I Mare Mertens prïjsschutter Dendermondse minivoetbalkompetitie Berlaarse minivoetbalkompetitie Uitbreiding veteranenkompetitie 1 Royal Lebbeke voert de rangschikking aan Van Cauteren neemt leiding over van Coppieters Tweede zaalvoetbaltomooi te Buggenhout Ovi DPI Se Het Land van Beveren Een lach en een traan 48 - 25.2.1983 - De Voorpost MINIVOETBAL Geen opvallende resultaten in de eerste reeks. Wel boekte Filosoof 1 een flauw «•sulfaat tegen het toch wel swakke Sportvrienden. De Filosofen moesten zich thans met een puntendeling tevreden stellen. Mini Spar ta en Jovanda die beiden het klassement aanvoeren had den het niet moeilijk om hun respektievelijke opponenten van zich af te schudden. De Volksvrienden wonnen het duel met De Markt. Ze gaan hierdoor deze ploeg voorbij in de algemene' rangschik king. In de tweede reeks wordt het klassement aangevoerd door Intercom. Het is geble ken dat onze rangtabel in vorige uitgaven niet strook te met de realiteit. Die is nu wel degelijk gekorrigeerd. Metéén ere aan wie ere toe komt. De mannen van «den eletriek» vlogen er tegen de Caxtusboys weer duchtig in. Frankie Van Beveren. Ronny Bosteels en Denis Laenen stonden deze keer weer achter het kanon. En vermits Mon Van Boven het allemaal klaart tussen lat en palen is het bijster moei lijk voor de tegenstrever om tot skoren te komen. Of het voor Intercom tot een titel zal komen is vooralsnog een vraagteken. Men heeft nog vier zware opdrachten voor de boeg. Namelijk tegen Den Heizei, Rijkswacht, Re gentboys en tegen achter volger Nettetrillers. Laatst genoemde ploeg laat zich trouwens ook flink gelden. Deze keer werd Den Heizei de dupe van de historie. Garry Scholliers opende de stand voor de Nettetrillers. Er kwam echter reaktie langs De Jonghe die met twee doelpunten plots voor een onverwachte voor sprong zorgde. Voor de rust kon Scholliers echter terug de cijfers in evenwicht bren gen. In de tweede periode pakten de Nettetrillers of- fensiever uit. Alex Schol liers opende de skore en na dien kreeg men een Mare Mertens-recital. De Grem- bergse voetballer kwam niet minder dan vier keer na me kaar tot skoren. Op het laat ste kon Etienne De Jonghe nog een tegengoal op het bord prikken. In de derde reeks werd het een span nend duel tussen Mikeno en de Rimo Stars. Bonte Os maakte er doeltjeskermis van. Met Platte Ploeg als tegenstrever was het maar «plat» gesteld. Uitslagen Eerste reeks Mini Plaza - Lucky Sport 6-3 Minishotters - Mini Sparta 0-7 De Markt - Volksvrienden 4-6 Mespelare - Van Biesen 0-10 (ff) Stany Wafels - Jovanda 1 -6 Sportvrienden - Filosoof 3-3 Waterdienst - Fami Sport 1-5 Picadilly 1 - All Sport 7-1 Tweede reeks Tuit vrienden - Pappenhei mers 2-6 Den Heizei - Nettetrillers 3-7 Rijkswacht - Politie 4-3 Regentboys - Ka wede 7-3 Wit Hof - Young Boys 8-2 Intercom - Caxtus Boys 8-3 Okapi - Busboys 3-7 Derde reeks FC Stoom - Filosoof 2 3-5 Bobbys - Mini Sparta 2 4-2 Sportpaleis - FC Baert 1-9 Mikeno - Rimo Stars 7-8 Bonte Os - Platte Ploeg 20-1 Tripoli - Jong Picadilly 4-12 Algemene rangschikking Eerste reeks 1. Jovanda 41 2. Mini Sparta 41 