Bouwmaatschappij Volkswelzijn belangrijkste diskussiepunt in Dendermondse gemeenteraad Berlaarse raad buigt zich over ontwateringsprobleem erlaarse brandweer kreeg nieuwe wagen Wie doet wat in Dendermonds schepencollege Solidariteitsaktie oud-burgemeester Lode Verdoodt Dendermonde koos OCMW-leden DIENSTBETOON VAN VOLKS VERTEGEN WOORDIGER NORBERT DE BATSELIER vanaf 1/4/83 tot en met 16/4/83: venranging voorzien - April 1983 De Voorpost -1.4.1983 - 7 I Had iedereen zich verwacht aan een ultra korte raadszitting waarbij alleen zou worden toekomst de suggestieve be- overgegaan tot de verkiezing van de OCMW-raadsleden, dan kwam men bedrogen uit. schuldigingen varen», zo suste Niet alleen werden er een aantal punten aan de dagorde toegevoegd, bovendien werd er hij, waarop het in de raadszaal icberp uitgehaald door de oppositie. Het waren vooral de nieuwe Volksunieraadsleden wcer een stuk rustiger werd. dk voor animo zorgden door enkele situaties aan te klagen. Dat leidde tot felle diskussies w>| Dender die op het nippertje geen ordinaire scheldpartijen werden. Vooral-toen de situatie van de sociale bouwmaatschappij Volkswelzijn te berde werd gebracht',^rd het ritifostil, want ?cyr OD eentndereterc olek- niemand leek happig om de bedroevende toestand van deze bouwmaatschappij te de bestemmingen van de oude janhoren. Dender. Hij bracht de voorge- Nadat burgemeester Cool le- in Grembergen gehoord dat gij liep rood aan en zei: «Ge ant- schiedenis in herinnering en ling had gegeven van de uit- al twee jaar aan het vechten woordt nog stupider dan vroe- had zelfs een voorstel van slag van de verkiezing van de zijt om toch maar fraktieleider ger». CVP-fraktieleider Van raadsbesluit klaargestoomd OCMW-leden, werd begonnen van de VU te kunnen zijn» Damme achtte dan het mo- met het verzoek dit voorstel net een advies voor verkoop riep hij uit wat natuurlijk naast ment gekomen om de gemoe- goed te keuren en het zo snel van grond aan het kerkfabriek de kwestie was. Burghgraeve deren te bedaren: «Laat in de mogelijk over te maken aan de van Sint-Gillis Mevrouw De Beul van de )pgj Volksunie merkte op dat dit punt niet kon besproken wor den zoals het betrokken raads lid, mevrouw Buyse, aan de vergadertafel zat. Die ging dan ook prompt weg waarom inter- pellant haar bezwaren kon ui len. Het stuk grond behoort lot een parkgebied dat in het (ewestplan is opgenomen. Hij moet ook tot dat gebied blij ven en mag in geen geval voor «idere doeleinden bestemd worden. Burgemeester Cool reageerde onmiddellijk: we mogen de wet niet overtreden, bijgevolg. Bij de stemming van dit punt onthield de SP zich. Kwam dan de bijgevoegde irde, waarin mevrouw De Beul weer van zich liet horen. Zij wilde meer weten over de ten die werden gehan de verschillende samen te stellen. Het werd een lange diskussie die wat uit de hand liep toen VU-fraktieleider Burghgrave ajn partijgenote bijsprong. Hij bekende ronduit dat hij op de hoogste was van de af braak geen toegevoegde pun- aan de dagorde toe te voe- Hij kon zijn collega's te|jj daarvan pas laattijdig verwitti- jen, vandaar dat er dus enkele Cten werden toegevoegd, loops herinnerde hij aan 1 las bet feit dat hij vorige keer ook vragen had gesteld en daar nog LVGjeen antwoord had gekregen m hij memoreerde: de kost- ijs van het administratief mtrum, van de gemeentelijke «Idiool te