FC Baert kampioen in derde en Jovanda op weg naar titel FN Klub handhaaft zich in tweede provinciale Berlaarse Minivoetbalkompetitie W6ds""den Mag kampioen De Leenheer nieuwe titel vergeten Cafetariaboys Stekene naar le Provinciale Voetbaltornooi der veteranen van VKW 70 te Sint-Niklaas... Het Land van Beveren Royal Lebbeke overhoop gespeeld Dendermondse Oudheidkundige Kring publiceert dubbel jaarboek Kruibeke nog steeds ongeslagen Doodstraf, dwangarbeid en opsluiting afschaften, zegt VU-er Jan Verniers 48 - 25.3.1983 - De Voorpost MINIVOETBAL Dendermondse minivoetbalkompetitie 9. Pappenheimers 10. Kawede 11. Politie 12. CaxtusBoys 13. Tuitvrienden 14. Young Boys Derde reeks Mini Sp. 2 - Sportpal. FC Baert-Busboys Mikeno-Tripoli Jong Picadilly-Bonte Os Platte Ploeg-FC Stoom Rimo Stars-Filosoof 2 Rimo Stars-Filosoof 2 Rangschikking 1FC Baert 2. Jong Picadilly 3. Mikeno 4. FC Stoom 5. Bonte Os 6. Bobbys 7. Rimo Stars 8. Sportpaleis 9. Tripoli 10. Mini Sparta 2 11. Filosoof 2 12. Platte Ploeg Matchen voor dit weekeinde Filosoof 1-Mini Sparta 1 Politie-Kawede Klub, die er ook niets kon- Wit Hof-Den Heizei den aan verhelpen, liever Intercom-Nettetrillers wel gespeeld hadden en nu Busboyw-Pappenheimers In tweede provinciale is de Aan de rust (1-1) kon men eindigen want het won zijn toch vijf punten op de voor- Volksvrienden-Jovanda degradatiestrijd in het voor- nog alle kanten uit doch de partij tegen onmiddellijke laatste voorop liggen. Kort- Fami Sport-Lucky Sport deel van FN-Klub uitge- fysiek sterkere paarswitten konkurrent VDV Lokeren met om, tegen Beukenhof Aalst, Young Boys-Regentboys draaid. In de beslissende wisten op de veertigste mi- spannende 4-3 cijfers. Cort- dat langs Gino Brondeel de Caxtus Boys-Rijkswacht wedstrijd tegen Sporting nuut driemaal tereke zege- hals Ninove van zijn kant eer redde, werd men met Okapi-Tuitvrienden Aalst was men vooral in de vierend te besluiten zodat heeft zich gerevancheerd na een 5-1 overwinning wis- All Sport-Van Biesen tweede helft de homogene men uiteindelijk met 5-1 cij- zijn forfaitnederlaag waar- kundig zeker van de titel De Markt-Stany Wafels ploeg. De eerste periode fers de degradatieperikelen over men heel wat kabaal dankzij goals van Chris Waterdienst-Mini Plaza werd een spannende bedoe- opzij kon zetten. Voor FN maakte: het feit bleef even- Daen, Chris Van De Meer- Sportvrienden-Minishotters In de derde reeks is het kam- rende drie wedstrijden blij- dacht te besteden. De klubs 6. All Sport 33 vpioenschap ten einde. FC ken geen hindernissen te zullen dan de gelegenheid 7. Mini Plaza 30 Baert won de titel en promo- zijn voor de leiders. Althans krijgen om wekelijks op een 8. De Markt 29 veert naar tweede. Het sloot theoretisch niet. In de twee- afgesproken uur met ons 9. Volksvrienden 26 zijn laatste wedstrijd af met de reeks valt ons de eerste telefonisch in kontakt te tre- 10. Stany Wafels 21 een overwinning tegen Bob- zege op van Young Boys dit den. Wij zullen dan telkens 11. Fami Sport 19 by's. Een vlotte zege overi- seizoen. Zij versloegen het de doelschutters in deze ru- 12. Lucky Sport gens. De topmatch van de voorlaatst gerangschikte briek vermelden en ruimer 13. Minishotters 16 voorbije week was uiteraard Tuitvrienden. Ondanks op de wedstrijd terugkomen. 