3. Picadilly 1 4. Filosoof 1 5. Van Biesen 6. All Sport 7. MiniPlaza 8. Volksvrienden 9. De Markt 10. Stany Wafels 11. Fami Sport 12. Lycky Sport 13. Minishotters 14. Waterdienst 15. Sportvrienden 16. Mespelare Tweede reeks 2. Intercom 2. Nettetrillers 3. Busboys 4. Rijkswacht 5. Regentboys 6. Okapi 7. Wit Hof 8. Kawede 9. Den Heizei 10. Pappenheimers 11. Politie 12. Caxtus Boys 13. Tuitvrienden 14. Young Boys Derde reeks 1FC Baert 2. Jong Picadilly 3. Mikeno 4. FC Stoom 5. Bobby's 32 6. Bonte Os 20 29 7. Rimo Stars 19 28 8. Sportpaleis 16 22 9. Mini Sparta 2 11 19 10. Tripoli 10 17 11. Filosoof 2 10 17 12. Platte Ploeg 3 Wedstrijden voor dit weekeinde Filosoof 1 - Lucky Sport mini Sparta 1 - Volks vrienden Picadiily 1 - Stany Wafels 36 Sportvrienden - Mini Plaza 32 Van Biesen - Fami Sport 25 Minishotters - De Markt 21 All Sport - Jovanda 20 Mespelare Waterdienst E.D.M. Uitslagen van het voorbije weekend: Woonburo - Donk B: 2-4. KLJ Vriendenkring - Vesko Over- mere: 4-3. Donk A - Famivoc BAC: 2-4. Pa en Gijs Overme- re - Melior De Bruyne: 3-9. Wassalon Burm - Pavo Sport: 5-6. Minibond - Verz. P. D. Meyer: 5-3. Joker Uitbergen - Café Tijl: 2-1. Wedstrijden voor volgende week: Maandag 28/2 te 20 uur: Woonburo - Verz. Pol De Meyer. Te 21 uur: KLJ Vrien denkring tegen Café Tijl. Dinsdag 1 maart te 20 uur: Vesko Overmere tegen Donk B Te 21 uur Pa en Gijs Over mere tegen Famivoc BAC. Vrijdag 4 maart te 20 uur Wassalon Burm tegen Donk A. Te 21 uur Minibond tegen Me lior De Bruyne. Te 22 uur Jo ker Uitbergen tegen Pa en Gijs Overmere. Wedstrijd van de week: Wassalon Burm - Pavo Sport: 5-6. De wedstrijd werd geleid door NOMB-arbiter Freddy Van den Berghe. Voor Wassalon Burm traden aan: Jaak Van Kerckhove, Jonhy De Rouck, Jozef De Kegel. Werner Uitersprot, Frans De Ridder, Rony De Ridder en Falco De Vos. Voor Pavo Sport: Rudy Rog geman, Rony De Lathouwer, Eddy Van Langenhove, Etien ne Van Eetvelde, Jaak Van Henden, Dirk Drieghe, Wim Druez en Jean-Pierre Opdorp. Het verloop: 1ste periode: 0-0. Missen van strafcorner door Pavo Sport. 2de periode: 2-1. Met twee maal kort na elkaar skoren door Werner Uyttersprot, waarna Jaak Van Henden kan tegenskoren. 3de periode: 3-3: Jaak Van Kerckhove maakt het 3-1. Ru dy Roggeman 3-2 met penalty en 3-3 door Rony De Lathou wer op strafcorner. 4de periode: 5-6. Het wordt 4- 3 door Falco De Vos. 4-4 door Rony De Lathouwer. 4-5 door nogmaals Rony De Lathou wer, Dirk Drieghe brengt het op 4-6 en tenslotte kan Jaak Van Kerckhove de eindcijfers op 5-6 vastleggen. De kern DSD die al 13 jaar veteranenkompetitie speelt met spelers vanaf 30 jaar en ouder wenst volgend seizoen uit te breiden. Er kunnen min stens 4 ploegen aanvaard worden. Ploegen uit het Dendermondse, Lebbeke, Zele of Hamme die interesse mochten hebben, kun nen terecht bij De Donder Jozef, sekretaris DSD, tel. 052/22.05.89 of D'Hondt Roland, voorzitter DSD, tel. 052/21.19.45. Minivoetbalklub FC Vooruit uit Berlare heeft reeds een flink team. Volgend jaar verschijnt het in de kompetitie, (jj) Het nieuwe Royal Lebbeke verenigt bekwame zaalvoet ballers. Tot die bevinding