Lebbeke Lokeren Lede 20 - 18.3.1983 - De Voorpost 9.30 uur: Jeugd- en mimeatelier Aksiedent: mime en pantomine zelf leren. Een mimespeler wordt uitgenodigd. Bijwonen mime- voorstelling en nabespreking. 10 uur: Hamse filatelieclub: ruilen van postzegels-sigarenban- den prentkaarten enz. Zaal Tivoli. Voetbal V.K. Hamme II - Dammen Dendermonde. Terrein Moerheide V.A.B. Jiu Jitsu: training na afspraak. Den Hond Judoclub Jitsu Kwal: training algemeen. Sporthal De Wuiten. 11 uur: Basketbalclub Geywa Moerzeke-Temse. Wedstrijd 1ste ploeg Sporthal De Wuiten. 14 uur: Voetbal V.K. Hamme Lady's - Plezantshop. Terrein Moerheide 15 uur: The Old Chap: algemeen statutaire vergadering van het Jeugdhuis Alle leden welkom. 15.30 uur: Voetbal: V.K. Hamme I - Daknam. Terrein Moerheide 19 uur: Den Trap. Instuif 19.30 uur: The Old Chap: redactieraad «Chappy-leesvoer» 20 uur: Dansclub Sjiwa: oefenavond. Huize St. Pieter. Maandag 21 maart K.A.V. H. Hart organiseert in samenwerking met K.W.B. H. Hart een gespreksavond in het teken van «Gezin, geloof en samen werking 13.45 uur: Vrouwenhuis: wandeltocht. Vertrek Neerstraat 98 14 uur: K.B.G- Center: wandeling. Samenkomst Markt 19.30 uur: K.B.G. Center: wandeling. Samenkomst Markt 19.30 uur: Judoclub Jitsu Kwai: training voor veteranen. Sporthal De Wuiten. 20 uur: C.M.B.V. Moerzeke: turnen. Meisjesschool Killstraat K.V.L.V. Zogge: yoga, door de h. Wilsens. Parochiezaal. Dinsdag 22 maart 8.30 uur: K.A.V. Moerzeke: ochtendpraatjes, door Dominika Vastmans. Zaal Vier Gekroonden. 13.45 uur: Vrouwenhuis: joggen. V.P. terrein 14.30 uur: Gepensioneerden Middenstandsbond: paasfeest voor de leden. Smakelijke koffietafel-allerlei mededelingen van de voorzittergeestelijk woord van de proost-uitreiken van paasei en tombola Een avond van opbeuring en hartelijkheid. Schrijf tijdig in bij de wijkmeesters. Welkom aan alle leden. Zaal De Ring. K.B.G. Rust na arbeid H. Hart: voordracht met vraaggesprek «Leren leven met lijden en tegenslag»; door Herman De Leeuw Zouaaf. 18.30 uur: V.A.B. Jiu Jitsu: training Den Bond. 19 uur: Jiu Jitsu Kabuto: training. Zaal Volkshuis. K.A.V. Center: algemene vergadering «Feestvieren in je gezin» door Joris Van Drommen. Den Bond. K.W.B. H. Familie: training volleybal. Turnzaal Broekstraat. 19.30 uur: K.A.V. H. Familie «Zeg niet ja als je nee bedoelt» Parochiehuis. Judoclub Jitsu Kwai: training voor volwassenen. Sporthal De Wuiten. 20 uur: Jonge C.M.B.V. ..Het spel van het kind», door Mevr. Berckmoes T.V. zaaltje St. Jozef-Instituut. The Old Chap: sporthal De Wuiten. Volleybalrecreatie Woensdag 23 maart 13 uur: K.B.G. Rust na arbeid H. Hart: kaarten. Zouaaf 14 uur: K.B.G. Rust na arbeid H. Hart: turnen. Zouaaf. 14.30 uur: V.U. Kerngroep Kuituur en milieu V U. Kerngroep Vrouwenwerking: ontspanningsnamiddag voor de leden van de derde leeftijd met koffietafel en lach en luim. Animator Jos Martin. Leden gratis. Niet-leden 35 fr. 15.30 uur: K.B.G. Rust na arbeid H. Hart: volksdansen. Zouaaf. 18.30 uur: De Trouwe Hond: africhtingstraining. Vlierkouter. Judoclub Jitsu Kwai: training voor kinderen. Sporthal De Wuiten. Karateclub Chikara: training. Gem. Turnzaal. 