Optimale service voor koning klant in nieuwe gebouwen van Generale Bankmaat schappij Lokerei o i voor zijn woning met de G-Bank HetVerbouwkredief van de G-Bank, santen met overheidshulp. Jongeren hebben krediet bijdeGJ.M. 42 - 4.3.1983 - De Voorpost Met een beetje heimwee heeft het personeel van de Generale Bankmaatschap- pij het gebouw in de Kerk straat Lokeren verlaten. Wegens de bestendige ex pansie van het agentschap was men genoodzaakt uit te kijken naar een nieuw maar vooral ruimer onder komen. Waar kon men be ter terecht dan aan het kersverse Shopping Cen ter op de Markt te Loke- intrek in de nieuwe gebou wen aan de Kerkstraat 7. Gedurende die periode na men verschillende perso nen plaats in de direkteurs- zetel. Wij citeren de heren Liebaut, De Maeseneer, De Schaepdrijver, Van Puymbroeck, Van Caute- ren en nu, sinds 1978, Da niël Lievens. De heer Theo Liebaut was de vader van huidig burgemeester Hilai- re Liebaut. In het voorjaar waardeerd kliënteel. Het doet goed uw massale aanwezigheid op deze re ceptie te kunnen vaststel len. De NV Shopping Cen ter Lokeren heeft in record tijd een reuzeprestatie ge leverd, waarop ook de he ren De Nil en Van den Bulcke fier mogen zijn.» Gemakkelijk bereikbaar en vlotte parkeermoge- lijkheden De heer Willems wees er verder op dat de G-Bank vooral bekommerd was om de gemakkelijke bereik baarheid en vlotte parkeer- mogelijkheden. Vooral dat laatste aspekt speelde in de Kerkstraat al eens par ten. «Meer dan ooit zal de Generale Bankmaatschap- pij blijven ijveren voor de sociaal-economische, cul turele en sportieve ont plooiing van Lokeren, een stad die ons nauw aan het hart ligt.» van de Durmestad». Deze woorden waren ze ker bemoedigend voor de aanwezige leden van het gemeentebestuur en ande re politieke en bedrijfspro- minenten. Wij bemerkten de heren schepenen Ma- gherman, De Roover, De Gryze, Bussens, Mevr. De Soete-Van Wouwe, verder de gemeenteraadsleden Arens, Van Hoecke, Wa terschoot, Lauwaert, Cop- pieters, Plaetinck. In die gezellige drukte hebben we waarschijnlijk een paar aanwezigen over het hoofd gezien, waarvoor onze ver ontschuldigingen. Bijdrage G-Bank in sportief en cultureel le ven van de stad Op sportief vlak levert GBM een aktieve bijdrage in Sporting Lokeren en heeft ook een eigen mini- voetbalploeg die in een stadskompetitie aantreedt. Op cultureel gebied was ren? Direkteur Daniël Lie vens en zijn medewerkers kunnen nu vrijer ademen en wat vooral van belang is: de klant kan in optimale omstandigheden ontvan gen worden! In 1919 verscheen in de Pr. Thuysbaertlaan een filiaal van «Banque Centrale de la Dendre». Daar werd de eerste geschiedenis van de huidige G-Bank in Loke ren geschreven. In 1955 nam de maatschappij zijn 1942 verliet Liebaut Merch- tem om zich in Lokeren te komen vestigen om de groei en bloei van de G- Bank in Lokeren in de hand te werken. De huidige Lo- kerse burgervader was toen drie jaar. Tot 1959 bleef Theo Liebaut zijn beste krachten wijden aan het filiaal in de Durmestad. Optimale bankservice De heer Willems, direkteur van de Handelszetel Welgemeende gelukwensen voor direkteur Daniël Lievens. Burgemeester Liebaut sluit zich hierbij aan... (md) timaal. Ik ben ten zeerste verheugd deze nieuwe ge bouwen ten dienste te kun nen stellen van