Werkgroep Leefmilieu Aalst in de kijker Oudegem heeft zijn nieuw parochiecentrum Alleen vragen en antwoorden te Buggenhout Installatie Dendermondse gemeenteraad op 13 maart Opmerkelijke antwoorden verantwoordelijken W.W.W.-dossier verschijnt in mei P.V.V.- S0CIAAL DIENSTBETOON If* 2 - 4.3.1983 - De Voorpost De Werkgroep Leefmilieu Aalst is ontstaan in juni 1974. Het is een leefmilieuvereniging tonder enige politieke binding die werkt op een vrijwillige onbezoldigde pluralistische basis, wiens aktieterrein zich uitstrekt over gans het grondgebied van groot Aalst. De werkgroep heeft oog voor alle problemen in verband met vrijwaring van het leefmilieu binnen dit gebied en levert er een positieve bijdrage, via informatie en participatie, mede in samenwerking met andere socio-kultürele en milieu-organisaties, om het leefmilieu in het land van Aalst, efficiënt en bestendig, te helpen beschermen. Vrijdag 25 februari 1983 pro grammeerde WLA in «'t Apostelken» te Aalst-Mijlbeek een dia-avond rond «Het mi- lieujaar 1982», «Osbroek, voorlopig gered?». «Kastelen, parken en vijvers in Aalst» en «Het Kravaalbos in de vier seizoenen». Meteen een ideale gelegenheid om, opnieuw of voor 't eerst, kennis te maken met deze aktieve-, Aalsterse leefmilieu-werkgroep en een breed overzicht te krijgen van zijn specifieke belangstellings- punten. Reeds vanaf de oprichting van WLA heeft de werkgroep heel wat baanbrekend werk ver richt i.v.m. de Aalsterse ver keersproblematiek. In 1981 werden konkrete voorstellen geformuleerd voor de ver keersveiligheid van de Boude- wijnlaan, in 1982 ging de aan dacht vooral naar gevaarlijke fietspaden o.a. Aalst-Gijze- gem, deze op de Capucienen- laan en de Parklaan. Ook het Kravaalbos, een klein maar erg waardevol sieraad van het Vlaamse bospatrimo- nium, behoort tot het «aktie terrein» van WLA. Daar stelt de milieugroep zich op tegen de bouw van week-end-huis- jes, jachthutten, opslagplaat sen. nepboerderijen, tuinbouwbedrijven en veroor deelt boomkappingen, ver woestingen aangericht door ruiters en motorcrossers In Erembodegem-Terjoden wordt voortdurend aktie ge voerd tegen de milieuhinder veroorzaakt door de illegale opslagtanks van het bedrijf Copal en de vestiging van De Geyndt in de derde industrie zone. Ook de problematiek rond de veekwekerij De Bol ster, gelegen aan de Erembo- degemse Sint Amandstraat, was in 1982 nooit uit de aktua- liteit en nu doet de pressweg Aalst-Ninove vragen rijzen. Met klem heeft WLA steeds geprotesteerd te gen de stank en het lawaai van de Aalsterse bedrijven Amy- lum en De Wolf-Cosijns, ook tegen allerlei andere vormen van lawaaihinder, gaande van autorally's over motocrossen, bromfietsen, dancings, aller hande kwekerijen, KMO's, in dustrie, venters, autocaravans, tot en met het lawaai veroor zaakt door hefschroefvliegtui- gen die over het stadscentrum scheerden. In Herdersem heeft een jaren lange aktie, in samenwerking met Raldes, rond het bedrijf Lambrecht, positief resultaat gehad. Een WLA-artikel «Ontelbare bommen te Aalst» deed heel wat «stof opwaaien» i.v.m. benzine- en gasopslagpiaatsen in het Aalsterse. Daarnaast wordt steeds het terugschroe ven van de selektieve ophaling van papier en glas in Aalst betreurd: een beslissing die een stijging van het sluikstor ten tot gevolg heeft. Ook kant te WLA zich tegen het opstel len van allerlei grote reklame- borden in de stad. Positief vindt de werkgroep de bomenaanplanting op de Ca- pucienenlaan en in mindere mate op de Leopoldlaan, nega tief is het plotseling verdwij nen van de bomenrij te Moor- sel aan het Waterkastcel. Ook de problemen rond de «betonnering van de Pas- en Steenbeek» bleven aktueel in 1982. Hiertegen werd intensief aktie gevoerd. En op verschillende andere terreinen werd ook nog heel wat