19 uur: The Old Chap: instuif. Den Trap: instuif. Ritmische dans- en turngroep Het Korenbloempje: ritmische dans- en turnoefeningen voor kinderen. Zaal De Vrijhdld. Buurthuis 't Hofken: ontmoetings- en ontspanningsavond voor iedereen 19.30 uur: The Old Chap: 3de avond van de cursus: omgaan met opgroeiende kinderen. 20 uur: Ritmische dans- en turngroep Het Korenbloempje: ritmische dans- en turnoefeningen voor jonge meisjes. Zaal De Vrijheid. Judoclub Jitsu Kwai: training voor dames: Sporthal De Wuiten. Donderdag 24 maart 18.30 uur: Den Trap. Samenkomst voor alle leden van de fotoclub. 19 uur: Jiu Jitsu Kabuto: training. Zaal Volkshuis. The Old Chap: instuif K.W.B. Center Ford Michta: training volleybal heren. Sporthal De Wuiten. V.A.B. Jiu Jitsu: training. Den Bond. P.V.V. H. Familie. Familiem praktische les: Breitechnieken, door Mevr. De Ferrere Parochiehuis. Judoclub Jitsu Kwai: training voor volwassenen. Sporthal De Wuiten. 't Klokhuis: cursus ..Omgaan met opgroeiende jeugd» 20 uur: Kon. Tour Club Van België, voordracht met dia's over Ierland, met spreker Marcel de Munck. Feestzaal Gemeen tehuis. 20.30 uur: Vrouwenhuis: zelfverdediging: zwemkursus. Olym- pos Dendermonde Vrijdag 25 maart 16 uur: Judoclub Jitsu Kwai: training voor kinderen. Sporthal De Wuiten. 19 uur: K.W.B. Center Ford Michta: training volleybal dames. Sporthal De Wuiten. Karateclub Chikara: training. Gem. Turnzaal. 19.15 uur: Dansclub Sjiwa: training voor veteranen. Sporthal De Wuiten. 20 uur: C.B. Hamme: ledenvergadering; gespreksavond Kon. Toneelvereniging «Voor God en de evenmens»: opvoering van «Verleng weekend» Zaal De Ring. 20.30 uur: Den Trap. Praatavond Wat is het verband tussen de crisis en de onthaalhuizen? Wat zijn vluchthuizen? Vrijwillige Bloedgevers Moerzeke vieren feest Zaterdag 19 maart e.k. om 7.30 uur worden 32 verdienstelijke leden ontvangen op het oud-gemeentehuis als dank voor verschillende bloedgiften. Daarna zal de gebruikelijke feestvie ring verder gezet worden in de zaal «De Vier Gekroonden», Aan alle inwoners wordt hiermede nogmaals een oproep gedaan om ook bloedgever of bloedgeefster te worden, want wellicht kan men hierdoor een mensenleven redden. 10 giften: Mare Colman, Denise De Ridder, Jeanne Huyle- broeck, Jacqueline Ost, Leo Peelman, Etienne Saerens, Etien- ne Simoens, Maurits Smekens, Huguette Van Geyte, Suzanne Van Riet, Frans Vijt, Cesar Willaert, Norbert Wuyrtack, Roland Weemaes, Annie Geerinck, Mare Claessens, Jozef Vermeir. Lucienne De Clercq, Jozef Hermans en Roger Van Huffel. 25 giften: Arthur De Bondt, André De Ruysscher, Etienne Moreels, Frans van Damme, Yvonne Van der Vrecken, Mariette Van Riet, Agnes Wauters, Rose-Marie Vercauteren, José Wauters en Georges Vermeir. 60 giften: Hugo Claessens en Odille Van Loo. Pronostiekersclubs «De Molenvrienden» bij Pros Verschelden. Met ieder 5 punten werden Paul Willox, Maurits De Kuyper en Frangois Van Mol de winnaars. In het klassement heeft Geert De Greef de leiding met 120 punten. «Onder den Toren» bij Julien Verhofstadt. Winnaars deze week: Jozef Moernout, Julien Verhofstadt, Anja Weyn, Roger Huylebroeck en Firmin Willox elk met 8 punten' De top van de rangschikking: 1. Maria Van Peteghem 157 ptn., 2. Danny Verhelst en Roger Huylebroeck 154 punten. «Eerlijk duurt het langst» bij Raymond in café De Kroon. Diseré Cornelis, Edward Lenssens en Walter Thierens werden de winnaars met ieder 6 punten. Aan de leiding: 1 Edward Lenssens 120 punten. 