Krijgt P.V.B.A. Buyl in Hleldert uitbreidingsvergunning Volkstuinders van Wieze voor jaarfeest bijeen Katolieken en Orthodoxen samen te Baardegem O.K.A.-Schellebelle terug op skivakantie Scalafeest Kracht en Geduld Sint-Niklaas Hedwig Meert nog steeds vermist 26 - 4.2.1983 - De Voorpost weers In verband met de uitbreidingsplannen en verdere exploi tatie van pluimveeslachterjj PVBA Kamiel Buy! - Van den Broeck, Bisschopweg 4 te Meldert konden tot 28 december jongstleden bezwaren worden ingediend by het baat en kommeronderzoek. Bezwaarschrift van Raldes Raldes, Regionaal Aktie- komitee Leefmilieu Den der en Schelde diende een bezwaarschrift in. «Door verdere uitbreiding zou dit bedrij fdienen gerekend bij de eerste klasse van «ge vaarlijke, ongezonde en hinderlijke inrichtingen», stelt Raldes. «Uitbreiding zou wettelijk niet mogelijk zijn daar het bedrijf zich bevindt in een residentieel woongebied. Zulks zou en kel kunnen in een agrarisch gehucht. Pogingen om met de uitbater tot een minne lijke schikking te komen en herhaalde klachten bleven zonder gevolg. Het gaat hoofdzakelijk om geur- en lawaaihinder. In riolen ge loosde aal samen met de ganzen, eenden, kalkoenen die op een nabijgelegen weide alsook in hokken huizen, zorgen voor een geakkumuleerde geurhin der. Lawaaihinder komt van dieren en draaiende motoren tot in de late avond en van lossen en la den zelfs 's nachts. Raldes verzoekt dan ook dat uitbreiding zou worden geweigerd en via strengere uitbatingsvoorwaarden de bestaande hinder tot het strikte minimum zou wor den herleid. Tot zover het bezwaarschrift van Raldes. Enkele feiten op een rijtje Op 8 oktober 1981 wordt aan K. Buyl de vergunning om verder een pluimvee slachterij met slachtkapaci- teit van minder dan 500 kippen per dag door het Kollege van Burgemeester en Schepenen van Aalst ge weigerd. Op 21 oktober 1981 ver zond K. Buyl per aangete kend schrijven naar het Provinciaal Gouvernement een schrijven waarin hij be roep instelt tegen het be sluit van het Kollege. Op 17 maart 1982 wordt de beslissing van het kollege, de weigering van de exploi tatievergunning, door de Bestendige Deputatie ver nietigd. Voor een proefter- mijn van één jaar, dus tot 10 maart 1983 wordt vergunning verleend voor exploitatie van een slacht- bedrijf van minder dan 500 dieren per dag, zulks mits het naleven van het Alge meen Reglement voor Ar beidsbescherming en vol gende bijzondere voor waarden: maatregelen moeten wor den getroffen opdat het ge luid zich zo mogelijk niet buiten de inrichting zou voortplanten en dat ten minste het gemeten of ge ëvalueerd geluidsniveau in de omgeving een normale buurtlast niet zou over schrijden. Geluidsniveau dat gemeten in de nabij heid van gebouwen vreemd aan het bedrijf en gewoon lijk door mensen bezet vol gende waarde, gemeten over minstens één uur, niet mogen overtreffen: 50 deci bel bij dag, 45 's avonds en 40 's nachts. Achtergronds geluid mag 10 decibel bij dag en 5 decibel 's avonds en 's nachts niet overtref fen. De dag gaat van 7 tot 19 u, de avond yan 19 tot 22 u en de nacht^an 22 tot 7 uur; de container voor opbergen van pluimen en afval dient van een deksel voorzien; recipiënten met dierlijke afval mogen nooit in open lucht doch enkel in een goed afgesloten lokaal wor den opgesteld. Lokaal en recipiënten moeten min stens ééns per week gerei nigd en ontsmet; onmiddellijk na het slach ten dient het bedrijf telkens volledig worden gekuist; binnen zes maanden na on derhavig besluit moeten maatregelen worden ge troffen om te voldoen aan de vereisten nopens ge luidshinder; lossen van dieren mag tij dens wintermaanden niet gebeuren tussen 21 en 7 u (oktober tot april) en tij dens zomermaanden (mei tot september) tussen 23 en 6 u; dieren die in de slachtmim- te worden binnengebracht moeten onmiddellijk wor den