Eerste thuisnederlaag voor Gijzegem Luc Maes zet domper op Baasroodse karnavalvreugde Iedereen sterk aan mekaar gewaagd Indien Luc Sillis in die eerste minuut scoorde. Jeugdige lokalen sleepten zege uit de brand Rapide verdiende meer Als de nood het hoogst is Kan Wichelen nog promoveren Eddy Leus erg gewond Sportkring blijft erin geloven Derde provinciale D in 't kort Cruz deed Aaigem de das om Dames van KAVD zijn kampioen 36 -18.2.1983 - De Voorpost VOETBAL Gijzegem-Wichelen 1-4 White Star Sombeke - Stekene 2-4 Hoe was het moreel gesteld met de White Stars na de opdoffer tegen de hekkensluiter? Het bezoek van Stekene. dat nog steeds brood zag in een promotie, werd dan ook met gemengde gevoelens tegemoet gezien. Rudi De Boom mocht weer naar de lokale bank want doelman Malfliet bleek in orde. Sombeke nam een uitste kende start. De sekonden- wijzer had nog geen volledi ge toer afgelegd of Luc Sillis stormde alleen op de Steke- neportier af. In plaats van direkt af te drukken treuzel de hij een paar passen te lang en meteen was het ge vaar geweken. Dat had voor White Star een droombegin kunnen zijn! Nu was Stekene meteen op zijn hoede en liet dat ook aanvoelen. Hierbij kreeg het de 9e min de hulp van Vercauteren die zijn ex ploot van vorige week over deed en zo Van Stappen de gelegenheid bood om 0-1 te scoren. Twee min. later liep Lucien De Langhe een Ste- keneaanvaller onderuit in de fatale zone. Mare Vereec- ken kon de strafschop moei teloos omzetten: 0-2. Aan het kwartuur verscheen dan 0-3 op het bord na een werkelijk mooie bezoekende aanval. Sombeke bleef ditmaal niet bij de pakken zitten en dwong een paar hoekschop pen af. De Stekeneportier moest een puike refleks bo venhalen om een vrijschop van Mare Pringels uit zijn doelvlak te ranselen. Op slag van rust werd het on verwacht 0-4. Ivan Ringoet voerde een volkomen regle mentaire sliding uit maar Van Stappen ging voor dood neer in de backarea. Mare Vereecken zette de straf schop feilloos om. Na de rust twee lokale vervangin gen. Etienne Godderie kwam in de plaats van Van Remoortel terwijl Dirk Ele- waut, Verbeeck verving. Sombeke speelde nu ridder of mis en probeerde toch wat te doen aan die hopelo ze wedstrijdsituatie. Op voorzet van Ivan Ringoet kopte Luc Sillis de bal door naar Lucien De Langhe die de uitgekomen Stekenedoel- man vloerde: 1-4. Even later werd een inzenden van Luc Peleman door Etienne God derie bij Mare Pringels ge- devieerd die tot 2-4 milder de. Acht min. voor tijd nog een reuzekans voor Luc Pe leman die op het zwaaiend been van de doelman' be sloot. Zondag a.s. staat voor Sombeke de levensbelang rijke wedstrijd op Haasdonk op het programma. Daar wordt het pompen of ver zuipen! André Sinaai - White Boys 2-1 Het jeugdige Sinaai heeft de laatste tijd de wind in de zeilen. Vorige week nog een deugddoend gelijkspel op Gerda dat toch nog aangezien werd als kandidaat voor eventuele promotie. De defensie van White Boys is echter niet van de poes. Hoe gingen de lokalen het aan boord leggen om bressen in die vesting te slaan? De «champetter» vliegt buiten... F.C. Berlare - Baasrode: 3-1 Luc Maes van FC Berlare (v) In Baasrode was het tijdens het voorbije weekeinde kar naval. Het is echter wel zeer de vraag of de plaatselijke voetballers zondagavond aan dat feest hebben deel genomen. In Berlare werd het voor Marcel De Cock en zijn poulains alvast geen feestelijke namiddag. Het zag er nochtans in het