1 Liefhebbers s porten zo |fC Dino Boys-AC Doregem Na 34 jaar voetballen, tweede rode kaart voor de PIE Walivo's uitslagen, klassering en programma COMAR SPORT 0-0 IWalivo's wedstrijd van de week De Voorpost -11.2.1983 - 47 i I LiJ GROOT - KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat 54 Koolstraat 159 9300 AALST Tel. 053-21.25.56 Reeds meerdere jaren werden de voetballers van FC adres van scheidsrechter Diso Boys in Wallvo's zaterdagse en tweede afdeling door Etienne Steeman kreeg dsgradatie bedreigd. Tijdens het vorige seizoen gebeurde Fratiky De Mul van FC Dino dan toch het onvermijdelijke en deze roodbroeken spelen Boys terecht geel. Een beter thans in derde klasse. In de A-reeks werd FC Dino Boys moment uit die match werd daar een degelijke middenmotor. Die reeksverandering is dan weer het dribbelnum- voor deze ploeg tenslotte nog een goede zaak geworden. Er mertje van Erik Dhaen en de wordt nu méér gewonnen en de voetbalkring van FC Dino Boys wordt daardoor mentaal terug opgevijzeld. Walivo-overzicht bezoekende doelman stopte uiteindelijk die poging. Ook Marcel Goethals met een Dat werd trouwens nodig dichte ereplaats wordt het uitstekend vluchtschot haal- tak want hat fundamentele voor die mannen alleszins de geer pIolij, ïoor Fc Cin0 ton deze meer dan 20-jarige en deze zijn daar best tevre- B Doo[ he, feit da, d> ploeg - beslist één der oud- den mee. Voor een debuut ploegen enkele vloei- ite Wase lielbebbersvoet- bij Walivo trouwens niet ende aanvallen op het aktief balklubs - werd langzaam slecht en anderzijds is die schleVen werd het bijzon- ondergraven. Thans waait ploeg voor dit verbond een deI spamlend getadi,_ terug een tamelijk gun- flinke aanwinst. Voor de te Ac DoIegem m0, 85>n ttige.wind door de rangen thuisbeurten van AC Dore- komblmnte ,usson de Mg. rokkaan Azmani Moham med en Kamiel Meskens aan een schitterende doel kans en onmiddellijk daar- lijkheid te missen. Toen ver keek de lokale verdediging zich op een voorzet van een opvallende Luk Joos en Az mani Mohammed was blijk baar ook al verrast, om die uitstekende kans te verzilve ren. Bij FC Dino Boys werd dan toch gewisseld en Lio nel Christiaens ruimde de plaats voor William Dhaen. Het spelpeil was toen al Verwonderlijk blijven toch de vele wedstrijden die gespeeld werden en dit ondanks het gure weer. Op de 39 te spelen wedstrijden uit de herenkompetitie zijn er slechts vijf afgelast. Voor de ploegen is dit zeker een positief punt en hieruit moeten we besluiten dat na het seizoen de meeste ploegen de handen uit de mouwen steken, in de geldbeugel schieten om zo hun terrein in prima staat te brengen, zodat het aantal uitgestelde wedstrijden tot een minimum beperkt blijft en de kompetitie vlekkeloos kan verlopen. Wat we zeker niet mogen vergeten is de inspanning van het Sint-Niklase stadsbestuur om zoveel mogelijk terreinen ter beschikking te stellen voor de liefhebbersploegen, waarvan thans heelwat ploegen profiteren om op een goedkope manier aan him gading te komen, enigszins gedaald en de