M.T.S.A.-Kompetitie naar boeiend seizoeneinde Haalt Standaard tweede titel binnen? Daknam speelde Witte Pen definitief uit titeldebat Leiders door vier treffers van Jan De Greve van de kaart geveegd Vlaams Sportverbond afdeling Waasland Een interessant Paastomooi bij FC Drie Linden uit Belsele.. Tiende Groot Paastomooi FC Shell-Boys fa ei ai LIEFHEBBERSVOETSAL 46 - 1.4.1983 - De Voorpost Het als alle voetbalkompetities nadert ook het seizoen in het Aalsiers Voetbalverbond MTSA het einde, dat in de Tweede Aideling van de zaterdagreeks en in de halve finales van de beker bijzonder boeiend lijkt te zullen worden. Een overzicht van de wedstrijden en het program ma van de volgende speeldag. Zaterdag Eerste Aideling Endoka - Blauwe Vlam 5-1 Spannend begonnen wed- groene tafel omdat 't Duif ken vóór de reglementaire tijd met slechts vijf spelers strijd, waarbij de bezoekers niet meer in aantal was en het eerst aan een doelpunt de wedstrijd voortijdig kwamen langs Pennewaert. moest worden beëindigd. André De Wilde veegde ech- Leider Sunset had weinig ter de 0-1 stand van het bord moeite om Corner thuis met en zorgde met een hattrick 0-5 te vloeren. Timarcha en Sportief '81 deelden de pun ten, ondanks het feit dat in zijn eentje voor 3-1 1 Dany Redant en Chris Ga- briëls legden de eindcijfers Sportief '81 slechts met vast. gen spelers aantrad werd 2de finale beker MTSA Nieuwe wijk - Lada Boys (Floris Jezus), grensrechters Roels en Van Schuylen- bergh Roger, (te 10 uur) Rode Duivels - winnaar Bar- tan-Sportkring met als scheidsrechter De Sutter Fe lix; grensrechters: Meert Ro ger en Van den Eeckhout Gilbert, (te 15 uur) Zaterdag 9 april 1983 te 15 Rode Duivels - Tinne Boys (Van der Veken Louis) - uit gestelde wedstrijd. Zondag Reeks 10 april 1983 te 10 uur: Inno - Amapola (terrein C), De Sutter Felix. Pano - Ysboerke (D'Herde Valère) Sportkring - Star Boys (Gar cia Angel) Rode Roos - 't Duifken (ter rein E) De Munter Albert Real Familial - Adelaars (De Troch Carlos) Sunset - Nieuwe wijk (Van der Veken Louis), grensrech ters Roels en Van de Velde Sportief 81 - Comer (Dal- schaert Kamiel) Koszen - Timarcha (Van Schuylenbergh Roger). Voor het komende Paasweekend worden er talrijke tomooien aangekondigd. Een der belangrijkste daar van wordt alleszins de organisatie van FC Drie Linden uit Belsele. Een interessant programma trou wens met een degelijke bezetting. Ploegen als FC 1000 Appels, FC Puivelde, FC El Aiyoune en de inrichtende klub FC Drie Linden, waarborgen telkens een aantrekkelijk voetbalspektakel. Bijzonder attrak- tief wordt alleszins het optreden van FC El Aiyoune. Een ploeg van Marokkaanse gastarbeiders die het in Walivo's voetbalkompetitie uitstekend doen. Een am- bitieuse derde klasser die destijds ook FC Drie Linden uit de Walivobeker wipte. Toen hebben de Marokka nen te Belsele een gunstige indruk nagelaten. Van daar misschien die uiterst sympathieke uitnodi ging... Paastomooi FC Drie Linden te Belsele (terrein Kouter- straat): Zaterdag 2 april te 14 u FC 1000 Appels-FC Puivelde; te 16u30 FC El Aiyoune-FC Drie Linden. Zondag 3 april te 14 u troosting; te 16u30 finale; te 19u30 trofeëenuitreiking in de kantine op het terrein. Scheidsrechters: Thierry Cappaert, Frans en André Van De