MVZ. Deprouw ontneemt Goppieters laatste titelaspiraties Mundo Sport wint de beker Jovanda kampioen 't Hof van Grembergen speelt ook Hamse Bekerfinale Op één punt van de nationale titel S.E.T.O.K. Berlaarse minivoetbalkompetitie Stekene nam winnend afscheid van tweede provinciale i'woww?1 tmnw VUWOWfi^ MQSïg? 1 fc&£& Minivoetbal NOMB Dender en Schelde. De Lebbeekse Minishotters. Dender- geen Mini- voorbije te sporthal n Stekense ikt langs: die heeft t sukses- loopt dat 1° provin- rijk mag twa it e Dat in voetbal elke match één nederlaag, zou ook wel moet gespeeld worden, is gemakkelijk de beker pak- een van ouds bekend gezeg- ken, maar onvoorziene om- de. Dat werd nog maar eens standïgheden hebben in de gestaafd door de feiten! kaart van Mundo Sport ge- Givana, kampioen zonder speeld. De Bleeckere, spel- LIEFHEBBERSVOETBAL Op het terrein van Habotin, Noordstraat te Hamme, hadden de halve finales plaats van de Beker voorzitter Van Damme. Coulier kon ondanks een 2-2 draw de finale bereiken dankzij de strafschoppen, 't Hof van Grembergen deed het vlotter tegen Plaza. Coulier-Hansevelde 2-2 Het werd een goede wed- Boeiende wedstrijd waar- strijd, waarin beide ploegen in Coulier door het oog van voluit hun kansen zijn ge- de naald is gekropen. Het gaan. Het breekpunt kwam waren vooral de jongens in de eerste helft. Plaza van Hansevelde die gere- mocht een strafschop ne- geld aan bod kwamen. Be- men, maar keeper De Witte sluiten was voor hen echter van 't Hof van Grembergen zeer moeilijk De Coulier- kon deze stoppen in twee boys lieten zich niet verdrin- tijden. Dolf Buggenhout die gen. Nadat Coulier voor aan de elfmeterstip stond, meer evenwicht had ge- keek wel even sip. De Grem- j^prgd, geraakte het eerder bergenaars putten nieuwe toevallig aan een doelpunt kracht uit dit feit en duwden Na een vrije schop raakte de door tot Wilfried Boon kon bal nog een Hanseveldever- scoren: 1-0. lediger en kaprioleerde in Sensationeel werd het be- loel: 1-0. Toch kon Coulier gm van de tweede helft. Na oor inrukken nog eens sco- amper vijf minuten spel en. Hansevelde wou na de maakte Straetman gelijk, ast blijkbaar iets forceren Nog geen twee minuten la- n ging meer in het offen- ter WQs het al 2-1. Opnieuw ief. Dat leverde twee doel- via Boon. Het spel golfde unten op, een eerste via dan opnieuw heen en weer dbert Ydens en het volgen- met gelijke kansen voor bei- e langs Dirk Vercammen: de ploegen. Na een mooie -2. De wedstrijd kon op- uitbraak kon Segers de ïeuw beginnen. Al kregen eindcijfers vastleggen, eide teams nog verschil- ïnde kansen, niemand kon male e winning-goal aanteke- Op zondag 23 april om 16 en. Strafschoppen dus en uur zullen 't Hof van Grem- .aarin was Coulier het bergen en Coulier de finale terkst 3-1. spelen op het terrein van Habotin in de Noordstraat. Hof van Grembergen 3 Zal t Hof van Grembergen •'laza 1 de dubbelslag lukken? ZEELSE MINIVOETBALKOMPETITIE VETERANENREEKS: Aangezien vorige week de eerste veteranenkompetitie ten einde is gelopen, komt deze reeks