positief werk verricht: Er werd gestart met een inventarisatie van Baardegem (klaar eind 1983) Aanvang werd genomen met het maken van dia's van oude prentkaarten en foto's in de vier Faluintjesgemeenten Een eerste wandelgids werd uitgegeven in de reeks: «Natuurwandelingen in eigen streek: De Blekte en Bieze- broeken». Gekoppeld aan de organisatie van een instruktie- ve wandeling. Alle belangrijke milieufei ten werden op dia gezet. Verder werd positief mee gewerkt in de stedelijke ad viesraad voor leefmilieu. In een prachtige dia-reeks «Osbroek, voorlopig gered?» schetste WLA vervolgens een beeld van het Osbroek. een natuurgebied met wetenschap pelijke waarde, sinds 1977 in een eerste fase geklasseerd als landschap. WLA volgde het wandelpad dat rond het Os broek aangelegd is: het «aktie terrein» van de Aalsterse Werkgroep Bomen. Park. Os broek en beklemtoonde daar bij dat dit prachtig natuurre servaat ongeschonden moet blijven! En in een derde reeks dia's over «Kastelen, parken en vij vers in Aalst» werd onze aan dacht getrokken op het prach tige park De Bcthune. de wel bekende Overhammedreef en omgeving, het kasteel De Vis, het domein Delaquitul. de Gerstjens waarvan 12 hectare stadseigendom en een veertig tal hectare privé-domein, het domein Cammu met kasteel en vijver. Om de interessante dia-avond af te ronden wandelden we in gedachten door het waardevol le Kravaalbos in de vier seizoe nen. De begroeiing is er zeer gevarieerd: eik. beuk. berg, tamme kastanje, acacia, es en daaronder o.a. hazelaar, els. lijsterbes en veel varens. Uit eraard huizen hier ook een lange reeks vogels en vogeltjes en ook roofvogels. De flora en de paddestoelen mogen er ook zijn. En wie de stinkzwalm nog niet kent zal ze daar wel leren ruiken! De Werkgroep Leefmilieu Aalst zit nu volop in zijn ne gende werkingsjaar «Al de WLA'ers hopen op een posi tieve en opbouwende samen werking met het nieuwe stads bestuur. Alles zal in het werk gesteld worden om een goede start te nemen. We hopen dat de nieuwe bewindsploeg met dezelfde voornemens begint» zegt het bestuur van de vereni ging. En wie aktief wil mee werken om het leefmilieu in Aalst verder te helpen be schermen is hartelijk .welkom in hun midden! De grUyn Onze weersverwachting Perioden met zon en overwegend droog De weersverwachting voor het weekend ziet er tamelijk gunstig uit. Vandaag vrijdag komen er perioden met zon voor. Later op de dag neemt de bewolking toe bij de nadering van een zwakke storing. Mis schien kan daaruit een weinig regen vallen, maar zeker geen grote hoeveelheden. Zaterdag en zondag krijgen we zonnige perio den die afgewisseld worden door wolkenvel den. Het blijft daarbij overwegend droog bij een wind die zwak tot matig zal waaien en meer een westelijk karakter zal aannemen. De mid- dagtemperaturen zullen begrepen zijn tussen 7 en 11°. 's Nachts wordt vrijwel geen vorst meer verwacht. Begin volgende week blijven we in dit droge weer leven, waarbij de middagtemperaturen tot 15° kunnen opklimmen. De weerssituatie is namelijk zo: Het hogedrukgebied dat ons het zonnige weer heeft bezorgd trekt nu weg naar het zuidoosten. Van de oceaan is er een nieuw onderweg dat ons weer vanaf zaterdag gaat beïnvloeden. Daartussen zit een storing die boven Engeland wel wat regen heeft gegeven maar nu aan aktiviteit aan het verliezen is. Het is deze wolkenband die tussen laat-vrijdag en zaterdagmiddag over ons land zal schuiven. «Een driedubbel proficiat, in de eerste plaats voor de stijlvolle opening, in de tweede plaats voor het prachtig onthaal en in de derde plaats voor de wijze waarop dit centrum tot stand is gekomen met de inzet van een 60-tal vrijwilligers. Dit parochiaal centrum zal meteen impuls betekenen voor het maatschappelijk leven in Oudegem.» Met deze woorden