Grembergen. een [1 oodleiding met de raadsleden het stadhuis en het opstellen nn een organigram, klaarheid mtrent het al dan niet aftre- en van burgemeester Cool, lat laatste zette bij de burge- plaal^eester kwaad bloed. «Ik heb janua ind. Tijdens de jongste gemeenteraad te Dendermonde werden ook de bevoegdheden van de schepenen bekend gemaakt. Eerste schepen M. Dierick leidt de kommissie openbare werken. Daaronder vallen: materieel beheer van de stedelijke inrichtingen en goederen; wegeniswerken, reinigings dienst en rioleringen, groenaanplantingen, stedelijke begraafplaatsen, polders en waterlo pen, land- en tuinbouwbelangen, grondgebied, koördinatie van nutsvoorzieningen. Tweede schepen Hubert Maes zit de kommissie sport en kuituur voor. Feestelijkheden en openbare plechtigheden, kunstonderwijs, beheer sportakkomodaties, kermissen, foren en jaarmark ten, adviesraden en ruimtelijke ordening, bibliotheek en archiefwezen, musea, toerisme en folklore, kunstpatrimonium en jumelages zijn de zaken die hij zal beheren. Voor derde schepen Alfons Hermans zijn welzijnszorg, algemene tewerkstelling, ekonomische expan sie en de openbare veiligheid de aandachtspunten. Hij leidt de kommissie brandweer en openbare veiligheid. Vierde schepen Marcel Borms leidt de kommissie van financiën. Hij is bevoegd voor de financiële kontrole over alle stedelijke instellingen en goederen, de begrotingen en de rekeningen, belastingen, retributies, standgelden, verhuringen, toela gen, zitpenningen en verzekeringen, toezicht financieel beheer OCMW en kerkfabrieken, openbaar entrepot en de leningen. Patrick Meulebroek, vijfde schepen en verantwoordelijk voor het onderwijs en de jeugd, krijgt de inrichting van het stedelijk lager en basisonder wijs, het onderwijzend personeel en ook de ontwikkelingssamenwerking onder zijn verantwoordelijkheid. Voor zesde schepen Thérèse Van Gucht, die de kommissie gezin en leefmilieu leidt, zijn huisvesting, volksgezondheid, sociale aangelegenheden en gezinspoli tiek de verantwoordelijkheden. Zevende schepen Patrick Van Cauteren is voorzitter van de kommissie middenstand en openbaar ambt. Dat wil zeggen dat alles wat personeelsbeleid, sociale dienst personeel, middenstand, openbare markten en nijverheid tot zijn bevoegd heid behoort. Vanuit de Volksunie merkte mevrouw De Beul op dat er toch wat verkeerd is aan dat lijstje. Ze wilde de kriteria kennen die men had aangewend om deze bevoegdheden samen te brengen zoals ze ook de namen van de kommissies liever gewijzigd zag. Ze merkte op dat onder meer leefmilieu terug te vinden is in verschillende kommissies, dat er een onderscheid wordt gemaakt tussen welzijnszorg en volksgezondheid, wie is er verantwoor delijk voor de monumentenzorg en het bejaardenbeleid bij welke schepen hoort dat is het hele jeugdbeleid bij de schepen van onderwijs en jeugd, hoe zit het met de afvaardiging van het schepencollege bij het OCMW? Kortom er is weinig logika te vinden in deze bevoegdheden aldus mevrouw De Beul. SP fraktieleider De Batsclier vindt de naamveran dering niet zo belangrijk. Wel wil hij weten hoeveel raadsleden deel zullen uitmaken van de kommissies en hoe de verschillende frakties daarin zullen vertegenwoordigd zijn. Burge meester Cool kan daar onmiddellijk op antwoorden: de SP krijgt 2 kommissieleden, de Volksunie 1 lid, de PW 2 en de CVP 