Wilskracht Gijzegem wint tiende paastornooi van Sparta Buggenhout (Van Gauteren wint toptreffen srwijl Van Damme moet afhaken Eendracht Aalst organlzeert 21' Lentetornooi voor juniors 1 EBmrv« SEBSCYSr Paastornooi te Buggenhout. De knapen van Sparta Buggenhout (c) Paastornooi te Buggenhout. De knapen van Eendracht Opstal (c) Vijfhonderd toeschouwers kwamen een kijkje nemen VOETBAL De Voorpost - 8.4.1983 - 33 tiende paastornooi voor knapen, georganiseerd door het jeugdkomitee van Sparta Buggenhout, is uitgegroeid tot een sukses. Bijna vijfhonderd ingangs kaartjes werden tijdens de tweedaagse van de hand gedaan. Winnaar van het tiende paastornooi werden de knapen van Wilskracht Gijzegem. Tijdens de finalewedstrijd tegen hun leeftijdsgenoten van Sparta Buggenhout bleken ze doorlopend de dominerende partij. Tot een overwinning konden zij het evenwel niet brengen. Daarvoor waren er penalty's nodig. De Spartaknapen eindigden eervol op de tweede plaats. De knapen van Hoger Op Merchtem en Eendracht Opstal eindigden respektievelijk derde en vierde. Schiftingen Toch lieten de klein-Braban- strijd een definitieve won ders op technisch vlak geen ding geven. Bij het nemen Opstal - Bornem 1-0 onaardige indruk. Aan af- van strafschoppen toonde In een eerste treffen met het werkin9 ontbrak het hen Opstal zich iets preciezer klein-Brabantse Bomem ev®nwel. Dank zij een afge- (4-3) kwam Eendracht Opstal als weken 1x31 kon Erwin Morret Opstal. Erwin Verheyden, overwinnaar naar voren. in de ,weede helft de wed" Marc Van Malder, Gert Hey- mans, Ronny Vermeir, Peter Van Den Steen, Emmy Leemans, Dirk Van Damme, Dirk De Backer, Erwin Mor ret, Nico Cooreman, Mario Joos en Kurt Asselman. Malderen - Buggen hout 0-3 Sparta Buggenhout won af getekend tegen zijn eerste opponent. Het kwam al na drie minuten tot scoren langs Marc Saerens. Later in de match zou deze voet baller zich nog laten gelden toen hij auteur werd van een derde doelpunt en gaf met een aan Malderen de defini tieve uppercut. Voordien scoorde Ortwin Moyson. De strafschoppen leverden een resultaat van 2-4 op in het voordeel van Sparta. Buggenhout. Alain Muys- hondt, Gerry Maes, Gunter Lemmens, Jan Verscheuren, Hans Van Hamme, Koen- raad Verhulst, Marc Sae rens, Mario Van Der Stap pen, Ortwin Moyson, Alex Van Boxelaere, Geert Van Den Driessche, Danny Van Boxelaere, Dirk Cassier, Dirk Coppens. Opstal - Gijzegem 0-3 Eendracht Opstal heeft maar zelden een vuist kun nen maken tegen Wils kracht uit Gijzegem. Al na vier minuten opende Dirk De Wolf de score. Zes minuten later volgde Ivan Keymeu- len zijn voorbeeld. Opstal poogde nog wel te reageren, maar ondervond bestendig dat het met een sterke tegenstander te maken had. Toen na twintig minuten Rik Van Espen doelman Verhey den een derde keer ver sloeg, waren de Eendrach- ters eraan voor hun moeite (strafschoppen 3-3). Gijzegem. Geert Van Bie- sen. Rik Van Espen, Yves De Wolf, Danny Robberecht, Patrick De Mol, Gunter De Coster, Ivan Keymeulen, Ro- main Schollart, Alain Gry- solle. Dirk De Wolf, Philippe Van Medegael. Carlos Gry- solle, Guy Keymeulen. K.A.V.D. - Merchtem 0-3 Hoger Op Merchtem was doorlopend de betere ploeg. Toch hield Dendermonde tot aan de rust nog vrij goed stand. Drie doelpunten na de hervatting deden de deur dicht voor de paarsblau- wen. In de strafschoppen toonde Merchtem zich ook sterker. 