m Emiel Haentjens, Jozef Goossens, Paul Dierickx-Vissers, Em. Jef Dierickx, Raymond De Bondt, Laurens-Bogaert, Francois Schelfaut, André De Groock, Jozef De Nul en Francois Binders: Quiévrain toppers! Ubert Verbeke, Florent De Kindt, Jozef De Roos, 'heo De Detter, Jozef Adriaenssens, Schippers-Van Havere, Omer Geleyn, Wacharis en zoon De Wase Quiévrain specialisten Appels en Lebbeke aan de winst Korfbal in het Osbroeckstadion te Aalst De Voorpost - 29.4.1983 - 41 DUIVEN ZELE EERLIJK DUURT Te BAASRODE -ST.-GILLIS- voor Henri Van der Heyden. NGST komt Emiel Haen- MOERZEKE mikte Achiel Rene en zn. De Clercq, de kampioen van vo- Wuytack in de roos voor Al- seizoen opnieuw op de bert Van Nuffel, Van Schoor- orgrond met de eerste Dierickx, Jozef Colman (4° Emiel De Porte, Jozef Van berckmoes Adolf Louis, Florent Mouton en Jozef Inzé. Gustaaf Ver- de uitblin- den Branden, Frans Mal- ker bij de jaarlingen met de fliet, Jozef Moeseke, Pierre 1°, 6° en 7° prijs. William Van ijs"bij de oude duiven. Hij 6°), Alfons Van Geyte (5° en Pauwels, Verhelst-De Vlie- Driessche toonde zijn moge- te sterk voor Roger De 9°), Louis Vermeulen Da- ger en Adam Dheer. Bij de lijkheden met een tweede ere, William Verlaeckt, miaan Davidt. Michel Van jaarlingen werd een De prijs. André Van Acker (3° en lolf Baetens, Leopold Van Damme klokte de eerste Clercq festival. Rene en zn 9®), Rudy Doorns en 10°). en mbergen (5* en 8®), Cesar jaarduif, met een knap re- De Clercq wonnen de ere- kopprijzen iristiaens, Etienne Ro- sultaat in die kategorie van P"js en Frangois De Clercq. Willy Geltmeyer. Heirwegh-Van Geyte (2® en was de grote slokop met de Te OUDEGEM mikten Emi- chel Heirman. De jaarlin- 3*). Kopduiven voor Pierre 3®4', 6®, 7® en 8® prijs. Bij de lienne en Jef Dierick in de nvlucht ging naar Cyriel Quisquater. Remi Verhelst. toptien verder nog Arthur roos bij de oude duiven_Pro- m der Haegen voor Geor- Jules Huyck, Leon Verhey- Van Hese (2®), Theo Van de vinciaal r Adolf Louis, i Kris Van Uytfanghe. secretaris Geert Thay. Gilbert Roosen- den, Willy Vercauteren, Da- Vondel (5®), Roger Everaert Philips speelde zich in de kijker met de 2® Vroege duiven i 3® prijs. Cyriel om, Quintelier en zn. (4®. miaan Davidt en Judook en (9°). Emiel Naudts (10®). 9° en 10®), Leon Smekens. Jef Debbaut. Te ZELE «DE SNELVLIE- illy Geltmeyer en William In «DE TRAGE VLUCHT» te GERS» was het nu de beurt Abbeloos. Jozef Lambrechts irlaeckt. HAMME won Jozef Goossens aan Paul Dierickx-Vissers (5® en 9®), Maurits Vereecken om bij de oude duiven de (6® en 10®), Van Laere-Vereec- eersfe prijs te winnen voor ken, Theofiel Segers. Ka- Vercauteren-Moerenhout, miel Van Limbergen kreeg Vercauteren, Willy de snelste jaarduif op het Christiaens en Leonard Ma- riman. Jules Christiaens be- hok en de ereplaatsen wer den verdeeld door Paul De gon ook aan zijn eerste prij- Wit, Gerard Dhondt. Sylvain zenrecital. Hij won bij de Verstraeten, Prosper Hil- jaarlingen voor Gaston laert. Schiettecatte, Paul