5. Volgens De Batselier moet de SP er 2,5 hebben per kommissie «maar kan men moeilijk iemand middendoor snijden». Hij stelt voor alternatief 2 en 3 leden voor de SP te voorzien, voorstel dat het schepencollege in overweging zal Burgemeester Cool geeft ook nog antwoord op een aantal andere vragen: de dienst 900 behoort bij de brandweer, het personeel bij schepen Van Cauteren, met uitzondering van de politie en de bejaarden ressorteren onder welzijnszorg. Patrick Meulebroeck stelt mevrouw De Beul gerust door te zeggen dat hij verantwoordelijk is voor het hele jeugdbeleid. betrokken diensten. Het be sluit luidt als volgt: De Vlaam se Exekutieve voor te stellen de Oude Dender te Dender monde definitief te klasseren als landschap, ter illustratie van de middeleeuwse bloei van een stad gelegen aan de sa menloop van Dender en Schel de, waarbij prioritair het be houd van het open water wordt voorzien; de Vlaamse Execu tieve voor te stellen goedkeu ring te verlenen aan het door het Ministerie van Openbare Werken opgemaakte vooront werp dat voorziet in de verbin ding tussen de Oude en de Nieuwe Dender te Dender monde om zodoende de Oude Dender toegankelijk te maken voor de pleziervaart en andere toeristische en rekreatieve doeleinden; een afschrift te sturen van dit besluit aan al de leden van de Vlaamse Execu tieve. Volksvertegenwoordiger Verr berckmoes (PW) kwam hier tussenbeide en zei dat hij van de geruchten waarover Wil- lems het had, nog niet heeft gehoord. Wel wist hij dat er momenteel een technische moeilijkheid is aan de dam tussen de oude en de nieuwe Dender en dat het precies dit probleem is dat de plannen tegenhoud. Eens die moeilijk heid opgelost kan men begin nen denken aan het klasse- ringsbesluit. Hij vroeg nu geen stelling te willen innemen, maar dat iedere partij bij de bevoegde minister er zou op aandringen om toch werk te maken van het bestemmings plan. Volksvertegenwoordiger De Batselier (SP) maakte zich zorgen over het dossier. Het is Het belangrijkste punt op de jongste raadszitting te Berlare was ongetwijfeld de ontwateringswerken Zele- Donkmeer, beter gekend onder de naam projekt Belgro- ma. Tijdens de raadszitting van februari van dit jaar keurde de Zeelse gemeenteraad dit projekt goed. Het projekt heeft de ontwatering van het zuidelijk gedeelte van Zele op het oog (de wijken Huivelde, Hansevelde, Velde ken, Havermaet, Meerskant en Kamershoek). Men wil tot deze ontwatering komen door het bouwen van een pomp station ofwel door het keren van de huidige loop van de Bovenvaart via Berlare Broek en van daaruit naar het Donkmeer. Schepen van openbare werken Rene Vanhove zei tijdens de raadszitting daarover het vol gende: «Gezien de slechte staat van de pompstations Schuitjen en Sluis te Berlare zou het verantwoord zijn dat de versie wordt aanvaard een nieuw pompstation te bouwen dat met een persleiding het water uit Berlare Broek naar het Donkmeer zou pompen. Hierbij zou het oppervlakte water van de gemeente Zele in Berlare Broek worden ge pompt langs de Bovenvaart die in verbinding staat met de 5.044.920 fr. voor Zele en 8.206.925 fr. voor Berlare. De hogere kosten voor Berlare spruiten voort uit de bouw van een persleiding onder de Donklaan. Wat de subsidiëring betreft deelt schepen Vanhove mee dat de staat voor de pompge- malen 60% betoelaging voor ziet, voor het bouwkundig