Los Amigos en 't Fort reeds kampioen Nek aan nek tussen de Jos en Juvenes M.T.S.A. Vlaams Sportverbond - Afdeling Waasland Tweede tomooi Houthandel Van De Walle LIEFHEBBERSVOETBAL Vlaams sportverbond - afdeling Waasland Pylonen De Kerf 2 Shell Boys 2 Een hard betwiste wedstrijd waarin beide clubs elk een speelhelft voor hun reke ning namen. De thuisploeg die startte met windvoor- deel zorgde al dadelijk voor gevaar en het was voor doelman Eddy Claus meer dan uitkijken geblazen. Toch moest hij zich gewon nen geven op de 20e minuut. Een aanval van de thuis ploeg werd in de fatalé zone foutief gestuit en de daaruit- rolgende strafschop werd door André Paelman kei hard ingetrapt (1-0). Pylonen De Kerf wilde ech- ler meer. Zo was er op de 35e min. een knappe aanval op rechts die het leder bij Peter Vernimmen deed belanden, die de hem geboden kans niet liet liggen en meteen de rastcijfers vastlegde. In de tweede helft en nu met de wind in de rug was het vooral Shell Boys dat niet alleen meest, maar ook het gevaarlijkst bij de bal was. Het was dan ook meer dan logisch dat Erik De Laet op i het uur kon milderen. Shell 1 Boys voelde dat er meer in A zat en gooide al zijn krach- 1 ten in een resolute aanval. Op de 74e minuut werd een algemene Shell Boys-aan val foutief gestopt in het 16 imeter gebied en de toege- 'ende penalty werd door 'ermeulen onhoudbaar bin- «ngetrapt (2-2). Beide ploe gen leken kennelijk tevre den met het bereikte resul taat en drongen dan ook niet verder aan Palm 0 The Red Boys 1 Een heel spannende wed- strij die wel een verras sende einduitslag gaf. Toch kan men de zege van de bezoekers uit Sint-Niklaas zeker niet als onverdiend bestempelen. Scheidsrech ter Richard Van Overmeire, voor drie weken nog in de bloemetjes gezet voor zijn 1000e wedstrijd, hield de teugels strak en aanval ging één van bij de aanvang in het een offensief, maar een fantasti- sesjsche doelman van de bezoe- cers stopte letterlijk alles erdwat tussen de palen kwam. bij-JDe bezoekers, die het vooral de counter moesten stts hebben, deden dat meer iho dan voortreffelijk want de lelie en gevaarlijke Rudi ïlsens zorgde voor menig ek cje: 5 II- gevaarlijk standje voor het Palm-doel. Op een aartsge- vaarlijke counter dan, moest de thuisdefensie de reeds genoemde Rudi Bolsens fou tief stoppen en het was penalty. Danny Laureys, die deze taak op zich nam, knalde echter op de dwarsligger. Op de 80e minuut brak Rudi Bolsens opnieuw uit, knalde keihard op doel, waardoor de doelman de bal niet vol doende onder kontrole kon krijgen en Rudi Bolsens bij het hernemen wel sukses kende. Palm gooide nog maals alles naar voor, maar zoals reeds gezegd, pakte de doelman van The Red Boys alles wat in zijn rich ting kwam. Glazenleeuw 7 Pompstraat 1 Doelpuntenkermis op Gla zenleeuw in Beveren. De op merkelijkste speler was Franky De Bruyn die 5 maal de weg naar de netten vond. Pompstraat, dat gehandi- kapt aan deze wedstrijd