ons ge- volgt: Direkteur Daniël Lie vens, verder Sporting Lo- kerenvedette en lid van de Olympische voetbalploeg Ronny Somers, Carla Wi- cke, Fernand Van Hecke, Theo Maes, Robert Moens, Antoine Van Bockstael, Adhemar Verschelden en Alle mogelijkheden bij de G-Bank Bij de spaarvormen prime ren vooral deposito- en renteboekjes (tijd brengt op), termijnplaatsingen, kasbons en beleggings fondsen. Bij de kredietvor men voor partikulieren, KMO, middenstand en ex portbedrijven vallen vooral op: financieringen en per soonlijke leningen, kaskre dieten, woonkredieten, in- vesterings- en exportkre dieten en verder specifiek aangepaste kredietvormen voor elk beroep. De Generale Bankmaat- schappij weet wat ze wil! Het filiaal in Lokeren is een parel in de eindeloze keten van agentschappen. Hun slogan: optimale sen/ice aan het kliënteel. De nieu* we gebouwen aan Mari^l 15N te Lokeren is een va 1 die bewijzen. U wordt daa geholpen van 9 tot 12.30u en van 14 tot 16.30 u. (va maandag tot donderdag! Op vrijdag kunt U er terecli tot 17.15 u. Graag staat d G-Bank U ook telefonist- te woord op nrs. 09! 48.10.28 en 48.17,63 Andr Dynamisme van de G- Bank is legendarisch Dat bracht burgemeester Liebaut naar voren en hij kan het weten! Jarenlang was zijn vader betrokken bij de expansie van het filiaal. «De Generale Bankmaat- schappij was steeds ge kenmerkt door het verbe ten dynamisme van zijn medewerkers. Onthaal en dienstbetoon zijn geen ij- dele woorden voor het per soneel. De G-Bank is wer kelijk een steun voor het bedrijfsleven hier ter Nog meer industriële on dersteuning Industrie en bedrijfsleven zijn begrippen, zeker in de ze tijden, die de burger nauw aan het hart liggen. Daar wees de heer Walter. Corluy, afgevaardigde-lid van de zetel Aalst op. «De nieuwe gebouwen waren werkelijk een noodzaak. Als eerste Belgische Bank hebben we vertrouwen in de toekomst van Lokeren. Daarom dat de Generale Bankmaatschappij zich zal GBM hoofdsponsor bij de opening van het nieuw Cul tureel Centrum. Verder worden tentoonstellingen gepland in de nieuwbouw. De eerste manifestaties zijn voorzien voor maart as Struktuur in de G-Bank Aan het hoofd van de Ge nerale Bankmaatschappij staat het Centraal Bestuur in Brussel De (zelfstandi ge) administratieve zetel bevindt zich te Aalst met als direkteur Walter Corluy. Hieronder posteert de Han delszetel Waasland geves tigd in de Parklaan 33 te zetel in Aalst, (md) St.-Niklaas-Waas. Deze zetel heeft een eigen kom- merciële en administratie ve direktie o.l.v. direkteur Godfried Willems. Daar ze telen: regionaal direkteur Eddy Vijlders, sektorleider Jan Joos, Robert Van Hoorick-hoofd «corporate» en Johan Adriaenssens- hoofd kredietafdeling. Het personeelsbestand in het Lokerse filiaal, steeds tot Uw dienst, ziet eruit als Waasland beklemtoonde de service die de G-Bank zijn klanten wil bieden. De heer Godfried Willems. direkteur t an de Handelszetel Zet,onderstBuning sianSgheden niet altijd op- d'z' r"'mere omgeving wordt hei heimwee naar de de administratieve De heer Walter Corluv. direkteur Een massa aanwezigen op de receptie, (md) Oiyitin«at»iJvi(iü5 De nieuwe burelen: een uitnodiging voor de klant, (md) Het personeel van de Generale Bank te Lokeren: allen tot uw dienst, (dm)

De Voorpost | 1983 | | pagina 42