begin nog vrij gunstig uit voor de leiders. Gerrit Corthals vertelt ons het verloop van de wed strijd: «De eerste helft kende over het algemeen een gelijkop- gaand verloop. Toch kreeg naar mijn gevoelen Berlare twee mooie kansen. Dat was het geval langs Marc Van Buy ten en André Lion. On middellijk na de hervatting kwam Baasrode op voor sprong. Van Keer was langs links doorgebroken. Hij cen terde de bal naar Marcel De Cock die kon binnenkoppen. Vanaf dat ogenblik is de thuisploeg op zoek gegaan naar de gelijkmaker. Voor het echter zover kwam deed zich eerst nog een incident voor. Slachtoffer hiervan werd André Lion. De Ber- laarse «champetter» was in de ogen van de spelleider blijkbaar zijn boekje te bui ten gegaan. Het gevolg hier van was dat hij werd uitge sloten. Vanaf dat moment moest Berlare het met tien man rooien. Wie dacht dat Baasrode het metéén mak kelijker zou gaan krijgen had het wel mis voor. Vier minuten na die uitsluiting lukte Marc Van Buyten met een vluchtschot de gelijk maker. Ondanks een num- merieke meerderheid kreeg Baasrode het bepaald moei lijk. Met nog tien minuten te spelen zetten de plaatselij ken een kombinatie op waarin Marc Van Buyten en De Lathouwer waren betrok ken. Luc Maes die zich tus sendoor had vrijgespeeld kreeg de bal in bezit en scoorde. Baasrode ging van- dan af nog meer risiko's ne men met het gevolg dat het met nog twee minuten te spelen werd gecounterd door Luc Maes die vanop ruim dertig meter raak trof.» Een streep door de rekening dus voor F.C. Baasrode dat ondanks deze nederlaag nog steeds aan de leiding blijft. Vermits Stekene en Heikant wonnen moest het terrein prijsgeven in die zin dat de voorsprong thans nog slechts één punt bedraagt. Het worden dus nog moeilij ke weken voor de Baasrode- naars. E.D.M. Etienne De Meester van Her leving Sinaai wond er geen doekjes om: «Wij hebben wel gewonnen maar de be zoekers verdienden meer. Zo is nu eenmaal voetbal. Vroeger hebben we al dik wijls onverdiend het onder spit moeten delven. Nu stond Dame Fortuna eens aan onze zijde!» Hierbij dient toegevoegd dat de White Boysvoorhoede te onmondig bleek om de loka le defensie ernstig in gevaar te brengen. Sinaai nam onmiddellijk het initiatief en dwong op slag twee hoekschoppen af. Na 15 min. werd het dan toch 1- 0. Dirk Paelinck kopte in een vertwijfelde poging achter waarts naar de bal. Tot zijn grote opluchting en vreugde van de lokale supporters verdween de bal in de ver ste hoek van het doel. Herle ving bleef nu gevaarlijk. Hun aanvallen werden rond het halfuur terug beloond. Doelman Duerinck zette met een verre uittrap Peter Maes aan het spurten. Eer de be zoekende verdediging zich bewust was van het gevaar was Maes al voorbij en ste vende alleen op doelman Van Ruyskensvelde af, die kansloos bleef: 2-0. Na de rust kwam Landuyt in het doel bij White Boys alhoe wel de jonge Van Ruyskens velde een behoorlijke indruk liet. De bezoekers exploi teerden nu het windvoor- deel. Aan de 51e min werd een WB-aanval tegen de paal besloten maar een at tent gevolgde Moerloose kon hernemen: 2-1. Bij Si naai diende nu alle hens aan dek geroepen om de voorsprong te verdedigen. Een aandachtige doelman Duerinck kreeg heel wat plukwerk op te knappen maar werd nooit zwaar op de proef gesteld. Daarvoor toonden de bezoekende spit sen zich te weinig besluit vaardig. Hun aanvallen wa ren te breed uitgesponnen om werkelijk voor het ver rassingselement te