wenste gemeenschapsminister Jan Lenssens de vele onbaatzuchtige medewer kers aan de opbouw van het parochiaal centrum van Oudegem te feliciteren voor hun inzet. Voordien had pastoor Gorre met ontroerde stem zijn vele vrienden van ganser harte bedankt. De plechtige opening van het meemaken», aldus de onder- de invloed kon dit worden ge- parochiaal centrum werd inge- voorzitter die vertelde dat men realizcerd. Ook de burgemecs- zet met een welkomstwoord dan op zoek is gegaan naar een ter hoopte dat niet alleen de door de ondervoorzitter van de nieuwe voorzitter. Dat werd kristclijke organizaties. maar vzw parochiale werken. Ka- Henri De Bois die in zijn toe- ook anderen de weg naar het miel Bilcke die in zijn toe- spraak de aanhankelijkheid parochiaal centrum zouden spraak wees op de grote nood- van de vele verenigingen on- vinden. Daarop zegende de- zaak om de organizaties een derstreepte. Het feit dat ze ken Van Ruyskcnsvelde de degelijk onderkomen te bie- met zovelen aanwezig zijn be- kruisbeelden in en wees op het den De verandering die de vestigt de noodzaak aan dit vele goede nieuws dat hem dc patronaatszaal van vroeger on- parochiaal centrum waar zij laatste tijd vanuit dc Oude- derging is verbazingwekkend zich moeten kunnen thuisvoe- gemse parochie bereikt, te noemen, aldus spreker die 'en- «Niet alleen de kristclijke Het nieuwe parochiecentrum meteen aankondigde dat de verenigingen zijn er welkom, is gewoon prachtig te noemen fanfare «De Ware Belgen» de deur staat open voor ieder- en is een afspiegeling van dc twee nummertjes ten beste zou een.» Het komt er immers op uitstekende geest die in de pa geven. Na dit muzikaal inter- aan samen te werken en samen rochie heerst. Hij wees op het mezzo bracht hij hulde aan dé te leven, aldus de voorzitter, nut en belang van een paro- onlangs overleden voorzitter die onderstreepte dat de voor- chiaal centrum in het geheel Albert Van Hauwermeiren, naamste doelstelling van het van het parochiale leven, die zich met hart en ziel heeft parochiaal centrum is de sa- Pastoor Gorre hing dan de ingezet om dit centrum te kun- menhorigheid te bevorderen, nen realizeren. «Hij mocht he- Hij bracht ook hulde aan de laas deze feestelijke dag niet medewerkers kruisbeelden op en vertelde dat hij drie jaar geleden in dankte Oudegem als pastoor werd aangesteld. Hij werd er al da delijk gekonfronteerd met de verzuchting van velen, de drang om de oude zaal te ver bouwen was levendig. Maar nooit had hij durven hopen dat deze werkzaamheden zo snel zouden opschieten. «Dat is te danken aan de 64 medewer kers die al hun vrije tijd heb ben gespendeerd om deze wer ken zo snel mogelijk af te ron den. Ook de mensen van de beheerraad hebben zich hon derd procent ingezet en dan zijn er nog de vele andere vrijwilligers die zich hebben gegeven voor wat ze waard zijn. Allemaal, zonder uitzon dering. hartelijk dank», aldus pastoor Gorre die de mede werkers van het eerste en hel laatste uur zijn vrienden noemde De plechtigheid werd ook op geluisterd door de Denderkan- torije en door dc fanfare van de Brandweer. Een receptie Dendermonde. Tergelegenheid van de wederopening van hel vernieuwd Parochiaal Centrum te Oudegem, waren heel besloot de avond en vormde wat vooraanstaanden van de partij, (wvc) Peter Dauwe en Frank Ren ders, verantwoordelijken voor de Aalsterse vereniging Wij Willen Werk (WWW) stuur den ons volgend schrijven «Zowat een maand geleden meldden wij U over onze aktie naar aanleiding van de eerste stempeldag voor schoolverla ters, na hun wachttijd van 150 dagen. U herinnert zich dat een open brief, ondertekend door een vijftigtal jongerenor ganisaties en -groepen uit het arrondissement, gericht werd naar RVA-direktie, subregio naal tewerksteilingskomitee, politici, gemeentebesturen