STADSBERICHTEN a r DENDERMONDE SOCIO-CULTURELE INFO-KALENDER OPENBARE AANBESTEDING Verdeling bevoegdheid schepenen STEDELIJKE KINDEROPVANG OPENBAAR CENTRUM VOOR MAATSCHAPPELIJK WELZIJN DENDERMONDE VERPACHTING VAN LANDGOEDEREN Tweede Interscholenveldloop STEDELIJKE MUZIEKAKADEMIE Kerkstraat 47 Direkteur: Marcel De/leur LERAREN-CONCERT Canberra School of Art De Voorpost - 22.4.1983 - 19 14.00 u.: K.B.G. Rust na arbeid, H. Hart: wandeling naar de Oude Durme. Vertrek aan Zouaaf. Gepensioneerden Middenstandsbond: kaarting. Zaal De Ring. 19.30 u.: Judoclub Jitsu Kwai: training voor veteranen. Sporthal De Wuiten. 20.00 u.: B.G.J.G. Bloemen schikken. Algemene vergadering onge gezinnen Den Bond. Verenigde Hamse boogschutters: schieting. 't Eiland, Klein- broekstraat. Ég Dinsdag 26 april 1983 H 8.15 u.: K.A.V. Moerzeke: studiereis naar Zoersel en Grobben- 11 donk (diamantcentrum). Vertrek dorp te Moerzeke. Éi 9.30 u.: Gepensioneerden Midentandsbond: Daguitstap. Be- a zoek wekelijkse markt te Beveren. Middagmaal in Kasteel Cortewalle. Tocht naar de Beverse Polders. Bezoek aan H O.L Vrouw van Gaverland en Kallo, Zeesluis, diamontage, Doel sn boottocht op de Schelde. Vandaar naar Liefkenshoek-Lilo. n Koffiepauze te Doel met film en diaprojektie over de streek, a K.V.L.V. Center: fietstocht. Bezoek aan de Manta. 14.00 u.: K.B.G. Center: kaarting. De Bond. 18.30 u.: V.A.B.: Jiu Jitsu: training. Den Bond. 00' 19.00 u.: K.W.B. H. Familie: training volleybal. Turnzaal Broek straat Jiu Jitsu Kabuto: training. Zaal Volkshuis. 19.30 u.: Judoklub Jitsu Kwai: training voor volwassenen. Va Sporthal De Wuiten. 20.00 u.: P.V.V. Groot Hamme: Kaderdag, met Huguette e b ingelaere. Gent. an^ Woensdag 27 april 1983 ïddi 13.00 u.: K.B.G. Rust na arbeid: kaarting. Zouaaf. 1 «14.00 u.: K.B.G. Rust na arbeid H. Hart, turnen, Zouaaf. n d Ziekenzorg H. Familie: Gebruik en misbruik van geneesmidde- niryien. Parochiehuis. iaat 15.30 uK.B.G. Rust na arbeid H. Hart: volksdansen. Zouaaf. aa 18.30 uKarateklub Chikara: training. Gomeentelijke turnzaal, ïkle Judoklub Jitsu Kwai: training voor kinderen. Sporthal De voo Wuiten. 19.00 u.: Ritmische dans- en turngroep Het Korenbioempje: litmische dans- en turnoefeningen voor kinderen. Zaal De Vrijheid. ziek luurthuis 't Hofken: ontmoetings- en ontspanningsavond voor e ëdereen. annffl OO u 't Klokhuis: kursus fotografie werC.M.B.V. Moerzeke: turnen. Meisjesschool Killestraat Yvi ludoklub Jitsu Kwai: training voor dames. Sporthal De Wuiten. I D ttmische dans- en turngroep Het Korenbloempje. Ritmische ren tens- en turnoefeningen voor jonge meisjes. Zaal De Vrijheid. s e Donderdag 28 april 1983 8.45 u.: K.A V. Moerzeke Zwemkursus: Olympos Dender- nonde 19.00 u.: V.A.B. Jiu Jitsu: training. Den Bond K.W B Center Ford Michta: training volleybal heren. Sporthal De Wuiten. PV V. Vrouwenbond Het Korenbloempje: kreatief Handwerk. Ju Jitsu Kabuto: training. Zaal Volkshuis. 9 30 u The Old Chap: kursus: Ken je recht? Wetswinkel: Vat? Wie? Voor wie? Waarom? Hoe? loklub Jitsu Kwai: training voor volwassenen. Sporthal De 'uiten. 'rijdag 29 april 1983 I.A.B. Jiu Jitsu Euro-Budo te Houthalen Bosberg 18.00 u.: Judoclub Jitsu Kwai: training voor kinderen. Sporthal )e Wuiten. 