moest beginnen, heeft tegen dit Glazenleeuw geen schijn van kans gehad. Onmiddel lijk na de aftrap trok Glazen leeuw alle registers open en konden de bezoekers niet meer doen dan zich deftig verdedigen. Reeds in de 11e minuut kon Franky De Bruyn aan zijn recital beginnen. En op de 18e minuut werd het via de zelfde De Bruyn 2-0. Pomp straat dat op de tegenaan val was aangewezen, zag zijn streven beloond met de aansluitingstreffer in de 26e minuut met een doelpunt van Bolsens. Glazenleeuw was zich toch van dit gevaar bewust en toog opnieuw in de aanval. Op de 29e minuut werd het 3-1 via Van Goethem en net voor rust maakte opnieuw Franky De Bruyn er 4-1 van. In de tweede helft kontro- leerde Glazenleeuw rustig de wedstrijd. Pompstraat daarentegen dat van Glaen- meer tot scoren, zodat Los leeuw dan toch de gelegen- Amigos meteen de overwin- Franky De Bruyn weggelegd om de eindcijfers 7-1 op het bord te knallen en meteen zijn vijfde roos in deze ge nietbare wedstrijd te scoren. Los Amigos 1 KWB Kruibeke 0 Een gevleide overwinning voor Los Amigos dat hier mee zekerheid verwierf om trent zijn kampioenstitel (proficiat). Van bij de aftrap nam KWB het initiatief in handen. De verdediging van Los Amigos die echter prima het wapen van de buiten- spelval hanteert, liet de KWB aanvallers steeds maar opnieuw in de buiten- spelval lopen. De thuis ploeg die de tegenaanval speelde kwam nog heel dichtbij een doelpunt, maar dubbele meter Martin En gels. zag zijn poging met het hoofd gestopt door de KWB- doelman. Rust kwam er met 0-0. Bij de herneming een bijna identiek spelbeeld, met een drukkend KWB, waarin vooral Herman Ramon op een opmerkelijke prestatie mag terugblikken. Los Ami- gaand met een iets gevaar lijker Luitentuit. Met een snelle aanval in de 13e mi nuut kwam de bal bij Patrick Luckx en Luitentuit kon zijn eerste doelpunt begroeten. tentuit sloeg echter terug en Maeyer het leder, rukte snel was bijna over gans het ver- Jaak Van Belleghem benutte op naar doel en liet vanuit loop van de wedstrijd de de in de 74e minuut geboden een scherpe hoek de thuis- betere ploeg en meest aan- kans en het stond meteen 1- doelman geen schijn van vallend. Aanvallen staat 2. Wat Frema dan ook nog kans. echter nog steeds niet gelijk probeerde, het kwam niet In de tweede speelhelft met scoren, want voor dit meer tot scoren door het se- kwam VK Veile dan echt op- laatste moet men afwerken, cuur verdedigingswerk van zetten. Op de 65e minuut en dit gebeurde niet bij de de bezoekers. een pas van Luc De Maeyer thuisploeg. Eenmaal echter tot bij Ludo Waterschoot en was het geluk toch aan hun Verbroedering 1 met een knappe kopbal van kant. Via de rechtse vleugel VK Veile 3 deze laatste kwam de 0-2 op kwam de bal bij William De thuisploeg gooide nu al- Een zeer sportieve wedstrij bet bord. Op de 32e minuut Bosman, die na een kontrole les naar voor, maar gelijk- die verdiend door de bezoe- ban VK Veile zijn