vandaag eerst aan bod. De kampioen was reeds lang gekend, over de tweede plaats was nog on zekerheid, doch Vemeirt heeft die uiteindelijk met een overtuigende zege in de wacht gesleept. Al bij al is deze eerste kompetitie een meevaller geworden en ho pen we voor volgend sei zoen op meer ploegen en meer spanning als het mo gelijk is. De uitslagen van de laatste ^upeeldag. VERNEIRT 18 ™^S-2 10-2/ 18-3) Vemeirt: G. Poppe (9). R. Poppe (2), H. Heirman (2), R. Van Driessche (2), H. De Paepe. E. Heirman en J. Poppe. Ebes: R. Bervoets, J. Poppe en J. Roels. V.S.O. 0 TELELEC 16 (0-4 0-6/ 0-130-16). Telelec: K. De Beule en D. Schatteman (4), G. Van Kerckhove (3). W. De Wilde en W. De Wilde (2) R. Goossens (1). GEMEENTEPERSONEEL 5 KOEVLIET 1 (1-0/1-1 3-1/ 5-1) Gemeentepersoneel A. De- grijse (3), R. Van Driessche en A. Van Lijsebetten. Koevliet: M. Van Damme. EINDKLASSEMENT 1. De Bruyne 24/27; 2. Ver- neirt 24/26, 3. Gemeenteper soneel 24/25; 4. V.S.O. 24/22. 5. Telelec 24/21, 6. Van Dam me 24/19, 7. Ebes 24/8 TOPSCHUTTERS 1. Luc Poppe (De Bruyne) 56 doelp., 2. E. Verberckmoes (V.S.O.) 51, 3. P. Meirsman (De Bruyne) 44, 4. G. Poppe (Vemeirt), 34, 5. R. Van Driessche (Gemeenteperso neel) 29, 6. P. Van De Velde (Ebes) 29, 7. J. Poppe (Ebes) 29, 8. H. De Rijcke (Van Dam me) 28, 9. H. Heirman (Ver- neirt) 22, 10. A. Van Pete- ghem. (Telelec) 20. KERNKOMPETITIE Deprouw doet Coppieters afhaken! Nog twee speelda gen voor de boeg. doch het wordt stilaan duidelijk dat Van Cauteren de titel zal binnenhalen. De rest was al zoveel als uitgeteld, en nu moet ook Coppieters toezien hoe Van Cauteren zijn greep op de titel verstevigt. DE BISSCHOP 4 CHANTANT 6 (0-2 2-2 2-3 4-6). De Bisschop: D. Van Uyt- vang, T. De Paepe en L. Poppe (2). Chantant: I. Verstrepen en P. Malin (2). R. Roggeman en J.P. Opdorp. ROMBAUT 2 VAN CAUTEREN 4 (1-0 1-2 1-3 2-4) Rombaut: E. Van Puyvelde en P. Van De Velde. Van Cauteren: G. Goossens (2), T. Van Cauteren en P. Van Driessche. HEIRMAN 6 ARSENAL 3 2-0 3-1 4-2/ 6-3) Heirman: R. Van Dorpe, T. D'Hooghhe, D. De Vlees schouwer. F. Heirman en L. Van Doorselaere. Arsenal: D. Christiaens, J. Vehent en E. Kesteleyn. VAN DAMME 6 NESS 3 (0-0 1-0 4-2/ 6-3) Van Damme: P. De Waele (3), M. De Beule (2), en F. Goossens. Ness: M. De Vuyst, P. De Maesschalck en I. Fierens. WDE LEENHEER 10 NEYT 10 (3-1/ 7-3/ 7-5/ 10-10) De Leenheer: M. Dauwe, F. Jacobs en J. Daman (3) en L. Van Den Broeck. Neyt: A. Van Puyvelde (5), P. Herrebaut (2), J. D'Hondt, E. Van De Cauter en A. Chris tiaens. TELELEC VEHENT (0-2 0-7/ 1-9/3-13) Telelec: E. De Vriese (2) en L. De Vijlder. Vehent: D. Van Mele (8). P. De Sitter en J. Willockx (2), K. Willockx. DEPROUW 3 COPPIETERS I (0-0 0-1/ 2-1/ 3-1) Deprouw: 3x G. De Waele. Coppieters: P. Boeykens. KLODDE 4 'T SLOEBERKE 2 (1-0 3-2 4-2 4-2) Klodde: P. Bracke (2). P. De Smedt en P. Van Eetvelde. 't Slloeberke: H. Heirman en A. D'Hooghe KLASSEMENT 1. Van Cauteren 29/50, 2. Coppieters 30/48, 3. Oud en Nieuw 30/47, 4. De Leenheer 30/47, 5. Deprouw 31/46, 6. Ness 30/36, 7. Neyt 30/35, 8. Arsenal 30/34, 9. Vehent 30/ 32. 