Geen Nationale Trofee voor Asahi Kwai Zele Avanti Femina uitgeschakeld Tweede Beverse Jogloop De turnsters van Rust-Roest uit Sint-Niklaas weer laureaat in Gent. Robuco Buggenhout nodigt uit: Onverwacht zware nederlaag Interscholen-stratenloop in Belsele Nieuws van Biljartklub Centrum te Lokeren Klubkampioenschappen bij Neptunus Aalst ATLETIEK 40 - 18.3.1983 - De Voorpost HANDBAL Dames Beker van België 1/8 finale Sasja Avanti Femina Totaal tegen de verwachtin gen in werd Avanti Femina door Sasja uitgeschakeld voor de kwartfinale van de Belgische Beker. De Leb- beekse damesploeg won de kompetitiewedstrijd «op» Sasja nochtans vrij gemak kelijk, won ook de terug- vanop de rechterhoek en even later werd het langs Bleyaert 1-2 (17e minuut) maar toch was het Sasje dat geleidelijk aan de wedstrijd kon oriënteren. Avanti slaagde er maar niet in de stevige Antwerpse defensie te ontmantelen en aange zien er niet gescoord werd vanuit de tweede lijn, bleef het bij die twee doelpunten- wedstrijd te Lebbeke zij het tijdens de eerste helft. Met heel wat moeilijker maar verloor, tot zondag, dit sei- een 4-2 ruststand kon de wedstrijd niettemin nog alle zoen nog geen enkele wed- kanten uit. Maar ook na de strijd tegen een Belgische tegenstander. Fons Thissen. begeleider van Avanti Femi na, over deze onverwachte nederlaag: «De ploeg speel de niet op haar best, vooral de tweede lijn bleef in ge breke. Wij zijn ingesteld op de door Sasja toegepaste bewaking op Hilde Bleyaert maar dan moet er gescoord worden vanop 8 a 9 meter. Dit zat er zondag duidelijk niet in maar toch konden wij ons geplaatst hebben indien de wedstrijdleiding niet zo uitgesproken home-getint was geweest. Sasja speelde erg krachtig in de aanval, en als wij op dezelfde ma nier gingen aanvallen wer den wij bestraft met aanval lende fouten! Neem daarbij nog dat van de enkele 7-m worpen die wij toch toege kend kregen er nog drie wer den gemist en u begrijpt waarom er zondag werd ver loren». Vanaf de eerste mi nuut opteerde Sasja voor een persoonlijk bewaker bij H. Bleyaert. M.L. Cools opende nochtans de score rust bleef het duo De Rycke- Van Den Broeck veel Leb- beekse aanvallen affluiten maar toch slaagde Avanti erin 7-7 gelijk te komen 7' voor het einde. «Indien Leb beke dan het eerst had kun nen scoren was de wedstrijd beslist gewonnen geweest» aldu- F. Thissen. Opnieuw w\d echter door de scheids rechters ingegrepen op het cirkelspel van Avanti en aangezien de tweede lijn stom bleef was het Sasja dat goalie Hauwelaert kon vers laan 2' voor het einde. Avan ti trachtte dan nog met een pressing het tij te doen ke ren maar het was Sasja dat kon gebruik maken- van door Avanti genomen risico om de 9-7 eindcijfers vast te leggen. Meteen is de dub belslag titel en Beker niet meer mogelijk voor Avanti. Avanti Femina: Van Lan- genhove Hauwelaert, Cools 1. Hermans, De Geest, Van Damme 1, Bleyaert 4, Van Den Borre. Moonen, Lis- sens. Callens, Biesemans. EVA Zoals gewoonlijk werd Hilde Bleyaert ook teger dichtbij bewaakt (wvc) Zondag 27 maart om 20 uur is Will Tura met groot orkest te gast in «Sporthal» Buggenhout. In samen werking met Maeva nodigt handbalclub Robuco Bug genhout alle liefhebbers uit op dit muziek- en dans- festijn. De toegang bedraagt 200 F., in voorverkoop 180 F. EVA Nationale junioren Avanti Lebbeke - Sasja: 12-20 De Avanti junioren leden re dan ook overschreden, verrassend een bijzonder Lange tijd zag het er naar uit zware nederlaag tegen Sas- dat de beslissing enkel tij- ja, ploeg die in het verleden dens de laatste minutep zou steeds de evenknie is ge- afgedwongen worden. Na wedstrijdeinde werd Avanti offensief opvangen