voor sportverdienste 1982 te Hamme uitgereikt Prijzen Cyriel Van Hecke, Zander Putteman, Gaston Baert, Ghislain Nicque, Romain Verschueren, Germain Itterbeke, H. L. Van Hoorebeeck, Alfons De Plecker en Gilbert Van Den Hof domineren de Noyonvluchten Regionale Interclubkampioenschappen van Oost-Vlaanderen voor Kadetten en Scholieren meisjes te Aalst Derde Stratenloop te Meldert AC Denderland organiseert Interklubschiftingen 40 - 29.4.1983 - De Voorpost Vrijdagavond 22 april had de uitreiking plaats van de prijzen voor sportverdienste 1982, in een organisatie van de gemeentelijke sportraad. In de raadszaal van het ge meentehuis was hiervoor een talrijk publiek aanwe zig. Het was Schepen Paul Van de Casteele, die sport onder zijn bevoegdheid heeft, die de laureaten mocht toespreken. De sportraad heeft een zeer rui me keuze gehad, zowel in de kategorie klubs. als bij de individuelen. Door meer vrije tijd, kan men zijn hob by uitbouwen. Men krijgt de kans, via een klub, een or ganisatie die over akkomo- daties beschikt, zijn sport te beoefenen. Gemeen schapsminister Jan Lens- sens had eraan gehouden aan de drie laureaten, een mooie beker te schenken. Bart De Keyser werd gelau werd als laureaat voor de prijs voor sportverdienste 1982 in de kategorie indivi duelen. De sportraad heeft Bart ver kozen voor zijn dubbele overwinning op de Fisec- spelen in Spanje, nl. op de 1500 m vlak en op de 2000 m plaatselijke atletiekklub. Zij is vroeger reeds laureaat geweest van de prijs voor sportverdienste. Deze derde plaats heeft zij te danken aan de inzet van haar men sen, die regelmatig de volkssport propageren in ei gen gemeente, via o.a. de stratenloop in de wijk St.- Renilde, en de jogging, die vorig jaar voor de eerste maal werd georganiseerd. De klub heeft ook een sterke jeugdwerking, en is aktief binnen de sportraad door haar medewerking te verle nen aan de interscholen- veldloop. Voor de derde kategorie «Groperingen» waren er maar twee kandidaturen in gediend, nl. deze van het Kaatsverbond Hamme en Beheerders Sporthal De Wuiten. Het was voorzitter Paul Vermeire van het Kaatsverbond Hamme. die de trofee van minister Lens- sens mee kon nemen naar het lokaal. Het Kaatsver bond werd vooral gelau werd omdat het reeds 25 jaar de motor is van de kaatssport in Hamme. Zij heeft een rijke geschiedenis achter de rug en kan prach- aanwezig, met zijn fiets, weer of geen weer. Ward was er steeds met de be kommernis de Hamse sport te stimuleren. Zijn wens was een trofee van «Spel zonder grenzen», waarvan hij de motor was, toen Hamme in 1978 hieraan deelnam. Hij kreeg de prachtige trofee overhandigd door zijn opvol ger, Paul Van de Casteele. Een trofee die hij zeker ver diend heeft. Burgemeester Baert kon niet laten ook zijn lof te uiten aan het adres van alle ge- lauwerden. Maar vooral voor de gemeenteontvanger Wouters had hij een spe ciaal woordje. De asbak, die Octaaf gekregen had was maar een klein geschenkje, maar niemand anders dan de gemeenteontvanger weet hoe de gemeentekas er voor staat, vandaar het sober tro- feetje. Bij zijn prestaties heeft de heer Wauters, al dus de Burgemeester, maar één grote handikap, nl. de verkeersborden, max. 60 km. Niettegenstaande deze tegenslag fietst hij er toch nog lustig op los, rekening houdend met de maximum toegelaten snelheid. DUIVEN r, Duivensport. In het ver- Duivensport. Gilbert Van Dutvensport. Cyriel Van bond Baasrode - St. Gillis den Hof domineerde Noyon Hecke: eerste prijs op St. Amands - Moerzeke inhei verbond Uitbergen - Noyon Lokeren-Zele (gvw) ging Sander Pu,teman