Voorde. Roger Van Laere Liefhebberstornooi van de Stad Lokeren Zaterdag Tweede Afdeling het 2-2. Koszen tenslotte won met nipte 2-1 cijfers te- Leider Onder den Toren won gen hekkensluiter Pano. moeizaam met 9-3 cijfers C. van de oude garde van 't Apostelken, terwijl co-leider Klassering Giwo moeiteloos de maat Zaterdag Eerste Afdeling: nam van I°»S Timarcha (2- TilmeB 7). Musica haalde met 3-1 HodeDui*vels Melkenbeeckvr. Cobita's Heipias 22 40 22 34 23 28 23 26 23 26 24 25 23 24 23 21 23 19 23 17 23 17 23 16 23 5 tegen Leeuwerik een derde HayoEspanol opeenvolgende overwin- Me'lkenl£e - rungthuis; twee doelpunten Cobila-s van Luc De Waegeneer voor - Excelsior waren goed voor Sim„B' een 2-0 overwinning tegen Endoka ^«rr-2^ Bieughels BlouweV1<ml G M.LC. liet met 1-6 op t Heizijde Kloksken een tweede zege op rij noteren. Boterhoek- Barton eindigde met spre- kende 5-3 scoore. Walter De Sutter. Luc Roelandt. Johan Zaterdag Tweede Afdeling: Verbeeck, een own-goal Onder den Toren van Barton en een treffer Giwo van Johan Nachtegael ener- Boterhoek zijds en doelpunten van Pe- Bartan trée, Paul Van Goethem en Excelsior Rudy Stegers anderzijds be- Leeuwerik paalden het scoreverloop. Musica 't Kloksken Tpndagreeks 27/3/83 om 10 Apostelken G.M.I.C. Nieuwe wijk - Adelaars 1-0 Breughels De bezoekers waren in de Jong Timarcha eerste helft de betere ploeg Royal Sportief doch er vielen geen doel- Zondag Reeks: punten, want Adelaars liet de kansen onbenut. Na de hervatting werd de Nieuwe Wijk volledig op de eigen ^Familial speelhelft gedrukt, het bleef Q-Ö maar tijdens de aller laatste minuut was het te- gen alle logika in dat de S Xmg thuisploeg de volle winst Star Boys puurde uit een doelpunt van - Johan Saerens, na een mooie voorzet van Lucien Maesschalck. Star Boys had het niet moei lijk om met 2-0 een zwak Comer Inno te verslaan, Amapola Pano legde verdiend de duimen voor een beter spelend IJs- boerke en Rode Roos won K.K.S.F.B. Oost-Vlaanderen Hoke Erembodegem - Den Hert Welle: 4-1 FC Standaard is op dit ogenblik maar één overwinning meer verwijderd van de zo gegeerde titel in het Lokers liefhebberstornooi. Enkel Etna Wiel kan nog stokken in de wielen steken mocht de ploeg van Ronny Van Langenhove slechts één puntje sprokkelen in de twee resterende wed strijden. Eerlijk gezegd zien wij het zover niet komen en mag Standaard reeds vlaggen op 9 april na de wedstrijd tegen Prior op het Collegeplein. Lokaalhouders Willy Van Poucke en Bertha De Nul staan dan weer zware dagen te wachten maar dat knappen ze wel met de glimlach op. Sunset Rode Roos Nieuwe wijk AxnapöiQ Adelaars Koszen Inno IJsboerke Sportief Timarcha 't Duifken Programma 25 38 25 38 25 36 25 34 25 32 25 31 25 30 25 25 25 22 25 19 25 16 25 15 25 14 28 46 27 42 25 41 26 39 •27 "36 27 34 28 28 28 27 26 26 28 26 26 25 27 24 27 13 23 9 27 6 26 4 nipt het pleit tegen Zaterdag 2 april 1983 1/4 de Sportkring, 't Duifken dat finale beker M.T.S.A. slechts met acht spelers tus- Bartan - Sportkring (Garcia sen de lijnen kwam verloor Angel, grensrechters Meert met 0-2 tegen Real Familial, Roger en Roels Frans), doch dat wordt 0-5 voor de Paasmaandag 4 april 1983 1/ Na vijf minuten al bracht Jan De Greve Hoke op voor sprong. nadat Van Hoefs al eerder