kunnen zorgen. Hierdoor kreeg de Sinaaidefensie alle tijd van de wereld om zich te organi seren. Een gelijk spel ware misschien de juiste uitslag geweest, maar ja, we begrij pen de inleidende woorden van Etienne De Meester! Na de prachtoverwinning tegen Schroevers Moorsel (8-1), is lijk het schot van de maand [e, een fel gehandikapt Wichelen erin geslaagd het thuis Herman Muylaert vuurd j j ongeslagen Gijzegem dat tweede staat in de klassering vanop dertig meter een loei (e met 1-4 te kloppen. Een stunt! Reeds op de 5e min. kregen er af die net in de winkel r^( de bezoekers een reuzekans toen Jacques Steeman een haak terecht kwam. Daarte vrijschop mocht nemen. Het leder, door Herman Muylaert gen had geen enkele keepe 10, met het hoofd overgenomen, ging over de dwarsligger. verhaal. Deze 1-3 betekend j de genadeslag voor de gast ier Wichelen zocht tevergeefs Met nog een klein halfuur te heren die het even later me naar de goede samenhang, spelen, werden de bezoe- tien moesten doen wegen m doch kon voorlopig beroep kers veel gevaarlijker, druk- de tweede boeking vai doen op een fantastische ten op het thuisdoel en Meersschout. Een enthou l keeper Stryncx, zoniet kon dwongen de ene hoekschop siast Wichelen ging verde -g het al naar huis na amper na de andere af. Na een van op zijn élan en Johan Schud een kwartier spel. Zo moest ^ie comers kon Erik Van ding trapte er nog een vrij a hij op de 9e min. redding R0yen de bal mooi met het schop in. Uitblinker Jacque ra brengen na een echt kanon- hoofd binnenduwen: 1-1. Steeman probeerde er in schot. Thuissupporters Toch kwam Gijzegem nog laatste minuut nog iets aain0 meenden dat de bal over de even aan d© bak. Bij een te doen, maar zijn scho d lijn werd geplukt, doch de massale aanval moest be- pletste tegen de lat. iyj ref was van een ander ge- zoeker Herman Muylaert Alles samen een verdiendi dacht. Even later meende akrobatisch redden. overwinning voor de jon ref Heirwegh strafschop te Alweer na hoekschop kon de gens van trainer Eric Wau moeten toekennen aan Gij- Wichelse Eddy De Winter de ters die de ploeg van zijn I zegem na een aangeschoten bal keihard en onhoudbaar Aalst-collega Frans Roe bal tegen de arm van een t©gen de netten jagen, 1-2 landt de eerste thuisnedei Wichelse verdediger. Een dus. laag toediende, verbluffende Strynckx kon £Ven later kregen we werke- (gn het schot van Patrick Ver- Opstal - Rp. Lebbeke 1-0 T.K. Meldert - Red Star Haasdonk: 0-2 De rest van onze titel kan U er wellicht zelf bij verzinnen en dat alles om maar te zeggen dat de rood-gelen bij hekkesluiter Meldert een verantwoorde zege konden afdwingen met keurig kom- binatiespel en vooral en daaraan mangelde het wel eens in de voorgaande we ken in het afronden van de samengesprokkelde doelkansen. Dat betekende niet dat de Thorploeg zo maar werd overklast want ook zij streden dapper mee, maar hadden van hun kant wel de pech dat ze geen succes hadden in het be sluiten. De doelpunten werden aan getekend door Luk Cattoir in de 23ste min. en Jean-Pierre Verstraeten even na de rust, niet toevallig twee mensen die reeds lag het gezicht van Red Star helpen mee bepa len en beide met kwetsuren en weerbarstige konditie te worstelen hadden in de af gelopen maanden. Het blijft nu echter de vraag of deze overwinning niet wat laat komt want inmiddels ziet de Haasdonkse formatie zich al voor een kloof van drie pun ten geplaatst ten opzichte van de voorganger