Scholieren laureaat in!< Alle favi nog in ïsrfö Intercom kampioen en Jovanda op punt van titel uok zegebicjv (miniemen) en Minivoetbal 1 till Itg asm 8.4.1983 - De Voorpost Jeugd te Wieze. De scholieren van FC Wie ze (c) Jeugd te Wieze. De scholieren van Moorsel (c) Jeugd te Wieze. De juniors van E. Aalst (c) Jeugd te Wieze. De juniors van FC Wieze (c) Jeugd te Wieze. De juniors van Herdersem c Jeugd te Wieze. De juniors van Moorsel (c) Het jeugdtornooi van FC Wieze met de schaal Riemkes als inzet is een voltreffer geworden spijts de weersomstandigheden die op sommige ogenblikken ongun stig uitvielen. De scholieren van de organiserende klub werden verdiend laureaat nadat ze in de finale het toch niet te onderschatten Eendracht Aalst op een veilige afstand hadden gehouden. Bij de miniemen ging de winst naar SK Lebbeke dat toch stafschoppen nodig had om meester te blijven over FC Wieze. De knapen van Denderhoutem bleken te sterk voor de overige ploegen. Spannend verliep de finalewedstrijd voor de juniors tussen Eendracht Aalst en FC Wieze. De staat van het terrein liet kombineren, in de ware zin van het woord, niet toe. In Wieze zegde men na afloop dat dit de oorzaak werd van de nederlaag. De thuisploeg had misschien wel meer verdiend. Olivier Comelis dacht er echter anders over. Hij gunde de thuisploeg geen overwinning, wat trouwens zijn goed rech. was. Hij gaf dan ook de match een beslissende wending en dat met nog minder dan tien minuten te spelen. Schiftingen Miniemen KSCS Moorsel 0 SK Lebbeke 1 In een gelijkopgaande partij maakte Lebbeke geregeld een vuist. Pierre De Wolf, Kurt Van Der Zanden en Jo Van Ransbeeke waren de meest opvallende figuren. Laatstgenoemde kwam in de tweede helft tot scoren na een aktie waarin Claudio Bancheri en Andy De Tobel ruimschoots hun aandeel hadden. Bij Schroevers Moorsel leek Frank De Poor ter zowat de centrale figuur in de middenlinie. Na afloop werden strafschoppen ge trapt. Lebbeke toonde zich meest precies (2-4). Moorsel: Gunter Wille, Dan ny Caudron, Gunter De Smedt, Frank De Poorter, Karei Callebaut, Steven Van Den Nest, Gino Comelis, Gunter Uytersprot, Johan De Wolf, Gino Van Landuyt, Wim Arijs (Steven Meer- schaut). Lebbeke: Steven Hofmans, Kurt Van Der Zanden. Bart Hiel, Marc Van Ransbeke, Dirk Van Beveren, Gunter Quintelier, Pierre De Wolf, Tom Keymolen, Claudio Bancheri, Andy De Tobel, Jo Van Ransbeke (Marc Van Gucht, Jurgen Cleemput, Stevy Bosmans). Doelpunten: 42 min.: Jo Van Ransbeke. FC Wieze 3 Eendr. Opstal 2 Vrij spannende match met tijdens de eerste helft wisse lende kansen. De thuisploeg leek aardig te kunnen kom bineren maar de bezoekers hanteerden het wapen van de tegenaanval. Nico De Smedt (Opstal) kwam twee keer oog in oog met de loka le portier, maar liet de kan sen onbenut. Een derde ge legenheid nam hij te baat nadat hij ook op de mede werking van stopper Eric Vincke had kunnen rekenen. Na de hervatting trokken de plaatselijken alle aanvais- registers open. Gunther Matthijs lukte de gelijkma ker, maar niet veel later zorgde Nico De Smedt voor betaald antwoord. Toen ont bond Bart Lambrecht zijn duivels. In de slotminuten nam hij twee treffers voor zijn rekening. Nico De Smedt en Danny Marivoet bij de bezoekers en Gunter Matthijs en Raf Van Den Broeck voor de thuisploeg, werden na afloop met een zeer goed gekrediteerd. Wieze: Raf Van Den Broeck, Jan De Wolf (31' Bart Lam brecht), Jan Macharis, Johan Van Vaerenberg, Frankie Colson, Gunter Matthijs, Bart Moortgat, Benny Van Weyenbergh. Peter De Smedt. Chris Eeckhoudt. Eric Vincke (Kristof Van Is- terbecq). Opstal: Geert Van Ingel- gem, Frankie Keppens, Kris Verkoelen, Danny Marie- voet, Piet Van Ingelgem, Ni co Van Petegem, Bruno Moo- nen (40' Tom De Block), Frank