2-5 K.A.V.D. Philippe Baert, Sven Standaert, Olivier Ab- beloos, Steve Teirlinck, Wim Van Damme, Jurgen Roelandt, Ultrick De Bilde, Rik Janssens, Laurens Leys, Sven Robberecht, Patrick De Kinder, Wim Smekens, Christophe De Lathouwer, Johnny Smekens. Bomem - Londerzeel 1-1 Wedstrijd met wisselende kansen en doelpunten die tijdens de eerste helft tot stand kwamen. Bij het ne men van strafschoppen won Londerzeel (3-4). Buggenhout - Merch tem 5-1 De Spartanen hielden schietoefening tegen hun Brabantse buren. Al na drie minuten plaatste Geert Van Den Driessche zich achter het kanon. Hoger op sloeg nog wel even terug. Dat was niet naar de zin van de Bug- genhoutse knapen, die van dan af een bestendig over wicht afdwongen. Van Den Driessche maakte er 2-1 van. Later volgden Ortwin Moyson en Alex Van Boxelaere zijn voorbeeld. Geert Van Den Driessche zelf rondde de zaak af met een vijfde treffer. Ook in het trappen van penalty's toon de Buggenhout zich sterker (5-3). Malderen - K.A.V.D. Q-l De Dendermondse knapen kwamen tegen Malderen na zeventien minuten op winst via Laurens Leys. Overigens noteerden we langs beide kanten enkele doelkansen, Dendermonde kwam wel nog het dichts bij een twee de treffer. In het nemen van strafschoppen nam paars blauw er net één meer voor zijn rekening (2-3) Londerzeel - Gijzegem 0-1 Gelijkopgaande wedstrijd van beide ploegen. Wilskracht Gijzegem kwam kort na de hervatting op voorsprong langs Dirk De Wolf. Dat doelpunt zou uit eindelijk beslissend zijn. Ook bij het trappen van pe nalty's leek Wilskracht Gij zegem preciezer. (2-4). F.C. Malderen - Merchtem 0-0 Geen doelpunten en ook weinig doelkansen in deze middelmatige partij waarbij uiteindelijk de strafschop pen al evenmin uitsluiting geven (4-4). Bornem - Gijzegem 3-2 Wilskracht Gijzegem moest in het begin van de match het meesterschap van de be zoekers ondergaan die trou wens ook tot scoren kwa men. Na de hervatting bracht Dirk De Wolf zijn ploeg op gelijke hoogte. Bor nem kwam vervolgens nog twee keer tot scoren. Dirk De Wolf lukte in de slotminuten een tweede Gijzegems doel punt. Ook in de strafschop pen won Bornem (4-3). Buggenhout - KAVD 5-0 De Dendermondse paars- blauwen werden door de Spartanen als het ware op hun speelhelft teruggedron gen. Na elf minuten opende De Aalsterse tweede nationaler organizeert van dins dag 26 april tot en met dinsdag 17 mei in het P. Cornelisstadion, Bredestraat te Aalst, zijn 21* lente- tornooi voor juniors. Volgend programma werd vast gelegd: Dinsdag 26 april 1983 19 uur: E. Aalst - Jong Lede 20.30 uur: K.AA. Gent - R.W.D. Molenbeek Dinsdag 3 mei 1983 19 uur: E. Aalst - S.K. Beveren 20.30 uur: R.W.D. Molenbeek - R.S.C. Anderlecht Dinsdag 10 mei 1983 19 uur: S.K. Beveren - V.C. Jonge Lede 20.30 uur: R.S.C. Anderlecht - K.A.A. Gent Dinsdag 17 mei 1983 19 uur: finale voor de 3* en 4* plaats. 