en bedrijfshoofden. Gevraagd werd telkens naar hun visie omtrent de jeugdwerkloos- heidsproblematiek en vooral naar de stappen die ze zelf kunnen en willen zetten om uit de - voor velen steeds donker der - impasse te geraken. Een antwoord bereikte ons vanwege senator Maurice De Kerpel, volksvertegenwoordi gers Jan Caudron, Hubert Van Wambeke, Herman De Loor, Norbert De Batselier, Jules Van Boxelaer, de KP en de PVV-jongeren van Aalst. Dc personeels- en administratie chef van Tupperware ant woordde eveneens. De perso neelschef van Amylum en de direkteur van RVA-Aalst no digden ons uit tot een gesprek met een delegatie van ons Ko- mitee. Dit zal eerstdaags ge schieden. Nu reeds kan gesteld wor den dat heel wat opmerkelijke zaken staan in deze ant- woordenbundel, zodat de pu- blikatie ervan (voorzien in de maand van 1 mei en Rerum Novarum. dagen waarop niet gestempeld hoeft te worden...) noodzakelijk is, in het licht van de diskussie over werk in onze streek. Wie nog niet ant woordde en dit toch wenst (ge meentebesturen, partijen, vak bonden, subregionaal tewerk steilingskomitee, bedrijfshoof den, politici., al wie ergens een verantwoordelijkheid heeft op sociaal-ekonomisch vlak) kan dit nog uiterlijk te gen half maart. Open brieven zijn desgewenst nog te beko men p./a. KAJ, Sint-Joris- straat 26, 9300 Aalst. Aangezien we er bovendien van overtuigd zijn dat nog heel wat jongerengroepen en -orga nisaties achter de inhoud van onze «Open Brief» kunnen staan, maar gezien de korte petitie-periode (amper tien da gen) nog niet gekontaktcerd zijn, worden tot half maart eveneens nog handtekeningen ingezameld. Op hogervermeld adres kan men steeds terecht hiervoor. De eerstvolgende vergade ring van het Regionaal Komi- tee (dat gezien zijn pluralisti sche samenstelling steeds op een andere plaats bijeenkomt) heeft plaats op maandag 7 maart om 20 uur in de Mi- kisklub, Nicuwbeckstraat 35, Aalst. Belangstellenden zijn welkom!» (L.H.) Zeven punten op de dagorde van de openbare zitting te vierde interpellant. had het Buggenhout, waarvan er zes werden aangevraagd door de over het aanleggen van fiets- oppositiegroep Gemeentebelangen. Namens deze groep en voetpaden en van wandel- ren niet geweest, men was al- re sfeer schept. Er zijn ook wou raadslid Freddy De Bisschop weten of er voor het wegerr Hij v '°f 8 «=heF«n licht nog niet aan fcfelcn toe. ophangrails voor tentoonstel- meteen dc gelegenheid om het vernieuwde parochiecentrum eens te bewonderen pastoor Gorre omdat hij ten- Er is een vergaderzaal voor 50 slotte toch de man is geweest tot 60 personen, de vroegere die de eerste duw aan het pro- bovenzaal kan nu gebruikt jekt heeft gegeven. Hij maakte worden als verplaatsbaar po- een slapende vzw parochiale dium en de grote zaal is ge- werken opnieuw wakker. Het woon omgetoverd tot een ju- werd een tijd van plannen ma- weel. De zijwanden werdoa ken. bespreken, veranderen en bezet met hocvcstcen en een uiteindelijk uitvoeren En wa- houten omlijsting verbergt in- re er Albert Van Hauwermei- direkt licht, wat een biczonde-: verhogen van de personenbelasling van 6 naar 10procent XXfda'la Z«,Tp JTslci' wel een wettelijke basis bestaat. Een wet, waarbij het de ,cn waarop hij of hct technisch gemeente wordt toegelaten om de personenbelasting vrij te personeel op het terrein zelf de verhogen, werd immers nog niet gestemd door kamer en plannen van nabij zou komen senaat. Burgemeester De Landtsheer antwoordde hierop toelichten. Hij betwijfelde dc dat deze wet weldra zou worden gestemd. In afwachting noodzaak van enkele prioritair werd de gemeente in kennis gesteld van een ministerieel vooropgestelde werken. Sche- schrijven waaruit blijkt dat men de personenbelasting pcn Malderea ant- J woordde dat die wcgentruKjri- tair worden