Start Aalsterse OCMW-raad met waarnemers aprilvis ot realiteit? August Maes neemt afscheid van de politiek Norbert De Batselier wat met het kernafval? Installatie Aalsterse gemeenteraad tegen Karnaval log geen burgemeester te Waasmunster Na 28-jarige ambtsperiode als burgemeester van Temse ühepenen zijn reeds gekend OCMW-kandidaten definitief gekend te Lebbeke Bestuursmandaten toegewezen in Lede Persfotografen voor schut gezet De Voorpost - 28.1.1983 - 25 Eén van de kandidaten voor de titel «Wase Jaarfi guur» van de Wase Persklub was gewezen burge meester August Maes van Temse. August Maes (73) werd als burgemeester aangesteld op 12 januari 1955 en bleef die funktie bekleden tot 31 december 1982. Op de laatste gemeenteraadszitting van '82 werd hem hulde betoond door eerste schepen Felix Bulteel (CVP), net als door raadsleden Boesmans (SP), De Rijck (VU) en Saverys (PVV). In de verschillende toespraken werden vooral de dienstvaardigheid en het volkse karakter van August Maes geprezen. August Maes werd geboren op 14 oktober 1909. In 1937 huwde hij. Het echtpaar Maes-Blanckhaert had geruime tijd een zaak in algemene ijzerwaren. Op een vergadering van de plaatselijke middenstand werd Maes ertoe aangespoord, de weg van de politiek in te slaan. Hetgeen hij dan ook deed. Op 11 januari 1947 werd hij raadslid, vanaf 28 februari 1953 zetelde hij als schepen en sedert 12 januari 1955 droeg hij de burgemeestersjerp.. August Maes: «In die tijd heerste in zo'n gemeente raadszitting een andere mentaliteit dan dat tegen woordig het geval is. Het ging er .harder, scherper aan toe. Daarin is stilaan merkbare verbetering gekomen. Strubbelingen Het zal geen enkele Temsenaar zijn ontgaan dat er nogal eens wat wrijvingen bestonden tussen burge meester Maes en zijn CVP-fraktie. De zogenaamde «kaaiaffaire» zal bij iedereen nog vers in het geheugen liggen. August Maes: Mijn betrachting was en is, vóór de kaai een aanlegsteiger te laten aanbrengen voor pleziervaartuigen. Flan- dria-boten en dergelijke, die op hun dagtochten dan ook Temse zouden aandoen en mede daardoor de gemeente toeristisch weer wat meer kleur zouden bijbrengen. Maar wat de kaaiaffaire en andere strubbelingen aangaat, dat is verleden, spons d'er- over!» Dank August Maes neemt als politikus dus afscheid van een tot de verbeelding sprekende carrière. Dat doet hij echter niet zonder dank te zeggen aan de bevol king van de Scheldegemeente en de deelgemeenten, het schepenkollege en de raadsleden. Tevens gaat zijn dank uit naar het gemeentepersoneel en de mensen van de pers. Tenslotte dankt hij zijn vrouw, die hem al die jaren tot een enorme steun is geweest: Zonder haar steun en begrip had ik het nooit kunnen volhouden». August Maes wenst de nieuwe legislatuur, met burge- August Maes met koning Boudewijn ter gelegenheid van de openstelling van de nieuweScheldebrug in 1955. meester Désiré Van Riet een vruchtbaar en goed bestuur toe in het belang van de bevolking van Temse. Reizen De gewezen burgemeester heeft altijd dolgraag ge reisd. Zo was hij ondermeer in Marokko, Rusland, Roemenië en Tsjechoslovakije. In Joegoslavië kon hij ei zo na aan een overval ontsnappen. Dit jaar denkt hij, met zijn echtgenote, naar Italië (waar hij overigens al eerder was) te reizen. Wat August Maes daar vooral aantrekt? Heel eenvoudig: de zon en de zee. (rv) De Dendermondse SP