20.30 uur: finale voor 1* en 2* plaats. Paastornooi te Buggenhout: Alex Van Boxelaere de sco re. Geert Van Driessche ver dubbelde net op het kwar tier. In de tweede helft nam de Buggenhoutse zege ver der vaste vorm aan met doelpunten van Alex Van Boxelaer en twee treffers van Dirk Coppens. Sparta won ook in de strafschoppen (5-3). Opstal - Londerzeel 2-0 De Opstalse knapen waren doorlopend in de meerder heid. Na vier minuten open de Dirk De Backer de stand. Opstal was hierdoor nog sterker aangemoedigd. Na de hervatting verdubbelde Erwin Morret geenszins on verdiend de cijfers. Bij het nemen van strafschoppen moesten de Opstalknapen evenwel het onderspit del ven (3-4). Vijfde en zesde plaats KAVD - Bornem 0-5 De Dendermondse knapen moesten tegen de klein Bra banders bestendig het on derspit delven. Aan de rust was het Dendermondse lot Deze Gijzegemse knapen wonnen het tornooi (c) al bezegeld. (0-3). Na de her- den. Sparta kwam nochtans vatting kwamen de Bornem- het eerst op voorsprong en naars nog twee keer tot dit langs Geert Van Den scoren. Driessche (12 min.). Derde en vierde Wilskracht Gijzegem liet het daarbij niet en trok plaats Opstal - Merchtem 0-1 Eendracht Opstal had tegen Hoger Op Merchtem wel enigszins pech. Het wed strijdbeeld verliep door- stendig ten aanval. In de slotminuten kwam het, dank zij een owngoal op gelijke hoogte. Bij Sparta Buggen hout hadden intussen twee spelers het terrein moeten verlaten. Hans Van Hamme, gaans evenwichtig, maar toch kwanten de Brabanders vcm hel dat h" na twaalf minuten op voor last had van een teenkwets uur en Gunther Lemmens vt j j uui on uuiiiiim udiiiuieiis sprong. Na de rust poogden j i iu die ©en bal in het gezicht dLr aa„° d^cUerstand. en al 'e Een soliede Merchtemse de- fensie kon evenwel op geen na P van enkele tekortkoming worden betrapt. Finale Buggenhout - Gijze gem 1-1 Als slot van het tiende paas tornooi kwamen Sparta Bug genhout en Wilskracht Gij zegem tegen mekaar in de strijd. Het werd een span nend treffen waarin de be zoekers meestal toch het wedstrijdbeeld domineer- en verlies moesten beslis sen was er spanning te over. Wilskracht Gijzegem won tenslotte met 2-4 cijfers en mocht daarna het ereplak- ket in ontvangst nemen. Meteen viel het doek over een in alle lijnen geslaagd paastornooi. We danken langs deze weg ook de h. Jozef Biesemans die ons be reidwillig alle informatie ter beschikking heeft gesteld. E.D.M. -4 nog 4 speeldagen voor I» boeg wordt het kransje mdidaten op de titel uitga and. Van Cauteren omzeilt p klip Deprouw en met nog ki wedstrijd minder dan de mcurrenten groeien de ti- •lkansen. Oud en Nieuw arentegen is virtueel uit- «chakeld door de neder ig tegen De Leenheer in w* inhaalmatch, terwijl deze ■natste ploeg zich opnieuw inineldt. Theoretisch blij- m de eerste vijf nog kandi- .tat, doch praktisch denken W dat de strijd zich beperkt P' Van Cauteren en Coppie- Van Cauteren speelt pg tegen Telelec, Rom- PUt, Van Damme, Ness en Heirman. Coppieters speelt 0-1, 1-1, 3-1, 5-2. Rombaut: M. Van De Velde nog tegen Rombaut, De- Coppieters: E. De Graef 2, J. en P. Van De Velde 5, en L. prouw. Ness en Neyt. De Bogaert, K. Poppe en H. De Maes. Leenheer speelt nog tegen Graef. Ness, Neyt, Vehent en De De Bisschop: H. Herrebaut Balans. Een gelijklopend en L. Poppe. programma dus voor beide Arsenal 11 eerste, waar Van Cauteren De Balans 3 misschien het voordeel 2-0 4-1 8-2 11-3 Arsenal: E. Kesteleyn 5, P. Poppe 3, D. Everaert 2, G. Poppe. De Balans: P. Herwege 2, L. heeft nog een inhaalmatch te moeten spelen. Ingeval de beide gelijk eindigen, heeft momenteel Van Caute- JÊ I ren meer gewonnen wed- VanTvemaet strijden. De Leenheer heeft het gemakkelijkste pro- gramma doch mooi er op hopen dat nr. 1 of 2 een 8' 3"10, 7-11 steek laat vallen. Coppieters 5 De Bisschop 2 Heirman Rombaut Heirman: D. De Vleeschou- wer 4, L. Van Doorselaere 2, A. De Waele. De Leenheer 13 't Sloeberke 1 1-0, 5-0, 9-0, 13-1. De Leenheer: Christiaens J.P. 6, A. Van Der Burgt 3, M. Dauwe 2, L. Van den Broeck en F. Jacobs. 