19.00 u.: K.W.B. Center Ford Michta: training volleybal dames. rateklub Chikara: training. Gemeentelijke turnzaal 9.30 u.: Judoklub Jitsu Kwai: training voor veteranen. Sporthal )e Wuiten. iO.OO u. C.B. Hamme: Gespreksavond V P. Plein. W.V Groot Hamme: algemene vergadering, met Greet Jacob, tning tentoonstelling René Tilley. Inleiding door Anton Van irode. Officiëele opening door de heer burgemeester Baert ëestzaal Parochiehuis. Verenigde Hamse Boogschutters: schieting De Wuitens. Sta- hnsstraat Gemeentelijke muziekschool: Groot Leerlingenkon- cert. Zaal De Ring Saterdag 30 april 1983 'A.B. Jiu Jitsu Euro-Budo sportkamp te Houthalen Bosberg. LW.B. Moerzeke en K.A.V. geraniumverkoop. O.OO u.: Karateklub Chikara: training. Gemeentelijke feestzaal. 4.00 u.: De Trouwe Hond: schooloefeningen. Vlierkouter. 15.00 uur: Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. Ons ^"Vermaak. Sint-Annastraat. deJl5.30 uDe Trouwe Hond: africhtingstraining. Vlierkouter. uy 16,00 u.: Voetbal: 't Hofken Sint-Niklaas - C.B Hamme: Sint- Jiklaas. Ie") 19.30 u Kon. Liberale Harmonie Kunst en Vrijheid: muzikaal °l «ncerl - zaal De Vrijheid. O.OO u.: K.A.V Center «Wij ontmoeten elkaar in een echte «reldsolidariteitsavond». Den Bond 'A.B. Jiu Jitsu «uitreiking diploma's» Euro-Budo gedurende 1 et Sportkamp te Houthalen, nuf- ima ia9 IOERZEKE LA.V. Moerzeke >e K.A.V -afdeling Moerzeke richt op dinsdag 26 april een -J ludiereis in naar Zoersel en Grobbendonck (diamantmuseum). ten vertrekt op Moerzeke-dorp om 8.15 uui. 'ronostiekersklubs - «De Molenvrienden» bij Pros Verschelden, café Parking, a® lolenstraat 39. Madeleine Robberecht en Prosper Verschelden «onnen de laatste rit: ieder met 8 punten Een welgemeend in9 roficiat aan de algemene kampioen: Geert De Graef met een Maal van 142 punten. - «Onder den Toren» bij Julien Verhofstadt. Deze week 2 n- rinnaars elk met 11 punten: Hubert Saerens en Mare Wauters, laria Van Peteghem heeft de leiding met 180 punten en wordt levolgd door Bea Verschelden met 177 punten, luivensport 1 -• Ineverbond St. Gillis-Baasrode - Moerzeke, uit Quiévrain: 11 oude duiven 1. Muyzewinckel en zoon, 2. Frans Spies- lke" Bns, 3 en 9 André Van Haute, 4 Theofiel Wuytack, 5. Danny Ie Decker, 6. Jozef Colman, 7 Xaveer Jacobs, 10. Jules kiyck. 1 02 jaarlingen: 1Alois Van Geyte, 2. Leon Verheyen, 3. Jud. en ofp. los. Debbaut, 4. Van Landeghem-Jacobs, 5. Gerard Laureys, 6 'an Schoor-Dierick, 7. Remy Verhelst, 8. Wilfried Costers, 9 Oi* Serard D'Hondt en zn, 10. André Peeters. terverbond St. Gillis - Sint-Amands - Baasrode - Moerzeke, uit byon: "JCle du'ven: 1 7 en 8 Jean Becque 2, 3 en 5 Frangois Kinders, JOOfl. Peter Van den Eede, 6. Raymond Peelman, 9 Theofiel fuytack, 10. Willy Van Cleemput. arlingen 1. Frans Cool, 2. Louis Goiris, 3 en 5. Alfons i öeiman, 6. Gaston Crocket, 7. Frangois Van Geyte, 8. Frans Suwels, 9. Gustaaf Merckx, 10. Roger Thierens. ■ROOT LEERLINGENKONSERT TE HAMME lp vrijdag 29 april te 20 u. richt de gemeentelijke muziekschool M lamme, een groot leerlingenkonsert in, in zaal De Ring. De H tellingen en bekroonde oud-leerlingen van de school zullen Mj te instrumenten bespelen die in de school onderricht worden, M (ok solozang en voordrachtkunst komen aan bod. Tevens is de "treiking voorzien van twee medailles, nl Prijs van de Gemeen- 'Hamme en Regeringsmedailles, behaald tijdens de examens h 982. Alle Hamse Muziek- en woord-liefhebbers zijn hierop van arte welkom. (bd) ILIEUDAG TE HAMME Ie milieudag heeft dit jaar plaats op zondag 24 april en is een trganisatie van de gemeentelijke jeugdraad Hamme-Moerzeke. deelnemende groep vertrekt vanuit