er bij Zeleme, de eerste vter pr,,- u(fc me, de zen bij de oude duiven (c) ve borste, ioor. dne 5 Duivensport. Gaston Baert haalde een eerste prijs met de oude in het verbond Dendermonde-Zele (gvw) Duivensport. Jules Callaert: goed voor een eerste prijs met de oude duiven in Leb- beke-Buggenhout-St. Gillis (c) In het Verbond Lokeren - Ze le nam Cyriel Van Hecke de 1* prijs voor zijn rekening voor Andre Taelman, Adolf De Beule, Benoit Van Cleemput, Jules Dierickx- Vissers. Met de 1* en 5* prijs deed Aviel De Gucht een goede zaak bij de jaarlingen en daartussen zaten Julien Raemdonck. Emiel De Vrie- se en Jul?s Dierickx - Vissers. In het Verbond Zele-Uitber- gen stond er geen maat op het hok Gilbert Van den Hof met de 1°, 2", 3® en 4' prijs, bij de oude duiven en de 2* en 6* bij de jaarduiven. Goede re sultaten bij de oude voor Roger De Baere (5* en 9*), Van Doorslaer - Christiaens, Troch -Rupus (7® en 10*), Jozef Vercauteren. Petrus Seymor- tier was de nummer één bij de jaarduiven en in die reeks stonden Troch-Rupus, Leonard Mariman, Gerard De Wandel, Van Doorslaer - Christiaens (7* en 10*) en Georges Christiaens (8* en 9*) vroeg op de uitslag. Te Baasrode - Moerzeke - St. Gillis - St.-Amands stond er bij de oude duiven geen maat op de kolonie van Zander Put teman, met vier duiven in de eerste tien of de 1\ 2*. 3' en 6°. Peter Van den Eede klokte de 4® en 9® prijs en verder kopprij- zen voor Xaveer Jacobs, Frans Cool (Olieslager) Jean Becqué, was de uitblinker met de 2°, 6® en 7® prijs. Te vermel den zeker de uitslagen van Jozef Michiels, Muysewinkel en zn., Julien Ivens (5® en 9®), Omer Quisquater en gebroe ders Verleyen, Te Lebbeke Verbroedering kwam Alfons De Plecker bij de oude duiven op de voor grond met de 1® en 2® prijs. Jozef Van Boven, M. Bour geois en Jean Van Biesen. Frans Cleemput was de kop man bij de jaarlingen met sterke resultaten voor Desi re Van den Abbeele (2® en 3®), Bernard Van Verre en Jean Van Boven. Te Buggenhout - Lebbeke St.-Gillis nam Jules Cal laert bij de oude duiven de meest begeerde plaats voor hem. De sterkste konkurren- tie kwam van Frans De Vijl- der, Kamiel Philips, Jules Mannaert, Antoon Buslot en Fr. Van Herreweghe. Frans Keppens met de 3®, 4° en 7® speelde zich het meest in de kijker. A. Cooreman had de eer van te winnen bij de jaarlingen, maar het hok in de belangstelling was zeker dat van Jules Mannaert met de 2®, 3®, 8®, 9® en 10® prijs. In ATLETIEK Sportprijzen te Hamme. Alle laureaten samen op de foto met burgemeester en schepenen (vh) Voor de atletiek- sport in Hamme moet dit een stimulans zijn. Bart mocht de beker van de gemeen schapsminister ontvangen uit handen van de schepen van de sport. Eerste akses- siet bij de individuelen was Karine Van Britsom. Zij is lid van judoklub Jitsu Kwai en behaalde de provinciale ti tel én werd regionaal kam pioen van het Vlaamse landsgedeelte. In het Bel gisch kampioenschap be haalde zij de tweede plaats in haar kategorie. Octaaf Wauters, gemeenteontvan ger van Hamme, was verko zen tot 2e aksessiet. Hij zat ruim 6.200 km op de race fiets tussen februari en no vember 1982. Van 9 tot 16 augustus, legde hij een af stand af van 1153 km over een trajekt van Genève naar Lour des, via Alpen. Middel landse Zee en Pyreneéen. Hij levert prestaties die niet regelmatig in een dagblad verschijnen, maar daarom zijn ze zeker niet minder waardig, vooral omdat hij geen steun heeft van één of ander wielerklub. Bij de klubs was het Basket- ballklub Bavo uit Moerzeke, die de trofee van de minister in ontvangst mocht nemen, uit handen