Eendracht Aalst wint preminiementornooi van K.A.V.D. ^>13 WÊÈM Opstelling van de deelnemende ploegen .vbUMgt AiH? ^È»S«r J P^BiW f ttits WEIKBUUir CARAGS MODERN nhmaat? iNCIMt VOETBAL Jeugdtornooi KAVD. De preminiemen van Eendracht Aalst, (c) Het KAVD-jeugdkornitee zorgde voor een perfekte organisatie van het preminiementornooi. (c) Jeugdtornooi KAVD. De preminiemen van VW Hamme. (c) Jeugdtornooi KAVD. De preminiemen van Lokeren c Na een vrij spannende finale en twee reeksen van straf- ichoppen wonnen de preminiemen van Eendracht Aalst uiteindelijk het tornooi van KAVD. De jeugd van de organi- lerende klub deed het niet zo denderend. Paarsblauw •lndigde immers op de laatste plaats. Overigens verliep bet tornooi organisatorisch perfekt, ook inzake belangstel ling mocht men zich in een bevredigende opkomst verheu gen. De weersomstandigheden speelden in dat opzicht een positieve rol. Schiftingen VW Hamme-Asse 2-1 Alhoewel de Brabanders eerst op voorsprong kwa men langs Bart Peeters. toonde Hamme zich toch wel wat volwassener. Nog voor de rust kon Dirk Baert de cijfers in evenwicht bren gen. In de tweede helft was er een licht Hams overwicht en scoorde Wim De Vos het overwinningsdoelpunt. Op de valreep lukte Asse bijna de gelijkmaker. Eendr. Aalst- Buggenhout 6-0 Sparta Buggenhout kon maar weinig inbrengen te gen een sterker Eendracht Aalst dat tijdens de eerste helft vijf keer tot scoren kwam. Carlos Cano opende de stand en werd later au teur van het vierde doel punt. Diederik De Waege- neer kwam in die eerste pe riode twee keer tot scoren, terwijl Chris Temmerman het resterende doelpunt op naam schreef. Na de hervat- F namen de Eendrachters zaken wat rustiger op. Alleen Diederik De Waege- neer kwam nog eens tot sco- A.V.D.-Sp. Lokeren 0-10 Dendermondse premi niemen hadden maar wei nig in te brengen tegen een veel sterker Sporting Loke ren. Zelden verschenen de paarsblauwen in het Loker- se doelvlak. KAVD doelman Pierre Bosteels had meer dan de handen vol. Toch moest hij zich tien keer ge wonnen geven. Voor Loke ren scoorden Robby Stee man (3), Anthony De Wilde [1), Tony Van Brussel (3), Gerrit Bosteels (2) en Dries Heymans (1). 5* en 6* plaats K.A.V.D.-Buggenhout Nadat ze tegen Lokeren op afstand werden gehouden, slaagden de K.A.V.D. pre miniemen er ook tegen Sparta Buggenhout niet in om beslag te leggen op de zege. Serge Van Eycken werd auteur van het Dender mondse doelpunt. Wie bij Buggenhout tot scoren kwam werd ons niet mede gedeeld. Uiteindelijk dien den strafschoppen te beslis sen over winst of verlies. Buggenhout won hierin met 2-3 cijfprs. 3# en 4e plaats Hamme-Asse 2-0 In dit treffen bleek Hamme van bij de start wel de bete re ploeg te zijn, alhoewel Asse een paar keer via de tegenaanval poogde sukses af te dwingen. Een sekure Hamse verdediging was maar moeilijk te verschal ken. De doelpunten werden door lohan Robberecht en Robby Van Der Stock aange tekend. Finale Aalst-Lokeren 0-0 De finale tussen de twee beste ploegen van het tor nooi verliep spannend. Langs beide zijden werd er een paar keer gedreigd. Ver mits ook hier de match on beslist eindigde waren strafschoppen noodzakelijk. Een eerste serie gaf al even min uitsluitsel. In de tweede reeks won Eendracht Aalst nipt met 2-3. De Ros Beiaardbeker viel dus in Ajuinenhanden. Jeugdtornooi van KAVD. Deze dames zorgden voor de goede ontvangst van deelnemers en begeleiders, (c) VW Hamme: Eric Verschel den. Bart Robberecht, Bart Malfliet. Johan Robberecht, Robby Van Der Stock, Raf Vermeir, Filip Joos, Wim Gabriels, Eric Baert, Wim De Vos (Steven De Smet, Gunter Keymeulen, Peter Ost). Asse: Wim De Baerdemae- cker, Bruno Vercammen. Da vid Coffe, Mario Oriny, Geert Dejonghe, Kris Van Den Brant, Stijn Van Nijver- seel, Kristof De Neef. Bart Heuninckx, Bart Peeters. Bart Dejonghe (Verco Daele- mans. Kris Dejonghe, Dimi- tri Coffe). Eendr. Aalst: Chris De Luyck, Ludo Ruysseveldt. Philippe Van Aelst, Jurgen Temmerman. Pieter Van Der Vekens. Steven Van Goe- them, Diederik De Waege- neer. Hassan Oubral, Chris Temmerman, Renaat De Schrijver (Svan Van Den Bo- gaert, Yves Van Haver, Chris Verbeeck). Sp. Buggenhout: Marty Cau- dron, Jurgen Heymans. Mare Mommaers, Dimitri Cools, Gunter Colls. Bart Van Mol, Mario Peelman, Bart Van Den Eede, Mario Verhulst, Geert Hermans, Alain Van Dam (Frankie Vierendiels, Patrick Van Assche, Wim Bieseman). K.A.V.D.: Pierre Bosteels, Tom Rydant, Kurt Vermeir, Piet Pauwels, Pieter Van Hecke, Serge Van Eycken, Kurt Frangois, Pascal Van Dender, Stefan Willaert, Jur gen Peeters, Kurt De Potter (Kris De Kinder, Bart Van Herreweghe). Lokeren: Geert Wiels, Ste ven Van Kerckhove. Gert Van Den Brande, Kurt Sterckx, Anthony De Wilde, Patrick De Maerschalck, Ge rrit Rosseels, Loris Van Brussel. J. De Brul, Robby Steeman. Siliaan Van Den Broeck (Dries Heymans. Christophe D'Hondt, Davy De Bondt). E.D.M. Jeugdtornooi KAVD. De preminiemen van KAV Dendermonde. (c) Jeugdtornooi KAVD. De preminiemen van Sparta Buggenhout. (c)

De Voorpost | 1983 | | pagina 31