achter- het leder tegen de netten stellen voor de rust zat er kers is gewonnen. Dan wel stand milderen en komt ver- joeg met een knal van een niet meer in. voor hun presteren in de diend terug tot 1-2. VK Veile schot. In de tweede helft echter tweede speelhelft. Toch is z'ch echter van het gevaar De bezoekers waren op de kwam VK Frema fel opzetten werd in de aanvangsfase bewust en drukt even harder tegenaanval aangewezen, op zoek naar de gelijkma- van de wedstrijd de VK Vel- °P de gaspedaal, waardoor maar deden dit in feite verre ker. Die kwam er op de 62e le-verdediging aan de tand Van Den Broeck ongelukkig van slecht. Op de 40e mi- minuut met een doelpunt gevoeld, maar de afwerking in eigen doel verwerkt, hier- nuut belandde een diepte van Van Berlo Willy. bleef in gebreke. Het was mee de eindcijfers vastleg- pas bij Alfons Van Vossel Frema zag de overwinning zelfs tegen de gang van za- gend op 1-3. die geen moeite had om de in zijn bereik en drukte nog ken dat VK Veile nog in de Werablev 1 doelman te verslaan en het harder, wat resulteerde in eerste helft op voorsprong Welvaart 1 s,ond bij rust 1-1. twee open doelkansen die kwam. Op de 43e minuut Na rust bleef Wembley druk- echter gemist werden. Lui- onderschepte Luk De thuisploeg uit Beveren ken en kon Welvaart dan alles in de aanval met een ongezien aanvalsrecital, maar.keeper De Vleeshou wer pakte voor Welvaart al les wat tussen de palen kwam, daarmee zijn ploeg behoedend voor een neder laag. Bestuursinfo: Algemene ploegenverga- dering in lokaal Brouwers huis te Vrasene op donder dag 28 en vrijdag 29 april met o.m. op het programma de trekking 1/4 finales beker. Het eindeseizoensbal heeft ook dit jaar plaats in de stadsfeestzalen te Sint-Ni- klaas. Met dit jaar als orkest The Wigs en als gastoptre dens Bobby Ranger en Ruth Mc Kenny. Afspraak nu reeds voor zaterdag 18.6.1983 te 20.30 uur. Emmanuël Thoen Liefhebberstornooi van de Stad Lokeren Koven, dat lange tijd in het direkte spoor van de leiders wen Duiver kon blijkbaar voor het einde legde Van ovolgde, is nu wel definitief de pedalen kwijt. Het werd nu geen vrede nemen met deze Loocke de eindcijfers vast: gos aartsgevaarlijk op de geklopt door Bonaparte, de laatste weken in zeer goede gang van zaken. Eerst bot- 3-1 counter liet echter niet be- doen. Koplopers en Bosbie maakten er een doelpuntenker- ste Tollenaere tegen geel. de 64e minuut mis van- De ploeg van de Kop is zich aan het wegspelen uit Vervolgens trad Bonnaerens Eerste Klasse een knappe de onderste regionen. Twee speeldagen voor het einde is er weer op het voorplan, van 7 mei Juvenes - De Jos wel eens beslissend zou kunnen hij inbinden. Dat was niet zijn. Toch raden we de Jos aan zaterdag Bobijn niet te naar zijn zin. Hij koelde zijn onderschatten! tijen. In bouwden ri__ aanval op. De bal kwam bij n°g nie,s beslist aangaande de titel. De Jos behoudt wel de deze maal niet zo gunstig. Mark Beerens en met een meeste