I Laatste minuten aantrekkelijke wedstrijd gaat de mist in H.B.C. Dendermonde: eerste nederlaag Na de wedstrijd M Ajax struikelt te Hechtel Het wordt moeilijk voor Robuco Handbalkalender o1 Temse zonder tegenstand Lokeren sterker Avanti 2 hoge score Reeds op de derde plaats 40 - 4.2.1983 - De Voorpost 2* Landelijke HANDBAL erg belangrijke match langs Bouteille, Uyttersprot ter 2, Quintelier. Fetré 4. F an. de degradatie noch- en Van Goethem, werd hef Diependaele 4. Van Sinay 1 Jochewoa Aalst - Brabo Denderbelle: 24-18 Er bieren nog een zeetal minuten te spelen in een aantrek kelijke wedstrijd en de thuisploeg had tijdens de tweede helft een 22-16 voorsprong verworven. Brabo had geduren de 42' kunnen aanspraak maken op de overwinning na een totaal gelijkopgaande wedstrijd (14-14) maar daarna had lochewoa een beslissende klooi geslagen (19-14) en op het ogenblik dat de incidenten losbraken (22-16) leek niets de Aalsterse overwinning nog in de weg te staan. Een Aalsterse verdediger met amper twee veldspelers beging dan een totaal over- en hoe ongelooflijk het ook bodige overtreding die niet klinkt, het bracht de stand opgemerkt werd door de op 22-18 vooraleer Aalst kon scheidsrechters, Van Lem- tegenscoren. Een nieuwe bergen maakte zich boos overtreding van diezelfde opleverde, dus diskwalifi- katie, en de Brabo wissel spelers kwamen zonder toe lating op het terrein om de gekwetste Uyttersprot bij te staan. De scheidsrechters Hoewel Dirk Uyttersprot namen toen de reglementai- een knappe wedstrijd speel de tegen Jochewoa Aalst kon hij Brabo Denderbelle niet aan de broodnodige ze ge helpen. wat hem zijn derde 2' straf Aalsterse speler die nu defi nitief verdiende, werd op nieuw niet opgemerkt door de scheidsrechters. die nochtans gedurende 50" goed geleid hadden, en nu was het hek zeker van de dam. Een Brabo speler re vancheerde zich kreeg re beslissing drie Brabo- spelers wegens wisselfout met een 2' straf te bedenken en nu liep het natuurlijk to taal verkeerd. Na heel wat heibel moest Brabo verder geen rood voor de neus en de wedstrijd werd afgeflo ten in de grootst mogelijke nervositeit. Gedurende driekwart wedstrijd was de- i.v.m. de degradatie noen- en Van Goethem, werd - tans aantrekkelijk geble- toch 22-16 6' voor het einde. Van De Vijver, ven. Langs een allerte Dirk Toen u het uit de Brabo Denderbelle: Hey Uyttersprot had Brabo een 4- hand en in een zeer romme- vaert en Van Goethem. Heu 7 voorsprong verworven na u einde werd de wedstrijd vinck. Uyttersprot 1. D. Uyt een kwartier spelen maar afgefioten met een 24-18 sco- tersprot 8, Van Lembergen 1 een atletische J. Diependae- re jochewoa Aalst: De Gus- D- Van Goethem 3. Ver le bracht vooral via vrij- sem0 E^man 4. Moens. I. poest. Van den Steen. TTiol worpen zijn ploeg bij en Diependaele 9. De Ketelbut- lenbeek 1. P. De Smedt, Bou via 7-9 na 21' werd de rust teille 4. bereikt met een 11-11 score. Ook na de rust bleef het nog een tijdje gelijkopgaand. D. Van Goethem, in het Brabo doel gekomen voor een knappe Heyvaert, stopte de pogingen van I. Diependae le maar ook de Aalsterse keeper De Gusseme bleek opgewassen voor zijn taak zodat na 42' de ploegen nog steeds gelijk stonden (14-14). Toen moest Brabo echter plots afhaken. Eckeman, J. Diependaele en P. Diepen daele zorgden in een mini mum van tijd voor 19-14 (46e minuut) en ondanks Brabo nog trachtte aan te klampen Zandvliet - H.B.C. Dendermonde: 16-13 sing in het nadeel uit van de steeds Zandvliet dat met 8-6 bezoekers. H.B.C. zonder Luc Van Cauwenberghe