«De Klinge grens» met drie ploegen naar de finale! Patro A kreeg zware klopping Uitzonderlijke duivenverkoop De Voorpost - 1.4.1983 - 41 BOOGSCHIETEN TAFELTENNIS Theo Carmeliet werd de opvolger van zijn broer Patrick als koning van t Smisken-Doorslaar (dm) 'xrafien De Smet werd koning in De Nieuwe Wandeling, waar 12 leden kampten voor de opvolging van Rudy ïonserrière. De finale werd een duel tussen De Smet en Geert De-Blok die het moest afleggen in de 14de ronde (dm) Kamiel Bracke werd koning in het Hof van Vlaanderen waar hij Willy Van Acker opvolgt (dm) Patro A heeft te Baasrode A zeker niet aan het feest ge zeten. Ze werden er over donderd door een sterke plaatselijke formatie. Al leen Van Damme liet het afweten. Toen Patro de dub bels won. stonden de cijfers op het bord. Uiteindelijk is het een zware 8-2 nederlaag geworden. Van Couteren redde de Hamse eer. Madeion A is er bij Patro D met de grove borstel door Het werd 10-0. —"on eu&eitt nammenaars kon ook maar één setje laten noteren. Ook op Victory kre gen we een forfaitscore. Daar was Dynamica op be zoek en zoiets ligt nogal zwaar op de maag van de thuisploeg. Weliswaar kon Victory een paar keer een «belle» afdwingen, maar daarin schoot het dan tel kens iets te kort. Triumf is erin geslaagd op Baasrode C een 4-6 mee naar huis te nemen. Nadat de bezoekers erin waren ge slaagd een 0-2 op te teke nen. kwam er meer even wicht. temeer daar Blancquaert bij Triumf in goede doen was. Halfweg was het 3-4 en Patrick Smet zou zelfs gelijkstellen: 4-4. In de twee resterende wedstrij den was het telkens weer Triumf dat het laken naar zich toe kon trekken. Eindelijk heeft Prado woor met de zege kunnen aankno pen. Het bezoekende Lebbe- ke werd daarvan het slacht offer. Aanvankelijk bleef Lebbeke aanklampen tot 2- 2. maar daarna ging het door de knieën en Prado won vlot met 8-2. ïroelant E heeft het niet ver der kunnen brengen dan een 3-7 nederlaag tegen het bezoekende Dynamica B. Deze formatie speelde bij zonder goed. Ze behaalde een 0-2 voorsprong en bouw de die uit tot 1-5. Via Grau we en Smit kwam Troelant wat meer in de wedstrijd maar de bezoekers bedrei gen kon het niet. Philips en Derijcke waren daarvoor té sterk. KWB E won ook ge makkelijk met 9-1 van Troe lant E. Reeds halfweg wed strijd was het verdikt geval- Jen: 6-0. Het zou naderhand alleen een overwinning van Grauwe op Martens zijn waardoor er geen forfaitsco re kwam: 9-1. KWB D beleefde een rustige avond bij het bezoek van Ons Huis. De lokalen won nen vlot met 10-0. Deze score is weliswaar overdreven, want de bezoekers konden geregeld een «belle» af dwingen. De balans helde echter steeds over ten voor dele van de KWB. KWB E wist net als de B formatie een 10-0 score te realiseren. Tegenstander was Troelant E. Met Bau- winn en Vort.»--L ke mannen ging het vrijwel zonder moeilijkheden naar de forfaitscore. Beveren B heeft in eigen midden de duimen moeten leggen voor Madeion B: 3-7. Toch scheen het in het begin niet zo'n vaart te zullen lo pen. Beveren B verdedigde zich behoorlijk en bleef bij tot 2-3. Er stond echter geen maat op de bezoekers waar bij De Haeck zich als het beste element ontpopte. In een uitgestelde ontmoeting heeft datzelfde Madeion B een kleine zege laten opte kenen op KWB B: 6-4. De lokalen maakten eerst 4-0, maar dan kwamen de gas ten uit hun schelp en een geestdriftig KWB naderde tot 5-4. In laatste instantie begaf het toch! BILJART Biljarttornooi The Cup-Lokeren De «Potstampers» in de Kar- restraat 15 te Lokeren nodi gen U uit op hun biljarttor nooi op zaterdag 2, zondag 3 en maandag 4 april telkens om 18 uur. Vooruit 5.000 Fr. Men mag tel. inschrijven op 091/48.38.84 bij Alfons Van den Durpel. Zaterdag en zondag, series van 8 man die gespeeld worden vanaf 18 uur. De eerste en tweede per serie komen in finale op maandagavond om 18 uur. Inleg 50 fr. Berekend op 64 DUIVEN Op Paasmaandag 4 april om 16u30 heeft er bij de maatschappij De Reisduif, gevestigd bij Etienne Die- rickx, Dijkstraat 63 te Dendermonde een uitzonderlij ke duivenverkoop plaats. Men spreekt zelfs van de superaanbieding der kampioenen. Deze jonge duiven en enkele bons worden verkocht ten voordele van de Fondklub «Vriendenkring De Reisduif» en als steun aan de fondvluchten van 1983. Het is onvoorstelbaar wat er dit jaar op paasmaandag te Dendermonde in het