en na 41 Avanti: J. Vermeiren. L. Van stonden de ploegen op- Mol5. J De Pauw 2. De Rid- nieuw gelijk (9-9). Nu was der 2. H. De Smedt. Van het Sasja dat puntje na Gucht. Van Onsem 2. Ver puntje voorsprong nam en gui,, parijs j, Agneessens, via 9-11 na 46' werd het 9-14 Van Ransbeeck 7' voor het einde. Tijdens het weest van de Lebbekenaars. een gelijkopgaande eerste dan overspoeld door de be- EVA Atletiek Volharding Veteranen organiseert op 17 april te Beveren haar tweede Beverse logloop waaraan iedereen mag deelnemen. Na het geweldig sukses van vorig jaar waar er meer dan 500 joggers aan de start kwamen, durven wij nu met gerust gemoed deze tweede jogloop aankon digen. Wij verwachten deze keer werpse Vereniging van dan ook een duizendtal Vriendenklubs vertegen- sportievelingen om samen woordigt en waaronder ver met ons hun keuze te maken schillende atleten in hun uit het rijkgevulde pro- voorbereiding zijn voor de gramma. Stabroek-Maraton op 30 De Volksloop over 3 km gaat april. als eerste van start om 14u20 Wij verwachten terug die aan de sporthal. Deze af- sympatieke Nederlandse stand is vooral voor de be- joggers, verspreid over gans ginnende joggers ideaal om Zeeuws-Vlaanderen die. na hun sportieve krachten te een zeer geslaagde meten. Graauw-Beveren weer op Om 14u40 komen de lan- P°s1 zullen zijn gere afstandslopers en - Maar bovenal en dit gaat loopsters aan de beurt met ons ten zeerste ter harte, als afstanden 7, 14 of 21 km, verwachten wij alle sportie- vrij naar eigen keuze en mo- velingen, jong of minder gelijkheden. Deze deelne- jong. scholen en jeugdbewe- mers zullen na een langza- gingen, sportklubs e.d.m. me, geprogrammeerde zonder de individuele jogger start, rond de sporthal, via te vergeten, op deze sportie- de Klapperstraat en O.L.- ve gebeurtenis. Vrouwstraat naar de rustige De veteranen van atletiek landelijke wegen en wegelt- Volharding zullen dan ook jes geleid worden die zo ty- hun beste beentje voorzetten pisch zijn voor deze omloop. om samen met gemeentelij- De omloop die 7 km be- ke politie-, burgerlijke be draagt slingert zich door de scherming en het Rode Kruis velden buiten de bebouwde voor een veilige en aange- kom van onze gemeente, name sportieve namiddag waar het zeker in het voor- te zorgen, jaar, zeer aangenaam om te Daarbij genieten zij de lopen is. steun van het gemeentebe- Alle wegen en paden zijn stuur en de sportraad en mo- goed beloopbaar en aan het gen zij verder rekenen op de einde van de omloop komt aktieve medewerking van men via een verharde wegel Atletiek Volharding Beveren achter de voetbalterreinen evenals de Wase leden van van SK Beveren terug aan de vriendenklubs met name desporthal. cms aller gekende WALO- Vele joggers zullen dan al tjes en KLP-ers. Zij hopen tevreden zijn wanneer zij dan °°k dat, net als vorig hun vermoeide leden kun- jaar. vele joggers naar Beve- nen strekken, maar net als ren zullen komen, een ge- vorig jaar weten wij dat een meente met een sportief grote groep extra-sportieve- hart, waar het goed is om te lingen het als een uitdaging lopen!! beschouwt om tweemaal tot Hierbij nog enkele prakti- zelfs driemaal deze afstand sche gegevens: weg te malen. Sekretariaat, kleedkamers. Daarom hebben we nu start en aankomst genees- zelf de afstand van 21 km kundige hulp: gemeentelij erbij genomen omdat velen ke sporthal Beveren, Klap- onder hen het als een ideale pierstraat voorbereiding op het naken- Uitreiking trofeeëen. tombo de wegseizoen zullen be- 1Q: zaal Gildenhuis. Ciam- schouwen. berlamdreef Daarom verwachten wij Gratis tombola voor ieder net als vorig jaar de massa- deelnemer met waardevolle le deelname van die bont- .prijzen waaronder 5 radio's, gekleurde bende die de Ant- Er wordt voor deze gelegen heid een prachtige medaille gegoten in tin 92%. Voorinschrijving mogelijk tot 10 april in gesloten om slag of op rekening nr. 961- 1917817-25 Atletiek Volharding v.z.w. Vogelenzang 16, 2750 Beveren. Voorinschrijving: 80 fr. met medaille. 