gesteld. Ia> fawr De tweede vraag vanwege den verschillende mogelijkhe- dc jeugd zich eventuehïS^Ju1 de oppositie werd gesteld door den onderzocht. De meest dc schoolinstcllingen kim bc- Richard Wauters Hij drong waarschijnlijke en allicht gCVcn. Burgemeester De den naar rato van de betoela gingsmogelijkheden Raadslid Willy Jeugt drong aan om verbetc- ringswerken te laten uitvoeren in de Breemstraat. Het blijkt dat men daar geregeld met Eindelijk is men zover: op zondag 13 maart om 10.00 uur wordt op het stadhuis te Dendermonde de nieuwe gemeenteraad aangesteld. OUD EN NIEUW Donderdag vergaderde de oude raad voor de laatste keer. Er zullen inderdaad nogal wat vertrouwde gezichten de aktieve Dendermondse politiek verlaten. Bij de schepenen zijn dat de heren Lambrecht, De Bonte, Wiemeersch en Verhelst. Uit deze rij zal alleen Roger De Bonte nog zetelen als raadslid. Andere CVP-raadsleden die uit het politieke leven stappen zijn: Clement Leybaert, Valere Osselaere die fraktievoorzitter was. Desire Van Hoorde, Baziel Poppe, Paul Braeckmans, Remi Cammerman, Marcel De Gendt. Annie Hoor- naert-Maes, Tinneke Van den Berghe-Peleman en De Ridder. Hun plaatsen worden ingenomen door Patrick Meulebroeck, Annie Van den Berghe, Patrick Vercauteren, Jozef De Bonte, Leopold Van Damme, Andre Pauwels, Willy Eeckhoudt, Jan Mannaert, Therese Van Gucht en Roger Van den Abbeele. Sommige van deze nieuwkomers kregen al onmiddellijk een schepenambt toegewezen. Bij de PVV, die vanaf 13 maart mee de meerderheid vormt, zeggen Mevrouw Crombie-Baeten en Josse Van Gaever de politiek vaarwel. Daar worden de rangen versterkt met Francois De Smedt, Marcel Borms (die schepen van financien wordt) en Mare Verwilghen. Bij de Volksunie zijn er twee raadsleden die verdwijnen: Cyriel Michem en Yvan Van Hese. Twee anderen komen in de plaats: Lutgart De Beul en Ferdy Willems en bij de SP is er alleen Mevrouw Kips die opstapt. Daar mag men evenwel flink wat nieuwe krachten verwelkomen: Willy Vera, Paul Verbeke, Theofiel De Cock komen de oppositie nieuw bloed geven. aan om dringend over te gaan meest efficiënte oplossing zou Landtsheer zefdat de prioriteit tot verbouwingswerken aan dc volgens de schepen dc oprich- s|cchts kan vooropgesteld wor- gemeenteschool in Opdorp. ting zijn van een nieuwbouw. Hij wees daarbij op de moeilij- Hij kondigde aan dat het sche- ke toestand waarin er door het penkollege weldra een defini- onderwijzend personeel moet tieve stelling zal innnemen. worden gewerkt. Hij vroeg ook of het bedrag van 5 mil- Een derde punt op dc dagor- joen vooropgesteld onder het dc werd behandeld door raads- kapitel «verbouwing scholen» lid Eric Gorus. Uit zijn tussen- dat voorkomt in dc buitenge- komst bleek dat de inwoners wateroverlast te kampen heeft wonc dienst, wel effektief be- van dc Sint-Jozefstraat niet erg Schepen Van Maldcren ant- stemd is voor de school in ingenomen waren met de woordde dat dit pas kan ge Opdorp. Hij pleitte voor een naamverandering van hun beuren wanneer de budgetten dringende oplossing voor dit straat. In een vorige zitting hiervoor voorhanden zijn. Hij probleem, waarbij hij de vraag werd ingegaan op een voorstel zei dat er nog straten zijn in stelde of het schcpenkollegc van de oudstrijdersbond om Buggenhout die zich nog in denkt aan een nieuwbouw, of deze straat te veranderen in een slechtere toestand bevin- aan verbouwing. Jozef Vinckestraat. Iemand den. Tot slot van dc vragen- Schepen De Ridder van On- die tijdens de oorlogsjaren om reeks vanwege dc oppositie derwijs bleek zich bewust van het leven is gekomen in het wees raadslid Edmond De het probleem. Er is eenvoudig- Duitse nazikamp Buchcnwald. Kerpel op dc vcrkcersveilig- weg plaatsgebrek zegde hij Volgens Eric Gorus zouden de hcid in de Kerkstraat