10. Heirman 20/31, 11. Klodde 30/26, 12. Rombaut 31/26, 13. De Bisschop 30/17, 14. Chantant 30/15, 15. De Balans 30/9, 16. Telelec 30/6, 17. 't Sloeberke 30/3 KALENDER 23 april 13.00 u. A. Klodde - De prouw. 14.00 u. A. Neyt - 't Sloeberke 15.00 u. A. Coppieters - Ness. 25 april 20.00 u. A. Vehent - De Leenheer AJZ ON. Van Damme - Van de Moortel: 6-2 Tornooi tweede ploegen Groen-wit - Eeklo: 3-0 In een tomooi met vier elf tallen won Groen-wit welis waar met 3-0 van Eeklo, dpch moest het uiteindelijk niet de strafschoppen tegen datzelfde Eeklo afleggen. Een Van der Biest in prima konditie skoorde tweemaal en De Grom een keer. Eindstand: Eeklo 5 p. Groen-wit 4 p. Brussel X 3 p. Brussel-Centraal 0 p. Er was veel volk. ambiance en goed voetbal. Edgard Verleysen mag gerust nog eens met zo'n tomooi uit pakken! C.T. bepalende tiguur in het Gi- vanateam had te veel kom- munie gevierd die namid dag en was 's avonds van vrijwel geen nut meer voor zijn ploeg. Toch mogen we de verdiensten van Mundo niet minimaliseren. Het heeft verstandig de Givana- druk opgevangen en zorgue geregeld via listige uitbra ken van Heuvinck en Mou- ton voor enige spanning in de omgeving van keeper Meysman. Mundo kwam eerst op voor sprong via Mouton maar Gi- vana reageerde langs Ma- gherman. Verberckmoes zou Givana zelfs op voorsprong schieten. De wedstrijd verliep toen gelijkopgaand. Heyman en De Loose kregen de handen vol met Magherman en de steeds maar oprukkende Aerts. loch was het weer Mouton die gelijk maakte Nadat beide ploegen hun corner misten, verkeek Heu vinck nog een unieke kans om zijn ploeg de zege te schenken. Hij schoot vanop een halve meter teaen de paal net aantal gemaakte cor ners zou Mundo uiteindelijk de zege bezorgen, tot grote ontgoocheling van Sponsor Guy Legat en het ganse Gi- vanateam. De champagne bleef in de kabas. De Mundomannen waren ze ker niet op champagne voor zien en zijn dan maar tot in de vroege uurtjes de leden herbergiers gaan bezoeken. Voor de derde plaats won Minishotters van MVC Leb- beke. Met deze zege bewees Mini dat het dit seizoen de beste Lebbeekse ploeg was. (rd) Eindrangschikking 1982-1983 1. O.C.Aalst 2. AZ/77 3. Blauw-wit 4. TylSnas 5. Apostelken 6. Leeuwerik 7. Groen-wit 8. Sp. Dressel VK. Moorselbaan i J. Molenboys Opwijk 11. VK. De Pluim 12. VK. Wembley MINIVOETBAL DSD Met nog slechts twee speel- de Piet Abbeel liet zich in me fysische inzet zijn ploeg nieuwe strafcomer en de dagen voor de boeg telt Van deze aanvangsfaze niet on- aanvallende impulsies te stand op 5-2 gebracht. Voor Damme nog steeds vier pun- betuigd en bezorgde zijn bezorgen. Van de Moortel de sprankelende apoteose ten voorsprong op kampioen tegenstander een 0-2 achter- kreeg het enorm meoilijk tot zorgde Jan De Mets. Een Jabbeke. Wanneer Van stand. Onder impuls van Marnix Boeykens met een nieuwe aanval van Van Damme nog één puntje kan Jan De Mets beet ON plots knal van bij de zijlijn ieder- Damme met liefst zes kop- meesprokkelen