20 fr. zonder, tot 10 april. Ter plaatse: 100 fr. met medaille, 30 fr. zonder. met medaille, Inschrijvin aan sporthal vanaf 13 uur. Beker voor oudste deelnt mer man en vrouw, verstko mende deelnemer, grootst school of jeugdbeweging grootste klub. Voor informatie kan men ts recht bij tv-sport. Jemj Wilssens, Klapperstrai 24B, tel.: 03/775 22 13 of Ivens, Elzestraat 12, tel.: 775 67 29. De wedstrijd werd bijzonder helft, rust 5-5, kon Avanti hardnekkig betwist en op langs De Ridder en De Pauw sommige momenten werd tot 7-5 voorsprong nemen de grens van het toelaatba- Sasja kon echter het Avanti zoekers. Enkel Van Mol kon nog scoren voor Lebbeke dat uiteindelijk met 12-20 cijfers de boot inging. In voorbereiding In mei kan je in Sint-Niklaas als het ware op de koppen lopen. Wordt dan in de onderwijsinstel lingen überhaupt nog wel lès gegeven? In het kader van honderd jaar rijksonderwijs wordt op 14 mei duchtig gevolleybald, het jubilerende kollege organizeert op 1 mei een volleytornooi en van 12 tot 14 mei-wordt door de.kollegejon- gens getennist. Op 10 mei doen alle rijksscho len van Sint-Niklaas mee aan een stratenloop. Maar ook de stadsscholen hebben wat te bie den. Op zaterdag 28 mei vindt in de Belseelse Populierenwijk een interscholen stratenloop plaats en daarvoor hierna een toelichting. De Stedelijke Gemengde Basisschool van de Kouter molenstraat in Belsele organizeert, de atletieklub Waasland helpt mee, de fanfare Sint-Cecilia en nog enkele privésponsors hel pen een handje toesteken. Jongelui van 6 tot 12 mogen meedoen, jongens en meisjes. De jongsten lopen 400 m (waarvan 200 m begeleid), de tweede en de derde klas ook 400 m. Door de vierde, vijfde en zesde klas wordt 700 m afgehaspeld. Elke deelnemer ont vangt een herinnering en een gratis lot voor een speciale tombola. Elke school die meedoet mag een herinngeringstrofee in ontvarigst nemen en er zijn natuurlijk ook medailles. Joggen Jong en oud kunnen bovendien komen joggen. De dames hijgen zich 2000 m lang fit, de heren moeten 3000-meter doorspartelen. En'voor elke deelnemer opnieuw een gratis tombolabiljet, voor de laureaten bovendien een medaille. Inschrijven vóór woensdag 11 mei is gewenst, bellen naar 03/772.48.57. Parkeergelegenheid en kleedruimten zijn makkelijk te vinden, want door pijlen aangeduid. Dat allemaal op 28 mei vanaf 14.30 uur in en om de Reinaertlaan in Belsele. (wv) JUDO De Zeelse judoploeg heeft de Vlaamse trofee niet kunnen doortrekken op nationaal vlak. Alhoewel het van enkele kleine details afhing om als laureaat naar voren te komen. De senioresploeg had met heel wat handikaps af te rekenen en alhoewel de beloften goede kampen leverden, waren het de technische punten die hen parten speelden. De kadetten toonde zich de beste ploeg van België. Ze wonnen op overtuigende wijze de nationale trofee. Op de tatami te Etterbeek schakelden ze achtereenvol gens Couvin en Schaarbeek uit om in finale met 5-2 te winnen van Jambes De blikvangers bij Asahi Kwai tijdens de finalekamp wa ren Gino Bouwens (houd greep), Alain Van Avermaet (worp) en Edwin Van de Cauter (houdgreep). Gans de ploeg mag echter voor die prachtige overwinning gelukgewenst worden. Het kampioenenteam was sa mengesteld uit: Jo Murphy (- 35 kg). Peter Van der Slij- cken en Pascal Perdaen (-38 kg). Gino