14. Sportvrienden 11 het treffen tussen leider Mi- twee doelpunten van Jan De nodige schikkingen zul- 15. Waterdienst 9 nisparta 1 en Jovanda in de Van Nuffel en een doelpunt len tijdig worden gemeld. 16. Mespelare 1 Perste reeks. Aanvankelijk van diens broer Roland, Uitslagen Tweede reeks zag het er gunstig uit voor moesten de Regentboys nipt Eerste reeks Intercom-Rijkswacht 5-4 de Minisportanen die in het het onderspit delven tegen Mini Sparta 1-Jovanda 1-5 Pappenheimers-Wit Hof 2-6 begin van de wedstrijd op de Busboys. In het vooruit- Sportvrienden-De Markt 4-4 Young Boys-Tuitvrienden 9-2 winst kwamen langs Luc zicht van de nieuwe kompe- Van Biesen-Lucky Sport 7-6 Busboys-Regentboys Vereecken. Lang heeft die titie delen de organisatoren All Sport-Fami Sport ff 10-0 Nettetrillers-Kawede vreugde niet geduurd. Jo- mee dat nieuwe ploegen die Picadilly-Waterdienst 13-2 Politie-Den Heyzel vanda nam geleidelijk het belangstelling tonen om Minish.-Stany Wafels 9-7 Caxtus-Boys-Okapi initiatief en kwam zelfs nog deel te nemen, zich voor 29 Filosoof 1-Volksvrienden 8-3 Rangschikking vijf keer tot scoren. Paul De april moeten inschrijven in Mespelare-Mini Plaza ff 0-10 1. Intercom Kegel nam twee doelpunten de sporthal te Appels. Ook voor zijn rekening. De overi- bestaat de intentie om vanaf ge twee schreef Eddy Van september met een vetera- Puyvelde op zijn naam. Het nenreeks te starten. Het is ziet er nu naar uit dat Jovan- ook onze bedoeling om aan -da de titel gaat winnen in de deze rubriek vanaf de vol- eerste reeks. De nog reste- gende kompetitie meer aan- Rangschikking 1. Jovanda Mini Sparta Picadilly Van Biesen Filosoof 1 p. 47 45 42 41 39 2. Nettetrillers 3. Busboys 4. Rijkswacht 5. Regentboys 6. Okapi 7. Den Heizei 8. Wit Hof 4-3 ff 10-0 p. 44 41 36 33 Zaalvoetbalklub Windsor Erembodegem. (per) Kompetitieuitslagen Woonburo-Melior De Bruyne 1-12 Vesko Overmer.-Verz. De Meyer W. Burm-Famivoc BAC Joker Uitbergen-Donk A 5-0 KLJ Vriendenkr.-Pavo Pol 3-5 ning die door een goed lei- Klub scoorden Paul Smet, wel dat men op de voorziene sche (2), Dirk Ghijsels dende ref. De Soye (Sint- Jean-Pierre Van Geert, Dirk vrijdagavond niet in de Yves Arijs. De Klok Lokeren Niklaas) erg sportief werd De Swaef, Dirk Daelemans sporthal te Appels kwam op- van zijn kant liet van zijn gehouden, ondanks het feit en Tony Jacobs en de enige dagen zodat het Oostvlaams pluimen tegen de Groene dat Dirk De Swaef (FN), Sportinggoal was het werk Komitee een 5-0 nederlaag Duivels die met -12 cijfers Bourgeois en Van Hover van Stefaan Bourgeois. uitsprak. Dit werd door de hun aanspraken op de vier- ïbeiden Sporting) met twee Cafetaria Stekene zal achter Ninovieters slecht verteerd de plaats (ook Criva Hamme kampioen Ninove normaal en men zette in de dagbla- is nog in de run) kracht heb- gezien op de tweede plaats den een hetze op tegen FN- ben bijgezet. Picadilly 1-Mespelare. E.D.M. Sport Donk B-Café Tijl Minibond-Pa en Overm. De Stand 1Melior De Bruyne 2. Famivoc BAC 35 3. Pavo Sport 33 4. Waasalon Burm 23 5. Joker Uitbergen 23 6. Verz. Pol De Meyer 23 7. Minibond 20 8. Café Tijl 19 9. Vesko Overmere 17 10. KLJ Vriendenkr. 