volksvertegenwoordiger Norbert De en zijn de uitgaven voor be- reeds 8 miljard. Het voorlopig Batselier heeft aan staatssekretaris Knoops voor energie paalde onderzoeksprogram- cijfer voor 1982 is 9,81 miljard, enkele vragen gesteld omtrent de mogelijkheden van het mas marginaal. België neemt De hoogste piek werd bereikt kernafvalprobleem en welke mogelijkheden ons land mo- dank ZÖ de bemiddeling van de in "1979 toen 22,49 miljard menteel benut. Verder wilde hij weten hoeveel de uitgaven Nationale Instelling voor Ra- wer estee e ert u j j r» t dioaktief Afval en Splijtstoffen geeft het een bedrag van 64,08 per mogelykheid en per jaar bedragen sinds Doel I in (Niras) deej aan het program. miljard frank. Dit bedrag om werking is gesteld. De volksvertegenwoordiger had graag ma inzake onderzoek en toe- vat de bouwkosten, hetzij de onderzoeksen investeringskosten afzonderlijk gehad, zicht op het milieu dat door het 33,29 miljard fr. van de toe- Tenslotte wenste hij ook te weten of er andere aksen Agentschap voor Kernenergie gangsschacht en het onder- worden voorzien in de alternatieven na het energiedebat, van de Oeso wordt gekoördi- gronds laboratorium, dat door neerd en dat betrekking heeft SCK/CEN op een diepte van In een uitvoerig antwoord zegt sloten het onderzoek in België op het dumpen van radioaktief nagenoeg 220 meter in de de staatssekretaris dat de pro- te koncentreren op de berging afval in zee. De kosten van de Boomse kleilaag wordt aange- blematiek betreffende de kon- in kleilagen die zich in de om- Belgische deelname zullen na- legd. De financiële tussen- ditionering, de berging en de geving van Mol bevinden op genoeg 18 miljoen fr., bedra- komst van de Europese Ge storting van radioaktief afval een diepte tussen 140 en 260 gen gespreid over de jaren meenschap in de voormelde op een uitvoerige wijze wordt meter. De studie van de ber- 1983 en 1984. Wat betreft de totale kosten van 64,08 miljard behandeld in het hoofdstuk 9 gingsmogelijkheden in klei en alternatieve oplossing voor bedraagt 17,1 miljard frank. «Kernenergie» van het in 1978 de veiligheidsaspekten ervan, storting in zee van gekonditio- Staatssekretaris Knoops deel- gepubliceerde wetboek «Ele- vormen sedert 1974 een zeer neerd laag radioaktief afval, de ook nog mee dat Niras menten voor een nieuwe ener- belangrijk ondêrzoeksprojekt zijn er tot op heden nog geen belast is met het beheer over giebeleid». Vrij lokaniek zegt van het SCK. CEN, dit in specifieke onderzoeks- en in- het radioaktief afval in België. Knoops in zijn antwoord dat samenwerking met de Europe- vesteringskosten gedaan. Voor Het beleid dat deze instelling hij desgewenst een exemplaar se Gemeenschap. Voor de ei- de geologische berging van ge- terzake dient uit te werken, zal van dit hoofdstuk kan overma- genlijke stortingsoperatie in konditioneerd middelmatig en terdege rekening moeten hou- ken aan de vraagsteller. zee van gekonditioneerd laag hoog radioaktief afval zijn de den met de resultaten van het Wat meer in het bijzonder de aktief afval zijn tot op heden onderzoekskosten in 1975 7,2 aan gang zijnde parlementair afvoer van radioaktief afval nog geen investeringen gedaan miljoen en in 1980 was dat energiedebat, aangaat, dient opgemerkt dat het laag aktief afval, na kondi- tionering, (dit wil zeggen na volumevermindering en ver werking in beton, bitumen of