Chris- Michel Theofiel Geeraert, Segers, Florent tiaens, Pierre Schiettecatte Dierickx, Willy Geerinck en en Paul Dierick-Vissers. Bij Jozef Walraevens. voor G. A. De Maes- schalck en vroege duivinne- kens voor Jozef Christiaens. August Van Mieghem en Gerard Mettepenningen Te OVERMERE mocht Gus taaf De Maesschalck jui chen als winnaar bij de ou- uivensport. In Lebbeke-Centrum verbroederden Onier de Met de 2° en 3® prijs had m Geeteruyen, Jozef Van Gucht, Pierre Cooreman en Hippeliet Haentjens zeker de glimlach. Vroege prijzen mc Va" Guch' <c> voor Poul Seymortier en Ju- les Christiaens. Frans Tac- kaert won de jaarlingen con cours voor Roger De Baere, De Schoenmacker en zn, Gustaaf De Vijlder en Rene Van Roey. Te BERLARE blijft Jozef Triempont het doen nu met een eerste prijs bij de oude duiven. In zijn spoor zaten Patrick Hillaert, Rafael Ver cauteren (3® en 5®), Urbain Vermeiren. Victor Sigin triomfeerde bij de jaarlin gen voor Oscar Maes Eu- geen De Vos. Jozef Triem pont en Norbert en Alain Bastiaens. Te GREMBERGEN won Ru- de duivinnen de l^en 5® prijs Te BUGGENHOUT «DEN BELG» een ereprijs voor Raymond De Bondt bij de oude duiven voor Johannes Dierickx. De Proft en zn. (3® en 5®), Cesar Peelman. Desi- ré Van Ransbeeck, Jan Rin- goot (7® en 8®), Richard Van Den Broeck en Theo Col De Boelpaep. Petrus Van den Broeck klokte de snelste jaarduif. Jean Van den Broeck met de 2° en 9° mocht tevreden zijn en dat waren ook Eric De Saeger, Omer Van Rompaey. Georges Van Keer, Paul De Meyer, Frans Goossens, Laurens-Bogaert en Louis Vansteneer. Te SCHELLEBELLE kon Ro ger De Langhe de grote slokt op bij de oude duiven Praet- De Rocker (2®, 3®, 8® en 9® prijs) nog net van de eerste prijs houden. Vroege duiven voor Abel Verhofstadt, Flo rent Van Gendt. Romain Stroobendt, Edgard Catthoir en Odilon De Vijlder. Jan Van de Velde triomfeerde bij de jaarlingen voor Hedwig Roelandt, G. De Paepe, H.. Van Boven (4® en 8®), Albert Elegeert, Luc Coppens, Ro ger De Langhe, Jules Uytten- daele en de gebroeders Bon- tinck. -Te SCHOON A ARDE WAS Frangois Schelfaut de win naar bij de oude duiven met de 2' en 5* prijs voor Octaaf Boelaert en vroege prijzen Duivensport. Bij duivenmaatschappij «De Toekomstloopt er een ploegenspel, gespon sord door verschillende handelaars: 17.000 fr. prijzen (jj) Govaert. zesde plaats en was zo fier Te WIEZE was Hector Ver- als ne gieter omdat het de haevert de zegekaper bij de eerste duif van de Miet was oude duiven voor Frans Van en hij die sterke mannen als de Velde, Philemon Van der Dolf Heirweg en Spaerkeer- Jeugt, Andre De Croock, De Rop klopte. Pol Van Lem- Paul Bosteels. Gaston De bejgen (7® en 8°) en deieerste Smet, Frans Van Damme (7® serie. Gaston de Vijlder en en 9°), Benoit De Koning, Adolf Heirweg (10® en 11°) Maurice Heyvaert. Een jaar-kregen ook hun deel. Bij de lingen zege voor Andre De jaarlingen een nieuwe zege Uyttersprot, Frans De Wolf, Jozef Teek. Goedgezelschap. Mannaert, Georges Berg mans (6° en 