lokaal De Reisduif zal te zien zijn. De jongen die geschonken worden door vermaarde en grote kam pioenen zitten tentoon vanaf J4 uur. In het Parochiehuis te Berlare werd een duivenverkoop gehouden onder leiding van «Ja van Onder». Het gemiddelde van de verkoop was 700 fr. per duif (jj) Na de eerder aarzelende aanloop van de eerste weken van dit aanschieten bij het kampioenschap van de sektor Stekene - B.N.F.L.W., kwam op zaterdagavond 27 maart schuttersklub «De Klinge Grens» met drie ploegen naar het schutterslokaal «Palinghof» afgezakt om er him kansen te wagen. «De Klinge Grens» reeds twee maal winnaar van het kampioenschap had er blijkbaar weer zin in. want hun behaalde resultaten zowel in ploegverband als individueel liegen er niet om: met 3 ploegen aan de start én met evenveel haalden ze een finaleplaats! Rudy Willems schoot zich koning in het Palingshof. In een finale met vijf toonde Willems zich de beste (dm) Freddy Freddy Ploeg één kwam tot 18 pun ten met als beste prestaties de 4 kleine vogeltjes van Jozef Janssens en natuurlijk de hoge en zijde plus nog 2 kleintjes van Jo van Kerck- hove, dus samen goed voor 7 punten. Ploeg 2 haalde eveneens 18 punten met on der meer 6 kleine vogeltjes van Willy Van Landeghem en de hoge plus een kleine vogel van Leon de Beleyr. In Ploeg 3 waren er meldens waardige prestaties van Yvan de Boevery met de 3 hoge vogels plus 1 kleintje (samen 8 punten), van Her- wig van Roeyen met liefst 7 kleintjes en van Ronny Pies- sens die 5 kleintjes tegen 't zeil schoot. Alles samen ver overde ploeg 3 liefst 25 punten! Ook in ploegverband was de volgende dag schutters klub «Koninklijke Canada» aan de start met 3 ploegen. Hier evenwel géén dende rende prestaties, want zij kwamen niet hoger dan eens 4 en twee keer 8 pun tjes... Een flauwe prestatie van deze Hellestraatse klub! Op het individuele vlak lieten de schutters van «De Klinge Grens» volgende prestaties noteren. Voor de «Prijs van 't hoog» schoot Jo van Kerckhove 7 punten, Alex de Cock 5 punten, Ro- main Buyl 17 punten! Voor deze prestatie schoot Ro- main tweemaal «rood», dus tweemaal de hoge plus de twee zijvogels en als toe maatje mikte hij nadien nog eens de hoge tegen 't zeil!!! Dus liefst 7 maal raak op 10 pogingen: wie doet hem dit Vispoel behield de Hiel in Doorslaardorp. Negentien gildebroeders en zusters kampten voor zijn titel, maar hield hem liever zelf. Hij had maar één schot nodig. Maria De Smedt werd koningin (dm) Sr„og vo^r 4 pl^en m" z'n omvangrijke klub. Voor de «Prijs van de kleine vo gels» plaatste Hilaire Kint zich met 6 punten, terwijl H. Piessens, Frans van Royen, W. Van Landeghem en Her man van Royen allen 4 pun ten lukten. Eigenaardig dan ook voor de individuele prijzen de klub van «Canada» uit de Stekense Hellestraat er niets meldenswaardig van terecht bracht... Ter informatie van even tuele kandidaten geven we hieronder de tot hiertoe ver der geboekte inschrijvingen: voor 4 april «Onder Ons» uit Sint-Gillis met 4 ploegen, 17 april «'t Heiken» en «Winter vermaak» met 1 en 2 ploe gen en voor 30 april tenslot te «Kerkstraat» uit Stekene met 3 ploegen. Voor het overige waren de overige data nog vrij. Wel wil het sektrobestuur er op wijzen dat de bezetting naar het einde toe reeds drukker is benomen, zodat wordt aan geraden zo£ vlug mogelijk in te schrijyen om ontgoo chelingen te vermijden. Verdere sektoraktivi- teiten: Zaterdag 2 april Bonds- schieting bij «'t Huis Weg» op de Koewacht, Zaterdag 16 april Bonds- schieting in «Wilskracht In de Weegbrugte Eksaarde verdedigde postman Aimé Conserrière zijn titel. Hij werd echter opgevolgd door zoon Eddy Paal», «'t Schuttershof» te Sint-Pau- Zaterdag 23 april Bonds- wels. schieting in «Palinghof», Het sektorbestuur hoopt Zaterdag 9 april: om 9.30 voor al deze aktiviteiten en uur jeugdkampioenschap en kampioenschappen een tal- om 20 uur dameskampioen- rijke opkomst te zien én doet schap in «Jong en Moedig,: vooral beroep op de jeugdi- te Sint-Gillis, ge schutters om massaal Zondag 10 april: kamp aanwezig te zijn voor het om de titel van «Koning van jeugdkampioenschap op za- de sektor Stekene» in lokaal terdag 9 april '83. Julien Lootens schoot zich koning bij Ons Vermaak te Eksaarde. Lootens won de finale tegen de lokaalhouder. De damestitel ging naar Bernice De Mol (dm)

De Voorpost | 1983 | | pagina 41