zijn gewone plaats van snkomst naar een vooraf aangeduide stortplaats. Ze moe- het vuil dan naar verzamelpunten brengen. De gemeen- isten zullen dan nadien het vuil komen ophalen. Iedere zorgt voor benodigdheden zoals hamer, schop, enz... irweg moeten de groepen ook het nodige materiaal verza- om later een collage te maken. Deze zal worden Ppgehangen aan een tentoonstellingstoren, die de scouts zullen ouwen De groepen moeten om 15u30 op de markt verzame- Dendermonde. De dansgroep De Rode Roos» trad ook op tijdens het feest van de gehandicapten, (c) Dendermonde. De dames die zorgden voor de lekkere pannekoeken tijdens het feest van de gehandicapten in de zaal van de Bond Moyson (c) len. Er wordt een uitgestippelde weg gevolgd, waarop twee ONTVANGSTEN OP HET GEMEENTEHUIS gelauwerd en zaterdag 23 april te 19 u. zullen de mensen van stopplaatsen voorkomen, Daar zal men ondermeer kunnen wriiHar. oo ioon r. het Kermisbestuur Meerstraat ontvangen worden op het ge- volksdansen. Rond 18u30 moeten alle deelnemende groepen cnnrtuo^HjOn.to ?QQ0 lauraaten v00r de PriJS meentehuis, ter gelegenheid van de viering van het 10-jarig terug op de markt aankomen. v°°' Sportverdienste 1982 op het gemeentehuis van Hamme bestaan van da Maeifesesten. dender^0' 2* jaargang - nr. 16 Dienst Secretariaat - A. De Decker ZATERDAG 23 APRIL 10.00 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger N De Batselier. ingericht door C.S.C.-Vormingswerk in zaal Volkshuis te Appels. Tot 10.30 u. 11.00 u Sociaal dienstbetoon door schepen Hubert Maes, ingericht door K.W B.-Boonwijk aan de Gasthuisstraat 106 te St -Gillis, Tot 12.00 13.30 u Schaatsen te Wilrijk, door V V.K.B Reynout 13.30 u Lentewandeling door C.S.C-Grambergen in samenwerking met KV B De Samenwerksters, o.l.v. een gids Vertrek: zaal Ros Beiaard te Grembergen 19.30 u Algemene vergadering en lenteviering voor de leden van de St -Gregoriusgilde, in de Mariakring 20.00 u Jaarlijks lenteconcert door de Kon Harmonie St.-Cecilia Grembergen, in het Parochiaal Centrum. 20 00 u Kwis- en spelavond met ploegen van 5 personen, ingericht door A T.B De Natuurvrienden, in zaal Herleving te St -Gillis. 20.00 u.: 6* kaarting - kampioenschap 1982-1983, ingericht door K.W B -Dendermonde-centrum, in de Mariakring. 20.00 u Toneelvoorstelling «Zachtjes met de deuren., van F. Mich. door TKG Verbroedering Grembergen. in zaal Uilenspiegel 21.00 u Concert: Rita Reys Trio Pim Jacobs (Nederland), ingericht door Honky Tonk Jazzclub, in de bunker ZONDAG 24 APRIL Optreden en optocht te Lille, door V V K B Reynout 8 00 u Wekelijkse uitstap per fiets, over afstanden van 60.40 en 30 km door 3 groepen, door W T C Morgenstond Vertrek lokaal Herleving te St -Gillis 8 00 u Fietsuitstap door fietstoerismevereniging club 71. over een afstand van 60 km. Vertrek café Duivenlokaal te Grembergen. 8 30 u. Wekelijkse uitstap per fiets over een afstand van 50 km, door W.T.C. Kuipersclub. Vertrek: lokaal De Kuiper te St.-Gillis. 9.00 u Fietsuitstap naar Asse, Mollem, Merchtem, over een afstand van 55 km, door W.T.C. Fietsfans Vertrek: lokaal Bij Manske te St.-Gillis. 9.00 u.: Wekelijkse uitstap per fiets over een afstand van 60 km door W.T.K. Blijf Jong. Vertrek café Prado te Oudegem 9.30 u. Volleybalcompetitie: start van de competitie '82-'83 voor alle plaatselijke ploegen, ingericht door K W B.-Grembergen op het paro chiaal speelplein 10.00 u PI. Eucharistieviering t g.v Roepingendag. in de parochiekerk te Oudegem. opgeluisterd door De Denderkantory. 