B 1. Nw. Marokko Wazoo 3. Wijnveld I 4. Nantes 5. V.K.80 6. Niko 7. Rony's Travel 8. Zw. Parels 9. Old United 10. Vercauteren 11. OudBelsele 12. Oud Geel 13. Novelty Zondag 1* afdeling 1. Sparta II 2. Beenhouwerken 3. Car Center 4. Geywa 5. Bondgalm II 6. De Cock 7. 1000 Appels II 8. Slachthuis 9. Desfo 10. Volksunie 11. Sanicentral 12. United 13. R. Duivels 2* afdeling 1. Siera 2. Wijnveld H 3. Bonaprte 4. VK Fan 5. 3 Linden II 6. Post 15 15 14 13 15 11 15 11 15 11 15 10 15 6 15 30 15 25 15 21 14 17 14 16 15 16 15 14 15 13 15 11 15 11 14 10 15 9 15 9 14 4 13 24 15 24 14 24 15 19 14 18 15 18 15 17 15 14 15 14 15 11 15 8 15 8 15 7 15 0 14 24 14 21 14 20 14 17 14 16 13 15 14 14 13 12 14 10 13 10 12 7 13 6 14 4 14 25 13 20 13 20 14 17 14 15 14 15 14 14 13 13 14 12 13 9 13 7 13 7 14 2 11 20 11 18 12 15 12 15 11 13 11 13 Talrijk zijn de ploegen ei genlijk die sinds het ont staan ook al een naamver andering doorvoerden. Som migen hielden het bij die ene keer en naargelang de omstandigheden, werd er door anderen weer gewij zigd. Meestal werd een lo kaalwisseling daar dan de oorzaak van. Zo is het trou wens gebeurd met het vroe gere R.B.C., dat thans al twee jaar tot F.C. Familia werd omgedoopt. Een lo kaalwijziging lag ook aan de basis hiervan. In de schaduw van de Paterskerk, bij Fabienne en Guido Van Dam op Vijfstraten te Sint- Niklaas huist de voetbal ploeg van William Van Mol nu juist de helft der be staansjaren. Diezelfde Wil liam Van Mol werd ook de stichter en tevens voorzitter van de klub. Sinds het ont staan spelen die mannen al bij Walivo. De blauw-witte voetbalformati'e werd daar echter geen hoogvlieger. In princiep werd dat ook de bedoeling niet. Misschien ook al omdat het voetballen er meer als een soort ont spanning wordt bekeken. De ups en down worden trouwens met elkaar afge wisseld en vooral van dat laatste vaatje, wordt H door F.C. Familia nu veelvuldig getankt. De gevolgen daar van bleven overigens niet uit en in de rangschikking van Walivo's zaterdagse derde afdeling, reeks A, staat de ploeg van William Van Mol bijna helemaal on deraan afgedrukt. Schitte rend is dat alleszins niet en indien F.C. Familia er zou in slagen enkele plaatsen op te klimmen, wordt dat door die Sint-Niklase witbroeken reeds als een sukses be schouwd. Door die ploeg werden voor het huidig sei zoen ook Roger Goeman, Hedwig Bellemans, Mark Delcor en Dirk Vercauteren als nieuwe spelers opgeno men. Nieuw bij Walivo werd ook het Sint-Niklase F.C. Al- cuone. Een voetbalteam dat in een aluminiumbedrijf ge boren werd en de initiatief nemers daarvan waren Pat- riek en Fabien Roland, Deze twee gebroeders kenden blijkbaar reeds het klappen van de zweep en het kostte dan ook weinig moeite om een sponsor te vinden voor de ploeg. Dit werd dan het eigen ouderoaar en Paula met André Roland of de uit baters van het aluminium bedrijf aan de Hoogkamer straat te Sint-Niklaas, zorg den voor de nodige voetba luitrustingen. Nogal vlot werd een kern van 17 spelers samenge- trommeld en bij Erna en Etienne Verspeet, werd het klublokaal gevestigd. In ca fé Nightbird van de Sint- Niklase Breedstraat worden trouwens de resultaten be sproken. Nog niet lang ech ter want F.C. Alucona werd slechts tijdens de juni maand van 1982 gesticht. Een paar vriendschappelij ke wedstrijden werden daarbij de springplank naar Walivo. In de A-reeks van de zaterdgse derde afdeling aldaar, heeft F.C. Alucona nog geen grote potten ge broken, Enigszins begrijpe lijk trouwens en de aanpas sing aan het kompetitierit me, vergt wel enige tijd. In tussen betaalt F.C. Alucona 't nodige leergeld en wordt er nog verder aan de struk- tuur van de ploeg gewerkt. Een onderlinge kameraad schap wordt daarbij wel als belangrijk beschouwd. Met deze ingesteldheid werd trouwens gestart en tenslote wordt dat voor F.C. Aluco na, een betrouwbare wissel in verband met de toekomst. Thans streeft