kom je wanneer je het klas sement onder ogenschouw neemt. Royal heeft reeds be zit genomen van de eerste plaats. Het bleef ook zater dagavond tegen DR Lede overeind. Erg moeilijk had den Mare Goossens en co het nu ook weer niet. Deze keer hadden ze te maken met een ploeg van biezon- der zwak kaliber. Haast nooit werden de Lebbeke- naars in verlegenheid ge bracht. Slechts één doelpunt moesten ze toestaan. Dat was vlak voor het ingaan van de rust. Ivan De Paepe werd auteur van die eerred- dende treffer. Voordien had Royal zich al tot drie keer toe laten gelden. Eerst langs johan Putteman, die de eer ste twee treffers voor zijn rekening nam. Daarna langs Mamix Brusselmans. 1-3 dus aan de rust in het voordeel van Lebbeke. Dat betekende een uitstekende uitgangspositie om de twee de helft aan te vatten. Die was net zestig sekonden oud toen Mare Goossens het le der op zijn slof nam en geen genade kende. Toen Marnix Brusselmans amper een mi nuut later een vijfde doel punt tegen de touwen tikte, waren de Ledenaars eraan voor hun moeite. Stijn Man- naert. Marc Siccard en Phi lippe Renneboog dreven op tot 1-8. Mamix Brusselmans nam het negende en het tiende doelpunt voor zijn re kening. Een gemakkelijke zege, maar geen hoogstaan de verrichting was zowat de algemene kommentaar na afloop van de wedstrijd. Lede: André Wouters, Luc Wouters, Luc Janssens, Ab- derazak Farjalah, Mare Hey- se, Luc Callebaut, Ivan De Paepe, Alfons Huyghens. Lebbele: Eddy De Clercq, Stijn Mannaert. Johan Putte man, Danny De Ridder. Mare Siccard. Mamix Brus selmans, Philippe Renne boog, Mare Goossens. E.D.M. Zeelse Minivoetbalkompetitie De «onregelmatige» ploe- E.. D'Hollander en A. Stee gen laten van zich horen. man. Net als vorig seizoen lopen Van Cauteren - Vehent 10-1 er ook dit seizoen in onze (0-0/1-0/4-1/10-/). kompetitie een aantal ploe- Van Cauteren: 5 x Paul Van gen rond die verrassende re- Cauteren, 2 x Jan Van Cau- sultaten in zowel positieve teren. 1 x Chris Van Caute- als negatieve zin heel ge- ren. Toon Van Cauteren en makkelijk aan elkaar weten P. Van Driessche. te voetballen. Ook dit week- Vehent: J. Willockx. end laten ze van zich horen: MVZ. Deprouw - Heirman 13- Arsenal houdt leider Cop- 6 13-6 pieters in bedwang (2-2), zo- (1-1/4-2/8-2/13-6). dat deze laatste door Van Deprouw: C. De Waele (7); P. Cauteren worden bijge- Abbeel (3), P. Meirsman, G. haald. Heirman vorige week Christiaens en G. Chris- nog glansrijk winnaar tegen tiaens elk 1. De Leenheer, gaat nu met Heirman: D De Vleeschou- dubbele cijfers de boot in wer (4), P. Van Buynder (1). tegen MVZ. Deprouw, een De Bisschop - Neyt 1-6: ploeg die eveneens goede (0-2/0-3/1-4/1-6). en mindere momenten af- De Bisschop: L. Poppe. wisselt. Neyt: E. Van de Cauter (3), Klodde - De Balans 7-4 D. Van de Velde, A. Chris- (1-2/3-2/4-2/7-4). tiaens en A. Van Puyvelde. Klodde: 2 x F. Raemdonck Ness - Rombaut 4-5 en P. Bracke, 1 x P. Van (2-1/3-3/3-4/4-5). Eetvelde, H. Van Driessche Ness: E. Van Doorselaere (3), en R. Vehent. L. Van Doorselaere. De Balans: 2 x M. Baert. Rombaut: twee van E. Van éénmaal G. Van Kerckhove Puyvelde en P. Van de Vel en P. Herwege. de, D. Jacobs (1). SK. Chantant - De Leenheer 1-16 Klassement: (0-2/0-6/0-10/1-16). 