10°), Remi De Batselier, Victor Van Malde- ren, Albert Asserickx. Croock, maar een uitmun tend resultaat voor Clement De Smet, met de 2®, 7® en 10® prijs. Kopduiven voor Paul Bosteels. Roger Van der de zetnummer. Het was een Brempt (4® en 9*), Luc Roe- goede dag voor Danny, landts, Maurice Cooreman want 's namiddags kon di en A. en dochter Van den daat-kampioen Jette hem Te LEBBEKE VERBROEDE RING noteerden we de naam van Petrus Van de Velde als de winnaar voor Van Nieuwenhuyzen en zn.. Georges Van de Wielle voor Adolf Heirweg. Een- - dracht doelman Danny Van en TlllbfS?' P<,ul Puyvelde was derde en won PhlbPS en Kan"®' Jozef Uyttersprot klokte de 1* en 2® prijs bij de jaarlingen en in die kategorie stonden ook Jozef en zn. Tilburgh, laert. Petrus Annaert woj bij de jaarlingen voor Etienne De Proft, Frans Maes, Cesar Peelman (4" en 6®), Prosper Meltens, Robert Mannaert, Fritz Buys, Maurits Van Ransbeeck en Philemon Stevens. Te DENDERBELLE stond Freddy De Wit op het hoog ste schavotje bij de oude duiven, met in zijn spoor Louis Van den Abbeele, Hendrik Pots, Jan Leys en Roger De Saeger. Raymond Govaert zwaaide met de jaarlir.gbloemen voor Ro bert De Cock. Marcel Ver cauteren. Frans Arijs en Wilfried Van Vossel. Te OPDORP-MALDER- ENkwam de tandem Lau rens-Bogaert als winnaar i ii, r-\ Duivensport. Jozef Uytter- Dutvensporl. Emiel Haen- Duivensport. André De Duivensport. Hector Ver- sprot haalde in de Lebbeek- tjens kreeg de eerste prijs op Croock won te Wieze de havert won te Wie ze de eer- se Verbroedering de eerste Quiévrain in «Eerlijk duurt eerste prijs bij de jaarlingen ste Pr'js met de oude duiven twee prijzen op Quiévrain lu'i I/mout., 7/»//» fouuil uit /-i uit ,.n... het langst» te Zele (gvw) uit Quiévrain (rvw) fanghe. Knappe kollektieve uivensport. Frangois Kinders, prijswinnaar met de oude prestaties voor Marcel Van liven uit Quiévrain te Appels, in gesprek met K B D.B.- Driessche (3°. 5' en 6' en hatbewaarder Marcel Van Den Driessche (c) Cesar De Saedeleer (4® en 8°). Vroege duiven voor dolf De Donder bij de oud? naar voor met de 1® en 6® bij duiven voor André Van Uyt- de oude duiven. Vroege mel dingen voor Louis Vaste- neer, Eric De Saeger, Frans De Laet. Jan Vrijders, Roger Thierens, Van Akeleyen en zn., Maurice Wijns en Remi voor Em. en Jef Dierickx en André Dalschaert. De kop- prijs voor Octaaf Boelaert bij de jaarlingen en ereplaat sen voor Omer Luyckx, Mau rits Van Steen, E. en Jef Die rickx en de gebroeders Steen. Te ZELE-HUIVELDE won Lu- cien Lauwaert bij de oude duiven voor Robijns'en zn., Alois Temmerman, Albert Gijsens en Walter Gobel. Jefken Lauwaert stond op de uit Quiévrain (c) niet passeren, maar daar mee is zijn club nog niet gered. Een knappe uitslag voor Gaston De Vijlder met te Richard Vermeir in de de 4®, 9® en 15® prijs. Jozef rQos voor Bernard Vercaute- bij de jaarlingen (c) Petrus Ravijts en Frans Hey vaert vroeg op de uitslag. Te MOERZEKE-KASTEL mik- Van Bogaert klokte en 6® en 14® en dat