Kursussen, film en theater bij De Spiegel in Beveren Rotary Aalst - Noord op de bres voor ziekenhuizen Week van de soldaat: niet onderduiken Nieuwjaarsfeest bij ACV-Lokeren Pas- en Steenbeek blijft aktueel Rotary-noodzendertjes blijven een must VENUS DIENSTBETOON VAN VOLKS VERTEGEN W00RDIGER NORBERT DE BATSELIER FEBRUARI 8 - 28.1.1983 - De Voorpost In het socio-kultureel centrum De Spiegel (Beveren) starten in de loop van februari een aantal interessante kursussen. Maar ook muziek-, toneel- en filmliefhebbers worden niet vergeten. Een overzicht. Er starten twee kursussen op donderdag 3 februari: kruiden voo* beginners (5 donderda gen) en autotechniek (8 don derdagen). De eerstgenoemde reeks wordt geleid door Vic Seymus en zal ondermeer han delen over de geschiedenis en de filosofie van de kruiden, over de medische kruiden, welke ziektes ermee zoal be streden kunnen worden. In de kursus autotechniek zal de au to figuurlijk worden ontman teld en de werking van de verschillende onderdelen wor den verklaard. Ook staat er ter afronding een bezoek aan het diagnosecentrum van de VAB op het agenda. Begeleider is de h. Duellaert, leraar aan het GTI. Filmliefhebbers komen diezelf de donderdag 's avonds aan bod met de vertoning van «Being there» een film van Hal Ashby. Energie-deskundige A. Verbruggen van Ufsia-Ant- werpen licht vrijdag 4 februari zijn rapport toe over het 'uit rustingsplan' van de elektri ciens. Zijn opmerkelijke konklusie: nieuwe kerncentra les zijn niet nodig. Belangstel lenden worden verwacht in de Spiegelzaal om 20 uur. Een dagje later staat er alweer mu ziek op het agenda met een optreden van L'entrepot du Congo en de toegangsprijs be draagt 80 frank. In de reeks theatervoorstellin gen die De Spiegel organiseert in de stadsschouwburg komt donderdag 10 februari Jozef van den Berg naar Sint-Ni- klaas, meteen ook de laatste voorstelling in de reeks. Na «Moeke en de dwaas» brengt Van den Berg ditmaal «De dans van de bultenaar». De kursus voetreflexologie start vrijdag 11 februari en begelei der is Marcel Faes. Voetre flexologie is een alternatieve geneeswijze die opgang maakt en in een aantal gevallen thnk kan helpen. De kursisten zul len aangeleerd krijgen hoe men de voet kan masseren en welke middelen daarvoor zoal worden aangewend. Uiteraard wordt ook een brok theorie verstrekt. Muziekliefhebbers komen een tweede maal aan bod op zater dag 12 februari met de Rocky Pirror Night, met ditmaal be ter fuifwerk met Marcel Van- hilt van omroep Brabant. Aan vang te 20 uur. Theater is er ook voor kinderen en na de opvoering van «Prins gezocht» door theater 't Wespke komt zondag 13 februari het pop pentheater Maaike naar Beve ren. Op het programma: «De droomsoesen». Kinderen van 4 tot 9 jaar worden verwacht rond de klok van 14.30 uur. De gekende film van Steven Spiel berg «Raiders of the lost ark» wordt vertoond op donderdag 17 februari en begint om 20 uur. Een uitstap naar de steenkool mijn van Beringen staat zon dag 20 februari op de agenda. Men vertrekt aan De Spiegel om 6.45 u. en de trip gebeurt met eigen wagens. Deelname in de onkosten bedraagt 250 frank. We ronden dit overzicht af met nog een aantal kursussen die donderdag 24 februari van start gaan. Vooreerst is er de reeks taalexpressie onder het motto «woorden weven,^clan- ken bouwen». In