is de zo be- terug. In vijf minuten tijd een verraste. Even later mis- bal-voorzetten werd subliem geerde titel een feit. Eerste vond hij eerst Mamix Boey- te diezelfde Boeykens nog afgewerkt door Jan De Mets scheidsrechter in dit titelde- kens en even later Burms een strafcomer. Wat Van de Het betekende het einde van bat is een andere Zeelse bereid om 2-2 aan te teke- Moortel nog te bieden had een opnieuw sportief ploeg De Leenheer. Lange nen. Voor het derde doel- via Abbeel en Collewaert betwiste derby waardoor tijd op kop van de rang- punt zorgde Jan De Mets zelf stierf in de waakzaamheid ON. Van Damme zijn titelas- schikking maar thans na en meteen lag de rustscore en de klasse van doelman piraties onderstreepte. Het een verdienstelijk kam- definitief vast. In de tweede Luk Poppe. De beslissing blijft nu uitkijken naar het pioenschap teruggevallen speelhelft trad Toon Van viel in de laatste spelperio- komende of volgende derby naar een zesde plaats. De Cauteren op het voorplan, de toen Van Damme een met De Leenheer dat zijn leiders namen in dit Zeelse Hij wist met veel uitstraling enig doelpunt lukte. Voor- beslag krijgt op vrijdag 22 derby geen overtuigende Piet Abbeel te neutraliseren eerst had Mamix Boeykens april. Aanvang om 20 u. in start. Een sterk gemotiveer- en kon daarbij met zijn enor- revanche genomen op een sporthal VHVD. t am jq Minivoetbal NOMB Dender en Schelde. Mundo Sport, naar de finale met al da g intrinsiek talent, (c) Minivoetbal NOMB Dender en Schelde. MMV - zeer sterk. Nu ook in de beker! (v) Woonb.-Minibond 3-7 Vesko-Pa en Gijs 1 -4 Tijl-M. De Br. 1-4 KLJ Vr. Kr.-Wass. Burm 2-8 Donk B-Donk A 3-6 P.D. Meyer-Pavo 3-7 Joker-Famiv. 2-2 De stand bij de voorlaatste speeldag 1Melior De Bruyne 50 2. Famivoc BAC 38 3. Pavo Sport 33 4. Wassalon Burm 29 5. Joker Uitbergen 24 6. Verz. Pol De Meyer 23 7. Minibond 22 8. Vesko Overmere 21 9. Pa en Gijs Overmere 21 10. KLJ Vriendenkring 19 11. Café Tijl 19 12. Donk A 17 13. Donk B 12 14. Woonburo 0 Vandaag vrijdag 22 april is het de laatste speeldat van deze Berlaarse minivoetbal kompetitie. De laatste wed strijd gaat tussen Joker Uit bergen en Woonburo, dat de laatste staat met 0 punten en na de wedstrijd een grote rode lantaarn zal aangebo den krijgen. Melior De Bruy ne is sinds maandag 18 april ongeslagen eindwin naar van deze kompetitie met 52 punten op 26 wed strijden. Het won de wed strijd tegen Famivoc BAC de tweede in de klassering met 11-4. Binnenkort zal er in de sporthal een minivoetbaltor- nooi lopen voor de Beker van Berlare. is voorbehou den aan alle Berlaarse mini- voetbalploegen die voldoen aan de reglementen der mi nivoetbalkompetitie. De inschrijving aan het tor nooi kost 1.000 fr. per ploeg en dient te worden gedaan uiterlijk tot 10 mei a.s. in de sporthal of bij sekretaris Pol De Meyer, tel. 42.27.31. Vriendschappelijke mini voetbalwedstrijden van vol gende week Vrijdag 22 april te 18 uur Buyle, te 19 uur KLJ. Zaterdag 23 april te 17 uur Buyle. Zondag 24 april te 9 uur KWB. Te 