Vermeir, Kurt Hey- vaert, Nico De Smedt, Wim De Vriendt (40' Jurgen Ver koelen). Doelpunten: 26 min. Nico De Smedt 0-1 40 min. Gunter Matthijs 1-1 52 min. Nico De Smedt 1-2 53 min. Bart Lambrecht 2-2 55 min. Bart Lambrecht 3-2 (strafschoppen 3-3). Knapen W. Moorsel 1 FC Wieze 2 Evenwichtige eerste helft met de beste kansen voor Wieze. maar geen coelpun- ten. Wilskracht toonde zich attent. Op een tegenaanval besloot Jempi Van Eeckhoom op het doelhout. Twee doelkansen kreeg Hans Vandereeckt langs de overzijde. Diezelfde Vander eeckt bleef doorgaans de boeman voor zijn opponent. Een hoekschop kopte hij te gen het doelhout, en net voor het ingaan van de rust besloot hij nipt naast. Na de hervatting toog Moorsel ten aanval. Na een voorzet van Jempi Van Eeckhoudt kwam Wim De Wolf tot scoren. Reaktie kwam er uiteraard vanwege de thuisploeg die langs Hans Vandereeckt op gelijke hoogte kwam. Wieze was door dit doelpunt gesti muleerd. Het raakte wel ge- handikapt toen Vandereeckt wegens kwetsuur het veld moest verlaten. Via een vrije trap zou Wieze toch nog de winst kunnen opstrijken. Voordien al liet het langs De Wolf een kans teloorgaan. Moorsel: Barona Moraleda, Danny Beerens (37' Filip De Luyck), Gino Verscheure, Frank Doorns, Jempi Van Eeckhoom, Mohammed Am- ri, Danny Callebaut, Koen Podevijn, Robin Podevijn, Wim De Wolf, Danny Hebbe- linck (Thierry De Vliegher, Wim De Pelsmaecker). Wieze: Johan Derde, Kris Vermeir, Hans Van Mol, Mare Vermeiren, Peter Rim- baut, Frangois Verpeten, Luc Van Mol. Chris Van Den Steen, Patrick Moens, Glenn De Smedt, Hans Vander eeckt. Doelpunten: 39 min. Jempi Van Eeckhoom 1-0 43 min. Hans Vandereeckt 1- 1 56 min. Kris Vermeir 1-2 (strafschoppen 3-3). Denderhoutem 12 SK Herdersem 1 Al aan de rust was het lot van de Herdersemnaars be zegeld toen Verbroedering een 5-0 voorsprong had be reikt. Toch bleef Herdersem in het eerste kwartier over eind. Bart Van Geert en Ben ny Aerts poogden zo goed en zo kwaad mogelijk de aan valsgolven van Denderhou tem op te vangen. Doelman Peter Pieters deed wat hij kon, maar had weinig in te brengen tegen doelpunten die meestal van binnen de kleine rechthoek tot stand werden gebracht. Herdersem: Peter Pieters, Jan Lourgie, Bart Ver- meersch, Johan Vanden- steen (31' Peter Van Dun), Chris Perreman, Kris Lanckman, Joeri Vanderha- gen. Jan Van Dun (43' Alfons Perreman), Benny Aerts, Geert De Smet, Bart Van Geert. Denderhoutem: Jurgen De Winter, Pascal De Bondt, Geert Van Impe, Joeri Van Cauter, Yves Van Snick, Pe ter Van Der Hoeven, Mario Van Der Hoeven, Bert Schouppe. Guy De Winter, Patrick Moock, Peter Caigau. Doelpunten: 13 min. Pascal De Bondt (1-0), 15 min. De Bondt (2-0). 18 min. Guy De Winter (3-0), Guy De Winter (4-0), 28 min. Van Der Hoe ven (5-0), 32 min. Guy De Winter (6-0), 34 min. Van Der Hoeven, 38 min. De Bondt (8- 0), 45 min. De Bondt (9-0), 50 min. Patrick Moock (10-0), 52 min. Chris Lanckman (10-1), 55 min. De Bondt (11-1), 58 min. De Bondt (12-1). Scholieren Wieze 2 Denderhoutem 2 Hoewel de jongens van FC Wieze hun kansen tegen de kampioenenploeg uit Den derhoutem niet te hoog aan sloegen, lieten de brouwers zich niet metéén intimide ren. Wieze speelde met vol le overgave. De bezoekers van hun kant bleken beter bij de afwerking en kwamen voor rust op voorspi langs Dirk De Pril. Onmi Ch dellijk na de hervatting vt Cl< hoogde Van Der Scheure Do Via Peter Bourgeois Geert De Donder in de sic M< minuut, bracht Wieze gel ke cijfers op het bord. Wieze: Rik Bourgeois. G« De Donder, Willy Meert Gert Vermeiren). Geert ters, Gert Roelandt, FiaaSjf Roelandt, Mare Daelmac 1 Dirk Lissens, Johan Vera Peter Bourgeois, Geert Mo thijs (Dirk Lambrecht). Denderhoutem: Marien Van Herreweghe, De Witt Wijnant, Van