't Sloeberke: D. Ost. Deprouw 3 Van Cauteren 4 0-1, 1-1, 2-4, 3-4. Deprouw: P. Meirsman, P. Abbeel en C. De Waele. Van Cauteren: G. Goossens 2, P. Van Driessche en E. De Witte. Minivoetbal te Zele. De finale van het veteranentornooi gespeeld tussen Oud en Nieuw en de familie Christiaens eindigde op 5-1. (gvw) Zeelse minivoetbalkompetitie Telelec 1 Ness 6 0-2, 0-3, 1-3, 1-6. Telelec: M. Van Praet. Ness: D. Van Der Strick 2, J. Fierens 2, P. De Maesschalk en M. Verhulst. Chantant 5 Neyt 1 0-0, 1-0, 3-1, 5-1. Chantant: Ruzzo S. 2, Op- dorp, Malin, Viola. Neyt: A. Christiaens. Klodde 4 Vehent 3 2-2, 3-2, 3-2, 4-3. Klodde: V. De Smedt 2, P. Bracke en F. Raemdonck. Vehent: D. Van Mele 3. Inhaalmatcht: Oud en Nieuw 3 De Leenheer 10 1-3, 1-6, 2-9, 3-10. Oud en Nieuw: P. De Waele, M. De Beule en E. D"Hol- lander. Klassement 1. Van Cauteren 2. Coppieters 3. De Leenheer 4. Van Damme 5. Deprouw 6. Ness 7. Arsenal 8. Neyt 9. Vehent 10. Heirman 11. Rombaut 12. Klodde 13. De Bisschop 14. Chantant 15. De Balans 16. Telelec 17. 't Sloeberke 27-46 28-46 28-45 28-43 29-42 28-35 28-34 28-34 28-28 27-27 29-26 29-24 28-16 28-12 29- 8 28- 6 28- 3 te Zele. Ook de veteranen van Arsenal (staand) en Black Label speelden mee in de troosting. Arsenal won w) Veteranenreeks De strijd om de tweede plaats zet zich verder en slaat nu weer om in het voordeel van Vemeirt. De derde hond die met het been kan gaan lopen is nog De Leênheer: R. Vercauteren steeds V S O - doch, daar" 5. M. Dauwe 2. W. De Schrij- over moet op de laatste ver A. Van Der Burght en J. speeldag gewonnen worden Daman. en moe,en bekte andere ploegen verliezen. Het klas sement bevat tevens een rechtzetting: Gemeenteper- soneel had twee punten te veel gekregen enkele weken geleden. De Bruyne 4 Van Damme 3 2-0, 3-1, 4-2, 4-3. De Bruyne: P. Meirsman 2, L. Poppe en E. Tranoy. Van Damme: M. Van Dam me, E. De Varé en H. De Rijcke. V.S.O. 5 Ebes 3 0-2, 2-3, 3-3, 5-3, V.S.O.E. Verberckmoes 4, en Van Praet. Ebes: P. Van De Velde 2 en G. Veekman. Voor ontwerpers van geïnte greerde schakelingen is sinds een paar jaar het tijdperk van de «verv large scale integra tion» aangebroken. Dit bete kent een chip van standaard afmetingen 5, dat 10.000 logi sche poorten kan bevatten. Nu is er een «integrated Schottky Gemeentepersoneel 3 Vemeirt 5 1-1, 2-2, 2-3, 3-5 Gemeentepersoneel: T. Col- lewaert, A. Degrijse en R. Van Driessche. Vermeirt: H. Heirman, R. Poppe en E. Heirman 3. Klassement Op één speeldag voor het einde. 1De Bruyne 24-47 2. Verneirt 23-24 3. Gemeentepersoneel 23-23 4. V.S.O. 23-22 5. Van Damme 23-19 6. Telelec 23-19 7. Ebes 23- 8 Logic» op de markt gebracht door Philips waarmee het mo gelijk is om met de gangbare produktieprocessen chips te maken die een hoge pakkings dichtheid van de logische scha kelingen en een grote snelheid paren aan een voldoend lage warmte-ontwikkeling.

De Voorpost | 1983 | | pagina 33