in het klassement. Daar kan ech ter wat aan verholpen wor den als de mannen van voorzitter Waterschoot, die meer dan ooit in de redding blijft geloven, zondag aan staande de meerdere blijft over direkte konkurrent Sombeke. Het zou overigens voor de trouw gebleven sup porters nog eens een belo ning zijn dat Red Star een overwinning behaalt op ei gen terrein, want dat is al weer geleden van bij de op hefmakende thuiszege te gen huidige kopploeg Basrode. Manil Eendracht Opstal heeft te gen Rp. Lebbeke een gevlei de zege behaald. Dat geeft men in de Buggenhoutse voetbalkringen grif toe. Se- kretaris Emiel Van Mol: «Wij speelden een slechte wed strijd. Misschien vond dat zijn oorzaak in het feit dat we twee speeldagen na me kaar niet aan kompetitie hebben gedaan. Globaal genomen was Rapide Leb beke de betere ploeg. Zij kregen ook de beste kansen, maar misten afwerking. Eén van de weinige kansen die we kregen hebben we waar genomen. Dat was kort na de hervatting toen Mare Goossens de bal in het dak van het doel joeg. Nadien hebben de bezoekers nog geregeld gedreigd. Op een bepaald ogenblik was er een sublieme tussenkomst van Marino Spruyt nodig om Rapide Lebbeke van het ge lijkstellend doelpunt te hou den. Wij kregen in de eerste helft twee doelkansen. Langs Dirk De Maerschalck en Werner Van der Jeugt. We waren wel gehandicapt aan de match begonnen, in die zin dat we geen beroep konden doen op Pascal De Ridder. Volgende zondag ontbreken ook nog Stany Van Mol en Danny Van Nieuwenhove. Zij zijn geel geschorst. Al bij al zijn we dik tevreden met deze ge vleide zege. Bovendien heb ben de achtervolgers pun tenverlies geleden.» Sekretaris Eddy Van Over- straeten beaamt de woorden van zijn Opstalse kollega: «We waren inderdaad beter dan de thuisploeg. Maar doelpunten scoren blijkt voor ons een onoverkomelijk probleem te zijn. Nochtans hebben we daartoe gelegen heid gehad o.a. langs Ron- ny Sanders en Hans Van Damme. Globaal gezien werd het voor ons een te leurstelling, althans wat het resultaat betreft. We krijgen zondag Red Star Opdorp op bezoek. Normaal gezien zou dat geen probleem mogen stellen, tenminste wanneer de afwerking wat beter wordt.» E.D.M. leyen stoppen. Wichelen dacht nu vooral aan verdedigen. Ook de middenvelders kwamen een handje toesteken maar Gij zegem kon niet meer scoren. Rond het halfuur hadden de Wichelenaars dan de goede draai gevonden en Gijze gem moest zijn overwicht prijsgeven. De plaatselijke doelman stopte op de lijn een schot van Jacques Steeman. Op de 35e minuut verscheen Heesterman plots alleen voor de keeper. In plaats van zelf te schieten gaf hij een gouden pass aan de vrijstaande Verheuen die jammerlijk de reuzekans miste. Net voor de rust mocht Gijzegem nog een kaars doen branden toen pa een vrijschop de Winter nipt overkopte. Rusten dus met een 0-0 stand, ondanks het vertoonde spel. Drie minu ten na de rust kwam de thuisploeg op voorsprong. Na een dieptepas liet Van Nuffel de bezoekende kee per geen schijn van een kans en plaatste de bal juist naast de paal. Onmiddellijk volgde er een tegenaanval van de gasten die door de doelman in corner werd ver werkt. Wichelen eiste in de ze faze een strafschop maar de scheidsrechter hapte niet toe. De thuisploeg, niet ge rust in de magere voor sprong, ging op zoek naar een tweede doelpunt. Een vuurproef dus voor Bart Strynckx die op de 55e en 57e minuut zwaar werd ge torpedeerd. Onverwachte nederlaag