Bouwens, Franky Steeman en Andre De Wilde (-42 kg), Gert De Graeve en Alin Van Avermaet (-47 kg). Edwin Van de Cauter (-52 kg). Kris De Vos (-57 kg) en Sandy Poppe 57 kg). Bij de beloftenploeg was Vó Tung Mien de uitschieter, die al zijn kampen won. In de strijd om de derde plaats kwamen ze twee punten te kort en die derde plaats had punten genoeg kunnen ople veren voor de kollektieve ze ge. De ploeg Geert Van Puy- velde (-48 kg), Tony Rombout 1-52 kg), Abdella Bouharrak (-57 kg). Hans Michiels (-62 kg)-. Vo Tung Mien (-68 kg), Johan De Vos (-75 kg). Willy De Clerck 75 kg). De seniores wonnen hun wedstrijden tegen Schaar beek (5-2), Geetbets (7-0), Po- seison (4-3), maar verloren tegen Montignies met 3-4 en hiervoor pleitte de kampioe- nenploeg wel verzachtende omstandigheden. Marcel Meskens viel tegen Schaar beek opnieuw uit met een armkwetsuur en Nico De Maesschalck was na ziekte onvolledig hersteld en ver loor zijn kamp tegen Montig nies. Ook Bouharrak liet een steekje vallen en Ronny De Geest had nipt verloren. De overwinningen werden aan gebracht door Daniel Ott, Leo Christiaens en Mario Bauwens, In de laatste en beslissende kamp moest Mark Van der Haeghen (80 kg) het noodgedwongen na de kwetsuur van Marcel Meskens opnemen tegen de vice-Belgisch kampioen zwaargewichtn Pascal Du- pont (110 kg). De Zeienaar ontliep zoveel mogelijk de aanvallen om niet te worden geworpen. Hij kreeg een strafpunt wegens niet aan val en dit betekende zijn ne derlaag. De ploeg: Said Bouharrak en Luk Verdonck (-60 kg), Da niel Ott (- 65 kg), Nico De Maesschalck en Eddy Van de Cauter (- 71 kg), Ronny De Geest (- 78 kg), Leo Christiaens en Mark Van der Heghen (- 86 kg). Mario Bauwens (- 95 kg) en Marcel Meskens 95). KAMPIOENSCHAP GROEN BLAUWE-GORDELS De Zeelse ploeg stond tot de laatste kompetitiedag mee op kop maar verloor in eigen dojo drie opeenvolgende wedstrijden tegen Ronse, Evergem en Kemzeke. na gewonnen te hebben tegen Zottegem. Door die slechte slotdag ging een mooie ere plaats verloren. De ploeg: Franky Meheus (- 60 kg). Ivo Adam en Peter Michiels (- 70 kg), Ronny Gauwe (- 80 kg), Rudi Ver- eecken (- 85 kg), en Hasan Kuse 85 kg). Op het Belgisch kampioen schap Rijksscholen te leper behaalden verschillende Zeelse judoka's prachtige resultaten. Drie nationale ti tels kwamen er naar Zele. Bij de kadetten Andre De Wilde (- 42 kg) en Edwin Van de Cauter (- 52 kg). Gi no Bauwens (- 42 kg) was derde en Gert De Graeve (- 47 kg) behaalde zilver In de reeks 58 kg werd Sandy Poppe derde. Bij de beloften was de titel voor Eddy Van de Cauter (- 71 kg). BENO Tijdens de Lente-jaarbeurs in 't Sportpaleis te Gent. werd vorige zondag weer een turnspektakel gep land. De organisatie werd nu verzorgd door het Belgisch Olympisch Komitee afdeling Oost-Vlaan- deren. Een zestal turnverenigingen uit deze provin cie werden daarvoor uitgenodigd. Deze mochten elk twee deelneemsters afvaardigen. Voor de turnkring Rust-Roest uit Sint-Niklaas werden dat Nele Nei- rinckx en Marie-Paule Thiébaut. Een uitstekende kombinatie trouwens en onder een geweldige be langstelling, werd dat de goede. De Wase meisjes wonnen overigens het ploegenklassement en indivi dueel, kon het ook al niet beter... Judo. Deze ploeg van Asahi Kwai Zele verspeelde op het Oostvlaamse kampioenschap voor groen-blauwe gordels een ereplaats tijdens de slotdag (gvw) Resultaten grodnoefeningen Olympische gymnastiek: I. Nele Neirinckx (Rust- Roest) 23.60; 2. Marie-Paule Thiébaut (Rust-Roest) 22.50; Saskia Mortier (O.T.M. Gent) 22.50; 4. Marleen Rog ge (Athena Destelbergen) 22.30; 5. Patricia Casteleyn (Ath. Destelbergen) 20.80; 6. Van Passel (O.T.M. Gent) 