16 11. Pa en Gijs Overmere 15 12. Donk A 13 13. Donk B 11 14. Woonburo 0 Maandag 28 maart te 20 uur: Woonburo-Pa en Gijs Overmere 21 uur: KLJ Vriendenkring- Donk A. Dinsdag 29 maart te 20 uur: Vesko Overmere-Melior De Bryne te 21 uur Donk B - Pavo Sport. Vrijdag 1 april te 20 uur: café Tijl-Verz. De Meyer te 21 uur Minibond-Famivoc BAC te 22 uur Joker Uitbergen- Wassalon Burm. strafminuten werden dacht. be- Zeelse minivoetbalkompetitie Na een monsterscore tegen den Bussche. Meteen was en-met. De bezoekers be- «Beukenhof» uit Aalst, maar de match zo ongeveer ge- gonnen snel en zetten Steke- voomamelijk na de nipte speeld en Mark Van Stap- ne onder druk. De thuis overwinning thuis tegen pen zorgde nog voor de 1-6 ploeg kwam echter kansrijk VDV Lokeren, mogen de rustscore. Na rust toonden op voorsprong toen een voetballers van de Stekense de Stekenaars nu geheel voorzet van de Ruyte onhan- cafetaria uit de sporthal ontspannen hoe mooi dig in eigen doel werd ver- reeds luidop gaan dromen zaalvoetbal wel kan zijn en werkt door een bezoeker: 1- van promotie naar 1° provin- na 10 minuten was het reeds 0. De Lokeraars gingen De nederlaag van De Leen- 4 x J. Berkers. Deprouw: 4 x heer tegen MVZ Deprouw, C. De Waele, 1 x G. Chris- brengt met zich dat De Leen- tiaens. heer stilaan alle hoop op De Balans - Telelec 9-2 (4-0, een nieuwe titel mag laten 4-0, 5-1, 9-2). De Balans: G. vrij trap gelijk, doch op snel- varen- Alhoewel... je weet Van Kerckhove, L. Van Aver- 17.'t Sloeberke 26-3. le tegenakties trof de ra- nooit. Voor het overige wa- maet en R. Cooreman, elk 3. Kalender: zendsnelle Van Stappen 2 ren er dit weekend geen ver- Telelec: P. Robberecht en L. 26 maart: maal tereke raak: 4-2. Steke- róssingen te noteren, noch Van Puyenbroek. 13 qq B. Telelec-Arsenel. 28, 10. Heirman 25-25, 11. 5. Van Damme 22-19, 6. Tele- Rombaut 27-24, 12. Klodde lec 22-17, 7. Ebes 21-8. 27-22, 13. De Bisschop 26-14, 14. Chantant 27-11, 15. De Balans 27-8, 16. Telelec 26-6, Kalender: I maart: 20.00 A. VSO-Ebes. 21.00 B Gemeentepersoneel-Ver- neirt. 29 maart: -x—- u - io.uu xewiBt-msouei, 19 00 B- De Bruyne-Van ke kon de Lokeraars nu min in de kernkompetitie noch in Arsenal-Klodde 3-6 (0-1, 0-4, 14 0o B Neyt-Deprouw, 15.00 Damme. f ,.i.i iratamnanrafilrc O A Q C\ Bpannnl. H Pwa- m. (AJZ) of meer rustig laten komen de veteranenreeks. 2-4, 3-6). Arsenal: D. Eve- en vermits ze over een dege- Rombaut-De Bisschop 4-5 (1- raert, G. Van Kerckhove en lijke afweer beschikken... 2'3' 3"4- 4'5) Rombaut: J. J.P Vehent. Klodde: P. Bra- Een achttal min. voor tijd Van Cauwenberg, P. Van De cke en P. Van Eetvelde elk 3. i ,,m, imMr, AA \Ir~rn Plo on UaIihmX 1 ft O tO O vuii iiiuiiiuuc iiuui i uiuvui- nu iu minuien wus nei ibbus vj. i^c uunciuuio yiuucii - ciale. En dit reeds na amper 1-11 met doelpunten van Pa- evenwel door en drongen kwam VDV evenwel op 4-3 velde, M. Van De Velde en Heirman -Vehent 10-2 (2-0, 1 jaar kompetitie! Het is al- trick Vandenbussche, D. de