syntetische harsen) wordt ge stort in de Atlantische Oceaan, zulks in overeenstemming met de richtlijnen voorgeschreven door het Agentschap voor Wat eerst spottend gezegd werd zou realiteit kunnen Kernenergie van de OESO en worden. Installatie van de nieuwe Aalsterse gemeenteraad onder toezicht van dat Agent- ijan wellicht uitblyven tot karnaval. Alleszins prettig voor schap. De alternatieve oplos- karnavalgroepen die er wellicht een en ander in zien... sing voor de storting in zee van r gekonditioneerd laag radioak- Besluiten bij de Raad van (derde) planting van bo- State ziJn noê niet binnen op de Grote Markt op te slaan op het vasteland. hitzij bovengronds, hetzij op en vdór dez<; ary«' hecft stelt Problemen. De exper- geringe diepte. Deze altema- geveld over de al dan met tise gebeurde eind vorige tieve oplossing vereist voor- wettigheid van de laatste week op vraag van de aan- eerst een koncensus over een gemeenteraadsverkiezin- nemer die alleszins niet de geschikte opslagplaats en ver- gen, is installatie uiteraard mening toegedaan is dat al- volgens de nodige tijd om de onmogelijk, weerhouden plaats in te rich- ten en operationeel te maken. Volgens de huidige normen is "«»-«-» yuik CCil auucie t-a de storting van gekonditio- osgeweekt dan htj aanvan- ken vragen dringend be neerd middelmatig en hoog af- kelijk vermoedde. handeld te worden docr val in de Oceaan uitgesloten. Ook financieel wordt het wachten nu maar gewoon. Voor deze afvalstoffen dient immers voor Aalst een op- Restauratiewerken aan het een bergingstechniek ontwik- doffer van belang, keld te worden, waarbij het Het systeem van verder te le goede zaken uit drie hoe- Toekomstig raadslid Willy ven te bestaan. Alloo heeft wellicht meer Ook een aantal andere za- Huis Van Langenhove sle pen verder aan en de huis- nder grote belangstelling greep maandagavond te Waasmunster de installatie der hmft „ro meenteraadsleden plaats. Burgemeester Bocklandt opende te 19 uur stipt deze twijfelachtig blijft zou Willy rgadering. Hierop vroeg SP-raadslid Van Mele het woord. Strobbe eerste schepen wor- nstfi h?d ondermeer enkele kanttekeningen mee te delen. Woordvoerder stelde dat den. Strobbe. 39 jaar. is j liettegenstaande de CVP te meende Van Mele. De opposi- Bocklandt of de voorgedragen hande,aar' knlg| openbare 'lasmunster de volstrekte tieleden moeten hun zitpen- CVP-er Willy Strobbe? Dan ^er. !l onder zlJa bevoegd- eerderheid had tijdens de ningen niet hebben. Van Mele zou meteen de gekozen sche- !?5 Pe'l"us Van Havermaet. mgste gemeenteraadsverkie- stelde voor om de zitpennin- penen opschuiven en zou Gun- ,jaar' öloemisI- wordt derde ingen met 1100 voorkeur gen af te staan aan de mensen thcr Philips vierde schepen w Pw tux x tmmen van de burgemeester van het rusthuis Sint-Camillius worden. J Marie-1 hérese Maes, 46 Dcklandt zou ik de CVP op de Hollandse Molen. CVP- Jaar' lerares- wordt vierde - - Nieuw schepenkollege. schepen. Buiten de h. Thuys- Als de h. Bocklandt burge- baert zijn de bevoegdheden loeten feliciteren. Ik richt mij pier tot de mensen die recht »r mij zitten de CVP- jandatarissen. Mocht ik in uw aats zitten, zou ik echter »r de grond zakken van haamte, van wat er nu te rik Van Mele. «Dit is volgens skrupuleus en zonder oord te houden», ging inter- ellant verder. Nadien richtte zich tot de nieuwe PW- betrokken afval opgeborgen