onze eerste afdeling moe- ze teveel kwaliteit in hun voorsprong en kon deze be- vlotheid bij de aanvallende akties. werd bij de twee voetbalformaties nog zelden opgemerkt. Het werd alle- van FC Dino Boys. Dat werd gem worden dan de komfor- trouwens tijd, zegt Erwin tabele akkomodaties van SV Smet, de klubaanvoerder en Bomem in bruikleen geno tevens zowat de organisator men. Daar wordt steeds in bij FC Dino Boys. Blijkbaar ideale omstandigheden ge- op werd LioneTchi'istkie^s liggen de moeilijke tijden bij speeld en op het niveau van aan de andere kant van die Sint-Niklase voetbal- de liefhebbersploegen is dat doeipunt gehouden. Voor ploeg nu achter de rug. Daar niet altijd het geval. Voor hetzelfde geld wordt er trou- werd Harry Casteleyn als meerdere Walivo-klubs een coach aangetrokken en door toemaatje en een bezoek scoord wens langs weerszijden ge- bij het aantrekkelijke voetbalmatch bleef uit. Ook Tuur Van de kalen behielden hetzelfde team ondanks de problema tiek nadien. Na de rust ook zowat het gekende scenario als tijdens de eerste helft. De twee ploegen probeer den toen ook nogal met overtuiging het overwicht te bemachtigen. Feitelijk ge- diens medewerking be- aan AC Doregem loont schikt FC Dino Boys nu te- steeds de moeite. Een ploeg mg over een degelijke spe- die door de volgende be- Wreken van AC Doregem lerskem. De nieuwe aan- stuursleden ook uitstekend puurde geen bijval uit een winsten daarbij werden wordt geleid: Freddy Bor- tweelal pogingen want tel- Marcel Goethals, Mario Van ghys (voorzitter-sekretaris). kens redde Chris Behiels de Bogaert. Chris Van Dam. Henri Van Lent (ondervoor- lokale nummer één uitste- Rudy De Rudder (door ziekte zitter). Franky Van Lent kend. Deze doelman werd nog steeds weerhouden) en (penningmeester) en de trouwens ook één der betere het broedertrio Patric, Erik raadsleden Gustaaf Yze- spelers bij FC Dino Boys en William Dhaen. Ook wijn, Frangois Piessens, Pe- daar konden Erik Dhaen, Franky De Mul loopt nu te- trus De Sager en Hendrik Freddy Maes, Marcel Goet- rug met de shirt van FC Dino Van Gucht. In café Het Wiel hals en vooral Erwin Smet Boys om de lenden na een bij Harry en Wiske Van Laer ^k bijgerekend worden. Tij tweejarige schorsing. Be- aan de Puursesteenweg te dens de pauze slechts één langrijk werd echter de her- Bomem. is AC Doregem al wijziging: AC Doregem wis- nieuwde ingesteldheid bij sinds het ontstaan geves- selde Frangois Van Lent FC Dino Boys. Verleden tigd. Voor de match tegen voor Freddy Borghijs. De lo- week bleek deze nog voor FC Dino Boys ontbrak bij AC enige verbetering vatbaar te Doregem echter Werner De rijn. Het werd voor die ploeg Schutter, de titularis-doel- eigenlijk een nieuwe start. man. Trouwplannen bren- Aan de toekomst daarvan gen andere verplichtingen wordt nu terug door enkele mee en daardoor stond Gas- mensen met entoesiasme ton De Maeyer onder de lat. gebouwd. Voor het huidig Deze speelde trouwens een seizoen werden destijds nog voorbeeldige wedstrijd en geen bepaalde ambities ge- ook mede