een tweede kursus wordt er dieper inge gaan op het werk en de invloed van de filozofen Freud, Niet- sche en Sartre. Er zal worden nagegaan in hoeverre hun ideeëngoed nu nog toepasbaar en bruikbaar is. Aan elk van deze hoofdfiguren zullen twee avonden worden gewijd. Tij dens een eerste avond worden leven en werken besproken, tijdens een tweede worden de grondideeën nader bekeken. Voor al deze aktiviteiten kan men inlichtingen bekomen bij De Spiegel op het telefoon nummer 03/775.44.84. Er nog even aan herinneren dat vana-" vond, vrijdag 28 januari, T.C. Matic optreedt in het Gilden huis te Beveren. L.V.B. Rotary Aalst-Noord belichtte bij de wekelijkse lunch o.m. de aktie voor een volwaardige biliotheek in het O.L- .Vrouw Ziekenhuis te Aalst-Mijlbeek. Aktie waarvoor Rotary-lid Peter Van Gijseghem het embleem dat in jeugdboeken wordt aangebracht, ontwierp. De Rotary- leden samen met de Rotarac-jongeren brachten er reeds een 500-tal boeken voor samen. Traditioneel wordt de eerste week van de maand februari de week van de soldaat georganizeerd door Milac. Geen overbodige organizatie, want op die wijze wordt ook eens per jaar de schijnwerper gezet op de jonge mannen en vrouwen die op een of andere wyze hun legerdienst vervullen. De week van de soldaat is een organizatie van Milac, dat al jaren achter dit initiatief staat. Milac heeft een eigen pro gramma, wars van elke politie ke of syndikale binding. Ook onafhankelijk van het leger en de legerleiding. Iedereen kan trouwens aan de Milac organi zatie zijn medewerking verle nen. Het enige waar men reke ning moet mee houden is dat Milac zich aanbiedt ais een katolieke dienst. Men gaat er dus uit van de evangelische zending binnen een kerk. Milac is dan weer geen leden beweging, waarvoor je om lid te worden lidgeld moet beta len. Milac is gewoon een open deur waarlangs je naar binnen kan, maar langswaar je even goed weer kunt weggaan. Waarom? Elk jaar doen 30.000 Vlaamse jonge mensen een ruime stap in hun volwassen worden. Elk jaar zijn er immers 30.000 Vlaamse jonge mensen die hun legerdienst volbrengen. Na hun legerdienst zijn vele van deze jonge mensen echte vol wassenen geworden. Zij heb ben leren afstand doen van de eigen thuis zonder daarom de warmte ervan te vergeten. Dat zou althans zo moeten zijn. Helaas kunnen velen deze stap niet ten volle zetten en keren zij ontgoocheld terug. De band met thuis is vaak v.erbroken en wordt nooit meer echt hersteld zoals het zou moeten zijn. Milac gaat dus in feite over de soldaat en zijn thuis: zijn fami lie, zijn vrienden, zijn kennis sen, zijn parochie. We hebben de mogelijkheid om onze jon ge mensen deze stap te helpen zetten. Niet onderduiken Tijdens de week van de soldaat wil Milac alleen maar een op roep richten tot alle mensen van goede wil, om juist in deze wereld, die door zijn hardheid muren optrekt tussen mensen en gemeenschappen niet onder te duiken voor de anderen die soms niet meetellen. De Milac-afdeiing van de de kenij Aalst heeft voor de week van de soldaat een reeks akti viteiten uitgewerkt. Zo wordt er tijdens de eucharistievierin gen tijdens de weekends gebe den voor de soldaten van de parochie en voor de wereldvre de. In enkele parochies zal tijdens de homilie worden ge sproken over het tema «niet onderduiken». Tijdens de week van de