Voetbaluitslagen BASKET BBC Erembodegem: op het nippertje verloren Testwedstrijden Basketbal Katastrofe voor Oost-Vlaanderen Zonder Van den Bossche heiijkron veel te sterk Foutenlast velt thuisploeg Bazel klasse sterker iebandicapte thuisploeg Klaaskens te licht bevonden MINIVOETBAL Berlaarse Minivoetbalkompetitie 3 lini Elan Lokeren-Windeke 3-4 Eksaarde mist kampioenstitel Lebbeke wint, maar open beenbreuk voor Ivan De Block Aan de rust was het nog 1-0 BBC Erembodegem - Erpe Mere: 67-70 BC Okapi-Marienbourg 58-73. Eén van de weinige leggertjes die het schaarse publiek nog eens konden doen nai khen (per) igde the" i/en ,n (Na verlenging) Reeds van bij het begin viel het tegen van de thuisploeg. De Wolf werd door een ern stige kwetsuur (Achilles pees geraakt) vroegtijdig uitgeschakeld. De rest van de ploeg moest het dan al leen zien te klaren. Wal- graef wist maar al te goed wat hem te doen stond en pakte uit met treffers. Triest, aanvallend zwak, verdedi gend des te sterker deed eveneens zijn uiterste best om het de bezoekers moei lijk te maken en zo op voor sprong te geraken. Erpe Me re liet zich echter niet ge makkelijk van de kook bren gen. Vooral Lievens M. en De Punt dienden als schok- brekers. Ruststand 30-30. In de tweede speelhelft ging Walgraef op zijn vet leven en nam De Mangeleer z'n taak naar behoren over. Tot in de 40ste minuut wou geen van beide ploegen van wij ken weten. Eindstand 58-58. Bij de gebruikelijke verlen ging bleef het duelleren ver der duren tot op het moment dat Mere al zijn krachten samenbundelde en nipt won. Erembodegem: De Mange leer 18, Walgraef 14, Sterckx 4, Triest 7, Marcoen 24. Erpe-Mere: Lievens L. 2, Lie vens M. 12, Boreau 6., De Groef 5, Vinck 8, De Punt 11, Lanckman 8. Woordvoerder De Backer vond de laatste wedstrijd van BBC Erembodegem een zwakke bedoening. «Zowel Erembodegem als Mere deden het flauwtjes. Geen van beide teams pres teerde opmerkelijk. Over winnen zat er in, toen Triest in de laatste minuut 2 vrij- worpen mocht nemen, één scoorde en de tweede miste. Moest hij niet geflaterd heb ben dan waren wij de over winnaars geweest en was verlengen niet meer nodig. Opgepast ik werp deze jon gen geen steen. Missen is menselijk», aldus De Backer. Toekomstplannen zijn er voorlopig nog niet. «Hoe onze ploeg volgend seizoen zal waaien en draai en blijft voorlopig een open vraag. Van één speler zijn we nochtans al zeker dat hij overstapt naar het liefheb- bersverbond. Zijn naam ver noem ik liever niet, alles op zijn tijd. Verder zoeken we ons krom naar een speler met gestalte. Ik denk dat dat iets is waar elke ploeg naar uitkijkt. Voor de rest is er nog niets gepland, maar we hebben nog zeeën van tijd, niet waar?», aldus de woord voerder. NR Op zaterdag 16 april 1983 krijgen wij belangrijke testwedstrijden in Okapizaal te Aalst. Eerst bekam pen Bavo Moerzeke en Red Boys elkaar om te beslis sen wie samen met Lokeren-Silaba een reeks lager duikelt. De wedstrijd start om 18.30 uur en belooft meer dan spannend te worden. Wij tippen op nie mand en bekijken het duel De Roeck tegen Van Loey- Van Cleemput. De best georganiseerde ploeg wint dit duel. Een tweede wedstrijd tussen Were di Sint-Niklaas en Deinze moet beslissen wie definitief vice-kampioen wordt. Ook hier hangt alles aan een zijden draad. Were Di heeft zeker het reboundoverwicht maar Deinze is steeds mentaal in orde. Om 20.30 uur