Liefhebbers sporten zo Spetterend weekend F.C. Bergop - F.C. Tivoli: 8-2 COMAR SPORT Walivo, uitslagen, standen, programma 46 - 25.2.1983 - De Voorpost Walivo's wedstrijd van de week In Walivo's zaterdagse tweede afdeling komen nog een vijftal ploegen in aan merking voor de degradatie. Twee daarvan zijn het Waasmunsterse F.C. Berg op en F.C. Tivoli uit Ham- me. Voor deze laatste ploeg verwekt dat geen verwonde ring. Deze kon verleden sei zoen ook al moeilijk het rit-* rne van tweede klasse bij houden. Momenteel staat F.C. Tivoli dan ook laatste in de rangschikking. Nogal afgescheiden trouwens en voor de Hammenaars begint dat er zo stilletjes aan be denkelijk uit te zien. Daar mee zou het niet denkbeel dig kunnen worden dat een zesjarig verblijf in de twee de afdeling wordt afgeslo ten. Aanvankelijk behoorde deze Hamse voetbalformatie er tot de topploegen. Een testmatch welke destijds werd verloren, hield F.C. Ti voli zelfs uit de eerste afde ling. Nadien is het allemaal een beetje afgezwakt. Ook al omdat de spelerskern van F.C. Tivoli een dagje ouder werd en de jongeren die werden aangetrokken, kon den het ook zomaar niet di- rekt waarmaken. Met alle gevolgen vandien en verle den seizoen geraakte F.C. Tivoli slechts moeizaam met de hakken over de sloot. Blijkbaar wordt de strijd om het behoud nu nog moeilij ker. Hoe dit alles daar beke ken wordt en of de weinig gunstige situatie het moreel van de Hammenaars niet heeft ondermijnd, vernemen we van Pierre Waterschoot de afgevaardigde van F.C. Tivoli. Dan blijkt dat die Hamse voetbalploeg niet al tijd de nodige inzet en geest drift kan opbrengen. Deze minder goede ingesteldheid die nu ook al de jongeren heeft aangetast, leidt van zelfsprekend niet naa betere resultaten. Die werden voor al dit seizoen nog niet ge haald en voor de ploeg van voorzitster Christine Offen- boom, zijn de problemen nog niet van de baan. Die zullen nog wel een tijdje aanslepen en de nieuwer- tjes Ronny de Decker, Jan De Bruyne, Dirk Permentier, Leo Poppe, Alain Van Speyenbroeck, Mark De Wil de en Pierre Smet hebben dus ook al niet aan het debacle van F.C. Tivoli kun nen verhelpen. Vorige week stond voor die Hammenaars dan ook een uiterst belang rijke match op de kalender. Een vierpuntenwedstrijd wordt daarvan wel eens ge zegd en dat was het inder daad. Temeer omdat de mannen van aan de Durme- boorden op bezoek waren bij F.C. Bergop uit Waasmun ster, de onmiddellijke voor ganger van F.C. Tivoli in de rangschikking. Een even tuele nederlaag daar. zou voor die roodbroeken een bijna zekere degradatie naar de derde klasse inhou den. Dat lijkt er trouwens op want de match van de laat ste kans, werd door F.C. Ti voli nogal afgetekend verlo ren. Daardoor kunnen de blikken nu al naar de derde afdeling gericht worden wat voor de ploeg van Christine Offenboom, terug de aan loop moet worden naar een betere toekomst. Deze heeft voor F.C. Bergop nu een meer gunstige wending ge nomen. Een moeilijke perio de ligf daar blijkbaar al ach ter de rug. Vooral omdat on langs nog een vijftal nieuwe spelers konden aangetrok ken worden: Robert Van De Moortele. Hugo Rottiers, Harry Van Uden, Jean-Pierre Geerinck en Rudy Rous seau, die intussen al heeft afgehaakt. Voor F.C. Bergop werden die aanwervingen trouwens een noodzaak. Een affaire met een scheidsrech ter en de daaropvolgende schorsingen van Walivo, hadden de spelerskern van F.C. Bergop enigszins doen afbrokkelen. Dat is nu alle maal al verleden tijd en de ploeg begint terug te draai en. Dat