kansen. Alhoewel alles eropwijst dat de wedstrijd Na twee gele kaarten mocht afstandsschot werd de KWB doelman het nakijken gege ven. KWB zette nu alle zei len bij. maar doelman Van Erwin Clapdorp, goed ge steund door zijn soliede ver dediging, liet zich niet ver rassen. Op de 84e minuut een knappe KWB-aanval. waarbij doelman Van Clap dorp zich dan toch gewon nen moest geven. De doelman ontzet tot bij Herman Ramon die in het d<> ru,,„kw?m me' °'0 Geo'?os De k°" d?z? mee, in ae weasmja. score. Na de pauze begon- sportieve wedstrijd afslui- 1 1 n r nen de spelers aan snelle ten met een logische pun- a e omin9° nnco na™ "inhtensDehroBitie denken. Vooral tendeling. '°en de v<m de wed" Duitenspeipositie w; strijd in handen en bouwde staat, zodat deze gelijkma- Vl,,e Steen toonde zijn Smet - Witte Steen 2-2 Tweede klasse Bonaparte - Koven 2-1 Ruilare - Blauwen Duiver 2-4 zijn v. r- woed, op de kledij van d, 2" doel kopt, waar zijn eigen kapitein Roger Lardon ech- scheidsrechter door er een Smet - Witte Steen 2-2 boeg Kon Julien Van Zele emmer over te gieten. Tries- Het zonnig weertje speelde milderen: 1-2. Twee min. la- tige mentaliteit voor iemand duidelijk zijn rol de eerste ter stonden de bordjes reeds die denkt een vedette te zijn! v helft. Beide ploegen geno- in evenwicht: 2-2. Witte - g ten er tenvolle van en na- Steen was hierdoor duide- R_K-- T men al de tijd om hun akties lijk op zijn tenen getrapt. r 1,n urc ucu op to bouwen. Bijgevolg Het foVceerde wel mj enke- 5?° Zee' SJ,e!le "f, hel" konden de verdedigingen de le kansen maar kende geen R eeri» 1 ^fmf ar toestand steeds baas zodat sukses. Scheidsrechter ®ob"n d» bezoekers kwamen nadien meer en meer in de wedstrijd. De lo- Koplopers - Bosbie Bobijn - Türk Gücü Titanic - Oude Schuur Eerste klasse 1. Standaard 25 39 2. Etna Wiel 25 36 3. Witte Pen 25 34 4. Altemaïf 25 33 5. Smet 25 30 6. Tivoli 25 24 Reinaert 25 22 8. Prior 25 22 9. Everslaar 25 21 10. Witte Steen 25 21 11. Daknam 25 19 12. The Cup 25 17 13. Atlanta 25 17 14. Bospark 25 15 Tweede klas 1. De Jos 24 43 2. Juvenes 24 41 3. Koven 24 35 4. Oude Schuur 25 30 5. Bobijn 24 29 6. Bonaparte 25 28 7. KWB BI. Duiver 25 25 8. Ruilare 24 22 9. Jeugdhuis T74 24 19 10. Kings Erotica 24 18 11. Koplopers 24 18 12. Türk Gücü 25 14 13. Bosbie 24 12 14. Titanic 24 6 André drukken maar kwam niet heid kreeg te komen was in de aanval totaal onmondig. In het lqatste kwartier van de wedstrijd trok Glazen leeuw nog eens alle regi sters open Op de 74 e mi nuut stond Franky De Bruyn weer aan het kanon om er 5- 1 van te maken. Patrick Rut- tens dikte twee minuten la ter aan tot 6-1, en in de 81e minuut was de eer voor ning en de titel binnenhaalt. vum de spelers aan snelle akties Ruilare - Blauwen Duiver 2-4 menige gevaarlijke aanval teZfSTin bTe°él denlten Moored WiTe Toen Hilaire Baeke d, eerste °P Aon de 43- min. vond zijn den gevalideerd. KWB bleel hel„ a,floot me, 4 op he( zoveelste