van burgemees ter Baert. Gestart als klub zonder ambities, maakte ze stilaan opgang. Zij werd twee jaar na elkaar kam pioen en heeft zich dit jaar kunnen handhaven in eerste provinciale. Zeker en vast een juiste keuze. Eerste aksessiet in de kate gorie klubs was de zwemklub Jastremski, die onlangs haar tienjarig be staan heeft gevierd. Zij is vooral op nationaal vlak be kend met de waterpolo-da- mesploeg. die de 2de plaats heeft behaald bij het Natio naal Vlaams Ligakampioen schap. Zij heeft een viertal meisjes die geselekteerd zijn voor de Nationale wa- terpoloploeg. De schepen van sport had veel begrip voor deze klub, omdat zij zware inspanningen moet leveren. Overigens is er in Hamme geen overdekt zwembad, wat met zich meebrengt dat de leden van de klub zich in de winter moeten verplaatsen naar St.-Niklaas, Lokeren, Den- dermonde of andere omlig/ gende overdekte zwemba den, om hun trainingen ver der te zetten. Voorzitter Jozef De Bruyne kreeg de trofee van de jongste Hamse sche pen; Greta Van Avermaet. Als derde in de rij, koos de gemeentelijke sportraad, de Dat één van die vervelende vlugger, denken we maar. slecht voor een 400 m loop- «aprilse grillen» nu net za- Een paar namen vonden we ster en meteen de beste terdagnamiddag tussen één zaterdag eens te meer prestatie van de dag. en vijf uur uit de lucht moes- vooraan. ten vallen, konden de Aal- Bij de kadetten won Ann De einduitslag sterse organisatoren van de- Matthys (KAAG) de 800 m in Kadetten: 1. Vlierzele Sp. ze regionale kampioen- een mooie 2.29.9. Haar club- 74,5 punten; 2. RC Gent 59,5 schappen voor clubs uiter- genote deed het ook niet p.; 3. Ajax Gent 66 p., 4. jiard niet voorzien. slecht op de 80 m horden Zova 47,5 p.; 5. KAAG 46 p.; Het weer was echter niet de (14'3). 6. ACME 35 p.; 7. E.A. 26,5 p. enige spelbreker in het Os- De Bock (Racing Gent) ging Scholieren: 1. Vlierzele Sp. broekstadion. voorbij de 5 m lijn in het 67,5 p.; 2. KAAG 59 p.; 3. RC De talloze forfaits bij de da- verspringen scholieren. Gent 55 p.; 4. Ajax 53 p.; 5. I mesploegen was de hoofd- Nadine Van Lancker stak ACME 45,5 p.; 6. E.A. 38 p.; oorzaak voor het matig ni- met kop en schouders, fi- 7. Zova 30 p. 1 veau van de meeste wed- guurlijk dan. boven de an- Marc De Rick ft 'l strijden. deren uit liet 12.8 afdruk- M Van de deelnemende clubs, ken op 100 m. Zeker niet J AC Meetjesland. Eendracht Sportprijzen te Hamme. Atleet Bart De Keyzer werd Aalst, RC Gent, KAA Gent, sportman van het jaar (vh) Sportprijzen te Hamme. Judoka Carine Van Britsom werd laureate bij de dames (vh) tige resultaten naar voor Tot slot van deze gezellige brengen. Zij is de steun van huldiging van de sportlau- de talrijke kaatsklubs die reaten 1982 van de gemeen- Hamme telt. te Hamme kregen de aanwe- Ook de beheerders van de zige persfotografen de kans private sporthal De Wuiten, een groepsfoto te maken mochten een aandenken in van de gelauwerden. <bd) Ajax Gent, Zova en Vlierzele Sportief, beschikte laatstge noemde over de meest volle dige ploeg. Ze wonnen dan ook de interclub zowel bij de kadetten als bij de scho lieren. VS-secretaris De Craecker ging dus tenslotte toch nog met een brede glimlach naar huis terug. Dit in tegenstelling met het gerin ge enthoesiasme van bij de wedstri jdaanvang De volledigheid van de Vlierzele-equipe is echter voor hem ook maar een ma gere troost en hij ziet de atletiek-toekomst dan ook somber in. De jeugdatletiek zit diep in het sop als gevolg van een kwijnende belang stelling bij onze jeugd, die teveel andere en financieel gunstiger ontspanningsmo