1. Van Cauteren 23/38, 2. Chantant: Viola G. De Leen- Coppieters 23/38, 3. De Leen heer: J. Berkers (6), J. Daman heer 21/36, 4. Oud en Nieuw (5), F. Jacobs en M. Dauwe 22/34, 5. Deprouw 23/32, 6. elk 2 en L. Van Den Broeck Neyt 22/31, 7. Arsenal 23/29, U). Beker van Buggenhout Met het sukses van vorig jgar nog in het achterhoofd organiseert Buzaver (Buggenhoutse Zaalvoetbalvere niging) voor de tweede keer de «Beker van Buggen hout». Sekretaris Frangois Van Den Bergh mocht 16 inschrijvingen noteren. In de cafetaria van de sporthal had vorige zondag de lottrekking plaats. Reeksindeling Reeks 1: Setmar, Martin's Pub Lebbeke, Buso, Schrijn werkerij Lissens. Reeks 2: Bieren V.D. Jeught, Gemeentersoneel, R.S. Buggenhout, C.V. Willems. Reeks 3: Bobo. CVP-Jongeren, Carross. Pauwels, Kle ding Paverdi Lebbeke. Reeks 4: ZVC Kussnacht, Bevisol, Herka Sportief, Malderen City. Er wordt gedurende een maand gespeeld: van maan dag 28.2 tot maandag 28.3. Er werden ook scheids rechters aangesproken om het gebeuren in goede paden te leiden: Johan De Decker, Albert Scheiris, Theo Drieghe, Jozef Radez, Marcel Van Damme, Robert Van den Broeck en Frangois Van Den Berghe. De wisselbeker, verbonden aan dit tomooi. werd vorig jaar door de CVP-Jongeren gewonnen. De kwartfinales hebben plaats op 21 maart van 19 tot 23 u., de halve finales op 23-maart, zelfde uur en de finale en prijsuitreiking worden gehouden op maan dag 28 maart vanaf 20 uur. Kalender Maandag 28.2 19-20 u. Setmar - Martin's Pub Lebbeke 20-21 u.: Buso - Schrijnwerkerij Lissens 21-22 u.: Bobo - CVP-Jongeren 22 -23 u.: R.S. Buggenhout - CV Willems Dinsdag 1.3 22-23 u. Bieren Van der Jeught - Gemeentepersoneel Woensdag 2.3 19-20 u.: Kussnacht - Bevisol 22-23 u. Heiken - Malderen City Zaterdag 5.3 21-22 u. Carr. Pauwels - Kleding Paverdi A. Tilley k je' )verr roorg start usser londt seste IZNi bover ■oor ttordl iel vi neer hinvt partij )ptre naar men. Dunt ZN iverl; lat g< ger-ir word Niet word zeerei Kt C De et n sai :n st )an ipdii woen 9 wordi lof. hout- HET LAND VAN BEVEREN ZAALVOETBAL ZV 't Paviljoentje - Rolluiken Arnarol Famar - ZVK Renova Col RMS Beveren - SK Klapperboys ZVK Unie-ZVC Laar Minikiel - TV Sport Wilssens Rolluiken Bollaert - Wembley United Keukens Cant 2 - FC Wembley A Keukens Cant 1 - FC Halfweg Col RMS Beveren - Minikiel V.K. 78-ADS Vleeswaren Ucova Reinaart - Baert Keukens A Wembley United - Minikiel Elektro Burcht - Rolluiken Bollaert SK Beestenhoek - FC Sport Jong Edelweiss - Sport Spel Meersen FC Wembley B - FC St. Michael 4-3mBaert Keukens A - SK Beestenhoek TV Sport Wilssens-ZVK Unie Minikiel - Elektro Burcht ZVK Renova - Col RMS Beveren Rolluiken Bollaert - Famar Welkomboys - Parochiehuis ZVK Unie - Wembley United ZV 't Paviljoentje - SVS Beveren 2 Rolluiken Arnarol - SK Smoutpot lond ook 2-9 3-5 f 8-1 Net 3-5 vierc 1-7 f 10-1 10-0 6-3 7-5 5-1 I 0-0 3-10 7-1 2-4 5-7 6-1 10-6 0-10 1-4 3-2 Óch Coppieters - Arsenal 2-2 (0-0/1-1/2-2/2-2). Coppieters: 2 x H. De Graef. Vehent 22/26, 9. Ness 22/ 23, 10. Heirman 22/22, 11. Rombaut - Safir 23/20, 12. Klodde 23/17, 13. De VELDLOPEN 11. 