mooi inzenden voornemens en trok alle re- bord hadden de toeschou toch een af werker m de per- gisters open. Aan de 55- min wers eennchtingsvoetbal zoon van Hoste- '"O. Tu'ok kende Van den Durpel sue- gezien en vooral een recital pucu wou niet gegeven en ces: 0-1. De bezoekers wil- Peter Bonnaerens. De ge- kwam aan de 51 min gelijk den het daarbij niet laten en voorlijke spits van de bezoe- door e®" doelpunt van Bou- bleven de Smetdefensie kers had immers de vier 'aza.r- 1"1- Een bikkelharde wedstrijd voor problemen stellen. Zes doelpunten voor zijn reke- Bobijn rooK nu onraad. Do- min. later was het zover. Fr. nin9 genomen. Had Blau- mingo sleurde zijn ploeg bracht Witte wen Duiver al zijn energie in mee ln een hoger temo schijnbaar de kleedkamer gelaten? Na waardoor Hoste er 2-1 kon komfortabele 0-2 voor- de pauze kregen we een *an maken. Een briljante sprong. Maar Smet schoot s»erk aandringend Ruilare Bobijndoelman redde daar- nu uit zijn krammen. Met dat tot 2-4 terugkwam via ?a ,wee prachtige bezoe- nog een kwartuur voor de Dierickx en Lintacker. Blau- kende pogingen. Vijf min VK Frema Luitentuit die evenwel lair werd be twist. Een gelijkspel zou een Vertongen juistere uitslag geweest zijn Steen op een voor dit treffen, maar voet bal blijft nu eenmaal een niet-exacte wetenschap. De wedstrijd was gelijkop- 1: SV Meteoor - VK Peugeot A: Buytaert Jozef Pyl De Kerf - Laar: De Groote Roger 't Hoekske - Shell Boys: Bruggeman Jean- Pierre Vriendenkring - Sp. Steendorp; De Rechtei Robert Kobekensvrienden - VK Audi: Buytaert Alfons FC Sport - De Jager: Peersman Andre - 14 u. Den Buiten - Rode Duivels: Walschaerts Urbain 2: VK Altodie - VK Frema: Cool Omer Brouwersboys - Club '66: De Hert André Tivoli Boys - Sp. Kruibeke: Meersmlan Antoon RBS Hoger Op - Glazenleeuw: Duymelinck Eduard VK 3M Zwijndrecht - Alu De Cauwer: Wal schaerts Frangois Wembley Vlierkouter: Van Hoyweqhen Walter Uilen - Welvaart: Simoen André 3A: Ten Bosch - Woodstock AFC: Vercauteren Reginald VK Peugeot B - Luitentuit: Smet Guido De Niuewe Spoortvr - Klein Laar: Thoen Viktor (terrein Klein Laar) Kalishoek - Scoutshuis: Van Bogaert Fred VK Veile - Tip Top: Peersman Achiel CR Saeftinghe - Verbroedering: Maes Florent Boomkw. De Wolf - KWB Kruibeke: Lardon Jozef VK 't Vlietje - Dry Boeren: Bruggeman Walter 3B: Vapo - Moerstraat: D'Hollander Herwig The Red Boys - All Keep: Roels Alfons Onder Ons - Tromp: Van Boxlaer Julien Zeemeermin - Bijlken B: Uytdenhouwen Michel 't Rivierenhof - Palm: Van Bossche Willy ZONDAGNAMIDDAG 1: Club '66 - Uil; Smet Guido KLJ St. Anna - Th. Veldeken: V. Doorselaere Omer Favo - Hamse Bouwcentr. V Overmeire Richard Reb. Vossenhoek - Blue Boys: Peersman Achiel Fina Boys - Dry Boeren^Polfliet Lucien Herleving (vrij) 2: Hudino Boys - Statievr.; Hernalsteen Gadton De Stoofpot - ASV Rap Burcht Den Buiten - C.AVES. Bruggeman Walter Wijkagenten - Hoop en Vreugd: Cool Omer: 16 't Fort - De Sater: De