zegt Pierre Windey de klubsekretaris en de de gradatie, wordt straks ook nog ontlopen. Dat wordt bij die Waasmunsterse voet balploeg nogal duidelijk ge steld. Door een voltallig be stuur overigens en momen teel werd dat als volgt sa mengesteld: Pflips Gunther (voorzitter), Pierre Ketels (onder-voorzitter), Pierre Windey (sekretaris). Staf Verbraecken (penningmees ter) en de raadsleden Ka- miel Colman, Yvo Gerlo en Leon Verbraecken. Om ge zondheidsredenen heeft Ro- main Maes daar voorlopig als coach moeten afhaken. Deze wordt er n,u tijdelijk vervangen door Fred De Beule. Het klublokaal van F.C. Bergop is nog steeds in café De Hertog van Brabant gevestigd. Bij Guido en Ire ne Janssens sinds een paar maanden de nieuwe uitbaters aan de Belsele- straat te Waasmunster en het speelterrein van F.C. Bergop, is in dezelfde straat- een boogscheut verder gele gen. Daar werd de match der bedreigden gespeeld en aanvankelijk begonnen de beide ploegen nogal sterk gemotiveerd. Ook F.C. Tivo li dat blijkbaar de boei der laatste kans wou grijpen. Voor die ploeg werd het ech ter een bijzonder ongelukki ge inzet. Na een goede kol- lektieve aanval skoorde Dirk Permentier van F.C. Ti voli al na vier minuten. Bij deze fase had spelleider Herman De Rycke echter buitenspelstand gezien en tot ongenoegen der bezoe kers werd dit doelpunt geannuleerd. Enkele minu ten later zou die mogelijke voorsprong van F.C. Tivoli dan in een achterstand wor den omgezet. Dit gebeurde met een uitstekende kombi- natie tussen Patrick De Clercq en Yvo Gerlo, en laatstgenoemde nam hierbij de bezoekende doelman te grazen (1-0, 7* min.). F.C. Tivoli liet zich door deze on gelukkige aanhef bijlange niet ontmoedigen. Toen nog niet en de Hammenaars rea geerden zoals dat trouwens kon verwacht worden. Nog al vrij wilskrachtig en met een overtuiging welke F.C. Bergop blijkbaar toch een beetje verraste. De bezoe kers schreven dan ook de meeste offensieve maneu vers op de rekening. Meest al met een werkkrachtige René De Munter aan de ba sis hiervan en dat werd trou wens ook de absolute smaakmaker bij F.C. Tivoli. De opvallendste akteur uit de wedstrijd overigens en René De Munter, werd daar ook de heerser in het mid denveld. Toen werd deze nog degelijk bijgestaan en de Hammenaars puurden daaruit ook enkele doelkan sen. Vooral langs Pierre Smet en de gebrilde Jan De Bruyne. maar die pogingen konden Jef Bauwens de lo kale nummer één niet in ver legenheid brengen. De ver dediging van F.C. Bergop werd anders ook nogal goed georganizeerd en een ideale afwerking, bleek bij F.C. Ti voli ook niet het sterkste wa pen te zijn. Bij deze ploeg werden de akties te statisch en te krampachtig uitge voerd en bij de lokalen ver liep dat allemaal veel vlot ter. Gevaarlijker trouwens ook en Patrick De Clercq, raapte bijna sukses met een persoonlijk nummertje. Deze werd enkele minuten later voorbeeldig aangespeeld door Yvo Gerlo en Patrick De Clercq was toen iets rapper dan de bezoekende verdedi ging (2-0, 23* min.). Laatst genoemde werd bijna on grijpbaar en tevens een be stendig gevaar voor de gast- defensie. Dat werd om streeks het halfuur nog maals duidelijk bevestigd (3-0, 27* min.). Hiermede werd het lot van F.C. Tivoli eigenlijk al bezegeld en de Hammenaars slaagden er niet in om een degelijke vuist te maken. Teveel sto rend balverlies werkte dat ook al niet in de hand en de zeldzamer wordende coun ters verliepen dan ook nog meestal inspiratieloos. Uit zonderingen waren er in dat Hamse spelpatroon echter