2. Pierre Kinders 119 punten. Voordracht en diamontage over Ierland te Hamme Op donderdag 24 maart te 20 uur verzorgt de Koninklijke Touring Club van België, afdeling Hamme, in de feestzaal van Temse. In de feestzaal van het gemeentehuis werd een tentoonstelling van leden van de Hamme. De ploeg 't Klokhuis staat aan de leiding in het kwistornoi kunstakademie opengesteld (dw) komité (vh) het gemeentehuis van Hamme een voordracht met dia's over Ierland. De heer Aureel De Muynck zal de bijpassende uitleg verschaffen. Ierland verbergt talrijke talenten en moet daarom beetje bij beetje ontdekt worden. De auto's rijden er rond zonder overdre ven haast. De wegen slingeren zich tussen de prachtige landschappen. Er ligt steeds een nieuw Ierland achter elke bocht, steeds autentiek. Het volstaat even te stoppen om te proberen de groenschakeringen te tellen. Lang zal men er nooit alleen zijn, een nieuwsgierig paard of ezeltje naderen weldra en kijken U aan met mooie vochtige ogen. Bloemen en planten treft men er aan in overvloed, evenals honderden meren, waterval len, beekjes en riviertjes. De zalm springt op en het kwikzilver van de forel trilt in het water, helder als een kinderdroom. Het hoge gras wordt door de wind in bosjes neergelegd. Ierland is nog een stuk natuur, zoals men er nog zelden in onze hedendaagse tijd aantreft. Blootgelegde ruïnes wallen en schuilplaatsen, eerst van kluizenaars daarna van monniken. In getekende en gebeeldhouwde verhalen wordt de bijbel verteld op hoge kruisen waarop tekens als de zon en de maan voorkomen. De puinen getuigen van twisten en bezettingen. De vervloekte tijden van de aardappelpest worden bezongen, verteld en uitgebeeld. In 1739, 400.000 slachtoffers, in 1845 700.000 mensen kwamen om van de honger en 800.000 weken uit naar de V.S. en Engeland. De nakomelingen bewaren in hun hart een levend klaverblad «de shamrock» uit het moederland. Zoveel haat, zoveel wreedheid, zoveel sektarisme kwamen neer op dit eiland en verwoestten het met vuur en zwaard. De stenen wonden kan men nog steeds aanraken. Maar in deze rustige streek is er veel verbeelding nodig om de hele smart samen te vatten. De jeugd van Ierland keert zich naar de toekomst, maar zoekt zijn afkomst op. De toerist loopt verloren in de groeven en de bochten van de ingewikkelde geschiedenis. Spijts zijn droeve levensverhaal bewaart de Ier de verlossende lach, met als geducht wapen de ironie. (B.D.) van het kultureel Erpe-Mere. De kaartvereniging Sint-Martinus Bambrugge iva.v zaterdagavond in feest en huldigde zijn klubkampioen REUZE FIETSRALLY Op zondag 20 maart een reuze fietsrally voor jong en oud over een afstand van 15 kilometer. Inschrijvingen tussen 13.00 en 14.00 uur aan de Bierboom. Inschrijvingsrecht: 50 fr. voor individuelen en 40 fr. voor groepen (minstens 25 personen). Hierin is een Mariale fietswimpel inbegrepen, want deze rally wordt georganizeerd door het Organizatiekomitee van het Mariaal Jubeljaar. De vragen kunnen door iedereen worden opgelost. Aankomst aan de Mot, ten laatste om 18.00 uur. Daar heeft dan ook de prijsuitreiking plaats. Belottersclub Madeion De uitslag van de belotwedstrijd van 12 maart, tellende voor het kampioenschap: 1. Leopold Loomans 4.214 p.; 2. Maria Van den Abbeele 