deze ploeg een paar behoorlijke resultaten na en eigenlijk worden die al behaald. In de klassering bengelt F.C. Alucona trou wens met gelijk puntenaan- tal als F.C. Familia en op de Wazoo te Sint-Niklaas, werd vorige zaterdag de match tussen die twee voetbal teams aangekondigd. Het werd er alleszins geen den derende wedstrijd. Een match zonder veel hoogte punten trouwens en de bei de ploegen hadden blijk baar moeite, om een paar degelijke voetbalmaneuvers uit de schoenen te schud den. Opvallend veel balver lies langs weerszijden daar aan'de basis van en en dat werd ook niet van aard, om van een aantrekkelijke wedstrijd te kunnen spre ken. Daarbij ontbrak dan nog alle inspiratie en de goede momenten, werden er een zeldzaamheid, noch tans begon het daar alle maal vrij beloftevol. Vooral voor F.C. Familia dat, na een schuchtere uitval van F.C. Alucona, waarbij Be- nny bellens de bezoekende doelman toch tot een merk waardige save dwong, enig veldvoordeel "Zou opeisen. Walivo - FC Alucona (dw) Deze ploeg kon zich ook het gevaarlijkst aanstellen en niet lang na het startsig naal, noteerden we ook een goed schot van Erik Vercau teren. Dit werd echter nogal kordaat over de deklat ge duwd door de lokale goalie Dirk Gabriel. Een gelegen heidsdoelman trouwens want op Wilfried Keirse- bilck.een beroepsmilitair gekazerneerd in Duitsland en de eigenlijke titularis doelman van F.C. Alucona, kan niet altijd gerekend worden. Ondanks die eerste gevatte tussenkomst zou Dirk Gabriel nadien echter een nogal onzekere indruk laten. Deze werd in de aan- vangsminuten bijna verrast door een afstandschot van Guy Rooms en bij een kop stoot van Chris De Vlees houwer, was het bijna ook al gebeurd. Allemaal niet bevorderlijk om enig zelfver trouwen in de achterste lijn van F.C. Alucona te pom pen. Daar werd soms naar paniekerigheid gegrepen en de afweer, verliep er overi gens niet altijd gesmeerd. Nochtans zou F.C. Familia daar geen profijt uit kunnen halen en na een tiental mi nuten, werd de match meer evenwichtig. De bal vertoe fde daarbij meestal in het middenveld en uit dat onsa- menhanged vertoon, sijpel den maar weinig noemens waardige doelkansen. Nochtans noteerden we langs weerszijden een be hoorlijke inzet. Dat volstond echter niet om de wedstrijd op een hoger peil te kunnen tillen. Het bleef dan ook bij lofwaardige pogingen waarbij F.C. Familia ten slotte nog de beste akties liet bekijken. Door een kop stoot van Hedwig Bellemans geraakte deze ploeg trou wens aan het openingsdoel punt (0-1, 18e min.). Noch tans zouden de bezoekers deze gunstige situatie niet verder kunnen uitbuiten. Te meer omdat F.C. Alucona van geen begeven wilde we ten en alhoewel de kombia- ties minder vlot verliepen, zorgden de plaatselijken toch voor enig doelgevaar. Ook al mede door dat slip pertje in de bezoekende ver dediging en Raoul Water schoot. werd toen nogal in verdachte omstandigheden van de sokken gelopen. Een ideale skorekans trouwens welke Dirk Thijs even later ook zou kreëren. Deze be sloot nochtans te zwak om doelman Vercauteren in ver legenheid te kunnen bren gen. Technisch kwam F.C. Familia echter iets beter uit de verf en om het halfuur, werd de bezoekende voor sprong verdubbeld. Eerst knikte Chris De Vleeshou wer tegen do deklat en te gen het hernemen van Ar nold Cole eveneens met het hoofd, stond de lokale doel man machteloos (0-2, 30e min.). Meteen scheen F.C. Familia de juiste kadans ge vonden te hebben en F.C. Alucona, kreeg het blijkbaar moeilijker. Een der verdedi gers trouwens ook en met een flagrante overtreding werd Erik Vercauteren on deruit gehaald. Scheids rechter Thierry Cappaert aarzelde daarbij geen ogen blik en Norbert Dieriek, kon op de Wazoo vroegtijdig gaan douchen. Even werd F.C. Alucona er door aange slagen. Het inkasseerde zelfs nog een doelpunt dat gelukkig, door een vooraf- gaandelijke fout werd gean nuleerd. Pech