had overgeknald. De ploegen gaven elkaar niets toe maar de thuisploeg was gevaarlijker. Zo moest Welle-doelman Verhavert een listig balletje van Stey- lemans overtippen, terwijl aan de overkant Uyttendae- le naast schoot. De verdedi gingen bleven baas tot Jan De Greve weer uit zijn kram men schoot en rond de 35* minuut de bezoekende por tier tweemaal tereke te gra zen nam en zijn hattrick vol maakte (3-0). De vreugde kon niet op, ook niet toen Uyttendaele nog voor rusten op strafschop kon milderen. Tijdens de tweede periode voerde Den Hert, geholpen door het windvoordeel, de forcing. Maar Üytiêndaeie zat streng in de greep van Jean-Pierre Verleysen, Luc Ghijsens had aan Luciaan De Smet een harde klant. Brusselmans en Van Eeckhaudt werden door Hei- remans en Hedwig De Greve geschaduwd en achteraan reageerden Van Damme en Van Nieuwenborgh souve- rein. Uyttendaele kopte naast en er kwamen nog wel enkele kansen maar dat de uitval len van Erembodegem ge vaarlijk waren bewees eens te meer Jan De Greve die bij een van die uitbraken de stand tot 4-1 verhoogde tot 4- 1. Het publiek schreeuwde nog om nummer vijf maar die kwam er uiteindelijk niet meer. Zo was het toch ook al welletjes. Bij Hoke vervingen Patrick Geeroms en William Verley sen uitstekend de gekwetste titularissen Dirk Raes en Hedwig De Greve. Al met al een verdiende en memorabele zege van de Erem bodegemse groen-witt- ten, die nog een verplaat sing naar Vinderhoute en een thuiswedstrijd tegen Burst op het programma hebben en die dus nog uit zicht hebben op de derde plaats in de eindklassering. C.T. Katolieke Sportfederatie Nat. afdeling Ekksrg.-Seiskümp 5-u Zwijnaarde-Velz. 4-2 Erembodeg.-DH Welle 4-1 Burst-Vinderh. 1-2 RC Mater-Luchteren 3-3 St.-Anna-Hansb. 4-0 Kr. Brakel-Herders. 4-2 1. DH Welle 24 38 2. RC Mater 24 35 3. St.-Anna 24 29 4. Erembodegem 24 29 5. Zwijnaarde 24 27 6. Hansbeke 24 27 7. Luch teren 23 24 8. Ekkergem 24 22 9. Velzeke 24 22 10. Burst 24 21 11. Serskamp 23 17 12. Kr. Brakel 23 16 13. Herdersem 24 14 14. Vinderhoute 23 11 FC Standaard is nu zijn achtste seizoen bezig in het Lokers liefhebberstornooi. De geelzwarten speelden al die jaren zonder onderbre king op het terrein van Ra cing Doorslaar. Voorzitter Ronny Van Langenhove hierover: «Graag zou ik langs deze weg onze dank willen betuigen aan André Comelis en Hubert Raes van Doorslaar. Wij worden daar werkelijk in de watten ge legd. Het is gedurende al die jaren nooit bij ons opge komen naar een ander ter rein uit te zien. Wij kunnen ons niet verbeteren.» Toen Sympathy het liet afweten... Toen destijds de ploeg Sym pathy ter ziele ging stonden verschillende spelers aan de klaagbank of liever toog in café Standaard aan de Oude Heirweg te Lokeren. Ds tOëüïïïaiigê xokaalhcii- ders Freddy Grymonprez en Cecile De Boeck namen toen kontakt op met René Ketels van Keukens Rio die zich over de spelers ontfermde en een nieuwe ploeg uit de grond stampte. Vervolgens deden Daniël Rooms (Boma- ro), Antoine Van Kerckhove en de Heirbrug-Autocars De Durme hun duit in het zakje om de ploeg leefbaar te hou den. Sinds drie jaar waakt Etienne De Wilde van Jeans Saloon in de Kerkstraat en op de Markt er over dat FC Standaard het financieel kan rooien. .Ook Willy Van Poucke