3.974 p., 3. Frans Moens 3.959 p.; 4. Marcel Elloot 3.868 p. en 5. William Maes 3.534 p. Volgende wedstrijd heeft plaats op zaterdag 9 april om 20 'uur Koffiefeest SVV Zondag 20 maart om 15 uur koffiefeest in de zaal Madeion voor de SW leden. Grote 1 mei tombola met als hoofdprijs een damesfiets. Openbare trekking in de zaal Madeion op 1 mei a.s. om 18 uur. Loten worden eerstdaags door de leden ten huize aangeboden. Lebbeke - Burgerlijke stand Geboorten Lambrecht Birgit, d.v. Hubert e.v. Van den Broeck Marie, Th. Hoogstr. De Kegel Nick, z.v. Jan e.v. Van Herreweghe Chantal, Nieuwstr. 19 Evenpoel Ronald, z.v. Denis e.v. Vercammen Christiane, Hoogstr. 19 Zijn de gemeente komen bewonen Het gezin Sergeyssels - Van Dievoort Frddy, Fortstr. 20, kom. van Dendermonde Van Hove Frans, Hoeksken 15, kom. van Meise Het gezin Paul - De Wilde Wim, D'mondsestwg. 119, kom. v. Dendermonde Het gezin De Vos - Erseel Josse, Fresiastr. 28, kom. v. Affligem Het gezin Mertens Mario, Meerskant, 22, kom. van Dender monde Jacobs Dieter, Brusselsestwg. 4, kom. v. Aalst Het gezin Van Hoomissen - Van Haver Jean, Kakemanstr. 29, kom. v. Opwijk De Mulder Marcel, Rooien 70, kom. v. Aalst Brandt Frangois en De Clerck Maria, Brusselsestwg. 272, kom. v. Opwijk Het gezin Rondia - Cremmerey Philippe, Rossevaalstr. 20, kom. van Blankenberge Het gezin Thaey - Peeters Ruddy, Hogebrug, 47, kom. v. Dendermonde Vanpoucke Yves, Kapeliestr. 18, kom. v. Brugge Hebben de gemeente verlaten Philips Sonia, Aalstersestr. 27, naar Asse, Molenstr. 8/8 Veireman Annick, Brusselsewtg. 114, naar Couvin, Kon. Astrid- lan 45 Het gezin De Schutter-Westelinck Georges, O.L. Vrouwstr. 13, naar Dendermonde, Kon. Astridlaan 14 Van Malder Marleen, Lange Weverstr, 47, naar 'monde, Vlot graslaan 33/8 De Waele Patrick, Molenveldstr. 5, naar Dendermonde, Zuid laan Het gezin Aelbrecht - De Ridder Johan, Brusselsestwg. 98, naar Opwijk, Stwg. op Aalst, 187 Spitaels Diana en kinderen, Rossevaalstr. 117, naar Dender monde, Bookmolenstr. 97 Sterfgevallen De Saedeleir Franciscus, 69 j., echtg. Buslot Maria, Bellestr. 3 Minnebo Louise 82 j., wede. De Feyter Chrles, Dendermond- sestwg. 150 De Mol Francisca, 85 j., echtg. Pisane Hubert, O.L. Vrouwstr. 16 Van Den Branden Clementine, 77 j„ echtg. Colson Augustus, Stadionstr. 6 Van Stichel Leontina, 85 j., wede. Vercauteren Achilles, Nieuwstr. 87 Coppens Frans, 95 j., wdnr. Verhaevert Maria, Kouterbaan 15 Van der Borght Camiel, 93 j., wednr. De Man Maria, Brussel- sest. 43 Van den Meerssche Valentina, 76 j., echtg. Heyvaert Arthur, Schroverestr. Groessens Suzanne, 45 j„ echtg. Uyttersprot Gaston, Opstalstr 1 Moens Emiel, 80 j., echtg. De Bruyn Josephina, Vredestr, 7 Putteman Irma, 86 j., wede De Neef Egigius, Lange Breestr. 59 De Wolf Marcel, 61 j., echtg. Van Biesen Joanria, Lange Molenstr, 61 Simon Maria, 92 j., ongeh., Rossevaalstr. 72 Huwelijksafkondigingen Ringoot Pierre, arbeider, Baardegemsestr. 46 en Pieters Nicole, bejaardenhelpster, Kapelleommegang 35, Aalst Coppens Dirk, technicus, Brusselsestwg. 301 en Eeckhoudt Miriam, arbeidster, Elststr. 139, Zele Goffin Luc, arbeider, Schroverstr. 19 en Verbesselt Elise, arbeidster. Esp 83, Opwijk Mannaert Patrick, mekanieker, Lange Molenstr. 50 en Wollox Conny, sorteerster, Kaaldries 10, Hamme Broothaers Luc, metaalbewerker, Kard. Cardijnl. 