20.70; 7. Dominique Ardeel (Olympia Merelbeke) 19.90; 8. Katty De Meyer (Sterk en Lenig Drongen) 19.80; 9. An- ja Clincke (Sterk en Lenig Drongen) 17.20; 10. Volckaert (Olympia Merelbeke) 16.00; II. Van Den Broeck (W.B.K. Dendermonde) 15.50; 12. Vondersteen (W.B.K. Den dermonde) 14.00 Ploegenklassement: Olym pisch turnen 1. Rust Roest Sint-Niklaas 15.30 2. O.T.M. Gent 14.40 3. Athena Destelbergen 14.30 4. Sterk en Lenig Drongen 12.50 5. Olympia Merelbeke 11.90 6. W.B.K. Dendermonde 9.90 De prestaties van Nele Nei rinckx en Marie-Paule Thié baut wrden daar te Gent bijzonder opgemerkt. Een bijkomende propaganda ei genlijk voor hetgene dat morgen op het programma staat. Het derde internationaal turngala van Rust-Roest, Daarvoor wordt nu ook al een grote publieke belang stelling verwacht. De kaar- tenverkoop wijst trouwens al die richting uit. Daarmee zou ook de lijn der traditie gevolgd worden. Bij iedere organisatie van Ru3t-Roest wordt er een ruime belang stelling geboekt. Verleden jaar trouwens ook ter gele genheid van het tweede in ternationaal turngala van deze kring. Toen was een team uit Engeland te gast en thans werden enkele Duitse topturners gekontakteerd: Eva Kuzia. Matthias Hauk en Reinhard Dietze. Een trio behorende tot de nationale Duitse ploeg en met vol doende ervaring om een denderend turnspektakel te waarDorgen. Hieraan wer ken de klubleden van Rust- Roest natuurlijk ook mee. Deze turnkring omvat trou wens meerdere talentrijke jongeren. Dat werd verleden week te Gent dan mg maar eens bewezen. Duidelijker nog wordt een kort overzicht der individuele prestaties der elitegroepen van Rust- Roest. Meisjes Nele Neirinckx (11 jaar): kampioenen van Oost- Vlaanderen tumbling '82 kampioene van Oost-Vlaan- deren '83 (reeks jongeren) 4e plaats kampioenschap van België '82 (beloften) 2e plaats kampioenschap Vlaamse turnliga Herlinde Verscheuren (14 jaar) 2e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen tumbling le wedstrijd beker De Volder te Gent 2e plaats beker van Oost- Vlaanderen 4e plaats internationale wedstrijd te Olen kampioene van de Vlaamse turnliga (opgelegd werk - klasse 3) Christel Vinck (13 jaar) kampioene van Oost-Vlaan deren '83 Marie-Paule Thiébaut (14 jaar) 2e plaats beker De Volder te Gent 3e plaats beker van Oost- Vlaanderen kampioene van Oost-Vlaan deren opgelegd wrk klasse 3 6e plaats V.T.L.-kriterium (klasse 3) 2e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen (vrij werk) Chantal De Bats (17 jaar): 2e plaats beker van Oost- Vlaanderen (reeks 16 jaar) 6e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen (opgelegd werk) 2e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen (vrij werk - reeks seniors) Fanny Dhooghe (15 jaar) 4e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen (vrij werk) Pascale Van Roey (11 jaar) 2e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen tumbling le plaats beker van Oost- Vlaanderen (6 tot 11 jaar) 2e, plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen (opgelegd werk) 3e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen (vrij werk) Milica Kooren (11 jaar) 2e plaats beker van Oost- Vlaanderen 3e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen (opgelegd werk) Met dit team werden de ploegresultaten van Rust- Roest. le plaats beker Oost- Vlaanderen, 3 plaats inter nationale wedstrijd te Olen (9 deelnemende ploegen) en een 3e plaats in een interna tionale wedstrijd te Ratin gen Duitsland Jongens Yvan Van Wauwe (24 jaar) kampioen van Oost-Vlaan deren '83 seniors 2e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen tumbling le plaats beker van Oost- Vlaanderen Patrick