geslacht na door elec- tro-anesthesie te zijn ver doofd; de bepalingen betreffende de keuring van en de han del in vlees van gevogelte dienen stipt te worden na geleefd; elke uitbreiding moet ge beuren via een nieuwe ver gunning. De voorgeschiedenis Op 9 oktober 1980 had het Schepenkollege een ver gunning voor een proefpe riode van één jaar verleend doch weigerde verlenging verwijzende naar klachten waaruit zou blijken dat de uitbater geen inspanningen deed om aan de gestelde voorwaarden te voldoen en niet meewerkte na kontro- les en aanmaningen. Tijdens de uitbating op proef werden klachten ge formuleerd, mondeling en schriftelijk m.b.t. geluids- en geurhinder doch K. Buyl voert aan aan de ge luidshinder te hebben ver holpen via aanbrengen van een geluidsscherm en dat geurhinder onoverkomelijk is bij bepaalde weer- of luchtdrukwijzigingen Daar de hinder alhoewel hij de gewone maat van buurtlast overschrijdt vol gens het onderzoek zou kunnen beperkt worden werd een voorlopige ex ploitatievergunning afgele verd voor één jaar. Wat werd er sinds gedaan Begin april 1982 werden twee ventilatoren Prestcold vervangen voor een som van zowat 14.000 fr plus BTW. Midden-oktober 1982 wer den een loodgordijn en bondalplaten geplaatst voor de som van 30.000 fr plus BTW. In juli werd gezorgd voor reinigen van motoren en vacuümpomp en begin ok tober voor geluidsisolatie van de bedrijfsgebouwen voor 28.000 fr plus BTW. In november werd een ge luidsscherm in soepel trans parant PVC geplaatst voor 34.000 fr plus BTW. Gezorgd werd eveneens voor een schuifdeur in staal voor het slachthuis evepals voor een slachtstoel met af scherming, en verder voor een afscherming met twee deuren voor de container met slachtafval. Van de In- spektie van de Vleeshandel werd vernomen in juli 1982 dat de firma kan erkend worden als slachthuis voor slachten van gevogelte met een kapaciteit van minder dan 500 stuks per dag. Op 19 november 11 beves tigt het Provinciaal Gou vernement dat wat betreft geluidshinder afdoende maatregelen werden ge troffen. In een zelfde schrijven wordt er echter op gewezen dat de uurrege ling voor lossen laden moet worden geëerbiedigd en dat de dieren moeten ge slacht worden na verdo ving. Nogal wat hinder zou worden veroorzaakt door het blaffen van een waak hond, zaak die voor verder onderzoek in het raam van het politiereglement op door honden veroorzaakt lawaai aan het stadsbestuur van Aalst werd overge maakt. August Aelbrecht Door ons gepolst over de huidige stand van zaken verklaarde ons August Ael- brecht-Du Bois wat volgt. «We deden reeds herhaal de malen vriendschappelij ke pogingen om met Ka miel Buyl een regeling te treffen die beide standpun ten zou verzoenen doch de ze bleven steeds vruchte loos. Boter aan de galg. Ik ben trouwens niet de enige die te klagen heeft. Wél de vijfde... Alhoewel reeds beterschap hier en daar is bereikt is er nog steeds lawaai- en reuk hinder. Zodanig dat mijn kinderen die op de achter kamer slapen slapeloze nachten doorbrengen met alle gevolgen van dien en dat mijn vrouw het niet langer uithouden kan. De Hollandse vrachtwagen met een 10.000-tal duiven laadt momenteel niet meer op de hof doch op de Bis schopweg zelf gedeeltelijk af, rijdt dan weg en komt tegen 7 u terug. De geluids hinder is er weinig minder mee. Lawaaihinder is er verder wegens de talrijke ganzen en eenden die in niet reglementaire hokken zitten. De hokken zijn langs de voorzijde alleen met traliewerk afgespan nen en 's nachts laten deze dieren zich horen telkens ze iets bemerken en ver mits er ook 's nachts ge werkt wordt... Lawaaihin der eveneens van twee gro te diepvriezers waarvan elementen defekt zijn en die bij het draaien dan ook lawaai maken om horendul van te worden. Met golf platen is dat nu wel iets verbeterd maar alleszins nog onvoldoende. Die