hun spel op, zodat Stekene leszins een denderende Ruyte (2), Van Stappen en slechts moeizaam los prestatie Vorige week ke- Ivan Stroobandt. Aalst kon kwam. Nog voor het kwar- ken de Stekense Cafetaria- milderen (2-11), doch nadien tier werd het verdiend 1-1, boys verrast op van de inzet scoorde Danny de Ruyte nog doch via Ivan Stroobandt van het thuisspelende Beu- 3 goals en Stroobandt legde kon Cafetariaboys nog voor kenhof-Aalst dat vlug op de eindcijfers vast op 2-15. de rust terug op voorsprong voorsprong kwam. Stekene Tegen VDV Lokeren liep het klimmen, herpakte zich echter snel en niet zo gemakkelijk! Ook Lo- Na de rust gingen de bezoe- scoorde 5 goals op een rijtje: keren heeft namelijk nog kers nog meer aanvallen én 7 maal Van Stappen, 2 maal kans op promotie... Dus 2 dat werd fataal! Even na de Stroobandt en kapitein Van gemotiveerde ploegen-tot- pauze kwamen ze met een Sloerberke-Heirman, 16.00 B Klodde-De Bisschop. 28 maart: 19.00 A. Coppieters-De Bis schop. 30 maart: 18.30 B Heirman-Rombaut, 20.30 B Arsenal-De Balans. Veteranenreeks: en de spanning was natuur- E- Van Puyvelde. De Bis- 4-1, 6-1, 10-2). Heirman: T. lijk te snijden. Een sekuur schop: M. Herrebaut (3), D. D'Hooghe (3), R. Van Dorpe verdedigende thuisploea Van Uytvang en L. Poppe. (4). P. De Vleeschouwer (2), hield stand tegen een volop Chantant - Van Cauteren 0- L. Van Doorselaere (1), Ve- én alles gevende bezoeken- *3 "9' 3"^3^ E ^an bent: P. De Sitter (2). de ploeg: eindresultaat was Cauteren (4), P. Van Dries- Van Damme - 't Sloeberke ^an Damme-Verneirt 6-1 (0" 4-3 en Stekene is meteen sche (4), E. De Witte (2) en 1 18-0(4-0,9-0, 14-0, 18-0). F. 0. 3-0, 5-0, 6-1). Van Damme: vrijwel zeker van een voor K Van Cauteren, G Goossens (10, E. D'Hollan- 4 x H. De Rijcke, 1 x Rogge- plaatsje in 1° provinciale af- Goossens en P. Van Doorse- der (4); M. De Beule (3) en P. man en L- Decock. Verneirt: delinn vnnr het vnlaende laere. De Waele. G. Poppe. seizoen, De Leenheer Deprouw 4-5 (0- Neyt - Ness 4-5 (1-2, 2-4, 4-4, °e Bruyne-VSO 7-4: De Bruy- De BeEr 2- 2~2, 2"2, 4"3'- De Leenheer: 4-5). Neyt: E. Van De Cauter ne: Meirsman (3), L. Pop- (2), Y. Van De Velde en P. Pe (2), E. Tranoy en W. Tul- Herrebaut. Ness: E. Van kens- vsO; Verberckmoes E. Doorselaere (3), L. Van Door- L, Van Ekert. selaere en D. Van Der Telelec-Gemeentepersoneel In Walivo's zaterdagse eer ste afdeling is VKW 70 thans weer één van de betere mid denmoters geworden. De positieve resultaten werden er méér regelmatig en de draad van het roemrijke ver leden werd blijkbaar terug opgenomen. De inspannin gen van een ijverig klubbe kend kampioenschap trou wens voor VKW 70 dat ook al enkele jaren over een vete- ranenteam beschikt. Spe lers van een enigszins ge vorderde leeftijd die het eenvoudigweg vertikken om de shoes aan de wilgen te hangen. De vroegere titula rissen van VKW 70 spelen der genomen. Nu wéér over- te 16.00 u finale Zaterdag 2 april igens en dan wordt het vol- te 19.00 u trofeëenuitreiking te 14.00 u FC 1000 Appels-FC in de kantine op het terrein. Puivelde gende programma aange kondigd: Stricht Klassement na 28 speeldagen: 