Cauwer Gilbert Terlocht - De Zon Bruggeman Jean-Pierre Peyton Place (vrij) 1: VK Audi - 't Hoekske VK Peugeot A - Vriendenkring Shell Boys - Kobekensvr Sport - Den Buiten Sp. Steendorp - SV Meteoor De Jager - Pyl. De Kerf Laar - Rode Duivels iriTiciciniuj - ruim. »UII DUbhtlIB VV 1 eKe De Pekton - Moderne: Van Overmeire Richard d« - - - irde Eer Akai Boys (vrij) ZONDAGVOORMIDDAG 1: VK Veile - Los Amigo's: Verstrepen Julien KWB Kruibeke - VK Frema: Buytaert Alfons Kommersanten - Luitentuit: Buytaert Jozef Real Witte Pen A - Glazenleeuw: Peersman André Pompstr. VK Gaverland: V. Overmeire Richgard Van Hoecke - KWB OLVrouw: Simoen André J. KWB Elversele - Blue Boys: Van Doorselaere Omer Sp. Waasmunster - 't Klokhuis: Roland Sp Steendorp - RD Multi Center: Lardon Petrus Spaans Kwartier - Wilgenhof: X Zillebeek - Kalishoek: Van Vlierberghe Johan Shell Boys (vrij) 3 A 04 Scoutshuis - Den Ijzer: Van Boxlaer Julien 3-2 Wijnveld - Zeemeermin: Van Bossche Willy 6J Hoop en Vreugd - Metallo's: Debbaut Jaak SV Meteoor - VK Nopri Temse Zele: Duyme linck Eduard Koekoek - SK Belsele: Meersman Antoon 4 31 Belseelse SV (vrij) Alu De Cauwer - Tivoli Boys Altodie - RBS Hoger Op Sp. Kruibeke - VK 3M Zwijndrecht Wembley - Welvaart Glazenleeuw - VK Frema Vlierkouter - Brouwersboys Club '66 - Uilen 3A: Woodstock - Dry Boeren Klein Laar - VK Peugeot B Scoutshuis - De nw. Sportvriend Tip Top - Kalishoek Verbroedering - VK Veile KWB Kruibeke - CR Saeftinghe Boomkw. De Wolf - VK 't Vlietje Luitentuit (vrij) Ten Bosch (vrij) 3B: Onder Ons - Moerstraat Akai Boys - Zeemeermin 't Rivierenhof - De Pekton Tromp - Vapo Palm - The Red Boys All Keep - Moderne Bijlken B (vrij) KLJ St. Anna - Real Witte Pen B: Polfliet Lucien Neerstr. - Oud KWB Elversele: Boenne Antoine Bijlken A - J Bijlken: Baeke Hilaire 4 2f S' Anna - Rompu Zaffelare: De Mey Roland Moerstr. - V.D. Voorde: Dingenen Emiel. De Mey Roger. Thoen Emmanuél. Govaert ZONDAGVOORMIDDAG I: Los Amigo's-KWB Kruibeke VK Frema - Luitentuit VK Veile - Kommersanten Glazenleeuw - Pompstr. Gaverland - KWB OLVrouw R. Witte Pen A-Van Hoecke 2: Blue Boys - Sp. Waasmunster 't Klokhuis - Shell Boys RD Multi Center - Spaans Kwartier Wilgenhof - Kalishoek Sp. Steendorp - Zillebeek Jong KWB Elversele (vrij) 3A: SV Meteoor - Den Ijzer Wijnveld - Metallo's Scoutshuis - Hoop en Vreugd VK Nopri Temse Zele - Koekoek SK Belsele - Belseelse SV Zeemeermin (vrij)A Moerstr - Real Witte B KLJ St. Anna - Oud KWB Elversele Jong Bijlken - Neerstr V.D. Voorde - Bijlken A ZONDAGNAMIDDAG 1: Blue Boys - Uil Dry Boeren - Favo Hamse Bouwc - Herleving KLS St Anna - Reb. Vossenhoek Th. Veldeken - Fina Boys Club '66 (vrij) 2: Hoop en Vreugd - De Stoofpot De Sater - Den Buiten Peyton Place - Wijkagenten Statievr. - Terlocht ASV Rap. Burcht - 't Fort De Zon - Hudino Boys Caves (vrij) MIDWEEK ZAT 1 Pyl. De Kerf - Shell Boys Shell Boys - VK Peugeot A 1: Vriendenkring Laar VK Peugeot A Kobekensvr. SV Meteoor