21 en Moonen Ingrid, bediende, Narcissenlaan 1Dendermonde De Vriendt Julien, bouwvakarb., Kouterbaan 40 en Buyl Gode- lieve, verpleegster, Klaarhaagstr. 37, Aalst Colman Johan, bediende, Eikenveldstr. 13 en Tas Gerda, gezins- en sanitair helpster, Lange Minnestr. 137 Van Nieuwenhuyze Patrick, bediende, Lindekenstr. 11 en Brusselmans Rita, bediende, Ziekhuisveldbaan 20 De Vis Dany, automekanieker, Stationsstr. 104 en Spitael Mirelle, verpleegster, Brusselsestwg. 75. 053/21 92 98. De VTB-Tennisklub opent feestelijk het nieuwe seizoen met een feestavond in zaal Eden Roe op vrijdag 18 maart om 20 uur. Davidsfonds afdeling Lede: filmvoorstelling Het bestuur van de Davidsfonds-afdeling Lede brengt in de turnzaal van de school Stella Matutina, Nieuwstraat, Lede op vrijdag 18 maart 1983 om 20 uur een voorstelling van de Italiaans-Engelse film «Broeder zon, Zuster maan» van Franco Zeffirelli. In deze geromanceerde biografie brengt de Italiaanse regisseur (tevens maker van de TV-reeks «Het leven van Jezus Kristus» die op BRT 1 loopt het verhaal van de rijkemanszoon Franciscus van Assisi (1182-1226) die zijn leven in dienst stelt van de armen en het evangelie brengt via dienstbetoon en sociale werking. De muziek werd geschreven door de popmuzi kant Donovan. Toneel in Lede De Leedse Koninklijke Toneelvereniging «Vreugd in Deugd» brengt op zaterdag 19 maart om 20 uur en op zondag 20 maart om 19 uur in zaal Volkskring, Kasteeldreef het blijspel «De Lieverdjes» van Jack Popplewell. Voorjaarssalon in galerij 't Hof te Puttens Het artistieke Voorjaarssalon in de VTB-galerij 't Hof te Puttens loopt nog tot zondag 20 maart. Nemen eraan deel: Bernard Bosschaert, Georges De Koker, Etienne Lecompte, Paul Mes- sely, en Lea Vanderstraeten. De Galerij is open: vrijdag van 19 tot 21 uur, zaterdag, zon- en feestdagen: van 14 tot 20 uur. Op zondag 20 maart is deze uitzonderlijke tentoonstelling ook te bezichtigen van 10 tot 12 uur. Tijdens de openingsuren is ook de Bakoven open waar verpoosd kan worden bij een geurige tas koffie met o.a. pannekoeken of bij een fris biertje. Vanaf de Galerij is ook een prachtige natuurwandeling uitgestippeld. Meer inlichtingen daarover zijn te verkrijgen in de Galerij, Wichelsestraat 20, 9310 Lede (tel.; 053/70 13 30). Gewestfeest KBG Groot-Lede De KBG-afdelingen van Groot-Lede houden een gezamenlijk feest in zaal Volkskring Kasteeldreef, Lede op maandag 21 maart. Programma: deuren 13u30, tot 14 uur: Kampioenkaar- ting belotten in het café. 3.000 fr. vooruit, 15 uur: optreden van zangkoor Vrij en Blij in de zaal. Na afloop van de kaarting: koffie en koeken in de zaal. Daarna muziek en dans met orkest The Little Band. 20 uur: reuzetombola. Toegang 50 fr. Kampioen- kaarting: inschrijven op voorhand bij de wijkverantwoordelijken. Op de dag zelf worden geen inschrijvingen meer aanvaard. De deelname is gratis. Begin om 14 uur stipt. Oudleerlingenbond Sint-Maartenskollege, 2de kaart avond De Oudleerlingenbond van het Sint-Maartenkollege van Lede organiseert voor de tweede maal een grote kaartavond op vrijdag 18 maart 1983 in de grote refter van het kollege, Vooruit: 3.000 fr. Inleg: 50 fr. Inschrijving vanaf 19u30 - ingang via de Bellaertstraat. VAB-VTB-nieuws uit Lede De VAB-VTB-afdeling