werd on middellijk op 2-0 geplaatst via een treffer in de eerste minuut en een licht toege kende 7-m worp één minuut later. Enige kommentaar hierop van Dendermondse leidde aan de rust. Onmid dellijk na de rust, met een gewijzigd verdedigingspa troon, kon Dendermonde langzij komen (9-9) maar voorsprong nemen zat er toch niet in. Bij een 14-12 score 8' voor het einde scha kelde H.B.C. over op een zijde bezegelde hun lot. De pressing maar even later scheidsrechters namen dit volgden de incidenten die niet en de bezoekers hadden het gedurende de ganse wedstrijd verkorven. Na 15' leidde de thuisploeg met 5-2 en aangezien verschillende Dendermondse spelers hun wedstrijdconcentratie verlo ren door de houding van de scheidsrechters was het H.B.C.-jammer genoeg nog zuur kunnen opbreken. H.B.C. Dendermonde: Quis- quater en Mannaert, Van De Velde 3, De Bock, Trienpont 2. Gyssels 1, P. De Swaef. Batselier 4, De Pauw 2. Ver- leyen 1. EVA Na 17 kompetitiewedstrijden en 5 bekerwedstrijden zon der nederlaag, verloor lei der H.B.C. Dendermonde vrij onverwacht tegen het 4e gerangschikte Zandvliet. Deze nederlaag op zichzelf is geen ramp. Dendermonde behoudt ook nu nog 2 pun ten voorsprong op Menen, 2e gerangschikte, maar de eventuele gevolgen zijn nu nog niet te overzien. Trainer Trienpont vreest niet alleen de mentale weerslag maar bovenal is men bij Dender monde bevreesd voor de eventuele sankties naar aanleiding van de rode kaarten die drie spelers op liepen tijdens de laatste 5'. Alle kommentaren bleken unaniem. Zowel de Dender mondse trainer als de spe lers en bestuur bleken ver bolgen over de houding van de scheidsrechters die zij betitelden als uitgesproken partijdig. Dit resulteerde in een rode kaart voor keeper Jo Quisquater, de Dender- Quisquater wegens kom- rnondse keeper, werd 5' Tegen Hechtel. dat tijdens de heenronde ook reeds een mentaar 5' voor het einde, voor tijd uitgesloten te puntje ontfutselde aan Ajax, leed Lebbeke zijn eerste wisseldoelman Mannaert Zandvliet. Meteen een pro- »«I*o«Bn®derlaag. Ajax woordvoerder W. Bosteels zocht kon ook zijn mond niet hou- Dender- ni®t naar verontschuldigingen. «Hechtel was zaterdag de den en onderging hetzelfde betere ploeg, vooral verdedigend mogen de Limburgers op lot tijdens dezelfde fase zo- r een gave prestatie terugblikken. Dirk Huyck werd uit de dat tijdens het wedstrijdslot spelers. Ondanks het gevoel wedstrijd gehouden door de offensieve verdediging op de P. De Swaef in het doel dien- dat men «geflikt» is bij Den- jleerboek, en ook M. Hendrickx werd door de Limburgers de plaats te nemen. Als bei- dermonde kan men de nou- bijzonder goed opgevangen. Ajax speelde wel onder zijn de keepers een schorsing ding van enkele spelers met mogelijkheden». zouden oplopen kan dit wel goedkeuren die duidelijk eens fataal worden voor ™et aan de ploeg dachten H R r v m Ha titel Tnt toen zij na de wedstrijd on- overmaat van tamp werd 40 beajnnen totaal overkjdige Positie]hIivoI^ seconden voor het einde ook daden stelden. De wedstrijd trainen trainer TrienDont bedacht 2011 verliep zeker met bru- ondanks hij met kon trainen met een rode kaart door het taal- Tussen de spelers wa- wegens examens, duidelijk wl?ht op dcf i^nk ren er nauwelijks enkele nog weinig last ondervindt Incidenten: Onmiddellijk na het eindsignaal ontstond er heel wat heibel rond de «tafel». Het bleef niet alleen bij woorden. De Aalsterse terreinafgevaardig- de Verlé, tevens aansprakelijk voor de scheidsrech- tersaanduidingen werd naast heel wat verwijten ook letterlijk