1. Coppieters 26-43, 2. Van Ook voor het nakende Paas- te 16.30 u FC El Aiyoune-FC Cauteren 25-42, 3. Oud i Veteranentornooi VKW 70 weekend worden er talrijke Drie Linden stuur, met Marcel Arcati als trouwens nog geregeld hun de absolute lijsttrekker, worden uiteindelijk dan toch beloond. Een uitste- match en de inrichting van een tornooi, wordt bij die mensen steeds op de kalen- (op het terrein in de Breed- straat te Sint-Niklaas) Zaterdag 26 maart: yr 14.00 u: The Jacky Boys- VKW70 te 16.00 u VK Volksunie-RC programma. Raap Zondag 27 maart: te 14.00 u troostina tornooien vooropgesteld. Zondag 3 april Een der belangrijkste daar- te 14.00 troosting van wordt alleszins de orga- te 16.30 u finale nisatie van FC Drie Linden te 19,30 u trofeëenuitreiking uit Belsele, Een interessant in de kantine op het terrein Scheidsrechters: Thierry Nieuw 26-42, 4. Deprouw 27- 40, 5. De Leenheer 25-39, 6. Neyt 26-34, 7. Ness 26-31, 9, Arsenal 26-30, 9. Vehent 26- 2-3(0-0, 1-1, 1-2, 2-3). Telelec: W. De Wilde en K. De Beule. Gemeentepersoneel: R. Van Driessche (2) en A. De Gryse. Klassement: 1. De Bruyne 22-43, 2. Ge meentepersoneel 21-24, 3. Verneirt 21-22, 4. VSO 21-19, Zaalvoetbal Rangschikking 1Baert Keukens A 2. Jong Edelweiss 3. Wembley B 4. S/S Meersen 5. Reinaert 6. St. Michael 7. FC Sport 8. Beestenhoek Programma Elektro Burcht-Wilssens ZVC Laar-RMS Beveren Minikiel-Renova ZVK Unic-'t Schuurken Wilssens-Famar 't Pavilj.-Zillebeek De Oudheidkundige Kring over het van het Land van Dender- grafveld monde heeft een boeiend dubbel jaarboek uitgege ven. Het telt niet minder werden ingelast die hande- dan 240 bladzijden met tal len over de land- en van afbeeldingen en zeer verzorgde lay-out aan de hand van de redaktiesekre- taris L. Pee. In het jaarboek ./ordt uiteraard aandacht besteed aan de belangrijke Schenking Poirier en wordt er een artikel gepubliceerd over een bouwkundig on derzoek van het pand nr. 38 in het Sint-Alexiusbegijn- hof te Dendermonde. Een andere bijdrage handelt Merovingisch Luiscius wordt het boek af- n Sint-Gillis gesloten. Daarna volgen Dendermonde waarna een nog een aantal boeiende drietal kortere bijdragen kronieken die een spiegel vormen van de soms druk ke aktiviteiten van de oud- houdsmaten en het heidkundige kring. Daarin zondagsgebed en een 16" gaat de aandacht naar een eeuwse kaar t van Lebbeke, archeologische en een in- Een levensschets van Rid- dustrieel-archeologische U1U(111 ,_ousuoM der Oscar Schellekens, het kroniek. Dan vermenden tegen de White Boys op ei- makkelijk bij Straatje Steke- testament van Beatrix van we nog de jaarverslagen. gen yeid. De vice-leiders ne U-3)- Aan de serie van Boom, de laatste zuster van Belangstellenden kunnen hadden aan de Sintniklaze- zeven wedstrijden zonder Paastornooi FC Drie Linden Cappaert en Frans met An te Belsele (terrein Kouter- dré Van De Voorde, straat) Roger Van Laere R0yai Lebbeke is bij leider stand geplaatst. Een doel- ud te slaan. Aan onze defen- Dynamo St.