gelijkheden krijgt. Weinig klubverantwoordelijken kunnen de jonge mensen nog begeesteren en aanzet ten tot harde training en een Spartaanse levenswijze, on ontbeerlijk voor de atletiek- sport, dit volgens de secre taris. Maar kom, het tij zal wel keren. Als de eerste zomer wind onze atletiekterreinen aandoet, loopt ieder vanzelf Samenvallend met de finale van het bekertornooi Articon, de Meldertse Wijksportraad heeft duide lijk weinig weet van wat er in het dorp op sportief vlak zoal gebeurt wordt morgen zaterdag 30 april, als opening van de meikermisaktiviteiten, de derde stra tenloop georganiseerd Zulks in liefst 10 reeksen volgens de leeftijd waarbij de af te leggen afstand varieert van een ronde «rond Janssens» (700 m), een «rond de vijver» (2.800 m) of diverse kombinaties van beide omlopen. Eerste start te 15 u. Laatste te 17.30 u. De grote ronde «rond de vijver» gaat langs Dorp, Molen- kouterstraat, Hoogstraat, Dorpstraat, Mutsereel en Ste- vensveldstraat. In te schnjven in het Parochiecentrum vanaf 14.30 u. Voor elke deelnemer of deelneemster is naast een verfrissing ook een brevet voorzien en de oudste en de jongste deelnemer(ster) wordt een speciale trofee overhandigd. De eerste drie van elke reeks ontvangen een medaille. Daarenboven heeft elke deelnemer een prijs in natura. Deze stratenloop wordt georganiseerd door de Wijkspor traad van Meldert i.s.m. sport- en andere lokale verenigin gen en de scholen. Ook hier is de Olympische leuze geldend: «Deelnemen is belangrijker dan winnen». Loop je fit. Wie komt kijken kan deelnemen aan een gratis tombola. Organisatoren Frans Nuelant, Constant Van den Broeck, Ernest Jacobs en Willy De Valck verwachten er U. De Wijksportraad neemt ook deel aan de «jogging van de stad Aalst» op zondag 12 juni waar een beker is voorzien voor de groep met het hoogst aantal deelnemers. Heeft Meldert een kans? LH ontvangst nemen. Dergelijk initiatief, heeft in Hamme talrijke minivoetbalklubs doen ontstaan. Men moet niet alleen denken aan het kommercièle bij de uitba ting van een sporthal, maar het zakelijke risiko dat zij Op zondag 1 mei staat de 15 tier die op de volledige staan. Op de halve fond kampnummers zullen Ste- genomen hebben om een jaar jonge atletiekklub AC steun kan rekenen van het wijst men naar de knappe phan Engels, de gebroeders sportstimulans te zijn is zeer Denderland achter de orga- bestuur en zeker op de alge- atleet André Van Den Ab- Vercammen en üudy De belangrijk. nisatietafel voor de inter- hele inzet van sekretaris beele en de uitstekende ju- Geest zich niet in de hoek Uiteindelijk bleef er nog één klubschiftingen van de vijf- Henri Engels. Men verwacht nior Benny Smekens. Ook laten drummen. Gans deze persoon over die moest ge- de afdeling voor mannen, bij AC Denderland heel veel Patrick Van Cauwenberghe organisatie krijgt haar be- huldigd worden. De Aan deze proeven zullen van de wederoptredende en Bart Masscho moeten in loop op de piste in de Van sportraad besloot de kandi- deelnemen de streekklubs Leo Brusselmans die reeds staat zijn voor winst te zor- Langenhovestraat te St.