daardoor plukte llteld. In verband met de AC Doregem de halve inzet promotie toch niet en eindi- bij FC Dino Boys mee. Noch- gen binnen in de betere tans hebben de geel-zwar- helft der rangschikking ligt ten uit Bornem daar in de feitelijk binnen de mogelijk- Priesteragewijk te Sint-Ni- heden. Normaliter wordt dat klaas bewezen tot één van straks bereikt en dan is men de betere voetbalteams uit in de bestuurskringen best hun reeks te behoren. Voor- tevreden. Daar werd ook al tijdens de eerste helft dan enigszins gewijzigd en de toch waarin AC Doregem samenstelling werd als nogal vlot van stapel liep. volgt doorgespeeld: Willy De eerste offensieve maneu- De Rudder (voorzitter-pen- vers werden in alle geval op ningmeester), Freddy Maes de bezoekende rekening ge- (sekretaris), Harry Caste- schreven. Deze kordate aan- leyn (ondervoorzitter-coach), pak van AC Doregem dat Ronny Gabriêl (materiaal- technisch een zeer goede meester) en Erwin De Smet basis meekreeg, kon echter als «raadslid». Reeds vele het team van FC Dino Boys jaren is het klublokaal van niet verrassen. De verdedi- FC Dino Boys gevestigd in ging alleszins niet want de café De Zon aan het Hertje te pogingen der gasten wer- Sint-Niklaas. De bierkraan- den telkens onderbroken tjes worden daar momenteel voordat ze gevaarlijk kon- bediend door Anneke en Ru- den zijn. Het bleef dan ook dy De Rudder. Bij AC Dore- bij een vergeefs aandringen gem, een voetbalploeg uit van AC Doregem en daarop het Bomemse. wordt de vonden de mannen van FC klubgeschiedenis al over Dino Boys niet zomaar direkt een tiental jaren uitgestre- "d® juiste tegenzet. Noodge- ken. Aanvankelijk werd dwongen werd de meeste door die mannen voor één aandacht aan de verdedi- enkele wedstrijd geopteerd. SPn9 geschonken en de of- Dat is echter helemaal an- fensieve reakties kwamen ders uitgevallen en die Bor- daarbij maar moeilijk los. nemse wijkploeg speelt nu Nochtans werd het eerste nog. Voor AC Doregem werd werkelijke doelschot uit de- de aanhef dan een drietal ze niatch voor de lokalen seizoenen vriendenwedstrij- opgetekend. Een knappe po- den. De resultaten daarbij 9in9 trouwens van Erik waren zelfs uitstekend en bij Dhaen en toen waren er al - ©en vijftal minuten ge speeld. Daardoor werden de plaatselijke voetballers ook een beetje stoutmoediger en het evenwicht werd zelfs ten we noodgedwongen de rangen lopen. Zaterdag aandacht verleggen naar de ging Cup '81 er met de grove staart want enkel voor de borstel in en in het bijzonder - tweede daler wordt er nog werd Albert Piessens gevi- maal méér krampachtig en geknokt. Van deze vier ploe- seerd. Regelrechte aansla- Luk loos, de smaakmaker bij gen is het FMC dat het best gen werden op hem ge- AC Doregem, kon het alleen uit de verf komt met het punt pleegd die van scheidsrech- ook niet meer forceren. dat zij wegkaapten op Siera, terszijde zonder gevolg ble- Hij werd nog onvoldoende dat toch op de derde plaats ven. Resultaat was dat de gesteund door^ Danny Van gerangschikt is. In tweede Pie het recht