was goed voor de eerste serie. Vroege duiven voor Gilbert Dheer, Walter Haentjens en Albert Gij sens. Bij de duivinnen de 1* ren, Georges Van Haver, Paul Van Haver. Albert Van Hoey, De Saeger en zn. Hen ri Van den Broeck. Lucien Wouters, Roger Van den Eynde en Marie De Ligne. en 5® voor Georges Van de Met de 1® en 7® prijs bij de ELVERSELE presenteerde thier met de 2® en 3® en Wal- Raf Luyckx. Van den Bos- lbert Verbeke bij de oude ter Van Puyenbroeck met de sche en zn? Alfred Maes en uiven een mooi resultaat 4® en 5®. Isidoor Marckx, Omer Thoen iet de 1", 4° en 10® prijs. Te ST.-GILLIS-WAAS mikte won bij de jaarduiven, waar roege prijs voor Frans Teu- Jozef De Roos in de roos. en er een hele reeks uitblinkers els, Remi Heirman, Albert in zijn spoor zaten Achiel op het voorplan traden met ,jj9 erschelden, Albert Van Maes, Wilmer Van der Hey- Andre Dhollander (2®, 3® en jjg en Branden (6° en 8®), Jozef den, Jean Pissens, Marcel 10®), Omer De Winne (4® en iujl uureys en Emiel Naudts. De Block, Dullaert en zn., 8®), Raf Luyckx, Georges lrt ij de jaarlingen klokte Re- Jozef De Nijs, Georges Ver- Brams (6® en 7®),Robert d Heirman de 1° en 7® en cruyssen. Andre Soetens en Boon. Bij de duivinnen was üilfried Engels, Jozef Lau- Leonard Van Overmeiren. Alfred Maes de beste voor aal sys. Albert Verbeke, Andre Paul Cornelis was de lau- Raf Luyckx (2° en 7°), Gaston srbeke. Osselaer en zn. reaat bij de jaarlingen voor Braem, Andre Dhollander, Qui Ivens. Emiel Naudts, Van Laere-De Rouck, ge- Georges Brams. Georges Dg oef Tierens. broeders De Cauwer, Jean Dullaert. Victor Xalgraeve, e KEMZEKE kwam Florent Pissens. Gilbert Wmdey, te Kindt bij de oude duiven Gaston Marin en R. Buy- ck i de kijker met de 1® en 8" taert. De uitblinkers waren rijs. Kopprijzen voor Mar- alleszins de gebroeders De gt el De Decker. Frans Van Block met de 5®, 7® en 10® 3n loey, Nestor De Clercq (4® prijs. Rigul Raes, Romain de n 7*), Frans Meerschaert, De Kerf (4® en 8®) en Marcel Re- 3 4' Jozef Petrus Colman Adriaenssens. Te MELSELE Omer Geleyn Staes, Julien De Roover, Pe trus Heyrm Ray Omer Qeleyn en Gaby Van den Bossche, triomfeerde Te LOKEREN «EERLIJK voor Leon MOET NIEMAND VREZEN» was de overwinning bij de Meersman jaarduiven voor Georges Van Bogaert, Smet voor Poppe-Raes, Piet Omer Segers, Frans Gauw- Mariman (3® en 4®). Saey- loos, Alfons Devogel en Verstraeten, Andre Poppe, Trogh-Weekers. In de reeks jaarlingen won Julien De Michel De Smet (7® en 10®), Philips en zn., Huyghe en Roover De 1'. 6® en 10® prijs zn. Macharis en zn. waren voor August Janssens (2* en de laureaten bij de oude 4®), goede resultaten voor Lucien Proost, Gustaaf Mar tens. Jozef Van den Broeck. duiven voor Piet Mariman Erik De Witte, Hugo Van den Bossche? Francois Van de Voorde (5® en 6®), Emiel De Vreese, Mark De Mey, Saey- Verstraeten, Leon Van de Voorde. Gerard Van de Vel de had de snelste jonge duif voor Cyriel De Bruyne, Georges Smet, Andre Pop pe, Etienne De Mulder, Jac ques De Beule, Hubert An- theunis, Alfons Van Aalst (8® en 1°). Willy Van de Velde en Pierre Ingels. BENO Wielle en ereplaatsen voor Andre Bruynooghe, Gilbert D'Heer. Oscar Van Lent, Frans De Block, Achiel Coeckelkoren (7® en 8*) en André Van Avermaet. Te BUGGENHOUT-LEBBE- KE-ST.