hok ken met ganzen en duiven staan daarenboven 30 ca» op onze eigendom. Iets dat momenteel op de rol van het gerecht staat. Reukhin der anderzijds van de «messing» die vlak bij de afsluiting werd geplaatst en elke zaterdag, kwestie van te verkleinen in volume, in brand werd gestoken wat geweldige stank veroor zaakte. Reukhinder eveneens we gens het feit dat de afwate ring rechtstreeks in de rio lering uitmondt. Iets waar voor ik goed geplaatst ben om het te weten als ge meentewerkman. Met goede wil is een oplos sing steeds te vinden doch ik heb veel twijfels over het feit of er bij Buyl wel enige goede wil te vinden is». Tot daar de klok Aelbrecht. Kamiel Buyl-Verhasselt Om redenen van volledige objektiviteit willen we ook de andere klok laten horen. «De vrachtwagen komt voortaan niet vóór 7 u 's winters, de reglementaire tijd. Ik ben momenteel doende een hok volledig vrij te maken waar ganzen en eenden worden in onder gebracht. Een volledig ge sloten hok zodat er geen lawaai van eenden of gan zen nog zal te horen vallen. Volgens meningen van de provinciale diensten is het aantal decibel zodanig dat er geen lawaaihinder meer is. Ook wat betreft de wer king van de diepvries die geïsoleerd werd. Wat be treft reukhinder kan die er niet meer zijn. Denis De Maeseneer komt regelma tig ruimen, het vilbeluik van Denderleeuw haalt we kelijks afval op en papier-, plastiek- en houtafval wordt in gesloten contai ners opgehaald door een firma uit Geluwe. De «beerput» wordt elke maand leeggetrokken. Qua afwatering is er geen spra ke van pluimen of enig al- valprodukt te laten uitmon den in de riolering. Ik heb drie septischeputten en het afvloeisel werd gekontro- leerd en goed bevonden door de inspekteur van de gezondheidsdienst. Ik heb ze trouwens uitgenodigd zich er andermaal van te komen vergewissen. Een apparaat om de dieren elektrisch te verdoven vóór de slachting, werd aange vraagd en de faktuur werd reeds naar de provinciale diensten opgestuurd. Dat mijn hokken op andermans eigendom zouden staan is een verzinsel. De platen door mijn buur geplaatst staan op de scheidingslijn en mijn hokken staan er vóór.» Tot daar Kamiel Buyl die ons verklaarde van goede wil te zijn en niemand eni germate te willen hinderen. Zelfs ten prijze van heel wat onkosten. Lebbeke. De leden van de volkstuinen Wieze in feeststemming (vh) De leden van het Werk van den Akker uit Wieze andere folkloreprenten. Toen het filmapp; verzamelden vonge vrgdag in het Brouwershuis voor hun We vonden vele Wieze- weer kon rusten was er ui jaarlijks souper. Naar traditie werden ze verwelkomd naars terug in aktie tijdens te over om over de teerdjtfA door voorzitter Van den Steen Louis, die in korte bewoor- de W.O.F.-stoeten, of kij- na te kaarten; de babi dingen de levenskracht van het Werk te Wieze aantoonde, kend langs de wegen van tjes gingen uiteraard i o.m. door de aanvoer van jong bloed in de bestuursrangen het dorpscentrum; en we over de nakende lenteaki^hi' (Paul D Hondt en Alfred Lambrecht). volgden de ups en downs viteiten van de volkr1^1 Na zijn toespraak dampten echt iets om van te «profi- van de opeenvolgende tuinder, de lekkere borden soep teren»! kaatsploegen uit het bier- Het was al tamelijk Ia -met de spekvisjes er in- De koffie was amper ge- dorp. Helaas hoeveel van - begrijpelijk als de daroiun> op de tafels; ook de gema- schonken of daar stond ki- dje vele oud-Wiezenaren er bij zijn - toen de eersif0^ rineerde kip vonden de eet- neast Paul Moens al klaar zijn er in de laatste kwart- koppels het Brouwersht grage klanten heerlijk; om enkele oude films over eeuw al ter ziele gegaan? verlieten. En weet wel: i toen volgden de profiterol- Wieze af te rollen. We za- Dat was een bedenking die Wieze blijft het Werk va les: een minder gekend ge- gen de eerste uitgave van men