soldaat ontvangt elke soldaat verder een kleine attentie van het plaatselijk Milac-komitee. Aan de kerkdeur zal na de eucharistievieringen het spe ciaal nummer van extra-rant soen te koop worden aangebo den. Het bevat zoals steeds heel wat informatie over het soldatenleven. Het is te ver krijgen aan de prijs van 25 fr. en met de opbrengst van deze verkoop kan Milac Aalst zijn soldatentijdschrift «De Ajuin» uitgeven. Dat soldatenblad wordt trouwens in de loop van de week aan alle soldaten be zorgd. In «De Ajuin» staat heel wat lektuur over de ver schillende Milac-komitees in Aalst. Tenslotte vermelden we nog de TD die op zaterdag 5 fe bruari om 20.00 u. in het jeugdhuis Terlinden plaats heeft. En voor de kinderen is er een grote jeugdprijskamp waarvoor men deelnemings formulieren kan bekomen bij de plaatselijke Milac-verant- woordelijken. Aan deze wed strijd zijn talrijke mooie prij zen verbonden. Milac doet echter nog meer. Wekelijks ontvangen de solda ten in Duitsland dank zij de goede zorgen van Milac «De Voorpost» en het parochieblad en om de twee maanden is er dan het soldatenblad «De Ajuin». Het moeilijkste werk bestaat er evenwel in om elke maand de adressen van de sol daten te bekomen. En bij ver jaardagen en bij bepaalde feestdagen zorgt Milac voor een kleine attentie voor de soldaten. Van de soldaten wordt echter ook een inspanning verwacht. Bijvoorbeeld een briefje naar de Milac-verantwoordelijke. Voor meer inlichtingen over Milac, over militievergoedin gen, uitstel, vrijstelling, enz. kan men in Aalst steeds te recht bij volgende personen: Sint-MartinusparOchie: E.H. Kamiel Philips, Hoogstraat 15 (21.74.10) of Wim Bogaert, Hoogstraat 35 (70.23.26); voor de Sint-Jozef parochie: E.H. José Boeykens, Dendermond- sesteenweg 20 (70.44.22), of Claude Provost, Jozef Me- gancksttraat 43 (78.77.93); voor de Sint-Annaparochie: E.H. Michel Bekaert, Roklijf 1 (21.32.16), Hugo Schepens, Oude Gentbaan 171 (21.74.99), Chris Scheerlinck, Lindenstraat 89 (21.58.62), Emiel De Schrijver, Welvaart straat 56, Paul De Brauwer, Roklijf 19 (70.33.511. Gilbert De Lombaert, Leo De Bethu- nelaan 52 (21.57.15), Koen Liebaut, Regelsbruggestraat 124 (70.06.29), de parochie Onze-Lieve-Vrouw Mijlbeek en Sint-Paulus: E.H. Gosseye, Onze-Lieve-Vrouwplein 12 (21.75.51), E.H. I Coppens, Sinte-Barbarastraat 20 (78.80.16) en Hubert Nevens, Larewei 19; parochie Heilig Hart: E.H. Jaak Lievens, Hei lig Hartlaan 22 (21.40.34), Jo- han Coen, Park De Blieck 42 en Jean-Marie Heyman, Land bouwerstraat 36 (70.39.05); parochie Sint-Jan Immerzeel: Henri Verbeken, Dennen boomstraat 8 (70.04.12); voor Gijzegem: Rudy De Maeyer, Pontstraat 19 (21,55.91); voor Moorsel: Pierre De Roy. Driesstraat 39 (70.38.64); voor Erembodegem: mevrouw Groebbens, A. Van de Made straat 115 (21.84,59) en voor Terjoden: Dirk Van Yperzee- le, Lindenlaan 29. Het initiatief ging eigen lijk uit van de Nederland se mevrouw Cantineaux die reeds jaren lang de patiënten bezoekt en hun eventuele vraag naar lek tuur, en naar welk soort, nagaat. Ontspannings- lektuur wordt meest ge vraagd, liefdesverhalen meest door de dames, terwijl de heren het meer bij oorlogsromans en dektektiveverhalen hou den. Reisverhalen en strips worden door leden van beider kunne even eens fel geapprecieerd. Mevr. Cantineaux, die blijkbaar van