wel. Na een goede aktie lob- te Ronny De Decker dan een balletje rakelings over. Ook Dirk Permentier miste voor F.C. Tivoli een uitstekende kans en die werd dan juist voor de rust opgetekend. Tij dens de pauze werd de be zoekende samenstelling trouwens gewijzigd: Freddy De Rechter aanvoerder doelman en tevens ouder domsdeken van F.C. Tivoli, werd gewisseld voor Leo Poppe. In het team der gas ten werden de pionnen ook verschoven en na de rust, stond Pierre Smet er onder de lat. Deze werd samen met Erik Van Praet als laat ste man en vooral René De Munter, één der betere spe lers van F.C. Tivoli. Na de kampwisseling werd F.C, Bergop duidelijk de betere ploeg. In de plaatselijke aanvallen stak voldoende variatie om F.C. Tivoli in moeilijkheden te brengen en met de voet hield Pierre Smet een schot van die al tijd aanwezige Patrick De Clercq. Bijna een nieuw lo kaal doelpunt dus en dat werd maar even uitgesteld. Een aktie met Yvan Rous seau en Patrick De Clercq vond toen bij Danny Ketels een ideale afwerker (4-0, 52* min.). Het ogenblik waarop F.C. Bergop wijzigde en Ro bert Van De Moortele ruim de de plaats voor Ludo Bug- genhout. Onder de opmer kelijke stuwkracht van René De Munter poogde F.C. Ti voli toch nog iets te force ren. Slechts een paar hoek schoppen zonder positief re sultaat werden toen voor de bezoekers genoteerd. Dat re sultaat poogde F.C. Bergop hehaaldelijk te bereiken en Pierre Smet, schreef een paar gevatte tussenkomsten achter zijn naam. Dit scheen de anderen een beetje te stimuleren en op een voorzet van René De Munter knalde jan De Bruyne tenslotte raak (4-1, 61* min.). Een doelpunt dat bij F.C. Tivoli blijkbaar terug de vlam der hoop deed oplaaien en het resultaat daarvan werden een paar betere aanvallen. Zonder de nodige punch evenwel en het meeste doelgevaar stak dan ook nog in de lokale akties. Die werden daar trouwens verzilverd en na een dansballet met Erik Van Praet, doelde Patrick De Clercq wéér (5-1, 71* min.). GROOT - KLEINHANDEL Specialisatie VOETBAL TENNIS SKI Een sportzaak met ERVARING! Schoolstraat 54 Koolstraat 159 9300 AALST Tel. 053-21.25.56 Walivo: FC Bergop (dw) «MO A M SU* S ï*t*t WM i l KI "0UI I v, Dus 03T 24 ?$it 3 MAZDA V Alt* FC Tivoli uit Hamme: degradatiekandidaat, (dw) Toen werd bij F.C. Bergop Hugo Rottiers gewisseld voor Franky Maes. Dit was nog niet lang gebeurt of Louis Malfliet van F.C. Tivo li milderde met een vlucht- schot (5-2, 73* min.). Een der laatste stuiptrekkingen der bezoekers trouwens en tij dens de laatste tien minuten predikte F.C. Bergop daar nog duidelijk de wet. Een onsamenhangend en een krachteloos F.C. Tivoli kon daar ook niet veel aan ver helpen. Ook Pierre Smet de doelman niet en Yvo Gerlo, skoorde met een hoekschop rechtstreeks (6-2, 80° min.). Deze lokale puncher werd samen met Eddy Van He- melrijck, Yvan Rousseau, Danny Ketels en Patrick De Clercq, ook één der opval lendste spelers van F.C. Bergop. Diezelfde Yvo Gerlo zou na zijn bravourstukje vervangen worden door niet het einde der reeks en door een herboren F.C Jean-Pierre Geerinck. Veel met een vrijschop zorgde Bergop, waarbij Leon Va zou dar aan het spelbeeld Yvan Rousseau daarvoor (8- braecken als één der oudst niet veranderen en laatstge- 2, 88* min.). Daarmee werd spelers kan beschouw^ noemde doelde tenslotte ook een totaal onmondig F.C. worden... (7-2, 84* min.). Echter nog Tivoli helemaal ingeblikt Roger Van Laer» Ondanks de aanhoudende den. De Zwevers lieten zien haalde kregen we geen doelpunt van Inter en het