en Bertha De Nul die aan hun tweede seizoen als lokaalhouders bezig zijn, zorgen op tijd voor een op- kikkertje. En dat is nooit te verwaarlozen! De vette jaren 1978 en 1979 Ronny Van Langenhove be nadrukt de steile opgang van de club met als absolute uitschieters: het veroveren van de Beker in 1978 en het behalen van de titel in 1979. In '78 werd Reinaert (met Costa Vervaet) in de bekerfi nale gevloerd met 4-1. Voor de daaropvolgende kompe titie nipte iedereen op Standaard. En dat is het grootste nadeel dat een ploeg kan ondervinden: je wordt overal geviseerd. Elke tegenstrever wil je een voet je lichten en verschijnt extra yëïTiöiiveerd aan de aftrap. Standaard moest wachten tot de laatste speeldag om zich kampioen te zien kro nen na een zege tegen Witte Steen op terrein Heesdonk. Tegen datzelfde Witte Steen werd ook de finale voor de Beker gespeeld. En daarin ging Standaard met 2-4 ten onder. In die periode werd in Lokeren geroddeld over een akkoordje tussen beide ploegen qua verdeling be ker en titel. «Niets is minder waar» aldus voorzitter Van' Langenhove. «We viseerden wel degelijk een dubbelslag maar in de bekerfinale was Witte Steen heel eenvoudig beter.» Testmatch tegen Bospark in '81 Gedurende het seizoen 80-81 stond Bospark gans de kom petitie aan de leiding maar tenslotte kwam het nog tot een testmatch met Stan daard. 's Zaterdagsmorgens trokken de Standaardboys in afzondering naar de Lek kerbek terwijl de spelers van Bospark oud papier gin gen afhalen in de wijk. Dit laatste leek het meest af doend te zijn want Stan daard ging de boot in met 1- 3. Terug bekerfinale in '82. Ditmaal was de tegenstre ver kampioen Reinaert-Me- tro. Terug toog men 's zater dags naar de Lekkerbek maar weer werd verloren (2- 0). Blijkbaar doen de afzon deringen geen deugd aan de geelzwarten. Maar ze zijn niet bijgelovig! Doet de kans zich terug voor, keren ze te rug naar de Lekkerbek. Tref fend ook: sinds Ronny Van Langenhove voorzitter van uê pluëy is eindigde Stan daard nooit buiten de eerste drie. Bestuur en spelers even voorstellen Wie houden de bestuurlijke teugels in handen? Sponsor Jeans Saloon, Erevoorzitter Pierre Van den Bosch, voor zitter Ronny Van Langenho ve, ondervoorzitter Robert De Smet, sekretaris Etienne Ysewijn, penningmeester Willy Van Poucke, afgevaar digde Leo Willems, coach® Etienne De Bock en Luc Vai de Sompel, verzorger Gus taaf Thirijn. Zorgen voor de prestaties ojt het terrein: doelman Mare j®: De Bock (zou best de vrijdag avond in afzondering gaan)' !T©I: Verdedigers: Patrick Berck nu moes (onverbeterlijk nacht vlinder), Jaak Cassier (somi g(_ moe van op zijn schop te .uc| leunen), Luc Rombout (rood gezind) en de moeilijk te om schrijven Franky Laureys. Middenvelders: Danny Cas sier (gekocht aan de lopen de meter), kapitein Marcel Van Pottelberghe (gemakke lijk vallen maar opstaan?), en kostganger van het Patrick Bauwens. Vooraan: kopbalspecialist Mare Famaey, looppa ard Eddy Laureys (jaagt op iede re bal), en Eddy De Pauw (linker kattepoot maar do seert nogal zijn inspan ningen). Verder helpen mee aan het sportieve succes: ouder domsdeken Willy De Block, schrijnwerker Daniël Rooms (timmert nog graag midden- 9' veldkombinaties), ex-para 11 Oscar Pringels (niet om