zelf in handen was het Cup Baert dat nam en duwde naar een slechts met de hakken over speler. Gevolg: uitsluiting de sloot ging, en volgens van Albert, die hierdoor iet zeggen van de Kabul-afge- wat over zijn toeren geraak- vaardigden verdiende de te en enkele uitspraken thuisploeg minstens een ge- deed die we van hem niet Lent, Hendrik Van Gucht en Tuur Van de Wreken. Noch tans de bedrijvigste spelers bij de gasten en tijdens het laatste kwartier konden die het ook niet meer waarma ken. Rondom deze periode werd een gekwetste Azmani Mohammed bij AC Doregem vervangen door de 48-jarige Piessens Frangois. Veel zou dat echter niet veranderen en Luk loos van AC Dore gem knalde nog een balletje rakelings naast. Een van de betere kanxen uit die min dere tweede helft waarin een weinig voorbeeldige Franky De Nul der lokalen zelfs nog zeer dicht tegen de uitsluiting aanliep. In de slotminuten wisselde FC Di no Boys dan nogmaals: Wil liam Dhaen voor Charel Van Der.Schueren. Toen was het beste uit die match hele maal al bekeken en tenslot te werd deze met een logi sche drawn afgesloten. Roger Van Laere lijkspel. Inter Service speelt gewoon zijn. Sommigen zou- volgend jaar in eerste afde- den het voor minder, want ling; dat staat vast en dit in uiteindelijk is hij er het hart één ruk van derde naar de houden tot aan de rust. De tweede helft kregen we het zelfde spelbeeld met betere kansen voor Raap die echter gemist werden. In de slotmi nuut en dit wanneer de stand 2-3 was kreeg Habo- tim een strafschop die de gelijkmaker opleverde. Gele kaarten voor Habotim: Eddy Raemdonk en twee gele voor kapitein Henri Van Damme. Voor Raap volgen de gele: Frank Van Gijsel, Tony De BeleyT en Karei Van Poucke. Rodeo en Avanti was 1-2 en deze stand werd reeds aan de rust bereikt. Na 10 min. in. Na 34 jaar voetbal wezen de bordjes reeds 0-2 hoogste afdeling en dit tot krijgt hij een tweede rode met een doelpunt van Ver- hiertoe nog steeds zonder kaart. Zijn eerste is zowat 23 cauteren en een owngoal nederlaag. Toch is er de af- jaar geleden. In die tijd gelopen week heelwat ge- speelde hij met Sint-Niklaas beurd op het terrein van Sportkring op Charleroi, hij Cup 81. Als scheidsrechter wenste de scheidsrechter la- goal! Deze maal was het blies André Van de Voorde konisch proficiat voor zijn Lissens die het flikte, dus 1- waar we spijtig genoeg het ongeslaagd optreden en de- 2 ruststand. Na de rust sta- ganse seizoen nog geen ver- ze liet hem prompt rood pelden de kansen voor Ro- slag van gekregen hebben, zien. Zoals vele sportlief- deo zich op maar tot skoren Vroeger was André één van hebbers kijken wij ook altijd kwamen ze niet, zodat de onze trouwe verslaggevers naar de voetbalwedstrijden ruststand tevens de eind- maar bij één van deze ver- op televisie en steeds ziin stand was. slagen kon hij zich niet ak- wij tevreden als die gekom- koord verklaren en zo ble- mentarieerd worden door ven wij verstoken van alle Rik De Saedeleer, want dan weten wij dat die vele wijze van Moenssens. Nog voor de rust