15. De Balans 23/6, 16. Telelec 22/4, 17. 't Sloeberke 22/1. NATIONAAL VELDLOOPKAMPIOENSCHAP VOOR DAMES TE V0RSELAAR Arsenal: P. Poppe en E. Kes- schop 23/12, 14. Chantant 20/ teleyn. Telelec - Oud 8c Nieuw 5-8 (0-3/0-6/1-7/5-8). Telelec: tweemaal Luc De Vylder en W. Van Garsse. Veleranenre.ts: éénmaal M. Van Praet. De leider was aan rust toe Oud 8c Nieuw: 4 x M. De en de overige ploegen zorg- Beule, 2 x F Goossens. 1 x den onder elkaar voor een zeer hoog doelpuntenaantal in vergelijking met andere speeldagen (29, of bijna ge middeld 10 per wedstrijd). Telelec - V.S.O. 3-5 (0-2/1-2/1- 3/3-5). Telelec: Willy De Wil de, Wemer De Wilde en A. Neus. V.S.O.: E. Verberck- moes (2), W. Van Praet (2) en L. Van Ekert. Van Damme - Gemeentepersoneel 0-7 (0-0/ 0-1/0-3/0-7). Van Damme: - Gemeentepersoneel: A. Van Driessche (3); A. De Gryse (2) en W. Van Damme en R. Viette. Ebes - Vemeirt 6-8 (0- 3/1-4/2-6/6-8/). Ebes: J. Poppe en P. Van de Velde, elk 3. Vemeirt: G. Poppe (5), H. Heirman (2) en R. Poppe. Klassement: 1. De Bruyne 18/35, 2. Ver-f neirt 18/19, 3. Gemeenteper soneel 18/18, 4 V.S.O. 18/16, 5. Telelec 18/15, 6. Van Dam me 18/15, 7. Ebes 18/8. Kalender: 26 februari: 13.00 uur A Klodde - Neyt. 14.00 A. Chantant - Rombaut. 15.00 u. A. 't Sloeberke - Coppie ters. 16.00 u. A. Ness - Heir man. 28 februari: 19.00 uur A. Van Damme - Telelec. 20.00 uur A. Ebes - De Bruy ne. 1 maart: 20.00 uur B. Vemeirt - VSO. (AJZ). Vorselaar zondagnamid dag. Een prettig veldloop weertje kregen we voor deze kampioenendag van de da mes, waarin naast heel wat vreugde er ook plaats was voor een traan. Men kan een gans jaar goed presteren, maar alleen deze zondag moet men er zijn. Dat is dan volgens de huidige formule de enige wedstrijd die over de titel beslist. Voor- en tegenstanders menen het bij het rechte eind te hebben maar of een kampioenschap met meerdere wedstrijden en daaraan een regel mat ig- heidskriterium verbonden daaraan veel verandering kan brengen laten we in het midden. Feit is dat over de ganse lijn genomen de ver wachte atletes er waren. Hoe groot ook de vreugde was van een Katja Merlin van Zele die knap op de tweede plaats beslag legde bij de scholieren en van de Opwijkse kadet Annerel die dezelfde plaats bekleedde in haar kategorie, zo groot was ook het verdriet van een Anne-Marie Van Nuffel die er na de wedstrijd hoofd schuddend bijstond en het maar niet kon geloven dat een wedstrijd als deze haar naar de 8ste plaats verwees Toer waren er voor deze uit slag verzachtende omstan digheden. Anne-Marie trainde nu niet alleen in het veld. De grootste aandacht ging ook naar de indoor en daaraan werden heel wat uren opgeofferd. Zondag moest zij hiervan de weer slag ondervinden. Daar men geen enkele zekerheid had nog van de indoor nog van het veldlopen heeft de atlete van Aalst het bij beide ge houden. Het resultaat in het veldlopen was dan ook niet bevredigend en terwijl ze de spikes uittrok pinkte ze een traan weg. Dat men echter bij