in het haar gezeten door een Brabospeler en ook scheidsrechter Vermaesen moest een slag inkas- seren in de Aalsterse kantine. Uiteraard zullen deze incidenten ook verdere gevolgen hebben. H. Verpoest: (Brabo) «De grote schuldige is volgens mij W. Verlé die na de moeilijkheden te Izegem opnieuw scheidsrechter Vermaesen aanduidde voor deze uiterst belangrijke wedstrijd. Het kan toch geen toeval zijn dat wedstrijden i.v.m. de degradatiestrijd waarin Jochewoa Aalst betrokken is, moeten geleid worden door een scheidsrechter die ontegenspreke lijk verplichtingen heeft t.o.v. W. Verlé». Tot daar een opgewonden Brabo-trainer die deze verklaring totaal voor zijn rekening neemt. J. Diependaele (Aalst): «Wat hier tijdens het wedstrijdeinde gebeurd is, zijn zaken die beslist moeten vermeden worden. Hoe het er allemaal juist aan toe gegaan is weet ik niet. Ik ben natuurlijk erg tevreden met de twee punten vooral na het moeilijke wedstrijdbegin waarin de onbeschikbaarheid van Van Herzele sterk werd aangevoeld. Gelukkig konden wij toen via het omzetten van vrijworpen blijven aanklampen». Scheidsrechter Vermaesen: «Het is mogelijk dat ik en mijn collega tijdens het wedstrijdeinde iets niet heb ben opgemerkt maar van partijdigheid kan men ons zeker niet beschuldigen. Ten andere, toen de inciden ten begonnen was de winnaar eigenlijk reeds ge kend. Na de moeilijkheden te Izegem was ik ook niet helemaal gerust in deze aanduiding maar moest ik afgezegd hebben zou ik gezichtsverlies hebben gele den wat een scheidsrechter zich zeker niet kan per mitteren t.o.v. de klubs». EVA. Dames le nationale zat. 5/2 te 17.45 u.: Avanti Femina Lebbeke - Sasja le Landelijke zon. 6/2 te 15.00 u.: Alken - Aalst Sportief zat. 5/2 te 19.30 u.: Brasschaat - E.V. Aalst 2e Landelijke zon. 6/2 te 18.00 u.: Nasser Gent - G.S.K. Hamme Heren le Landelijke zat. 5/2 te 19.45 u.: Robuco Buggenhout - Rosis Aalst zat. 5/2 te 19.30 u.: Maasmechelen - Ajax Lebbeke 2e Landelijke zon. 6/2 te 17.15 u. Jochewoa Aalst - Kapek 2 zon. 6/2 te 15.00 u.: Sparta Aalst - H.B.C. Gent zat. 5/2 te 18.15 u.: S.K. Grambergen - H.B.C. Dender monde zon. 6/23 te 18.00 u.: Menen - Brabo Denderbelle le provinciale zat. 5/2 te 15.15 u.: D.B. Zwijnaarde 2 - Lokeren zat. 5/2 te 16.30 u.: D.B. Zwijnaarde 1 - Waasmunster zat. 5/2 te 19.45 u.: S.K. Grambergen 2 - H.B.C. Dendermonde2 zon. 6/2 te 19.00 u.: At. Temse - Avanti 2 EVA Dai 1' Nc Ava Uld< gtrai Ubb bsho bij l prsit bij d Van liet zijn de Bleyc sieve Ubb sliet 1* Landelijke spie» snel Hechtel - Ajax Lebbeke: 19-17 dermonde beweert men in- dat het scheidsrechtersduo derdaad dat de coach op dat allergisch was aan eruge ogenblik uitsluitend instruk- kommentaar en vanaf dan ties schreeuwde naar zijn viel elke dubieuze beslis- Ajax aanvaller maar kwam tijdens het wedstrijdeinde logischerwijze noa wat At. Temse - S.K. Grembergen 2: 25-13 S.K. Grembergen, dat met aankondigen voor de Waas een speler te kort te Temse landers. aantrad, was duidelijk geen At. Temse: K. Bruyninckx, J. partij voor de thuisploeg. Na Bruyninckx 1, A. Baeck 2, 10' leidde Temse reeds met Lijssens 2, Vercauteren 2, E. 10-0 en aan de rust wees het Buytaert 8, D. Buytaert 3, scorebord 15-4 aan. Temse- Metz 5, W. Van Buyten 2, M. trainer Dauwe bekloeg er Baecke. zich over dat hij in deze om- EVA. standigheden niet in staat werd gesteld ook maar iets uit te proberen in het voor uitzicht van het treffen met leider Avanti 2. Niettemin vond hij dat zijn spelers weer te veel holder-de-bol- der handbal speelden om op een