vegeteren op voorlopige vesting van de dienst finan- word. diepe slab,ele geolo- ,waalfden kost de stad el. dë„ 6aan de Hopmarkt gische formaties. Verschillen- r de mogelijkheden bieden zich .maand een slordige 20 komt in vraag wegens ver- aan zoutlagen, granietrotsen miljoen. De begroting vallen van het huurkon- en kleilagen. Op grond van werd immers door de nog trakt van het pand. internationale afspraken cn in funktie zijnde raad niet Burgemeester D'haeseleer, geologische studies, werd bc- opgemaakt en Aalst vege- sinds 17 dezer terug uit de teert verder van een kre- States, had zeker allerminst diet van 150 miljoen door vermoed bij zijn vertrek het Gemeentekrediet toe- vóór de gemeenteraadszit- gekend als verdiskontering ting van 15 december die van toekomstige, nog te de laatste zou worden doch realiseren inkomsten. Een nog een staart(je) kreeg dat blok aan het been voor het hij bij zijn terugkomst, komend bestuur dat ook ruim een maand later, nog nog zowat 90 miljoen heeft recht had op de sjerp. Hij voor dc andere schepenen tot dien^Strobbc^burgehieëster !e betalen aan fakturen van vroeg dan iok bi'f de ko- wordt benoemd wordt Gun- 'everanciers waarvan een ning zijn ontslag aan als mmige mensen van de meerderheid een loopje nemen te Waasmunster met de dienstleraar. sedert 1971 in de ther Philips-PVV- de vierde aanta' het wachten reeds burgemeester en zulks met mokratische instellingen. Daarna richtte hy zich tot schepen Strobbe. Van Mele vond gemeenteraad. Maurice J: J- rt ongepast dat men zomaar gemeenteraden samenroept in cafés. De stemmen van het Thuysbaert, 33 jaar, sedert olk z(jn voor my enkel nog een gefluister, merkte de h. Van Mele op. \97\ in de gemeenteraad, wordt de tweede schepen, schepen. De h. Philips is 43 gewend is geraakt Ook de terugwerkende kracht tot 1 jaar, verkoopsleider en is nieuwkomer in de Waasmuns- terse gemeenteraad. Hij was de vorige zes jaar lid van het O.C.M.W. Drie ex-schepenen verdwijnen dus te Waasmuns ter; Bertels die niet meer op kwam en Verhofsté en De Westerlinck die nu gewoon als raadslid zullen zetelen. januari 1983. De burge- meesterswedde kwam in derdaad sinds nieuwjaar in handen van eerste schepen Eddie Monsieur die de dienst waarnam en het sys teem van aan Cesar te ge ven wat aan Cesar toe kwam wilde gehuldigd zien. Ondertussen is er malaise op het stadhuis en vragen talrijke personeelsleden zich af waar ze aan toe zijn. Er wordt gefluisterd, en vooral geroddeld. Ook heel wat verondersteld. De schepenen van het vroeger bestuur die niet te rugkomen hebben onder tussen andere bèzigheden gevonden en bemoeien zich nog nauwelijks met de gang van zaken, op een paar uit zonderingen na. De nieuwe bestuurders willen wel maar kunnen niet. Altijd een vervelende zaak. Een overgangsperiode die langer duurt dan men dacht en waarvan een precies ein de, op dit moment althans, nog niet in het verschiet ligt. Te Aalst is echter alles mo gelijk. En binnenkort is 't karnaval... (ih) raadslid mevr. Smekens haak te hierop in en vroeg aan bur gemeester Bocklandt of het een show is of een gemeente raad. Waarop burgemeester Bocklandt antwoordde dat er van beide weinig sprake kan usmunsler op politiek vlak zijn in een dergelijke sfeer, gebeurd», stelde de h. Van Vervolgens legde de heer Ver- ele Volgens laatstgenoemde hofsté de eed af als raadslid «ft Strobbe misbruik