Shell Boys Sp. Steendorp VK Audi Sport Den Buiten 't Hoekske De Jager Rode Duivels Pyl. De Kerf 2: VK 3M Zwijndrecht Wembley Club '66 Uilen Alu De Cauwer Vlierkouter Welvaart RBS Hoger Op Sp. Kruibeke Tivoli Boys Glazenleeuw Brouwersboys Altodie 3A: Luitentuit VK Veile CR Saeftinghe De Nieuwe Sportvriend Tip Top Dry Boeren Ten Bosch VK 't Vlietje KWB Kruibeke Verbroedering Kalishoek Boomkwekerij De Wolf AFC Woodstock Klein Laar Scoutshuis VK Peugeot B 3B: Moerstraat Moderne Onder Ons Palm Vapo The Red Boys Bijlken B 5.3 Zeemeermin 2-7 All Keep 10-2 Tromp 10-1 Akai Boys Viola De Pekton 't Rivierenhof 1-0 4-2 ZONDAGVOORMIDDAG 5-1 1: 1-5 Los Amigo's 2-0 Glazenleeuw Van Hoecke VK Gaverland 0 VK Veile n"9 Pompstraat KWB OLVrouw 19 Luitentuit n KWB Kruibeke VK Frema ^•2 Kommersanten Real Witte Pen A 2: Spaans Kwartier 2-2 Sportief Steendorp n a RD Multi Center Jong KWB Elversele Shell Boys Wilgenhof Zillebeek 37 Kalishoek 34 Sportief Waasmunster 30 't Klokhuis 29 Blue Boys 27 3A: 24 Den Ijzer 21 VK Nopri Temse-Zele 21 Scoutshuis 18 Hoop en Vreugd 18 Koekoek 18 SK Belsele 17 Metallo's 12 Zeemeermin 8 Wijnveld Belseelse SV 3g SV Meteoor 36 3B: 34 V.D. Voorde 29 Moerstraat 28 Jong Bijlken 26 Bijlken A 24 Rzal Witte Pen B 23 KLJ St. Anna 19 Oud KWB Elversele 14 Neerstraat 14 Rompu Zaffelare 7 KWB St. Anna 6 The Cup 45 ZONDAGNAMIDDAG 37 1: 35 Thor Veldeken 33 Hamse Bouwcentrale 3j Club'66 30 Favo 20 Dry Boeren 20 Fina Boys 23 Rebellen Vossenhoek 21 Blue Boys 2i Herleving 20 Uil 13 KLJ St. Anna 15 Zwarte Panters 1 Flash Back Planteam 't Fort De Zon Wijkagenten Den Buiten Statievrienden De Sater Terlocht Hoop en Vreugd Eindklassement Eerste afdeling: Tinne Boys Rode Duivels Rayo Espanol Cobila's Simca Boys Melenbeeckvr. Lada Boys Endoka Blauwe Vlam Camu Heizijde Heipias Kruis Heipias en Kruis dalen naar zaterdag tweede afdeling. Eindklassement Tweede afdeling: Onder den Toren Giwo Boterhoek Bartan Excelsior Leeuwerick Musica 't Kloksken Apostelken G.M.I.C. Breughels Jong Timarcha Royal Sportief 43 35 38 27 26 25 25 21 19 19 19 16 7 40 40 38 33 32 25 22 19 18 15 14 Onder den Toren is kampioen. Giwo is tweede met gelijke punten, samen stijgen naar zaterdag eerste afdeling. Zondag reeks 17-4-83 Sunset Nieuwe wijk Rode Roos Real Familial Amapola Adelaars Koszen Star Boys IJsboerke Inno Sportkring Sportief 't Duifken Timarcha Corner Pano 49 47 45 42 40 34 30 29 28 28 27 30 april en 1 mei Deelnemende ploegen: FC De Nieuwe Sportvriend St.-Niklaas FC Ten Bosch Nieuwkerken CR Saeftinghen Doel FC Rubensvrienden Vrasene Zaterdag 30 april Te 14 uur: FC Rubbensvrienden - CR Saeftinghe Te 16 uur: FC D.N. Sportvriend - FC Ten Bosch Zondag 1 mei Te 13.30 uur: Derde en vierde plaats Tussen de finale opstijgen van warme luchtballon Te 16.30 uur: finale van het tomooi Dit alles gaat door op de terreinen van het Klein Laar, Beekstraat te Vrasene. Iedereen is Hartelijk welkom.

De Voorpost | 1983 | | pagina 41