deel is 100%. De Berlaarse raad besloot zoals de Zeelse ge meenteraad dan ook de aanbe steding van dit projekt eenpa rig goed te keuren. w*L het i srgemeester V an Sande van Berlare overhandigde aan el li| Ie fiere brandweerkommendant Robert Bonnaerens ty- 'fen lens een korte plechtigheid de sleutels van een nieuwe kind lagen Voor de brandweer. Het gaat om een Mercedes 508 airw l'*esc' d'e a's materieelwagen zal worden ingezet. ■d we "el 'le'e brandweerteam was op deze plechtigheid aanwe- jcorj fc* Voor een keer niet in werkkledij, maar in gala- vcrkii Oiform. Urak Ure reuzen reus reeds een levensge- :'cn>e hele plechtigheid kreeg een zellin had uitgekozen en daar- elmS eestelijk en ook kleurrijk tint- mee fier als een pauw vanuit -e J® Zoals men allicht weet had de brandweerkazerne naar het Ee™ [brandweer zich bij de opc- gemeentehuis opstapte. Hand ree van het nieuwe brand- in hand, zoals dat van een terarsenaal vorig jaar, een verliefd koppel mag verwacht 'cn eus aangeschaft Die werd nu worden. Konsternatic alom, ve? :doopt in aanwezigheid van want dit was helemaal niet in n, ilrijke notabelen van de ge- het scenario voorzien en bo- !>Z^nsi Ieentc Maar groot was de vendien, voor de reuzin was er ttrassing toen bleek dat de ook geen doopakte voor handen. Schepen Rene Vanhove die de oorkonde van de doop voorlas, zat meteen lelijk in nesten. Geen woord, geen letter stond erin geschreven over de «reus achtige» dame die aan de zijde van de brandweerreus niet meer was weg te slaan. Wel kreeg meter, mevrouw Van Sande. evenals peter Robert Bonnarens het vriendelijk maar dringend verzoek mee erover te waken dat reus «Ro bert» zich niet op het slechte pad zou begeven, zich niet dronken op de openbare weg zou bevinden en zich al even min zou inlaten met het spui ten van water. Verder zei sche pen Vanhove dat reus Robert A« mre. Burgemeester Willy Van Sande overhandigt aan brandweer /cn, J! harens de sleutels van de nieuwe wagen (jj) kommandanl worde» spel in het bevolkingsregister onder deze naam zou worden vermeld. Brandweerkommandant Bon naerens drukte zijn dank uit aan allen die ertoe bijgedragen hadden om de aanschaf van deze nieuwe brandweerwagen mogelijk te maken. Ook zij die het feest hadden opgezet wer den in de hulde betrokken. Zoals ook zijn dank ging naar de plaatselijke handelaars die maar liefst 50 kilogram doop suiker ter beschikking hadden gesteld voor de doopplechtig heid. Burgemeester Van Sande dankte op zijn beurt het brand weerkorps dat zijn taak nauw gezet vervult. Hij bracht in herinnering dat dezelfde brandweerlui tien jaar geleden ook op het gemeentehuis wer den ontvangen om een nieuwe wagen in ontvangst te nemen. «Maar die is nu afgeschreven.» aldus de burgemeester die ook zei dat het brandweerkorps er een erezaak van maakt zichzelf financieel te beredderen, ook al moet daar zeer veel voor gedaan worden. Burgemeester Van Sande had speciaal woordje van dank voor kommandant Robert Bonnaerens die steeds de goe de geest in het korps heeft weten te houden zoals dat van een goed leider mag worden verwacht. (ij) Berlare. Noël De Backer werd aangeduid op de laatste zitting van de gemeenteraad tot dienstdoend bevelhebber van het vrijwillig brandweerkorps van Berlare (jj) Schelde. Bij laag tij zou het water uit het Broek van Berla re (dat er wordt ingepompt via het station