-Niklaas op een punt dat Gino Daman tot sie zijn we toen minder aan- gasbak gelopen. Het kwam stand bracht. Daarna heb- d°cht 9aan besteden Dat is geen enkele keer tot scoren, ben wij kansen gekregen, falikant afgelopen. We Het moest wel zeven doel- Tegenslag was er de oor- moesten toen nog vier doel punten toestaan. Voorname- zaak van dat we niet tot punten inkasseren, ia"9s lijk in de tweede helft werd scoren zijn gekomen. Twee ~unle[ Van Huffel, Patrick het overhoop gespeeld. keer trof Johan Putteman het Everickx, Gino Daman en «We zijn gehandikapt van doelhout. Eenzelfde lot on- Patrick Evenrickx. Globaal stapel gelopen», zegt Mare derging een poging van genomen dus een minder- Goossens. Freddy De Meersman en waardige wedstrijd voor «We moesten enkele titula- Stijn Mannaert. Na de her- °Jis. Zaterdag krijgen we rissen ontberen. Vooral de vatting, toen we reeds op Nieuwerkerken op bezoek, afwezigheid van spelmaker een 2-0 achterstand waren Wees gerust dat we de twee Marnix Brusselmans was geplaatst, andermaal langs punten gaan pakken. Na zo een handikap. Hij had hin- Gino Daman, zijn we risiko's een afgetekende pandoe- der van een voetkwetsuur, gaan nemen. We hebben rin9- zint een overwinning Maar wel een zestiende puntje sprokkelen (met J-o) fijjeng de eerste helft wer- toen gepoogd om er via een ons meer dan ooit.» drawn zondag jongstleden en zegevierde jen we op een 1-0 achter- offensieve speelwijze munt Blik op vierde Provinciale I E.D.M. nederlaag van Herleving Si- kwam zondag ook een eind omdat Meerdonk op ei- de voormalige abdij van dit boek aankopen tegen de naars siecht maneuvreerba- Zwijvike en twee spotpren- prijs van 700 frank bij re- re tegenstanders en slaag ten over de kapitulatie van daktiesekretaris L. Pee, ,-jen er na rust slechts in om Dendermonde en een be- Dijkstraat 37 te Dender- heel wat goeie skorekansen 9en terrein eindelijk on- schrijving van Dendermon- monde (rekeningnummer te rateren. Vooral De Heyn houdbaar was. De 4-0 zege de in het Woordenboek van 000-0139815-3.8). en Milliam waren hierbij de was bovendien goed voor de pechvogels. Door dit gelijk- eni9e thuiszege op deze spel blijft Jong Vlaanderen speeldag in deze reeks. op twee punten hangen van Zondag aanstaande eist de lijstaanvoerder De Klmge, wedstrijd tussen Gertja en dat zelf een vrije zondag Kruibeke alle aandacht op doormaakte. °mdt" d« Terekenaars geen punten meer mogen verlie- Op de derde plaats lijkt in- zen voor een derde plaats en middels Sparta Waasmuns- de mannen van oefenmees- ter wel een fikse optie te ter Marin kost wat kost op nemen, want nu gingen de een direkte promotie hopen van trainer De via een tweede plaats. Lei- Volksvertegenwoordiger Jan Verniers (VU) uit Sint-Niklaas heeft een wetsvoorstel tot wijziging van de strafwet ingediend. Hij wil dat doodstraf, dwangarbeid en opsluiting worden afgeschaft. Het kamerlid wil de veroordeelden verplicht laten tewerkstellen in een OCMW-instelling of ze verwijzen naar het gemeentebestuur. Geldboetes moeten, zegt Verniers, in funktie worden gesteld van het inkomen. De cijfers verdiend winnen op lijkt niet in gevaar op i strafrechter dient een nieuwe, vrij te bepalen sanktiemogelijkheid te krijgen «die het ^!ejnM.