goede prestatie te mo gen terugblikken. Ook het feit dat E. Buytaert deze week het soldatenplunje aantrekt en B. Bruyninckx wegens examens onbe schikbaar zal zijn, baart de Atilla trainer zorgen in het vooruitzicht van zwaardere opdrachten. Het is inder daad juist dat de komende weken zich bijzonder zwaar over al zijn mogelijkheden. Maar de grote oorzaak van de Ajax nederlaag blijkt toch het gebrek aan afwer king te zijn geweest. Ajax miste 5 6 open doelkansen en ondanks keeper De Bruyn opnieuw knap speelde, werkte de thuisploeg zowat aan 100% af. Het begon al tijdens de eerste minuten. Hechtel leidde met 2-0 als kracht tekort om het wed- Ai<« reeds 1 kansen niet strijdverloop te kunnen reo- had "eten te benutten M. riënteren. Ajax kon noch- Huyck en Van Geel brachten thans enkele geldige excu- Ai°* ae'tjk na 10 en on- ses inroepen voor de zwak- dlmks Holbrecht na een mis- kere prestatie. Zowel Hen- ser duidelijk zijn vertrouwen drickx als Van Geel train- verloor. leidde Lebbeke met den niet wegens een grie- na 21 Een wissel in de paanval en Dirk Huyck, op- Aio1 verdediging viel toen nieuw met een nachtdienst '°taal tegen en hiervan kon in de benen, beschikte niet Hechtel gebruik maken om langs hun beste afwerker plots tweemaal te scoren en het Ajax offensief werd in de kiem gesmoord. Via 6-6 werd de eerste helft afgesloten met een 8-6 score. Onmiddellijk na rust zorgde Hendrickx Lokeren - H.B.C. Dendermonde: 27-17 H.B.C. Dendermonde, zon- Waaslanders. scoorde daar- der hardwerper R. Van der entegen amper twee doel- Veken, maakte geen kans punten. Bij de bezoekers VQOT' g.7 maar~bij een 9-7 tegen Lokeren dat duidelijk scoorde zowat iedere speler 8COre miste Ajax open over meer schietkracht be- maar het ontbreken van een doeikan8 de ba] botst niet schikte dan de gehandicap- echte schutter uit de tweede voor de Lebbekenaars, en te bezoeker. Opvallend bij lijn maakte toch dat de uit de daaropvolgende Lokeren zijn de elf treffers thuisploeg reeds met 4-1 tegenaanval maakt Hechtel van Sonck en de 7 doelpun- leidde na 10'. Na 20' was het 10_7 Toch kan Lebbeke nog ten van De Brouwer. Rom- 9-2 geworden en met een 13- naderen via 11-10 en 13-12 bouts, normaal de bijzon- 5 ruststand lagen de kaarten j2- voor het einde, maar derste afwerker bij de reeds op tafel. Tijdens de nieuwe mi88ers in de Ajax tweede helft kon Dender- aanvai laten de thuisploeg monde meer in de wedstrijd toe tot 15-12 uit te lopen 10* komen maar de Lokerse voor het einde Ajax trachl overwinning in het gedrang nog ,e r0piikeren (17-15) brengen zat er uiteraard niet maar ondanks een pressing T „Liwli/0 I) T-1 p_a__ 7 J_ n. nn e me?I j?' Via 22"9 n° 45 en tijdens de laatste minuut die Avanti Lebbeke 2 - D. D08CO Zwijnaarde 2. 23-b 24-15 6 voor het einde werd Hendrickx toelaat nog twee- Ondanks de ruime Avanti genhove, Hertsens 1, Vlas- het uiteindelijk 27-17. Scoor- maai te scoren, kan de 19-15 overwinning bleek trainer L. senroot 1, De Feyter 1, Van den: Lokeren: Lenaerts 3, voorsprong niet meer opge- De Nil niet helemaal tevre- Lierop 1, Moyersoon 2, De Sonck 11, De Brouwer 7, haald worden. Volgende den over de prestatie van Nil 6. Weyers 2, Rombout 2, Ver- week 8taat Hechtel-Houtha- zijn ploeg. Vooral aanval- niers 1 en Van der Stappen jen op het programma ter- lend werd er volgens De Nil 1. gefaald. «Tegen zulke zwak- tisch elke aanval met een Na zwakke eerste helft doelpunt besloten worden. gtenor 2 S K. Grembergen: 16-16 aldus de Lebbeekse trainer. Ploegafgevaardigde Willy SK- Grembergen, tijdens