Schuitjen) in de Schelde worden afgevoerd. Dat komt in korte bewoordin gen neer op een omkeer van de waterloop». De kostenraming van deze werken beloopt in de miljoe nen. Om u een idee te geven: 28.325.000 fr. voor het elek trisch mechanisch gedeelte (pompen cn dergelijke) waar bij 16.180.000 fr. voor de reke ning van de gemeente Zele en 12.145.000 fr. voor Berlare; voor het bouwkundig gedeelte is er een bedrag van 32.284.155 fr. voorzien waarvan 17.021.655 fr. voor Zele en 15.262.500 fr. voor Berlare. Dan zijn er nog bijkomende kosten ten bedrage van 13.251.251 fr. waarvan hrlare. De Berlaarse brandweerlui hebben een nieuwe wagen. Bovendien lieten ze ook reus dopen en verscheen er onverwacht een reuzin ten tonele (jj) Dat oud-burgemeester van Essene en gewezen eerste schepen van Affligem Lode Verdoodt steeds ten dienste stond van zijn evenmens hoeft geen betoog. Wie hem kent is daar van overtuigd. Sinds anderhalf jaar dwingt zijn gezondheidstoestand hem echter in eerder penibele omstandigheden tot volledige inaktiviteit. een toestand waaraan hij uiteraard als bedrij vig man lak heeft. Na gedurende weken gevochten te hebben met de moed der wanhoop voor zijn leven, is hij thans met een nooit geziene moed doende aan zijn fysische revalidatie. Zijn eigen gezegde dat «onkruid niet vergaat» indachtig doch tevens beseffend dat hij daadwerkelijke hulp nodig heeft, wordt een solidariteitsaktie ten zijnen voordele, als efficiënte steun, georganiseerd. Jozef Nevens, Georges Schelfhout, Robert Zonnekein en Michel Walschap nodigen U dan óok uit tot een eetfestijn in zaal «Ons Huis» te Essene, Lombeekstraat, en zulks op zaterdag 9 april vanaf 18 u., zondag 10 en maandag 11 telkens vanaf 12 u. Bij die gelegenheid wordt tevens een tombola georgani seerd waarvoor eventuele prijzen zeer welkom zijn bij Robert Zonnekein, Bocht 119 te Essene. Is U in de onmogelijkheid te komen doch wil U meedoen met de aktie dan kan U een bijdrage storten op rekening nr. 035-002 5355-79 van «Solidariteitsaktie Lode Ver doodt», Essene. ^H Vragen over werken SP-woordvoerder Marc Van Gijseghem vroeg aan schepen van openbare werken Rene Vanhove wat er in feite alle maal waar was over de geruch ten die de ronde deden om trent de buurtvergaderingen die hadden plaats gehad op de Damweg te Berlare. Die ver gaderingen hadden betrekking op de werken aan de baan Berlare-Zele, via Schuitjen en Kamershoek. Er bleken reeds twee vergaderingen te zijn ge weest en daarop werden een aantal konkrete vragen gesteiu naar het uitzicht van de weg, de riolering, de voet- en fiets paden en een vluchtheuvel aan de Bareel. Natuurlijk ook naar de kosten voor de verschillen de eigenaars. Schepen Vanho ve voegde eraan toe dat er nog een laatste vergadering aan dit probleem zou worden gewijd waarop hij meteen de vragen steller uitnodigde die bij te wonen. Hij verzekerde ook dat het schepencollege zich met alle aandacht aan deze zaak zou wijden. Nieuwe bevelhebber bfj de brandweer In geheime zitting stond ook de bevordering tot onderluite nant bij het vrijwillig brand weerkorps. Noel De Backer en Remi Van Acoleyen werden benoemd en zullen deze funk- tie per 1 mei aanvatten. Een van de twee moest ook brandweerkommandant Ro bert Bonnarens opvolgen die per 1 juli met pensioen gaat. Noel De Backer haalde het op Remi Van Acoleyen Hij wordt de dienstdoende