komen ook hier fijnproevers aan hun trekken. Normaal moe ten de Waaslanders het halen op grond van him sterke tweede ronde waarin zij als de beste ploeg naar voor traden. Maar in een testmacth hangen verlies en winst aan een heel dun draadje. Quaregnon - Hermes: 79-58 De nederlaag van Hermes provincie een dubbele ader- brengt de Waaslanders in lating in derde nationaal, laatste positie in het klasse- De Waaslanders gingen bij ment zodat bij de eindafre- Quaregnon hopeloos ten on- kening groen-wit zeker af- der. Zonder moreel kon de daalt naar vierde nationaal, ploeg slechts tot 10-10 gelij- De ramp is hiermee nog niet ke tred houden. Toen maak ten einde. Een ploeg als te de thuisploeg een 12-0 en Sgolba Aalter moet in de was Hermes eraan voor zijn laatste kompetitiewedstrijd moeite. Niemand kon de Pitzemburg laten gaan en weg naar de rind vinden en vergezelt Hermes naar de met een 5 op 29 shotpresta- lagere regionen. Voor onze tie werd 38-27 op het bord gezet. Na de hervatting moest Hermes 56-36 laten noteren en niemand kon reageren op de mokerslagen van Père. Punten: Hermes: Lagrillière 2-0, Naudts 2-5, Van Goe- them 4-6, Van den Berghe 6- 8, Rillaerts 2-3, Letzer 2-4, Deprez 0-10. Quaregnon: Père 16-6, Pierchala 0-8, Verdon 2-0, Max 0-6, Leclercq 0-2, Du bois 0-2, Degreef 8-4, Ba eek 10-6, Willieme 0-5. WEGA Wasocub - Eeklose: 72-88 ivac Jcron Ronse - BBC Lokeren: 89-66 a de degradatie een feit is dige kern rekenen met spel- jeelt de Durmeploeg een verdeler Spileers als uit- zjWs wedstrijden met heel schieter zodat het naar het einig inzet. De verplaat- einde toe nog een afgete- kende zege werd voor de aarenboven uiterst moei- Ronsenaars. Akron komt nu k zodat Lokeren met 41-29 op de zesde plaats terecht terwijl BBC Lokeren in twee de provinciaal zijn kern zal e Meerleer was nog eens moeten aanvullen om op- naar eerste door te stoten. Uit berichten blijkt dat naast Verdurmen ook De Melsele - Velzeke: 80-108 oude en ook Gerlo blijkt rer een spetterende einde- eizoen forme te beschik- »n. Akron kon op een volle- Meerleer zijn shoes aan de haak zouden hangen maar tegen begin september vloeit er weer heel veel wa ter onder de Durmebrug. Punten: Akron: Van der Hey- den 16 p., Spileers 22 p., Hantson 3 p., Podevijn 12 p., Walraet 6 p., Rombaut 9 p., Balcaen 18 p.. Verhellen 3 p. Lokeren: Verdurmen 10 p., De Meerleer 17 p.. Van Lent 8 p.. Van de Vijver 4 p., Gerlo 22 p.. De Nul 5 p. WEGA Velzeke dat duidelijk ge brand is om de tweede plaats te veroveren in twee de provinciaal begon met veel inzet de eerste helft. De Mulder als springveer toren de boven Laureys-Polfliet uit en zorgde met Van den Berghe voor vroege 34-52 rustcijfers. Melsele zocht te vergeefs de gepaste ope ning in de goedsluitende verdediging van de bezoe kers. De tweede helft kwam Melsele met een press op de proppen. Dit leverde echter heel wat fouten op. Melsele kwam echter dichter bij en na 8 minuten noteerden wij 62-67. Toen stokte de thuis- aanval en achtereenvolgens Stout (10* min.) en Van Goe- them (11* min.) moesten naar de strafbank. Velzeke kreeg opnieuw vleugels en zorgde voor 64-83 zodat Mel sele de laatste minuten zon der verweer bleef. Velzeke van zijn kant staat nu zij- aan-zij met Grembergen zo dat een testwedstrijd hier op het programma staat. Punten: Melsele: Stout 16 p., Laureys 18 p., Willems 10 p.. Van Goethem 18 p., Polfliet 12 p.. De