aanpakken weet, startte ook reeds een uitleningsdienst van cassettes met klassieke muziek. Grote letterboe- ken blijken eveneens een must te zijn en eventuele financiële steun wordt gebruikt voor aankoop van dergelijke boeken waaraan blijkbaar grote behoefte bestaat. In het voorbije jaar ge beurden er niet minder dan 11.000 uitleningen en daarenboven is de da me steeds bereid waar nodig zelf te gaan voorle zen. Vla het boek heeft ze trouwens kontakt en in zekere mate impakt op de leesgierige patiënten die vanzelfsprekend over veel tijd beschikken en in lektuur een aangenaam tijdverblijf vinden. Eventuele boekenover- schotten gaan naar weeshuizen, bejaarden homes of naar de patiën ten bibliotheek van het St.-Elisabethgasthuis, het «hospitaal». Anderzijds stelde toe komstige schepen van fi nanciën Etienne Bogaert samenwerking met de stedelijke openbare bilio theek in het vooruitzicht. Rotary Aalst-Noord steunt nog een ander projekt in verband met ziekenhuizen. Via dr. Janseghers uit Erpe-Me- re, onlangs benoemd tot direkteur van het groot ste ziekenhuis van Kins- hasha, het Kikwit-zieken- huis in Zaïre, ijvert Rota ry ook voor aanleg van de wateraanleiding in dit etablissement. Pompen en leidingen werden in derdaad door Rotary aangekocht en tevens werd gezorgd dat deze ter bestemming kwamen. Anderzijds stelt het O.L.N-Ziekenhuis, zoals trouwens ook de Genera le Bankmaatschappij, de Aalsterse Rechtbank en de brouwerij De Gheest, haar deuren open voor een ander initiatief van Rotary, de «be roepsdag». Evenement dat wel even in een nieuw kleedje wordt gestopt. Waar Rotary de laatste Een 170 trouwe bestuursleden waren zaterdag 22 januari samen gekomen in de feestzaal van Het Volk om er de traditionele nieuwjaarsviering mee te maken. Onder de voornaamste genodig den bemerkten wij Volksvertegenwoordiger Miet Smet, provin cieraadslid Paul Magherman, burgemeester en Mw Liebaut, schepenen en raadsleden van de ACW-strekking, gewestelijk vakbondssekretaris, Julien Vergeylen, en de voorzitter, en ver schillende bestuursleden van het gewestelijk ACV. De proost van de beweging, onderpastoor Pierre De Vidts opende de feestviering met een kort gebed en een zeer korte toespraak. Aan de aanzittenden werd dan een zeer demokratisch, maar daarom niet minder smakelijk avondmaal aangeboden. Na de maaltijd volgde dan de hoofd- brok van de avond: namelijk de feestrede, gehouden door Julien Vergeylen. Zijn nieuw jaarswens was uiteraard wel syndikaal getint. Wie zou dat ook anders hebben verwacht? Aan zijn wensen voor gezond heid, voorspoed en vrede kop pelde hij daar meteen de fak- toren strijdbaarheid, mens waardig inkomen, behoud van koopkracht, syndikaal overleg aan vast. 1982 was heel zeker geen jaar waar we fier kunnen over zijn. We zitten bijna met een half miljoen werklozen. Een zeer moeilijk overleg syn- dikaten-VBO staat ons te wachten. Een tewerkstellings- pakt is er nog steeds niet. Wij hebben weliswaar een regering die bestuurd heeft en die maat regelen heeft genomen, in plaats van ellenlange bespre kingen die vroeger op niets uitliepen. Volgens sommigen is deze regering met haar vol machten veel te liberaal opge treden. Volgens anderen is het alleen de CVP die haar stempel op de regering drukt. De waarheid zal wel ergens in het midden liggen. 