kregen we een tegen doelpunt; weer via een own- informatie omtrent zijn wed strijden. Inter heeft het niet uitspraken doet die fascine- nodig om te belhamelen op rend aandoen. Eén hiervan het plein, daarvoor hebben js «Oooooooooh, dat zou moeten rood zijn!». Wel als De Austin Rover Group en lukte geen van beide daarin Perkins Engines hebben een en het verliep er allemaal kontrakt ondertekend voor de tamelijk evenwichtig, ontwikkeling van twee snello- Slechts sporadisch zouden pende dieselmotoren met di- de ploegen aan een echte rekte brandstofinspuiting in de doelkans geraken en met verbrandingskamer De motor een vrijschop van Freddy heeft de 2 liter 0-serie motor, Maes stond FC Dino Boys zoals deze thans wordt toege- nogal dicht tegen het ope- past in de Rover 2000 als basis, ningspunt. Niet lang daarna Er komt een normale diesel- was het dan de beurt aan versie van en een met turbo- AC Doregem om deze moge- kompressor. Van 23 februari tot en met Berg Op kreeg thuis een flin ke 2-5 pandoering van Tem- sica. Aan de rust was het reeds 1-3, zodat Temsica verder weinig problemen kende. Via 1-4 werd het 1-5 en 2-5. De doelpunten voor Temsica: Dirk Lussens (2), hier ook de spelers die wil- Gery Vercauteren, Lieven len voetballen wat beter vrijdag 4 maart organiseren de zouden beschermd worden Brusselse Boekverkopers gesloten bij de Vlaamse Boek- verkopersbond voor de 21ste sloten zijn, maal een Boekenbeurs van Nederlandstalige uitgaven in de tentoonstellingszalen van het Centraal Station. De toe gang tot de Beurs is gratis en zij is geopend iedere dag van 10 tot 18u30 en op zondag van 13 tot 18 uur. zo'n gevallen als dat Bogaert en Rudy Buytaert elk 1. Puivelde en Tivoli speelden van Albert Piessens uitge- een faire wedstrijd en met sloten zijn. een 0-0 ruststand was dit Habotim en Raap hebben voor beide partijen tevredi- een gezellig partijtje ge- 9end. In 10 min. tijd werd zaagd. De scheidsrechterlij- ^©t 0-2 en verder dan een ke beslissingen werden ge- eeireddend doelpunt kwam durig aangevochten met als Puilde niet. gevolg vele kaarten. Raap Kabul speelde tegen Cup kwam in de eerste helft op Baert een van zijn beste wedstrijden van het seizoen, maar moest toch een neder laag inlcasseren, zij het on verdiend. Aan de rust was het 1-1, terwijl het winnende doelpunt van Cup in de laat ste min. werd gescoord: uit slag 2-3. Vivak en Club '69 deelden de punten, de uitslag luidde 2-2. De thuisploeg startte met 10 spelers, aan de rust was het dan ook reeds 0-2. Na de koffie kregen we twee thuisdoelpunten via Et. Veylders wat een 2-2 eind stand bracht. De Zwervers tegen Alucona was een flauwe wedstrijd, verdiend gewonnen door de Zwervers met 3-2. De bezoe kers betonneerden zodat de doelpunten uit vrijschoppen kwamen. VK 80 haalde de monster- skore van de week namelijk 18-1. Oud geel kwam slechts met negen spelers opdagen, hetgeen een merkelijke han dicap was. In vedette was hier ongetwijfeld Robby Goddaert die niet minder dan zeven doelpunten skoorde. Bondgalm - VK Volksunie: 0- 4 Bondgalm