Cauwer 2 p.. Van de Vijver 2 p.. Van den Bran den 2 p. Velzeke: Van Rossum R. 16 p.. Van Rossum P. 16 p.. Van Rossum W. 6 p.. De Mulder 30 p.. Van den Berghe 21 p., Spitaels 14 p. WEGA Zonder de zieke Van den Bossche miste de thuisploeg een afwerker van formaat. Dat dit uiteindelijk zijn be slag zou krijgen in de eind uitslag was maar normaal. De thuisploeg kon kollektief bijblijven tot 22-24 (10* min.) maar bleek dan in gestalte te licht uit te vallen. Kinders was de man in vorm en Acke assisteerde op voorbeeldige wijze. Toch liep Eeklo uit tot 24-34 en een late reactie van Wasocub zorgde voor 37-44 rustcijfers. De tweede helft bracht de bevestiging van de eerste. Wasocub bleek één schutter te weinig te hebben en de jonge Van Damme toonde zich vierde nationale waardig. Voor Windey werd het nog maar eens een off-day want één enkel doelpunt toont hij dat de kompetitiestop voor hem noodzakelijk is. Breugel- mans was het luxepaard bij Eikenlo dat verdient naar 60-75 doorstootte zonder dat Wasocub hiertegen iets kon inbrengen. De Paasklok kwam voortijdig voor de Meetjeslanders want door het verlies van St. Jan pak ken zij in extremis de twee de plaats zodat zij kunnen testen voor mogelijke opstij ging. Punten: Wasocub: Kinders 9- 6, Acke 7-7, Hofman 6-8, Van Damme 8-10, Colman 2-0, Windey 2-0, Steeman 3-4. Eeklo: Van Kerschaever 10- 2, Rijckaert 0-10, Regelbrug- ge 8-10, Motet 6-8, Breugel- mans 12-14, Moerman 8-0. WEGA Eenhoorn Bazel - Sportief Temse: 118-81 De eerste helft bracht nog spanning in het regionaal BC Beveren - Guco Lier: 78-83 St. Niklase - Deinze: 61-78 de eerste helft kon Beve- Bambeke op peil akteerden de afwezigheid van was het na rust gauw beke- 1 toieyaert-Zonnekijn nog ver- ken. Het werd 30-40 en een ,lpii oezelen De thuisploeg heropflakkering langs Van eef aan de leiding tot 15-12 Bambeke leidde tot 49-50. even voor rust moest Toen bleek Lier over meer toch Wagner-Verhelst ervaring te beschikken dan ten doen. Guco Lier noch- de Beverse jeugd zodat er ns ook veroordeeld tot de- dan toch nog op het nipper- :adatie maakte gebruik tje winst in zat. Voor Beve- rn de off-day van Van Dos- ren eindigt een minder goed ig(j(plaer om naar 29-34 rustcij- seizoen maar de vernieu- •1"rs te stevenen. Waar bij wing in het bestuur kan mis- iveren enkel Schmitt-Van schien volgend jaar in eer ste provinciaal voor de ver rassing zorgen. De terug keer van De Burghgraeve betekent misschien de stap in de goede richting? Punten: Beveren: Van Loo 14 p.. Van Bambeke 25 p., Schmitt 21 p., Van Dosselaer 6 p. Guco Lier: Broes 14 p., Ver- helst 22 p.. Van de Velde 10 p., Wagner 18 p. WEGA Na een 2-11 start kwam een gemotiveerd Deinze voor goed aan bod. De thuis ploeg haspelde een einde- seizoenmatch af die na 10 minuten resulteerde in 15-21 cijfers. Het bleef echter bij horten en stoten en enkel Vanderlinden wist tijdens de eerste helft de ring han gen. Hij bracht de Klaas kens even in het spoor van Deinze maar dan bleek de kous af te zijn. Via De Bruy- ne-De Gelder kwamen de bezoekers aan de rust op 27- 41 voorsprong en gaven geen vin meer toe. St. Nikla se kon niet rekenen op Sau- viller die in een totale off day verkeerde en zodoende kon vice-leider Deinze ver diend naar 44-60 uitlopen (10° min.) zonder dat er reac tie kwam van Govaert en C°. Willaert probeerde zijn ploeg op gang te trekken maar het baatte niet de laat ste