van de thuisploeg die met één terrein moet prijsgeven aan koploper Opstal. Vooral in de tweede helft werd Gijzegem overspeeld door een verrassend offensief spelend Wichelen. «Tijdens de eerste helft was er van enig mooi vertoon maar nauwelijks sprake» zegt de Wichelse trainer Eric Wouters. «Alleen vond de thuisploeg een knappe Bart Stringhs op haar weg toen ze een penalty mocht trappen. Onmiddellijk na de hervatting kreeg Ver heuen de kans om te scoren. Hij miste echter jammer lijk. Gijzegem is toen op voorsprong gekomen langs Marc Van Nuffel. Dat lokte bij ons een offensieve reaktie uit. Na een corner, omgezet door Jacques Steeman kon Verheuen ons met het hoofd op gelijke hoogte brengen. Dat doelpunt gaf de wedstrijd een gans andere wending. We hebben toen volledig het initiatief genomen. Andermaal op hoekschop, getrapt door Steeman, maar deze keer binnengekopt door Eddy De Winter, kwamen we aan een doelpunt. Vanaf dat ogenblik lag de overwinning voor het grijpen. Zekerheid kwam er toen Herman Muylaert vanop dertig meter in de winkelhaak besloot. Johan Schuddinck plaatste met een vierde doelpunt dat hij uit een vrije trap tot stand bracht, de kroon op het werk. Later kon de stand nog verder zijn opgelopen toen Jacques Steeman uithaalde, maar het doelhout op zijn weg vond. Het is er ons om doen in de komende weken naar de tweede of derde plaats te mikken. Die houden ook een promovering in. Voor het zover is moeten we trachten zoveel mogelijk overwinningen te behalen. Een pun- tendeling is thans geen streefdoel meer. Ook nu zondag niet, met de komst van Erembodegem. Wan neer we in Gijzegem kunnen winnen, is het uitgeslo ten dat we ons op eigen terrein de das laten omdoen. Met Bart Stringhs in topkonditie is ons doelvlak maar moeilijk te doorboren», aldus Eric Wouters. E.D.M. Hofstade - Lutterzele 2-0 S.K. Kallo - Grembergen: 1-1 Na enkele mindere partijen, met onder andere verlies op Moorsel en tevoren tegen Meldert, hebben de jongens van oefenmeester Eric Smet nog eens aangetoond dat ze toch wel degelijk in derde provinciale thuishoren. Dit ter gelegenheid van hun thuisontmoeting tegen Grembergen, waarbij de melkfabriekploeg geduren de de ganse eerste helft dui delijk de sterkste was. Dat bracht al bij al maar een smalle winstmarge op van één doelpunt aangetekend door Heirman na enkele ka- ramboles. Verder raakten de S.K.'ers niet hoe erg Rotthier en Picavet ook probeerden. In de tweede helft zorgden de bezoekers algauw voor een gelijkstellende goal om dat keeper Cool even onvol doende ingreep en Van Dam zo van de gelegenheid ge bruik maakte om met het hoofd binnen te duwen. Met óme gelijke stand stelden bolde ploegen zich wel te vreden, temeer daar Kallo niet meer de kracht kon op brengen terug te vechten en Grembergen zich wat graag in eigen verdediging terug trok. Met dit puntje schuift S.K. door naar een elfde plaats maar heeft nog niet genoeg voorsprong op de achtervol gers om met gerust hart de ze kompetitie te kunnen af wikkelen. Trouwens de ko mende opdrachten zijn ook niet van de poes: overmor gen naar Boonwijk en ver volgens thuis tegen Excel sior. Uit deze twee partijen zou niettemin de helft van de inzet moeten gehaald worden zoniet blijft men in te mijden gezelschap. Manil Sportief Stekene deed zondag jongstleden wel een erg goeie zaak door aan de winnende hand te blijven in Sombeke en zodoende weer op één puntje te naderen van leider Baasrode, dat