bevel hebber van de Berlaarse brandweer. Gilbert Goossens werd tijdens diezelfde geheime zitting bevorderd tot be- stuurschef. Hij was onderbu reauchef. Jozef Goris werd be vorderd tot onderbureauchef. Hij was tot dusver opsteller. Tijdens de jongste raadsvergaering te Dendermonde werd overgegaan tot de aanduiding van de leden van het Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Werk. Dat zijn er in Dendermonde elf. Verkozen werden: mevrouw Mariette Buyse met als opvolger André Mertens, de heer Jan Lenssens met als opvolger Leon Bomhals, de heer Jan Mannaert met als opvolger Louis Buyst, de heer Pierre Cleemput met als opvolger André Van Accoleyen, de heer Arthur Cool met als opvolger Louis Cooreman, de heer Freddy Mechant met als opvolgers Monique Buydts en Petrus Pharizeau, de heer Paul Van Damme met als opvolgers Victorinne Budts, Patrick Jassogneen Willy Willems, de heer Roger Caudron met als opvolgers Freddy De Man en Jerry Monsieur; de heer Eddy Gerlo met als opvolgers Egidius Bogaert en Eddy De Munter; de heer Theo Janssens met als opvolgers Marleen Cleemput en Jan Dauwe, de heer Victor Delcart met als opvolger Willy Bonnarens. Werden niet verkozen: mevrouw Monique Buydts, Petrus Pharizeau en Willy Bonnarens. immers niet zo eenvoudig om een klassering door te duwen zei hij. Volgens hem deed men er goed aan een beslissing te stemmen en bij de Vlaamse Raad aan te dringen op een snelle behandeling van het dossier. Maar schepen Maes zei dat de stad geen kennis heeft van bestaande plannen die op de ministeries van open bare Werken en Kuituur zou den cirkuleren. Hij wil eerst die plannen opvragen, ze gron~ dig in de kommissie bespreken en dan pas de motie stemmen. Het wordt een eindeloos ge sprek over stemmen en niet- stemmen, over eerst plannen opvragen en niet opvragen maar dadelijk handelen. Uit eindelijk legt men zich neer bij de woorden van schepen Maes. Volkswelzijn Tweede heet hangijzer dat door VU-raadslid Ferdy Wil lems op tafel wordt gegooid is de weinig schitterende situatie van de sociale bouwmaat schappij Volkswelzijn. Die bouwmaatschappij, aldus Wil lems treedt nogal wat wetten met de voeten. Zo werd op een onwettige wijze de huurprijs verhoogd, zijn de kosten van de dienstverlening onbetaal baar en houdt men er nogal eigenaardig praktijken op na. Bovendien zijn een flink deel van de huurgelden niet geïnd en kampt de maatschappij met een zeer groot verlies. Hij staaft zijn tussenkomst aan de hand van een heleboel cijfers en gegevens om vernietigend te eindigen: Volkswelzijn heeft jarenlang een ware expansie drift kunnen botvieren. Er kon niet genoeg gebouwd worden. De leidinggevende beheerder waren ook politieke kopstuk ken van de meerderheid. Maar Volkswelzijn bouwde «toe komstige krotten» en zit nu -lelijk in nesten. De Nationale Maatschappij voor Huisvesting heeft de raad van beheer van de bouwmaatschappij 'slecht beheer' in de schoenen gescho ven. Het zijn allemaal dingen die niet door de beugel kun nen, aldus Willems. Norbert De Batselier (SP) pik te daarop in en zei dat het niet de eerste maal is dat Volkswel zijn de gemeenteraad haalt. Er zijn daar inderdaad nogal wat scheve situaties. Hij heeft die ook meegedeeld aan de Natio nale Maatschappij voor de Huisvesting waarin hij ook de klachten van de huurders uit eenzet. Het grootste probleem is