ge- voor burgemeester Bocklandt. takt van de stem des volks. Verhofsté sloot zich nadien k noem dat het dnodstampen aan bij het voorstel van SP- burgemeester», aldus raadslid Van Mele om de zit- penningen van de drie zittin gen aan het Waasmunsterse rusthuis te schenken. Proficiat, zegde burgemeester - - Bocklandt, dat is een profijt hepen Thuysbaert Van Me- voor de gemeentekas. Nadien had het verder over het gaf burgemeester Bocklandt •litieke fatsoen van de h. luysbaert Volgens de SP- »rdvoerder zou er ergens met de ongeldigheid van de Komen er op 1 april, by de installatie van de nieuwe OCMW-raad waarvan de samenstelling zelf reeds zoveel inkt deed vloeien en in sommige partijen aanleiding geeft tot enorme (bek)vechterij en ellebooggedrum, waarnemers? Zulks is de wens van het Aalsters Sociaal Overleg, het ASO, nadat HAK, het Hulp-, Advies en Kontaktinfocen- trum, erin gefaald is HAK-vertegenwoordigers in de raad te krijgen. Als waarnemers die mededeling van de beslissing we' mogen spreken doch niet stemmen en die uiteraard tot geheimhouding zouden de gouverneur in verband gehouden zijn. Vorige week vrydag had de definitieve neerlegging van de OCMW-kandidaturen plaats (P.V.G.) te Lebbeke. De verkiezing heeft plaats volgende week maandag in de gemeenteraad om 20.00 uur. De schepenambten zijn voorlopig ook nog niet verdeeld. Wel wordt links en rechts een naam geciteerd, maar dat is nog officieus. De bevoegdheden zijn wel verdeeld in die zin dat de OCMW van de PW zijn: 1. Effektieven: Arsène De taken omschreven zijn als Mol, André Macharis, Jo- naneuvreerd zijn met de po- kke dossiers. Ik verwacht schepen Thuysbaert poli- ke neutraliteit, zegde Van tie. Waarop er een ernstige ikussie ontstond tussen bei- tn cn schepen Thuysbaert verkiezing van 5 januari jl. van Na twee vergaderingen waar de heer Petrus Van Havermaet blJ eerst gepoogd werd te ko- tot derde schepen. De her- men ,ot een depolitisering van stemming voor het ambt van de OCMW-raad door niet de derde schepen gaf volgende gebuisde gemeenteraadskandi- uitslag: Petrus Van Havermaet da,en in het OCMW te kata- 11 tegen 8 voor Albert De pulteren, maar ook a-politieke otesteerde voor het feit dat Westerlinck. Zodat er dien- bevoegde mensen in de raad ambtenaar zomaar aange- aangaande geen verrassingen °P te nemen, staat men nog wordt. «Dat neem ik meer uit de bus kwamen. Het ver van een positief resultaat, stelde schepen Thuys- is nu nog afwachten wie uitein- Op de samenkomst van ver- W. Van Mele antwoordde delijk tot burgemeester zal tegenwoordigers van HAK, worden benoemd te Waas- ASO en vertegenwoordigers munster door de Waalse CVP- van Volksunie en Ghisleen minister Nothomb Wordt het Willems (in eigen naam) bleek gevonden zijn hierover te praten. Waarnemers zouden niet enkel de OCMW-raadsvergaderin gen mogen bijwonen doch ook die van het bijzonder komitee van de sociale dienst. Ze zou den het recht hebben dossiers in te kijken en punten op de agenda te laten plaatsen. De aanwezige partijafgevaardig- volgt: 1. Sociale Zaken, jeugd en kuituur; 2. Finan ciën; 3. Openbare Werken; 4. Sport en 5. Onderwijs. Dc officieuze berichten lui den: voor 1. J. Hiel; voor 2. Karei De Gucht; voor 3. de h. Tirez; voor 4. Germain De Ridder en voor 5. Fran- qois De Ridder. Zoals gezegd zijn dit slechts gissingen van fer vente Lebbekenaars, die de politiek op de voet volgen. Wat de werkelijkheid wordt, weten we pas over een (of enkele?) weken. De kandidaten voor het zef Putteman en Honoré Roggeman. 