vorige vrijdag van ver- den Akker steeds optimis recht, dat door kenners de Wieze-Oktoberfeesten, schillende kanten kon op- en altijd wakker... TOOr aangeprezen wofdt, dus een brokje kaatsleven en vangen... (jvj|«>c )e d heel OverZucht van de vergun ningsprocedure Schepen Anny De Maght schetst ons dan het verloop van de procedure in ver band met de vergunning van PVBA Buyl. Er dient wel onderscheid te worden gemaakt: de vraag van Buyl is niet alleen ver der gaan met de huidige kapaciteit doch wel tevens overschakelen naar een grotere hoeveelheid slacht dieren. Van tweede klasse waarvoor het stadsbestuur bevoegd is overschakelen naar eerste klasse wat on der de bevoegdheid valt van de bestendige deputa tie maar waarbij vanzelf sprekend het stadsbestuur om advies wordt gevraagd, advies dat in de meerder heid der gevallen wordt gevolgd. Op 6 september 1972 werd door het toenmalig Mei derts Kollege van burge meester en schepenen een vergunning verleend voor het uitbaten van een pro- paangashouder met een waterinhoud van 1.000 li ter. Dat was een eerste stap. Op 23 april 1980 werd een vergunning aangevraagd voor het uitbaten van een pluimveeslachterij met een slachtkapaciteit van minder dan 500 kippen per dag. Zulks impliceert dan wel dat tot dan werd gewerkt zonder vergunning. «Geen unicum», zegt ons de sche pen. Bij de fusie waren er inderdaad voor de negen deelgemeenten amper in totaal een 200-tal vergun ningen terwijl er nu een 120 150 dossiers pei jaar wor den afgewerkt. Buyl was dus zeker geen uitzonde ring doch het nieuw be stuur heeft Aalst ook op dat vlak eens doorgelicht en waar men niet in orde was werden de mensen ver wittigd en kregen tijd om zich in orde te stellen. Op 9 oktober 1980 leverde het Aalsters kollege een vergunning af met strenge voorwaarden voor het uit baten van dit bedrijf over een proeftermijn van één jaar. Tot 9 oktober 1981 werd dus tijd gegeven om zich aan te passen met als supplementaire voorwaar den naast dc gewone uitba tingsvoorwaarden: dagelijks reinigen van alle lokalen zodat geen sporen van ingewanden of mest nog kunnen worden aange troffen; frigo en inpakplaats dienen bestendig in goede hygiëni sche staat worden ge houden; het terrein achter het hoofdgebouw moet opge ruimd worden; het lokaal voorbehouden voor verdachte levende dieren mag enkel tot dat doel gebruikt worden; slachtafval, pluimen en mest moeten regelmatig verwijderd worden uit de omgeving van inpak- en reinigingsplaats; alle machines en gebruikte voorwerpen moeten na elk gebruik steeds gereinigd worden; afvalwaters mogen slechts na degelijke zuivering in openbare riolering geloosd worden; levende barbaries mogen nooit langer in het verblijf vertoeven dan de tijd nood zakelijk voor het slachten. Barbaries moeten dus on middellijk worden geslacht en niet eerst een zekere periode in een of ander hok of in openlucht verblijven; maatregelen moeten wor den getroffen dat geen en kele vorm van lawaai van dieren of machines de bu ren zou kunnen hinderen; om geurhinder tegen te gaan moet gans het bedrijf bestendig in staat van rein heid verkeren. Na verloop van een jaar en het sturen van verwittigin gen en aanmaningen aller hande werd wel een aan vang gemaakt met een paar voorzorgsmaatregelen doch onvoldoende. Zich baserend op onder zoeken, controles en klach ten heeft op 8 oktober 1981 het stadsbestuur besloten de vergunning definitief te weigeren. Tegen deze kollegebeslis sing stelde K. Buyl dan be roep in bij de bestendige deputatie op 26 oktober 1981. Op 19 maart 1982 neemt de bestendige deputatie het besluit een vergunning voor het exploiteren van een pluimveeslachterij met slachtkapaciteit van minder dan 500 kippen per dag toe te staan voor een proefter mijn van één jaar. Vergun ning verleend mits inacht neming van een hele reeks voorwaarden. Noc