de pi0t8 uit een heel ander Van Ransbeeck vroeg zich af laatste vier wedstrijden vaatje tappen. Na driekwart of het feit dat drie van zijn driemaal een gelijkspel, wedstrijd was Grembergen, spelers elke zaterdagvoor- heeft weer gevochten om dat nu op zijn normaal peil middag de zware trainers- ®en schijnbaar hopeloze si- speelde, tot 14-11 genaderd cursus volgen, niet de oor- tuatie in laatste instantie en 5' voor het einde kon Genk - Robuco Buggenhout: 17-15 Na het verlies van Robuco Buggenhout te Genk is de ploeg van voorzitter A. Poppe gevaarlijk dicht naar de degrada tiezone afgezakt. Buggenhout staat 8e met 11 p. na Kortrijk 14 p. Er staan dus nog vier ploegen achter Buggenhout gerangschikt nml. Genk 10 p., Antwerp 9 p.. Rosis Aalst p. en Mechelse 0 p. Mag men redelijkerwijze aannemen d< Aalst en Mechelse veroordeeld zijn, het is niet uitgeslotts dat er nog een derde ploeg uit le landelijke degradeert, h 2e nationale zijn inderdaad de Vlaamse ploegen E.V. Aalit en Uilenspiegel in het degradatiedebat gewikkeld en juin daar schuilt het gevaar voor Vermaesen en C°. De Buggenhoutse woord voerder was in zijn kommen taar niet mals voor het dienstdoende scheidsrech tersduo Hermans-Voesenek dat hij onomwonden home- referees noemde. Men sprak te Buggenhout ook van een scheidsrechterlijke vergis sing bij het bestraffen van een wisselfout zonder 2' sanctie en er werd uiteraard een klacht geformuleerd bij de bevoegde kommissie. Buggenhout, steeds zonder het duo M. De Proft - J. Van Damme, was nochtans sterk aan de wedstrijd begonnen. Na 6' leidde Ruboco met 1-4 en 3' later had een knap spelend Robuco de voor sprong tot 2-6 opgedreven. De thuisploeg voelde duide lijk het gevaar, plaatste een stoorder tussen de Buggen houtse opbouw en testte uit hoe de scheidsrechters rea geerden op wat men in Lim burg «mannelijk» spel noemt. De scheidsrechters lieten begaan en bij sommi ge Robuco spelers kreeg schrik om door te gaan de bovenhand. Het in aanval te statisch spelend Buggen hout werd nu regelmatig be trapt op balverlies en na 17' stonden de ploegen gelijk (6- 6). Ondanks de bezoekers zeer degelijk bleken in ver dediging kon Genk via 8-8 de rust bereiken met een 9-8 score. Gedurende de tien eerste minuten van de twee de helft bleef het gelijkop gaand (11-10) maar toen sloeg Genk een eerste kloof (14-10) en na driekwart wed- spee reedi lukki derd geke lake Bleyi Bont de b wist» icore i r»- i L7.strijd wees het scorebord 15- Ook Dirk Huyck raakte TUm mlnut(m VOQr met voorbij de Hechtel-ver- he| einde naderde Buggen- dediging en Ajax leed de hout even tot 15-12 maar eerste nederlaag van het sei- toen volgde een Limburgse zoen. (eva) wisselfout die wel met een vrijworp in het voordeel van wijl Ajax naar Maasmeche- Buggenhout werd bestraft len moet. Te volgen! maar de 2' sanktie bleef uit. Scoorden: M. Huyck 4, D. Gedurende een tweetal mi- Huyck 1, Van Geel 1, Quidó nuten werd er heel wat ge- 1, Hendrickx 10. diskuteerd terwijl de wed- Reserven: Hechtel - Ajax strijdklok gewoon doorliep. Lebbeke: 21-11. Ajg het spel dan toch hemo- Een gehandicapt Ajax, dat men werd, wisten alleen de ook nog De Wit verloor we- scheidsrechters nog (sic) gens kwetsuur, telde reeds hoelang er moest gespeeld een 10-4 achterstand aan de worden en 6' voor het einde rust. Wesemael en Luypaert was Buggenhout tot 16-14 bewezen nochtans uit het genaderd. Bij een 17-15 goede hout te zijn gesneden. 