1983 zal ook een be langrijk jaar zijn, omwille van de sociale verkiezingen. Die verkiezingen zijn in de eerste plaats demokratisch. Zij zullen verder zorgen voor de noodza kelijke aflossing van sommige ouderen door nieuwe mensen. Van nu af aan moet er al gewerkt worden aan de vor ming van de lijsten. Julien Vergeylen wenst aan alle ACV-leden dat zij de bewe ging trouw blijven, dat zij re gelmatig de bijeenkomsten bij wonen, en dat zij aktief en dynamisch medewerken. Hij beklemtoont ook de sa menhang die er moet bestaan tussen het grote Lokeren en de samenstellende deelgemeen ten, Eksaarde, Doorslaar en Daknam. Hij dankt nogmaals al de bestuursleden voor hun inzet, en ook de vrijgestelden voor hun vele werk, vaak ge paard met overuren, en hun dienstbetoon. Nadien werd dan door orkest Coppejans het sein gegeven voor de eerste dans. Dat het bij die eerste dans niet is geble ven kan men wel raden. Tus sendoor was er ook nog een grote tombola, wat ook de ge zelligheid nog kwam verhogen. En het was al zeer zeer laat (of moeten wij niet eerder zeggen «vroeg»), eer de laatste men sen het Volk verlieten om nog wat te gaan uitrusten van een aangename, maar toch ook wel een vermoeiende avond. Bij wijze van inlichting geven wij hierbij, ook nog eens de zitdagen der Centraal-propa- gandisten te Lokeren: 1) In de bureaus van het ACV Het Volk, ^oststraat: METAAL: 3C dinsdag van de maand van 16 tot 17.30 u. TEXTIEL: elke woensdag van 15.30 u. tot 17.30 u. HOUT BOUW: lc en 3' woensdag van 17 tot 18 uur. VOEDING: lc en 3e dinsdag van 16.30 u. tot 17.30 u. CURO: T woensdag van 17 tot 19 uur. CCOD: T maandag van 18.30 u. tot 19.30 u. ACV-JONGERENT en 3' zaterdag van 10 tot 11.30 u. 2) In het Centrum: CVC: 2' dinsdag der onpare maanden van 19 tot 19.30 u. LBC: 2' dinsdag van 19.30 u. tot 20 uur. (jvl) De Pas- en Steenbeek, zo schrijft de Werkgroep Leefmi lieu Aalst, blijft de aktualiteit halen. Gemeenschapsminister van leefmilieu, waterbeleid en onderwijs. Jan Lenssens, heeft de Werkgroep Leefmilieu van Aalst laten weten dat de wer ken aan de Pas- en Steenbeek in drie fasen zullen verlopen. De eerste fase zou de bouw van een krooshekreinigingsin- stallatie aan de instroomzijde van de overwelving van de Vondelbeek in Dendermonde en van een duiker voor de Steenbeek of Bandsloot in de Denderbellebroekpolder om vatten. De tweede fase zou de aanleg van een verbinding tus sen de Vondel- en de Steen beek, alsmede de normalizatie van de Steenbeek tot aan het gemaal van de Denderbelle broekpolder inhouden. De derde fase zou de verbetering van de waterbeheersing in het meer stroomopwaarts gelegen gedeelte van de Steenen Pas beek omvatten. De werken van de eerste fase, zo deelde minister Lenssens mee, zijn aanbestedingsklaar. Betreffende de werken van de tweede fase wordt thans in op dracht van het gemeentebe stuur van Lebbeke een land- schapsekologische studie door de rijksuniversiteit van Gent gemaakt. Wat de werken aan de derde fase betreft, is het de bedoeling eerst een land- schapsekologische studie te maken, alvorens tot uitvoering van de werken over te gaan. In het maandelijks tijdschrift van de Werkgroep Leefmilieu Aalst lezen we ook dat er zes prachtige schilderijtjes werden gemaakt over de Pas- en Steenbeek. De bekende kunst schilder Eddy Van Moeseke maakte ze. De landschappen