brengen en gevolg te geve to aan de aanmaningen qn^g lawaai- en reukhinder. Op 8 november 1982 werfcêvt dan door de PVBA Bujiast Van den Broeck een aai'to vraagbundel ingediend biKns de bestendige deputat voor: het uitbreiden en verdi exploiteren van een lx ju staande pluimveeslachtei ho< tot een dagelijkse slachtki aalk pariteit van 2.500 stulpen (kippen, duiven, eenden, kalkoenen en ktf*™ nijnen); het verder exploiteren vC een bovengrondse pr enj paangastank met een wat pkl rinhoud van 1.000 1; Bier het uitbreiden en verdi aai exploiteren van motoren ste koelinstallaties, 1 plukma chine, 1 longenzuiger, dompelaar, 1 plukker, en turbine met een gezametC" lijke drijfkracht van 11, w,, kilowatt). Momenteel werd de aan n n vraag door de deputatii f» aan het stadsbestuur voo !"en advies overgemaakt en de ze procedure is nu in gang De schepen benadrukt da u ze zeker niemands boter ham wil ontnemen doch da,dii haar taak erin bestaat ck drie wet te doen naleven. Alspi schepen onthoudt vrouw De Maght zich zoals trouwens ikzelf uiter Tegen de beslissing van de deputatie van 19 maart werd door de stad bij de Raad van State geen annu- latieberoep ingediend om dat de deputatie de vergun- ning slechts voor een proef- toegepast worden. Cioedrl'»-- termijn van één jaar ver- leende en Buyl in de gele genheid nogmaals wilde stellen orde op zaken te aard, van enige kommen yee taar op de standpunten van beide partijen doch kom! er alleszins voor uit dat d< stee wet door iedereen moe wil is er nodig 1 zijden... Reeds voor de tweede maal organiseerde de «Jongeren- gemeenschap voor Evange lisch leven Baardegem- Meldert» samen met «Jon ge Kerk» in de St. Marga- retakerk te Baardegem on der impuls van Paul Jacobs een Vesperdienst volgens de orthodoxe ritus. Dit uit gerekend in de «Week» waarin wordt opgeroepen tot éénheid onder alle kris tenen. Pope Ignace Peckstadt, aartspriester, geassisteerd door diaken Marcel gingen voor in deze vesperdienst die, alhoewel aansluitend bij vespers van anglikanen, protestanten en katholie- De Kerst- en Nieuwjaarsvakantie zit er pas op en hier is O.K.A. (Oud KSA-Actiegroep) uit Schellebelle reeds met een nieuwe aanbieding. Tijdens de Paasvakantie gaat O.K.A. terug naar het pittoreske dorpje Oetz in de Oetztaler Alpen. De Oetztaler Alpen bevinden zich in het hartje van het Oostenrijkse Tirol. O.K.A. werkt voor de organisatie van deze reis samen met VTBS-Lokeren. Iedere keer opnieuw wordt het een vakantie om van te dromen. Wat O.K.A.-Schellebelle u nu biedt: Een achtdaagse reis van 10.4.83 tot en met 17.4.83. Een luxe-autocar brengt je in één dag ter plaatse. De bus bijft er gedurende de ganse reis ter beschikking voor het vervoer naar de lift en voor de uitstappen. U hebt volpension en het middagmaal kan je gebruiken in één van de twee bergrestaurants op 2300 m. Ofwel beneden in het hotel. Ski-lessen worden gegeven door ervaren skileraars. Je kan de zetel- en sleepliften gebruiken tot 2300 m en prima skimateriaal kan je ter plaatse huren. Er wordt gezorgd voor folkloristische avonden en voor muzikale begeleiding. Wat u er gratis bij krijgt en wat er bovendien nooit ontbreekt is een reuze-gezellige familiesfeer. Voor alle inlichtingen en inschrijvingen kan u steeds terecht bij: Dierinck Francine: Damstraat 1, 9209 Serskamp. Tel.: 091/68.18.07. Van Der Haegen Dirk: Bellekouterlaan 109, 9208 Schellebelle. Tel.: 091/69.70.21. Praet Danny: Trompstraat 3, 9208 Schellebelle. Tel.: 091/69.32.27. Baeyens Jan: Spoorwegstraat 22, 9208 Schellebelle. ken, het schema volgde van Joodse synagogediensten. Als lektor trad Domonique Verbeke op en koorleidster was Monique Snauwaert. Dat de gezangen, alhoewel op Slavische melodieën in de Nederlandse taal wer den gebracht was althans qua verstaanbaarheid een pluspunt. Na de dienst was er een ontmoeting