Lede start met een gitaarkursus van tien lessen voor beginnelingen. De lessen hebben plaats op woens dagavond van 20 tot 22 uur en in jeugdhuis Leeuwerik. Prijs 50 fr. per avond. Start: 16 maart. Inschrijven bij Renaat Coppens, Blanc de Blanc en Paul Severs Vrijdag 25 maart om 20 uur treedt de rockgroep Blanc de Blanc op n.a.v de syndikale feesten van het ABVV. Vooraf optreden van de toneelgroep Konteverkeerd. In zaal De Roos, Markt 73 te Lokeren. Zaterdag 26 maart om 20 u. bal met Paul Severs, go-go-girls en orkest, weer in zaal De Roos. Voor beide evenementen in het kader van de ABVV-feesten betaalt u 100 frank, in voorverkoop 80 fr. Onze Vlaamse ruimte Hoe zinvol wordt onze grond gebruikt? Vrijdag 25 maart om 20 u. toetst men deze vraag aan het gewestplan Sint-Niklaas- Lokeren tijdens een paneelgesprek dat op initiatief van de Vlaamse Volksbeweging in het kultureel centrum in Lokeren georganiseerd wordt. M.m.v. burgemeester Liebaut, kabinetsat taché Quintelier bij gemeenschapsminister Akkermans, de heer Boone van de Boerenbond en de heer André Verstraeten namens de milieuverenigingen. Naar Kieldrecht Vakantiegenoegens vertrekt zondag 27 maart om 13.40 uur aan Het Volk in de Poststraat voor een wandeling in Kieldrecht De uitstap wordt in samenwerking met Vakantiegenoegens-Beve- ren georganizeerd. KWB H. Hart Heiende Op vrijdag 18 maart: dia-avond over voorbije parochiale en KWB-aktiviteiten in café De Zaal, om 19.30 uur. ATB De Natuurvrienden Op zaterdag 19 maart: Fiets- en Reynaertroute. Men vertrekt aan het Volkshuis om 14 uur. KAV-KWB Sint-Anna Heirbrug Lokeren Op zaterdag 19 maart: Groot bal met orkest «The Romy's». In de lokalen van het parochiaal centrum, Gentsesteenweg 1om 20.30 uur. Jeugd en muziek Lokeren Prijsuitreiking van de vijfde nationale voordrachtwedstrijd 1983, op zondag 20 maart om 15, uur, op de zolder van de Stedelijke Bibliotheek op het Kerkplein te Lokeren. Deze manifestatie wordt georganiseerd met optreden van de laureaten. Hilde Thurman (Harelbeke), Greet Riebbels (Lokeren) en Marc Van Cauteren (Zele), de klas voorbereidend toneel van de stedelijke muziekacademie Lokeren, met een moderne versie van «Sneeuwwitje» geschreven en onder leiding van Hugo Govaert en het optreden van het Lokers Kamerorkest, onder leiding van Jo Van Eetvelde, met werk van H Purcell, J.B. Graun, A. Vivaldi en T. Albinoni. De toegangsprijs bedraagt 100 fr. en voor leden van jeugd en muziek 50 fr. Dit feest werd georganiseerd in samenwerking met Noordstar en Boerhave, Gent, het Stadsbestuur, de direktie van de stedelijke bibliotheek, de Culturele raad, Het Gemeentekrediet en de Kredietbank Lokeren. Sport plus Bospark Op zondag 20 maart Lentewandeling naar het Piraveir met overzet aan de Durme door «Marie van 't Veir». Vertrek om 14 uur. KAV O.L.Vrouw kopkapel Op maandag 21 maart: demonstratie «Zelf bakken», lekker en goedkoop. In de Rozenschool van de Oude Heirweg om 19 uur. KAV Center Op maandag 21 maart: Club voor Ouders: «Ik ben geen kind meer», door de heer R. Ferket, in het Centrum om 19.30 uur. KAV Sint-Anna Heirbrug OP dinsdag 22 maart: kreatieve namiddag: «Maken van een Sint-N,klaas. Harmom,e De Toekomst trok verkleed door ne' Par°<*'aal Gen,ses.ee„„eg 1 om de straten van de stad Iv

De Voorpost | 1983 | | pagina 20