8tand miste Buggenhout Scoorden: Wesemael 3, De dan een 7-m worp en zeer Wit 1, Luypaert 4. De Decker kort daarna werd tot veler 2, Jacobs 1verbazing de wedstrijd afge- EVA. floten. Volgende zaterdag A. Poppe, voorzitter bij Robuco Buggenhout, moet na de nederlaag te Genk toch wel kopzorgen heb ben. volgt het uiterst belangrijk treffen Buggenhout-Rosii Aalst. Buggenhout moet winnen wil het sein niet op rood komen en Rosis mag niet verliezen wil het de laatste kans op hot behoud vrijwaren. Dat beloofd! Robuco Buggenhout: Ver maesen en J. Vermeir, Van Nuffel 3, Brouillard 2. De Vuyst 6. De Maerschalck 1, P. Vermeir 3, Vrijderz, Moeyersoon, P. De Smedt. Van Damme, Van Rompaye. Reserven: Genk - Buggen hout: 8-30 Overdonderend meesterschap van Robuco waarbij de debutanten De Mayer-Volders, produkten uit de jeugdploegen. een be lovend debuut maakten. De rust werd bereikt met een 4- 14 score. Scoorden: Vercam- men 7, Moyersoon 2, Verhey- den 6, J. Van Damme 3, De Mayer 5, Volders 3. Van Hoe ven 2. Vrijders 1 en Vereec- ken 1. EVA; Izegem - Sparta Aalst: 14-18 LUiOUO TU1UXTU, Ui»» Wi- zaak is van een mindere n°9 enigszins recht te zet- Krogstrup nochtans met presUrtie tijdens een zater- ten. De eerste helft was in- in zijn beste doen G.S.K. dagmatch. In elk geval, derdaad katastrofaal ver o- op gelijke hoogte brengen. Avanti 2 blijft ook nu nog P®n voor de G.S.K.-ers die Bij een 16-15 score miste stevig aan de leiding in le bijzonder loom van start gin- G.S.K nog een 7-m worp keken niet op duw. provinciale. Na een eerder Sen. Vooral verdedigend maar Segers kon tijdens de gen keken met op een gelijkopgaand begin (2-1) ™rd er gefaald en aange- laatste minuut toch nog een - n 7ian rvilr Ironnctr T«sfnrn nifit ,w. Cl Q Y in Ho Te Izegem botste Sparta op onverwacht veel tegen stand. De taktisch onbe staande maar fysisch bij zonder sterke West-Vlamin- tje en na 25' wees het score- feTdd. Avra.,1 2 ™,m7.1 na üen ook k„pe, Tee.aid nie. gelijkspel voo: G.S.K. in de ^n Iff en met een 124! niet- in zx,n boste doem wees wacht slepen. Zonder de me- rSTdrTng de W. De Jonghe. lukte een geslaagd, wederoptreden te gen Stenor 2 waar S.K. Grembergen zich toch moest tevreden stellen met een gelijkspel (eva) stand, was het voor de het scorebord 7-2 aan na 15 ke Dauwe heeft Grember- thuisploeg uiteraard nog Aanvallend liep het ook al gen toch weer tot het eind- moeilijk voldoende wed- S K- 'Peelde signaal gevochten om een wa, strijdconcentratie te blijven strtmeh en kreeg maar geen verjoren gewaande sitnafe £tdMpele«ro Miwa. opbrengen. Onmiddellijk na collect,eve aktie op gang en iecllt te cellen. S.K. Grem- geworden vmraleer Jzegem de rust zorgde B. Van Rans- als 61 dt"> 10ch Mns bergen: ïestard en W. De beeck voor 15-3 met 3 opeen- doelkans kwam stuitte het Jonghe, H. Van Haute 2. volgende treffers 11 doel- °P een bijzonder knap spe- Dauwe 1. Heirman 2, Krog- punten in totaal en via 20- lfinde Stenor-keeper. Via 9-4 8trup 3, Segers 5. Dooms 1, 5 na 45' won Avanti 2 uiterst ^0rd het 12-6 aan de rust. Vim* 2. Impens. gemakkelijk met 29-6 cijfers. ïestard had ondertussen EVA. Avanti 2: Coppens. Agnees- zijn plaats crigestaanaan de sens 5, Van Ransbeeck 11, wederoptredende W. De Van den Broeck 1. Van Lan- Jonghe en nu gina G.S.K. ploeg van trainer Van Tem- sche dan zijn wil op aan de thuisspelers en het was 8-15 geworden vooraleer Izegem nog eens kon tegenscoren I 10' voor het einde. De thuis ploeg begon toen nog wel aan een verwoed offensief maar Sparta nog echt be dreigen zat er duidelijk niet I meer in. EVA' Freddy Maertens ondertekent het kontrakt bij Masta. (dw)

De Voorpost | 1983 | | pagina 40