de bondsinstanties niet vergete tot wat deze atlete in staat is. Daarvoor staan haar tijden borg die ze vorig jaar liet afdrukken en die ze mits een daartoe opgelegde training in die zin weer kan realiseren. In deze wedstrijd heeft An ne-Marie Van Nuffel een nochtans goede wedstrijd gelopen en van bij de aan vang was het merkbaar dat ze er zeker geen gras zou laten overgroeien en ze ging vcm bij de start mee aan de leiding lopen. Niet voor lang echter want onder impuls van de latere winnares Francine Peeters werd er zo heftig aan de boom geschud dat Anne-Marie moest los sen en naar een zesde plaats verzeilde zodat er strijd bleef voor een plaats in de eerste vijf. Maar ook dat bleek achteraf een te zware opdracht en Anne- Marie moest vrede nemen met een achtste plaats. Voor de volgende dame uit het Voorpostgebied moet men terug naar de 18e plaats waarop De Wilde van AC Waasland beslag legde. 23ste werd Van Den Bossche van Zele en 29ste Van Marcke (Zova). Marleen Christiaens van Vlierzele liep zich op de 32ste plaats. Van Buggenhout van AC Opwijk was goed voor een 33ste plaats. Op de erelijst van de junio res slechts één naam te vin den van een atlete uit het Voorpostgebied en dat is De Ridder van AC Opwijk op de 20ste plaats. KATJA MERLIN: ZILVER Voor de wedstrijd hebben wij zoals vele anderen uit ons ge west wel getipt op Katja Merlin als mogelijke winnares. Uitein delijk is dat niet zo uitgeko men, Katja werd verdienstelijk tweede na een spannende wedstrijd te hebben ten beste gegeven. Bij de kadetten was het Anne rel van AC Opwijk die de meeste aandacht kreeg en nu met een zilveren medaille uit pakte na een spannende strijd te hebben geleverd. Bayens van Vlierzele was in dezelfde wedstrijd 8ste. Bij de jongste pupillen waren het Heyvaert (Opwijk) en Van Puymbroeck (Volharding Beveren) die het rtffeest in de kijker liepen. André i jonge 'n Koe lacht met een kater.. Zo jong, en je hebt reedst?11 ïnnr9 ?ont iO zo'n snor? zegt ie.. - En jij? zegt de kater. Zc groot, en je draagt nog steeds n,; geen BH... - Doet u aan wintersport? - Ja, dokter, ik hoest.. Dokter, mijn man beeldt zich in dat hij een vliegende ondertr is, telefoneert mevrouw Jansen.. - Stuur hem naar mij, zegt d« dokter. - Allemaal goed en wel dok ter, maar waar moet landen? - Zeg me nu eens eerlijk, de advokaat tegen de be klaagde. Heb jij werkelijk die bankoverval gepleegd? - Ik zweer u, zegt de beklaag de, ik ben het niet geweest. - Jamaar, zegt de advokaat Met welk geld zult u mij dan betalen? - Dokter, ik sta hier nu reeds 'n kwartier met uitgestoken tong, zegt mevrouw Jansen. Wat wil je eigenlijk? Je bekijkt me niet eens. - Ik wilde alleen maar rustig 'fl recept voorschrijven, zegt da dokter. lorr Nationaal kampioenschap veldlopen voor dames te Vorse- Anna-Marie Van Nuffel stond er ontgoocheld bij na de titelrace. Kampioen Peeters Katja Merlin van Zele op het tweede schavotje bij de (rechts) kwam haar even troosten. scholieren. Er komt een nieuwe onderwij zeres, en de leerlingen willen haar even «testen». Ze gaan zich allemaal op de verwar-

De Voorpost | 1983 | | pagina 48