vries blijft het toch enigszins welke titelambitie ze heb- nieuws over de wedstrijd, was Franky de Ruysscher verwonderlijk hoe weinig ben en verpletterden Herten wel over speler Patrick Van die het voor zijn rekening wedstrijden er afgelast wor- Aas met 8-0. In de B-reeks is Laere. Een gele kaart viel nam. Even kwam Daniel den. Natuurlijk speelt de het Novelty dat deze week hem te beurt en om deze te D'Hooghe met een tweede hardheid van het speelveld hoge toppen scheert en dit noteren vroeg de scheids- Jacky doelpunt de rust ver geen rol om een wedstrijd af na een 7-3 tegen Wazoo. In rechter zijn naam. Het bleek storen, niet voor lang echter te gelasten wel de effenheid de zondagsreeksen is het Fred Astaire te zijn en vroeg- want Freddy Van Royen 4-2 J1<5ji- KöiiW iiirtin warrt Frari nnnr <4o en j p £)q RuySSCher 5-2 leg den de eindcijfers vast. en deze blijft voorlopig sta- Sparta die een slechte beurt tijdig werd de Fred r tus quo. We hopen dat we maakt na thuis een punt af- kleedkamers verwezen. van sneeuw en dergelijke handig te zijn gemaakt door PW Hemelaer is somtijds Vivak dat zeker nog punten gespaard blijven om de United. een ploeg met grote allures nodig heeft om zich safe t kompetitie in goede banen Car Center haalde winst op maar kunnen deze niet altijd stellen zal hier tegen Kabul te houden. Toch was het een De Cock en komt met twee waar maken. Zaterdag werd misschien in slagen zij het weekend vol spetters en me- minder gespeelde wedstrij- tegen Cup Baert gespeeld via de groene tafel. De wed- nige koploper kreeg het den op vijf punten van de en in een goede wedstrijd strijd was nog maar pas ge hard te verduren en sommi- leider. waren ze de evenknie van start of het werd 1-0. Kabul gen werden zelfs met verlies Bondgalm zit nog steeds ste- Cup. Via Vemimmen kwa- stelde gelijk maar nog voor i i uze zelfs op voorsprong, de rust maakte Vivak er 2-1 van. Amper was de tweede helft een kwartier oud of Ka- bul-aanvoerder Danny het De Malsche die voor Cup Smedt beging een fout met gelijkstelde. Graag vermei- de uitsluiting als gevolg, den we de fantastische Danny wilde het terrein niet sportiviteit waarmee deze verlaten zodat de scheids wedstrijd is gespeeld. rechter de wedstrijd stopte. Cup 81 speelde tegen Tem- Dan pas kwamen de groot- sica een goede wedstrijd ste problemen en de fluite- werd toch met -4 over- nier werd zelfs door een on- 1* crid. Milano - RMS 3-6 Bondgalm I - Avanti 1-2 Rodeo - Sparta I uitg. Raap-1000 Appels I 1-1 Habotim - FMC 3-0 Drie Linden 1 - Palamos 4-1 Siera I - VKW 70 0-1 2* atd. Hemelaer I - Cup-Baert 1 -1 Puyvelde - Club 69 2-1 Vivak - Kabul 2-1 Inter Service - Jacky Boys 5-2 Cup 81 - Temsica 0-4 Hubo - SVS 4-2 Berg Op - Tivoli 8-2 3* aid. A Dino Boys - Familia 2-0 De Zwervers - Herten Aas 8-0 King Stone - Lorenzo 2-5 Bristol - Eendracht 2-4 Boemerang - Motoreco 5-0 Ankerhof - Doregem 1-4 El Aiyoune - Alucona 2-1 3* aid. B Old United - Oud Geel 3-2 Zw. Parels - Wijnveld I 1-2 Rony's Travel - Niko 2-1 Novelty - Wazoo 1-3 Vercauteren - N. Marokko 0-3 Nantes - Oud Belsele 1-0 VK9 geconfronteerd. In de eerste vig in het zadel maar toch afdeling noteren we de hebben ze de laatste twee Beide ploegen hadden heel- tweede nederlaag van weken iets van hun voor- wat kansen maar deze wer- Bondgalm en dit na twaalf sprong moeten prijsgeven, den niet benut. Toch was weken ongeslagen te zijn Avanti kwam op bezoek en geweest. Weer was het deze ploeg lag hun nog goed Avanti die voor deze neder- in het geheugen. Op Avanti laag