voor F.C, Fa milia trouwens dat kort voor de rust nog een tegendoel punt zou moeten toestaan. Een hoekschop van Raoul Waterschoot werd daarvoor voldoende en Walter De Kimpe, knikte toen raak (1-2, 42e min.). Tijdens de pauze weiden Dirk Thijs en Benny De Graef in de lokale ploeg vervangen door Petrus Smout en Faien Roland. De hervatting werd alleszins bemoedigend voor F.C. Alu cona. Met een vluchtschot van Mark Megroedt stonden de ploegen terug gelijk (2-2, 46e min.). Diezelfde Me groedt deed dat even later nog eens over maar dit maal, liet de bezoekende doelman zich niet verras sen. Door dit alles werd de spanning weer in de wed strijd geschoven. Het voornaamste daar trou wens want de krampachtig heid in de opbouw, heeft de beide ploegen voortdurend van een betere spelontwik- keling gehouden. Omsteeks het uur spijkerde F.C. Alu cona dan toch een paar goe de kombinaties op grasmat. Meestal werden Karei hoeven en Patrick me bien Roland daarbij trokken. Zonder uitgespeelde kansen evenwel en lijk, geraakte F.C. daar ook niet meer doelgevaar sijpelde uit spelmomenten wat tekortkoming telkens voorafging. Zoals dat van Guy Rooms dat le nummer één bijna te en toen Walter De van F.C. Alucona even tl zelde, liep Arnold Cole a al dicht tegen een doela aan. Van de nummert minderheid der lokd werd er eigenlijk niet opgemerkt. Daarvan hl F.C. Familia nooit kun] profiteren. Nochtans 1 schikte men daar over! balvaardigste spelers 1 Guy Rooms, Roger Goenj Hedwig Bellemans en <J voerder Jo De Jaegher, ld nen alleszins op een behd lijke wedstrijd terugblikkj Tijdns het laatste half] zochten de beide ploefl dan krampachtig naar winnende doelpunt, hing trouwens langs zijden in de lucht. Bij j poging van de lokale Fall Roland noteerden we j goede tussenkomst van I dy Vercauteren en tijd een uitstekende aanval 1 F.C. Familia, kanjerde f ger Goeman een ide kans rakelings ove persoonlijk nummertje 4— de bezoekende Guy Roc had ook al geen sukses tijdens het laatste kwart wisselde F.C. Familia 8j, De Vleeschouwer voor bert Cole. De meest lijke standjes verliepen in het doelgebied van Alucona, waar een mige Gunther Cole van Familia nog aan geel raakte. Het laatste feit uit deze match uitstekende de plaatselijke schoot welke al e kend gestopt werd bleef do logis het skorebord Roger Van Liefhebbersvoetbalploeg FC Boterhoek hield haar algemene vergadering. We z het bestuur (xl) 7. Ruitershoeve 11 11 8. Ankerlicht 12 10 9. Klub 65 11 7 10. Centrumvr. 11 7 11. Hemelaer II 12 7 112. Oostberg 11 0 Dames Beker A 1. Plezantshop 4 8 2. Goalgetters 5 8 3. De Loezers 3 3 4. Hofstade L. 4 3 5. Bonte Girls 3 2 6. De Strijdsters 4 2 7. Anker Girls 5 2 Dames Beker B 1. Hardy Dames 5 9 2. Hamme Ladies 5 8 3. J.M. Pfaff 5 8 4. Raapse Girls 5 7 5. Zillebeek 5 6 6. Wazoo Girls 5 2 7. Verh. Meys 5 0 8. Vercauteren L. 5 0 Programma Zaterdag 1* afdeling Reodeo- R.M.S. Drie Linden I-Habotim Siera I-Raap Milano-1000 Appels I Bondgalm I-F.M.C. Sparta I-Palamos Avanti-V.K.W. 70 2* afdeling Vivak-Cup Baert Hubo-Cup 81 Berg Op-Inter Service Hemelaer I-Jacky Boys Puyvelde-Temsica Kabul-S.V.S. Club 69-Tivoli 3* afd. reeks A King Stone-Familia Ankerhof-Boemerang El Aiyoune-Bristol Dino Boys-Eendracht De Zwervers-Motoreco Loeenzo-Doregem Herten Aas-Alucona 3* afd. reeks B 14.00 Vercauteren-Novelty Nantes-Rony's Travel Old United-Niko 14.00 u. Zw. Parels-Wazoo V.K. 80-N. Marokko Wijnveld I-Oud Belsele Oud Geel: vrij Zondag, aftrap te 10 u. 1* afdeling Beenhouwerken-R. Duivels Geywa-Sparta II De Cock-United Bondgalm II-Desfo 10.15 u. Slachthuis-Sanicen- tral 1000 Appels ii-Volksunie Car Center: vrij 2* afdeling Klub 65-Ruitershoeve: 9.45 u. Siera II-Drie Linden II Centrumvr. -Oostberg Dames A Anker G.-Wazoo Meys-Hamme Hofstade-Plezantstr. Raaps G.-J.M. Pfaff Goalgetters-Bonte G. De laatste tweedeklasser viel nochtans niet uit de toon.

De Voorpost | 1983 | | pagina 42