10.15 u Volleybal: Denderbelle B - St -Gillis-center Terrein: Visstraat Denderbelle 13 30 u Wandeling op de Scheldedijk te Baasrode, met bezoek aan het Scheepvaartmuseum en Vlassenbroek, door V T B -V A B -Grembergen Samenkomst kerk Grembergen Verplaatsing met eigen wagen tot Baasrode 14 00 u Tentoonstelling: Dierenbescherming - ingericht door DF Schoonaarde in de Parochiale Zaal Openingsuren zo 24 4 van 14 tot 22 u ma 25.4 van 17 tot 22 u. 14.30 u Natuurwandeling in «De Bunt- te Hamme o i.v. een gios. door DF Oudegem en Mespelare. ingericht door Oostvlaamse Natuurvrien den Verzamelen aan Mira-brug om 14 30 u 16 00 u Algemene ledenvergadering en koffietafel, voor de Soc. Cult Ver v. Vlaamse Liberale Vrouwen afd. St -Gillis. Om 17.00 u. diavoorstelling over Rimini en omgeving (Italië), in zaal Welkom te St.-Gillis 19.00 u Finale-kaarting in het kader van het K.W.B.-Kaartkampioen- schap, ingericht door K.W.B.-Oudegem in het Parochiecentrum. 19.00 u Filmvoorstelling «Looking for Mr Goodbar» ingericht door Willemsfonds Baasrode in zaal Casino. MAANDAG 25 APRIL Deelname aan de «Turn- en Volksdansinitiatie» door turngroep De Rode Roos. Vlaamse Fed. van Soc. Gepensioneerden, afd Dendermonde, van ma 25-4 tot vrij 29.4, in het vakantiecentrum «Belle-Vue» te Erezée (Ardennen) 8.00 u. Geleid bezoek aan Mechelen: stadhuis, St -Romboutskathe- draal, beiaardschool, door K.A.V -Dendermonde-centrum 13 30 u Hobbyclub: alle technieken in handwerk beoefenen, door K.A.V -Keur in zaal 't Klokske. Tot 16.30 u 17.00 u Sociaal dienstbetoon door Minister J Lenssens, in het Sociaal Centrum. Oude Vest 166 te Dendermonde Tot 18.30 u. 19.00 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Fr. Ver- berekmoes. ingericht door I V K -vormingsinstituut in café De Schelde. Oude Brugstraat 12 te Schoonaarde 19.30 u Voordracht en debat «Leven met een zieke in huis», ingericht door K.A.V.-Lutterzele in het St -Lutgartcentrum. Spoorwegstraat 200 te St.-Gillis. 19.30 u Huishoudelijke vorming: Gesprek en debat over het naaien van een damesnachtkleed in alle maten, door K A V -Oudegem in het Parochiecentrum 20.00 u Voordracht en debat «Zeg niet ja als je neen bedoelt» ingericht door K.A V.-St.-Gillis-center in het oud-gemeentehuis te St.- Gillls. 20.00 u Algemene ledenvergadering: programmatie werkjaar 1983 - discussieavond met wijn proeven, door de Dendermondse Wijnmakers- gilde 't Vaatje, in lokaal Herleving te St.-Gillis. 20.00 u Voordracht en debat «Ons dorp een plek om te leven» ingericht door K V.L.V.-Oudegem in de Parochiezaal 20.00 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Fr Ver- berekmoes, ingericht door I.V.K -vormingsinstituut in café Prado, Oude- gemsebaan 137 te Oudegem DINSDAG 26 APRIL 19.30 u Kooklessen voor mannen, ingericht door K.W.B-Keur in de Parochiezaal 19.30 u Vormingskursus «Opkomen voor jezelf» 2 - beginselen electriciteit, ingencht door S V V -Dendermonde in het Hobbycentrum, Veerstraat 2 te Dendermonde 19.30 u Huishoudelijke vorming: Kookdemonstratie «Gerechten uit de vlugge keuken» ingericht door K.A.V -Grembergen in het Parochiaal Centrum 20.00 u Aerobic dans: 4de les - konditiegymnastiek op moderne muziekritmen, ingericht door de Socio Cult Ver v Vlaamse Liberale Vrouwen afd St -Gillis in zaal Welkom. Tot 21 u WOENSDAG 27 APRIL 19.30 u Lenigheidsoefeningen en jazzgymnastiek. 