zorgden want ook de werd met 3-1 verloren en nu eerste nederlaag werd door speelden deze laatste het Avanti toegediend dit op zelfs klaar Bondgalm op ei- 23.10.82. Drie Linden dat gen terrein een nederlaag won met 4-1 van Palamos zit toe te dienen. Scheidsrech- nu stevig op de tweede ter Roger Moortgat sprak plaats na andermaal verlies ons van een ongelukkige van Siera. Voor de degrada- wedstrijd voor de thuis- tie is het FMC dat nu toch in ploeg. Op de 15* min. begon slechte papieren begint te het nochtans goed voor geraken en er dringend wat Bondgalm want Lucien Van aan moet gaan doen. Cauter zorgde voor een goal In tweede is het niet moei- in eigen doel en 1-0. Na de lijk raden naar de uitslag rust en dit in de 50* min was van Inter Service maar daar- het Alain Baluwé die de entegen moest Cup Baert ploegen op gelijke hoogte één puntje laten op Heme- bracht. Ondertussen stond laer. Geen nood echter want paal en lat in de weg voor Club 69 dat op de derde de thuisploeg wat voor Pa- Ook in deze wed strijd werd er gewag ge maakt van een grote sporti viteit. y Inter tegen Jacky Boys was stuimige toeschouwer be laagd. Uiteindelijk liep al les goed af met het vervolg voor de strafcommissie. Ro- 's Travel met 10 man heeft propaganda-wedstrijd zich tegen Niko met hand met een oververdiende over- tand verdedigd en uiteinde winning voor de leiders, lijk nog een verdiende 2-1 Wat Inter .enigszins verraste overwinning behaald, was de vlugge achterstand Niko opende langs Eddy waartegen ze aankeken via Weemaes de stand maar een doelpunt van Philip Wil- een strafschop voor de lem8. Een kampioenenploeg thuisploeg zou ervoor zor- is niet gauw uit zijn lood te gen dat Jan Sax er 1-1 van plaats gerangschikt staat trick Baluwé niet het geval slagen en nog voor we aan maakte. De Jonghe zou voor moest beide punten laten op was want in de 80* min rusten toe waren had Mark Puyvelde. maakte hij het winnende Van de Velde de gelijkma- In derde A was leider Herten doelpunt. Aas op bezoek bij de Zwer- Geel voor Van Broeck, De vers die met nog twee ach- Zutter en De Clercq. terstallige wedstrijden Van Raap die tegen 1000 Ap- slechts op twee punten ston- pels een 1-1 gelijkspel ker genet. Na de rust een stormloop van de blauw- witten en langs Leon De Roeck werd het 2-1. Dan was het jacht naar het 100 ste Rony's Travel er zelfs 2-1 van maken wat tevens de eindstand niet kon worden gezegd. Ze kregen dan via Mark Van de Putte en Andre Schelfhout ook tweede gele kaarten. Scheidsrechter Herman De Rijcke (dw) Doregem dat zich het best aanpaste aan de staat van het veld zou aan de rust reeds een 0-2 voorsprong kennen. Na de rust was het Ankerhof dat enkele kansen onbenut liet, wat aan de overzijde niet het geval was, want daar werd het 0-4. Een tegendoelpunt zou Ankerhof nog lukken met als eindsco- re 1-4 die zeker te overdre ven is. De doelpunten voor Dore gem: Ludo Van Riet 2, Jan IJzewijn 1, en Daniel Van Lent 1; Voor Ankerhof: Erik Van der Wreken. Nantes had weinig over schot tegen Oud-Nelsele en behaalde een krappe 1-0 overwinning, zij het nog via een strafschop. De eerste speelhelft moesten we wel een goede prestatie van de Oud-Belseelse verdediging vermelden. De tweede helft stelde Oud-Belsele zich het gevaarlijkst aan maar ja 't zijn de doelpunten die ge moet skoTen die uitbleven. Op tegenaanval van Narites ging de bezoekende keeper in de fout wat hem een straf schop kostte. Omgezet door Freddy Mestdagh behaalde Zondag 1* aid. De Cock - Car Center 0-2 Bondgalm II - 