^?ar Gj?rda ^^Soarta^aasmun- keurslijf van gevangenisstraf en geldboete overschrijdt. De rechter zou in staat moeten ,e. ster maq thuis niet in verle- Stekene. De muziekakademie proklameerde de uitslagen van het voorbije schooljaar. worden gesteld, ofwel een nominaal bedrag te vorderen of een deel van het jaarlijks Kieldrecht qeen al te beste genheid komen tegenover Primus in het eerste jaar notenleer, klas mevrouw Van Hees, werd Sandra De Block; inkomen, zonder dat echter aan het bestaansminimum wordt getornd. tegenstander was. Ook Tiel- «w t/„, Schrijver met duidelijke 1-3 der Sportkring De Klinge ueillieiu «U1I1B11 leyenuvei 'i w Tr,„T.„„TJTT, jiai_ rode lantaarn Straatje Ste- Hilde Persoon werd eerste in de klas van mevrouw Lybeert. In het tweede jaar, waar •"■et uitspreken van de doodstraf is zinloos, verwerpelijk en voorbijgestreefd. Sedert rode liet het z-ondag afweten kene. Verder brengen de mevrouw Van Hees lesgeeft, werden Ann De Witte en Jurgen Van Hees eerste en in het lang wordt de straf in ons land niet meer voltrokken. tegen het onderaan benge- t n-~ J - Verniers voert in zijn voorstel naast de bestaande gevangenisstraf, hechtenis of lende Olympia Rupelmon geldboete een «opgelegde taak» als veroordeling in. De rechter kan dan de veroordeel- de- A" 4 1 de verwijzen naar het gemeentebestuur of het OCMW: in de openbare diensten of de C1J.®'s was voj9ens °e l irpmfppninctpllinopn Inn hptrnlfkpn» hunHpnarKpiH nf intplpllnppl wprt onan vprrirh- WOOl VO©r Gr verpleeginstellingen kan betrokkene handenarbeid of intelektueel werk gaan verrich ten en de instelling in kwestie moet dan enkel de doorbetaling van de sociale verplichtingen verzekeren. De gemeenschap zou op die manier gedeeltelijk ontlast worden. De volksvertegenwoordiger verwijst in dat verband naar het in Engeland ingevoerde Community Service-systeem. (wv) wedstrijden Moerbeke - Tiel- derde jaar notenleer prijkt Tom Van Peer aan de spits. In het vierde jaar notenleer ex- rode en White Boys - Klein aequo eersten Joris De Witte en Veerle Van Vynckt. In de klas fluit (M. Pauwels) knap de nederlaag met 1-3 Laar vier ploegen tegenover resultaat voor Marie-Rose Mortier, in de fagot klas presteerde Bob Permentier knap, bij cijfers was volgens de plaat- mekaar die beter hadden violisten van M. Moorthamer deed Eva Peelers het 't beste, nog in de klas fluit puik iiè. DePreXende matchen resultaat voor Ilse D'Hollander, bij de pianisten van S. Wellens uitstekende prestatie van tussen Hoogeinde en Meer- o mDaisy Beye™, in de klarinetklas van H. De Roeck goed resultaat van o.m. Bart donk, én Rupelmonde en ^an VUerberghe, de blokfluit wordt o.m. door Karen D'Hollander kundig bespeeld, Kieldrecht zijn alleen nog goeie gitaristen zijn o.m. Luc De Lentacker en Lieven Drumont. Enkele Stekense belangrijk voor de statis- leerlingen zijn ingeschreven in de hoofdschool te Sint-Niklaas, o.m. de klarinetist Vic tieken. Permentier en Mia Mortier, die in de diktie een flink rapport voorlegde (foto debeer) aan een totale off-day te wijten en betekent meteen dat Tiel- rode zijn laatste kans op de derde plaats uit handen geeft. Moerbeke ging bij Verrebroek een moeizaam

De Voorpost | 1983 | | pagina 48