inderdaad de berekening van de diensten. Hij heeft het over een gekumuleerd verlies van 45 miljoen waaruit men zonder meer mag afleiden dat de maatschappij alles behalve goed werd beheerd. Hij stelde voor om een kommissie ad hoe op te richten bestaande uit de verschillende belangengroepen om een en ander op punt te stellen. Onder meer het uit voeren van herstellingen daar waar nodig op kosten van Volkswelzijn, het plaatsen van individuele thermostaten, de gelijk financieel beleid, en nog enkele andere. Hij beschuldig de de zaakvoerder van en dic tatoriaal beleid. «Deze bedien de van de stad is ook nog zaakvoerder van de bouw maatschappij, wat neerkomt op kumuul», aldus De Batse lier die eraan toevoegde dat Volkswelzijn nog enkele dure projekten op stapel heeft staan, die financieel zeker nog hun weerslag zullen hebben. Schepen Maes die enkele maanden voorzitter is geweest van de maatschappij maar zijn ontslag heeft gegeven, rea geerde. Hij moest toegeven dat er inderdaad wat verkeerd gaat. Maar men mag de zaken ook niet eenzijdig voorstellen. Wat de huurprijs betreft, die werd inderdaad eerst op 5.000 fr. bepaald. Maar toen men de kosten had bereken, bleek dat men die moest optrekken tot 7.000 fr. In de wijk Blauwe Steen zijn er een aantal techni sche problemen en in de wijk Wasteyne heeft men allicht de grote fout gemaakt de dienst verlening te laag te ramen. Dat zorgt nu voor de nodige pro blemen. Over de uit te voeren herstellingen is er nog altijd een diskussie mogelijk. Hij stelde voor eerst eens te gaan praten met de vertegenwoordi gers van de raad van beheer en al de opmerkingen op een ob jectieve wijze te verwoorden. Dat was niet naar de zin van Willems die zeer in het kort nog eens de eesentiële punten van zijn tussenkomst her haalde. Vrijdag 1.4.83: 10 uur - 12 uur: Bond Moyson - Dender monde Zaterdag 2.4.83:10.30 uur -11 uur: Grembergen - café 't Ros Beiaard 11 uur - 12 uur: Sint-Gillis - café 't Potterken Vanaf 1.4.83 tot en met 16.4.1983 vervanging voorzien Maandag 4.4.83: 7.30 uur - 18.30 uur: Zele - Volkshuis Dinsdag 5.4.83: 18 uur - 18.30 uur: Berlare - Volkshuis 18.45 uur - 19.15 uur: Hamme - Volkshuis Vrijdag 8.4.83 10 uur - 12 uur: Bond Moyson - Dender monde Zaterdag 9.4.83: 9.30 uur - 10.15 uur: Buggenhout - Brouwershuis 10.20 uur - 11 uur: Baasrode - Volkshuis 11 uur - 12 uur: Sint-Gillis - café 't Potterken Maandag 11.4.83: 17.30 uur - 18 uur: Wichelen - Volks huis 18.15 uur - 18.45 uur: Wetteren - café 't Geheim Dinsdag 12.4.83: 18 uur - 18.30 uur: Waasmunster - Bond Moyson 18.45 uur - 19.15 uur: Hamme - Volkshuis Vrijdag 15.4.83: 10 uur - 12 uur: Bond Moyson - Dendermonde Zaterdag 16.4.83: 10.30 uur - 11 uur: Lebbeke Denderbelle - Volkshuis 11 uur - 12 uur: Sint-Gillis - café 't Potterken Maandag 18.4.83: geen dienstbetoon Dinsdag 19.4.83: 18 uur -18.30 uur: Berlare - Volkshuis 18.45 uur - 19.15 uur: Hamme - Volkshuis Vrijdag 22.4.83: 10 uur - 12 uur: Bond Moyson - Dendermonde Zaterdag 23.4.83: 10 uur - 10.30 uur: Appels - Volkshuis 10.30 uur - 11 uur: Oudegem - Volkshuis 11 uur - 12 uur: Sint-Gillis - café 't Potterken Maandag 25.4.83: 17.30 uur - 18 uur: Kalken - Volkshuis 18.15 uur - 18.45 uur: Wetteren - café 't Gëheim Dinsdag 26.4.83: 18.45 uur - 19.15 uur: Hamme - Volkshuis Vrijdag 29.4.83 zaterdag 30.4.83: Geen dienstbetoon

De Voorpost | 1983 | | pagina 7