1000 Appels II 3-1 Sparata II - United 0-0 Rode Duivels - Desfo 4-6 Beenhouwerken - Sanicentral 5-1 Geywa - Volksunie uitg. Slachthuis is vrij 2-1 Hemelaer H - Bonaparte 2-1 VKFan -Klub65 1-1 Drie Linden II - Post 3-2 Siera II - Ruitershoeve 2-1 Oostberg - Wijnveld II 0-6 Dames A J.M. Pfail - Plezantshop 1-3 Anker G - VK Hamme L. 0-1 Hofstade - Neys 3-2 Raapse - Bonte G 2-1 Goalgetters - Hardy 3-5 Dames B De Strijdersters - De Loezers 3-2 Zillebe-ek - Vercauteren 2-0 Zaterdag 1* aid. Bondglam I Drie Linden I Siera I VKW 70 1000 Appels I Sprata I Milano Habotim Rodeo RMS FMC Palamos 2* aid. A Inter Service Cup-Baert Club 69 Jacky Boys Temsica Hemelaer I SVS Kabul Hubo Puyvelde Vivak Berg Op Cup 81 Tivoli 3* afd. A Boemerang Herten Aas De Zwervers El Aiyoune Ankerhof Doregem Dino Boys Motoreco Eendracht Lorenzo Familia Alucona Bristol King Stone 3* aid. B Nieuw Marokko Wijnveld I Wazoo Niko Nantes VK 80 Rony's Travel Zw. Parels Old United Vercauteren Oud Belsele Novelty Oud Geel 20 33 20 28 20 24 18 23 19 21 19 20 18 19 17 17 2)rl7 18 16 19 15 19 14 20 12 20 26 20 25 19 21 19 21 20 17 20 17 19 15 20 14 20 14 20 13 19 12 19 32 19 30 17 30 19 27 20 25 20 25 20 20 19 19 20 18 20 13 18 32 16 28 18 25 19 24 18 23 18 20 17 18 18 16 19 14 18 13 17 7 17 6 1* afdeling Sparta II Car Center Beenhouwerken Desfo Geywa Slachthuis De Cock Bondglam II 1000 Appels Q Volksunie United Sanicentral Rode Duivels 2* afd. Wijnveld D Siera II Drie Linden Bonaparte Ankerlicht Post VKFan Klub 65 Ruitershoeve Hemelaer II Centrumvrienden Oostberg Dames Reeks A Plezantshop Goealgetters Wepogro Hamme Ladies Raapse Girls JM Pfaff Bonte Girls Wazoo Girls Hofstade Ladies Verh. Meys Anker Girls Dames Reeks B Zillebeek De Strijdsters De Loezers Vercauteren Dames Beker Reeks A Plezantshop Goealgetters Bonte Girls De Loezers De Strijders Anker Girls Hofstade Dames Beker Reeks B Wepogro Raapse Girls JM Pfaff Hamme Ladies Zillebeek Wazoo Girls Verh. Meys Vercauteren 17 26 18 20 17 19 17 19 19 19 18 17 18 16 17 15 19 12 16 281 15 24 I 16 20. 15 17 15 16 16 16 15 16 15 14 15 14 15 9 15 6 16 29 15 24 15 23 16 23 15 20 15 18 15 8 15 8 15 3 5 0 5 0 Nantes een gevleide 1-0 overwinning. Zondagreeksen Beenhouwerken tegen een met tien man spelend Sani central verschoot eventjes toe het vrij vlug op 0-1 ach terstand kwam door een doelpunt van Dirk Dhondt. Beenhouwerken herstelde vlug van deze upercut en won vrij gemakkelijk met 5- 1. De doelpunten: Rudy Fou- bert. Mark Van Boxelaer, Jo se De Clercq, Alain Baluwé en Jozef Van Poucke. Rode Duivels hebben zich geweerd als een duivel in een wijwatervat, maar niets baatte. Op de koop toe met 10 spelers, zodat hun taak zeker niet vergemakkelijkte. Bij de thuisploeg was speler De Coninck in een superdag zodat deze met zijn drie doelpunten de schade enigszins kon beperken. Uit slag 4-6 United is in het verleden steeds een boeman geweest voor Sparta, wat afgelopen zondag nogmaals werd be vestigd. De eerste aanval len kwamen van United, maar echt doelgevaar was niet van de partij. In de 15* min. stak Sparta voor het eerst zijn neus aan het ven ster en een schot van Franky De Bock werd door libero Roger Smet met de hand van de lijn gekeerd, dus straf schop. Mark Heyninck kreefl deze elfmetertrap voor de schoen maar trapte naast- Na de rust speelden de ge vaarlijkste fasen zich af in het doelgebied van United, maar hun gelegenheids keeper wist met alles raad, zodat hij als match winnaar mag worden aangeduid. Uitslag 0-0.

De Voorpost | 1983 | | pagina 46