Der Stock, D f61 Pril, Van Der Heyden, Vq,ou Den Eynde, Groeninckx, D ,T Blander. Van Der Scheure jf Van Der Hoeven. Doelpunten: 27 min. Dirk 1 Pril (1-0), 35 min. Benny Va Der Scheuren (2-0), 42 mii 1 Peter Bourgeois (2-1), 54 mi: Geert De Donder (2-2). (strafschoppen 5-3). (Pa- ur KSCS Moorsel Eendr. Aalst Ondanks de regen en e nattig veld, leverden beidi 1 ploegen een goede verric p„ ting. Offensief leek Ee dracht Aalst blijkbaar sie ker dan zijn opponent, ho J?a: wel het vertoon tijdens °r eerste helft meestal bep<w"° bleef tot de omgeving de middenlinie. L< Moorselse kant wisten I.«_ Kuys en Luc De Pauw all "7 in verdediging te klan ®ai terwijl doelman Geert Wi zich in de kijker speeli Verhoogde druk van E( dracht Aalst na de ru f0 Maar een teruggespeel "c bal werd onderschept i *ar een Moorsels doelpunt J®® gevolg. Toch kwam later a' verdiende gelijkmaker het bord. Moorsel: Geert Wille, Doe Callaert, Willy De Moor De Piet Coppens). Guy Ro( Mal Thierry Van Haudt. Fi Istrc Philips, (31' Guy Merci Rony De Coninck, Mare u reboom. Hans Kuys, Luc p Pauw, Willy De Wit. Aalst: Dirk Philips, Dan Lie) Van Audenhove, Johan V letis Der Fraenen, Lieven V Üjd< straete, Ronny Vermoes twe Peter Van Bever, Pascal 1 Boe Hover, Danny Kiekens. H< Coc Van Den Borre. Hans H ovei vaert (50' Geert De Wa«| se p Jeugd te Wieze. De knapen van Herdersem (c) Beker l/8e finale[ Uitslagen Smossers-MVC Givana-Dendermoto |en Texaco-Minishotten D VDB Modema-Kl. O nni DHo VW Audi-TC Lelie Mundo Sport-Edelw r - Smossers trachphe stug op de man ti MVC het scoren te doch zonder sultt laf: kwam het 1-0 vo< iluu laag. Givana gat gee «n. indruk te Lebbeke ledig 4-1 voorsprong dat tme schaapjes op he ®t b< ling ker en Co. Texaco-Mmishd een zeer spannend de wedstrijd. Mi liep uit tot 0-3, ma bert kwam terug tot 3-3 ishot van Minishotters vanuit een scherpe Oidac Do Dendermondse minivoetbalkompetitie Intercom is kampioen ge worden in de tweede reeks Het sloot de kompetitie in de tweede reeks af met een overwinning tegen de Nette- trillers. Intercom promo veert dus naar de eerste reeks. Daar moet leider Jo vanda nog net één punt win nen om de titel in de wacht te slepen. Tegen Lucky Sport mag dat geen proble men opleveren. Voor de rest werden er geen opmerkelij ke feiten opgetekend in de Dendermondse minivoetbal- kompetitie. Op vrijdag 29 april om 20u heeft in de sporthal te Appels de prijs uitreiking plaats. Intercom, F.C. Baert en wellicht ook Jovanda bestijgen het ere schavotje. Daarna is mini- voetballend Dendermonde aan rust toe. Zon en zomer warmte wenken. Een perio de om rustig uit te blazen. Het mag eens... UITSLAGEN: Eerste reeks Filos. 1 - M. Sparta 3- 5 Volksvr. - Jovanda 3-15 F. Sport - L. Sport 8- 3 A. Sport - Zak. V. Bies. 4- 9 De Markt - St. Wafels 5- 9 Waterd. - M. Plaza 5-12 Sportvr. - Minish. 6- 2 Picadil. - Mespel. ff 10- 0 RANGSCHIKKING: 1. Jovanda 51 2. Mini Sparta 49 3. Van Biesen 47 4. Picadilly 46 5. t ïiosoof 1 39 6. All Sport 33 7. Mini Plaza 32 8. De Markt 31 9. Volksvr. 28 10. Stany Wafels 25 11. Fami Sport 21 12. Lucky Sport 17 13. Minishotters 16 14. Sportvrienden 15 15. Waterdienst 9 16. Mespelare 1 Young Boys - Regentboys 2- 7 Caxtus Boys - Rijksw. 6- 6 Okapi - Tuitvriend. 8- 2 Tweede reeks: Politie - Kawede Wit Hof - Den Heizei Intercom - Nettetrillers Busboys -Pappenheim. 4-10 2- 4 4- 3 8- 2 Rangschikking: 1. Intercom 47 2. Nettetrillers 41 3. Busboys 40 4. Rijkswacht 36 5. Regentboys 32 6. Okapi 30 7. Den Heizei 26 8. Wit Hof 22 9. Pappenheim. 21 10. Kawede 19 11. Politie 16 12. Caxtusboys 14 13. Tuitvrienden 9 14. Young Boys 5 E.D.M. Paastornooi van FC Desfo: Interservice, of de mannen van Joris D'Hondt, haalde de eerste prijs weg. (dw)

De Voorpost | 1983 | | pagina 34