-Gil- datuur van Ward De Pille- AC Baasrode, AC Zele en bewezen heeft uit het goede gen. Voor de spurtnummers lis-Dendermonde. Atletiek- cyn buiten kategorie te ook AC Zottegem - Pajotten- hout te zijn gebeiteld plaatsen om hem te kunnen land en Bornem. Samen met bedanken voor Zijn inzet om de organiserende vereni- de sport in Hamme in leven ging AC Denderland zullen staan. Ondervoorzitter Luc kan en verspringen kijkt men liefhebbers. U wordt ver voor deze interklub voor naar Geert Meskens en wacht op deze interklub- zware opgave komt te Mare Godefroit. Op de 400 m schifting waar alvast rekenen op de streekklubs Zele, Baasrode te houden. Hij was de man ze voor een spannende atle- Taminau moet goed zijn om nieuweling Theo Van Haver- en Denderland hun beste die achter de schermen tieknamiddag zorgen die zal punten te verzamelen en ook maet die samen met Rudy beentje zullen voorzetten, bleef. Tijdens zijn ambt als aanvangen om 14.30 u. Mee- de jonge Jan Van Uytvange De Troch wel in staat moet ANDRE schepen van sport, geduren- tingleider is trainer van moet op de fond bewijzen zijn een degelijk resultaat 5 jaar. hij overal rood-wit Fernand Permen- dat hij zijn mannetje kan op het bord te prikken. In de de toptien noteerden we ook Frans De Vijlder, R. De Wolf, J. De Man en L. Van Mulder. Te Schellebelle klokte Remi Clerick de 1* en 10° prijs, maar er waren nog andere uitblinkershokken met Mau- rits De Rijcke (2® en 3®), Frans Buyle (4®, 6® en 8®) ne verder Van Hecke - De Rock, Petrus Librecht en August Vion, die bij de jaarlingen de 1® en 8® prijs naar zich toehaalde. Max Van den Eeckhout was goed voor de 2®, 5* en 7®. Daniel De Gelder, Maurits Lebon (4® en 6®), Maurits De Rijcke (9® en 10*) zaten ook goed vooraan. Te Opdorp - Malderen klok te Jan De Commer de vroeg ste oude duif en De Vadder en zn. maakten er een gave prestatie van met de 2°, 5° en 8* prijs. Ph. Van den Berghe, Frans De Bondt, Van Sane Roger Hermans, A. De Wit en Jan Van Achter verdien den ook een citatie. De kop man bij de jaarlingen was Frans De Bondt, voor Ph. Van den Berghe, De Vadder en zn. (3® en 8®), Johnny Thie- rens (4®en 10®), gebroeders Van Sande (5' en 7®), Jean Pierre Van Gerwen en Ver hof stadt en zn. Te Berlare won Petrus Sey- mortier zijn tweede eerste prijs van weekend, nu bij de oude duiven. Op de ere plaatsen noteerden we Jozef Christiaens, Petrus De Bock, IJdens-Steemaq en Etienne Buyle. Jean Valck was de winnaar bij de oude duiven voor IJdens-Steeman, Gus- taaf De Schrijder (3® en 4') en Julien Van Hecke. Te Appels - Grembergen Hamme - Oudegem mocht Gustaaf Verberckmoes jui chen met de eerste prijs, die maakte er ook een opge merkt duivenweekend van. Baziel Poppe klokte de 2* en 4® prijs, Andre Van Uytfan- ghe was goed voor de 3® 9® en 10® en wat er in de eerste tien nog aan prijzen over bleef ging naar Andre Van Acker, Frans Wesemael, A. Van Hautte en Frangois Kin- ders. Met een eerste prijs bij de jaarlingen bewees Andre Van Uytfanghe dat zijn kolo nie kollektief paraat is. Re- mi Cammerman. Baziel Pop pe (3® en 7®), Frans Wese mael, Gabriel Van Limber- gen (Grembergen), Mare Burms (6®en 8*), Edmond Ley- baert. Jozef Michiels. kwa men ook de neus aan het venster steken. Te Buggenhout Den Belg klokte Petrus Brusselmans de 1® en 5® prijs en stonden H. L. Van Hoorbeeck, Pier re Van den Schrieck. Gus taaf Robeyns, Pierre Mi chiels. Jozef De Schouwer, Edmond De Kerpel. Andre Pannecoeck. G. De Bleser op de beste plaatsen. H. en L. Van Hoorebeeck waren de sterren bij de jaarlingen met de 1* en 2* prijs, maar ook Edmond De Kerpel met de 3*. 