belangrijk verlies leed in Berlare. De messen vechters mogen overigens (datzelfde) Berlare tegemoet treden in hun volgende wedstrijd in eigen huis. Opmerkelijk is ook dat Excelsior Sint-Niklaas wat verachterd maar dat kan ook moeilijk anders na drie afgelaste wedstrijden: eerst werd (op 30 januari) hun wedstrijd in Berlare uitgesteld, vervolgens was een onbespeelbaar eigen terrein de reden van de afgelas ting van de ontmoeting tegen Heidersem en ook zondag kwamen de groen-zwarten niet in aktie omdat het veld in Bazel eveneens ongeschikt werd bevon den. Zondag wordt het zodoende niet makkelijk voor de Bressinckformatie om thuis de succeslijn weer op te nemen tegen S.K. Aalst. Als dat echter wel lukt, blijft het geraden om de Heistraatformatie voor de eindafrekening niet uit het oog te verliezen! Manil Blik op de vierde provinciale I Dat blijkt eens te meer uit de uitslagentabel van zondag waaruit op te maken is dat Sportkring Klinge thuis geen afstand kon nemen ten nadele van Gerda Sint-Niklaas. Het werd een wat bedriëgelijke scoorlo- ze drawn na een zeer geanimeerde partij waarin groen-wit zeker als morele winnaar te voorschijn trad. Jong Vlaanderen Kruibeke reduceerde van zijn kant zijn achterstand tot drie punten omdat men met nauwe 2-1-cijfers de baas bleef over Tielrode. Het werd alleszins geen makkie voor de mannen van trainer Marin die via een owngoal op voorsprong kwamen maar naderhand wel moesten toezien hoe Steels ervoor zorgde dat alles te herdoen was. Vroeg in de tweed ehelft leek Kruibeke dan toch de beslis sing te forceren met een doelpunt van Frank Milliam, maar werd het in het laatste halfuur nog zwaar zwoegen om de beide puntjes thuis te houden. Waas munster ging met gelijkaardig verschil (1-2) winnen bij Hoogeinde. Een al bij al verdiende overwinning van de Spartanen die slechts twee doelpunten puur den uit een doorlopend meesterschap en slechts in de slotminuten een goal tegen kregen. Hiermee bevesti gen de jongens van oefenmeester De Schrijver dat de kans op promotie zeker nog niet gemist is. De ploegen die verderop staan zullen het wel wat moeilijker hebben om zich nog te mengen in de uiteindelijke strijd voor de promotieplaatsen (twee direkte en een derde na een eindronde). Moerbeke mocht tegen rode lantaarn Straatje Stekene zeker geen puntje ver speeld hebben (1-1), en zelfs Gerda had in De Klinge moeten winnen, mét doelpunten. Verder valt het ook op dat Herleving Sinaai in zijn jeugdige vermomming de baas bleef over de White Boys met 2-1 en ook dat Eendracht Verrebroek Klein Laar ging verslaan met 1-2! Volgende speeldag reist Sportkring De Klinge naar de White Boys en hierbij mag de vraag zeker gesteld worden of de Puitvoetenaars nog de spirit hebben om een prestigeoverwinning af te dwingen. Anderzijds zijn ook de andere kopploegen niet veilig: Kruibeke trekt immers naar Verrebroek dat zoals gezegd de jongste weken verrassend uitpakt, en zelfs Waas munster heeft geen gerust oog in haar thuismatch tegen Herleving Sinaai omdat het op eigen veld nu eenmaal moeilijk winnen is voor Sparta. Voor de rest kan alleen nog aan de wedstrijden tussen Tielrode en Kieldrecht, én Moerbeke en Klein Laar nog enige beleefde aandacht worden geschonken. Manil De wedstrijd tussen Hofsta de en Lutterzele heeft in fei te een eigenaardige ontkno ping gekend. Tot drie minu ten voor het einde stond er nog altijd een blanke stand op het bord. In de resterende minuten