2. Opvolgers: Petrus Brusselmans, Julien De Meersman, Alfons De Mol, Petrus Elskcns, Etienne Moens, Louis Stal- laert, Arthur Tas, Steven Veneman en Paul Ver- straeten. Voor de CVP: 1. Effektie ven: Segers, Lodewijk Van Gijzeghem, Désiré Heir- baut, Henri Ringoot, René Rasson, Louis Cooreman en Gerard Moens. Opvol gers: Gerard Moens, Paul Goossens, Prosper De Medts, Petrus Van Schoor, Louis Cooreman, Arie Ab- beloos, Willy Meert, An dré De Smedt, Pierre De Proft, Maria Vinck, Eric Hofmans en Désiré Heir- baut. Voor de VU: 1. Effektie ven: Leo Callaert cn Anna De Cock. 2. Opvolgers: Anna De Cock, Hugo De Mol en Leo Callaert. Voor de SP: 1. Effektie ven: Leo De Koninck, Pierre Heymans en Emiel Guns. 2. Opvolgers: Leo De Coninck, Freddy Van Belle en Lutgarde Goedge zelschap. Het wordt dus wachten tot 31 januari. (Ivg) Lede zal de komende zes jaar bestuurd worden door een het OCMW voor de VU dat W zorg te dragen voor de •Weke dossiers. Het kost toonunster met zijn drie •dszittingen nu al 36.000 fr., uittredend burgemeester Haast de openbare zitting van de gemeenteraad te Waas munster war er een agenda in geheime zitting. De negen taadsleden van het O.C.M.W. dienden te worden aange had. Na de openbare zitting diende zowel de persmensen "Is het talrijke publiek anderhalf uur te wachten eer ze terug plaats mochten nemen in de raadszaal. Burgemeester Bocklandt maakte nadien de lijst van de nieuwe O.C.M.W.-raadsleden bekend. Tot werkend lid van de 'aad voor maatschappelijk welzijn werden verkozen: Mar- atl Philips, Petrus Van Hese, Nera Smekens, Willy Du- wick, Pierre Goemaere, Augusta Peelman, Marcel Tem- P'ls, Alois Thierens en Yvonne De Maere. Toen burgemeester Bocklandt de raadszitting had opgehe- V(n, kwamen de persfotografen in de raadszaal om een poepsfoto van de nieuwe raad te nemen. Dit werd hun met toegestaan en ze konden na dergelijke lange wachttijd onverrichterzake terug keren. De persfotografen zullen kunnen terugkeren wanneer bekend is wie de nieuwe Waasmunsterse burgemeester is. (P.V.G.) het voorstel niet PW en SP waren verontschul digd, doch het HAK-voorstel sneuvelde omdat gesteld werd dat het precieus politieke man datarissen zijn die beleidsver antwoordelijkheid moeten dragen en dat men anderzijds publiek voor de eigen ideolo gie moet durven uitkomen. De SP was het achteraf hiermede Opnemen van waarnemers werd echter niet uitgesloten. HAK en ASO werkten dan ook preciese statuten uit die als ontwerp op de tweede ver gadering zouden worden voor gelegd. Vergadering met ver tegenwoordigers van VU en CVP en toekomstig SP-raads- lid Patrick De Smedt ten per soonlijken titel. Voorzitter in spe van het OCMW Richard Goossens zou nog niet bereid den stonden tegenover dit koalitie VU - Leedse Demokraten. Zopas werden de voorstel positief, doch maak- bevoegdheden van burgemeester en schepenen vastgelegd. ten wegens de meuwsoortig- heid van het fenomeen, enige Burgemeester Grepdon ting, patrimonium (monumen- reserves. (L.D.), voorzitter gemeente- tenzorg); Toerisme - Jef Ras- raad en schepenkollege; hoofd schaert (L.D.): Brandweer, Nadere informatie over de politie, algemeen beleid, alge-Rode Kruis, Landbouw, wa- wettelijkheid dient ingewon- mene administratie