NU MET HOME-IN OP ZOEK NAAR ZEGEBLOEMEN Mlijl WIELERCLUB NOORD-WEST-BRABANT decoratiesupermarkt 3 LAKEN ANDERLECHT fcr^p jr^iyhtK^ lonS'ges^" Koninginnelaan 183 Tel. 02/242.50.86 Steenweg op Bergen 637 Tel. 02/521.11.35 opende DAGEN MNo envan g 30 U. tot 12-J 14U. tot 200. It GENT AALST DENDERMONDE-APPELS ue voorpost - zo.z. i»öo - i HE IW' Even duwen om alle renners op de trap te krijgen. Bestendig afgevaardigde Sonia Van Lint aan het woord. Zittend v.l.n.r.: de h. Van der Jeugt, de sportieve public relation van Home-In, de h. Jean De Saedeleir, erevoorzitter-sponsor en de h. Van Hoeymissen, voorzitter van Wielerklub Noord-West-Brabant. Gezellige drukte tijdens de officiële voorstelling van de ploeg. De vrijwel voltallige ploeg van N.W.B. Home-In. Enkele renners waren al aktief en konden dus niet aanwezig zijn. (naast de brandweerkazerne). In de ruime gebouwen van Home In te Laken werd de wielerploeg Noord- West-Brabant voorgesteld, nu gesponsord door Home In. In de ruime maar gezellige verkoopsruimte van Home In, Koninginnelaan te Laken, had vorige zondag een gemoedelijke plechtigheid plaats. Er heerste drukte genoeg en het geroezemoes van zacht sprekende stemmen vulde de zaak die voor één keer wel omgetoverd leek in een grandioos cafetaria. Home In, de nieuwe sponsor van Wielerclub Noord- West-Brabant, ontving zijn renners op waardige wijze. Ze waren er dan ook vrijwel allemaal, uitge dost in de fris-groene trainings die de sponsor hen had verstrekt. Nadat enige tijd werd gewacht op de plaatselijke prominenten, waarover niemand kloeg want ondertussen werden de drankjes vlot rondge deeld, kon het officiële gedeelte beginnen: de ope ning van het nieuwe wielerseizoen. Het was erevoorzitter-sponsor Jean De Saedeleir die de genodigden, de bestuursleden, de renners met hun familie en de pers verwelkomde. Hij stelde dat hij graag was ingegaan op het verzoek van deze belangrijke wielerklub om als sponsor op te treden. Hij verduidelijkte heel in het kort hoe Home In gegroeid is en wat het eigenlijk allemaal omvat. Van een zaak die vroeger uitsluitend vloer- en muurbe kledingen deed met de nadruk op het betere tapijt, is het nu uitgegroeid tot een totaalzaak voor binnen huisinrichting met verschillende belangrijke vestigin gen in het Brusselse en het Vlaamse land. De h. De Saedeleir meende dat publiciteit niet meer weg te denken is uit het hedendaagse bedrijfsleven en voelde zich eigenlijk gelukkig dat een belangrijk deel van zijn budget naar een wielerclub kon gaan. We vermoedden dat hij ergens een zwak heeft voor de wielrenners. Kennen we hem ook niet als mede organisator van verschillende wielerwedstrijden te LebbekeP De erevoorzitter hoopte er bovendien op dat dit nieuwe «sponsorship» een stimulans zal betekenen voor de renners die nu met hun prestaties het palmares van de klub moeten vullen. «Alles zit erin om een mooi seizoen te beleven, zei hij. Het hangt nu van de renners af.» Voorzitter Louis Van Hoeymissen kent zijn pappen heimers al een tijdje. «Met deze nieuwe sponsor hebben we aan de klub een nieuw leven gegeven, zegt hij. Niet alleen wordt er gezorgd voor een degelijke uitrusting, maar ook kunnen er vele klub- prijzen worden geschonken. Daarvoor moet er na tuurlijk eerst gepresteerd worden. Dat kan alleen als we allen eendrachtig onze krachten bundelen. Re sultaten kunnen dan niet uitblijven.» Bestendig-afgevaardigde Sonia Van Lint belichtte het belang van de sport in dit dagelijkse leven. Daarom vond zij het spijtig dat het steeds moeilijker wordt om degelijke wedstrijden te organiseren. Zij wenste de renners een suksesvol seizoen. Daarmee was hef officiële gedeelte afgelopen en konden de kelners terug laveren tussen de drukbe zette tafeltjes. De renners kregen echter geen rust. Zij moesten op de foto en met zoveel mensen brengt dat nogal wat werk mee. Uiteindelijk werd deze gezellige ontvangst besloten met nog een glas en nog een en nog een. De Wielerclub Sponsor Jean De Saedeleir heeft geen kleine wie lerclub genomen om te sponsoren: W.K. Noord- West-Brabant heeft vertegenwoordigers in zowat alle kategorieën van de wielerpelotons en de organi satie van de club vergt uiteraard veel tijd en geld. Een degelijk funktionerend bestuur zorgt voor een vlotte werking. Naast erevoorzitter De Saedeleir en voorzitter Van Hoeymissen zijn er ook nog de ondervoorzitters Tony Van Campenhout en Jozef Parijs, sekretaris John Steenackers, public-relations Pierre Van der Jeugt, penningmeester Willy Van Gucht, de sportbestuurders Firmin De Vleminck en Chris Van Riet, de materiaalmeesters Alex Van Doorslaer en Louis Van Hoeymissen en de kommis- sarissen Frans Van Malderen en Michel Van Steen. Deze mensen zorgen in totaal voor 46 renners, waarvan 4 beroepsrenners. Alfons De Wolf (Breen- donk), Dirk De Wolf (St.-Katarina-Lombeek), Jan Teugels (Kapelle o/d Bos) en Stan Tourné (Strom- beek-Bever) moeten zorgen voor suksessen op het hoogste niveau. Jan Teugels deed het trouwens dezelfde dag niet slecht tijdens de wereldkampioen schappen veldrijden in Schotland. Hij werd tiende op een zeer lastig, hard en heuvelachtig parcours. 25 liefhebbers, 10 juniors, 5 nieuwelingen en 3 dames maken de formatie kompleet. Ook de cyclo- sportieven-veteranen laten zich gelden met 8 aan geslotenen, zodat de club op vrijwel alle terreinen aktief is. Prestaties kunnen er reeds geleverd worden door de liefhebbers op 5 maart in de wedstrijd Malderen-Gent en op 6 maart in Brussel-Opwijk. Sponsor Jean De Saedeleir van Home-In, de super markt van de decoratie, is er natuurlijk op uit dat zijn renners reeds in deze eerste wedstrijden aan de bak komen. Voor hem telt immers de publiciteit die deze mannen voor zijn zaak maken. Hij hoopt er zeker het beste van en wij met hem. EN ALLE ANDERE ARTIKELEN VOOR UW BINNENHUISINRICHTING jf-—-jr_c HOME-IN VINDT U OOK TE Blaisant-Vest 5 Tel. 091/23.26.75 1.500 rrr toonzaal Pnester Daensplein rechtover kerk St.-Martinus Tel. 053/21.88.75 - 2.000 m* toonzaal Bevnjdingslaan 141 Tel 052/21 40.58 - 1.000 mJ toonzaal.

De Voorpost | 1983 | | pagina 41