zondag is nog niet de schim van 's zater dags. Tegen VU wezen de bordjes aan de rust reeds 0-3 en dit terwijl we van de VU gewoon zijn dat de tweede speelhelft de beste is. Op de 5e min. bracht Willy Van Duyse de stand op 0-1. In de 25e min werd het 0-2 langs Eddy Heyndrickx. Nog voor de rust een strafschop en Rudy Verflieren maakte er 0- 3 van. Na de rust kwam de thuis ploeg meer in de wedstrijd, maar de bezoekende verde digers lieten zich niet ver schalken met als sluitstuk een betrouwbare Roland Van Wiele. Etienne Goossens zou zelf de cijfers nog opdrijven en een vierde doelpunt skoren. Uitslag 0- 4. GUIDO H. het ontstaan van het Klein- brabantse Voetbalverbond werd AC Doregem een kom- petitieploeg. Met sukses trouwens want driemaal veroverden de geel-zwarten hersteld. Meteen werd de er de kampioenentitel. Een- wedstrijd ook meer attrak- maal werd AC Doregem vi- ce-kampioen en de voetbal cup van 't Kleinbrabantse, tief en langs weerszijden werden er nu doelkansen gekreëerd. Eerst Kamiel staat ook in de trofeeènkast Meskens van AC Doregem van die ploeg. Bij de paas- r?et ®®n gevatte kopstoot tornooien van dit verbond werd AC Doregem dan vijf maal eindlaureaat. Een in drukwekkend palmares trouwens en Ludo Van Riet met Pierre Bruggeman, ver die werd door een waakza me Chris Behiels gestopt. Ook aan de overzijde ge raakte Franky De Mul bijna aan een doelpunt en door de tamelijke evenwichtigheid overden in 't Kleinbrabantse verliep de match bijzonder ook al de trofee van de ver- aantrekkelijk. De ploegen dienstelijkste speler. Verle- waren trouwens aan elkaar den jaar was het dan Hen- gewaagd en het spelritme drik Van Gucht, de aanvoer- werd er enigszins opgedre- der van AC Doregem, die ven- Het werd hardnekkiger daar als de sportiefste spe- trouwens ook alhoewel het Ier werd gelauwerd. Dat sei- allemaal binnen de perken róen werd ook het laatste van het toelaatbare bleef. voor het voetbalverbond 't Kleinbrabantse en voor AC Doregem werd het meteen uitkijken naar iets anders. De keuze viel op Walivo en dat is sindsdien al geweldig Uitzonderingen waren er al leszins en in die momenten werd het dan telkens hard tegen onzacht. Vooral een paar lokale elementen wer den in die duels toen als meegevallen. Na een eerder kuitenbijters opgemerkt. Als moeizame start werd AC Do- deze dan het onderspit dol- regem in de A-reeks van de ven was het protesteren ge- laterdagse derde afdeling blazen en wegens een onbe- één der betere ploegen. Een tamelijke uitlating aan het (telkens aftrap te 15 uur) Zaterdag le afdeling F.M.C. - Drie Linden I: V. Steelant R. 1000 Appels I - Habotim: De Vos Avanti - Sparta 1: Vergouwen H.M.S. - Bondgalm I: V.D. Voorde A V.K.W. 70 - Milano: Van Brande Palamos - Siera I: V.D. Voorde F. Raap - Rodeo: V. Osselaer 2e afdeling Temsica - Hubo: Moortgat Jacky Boys - Cup 81: V. Mieghem Club 69 - Kabul: V. Steelandt L. Cup-Baert - Puyvelde Van Royen Tivoli - Hemelaer I: De Puysselijr (14 u.) S.V.S. - Berg Op: Plaquet Inter Service - Vivak: Steeman Motoreco - Ankerhof: Baert (14.30 u.) Eendracht - Boemerang: Van Poucke Herten Aas - Lorenzo: Roosenboom (14.30 u.) Familia - De Zwervers: Dhanis Alucona - Dino Boys: Heaeweg Doregem - El Aiyoune: Beniers Bristol - King Stone: Van Riet (14.30 u.) Wazoo - Vercauteren: De Rljcke Niko - Novelty: Colman A. (14.30 u.) Wijnveld I -V.K. 80: Van Brussel Oud Geel - Zw. Parels: Cappaert Oud Belsele - Old United: De Bock N. Marokko - Nantes: Helrbaut Rony's Travel is vrij le afdeling aftrap te 10 uur Desfo - Beenhuwerken: Van Brussel United - Rode Duivels: De Permentier 1000 Appels - Slachthuis: Beniers Car Center - Bondgalm II: V. Steelant R. Volsunie - De Cock: Van Geem Sanicentral - Geywa: Herreweg Sparta II is vrij 2e afdeling Centrum vrienden - Siera 0: Van Wiele Bonaparta - Oostberg: De Jonghe Ankerlicht - VK Fan: De Rop (10.15 u.) Post - Hemelaer D: Dhanis Ruitershoeve - Drie Linden Felix Wijnveld U - Klub 65: De Puysselijr Reeks A Zondag telkens te 15 u. J.M. Pfafl - Goalgetters: Van Riet Hamme Ladies - Raapse Girls: Plaquet Verb. Meys - Wepogro: De Bock Plezantshop - Wazoo Girls: Heirbaut Bonte Girls - Hoftade Ladies: Cappaert Ankergirls vrij Zaterdag Klassering le afdeling Zaterdag Sparta I-R.M.S. 6-1 le afdeling Rodeo - Avanti 1-2 1. Bondgalm 18 15 1 2 48 18 32 Habotim -1000 Appels I 3-2 2. Drie Linden 1 18 10 4 4 39 28 24 Siera I-F.M.C. 1-1 3. Siera I 18 10 6 2 48 34 22 Milano - Palamos uitg. 4. Avanti 17 9 5 3 39 32 21 Bondgalm I - V.K.W. 70 7-2 5. V.K.W. 70 18 8 7 3 37 40 19 2e afdeling 6. Sparta I 7. 1000 Appels I 18 7 6 5 39 42 19 17 9 8 0 46 39 18 Kabui - Cup-Baert 2-3 8. Hilano 16 6 5 5 32 34 17 Vivak-Club 69 2-2 9. Rodeo 18 6 8 4 39 33 16 Cup 81 - Inter Service 1-3 10. Habotim 18 5 9 4 37 35 14 Hubo - Jacky Boys 3-2 11. Raap 18 4 9 5 30 38 13 Berg Op-Temsica 2-5 12. R.M.S. 17 4 9 4 40 49 12 Hemelaer 1 - S.V.S. 4-0 13. F.M.C. 18 3 9 6 31 52 12 Puyvelde - Tivoli 1-2 14. Palamos 17 2 12 3 25 56 7 3e afdeling reeks A 2e afdeling 1. InterService 18 18 0 0 92 9 36 Lorenzo - Familia 4-5 2. Cup Baert 18 15 2 1 74 21 31 King Stone - Herten Aas 1-8 3. Club 69 18 10 4 4 50 43 24 Boemerang - Bristol 9-0 4. Jacky Boys 18 11 6 1 52 34 23 Ankerhof - Eendracht 8-2 5. Temsica 18 8 7 3 47 36 19 El Aiyoune - Motoreco 3-1 6. Hemelaer I 17 8 7 2 41 44 18 Dino Boys - Doregem 0-0 7. S.V.S. 18 7 8 3 45 2 17 De Zwervers - Alucona 3-2 8. Kabul 18 6 7 5 30 43 17 3e afdeling reeks B 9. Hubo 10. Puyvelde 18 5 10 3 25 40 13 18 5 11 2 30 59 12 11. Vivak 18 5 11 2 35 65 12 V.K. 80-OudGeel 18-1 12. Cup 81 17 4 9 4 38 43 12 Novelty - Rony's Travel uitg. 13. BergOp 18 2 11 5 22 67 9 Vercauteren - Niko 1-1 14. Tivoli 18 2 13 3 22 57 7 Nantes - Wazoo 4-2 3e afdeling Old United-N Marokko 1-9 Zw. Parels - Oud Belsele 3-1 Reeks A Wijnveld I is vrij 1Herten Aas 18 15 3 0 68 32 3Q Zondag le afdeling 2. Boemerang 17 13 2 2 107 32 28 3. De Zwervers 15 13 11 78 15 27 4. El Aiyoune 17 11 4 2 73 34 24 Slachthuis - Car Center uitg. 5. Ankerhof 18 11 6 1 69 35 23 Rode Duivels - Sparta II 0-5 6. Doregem 18 9 5 4 52 40 22 Beenhouwerken - United 1-1 7. Motoreco 17 8 6 3 62 42 19 Geywa - Desfo 0-5 8. Dino Boys 18 8 9 1 41 51 17 De Cock - Sanicentral 3-2 9. Eendracht 18 6 8 4 41 49 16 Bondgalm - Volksunie 0-4 10. Lorenzo 18 5 12 1 36 58 11 1000 Appels II is vrij 11. Familia 18 4 12 2 43 60 10 2e afdeling 12. Alcuone 13. Bristol 18 4 12 2 32 64 10 18 3 14 1 26 89 7 Siera II - Ankerlicht 2-3 14. King Stone 18 1 17 0 20 147 2 Klub 65 - Bonaparte uitg. Oostber - Post 1-1 3e afellng Hemelaer II - Ruitershoeve uitg. Reeks B Dire Linden 11 - Centrumvr. 5-2 1. Nieuw Marokko 17 14 1 2 72 17 30 VK Fan - Wijnveld II 0-4 2. Wijnveld I 16 11 3 2 74 19 24 Dames 3. Wazoo 16 11 4 1 69 29 23 Wallvobeker A 4. Niko 17 10 5 2 55 34 22 De Loezers - Plezantshop 0-13 5. Nantes 6. V.K. 80 7. Rony's Travel 8. Zwarte Parels 17 10 6 1 58 37 21 17 10 7 0 55 34 20 16 7 7 2 45 34 16 16 7 9 0 38 61 14 De Strijdsters-Bonte G. Goalgettes-Hofstade 0- 2 3- 0 Reeks B 9. Vercauteren 16 5 3 35 47 13 Vercauteren - Wetxxrro 0-5 10. Old United 17 5 12 0 37 78 10 J.M. Pfaff-Hamme Ladies Zilleb.-Raapse Girls Wazoo Girls-Verh. Meys uitg. uitg 6-0 11. Oud Belsele 12. Oud Geel 13. Novelty 15 3 11 1 29 52 7 15 2 11 2 26 90 6 15 1 12 2 20 81 4 Zondag le afdeling 1. Spartall 2. Car Center 3. Beenhouwer ken 4. Slachthuis 5. Geywa 6. Desfo 7. De Cock 8. Bondgalm II 9. 1000 Appels II 10. Volksunie 11. Sanicentral 12. United 13. Rode Duivels 2e afdeling 1. Wijnveld II 2. Siera U 3. Drie Linden 4. Bonaparte 5. VK Fan 6. Ankerlicht 7. Post 8. Klub 65 9. Ruitershoeve 10. Hemelaer II 11. Centrumvrienden 12. Oostberg Damesreeks A 1. Plezantshop 2. Goalgetters 3. Wepogro 4. Hamme Ladies 5. Raapse Girls 6. J.M. Piatt 7. Bonte Girls 8. Wazoo Girls 9. Hofstade 10. Verh. Meys 11. Anker Girls Dames reeks B 1. Zillebeek 2. De Loezers 3. De Strijdsters 4. Vercauteren Dames Beker reeks A 1. Plezantshop 2. Goalgetters 3. Bonte Girls 5. De Strijdsters 6. Anker Girls 7. Hofstade Ladies Dames Beker reeks I 1. WepogTo 2. Raapse Girls 3. J.M. Pfafl 4. Hamme Ladies 5. Zillebeek Girls 6. Wazoo Girls 7. Verh. Meys 8. Vercauteren L. 17 14 1 2 65 17 34 15 10 1 4 40 22 24 16 10 2 4 59 19 24 16 8 5 3 28 23 19 17 8 6 3 42 27 19 17 8 7 2 25 25 18 17 6 5 6 42 42 18 17 7 9 1 36 47 15 15 5 7 4 26 31 14 16 6 9 1 33 37 13 17 4 12 1 41 50 9 17 3 11 3 35 78 9 16 0 14 2 20 74 2 14 12 2 0 50 25 24 14 11 3 0 55 15 22 14 8 5 1 36 25 17 13 6 4 3 43 30 15 14 6 5 3 37 31 15 14 7 7 0 35 29 14 14 6 6 2 33 37 14 13 6 6 1 29 29 13 13 5 5 3 33 23 13 13 2 8 3 19 42 7 14 2 10 2 22 45 6 14 1 11 2 17 68 4 14 13 0 1 61 12 27 14 12 2 0 51 11 24 13 8 2 3 59 19 19 14 8 3 3 56 15 19 13 9 4 0 37 22 18 14 8 4 2 36 18 18 14 4 8 2 27 48 10 14 3 11 0 13 50 6 13 2 1 0 14 56 4 13 1 11 1 9 65 3 14 1 13 0 11 58 2 4 3 1 0 16 5 6 4 2 2 0 9 6 4 4 12 1 1 4 3 4 12 1 1 12 3 5 5 0 0 47 1 10 5 4 1 0 15 7 8 4 2 2 0 5 10 4 112 1 9 21 3 4 13 0 5 13 2 4 13 0 18 2 4 0 3 1 4 20 1 5 4 0 1 25 5 9 4 3 0 1 8 17 4 3 1 0 12 6 6 4 3 1 0 11 8 6 4 2 2 0 17 4 4 5 2 3 0 15 12 4 5 0 5 0 3 29 0 5 0 5 0 0 26 f

De Voorpost | 1983 | | pagina 47