10 uur Minibond. Te 14 uur Avanti, Te 18 uur Vooruit. Te 19 uur KWB. Te 20 uur Atlantis. Maandag 25 april te 19 u. Sloeberken. Dinsdag 26 ap ril te 20 uur Vooruit. Donderdag 28 april te 18 uur Den Draver. Dendermondse minivoetbalkompetitie Jovanda is kampioen in de eerste reeks van het monds minivoetbalverbond. Het rondde zijn laatste wed- eh strijd tegen Lucky Sport overtuigend af met 2-15 cijfers. het meesterschap van Jovanda stond andermaal maat. In de algemene rangschikking laat het nu Sparta en Van Biesen vier punten achter zich. Op april om 20 uur worden alle spelers die aan de kompetitie hebben deelgenomen verwacht in de van Appels. Daar worden de kampioenen overhandiging wan plaketten zal gebeuren in aanwezig- han heid van Lokerens voetballer Raymond Mommens. ak1 1 5-9 Uitslagen Waterdienst-De Markt Filosoof 1-All Sport 1-7 Mini Sparta-Van Biesen 4-5 Picadilly-Sportvr. 10-2 Plaza-Stany Wafels 4-3 Fami Sport-Volksvr. 6-4 Lucky Sport-Jovanda 2-15 Mespelare-Minishotters 0-10 Rangschikking 1Jovanda 53 2. Van Biesen 49 3. Mini SDarta 49 4. Picadilly 5. Filosoof 6. All Sport 7. Mini Plaza 8. De Markt 9. Volksvrienden 10. Stany Wafels 11. Fami Sport 12. Minishotters 13. Lucky Sport 14. Sportvrienden 15. Waterdienst 16. Mespelare Voor de thuisploeg, de Ste kense Cafétariaboys uit de gemeentelijke sporthal, was de wedstrijd tegen Spoele uit Lokeren de laatste kom petitiewedstrijd in de twee de provinciale reeks A van de Belgische Zaalvoetbal bond, afdeling Oost-Vlaan- deren. Inderdaad: na amper één jaar kompetitie promo veert de ploeg reeds naar 1° provinciale afdeling! Zonder meer een sukses voor de coach én natuurlijk voor alle spelers. Deze laatste wed strijd tegen Spoele uit Loke ren werd voor de Stekenaren nog een (onverwachts) har de dobber, want in een nog al rumoerige en harde wed strijd kwamen de bezoekers reeds na 2 minuten op voor sprong via een own-goal van J. Polfliet. Na enkele minuten hard «zwoegen» kon Rudy De Ruyte evenwel de stand in evenwicht bren gen. Rond het kwartier werd het reeds 2-1 via een straf schop omgezet door keeper Geert van Rumste, na fout op Marc van Stappen. Ieder een die dacht dat de thuis ploeg nu meteen gelanceerd was, had het verkeerd voor. Het was in tegendeel Spoele Lokeren dat de wedstrijd naar z'n hand zette en gelijk kwam door er even later 2-2 van te maken. Door deze opdoffer enigszins wakker geschud, herpakten de thuisspelers zich en met 2 snelle doelpunten van Dan ny de Ruyte sloegen ze een definitieve kloof. De bezoe kers bleven evenwel hard nekkig verdedigen om schade te beperken en daar in lukten ze ook, want stand bleef 4-2 in het deel van de Stekense Café tariaboys. Het bestuur van de Cafétariaboys dankt deze weg iedereen die bijgedragen tot dit rijke seizoen én hoopt volgend seizoen in 1* ciale even worden... De BeEr Givana niet alleen in de kompetitie Minivoetbal NOMB Dender en Schelde. MVC - Lebbeke: steeds een geducht tegenstan der. (v) Cafétariaboys Stekene - Spoele Lokeren 4-2

De Voorpost | 1983 | | pagina 44