je in r benauwd te maken), lotjes-0||e yerkgner Rnnnv Vnr. Hvfto Luc Van de Sompel (de Ju- lien Labeau van de ploeg jgf en Georges Oosterlinci (steeds ten dienste van de ploeg). Haalt Standaard het op 9®®r april tegen Prior? Is dat nietnss het geval dan wordt de wed tgrr strijd van 7 mei op het ter n rein van Doorslaar tegen Et- na Wiel een thriller! Ditmaa ^er een gunstige afzondering ggj Ronny? Andr Liefhebberstornooi van de Stad Lokeren UITSLAGEN Zaterdag 1 Pylonen De Kerf-VK Peugeot A 't Hoe kske-Laar Rode Duivels-Shell Boys Kobekensvrienden-Sp. Steendorp Den Buiten-VK Audi SV Meteoor-De Jager Vriendenkring-Sprt 2 Brouwersboys-Altodie Tivoli Boys-Club '66 Uilen-Sp-otief Kruieke VR3M Zwijndrecht-Glazenleeuw Welvaart-Alu De Cauwer /K Frema-Vlïerkouter HBS Hoer Op-Wembley K Peugeot B-Scoutshuis e Nieuwe Sportvriend-Tip Top alishoek-Verbroedering Velle-KWB Kruibeke somkwekerij De Wolf-CR Saeftinghe K 't Vlietje-AFC Woodstock B 1e Red Boys-Moerstraat iola-All Keep odeme-Akai Boys ïemermin-Tromp e Pekton-Bijlken B apo-Palm .inder Ons-'t Rivierenhof Zondagvoormiddag '.os Amigos-Kommersanten VKFrema-VK Veile Luitentuit-KWB Kruibeke Glazenleeuw-Van Hoecke Gaverland-Real Witte Pen A KWB O. L. Vrouw-Pompstraat 2 't Klokhuis-Jong KWB Elversele Shell Boys-Sp. Waasmunster RD Multi Center-Zillebeek Wilgenhof-Sportief Steendorp Kalishoek-Spaans Kwartier Blue Boys (vrij) 3-A Den Ijzer-Hoop en Vreugd Wijnveld-Scoutshuis Metallo'8-Zeemeermin SKBelsele-SV Meteoor Belseelse SV-Kalishoek VK Nopri Temse Zele (vrij) !t-B Moer8traat-KLJ St. Anna Real Witte Pen B-Neerstraat Oud KWB Elversele-Bljlken A Van De Voorde-KWB St. Anna Rompu Zafferlare (vrij) Jong Bijlken (vrij) Zondagnamiddag 1 Blue Boys-Thor Veldeken Club '66- Herleving Ham se Bouwcentrale-Fina Boys Rebellen Vossenhoek-Dry Boeren .<LJ St. Anna (vrij) Favo (vrij) Uil (vrij) 't Fort-Peyton Place De Stoofpot-Statievrienden Wijkagenten-ASV Rapid Burc De Zon-Caves Terlocht-Hoop en Vreugd Hudino Boys-De Sater Den Buiten (vrij) Zaterdag 1 Vriendenkring Laar VK Peugeot A Kobekensvrienden SV Meteoor Sportief Steendorp VK Audi Sport Shell Boys Den Buiten 't Hoekske De Jager Rode Duivels Pylonen De Kerf 2 VK 3M Zwijndrecht Wembley Club 66 Uilen Alu De Cauwer Vlierkouter Welvaart Frema Sportief Kruibeke RBS Hoger Op Tivoli Boys Glazenleeuw Brouwersboys Altodie Luitentuit VK Veile CR Saeftinghe De Nieuwe Sportvriend Dry Boeren Ten Bosch Tip Top VK't Vlietje KWB Kruibeke Verbroedering Kalishoek AFC Woodstock Boomkwekerij De Wolf Klein Laar Scoutshuis VK Peugeot B 3B Moerstraat Modema Palm Onder Ons Vapo The Red Boys Zeemeermin Bijlken B AU Keep Akai Boys Viola De Pekton 't Rivierenhof 21 34 21 30 21 29 21 27 21 23 21 21 20 21 19 18 17 17 20 16 21 16 21 15 20 12 Van Hoecke KWB O.L. Vrouw Pompstraat VK Veile Luitentuit Real Witte Pen A VK Gaverland KWB Kruibeke VK Frema Kommersanten 2 Spaans Kwartier Sportief Steendo p RD Multi Cente Jong KWB Elversele Zillebeek Kalishoek Wilgenhof Shell Boys Sp. Waasmunster 't Klokhuis Blue Boys Standaard omzeilde suksesrijk de Tivoliklip en mag aan feestvieren beginnen denken. Witte Pen kreeg nu ook het deksel op de neus van Daknam dat zich hiermee veilig speelde. In tweede klasse liet De Jos een punt liggen bij Koven waardoor