op de zes postkaarten zijn te rug te vinden in Moorsel, Her- dersem. Denderbelle en Leb beke en dit telkens in de omge ving van de Pas- of Steenbeek. Deze unieke en kunstvolle luxepostkaarten worden aan geboden in een mooie map aan de prijs van 100 fr. Ze zijn te verkrijgen op vol gende adressen: André Schol- laert, Raffelgemstraat 14, bus 1 te Aalst (053-77.84.19); Gui- do Uyttersprot, Kerkhofstraat 5 te Baardegem (052- 35.88.87); H. Van Gijzeghem. Hogebrug 53 te Denderbelle (052-21.19.73); Frans De Sa- deleer, Stationsstraat 119 te Gijzegem (053-21.72.55) en te Herdersem bij Raymond Cop pens, Beekkant 4 (053- 77.36.71); Frans Janseghers, Pontweg 51 (053-77.51.34); Jos Lambrecht, Pontweg 7 (053- 70.17.88) of Jan Steenhoudt, Grote Baan 23; voor Lebbeke bij Alfons Van Puyvelde, Schuurkenstraat 5 (052- 35.81.04) en voor Moorsel bij Louis.De Koninck. Kokstraat 43, Roger Hiel, Bredestraat 19 (053-70,43.04); Frans Fran- saer, Kruisabeel 65, Ariel Van den Bossche, Houtenkruis 6 en Anny Van Vacrenberg, Kapel- leweg 2 (053-77,97.18). Met deze postkaarten wil het aktiekomitee Pas- en Steen beek de problematiek rond de beken in de algemene belang stelling plaatsen. De prent kaarten boden de gelegenheid om aan te tonen hoe enig mooi de streek rond de hier vermel de beken nog is, gelegen in een rustig en langschappelijk waar devol gebied dat door weini gen gekend is. Door de geplan de kanalisatiewerken aan de Pas- en Steenbeek dreigt deze streek voor eeuwig verminkt te worden en zullen de mooiste hoekjes er verdwijnen. Deze kaarten zullen dan een blijven de herinnering vormen. Van 3 tot en met 13 februari vindt te Antwerpen het 13c Internationaal Filmfestival plaats. Films die in het com merciële circuit minder kans krijgen om door het groot pu bliek bekeken te worden, ont vangen door dit festival de waardering die ze verdienen. jaren zorgde dat ret«- kastudenten en laatn! jaars A2 op de beröe dag allen samen in étjf zelfde zaal werden konfronteerd met sen uit de dagelijl praktijk werd nu géi' teerd voor het beht van de formule, ervar^ opdoen van mensen het vak, doch nu op plaats van tewerkstell zelf. Deze beroepstu.. gaat dit jaar in boven melde inrichtingen d ,r op woensdag 2 maar namiddags. Te Destelbergen werd een re gionale afdeling Oost-Vlaan- deren van de MG-Car Club opgericht. Meer dan 50 MG eigenaars waren op deze bij eenkomst aanwezig. Wie voor deze club belangstelling heeft kan zich steeds richten tot de Taverne 't Pauwken, Reinaart- straat 51 te 9210 Destelbergen (091-28.52.34). de c op. i-j Vijf jaar is het geleden dat Rotary Aalst-Noord startte met een aktie voor noodsignalisatie voor alleenwonende ouden Ier van dagen. Tijd dan ook voor Paul Keymeulen, initiatief nemer en stimulator van deze aktie, om het resultaat van deze aktie even onder de loupe te nemen. Bedoeling was te voorkomen dat deze alleenwonenden bij plots ziek worden of bij een eventuele val in de onmoge lijkheid zouden verkeren iemand te bereiken die hen zou kunnen helpen. Een telefoontoestel is in dergelijke gevallen niet steeds hanteerbaai. Men kan er wellicht niet aan, men kan misschien niet meer recht of men heeft niet meer het nodige bewustzijn en koelboedigheid om nummers te draaien. Het door Rotary gelanceerde toestel werkt onder alleen omstandigheden en van de hulpeloosheid van de bejaarde heeft de buitenwereld geen kennis tenzij deze bij wie het ontvangtoestel werd neergezet. Een vertrouwenspersoon die wel in een straal van maximaal 60 m moet wonen want het zendertje heeft geen grotere reikwijdte. Het minusku le S.O.S.