Hij Dat komt door dc fusie van de bewoners van betreffende drong aan op het verbreden gemeenten en de vrije school straat niet eens geraadpleegd van de weg ter hoogte van de in 1975, die daarna een hoge geweest zijn. Burgemeester gesloopte eigendom Moens. vlucht heeft genomen. Mo- De Landtsheer stelde dat het Daarna keurde de raad meer- menteel bevinden zich in die hier voorlopig om een prin- derheid tegen oppositie dc toe- school al zeven klassen. Toch ciepsbeslissing ging. Hij leek lagen goed voor dc verschillen- onderstreepte hij dat, ondanks bereid het standpunt te her- dc raden. De groep Gemeen de problemen inzake plaatsge- zien, als inderdaad blijkt dat tcbclangen stemde tegen om- brek, het onderwijs er kwalita- de bewoners van deze straat dat de bevoegde kommissies tief niet onder lijdt. Inmiddels liefst hun oude straatnaam tijdens het voorbije jaar niet heeft hel schepenkollege al wensten te houden. eens zijn samengekomen, stappen ondernomen en wor- Raadslid Marcel Catry, als (e.d.m.) want onder zijn bezielende lei- lingen voorzien In het ver ding. onder zijn verzoenende laagdc -plafond werd de ver woorden en fijngevoelige wijze lichting ingewerkt. De brand- van aanpakken, werd met man veiligheid van het centrum is en macht aan de slag gegaan, optimaal. Er zijn niet minder Het was dc grote betrachting dan drie nooduitgangen en de van Albert Van Hauwermei- verlichtingspunten werden op ren dit centrum te kunnen een enkel schakelbord bij de openstellen voor allen. ingang samengebracht. De warmcluchtinstallatie werd in INZEGENING ccn afzonderlijk gebouw on- Ook burgemeester Cool was dcrgcbracht en dc gebruikelij- aanwezig, maar blijkbaar nog kc lucht wordt ondergronds niet helemaal hersteld van zijn weggevoerd. Er is ccn nieuwe ziekte. Met schorre stem on- keuken gekomen die optimaal derstreepte ook hij dat het ont moetingscentrum bedoeld is voor iedereen en noemde hij pastoor Gorre een man van de Van der Dank zjj zjjn stimulcrcn- is uitgerust. Kortom, het nieu we parochiecentrum mag ccn pareltje worden genoemd in menig opzicht. 11 Sint-Niklaas. Will Tura op bezoek bij de Zwarte Pieten, de heren die het karnaval in de Wase hoofdstad bedisselen, (dw) Volksvertegenwoordiger Mr. Frans Verberckmoes of zijn afgevaardigde zal zitdag houden voor sociaal dienstbetoon te Maandag 7 maart 1983 18.30 u.: St.-Gillis: Café Welkom, St.-Gillislaan, 58 19.30 u. Serskamp: Café «Astrid», Anker 25 Maandag 14 maart 1983 18.30 u Baasrode: Liberale Sociale Werken, St. Ursmarus- straat 58. 19.30 u. Grembergen: Café «De Kroon» Dr. Haekstraat 15 Maandag 21 maart 1983 19.30 u. Dendermonde: Sociaal secretariaat middenstand, Bijlokestraat 2. Speciale zitdag voor zelfstandigen Maandag 28 maart 1983 19.00 u Schoonaarde: Cafe «De Schelde», Oude Brugstraat 12 20.00 u.: Oudegem: Café «Prado» Oudegemsebaan 137 Dinsdag 1 maart 1983 19.30 u. Appels: Café «De Wijngaard» Heirstraat 24. Iedere maandag en vrijdagavond vanaf 19.30 u. in het Liberaal Sociaal Centrum, Kon. Astridlaan 16 te 9330 Den dermonde. Zaterdag 19 maart 1983: 10.00 u. Wetteren: Café «De Korenbloem» Molenstraat 1. 10.30 u.: Westrem: Café «Prinsenhof», Hoogpoort 18 11.00 u.: Laarne: Café «St.-Hubertus», Dorp 8 11.30 u.: Kalken: Café «Den Hollander» Vromondstraat 2 Zaterdag 26 maart 1983 9.30 u Zele. Café «Ons Huis» Dendermondsestwg 16 10.30 u Waasmunster 11.00 u.. Hamme: Café «De Vrijheid» Stationstraat 45 11.30 u.. Moerzeke: Café «Vissershof» Stuifbergen 6 14.00 u Lebbeke: Café «Casino» Laurierstraat 12 15.00 u.: Wieze. Café «Sportpaleis» Molenstraat 60 15.30 u Buggenhout. Liberaal Sociaal Centrum, Vidtsstraah 55 16.30 u.: Berlare: Café «De Posthoorn» Nieuwstraat 53 17.15 u.: Overmere: Café «De Welkom- Bij Paula» Kruis straat 24 9/713-AS

De Voorpost | 1983 | | pagina 2