de titelstrijd daar nog alle kanten uit kan. 21 35 21 33 21 30 22 29 21 26 21 24 21 21 22 20 20 19 20 19 20 14 21 11 21 7 22 6 24 43 23 33 23 31 24 31 24 28 25 28 24 27 23 25 24 23 22 21 23 21 23 18 24 17 23 13 24 11 24 6 20 '37 22 36 21 33 21 32 21 30 23 23 21 21 22 21 21 20 19 19 22 13 26 8 21 3A Den Ijzer VK Nopri Scoutshuis Hoop en Vreugd Koekoek SK Belsele Metallo's Zeemeermin Wijnveld Belseelse SV SV Meteoor 3B Van de Voorde Moerstraat Jong Bijlken Bijlken A Real Witte Pen B Neerstraat KLJ Sint-Anna Oud KWB Elversele The Cup Zondagnamiddag 1 Thor Veldeken Hamse Bouwcentrale Favo Club 65 Herleving Fina Boys Rebellen Vossenhoek Blue Boys Uil Dry Boeren KLJ Sint-Anna Zwarte Panters Flash Back 2 't Fort Wijkagenten De Zon Den Buiten De Sater Statievrienden Zondagvoormiddag Hoop en Vreugd Hudino Boys Caves De Stoofpot Peyton Place De Vrede Daknam-Witte Pen 1-0 De lokalen gingen van start met de wind als bondge noot. Daarmee konden ze wel enkele kansen afdwin-, gen maar de afwerking bleef in gebreke. Aan de 38* min. beging De Schaep- meester handspel in de fata le zone en kon Daknam ach ter de witte stip. Chris An- theunis klaarde dit karwei tje: 1-0. Na de rust kregen we een sterke bezoekende druk. Maar ze moesten het na 75 min. met negen spelers stel len aangezien De Schaep- meester en Afasi door scheidsrechter Willy Rom bout van het terrein werden gestuurd. Ook de lokale An- theunis onderging dat lot. De Witte Pencounters ble ven wel gevaarlijk maar de Daknamverdediging hield het hoofd koel en kon zijn kostbare zege veilig stellen. Standaard-Tivoli 3-0 In een sportieve wedstrijd heeft scheidsrechter Van Cleemput geen moeite ge had. Alhoewel de eerste helft gelijkopgaand was konden de lokalen toch uit lopen tot 2-0 aan de rust. Dit met doelpunten van Bau wens en Famaey. Na de rust kon Tivoli wel een paar kan sen afdwingen maar in de vuurlinie sputterde het. Daarvan profiteerden de kandidaatkampioenen om via Laureys de overdreven 3-0 cijfers te laten noteren. Witte Steen-Etna Wiel 2-3 De lokalen gingen van start met een onvolledige ploeg. Na 17 min. kon Verniers de bezoekende numerieke meerderheid uitdrukken: 1- 0. Rond het halfuur stelde Vo'n den Durpel gelijk. Twee min. voor de rust schoot De Jaegher de bezoekers weer op voorsprong: 1-2. Maar Van den Durpel zorgde terug voor evenwicht aan de 58* min. Het dient gezegd dat de bezoekende defensie han den en voeten vol had om de lokale spits aan banden te leggen. Eén min. voor inruk ken viel dan het verdikt: Cardon maakte de winning goal voor Etna Wiel. Bospark-Piror 4-2 Na amper vier min. voetbal kon Dirk Van Bocxlaer de lokalen reeds op winst schieten: 1-0. Prior verstond het zo niet en scoorde in twee min. tijds evenveel maal: 1-2. Na de rust viel er aan het Bosparkmeester- schap niet veel meer te tor nen. Van Bocxlaer maakte gelijk: 2-2. Toen schoot J.P. Vermeiren uit zijn krammen en scoorde tweemaal: 4-2. De bezoekers kregen het wel eventjes op de heupen. Scheidsrechter Temmerman toonde geel aan Van den Berghe, Andries en Van Hecke. Atlanta-Altemaïf 2-3 De bezoekers hebben een einde gesteld aan de sensa tionele comeback van Atlan ta de laatste weken. Gedu rende de eerste helft liet niets zulks vermoeden. Aan de 5* min. kon