in de paro chiezaal waar dadelijk bleek dat initiatieven ter bevordering van de één heid zich opdrongen, zoals trouwens door de er flink vertegenwoordigde Aal- sterse Oekumenische Kring reeds lang wordt betracht. Zo zijn er maandelijks ge bedsdiensten van katholie ken en protestanten samen en tussen de Dominee uit de Goffaertstraat en Deken C. De Vos is er de beste verstandhouding en samen werking. LH Op 21 februari start het Poëzie Centrum in de Oostvlaamse Volkshogeschool, Koning Al- bertlaan 136 te Gent een kur- sus hedendaagse schrijvers en dichters lezen en bespreken. Het gaat om 6 maandagavon den van 19.00 tot 21.00 u. Informatie: Poëzie Centrum, Sint-Kwintensberg 65a te Gent (091/25.22.25). Werken met kinderpoëzie is een kursus die wordt georgani- zeerd door het Poëzie Cen trum. Vier opeenvolgende za terdagen telkens van 9.30 tot 12.30 u. wordt er in het Poëzie- centrum, Sint-Kwintcnsberg 65a te Gent rond dit onder werp geprat. De kursus start op 26 februari. Inlichtingen zijn op bovenstaand adres te bekomen. Het bestuur van de Kon. Kath. Turnkring Kracht en Geduld Sint- Niklaas deelt mee dat het tweejaarlijks Scalafeest dit jaar plaats heeft op zondagen 13 en 20 februari in de stadsschouw burg, om 15.30u. Omwille van het sukses van vorige jaren wordt een derde vertoning ingelast, op vrijdag 18 februari om 19.30u. Door jong en oud van de kleutertjes tot en met de afdeling veteranen wordt er flink geoefend om zoals steeds een rijk gevarieerd programma naar voor te brengen. Kaarten kosten 120 fr. per persoon, te bekomen bij de leden en het bestuur. Speciale verkoop op zondag 6 februari alsook nummering van de kaarten in de turnzaal K.G., Klein Hulst 124 van 10 tot 12u. Op volgende adressen of telefonisch kunnen besteld worden: P. De Corte, Regentiestraat 12, tel. 776.04.14; R. Vael, Begijnestraat 235, tel. 777.31.77; R. Beeckman, Klaprozen- straat, tel. 777.27.26; A; Van de Walle, Isegrimlaan 11 Belsele, tel. 772.46.32; Verbraeken-V. Steenlandt, Kleine Breedstraat 33, tel. 776.97.37; Schittekat J., P. Benoitstraat 12, tel. 777.05.36; D'Hauwe-Bogaert, Kon. Elisabetlaan 106, tel. 776.74.89 of Brijssinck S., Ankerstraat 51, tel. 776.74.89 of 776.31.82. Als U deze regels leest is het bijna drie weken geleden dat Hedwig Meert, 42 jaar oud, vrijgezel, wonend aan de Immerzeeldreef 196 te Aalst voor de laatste maal werd gezien. Op zondag 16 januari rond 4u. was hij immers met vrienden teruggekomen van een kaas- en wijnavond en zijn maats wilden hem naar huis voeren met de wagen. Daar hij hoofdpijn had stapte hij echter liever af aan het Burgemeestersplein om een wandeling naar huis te doen in de frisse lucht. Iets wat hem werd afgeraden, doch waaraan hij zich wel hield. Hedwig werd dan even later gezien, te voet, toen hij opstapte van aan de Zeebergbrug in de richting van Colruyt. Andere personen zouden hem echter later gezien hebben als hij terug stapte in de richting van de Zeeberg- brug. Van dan af is men het spoor bijster en staan alle mogelijkheden open. Hedwig Meert, leraar aan een instituut te Aalst, was een goed gekend figuur in onder- wijs-, kulturele- en muziekmiddens. Bij de organisatie van heel wat kulturele en muzikale organisaties was hij ten andere nauw betrokken, o.m. bij het «Festival van Vlaan deren». De vermiste is 1,75 m groot, slank en heeft grijs krullend halflang haar. Op het ogenblik van zijn verdwijning droeg hij een beige overjas, een donkerblauwe broek en zwarte schoenen. Hij was in het bezit van zijn portefeuille waarin checks, een bos sleutels en een som geld zaten. Wie inlichtingen kan verschaffen over deze vermiste wende zich tot de Gerechtelijke politie, 8* afdeling, Esplanadeplein 17 te 9300 Aalst, tel (053)21.04.01 of tot de dichtst bijgelegen politie- of rijkswachtpost. LH

De Voorpost | 1983 | | pagina 26