Van Leuven (22 jaar) 2e "plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen seniors 2e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen tumbling Pascal Gillis (16 jaar) le plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen Hans Van Meirvenne (16 jaar) 3e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen Filip Van Roey (14 jaar) kampioen Oost-Vlaanderen mini-trampoline B-reeks 2e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen (opgelegd werk - B-klasse) Yves Thiébaut (13 jaar) kampioen van Oost-Vlaan deren (opgelegd erk) 3e plaats kampioenschap Oost-Vlaanderen minitram- poline Kris Muyldermans (11 jaar) kampioen van de Vlaamse turnliga '82 en '83 kampioen van Oost-Vlaa deren (vrij werk) kampioen van Oost-Vlac deren (tumbling) kampioen .van Oost-Vlac deren (opgelegd werk) Johan Van Steenlandt jaar) kampioen van Oost-Vlac deren (beloften) kampioen van Oost-Vlaa deren (opgelegd werk) Bert Janssens (6 jaar) kampioen van Oost-Vlaa deren (beloften A) Deze jongens veroverd voor Rust-Roest ook de ker van Oost-Vlaandere Een indrukwekkend pain res alleszins en dat bela trouwens voor morgen. Dan wordt spektakel t waarborgd tijdens het 3e ternationaal turngala v Rust-Roest. Dat heeft plac in de sporthal «De Witte M len» te Sint-Niklaas. vang 19 u.. Roger Van Lae BILJART FINALE KLUBTORNOOI BANDSTOTEN Na 48 schiftingswedstrijden en 24 wedstrijden in de hal ve finale van het klubkam- pioenschap Bandstoten van Biljartkub Centrum - Loke ren hebben de zes volgende spelers zich kunnen plaat sen voor de finales: Gaston Van Peteghem (de lokaaluit bater), Marcel Van Nieulan- de. Etienne Saey. Remi Beu- seling. Armand Macharis en Geert Buyle. De finale matchen worden gesp>eeld op vrijdag 18 en zaterdag 19 maart in het Centrum, tel kens vanaf 19.30 u. Na de laatste finalematch wordt de einduitslag be kendgemaakt. gvolgd door de prijsuitreiking. Vermelden we nog dat dit tornooi georganiseerd werd met medewerking van de Stedelijke Sportraad van Lokeren. LOKERSE BILJARTERS AAN DE EER Enkele spelers van B.C. Centrum-Lokeren heboen mooie uitslagen behaald in de kompetitie en tornooien. Jo Huybrecht, die zich in ex tremis kon plaatsen voorl tomooi bandstoten van B- Evergem. kwam met de ste prijs naar Lokeren. Hubert Buyle daarenteg doet het momenteel goed in de verschillet kompetities: Hubert distriktkampioen 4" klai bandstoten (40 ptn.) twist de gewestelijke fio op 27 maart in B.C. Centn zelf. Daarenboven werd hij e» eens distriktkampioen in 5* klasse drieband (18 op matchbiljart. ZWEMMEN De Koninklijke Zwemklub Neptunus Aalst hield haar klubkampioenschappen voor 1982. Tien heren namen deel aan de wedstrijden in de vier zwemwijzen: streek, rugslag. dolfijn en crawl. We geven hier de totale uit slag omdat het anders met rangschikking en tijden vrij wel niet meer te ontwarren is. 1. Jurgen Goossens ('62) - 268.9, 2. André Groebbens ('60) - 280.0. 3. Michel Locu- fier ('67) - 296.8, 4. Patrick Meert ('66) - 301.7, 5. Luc De Vuyst ('51- 322.1, 6. André Blankaert ('51) - 334.6, 7. Alain De Schrijver ('67) - 339.9, 8. Johan De Backer ('65) - 344 7, 9. Mark Legrand ('69)- 408.1, 10. Bart DeWae- le ('66) - 417.7. John Robbrecht werd 11e maar nam slechts aan drie proeven deel. Dirk Roosen en Werner Kinoo deden twee proeven en werden en 13e. De overige den deelnemers zwommen es crawl. Bij de dames waren deelnemers die zwommen: 1. Murielle Permentier (f 283.3. 2. Els De Troyer 0 325.8, 3. Anja De Schii ('69) - 341.4. 4. Hilde Geert ('59) - 350.2. 5. N« Huvet ('70) - 377.6, 6. Ber Van Steen ('72) - 422.8. Er zwommen nog acht mes mee in crawl alleen

De Voorpost | 1983 | | pagina 40