9de les, ingericht door K A.V -St.-Gillis-center, in de turnzaal van het H Maagdcollege Tot 20 30 u 20.00 u.. Gespreksavond «Samen leven kun je leren» 1ste deel, ingericht door K.A.V. en K.W.B.-Boonwijk in het parochiaal centrum «Boonwijt» 20.00 u. Gesonoriseerde diamontage in overvloeiing: Bretagne, door Dhr. Louis Hollaert, ingericht door de Fotografische Kring in de Sted. Nijverheidsschool 20.00 u Cursus Yoga: 3° les - ingericht door S V.V -Dendermonde, in zaal Bond Moyson, Noordlaan 21 te Dendermonde. DONDERDAG 28 APRIL 20 00 u Gespreksavond: Toekomstmogelijkheden van het Technisch Onderwijs - ingericht door de B G.J.G -Oudegem in het Parochiecen trum. VRIJDAG 29 APRIL 9.00 u Sociaal dienstbetoon door minister J Lenssens, in het Sociaal Centrum, Oude Vest 166 te Dendermonde. Tot 11 00 u. 19 00 u Muzikale wandeling in het dorp te Grembergen, door de Kon. Harmonie St -Cecilia, t g.v. Meiavond 19 30 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Fr Ver- berekmoes. ingericht door I V K -vormingsinstituut in het Liberaal Sociaal Centrum. Kon. Astridlaan 16 te Dendermonde STAD DENDERMONDE Op 17 mei 1983 te 11 uur op het Stadhuis, Grote Markt 19330 Dendermonde zal overgegaan worden tot de opening van de inschrijvingen voor de verkoop van 2.500 m2 mozaiëkkeien. Het dossier ligt ter inzage. op het stadhuis te Dendermonde, Aankoopdienst, van 9 tot 12 uur, elke werkdag: op de Stedelijke Technische Dienst (de heer Windey), Wegge voerdenstraat 19330 Dendermonde, elke werkdag van 9 u. tot 12 Het bijzonder bestek is te verkrijgen op het Stadhuis te Dender monde, Aankoopdienst, elke werkdag van 9 tot 12 u., na betaling of storting op de postrekening nr 000-0025227-07 van het Stadsbestuur Dendermonde van 100 fr., met vermelding: «Bestek Aankoop mozaiëkkeien» Termijn voor de uitvoering van de opdracht, zodra de afbraakwer ken op de Gentsesteenweg ter aanleg van afvalwatercollector 1B aanvangen Uw kind is er als thuis! KINDERDAGVERBLIJF PEUTERLAND Open van maandag tot vrijdag ook tijdens de jaarlijkse vakantie. Uren: van 7 uur tot 19 uur. Groepsgerichte kinderopvang met aandacht voor het eigen leef- en eetschema van elk kind. Prijs aangepast aan het netto belastbaar inkomen van het gezin! Kontaktpersoon: Luypaert Mare. STEDELIJKE ONTHAALMOEDERDIENST Op het kontaktadres liggen steeds adressen ter beschikking van onthaalmoeders die uw kindje graag opnemen in hun gezin. Opnameduur: nader af te spreken met de onthaalmoeder, max. 10 uren per dag. Prijs: zoals in dagverblijf Kontaktpersoon: Guns Magda - De Mol Rita PLAATSING VOOR ENKELE UREN Er bestaat steeds mogelijkheid uw kindje te plaatsen voor enkele uren per dag: tijdens uw boodschappen in de stad of andere dringende bezig heden Prijs: 50 fr. per uur met een max. van 400 fr per dag. Max. 16 uren per week. KONTAKTADRES Blauwe Steenstraat 19330 DENDERMONDE Tel. 052/21.32 78-79-80 tussen 8 30 u en 17 uur 14 loten land en meers gelegen op het grondgebied van de gemeenten Dendermonde (Appels, Baasrode, Dendermonde, St. Gillis, Grembergen, Oudegem), Aalst (Gijzegem), Wichelen, Leb- beke (Wieze) en Meldert. Het lastenboek en de tabel van de te verpachten goederen liggen ter inzage op het secretariaat van het O C M W. Sas n.g. te Dendermonde, alle werkdagen van 10 u. tot 11 uur De inschrijvingen moeten, onder ter post AANGETEKENDE OMSLAG, vóór 10 mei 1983 gericht worden aan Mevr. de voorzitter van het O.C.M.W Sas n.g. te