en perso- terlopen, waterleidingen, mid- nen en ook in koalitieverband neelsbeleid, informatie, ont- denstand, sport, sportraad, ge- moet de zaak met de PW haai en public-relations, ver- pensioneerden - Jules Hender- worden uitgepraat. Tegen keer, militie, kerkhoven, ere- ickx (V.U.): Sociale zaken, ge- woensdag 23 februari wil men dienst, relatie OCMW - M zondheidszorg, feestelijkhe- op de derde vergadering tot Minnebo (L.D ambtenaar den, jubilea, karnaval, feest- enige klaarheid komen, want burgerlijke stand, financiën- komitee, marktkommissie, ge- uiteindelijk gaat de nieuwe rekeningen, begroting, bevol- zin-, jeugd- en gehandikapten- raad van start op 1 april. king, verkiezingen, vreemde- zorg. Bij de coalitie-besprekin- De CVP wil inlichtingen inwin- lingen - Roger De Paepe gen werd overeengekomen dat nen bij haar Nationaal Bureau, (L.D.): openbare werken, on- na drie jaar burgemeester Gre- volksvertegenwoordiger Jan derhoud en aanleg wegen, pdon aftreedt en gewoon Caudron wil zich richten tot de groenvoorzieningen, riolerin- raadslid wordt. Hij zal met minister van binnenlandsze za- gen, afvalwater, onderhoud en zijn funkties worden opge- ken en ook de SP gaat de zaak werkingskosten machines, On- volgd door Jules Henderickx, onder de loupe nemen. derhoud gebouwen en uitrus- wiens schepenambt zal overge- ting, elektriciteit, openbare nomen worden door Alice De HAK zelf richt tot de Koning verlichting, - Antoon Mertens Coensel (L.D.). Schepen Jef Boudewijnen de Lodewijk De (V.U.): sociaal-kulturcle Rasschaert zal na vier jaar Raetstichting, De Wakkere Raad; bibliotheken, muziek- worden opgevolgd door René Burger. school, leefmilieu, huisvuil, Cobbaut (L.D.). Tot de over- Wait and see! grondbeleid, stedebouw en eenkomst behoren ook nog LH ruimtelijke ordening, huisves- drie jaar voorzitterschap van zal worden waargenomen door VU-voorzitter Ghislain Hen derickx. Het ontvangstkantoor der be lastingen, Lede deelt mede: Het Ontvangstkantoor der Be lastingen, Administratief Cen trum, Lede deelt mede dat volgende zitdagen en uren worden georganiseerd voor het afleveren van rijwiel- en brom fietsplaten, aangifte van hon den-, paarden-, pony's, het te werk stellen van huisperso neel; aangifte verkoop tabak- sprodukten, gebruik van moto ren, tewerkstellen van nijver- heidspersoneel, reklamepane- len, benzinepompen enz.: Oordegem: 1/2/83 (9.00-11.00 u en 13.00 - 15.00 u.) bij Van de Velde Anna, Oordegem- dorp; Smetlede: 2/2/83 (9.00- 11.00 en 13.00-15.00u) bij Venneman Raymond, Smetle- dedorp; Impe en Papegem: 3/ 2/83 (9.00 u - 11.00 en 13.00 - 15.00 u) in Kafee «De Oude Mol», Impedorp; Wanzele: 41 2/83 (9.00-11.00 en 13.00-15.00 u) bij Baeyens Oscar; Lede: 7/ 2/83 (en volgende dagen): Be lastingskantoor (9.00-11.00 en 13.00 - 15.00 u.) Voor Erpe-Mere: Erpe: 7 en 8 februari 1983 (9.00-11.00 en 13.00 - 15.00 u.) in Oud Gemeentehuis Erpe; Mere: 9 en 10/2/83 (9.00-11.00 en 13.00-15.00 u) in Oud Ge meentehuis Mere; Bambrugge 11/2/83 (9.00-11.00 en 13.00 - 15.00 u) in Oud Gemeentehuis Bambrugge; Aaigenr 15/2/83 (9.00-11.00 en 13.00-15.00 u) in Oud Gemeentehuis Aai- gem; Ottergem en Vlekkem 16/2/83 (9.00-11.00 en 13.00- 15.00u) in Kafee «Voetballo kaal» bij Remi Schouppe (grens Ottergem/Vlekkem) - Burst: 17/2/83 (9.00-11.00 en 13.00-15.00 u) in School Mo- Ienveld, Burst.

De Voorpost | 1983 | | pagina 25