wedstrijd van de kompe titie stierf een vroege dood. Deinze blijft dus met Were di op de tweede plaats ge nesteld en een testwedstrijd moet hier uitsluitsel bren gen. Vermelden wij nog de afwezigheid van De Cauwer bij de thuisjongens en alles is gezegd van deze einde seizoen match. Punten: SNBV: Sauviller 3 p.. Van Uytfange 11 p., Cor- rijn 2 p., Willaert 24 p., Go vaert 9 p., Vanderlinden 12 p.. De Poorterè 3 p. Deinze: Christiaens 23 p.. Van de Vijle 2 p.. De Muyter lip.. De Bruyne 18 p.. Van Rie 2 p.. De Gelder 17 p.. De Baere 2 p. WEGA ken want met een vierd plaats in de rangschikkin derby tussen Sportief en is er voor de ploeg van vooi Eenhoorn. Van Damme zitter Verschooren zeke bleek met Van Laeken in hoop. Sportief Temse mot een goede dag te zijn, ter- in de vervanging van Va wijl de thuisploeg moest te- Bruyssel voorzien en dit i ren op Jules Meire die weer- zeker geen sinecure. Punten: Bazel: Toté 13 p Meire 36 p., Borggraef 10 p Van Renterghem 21 p., Ve schooren 13 p., Dirckx 12 p De Smet 11 p., Ruymbeke om voor een vracht punten moest zorgen. Na 53-48 rust cijfers brak de veer bij Tem se dat te weinig mankracht had om het jonge Bazel een voetje te lichten. De Groep was niet bij shot en de ande re Sportief leden maakten er een eindeseizoen match van. Voor Bazel kan men zeker van verbetering spre- Sportief Temse: Gorrebeec 14 p.. De Groep 16 p.. Noen 2 p., Vael 9 p., Van Laekei 20 p.. Van Damme 20 p, WEGA ,edtN0MB minivoetbal 3* Nat. B ■ge: atd ooi» reeds traditioneel tijdens de terugronde trad Mini lan terug slechts met vijf spelers aan. Het werd tegen de •kkensluiter de achtste achtereenvolgende nederlaag. Dit •riles zou wel eens zwaar kunnen doorwegen wanneer de indafrekening gemaakt wordt. let was van bij de aanvang kiidelijk dat de 5 getrouwen i niet meer met hun ge lachten bij stonden en en- el aantraden om een for- Jaitscore en de daaraanver- jbonden boete van 3.000 fr. te otlopen. Na 13 min. was iet reeds 0-2 na doelpunten vn Geert Van Gaeveren en lenlc De Swaele. De tweede .toe verliep aan tergend traag tempo en kende bijge volg geen hoogtepunten. Na Ie kampwisseling fleurden Ie lokalen wat op na een loelpunt van^ Van Acker. Maar die hoop werd gauw •eggeveegd na Windeke treffers van Van Gaeveren m Jean-Paul Buyle: 1-4. Bij ®n strafcorner voor de huisploeg kregen we het 5-40 ïewone scenario: een gelif te bal van Van Acker door Matinck ingeschoten. 2-4. 1-10 Weer hoop op een drawn 64 toen Etienne Sterck de bord jes op 3-4 bracht. Maar die bleek terug ijdel te zijn. De elan was maar mini bij de thuisploeg, van enige geest drift was geen sprake. Win- deke miste nog een strafcor ner zodat de rekening nog goedkoop uitviel voor de lo kalen. Mini Elan trad aan met Kers- se Etienne. Etienne Sterck, Willy Platinck, José Van Ac ker en Patrick Purphy. Ondertussen staat het reeds vast dat Elan Lokeren vol gend seizoen terug van start zal gaan in de nationale kompetitie. De sponsor van Elan Keukens en het bestuur hopen de ploeg uit te brei den met een drietal kundige spelers waarop men tevens een gans seizoen kan reke nen. Wie interesse heeft kan steeds terecht in het Kapsa lon bij André, Stationsstraat 17 te Lokeren. André Uitslagen Pavo Sport - Vesko Overme- re: 9-2; Melior De Bruyne - KLJ Vriendenkr.: 3-2; Don A - Woonburo: 7-2; Pa en Gijs Overmere - Joker Uitbergen: 3-3; Wassalon Burm - Mini- bond: 5-2; Verz. Pol De