Dendermonde; de omslag moet. benevens het adres, het opschrift dragen: «Aanbieding verpachting van landqoederen» Opening der aanbiedingen: vrijdag 13 mei 1983 te 19 30 uur in de vergaderzaal van het O.C.M.WSas, n g te Dendermonde. M. DIERICK, 1ste schepen: Com- rpwsie openbare werken landbouw Materieel beheer der sted. in richtingen en goederen Wegeniswerken Reinigingsdienst en rioleringen Groenaanplantingen Stedelijke begraafplaatsen Polders en waterlopen Land- en tuinbouwbelangen - jaarmarkten Grondbeleid Coördinatie nutvoorzieningen (Regie water) H. MAES, 2de schepen: Kuituur ruimtelijke ordening Sport en behher sportaccomo- daties Feestelijkheden en openbare plechtigheden Kunstonderwijs Beheer Sportaccomodaties Kermissen en foren Adviesraden Musea en kunstpatrimonium Toensme en folklore Ruimtelijke ordening Jumelages Bibliotheek en archiefwezen A HERMANS. 3de schepen: Wel zijnszorg, werkgelegenheid en openbare veiligheid Welzijnszorg Algemene tewerkstelling Economische expansie Openbare veiligheid verkeers- en politiereglementen Bejaarden en minder-validen Brandweer M BORMS, 4de schepen: Com missie financiën Financiële controle over alle stedelijke instellingen en goederen Begroting en rekeningen Belastingen, retributies, stand gelden Verhuringen Toelagen, zitpenningen, verze keringen Toezicht financieel beheer O.C.M.W. en kerkfabrieken Openbaar entrepot Leningen P. MEULEBROEK, 5de schepen Onderwijs en jeugdbeleid Inrichting sted. L. B. onder wijs Onderwijzend personeel Ontwikkelingssamenwerking T. VAN GUCHT, 6de schepen Commissie gezin en leefmilieu Huisvesting Volksgezondheid Sociale aangelegenheden Gezinspolitiek P VAN CAUTEREN, 7de Sche pen: Commissie middenstand 4 Openbaar Ambt Personeelsbeleid Sociale dienst personeel Middenstand Openbare markten Nijverheid Zaterdag 23 april 1983: Tweede Interscholenveldloop voor de stedelijke lagere scholen van Groot-Dendermonde op het stedelijk sportterrein, Molenberg, Baasrode Elegin om 14 uur. Ingericht door de ouderraad van de gemeenteschool van Baas rode. Elke deelnemende school ontvangt een trofee UITNODIGING Wij hebben de eer UEd. uit te nodigen tot het dat plaats heeft op maandag 25 april 1983 om 20 uur in de AULA van het STADHUIS Verlenen hun medewerking: An Kesteleyn (piano) Jacqueline Van de Vijver (zang) Yvonne Vermeylen (viool) Lutgart Verbeke (blokfluit) Frans Doorns (piano) Philippe Duerinck (gitaar) Franky Van Laere (saxophoon) Dirk Vermeir (piano) De Secretaris, De Directeur, G. Verberckmoes M Defleur KONINKLIJKE ACADEMIE VOOR SCHONE KUNSTEN DENDERMONDE De directeur van de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten, de beheerraad van Syka, hebben de eer u uit te nodigen op de tentoonstel ling «Canberra School of Art» een verzameling grafische werken van leerlingen uit deze academie, een konfrontatie met het kunstonderwijs uit Australië. Receptie en vernissage op vnjdag 6 mei te 20 uur. Inleiding: door de heer R. Evrard, voorzitter Syka. Welkomswoord: door de heer H. Maes. schepen van cultuur Officiële opening door de heer N. Carrick, afgevaardigde van de ambassade van Australië. De tentoonstelling heeft plaats in de zaal van de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten, Dijkstraat 91, 9330 Dendermonde, en is toeganke* lijk op zaterdag 7 en 14 mei, zondag 8 en 15 mei telkens van 15 tot 18 uur, dinsdag 10 en woensdag 11 mei van 17 tot 20 uur

De Voorpost | 1983 | | pagina 17