6* en 9* prijs kwam flink aan zijn trekken.. Pierre Van den Schrieck. P. en zn. Boeman (5® en 7®), Pierre Michiels en Frans Peeters lieten zich gelden. Te Dendermonde - Zele was Gaston Baert paraat om bij de oude duiven de eerste prijs weg te halen. Georges Van de Wielle met de 2®, 5®, 10® kwam er goed uit. Vroe ge duiven voor Georges Roels, Gerard Roels, Gus taaf en Marcel Antheunis (7*en 8*), Raymond Steven- inck. Gerard Roels was de eerste bij de jaarduiven voor Alois Geldof. Edward De Smedt, Emiel Pletinck. Frans en zn. Buyst, Jules Geerinck (6®, 11®, 13®), Geor ges Roels, Jozef en zn. Vincke (8°, 18® en 19° en alle series, die ze ook bij de oude duiven wonnen), Van Winckel - Van Herreweghe, Alfons Spanoghe. Te Elversele - Hamme -Zog- ge mikte Jozef Van den Branden bij de oude duiven in de roos voor Philemon Staes, Omer Van Hautte, Jo zef Laureys, Verhelst - De Vlieger, Jozef De Donder. Hoens-Van Dooren, Ivens- Smet, Cesar Van Cauwen berghe, Rene Cooreman. Andre Van den Eynde klokte bij de jaarlingen de 1® en 3* prijs. Eereplaatsen noteer den we ook voor Alfons Moens, Adolf Van den Broeck, Cesar Van der Stock, Pierre De Kimpe (6® en 8*), Omer Van Hautte, Rene Fierens en Emiel Naudts. Te Kemzeke was het Julien Van den Bossche die bij de oude duiven iedereen te vlug af was, met de 1® en 8* prijs. Een zeer goed resul taat voor Lucien De Dedder met de 2®, 3* en 10® prijs. Vroege duiven voor Marcel De Decker, Petrus Van Hoos- te. Freddy Van Goethem, Florent De Kindt, Maurits Geldof. Bij de jaarlingen stond er geen maat op het hok van Lucien De Dedder met de 1' 2®, 3®, 4® en 5® prijs. Julien Van den Bossche klokte de 6* en 7® en verder Wilfried Cal- lebaut, Julien Van Overmei- ren (9® en 10*). Frans Van Houtte was bij de duivinpen goed voor de 1° en 2® prijs, voor de gebroeders Deyaert, Nathalis Van der Stoelen en Omer De Gils. Te Stekene was Germain Itterbeke de grote man bij de oude duiven, met eveneens flinke resultaten voor Jozef Neve, Albert De Schrijver, Roger Waumans, Willy Van Goethem (6® en 10°), Remi Cappaert, Van Wabeke zn., Hubert Vercauteren, Freddy Van Goethem. Bij di jaarduiven kwam er een goed resultaat van Jozef Ne ve met de 1° en 5®. In de toptien noteerden we verder Julien Van Dosselaer, Karei Van Boven, Emiel Zaman, Julien De Wolf, Lucien Heir- wegh, Willy Van Goethem, Gerard Van Hecke. Jozef Stroobandt. In het Samenspel St.-Gillis- Waas - De Klinge klopte u'v Georges De Wit alle konkur- renten bij de oude duiven en ri dit waren o.a. Georges Wer- 8ls beock (2® en 10®), Comelis 8 Van de Vijver, Ivo Bracke, Willy De Potter. Marin-Dul- laert (6® en 7®), Remi Buytaert 'j en Leonard Van Over- f meiren. Ivo Bracke was de laureaal ert Bul bij de jaarlingen voor Mau rits De Block, Gilbert Win- dey (3* en 7®), Georges De Wit, Comelis Van de Vijver, Willy De Potter (6® en 8*), Boudewijn Van Puynbroeck, Kerstens-Blommaert. nls Te Haasdonk de 1® en 9s rpijs voor Louis Bollaert en loel kopduiven voor Rene Van de a Wallen, Gerarfd Thoen, Re ne Verschooren (4* en 5®) Ghislain Nicque. Eddy Smet n9' (7® en 10®), Roger De Backer. 8 In de kategorie jaarlingentedl stond er geen maat op het le" hok van Ghislain Nicque, !ae die elkeen met zwier over- troefde met de 1®. 2®. 5®. 6®. 7®,F" 8*,9 en 10® prijs. Alleen Eddy Smet met de-# ^n( en 4® kon er een prijsje tus- Ulv senkrijgen. Te Vrasene mikte Omer Van n)z Dale in de roos voor Albert5nc Bolssens, Wijn en zn. en lie' Heirebaut en zn. met de 4' en 5® prijs. In Noyonverbond Waasland an een mooie ereprijs bij de [tl's oude duiven voor Romain en Verschueren, Alfons Jacobs, 8'c Harry De Rudder, Leon Za- man. Gerard Van de Wielle, Antheunis-Van Goethem en 8®), Andre Dhollander, K Van Vlierberghe en Georgei 8 Boeckling. Roger Baeck* klokte de snelste jaarduiiolc voor Gerard Van de Wielle, J0* Verlaeckt - Vap Aerde (3* en 4®), Alfons Jacobs. Isidoof Geleyn, Theo Vonck, An- f6' theunis-Van Goethem, Mar- cel Verschraegen en Romail ",J Verschueren. BEN0 ln atl

De Voorpost | 1983 | | pagina 40