Meyer - Donk B: 3-3; Famivoc BAC - Café Tijl: 10-3. De stand na 22 speeldagen is er als volgt: 1. Melior De Bruyne 44 p.; 2. Famivoc BAC 37 p.; 3. Pavo Sport 35 p.; 4. Wassalon Burm 25 p.; 5. Verz. Pol De Meyer 24 p.; 6. Joker Uitbe rgen 24 p.; 7. Minibond 22 p.; 8. Café Tijl 19 p.; 9. Vesko Overmere 17 p.; 10. KLJ Vriendenkring 16 p.; 11. Pa en Gijs Overmere 16 p.; 12. Donk A 15 p.; 13. Donk B 12 p.; 14. Woonburo 0 p. Wedstrijden voor volgende week Maandag 4 april te 20 uur Pavo Sport - Café Tijl. Te 21 uur Melior De Bruyne - Donk B. Dinsdag 5 april te 20 uur Donk A - Vesko. Te 21 uur Pa en Gijs - KLJ. Vrijdag 8 april te 20 uur Wassalon Burm - Woonburo. Te 21 uur Minibond - Joker. Te 21 uur Famivoc BAC - Verz. Pol De Meyer. Met Pasen is de sporthal gesloten Vriendenwedstrijden voor volgende week: Vrijdag 1 april te 18 uur «On der Ons». Te 19 uur 't Smis ken. Te 20 uur Famivoc BAC - Melior De Bruyne. Zaterdag 2 april te 19 uur «Street Boys». Maandag 4 april (tweede paasdag) te 18 uur «Sloeber ken». Te 19 uur KWB. Die dag is er een volleybaltor- nooi door KLJ Berlare van 13 tot 18 u. Dinsdag 5 april te 22 uur «The Wouros». Donderdag 8 april te 18 uur «Den Draver». Te 22 uur Broekstr. Overmere. Rubac Rupelmonde - Eksaarde: 82-74 Eksaarde probeerde met manverdediging het over wicht te behalen. Reeds na 10 minuten zag men een eer ste aftekening 19-16 en wan neer Verschooren zijn vrij heid kreeg was het de thuis ploeg die bij de rust aan de leiding bleef met 43-40 cij fers. Een meer dan goede wedstrijd werd dan uitein delijk in de tweede periode beslist. Becquet-Verschoo ren bleken de koninginne stukken op het Rubac Schaakbord. Na 69-60 (12* min.) kwam Verschooren als een duivel uit een doos te voorschijn en toverde 78-60 op het scorebord. Eksaarde loste de rol en een nress kon niet meer baten. Eksaarde verspeelt de titel want die moet nu gedeeld worden met Sleidinge dat ging win nen bij Cibo Zele. Rubac wordt op twee punten derde in de rangschikking en uit eindelijk blijkt het verlies op eigen veld tegen Buggen- hout zware gevolgen te hebben. Punten: Rubac: Jansegers 6 p., Becquet 19 p., Verschoo ren 36 p.. Van Britsom 5 p.. De Breucker 8 p.. De Bruy- cker 5 p., Poppe 3 p. Eksaarde: De Schrijver 8 p., Vervaet 8 p., Tallir 18 p., Willems 10"p., Tollenaere 8 p.. Van Peteghem 16 p., Fruytier 6 p. WEGA Moerbeke- Tielrode 1-5 De zaalvoetbalwedstrijd door Philippe Renneboog op tussen Royal Lebbeke en het bord werd gebracht. ZWC Nieuwerkerken kende Daarna kregen de bezoekers een spijtige ontknoping. Een nog nauwelijks de kans om paar minuten voor tijd liep te reageren. Voor de rust de bezoekende speler Ivan had Lebbeke reeds een 4-1 De Block in volle snelheid voorsprong gerealiseerd na tegen een paal van de twee doelpunten van Mar sporthal. Hij werd naar een nix Brusselmans en een tref- ziekenhuis overgebracht fer van Jan Brusselmans. waar een open beenbreuk werd vastgesteld. Alhoewel Na de hervatting bleven de de bezoekers via Henk Lebbekenaars de toon aan- Aman na vijf minuten wed- geven. Via een strafschop strijd op voorsprong kwa- kogelde Freddy De Meers- men, nam Royal nadien het man een vijfde doelpunt te- initiatief. Dat resulteerde al gen de touwen. Philippe vlug in de gelijkmaker die Renneboog en Jan Brussel mans werden respektieve- lijk auteurs van het zesde en het zevende doelpunt. Op zaterdag 9 april ontvangt Royal