-toestelletje wordt steeds door de bejaarde 0[cns zak gehouden zodat hij het hopelijk in alle omstandighe ont den kan hanteren. Een eenvoudige druk op een knopjf [e volstaat immers opdat bij het ontvangsttoestel bij d(,et vertrouwde buur een sirene zou gaan loeien waardooi deze weet dat hij dadelijk de bejaarde moet gaan vinden Sirene die blijft gaan tot de ontvanger zelf een kno|re, indrukt. Ook bij tijdelijke afwezigheid hoort hij dus bi thuiskomst dadelijk het noodsignaal In het Aalsterse zijn zo een tachtig toestelletjes in gebruik e en hun nut werd door de ervaring alleszins reeds meer dai sl bewezen. Alleenwonenden voelen zich meer gerust ei e|j veiliger tegen diefstal of inbraak en kunnen langer in dqei eigen woning verblijven waardoor ze dan alleszins eei!ai minder zware last vormen voor de gemeenschap dai eie, wanneer ze in een rusthuis zouden worden opgenomen. vjj Alhoewel OCMW-voorzitter het voorstel positief noemdije kwam er van overname ervan door het OCMW tot hiertot niets in huis. Rotary wil nu met het nieuw stadsbestuur en de nieuwi en OCMW-Raad tot een overeenkomst trachten te komen. ;he L-H ,erg TURN- EN SPORTKLUB DENDERMONDE Dames - heren - kinderen (vanaf peuters) Gym, konditietraining, turnen en bewegings opvoeding - met of zonder muzikale begelei ding Elke dinsdag, woensdag en donderdag en zaterdag Tel. 052/33.66.27 Lokeren. In zaal de Roos had het feest voor de minder-validen plaats, (md) Lokeren. Feest voor de gehandikapten. (md) Waasmunster - Bond Moyson Hamme - Volkshuis Dinsdag 1.2.83: 18.00 u.-18.30 u.: Berlare - Volkshuis 18.45 u.- 19.15 u.: Hamme - Volkshuis Vrijdag 4.2.83: 10.00 u.-12,00 u.: Bond Moyson-Dendermonde Zaterdag 5.2.83: 10.00 u.-10.30 u.: Grembergen - 't Ros Beiaard 10.30 u.-11.00 u.: Dendermonde - Volkshuis 11.00 u.-12.00 u.: Sint-Gillis - 't Potterken Maandag 7.2.83: 17.30 u.-18.30 u.: Zele - Volkshuis Dinsdag 8.2.83: 18.00 u.-18.30 u. 18.45 U.-19.15 u. Vrijdag 11.2.83: 10.00 u.-12.00 Bond Moyson - Dendermonde Zaterdag 12.2.83: 9.30 u.-10.15 u.: Buggenhout - Brouwershuis 10.20 u.-11.00 u.: Baasrode - Volkshuis 11.00 U.-12.00 u.: Sint-Gillis-'t Potterken Maandag 14.2.83: 17.30 U.-18.00 u.: Wichelen - Volkshuis 18.15 U.-18.45 u.: Wetteren - café 't Geheim Dinsdag 15.2.83: 18.00 u.-18.30 u.: Berlare - Volkshuis 18.45 u.-19.15 u.: Hamme - Volkshuis Vrijdag 18.2.83: 10.00 u.-12.00 u.: Bond Moyson - Dendermonde f,an Zaterdag 19.2.83: 10.00 u.-10.30 u.: Lebbeke - Volkshuis 10.30 U.-11.00 u.: Dendermonde - Bond Moyson 11.00 u.-12.00 u.: Sint-Gillis - 't Potterken Maandag 21.2.83: 17.30 u.-18.30 u.: Zele - Volkshuis Dinsdag 22.2.83: 18.45 u.-19.15 u.: Hamme - Volkshuis Vrijdag 25.2.83: 10.00 u.-12.00 u.: Bond Moyson - Dendermonde Zaterdag 26.2.83: 10.00 u.-10.30 u.: Appels - Volkshuis 10.30 U.-11.00 u.: Oudegem - Volkshuis 11.00 U.-12.00 u.: Sint-Gillis - 't Potterken Maandag 28.2.83: 17.30 U.-18.00 u.: Kalken - Volkshuis 18.15 u.-18.45 u.: Wetteren - café 't Geheim 27502-1 toe; slra I de buur er s rvoc ns roor 9 bi ernt Br ir

De Voorpost | 1983 | | pagina 8