Maseele reeds achter de witte stip en scoorde in twee tijden: 1-0. Amper hervat of Joost Van Laere bracht de cijfers in evenwicht: 1-1. Nog lieten de lokalen niet af en konden via Ronny Dhondt op 2-1 ko men. Tussen de 50* en 55* min. werd het Atlantalot be zegeld. Daar zorgden Van Laere en Dirk Van Eetvelde voor: 2-3. Van toen af was het al Alternatief wat de klok sloeg. Verscheuren kreeg nog rood (twee boe kingen) terwijl de lokale Versele ook in het boekje terechtkwam. Blauwen Duiver-Jeugdhuis T74 3-2 De eerste helft stond in het teken van lokaal windvoor deel en van Peter Bonnae- rens. Nadat hij met een mooie lob 1-0 had gescoord nam hij ook het tweede doel punt voor zijn rekening. Toen hij er na de rust ook nog 3-0 van maakte leek al les in kannen en kruiken. Maar dat was zonder Stany Franckiewicz gerekend. Die bracht de bezoekers nog tot 3-2. Uitslagen Daknam-Witte Pen 1-0 Standaard-Tivoli 3-0 Atlanta-Alternaif 2-3 Bospark-Prior 4-2 Everslaar-Reinaert 2-4 Witte Steen-Etna Wiel 2-3 The Cup-Smet 2-2 Blauwe Duiver-Jeugdh. T74 3-2 Koven-De Jos 1-1 Bonaparte-Bosbie 2-0 Ruilare-Türk Gücü 4-1 Kings Erot.-Oude Schuur 1-0 Koplopers-Titanic 3-1 Klassement Eerste klasse 1. Standaard 24 37 2. Etna Wiel 24 34 3. Alternaif 24 31 4. Witte Pen 23 30 5. Smet 23 27 6. Tivoli 7. Reinaert 8. Prior 9. Everslaar 10. Daknam 11. WitteSteen 12. The Cup 13. Bospark 14. Atlanta Tweede klasse 1. De Jos 2. Juvenes 3. Koven 4. Bobijn 5. Oude Schuur 6. Bonaparte 7. KWB BI. Duiver 8. Ruilare 9. Jeugdhuis T74 10. Kings Erotica 11. Türk Gücü 12. Koplopers 13. Bosbie 14. Titanic lent 24 24 24 22 24 22 24 21 24 19 fade 23 23 17 24 15 24 15 23 41 23 39 22 32 22 27 23 27 23 24 23 22 22 22 22 17 22 16 24 16 22 15 itwi »d tart tent Isfe org Terrein: Vogelzang, Ganze- meerstraat, Rupelmonde. Programma: Vrijdag 1 april: duur der wedstrijden: 2 x 35 min. Reeks A: FC Shell-Boys - RSB Hoger Op. Aftrap: 18.30 u. Zaterdag 2 april: duur van de wedstrijden: 2 x 35 min. Reeks B: Blue Boys - De Ja ger (aftrap: 13 uur) Reeks C: Hemelaer - KWB Kruibeke (aftrap: 15 uur) Reeks D: Steendorp - Vrien denkring (aftrap: 17 uur). Zondag 3 april: duur van de wedstrijden: 2 x 35 min. Reeks 1: verliezer reeks A tegen verliezer reeks B (af trap: 10 u.) Reeks 2: verliezer reeks C tegen verliezer reeks D (af trap: 13 u.) Reeks 3: winnaar reeks A tegen winnaar reeks B (af trap: 15 u.) Reeks 4: winnaar reeks C tegen winnaar reeks D (af trap: 17 u.). Maandag 4 april: duur der wedstrijden: 2 x 35 min., be halve de finale: 2 x 45 min. Voor de 7* en 8* plaats: ver- liezer reeks 1 tegen verliea reeks 2 (aftrap om 10 uur) Voor de 5* en 6' plaats: win naar reeks 1 tegen winnafl Cl reeks 2 (aftrap om 13 uur) Voor de 3* en 4* plaats: vei öQ liezer reeks 3 tegen verlieze reeks 4 (aftrap om 15 uur) BV Voor de 1* en 2* plaats: wit naar reeks 3 tegen winnaa reeks 4 (aftrap om 17 uur). SETOK Groen-Wit - De Pluim: 2-1 d.v Groen-Wit kwam eeroi moeizaam aan de zege dat in de slotminuten lang De Smet. Een kwartier vóö #or had De Grom de ploegen oj gelijke hoogte gebracht. De Pluim had voor de rul 0r|d geskoord en verdedigde d !flj> kleine voorsprong tot in '|!*c ultieme minuut. De bezo» 'i9r kers verdienden de ned« 1,1 laag niet.

De Voorpost | 1983 | | pagina 46