Lebbeke DR Lede om 20 u in de sporthal Mistral. Indien het kan beslag leg gen op de volle winst, heeft het daarna nog één punt nodig om naar tweede pro vinciale te promoveren. E.D.M. Neen, je leest zeker geen drukfout: het is keiharde realiteit. Waarschijnlijk had de lokale defensie tijdens de rust een slaapmiddel ingenomen. Want je in twee minuten tijds zo laten verrassen, daar kan niemand bij. De lokalen moeten nu niet komen aandraven met gebrek aan motivatie. Tenslotte was er nog steeds de winstpremie en wie ver zuimt hedendaags nog de centen? Trainer Roger Roels had wat doorbreien zonder ech- 2* Nationale Wieze-Olsene 1-3 RC Mechelen-St.-Niklaas 3-0 Buggenhout-St-Gillis-D 4-1 E. Aalst-SC Hasselt 2-2 3* Provinciale C 3* Nationale Bambrugge-Terjoden 2-1 E. Zele-US Doornik 1-5 Etikhove-Burst 0-0 RC Doomik-J. Lede 0-0 Ede-Okegem 3-0 Bevordering VW Hamme-Zottegem 1-0 Oudenhove-Meerbeke Moerbeke-Heldergem Elst-Deftinge 2-0 1-2 2-1 1* Provinciale Voorde-Nieuwerkerken 0-4 Lokerso Lovendegem 1-1 Herzele-Kerksken 0-1 Olsa-KAV Dendermonde 0-2 SK Lebbeke-Haaltert 2-1 3* Provinciale D 2* Provinciale A Schellebelle-Heikant 0-1 St.-Pauwels-Melsele 2-1 Excelsior-TK Meldert 6-0 Temse-H. Vrasene 2-1 Boonwijk-Sombeke 1-1 0-0 KV Ert velde-St-Gillis-W 3-0 Grembergen-Haasdonk Adegem-Robur 1-2 Stekene-Moorsel 2-3 Kemzeke-Gandasparta 3-0 Herdersem-Bazel 1-1 2* Provinciale B Oudegem-Pollare 0-0 Berlare-SK Aalst Baasrode-Kallo 2-3 4-1 4* Provinciale C SK Lokeren-Heusden 0-2 SK Overmere-Lochristi 0-0 Oostakker-Val. Overmere 3-0 4* Provinciale G Serskamp-Hillegem 3-3 Oordegem-Mere 1-3 Aaigem-Edixvelde 1-0 Vlierzele-Erpe 3-3 4* Provinciale H Appels-Baardegem 0-2 Wichelen-Opstal 1-0 Schoonaarde-Opdorp 1-1 Lutterzele-R. Lebbeke 3-2 S. Moorsel-Gijzegem 2-9 Doggen-Hofstade 2-0 4* Provinciale I WB Sint-Niklaas-Kl. L. Vrasene 0-1 Gerda-Kruibeke 0-1 Rupelmonde-Kieldrecht 1-0 Moerbeke-Tielrode 1-5 Sinaai-Klinge 1-1 Hoogeinde-Meerdonk 3-3 Waasmunster-Str. Stekene 5-0 twee jongeren opgesteld: Gino De Baudrienghien (middenvelder) en Gino Van Quathem (flankverdediger). De eerste helft scheen het vlot te lopen bij de lokalen. Ze konden een licht veldo- verwicht afdwingen. Soman werd gepakt in de straf schopzone. Van die gele genheid kon Guido Dullaert gebruik maken om zijn doel- puntenaktief aan te dikken: ter van gevaarlijke aanval len te kunnen spreken. Di- rekt na de rust echter vol stonden twee minuten voor Tielrode om op rozen te zit ten. Tweemaal verkeek de lokale verdediging zich grandioos op scherpe diep- tevoorzetten: 1-2. Bij de lokalen was men ach teraan nog wat aan het na kaarten wie de schuld kon dragen of het werd 1-3 via 1-0. Moerbeke bleef maar kopbal. Tielrode kon het amper geloven: nog nooit werd zo de loper uitgerold voor hun spitsenl Moerbeke moest nu wel gokken en gooide alles vooraan. Resul taat: enorme boulevards achteraan waarvan de be zoekers dankbaar gebruik maakten om nog tweemaal te scoren. Zo sprong Tielro de over de lokalen in de klassering maar een even tuele deelname aan de eind ronde mogen beide teams vergeten. Tielrode kwam pas de tweede ronde goed op gang terwijl bij Moerbeke verschillende spelers naar het einde van de kompetitie snakken. Ze verkeren in energieproblemen of doen ze daarin aan besparing André Freddy Oelbrandt uit Belsele, winnaar van de A-reeks in de WAOD-koers te Sinaai (dm)

De Voorpost | 1983 | | pagina 43