is de thuisploeg er nog in geslaagd om twee keer te scoren langs Erland De Witte en Dirk Boemans. Metéén was een te zwaar verdikt gevallen over Lutter zele. Globaal genomen ken de de wedstrijd op het moei lijk te bespelen veld, een gelijkopgaand verloop. Bui ten het feit van de neder laag is Lutterzele ook enigs zins gehavend uit het strijd perk getreden. Kort voor het ingaan van de rust hield Eddy Leus er uit een duel met de plaatselijke stopper een ernstige kwetsuur aan over. Zijn scheenbeen was opengereten en de diepe wond noopte tot een over brenging naar een zieken huis voor verzorging. Het zal allicht enige tijd duren voor aleer Lutterzele op hem te rug een beroep zal kunnen doen. Wij menen intussen ook te weten dat er wrijvin gen zijn ontstaan tussen speler-trainer De Bleecker en aanvaller Eddy Van Puj velde. Laatstgenoemde li« aan het bestuur weten dc hij in Hofstade niet wens aan te treden. Het is ni uitgesloten dat de Zelenal er voor de rest van het si zoen het bijltje bij neerle< In elk geval moet Lutterze nu trachten om aan huis 1 winnen tegen Baardegei wil het verder blijven aanmerking komen voor plaats die tot een promovi ring kan leiden. E.D. Aaigem - Vlierzele 0-3 Een echt voetbalvriesweer en enorm veel volk op het terrein van SK Aaigem vori ge zondag. De thuisploeg mocht gastheer spelen voor de zogezegd onklopbare lei ders en zou proberen om die faam een forse deuk te ge ven. In de eerste helft was het duidelijk dat SK Aaigem de punten persé wilde thuis houden. Het probeerde dan ook de ene aanval na de andere te lanceren. Aaigem kwam echter schietpoeder te kort. Vlierzele liet deze eerste storm overwaaien en ging dan zelf resoluut het doel van de vijand besto ken. De 0-0 ruststand was een juiste uitslag. In de tweede helft gebeurde het dan toch. Carlos Cruz, de Vlierzeelse spits, scoorde het eerste doelpunt rond de tiende minuut. Een paar mi nuten later gaf Pierre De Kinder een droomvoorzet en het was dezelfde Cruz die kalm kon afwerken. Dat de thuisploeg de adem werd afgesneden door deze twee treffers is niet verwon derlijk. Toen er ook nog een derde doelpunt kwam, mochten de boeken toe. SK Aaigem: Dirk Lobijn, Wim Hutsebaut. Eddy D'Hondt, Peter D'Hondt, Pa trick Lammens, Peter Baeyens, Peter Perreman, Hans Pennewaert, Jean- Paul Goossens, Eric De Dur- pel en André De Bruyne. Re- serven: Danny Varr den Bos sche, Jozef Verbraeckel en Paul Groeninckx. SK Vlierzele: Hënri De Rick, Dirk De Vriendt, Fred( Braeckmans, Herman Coensel, Johan De Clercij Carlos Cruz, Robert Meul mans, Wim Osselaer, Mal Renneboog, Pierre De Poo ter en Frank De Conine Reserven: Johan Van de Ke re, Eddy De Braeckeleer Freddy Berckmoes. (gen) Door in hun jongste wedstrijd beslag te leggen op de zege, zijn de Dendermondse dames nu wel zeker van de kampioenstitel. Dat is nu al het tweede opéénvolgende jaar dat de KAVD-dames het kam pioenschap met een eerste plaats afsluiten. En wat meer is. Geen enkele keer werd er verloren. Op woensdag 23 februari spelen de dametjes van KAVD om 20 uur op het C-terrein tegen tweede nationaler Assenede. De damesploeg verenigt Hilde Truyens, Myriam Van Langenhove, Marleen Cleemput, Martine Pele man, Hilde De Decker, Nadine Aelbrecht, Nadine De Meester, Greet Bourgeois, Chantal Van Santvoet, Nicole Van Israel, Patricia Cleemput, Sabine Corne lls, Hilde De Meester, Leen De Meester, Lut Van Haever en Nelly Willems.

De Voorpost | 1983 | | pagina 36