-GILLIS was Jozef De Nul goed voor de 1® en 5® prijs bij de oude duiven, maar dan donderden ze bij Judook en Jef Debbaut aan de Schippersdijk naar bene jaarlingen maakte Louis Wuytack een goede beurt. Kopprijzen ook voor Baziel Clerick. Albert Van Hoey, Maurits Van Hoye, Maurits Wouters. Jozef Van Geyte, Georges Van Haver, Ber nard Vercauteren en Alois Peelman. Te BAARDEGEM zwaaide Marc Fierens met de bloe men bij de oude duiven, maar Xaveer Van der Meersch, Alfons Buyl, Jan den als hagelballen met de Christiaens. Frans De Mol, 2®, 3®, 6® en 10® bij de oude .en de 1® prijs bij de jaarlingen, als vroegste aanmeldingen. Gustaaf Van den Eynde, Jo zef Philips. Emiel Jacobs en Laurent en zn. glipen nog in de eerste tien. Na winnar KORFBAL Hugo Michiels, Louis De Waver, Gustaaf Van Rans beeck (8® en 10°), Jozef Van Belle, mochten tevreden met de behaalde resultaten. Joos en zn. namen met de 1® en 7® prijs een deel van de prijzenkoek voor hun reke- Debbaut volgden R. Ver- ning. Vroege duiven voor De ntoon Schouwaert en Wil- De Block deden het goed A£\ ied Callebaut. Bij de jaar- die kategorie. ngen won Roger De Kindt Te HAASDONK kregen e vlucht voor Lucien De Schippers-Van Havere bij de jen tedder, Julien Van Over- oude duiven de meeste aan- jjgl leiren, Antoon Schau- dacht met 1° en 5® prijs. Vroe- 'aert, Wilfried Callebaut, ge bestatigingen ook voor lam iel Robeyn Frans Mee- Eddy Smet, Gabriel De heyen en L. Verschueren. Moens-Blindeman (4® en 6®) en Jozef Philips (5®, 8® en 9®), J. Van de Voorde en L. Leroy klokten ook vroege jaar duiven. Plecker-Pla. Leon Van den Broeck, Frans Van Maldere, Jozef Everaert, Arthur Van Lembergen, Frans Van Zeebroeck, Gaston Van den Broeck en Johan Dierickx. In het DENDERMONDS SA MENSPEL klokte Pierre Col- laert de 1° prijs bij de oude ichaert. Eddy Van Daele, Keersmaecker, Roger De de Putse dat er- tegen het ploeg Zowel de ploeg uit de Rij- veel kreeg. Zowel in het gens en meisjes van voorzit- twee wedstrijden te spelen. keistraat, KC Appels als de middenvak als in het aan- ter Van der Steen. Wordt hier gewonnen dan Te APPELS nam voorzitter Lebbeekse korfbalklüb At- vallende gedeelte waren de Lebbeke moest het thuis rukken de spelers van voor- Frangois Kinders bij de oude duiven voor Van Gucht en lantis hebben hun wedstrijd blauwwitten bij de zaak. opnemen tegen Luchtbal zitter Maesschalck op naar duiven de 1® prijs voor zijn Zn. (2° en 3°), Frans Debbaut, met de volle winst afgeslo- Terwijl ook de verdediging Antwerpen en dat was con de derde plaats maar zover rekening. Frans De Smet. August Cooreman, Alex De ten. Appels was op bezoek alles in goede banen hield, tegenstander die zich meer zijn we nog niet. Laten we Rene Duym, Paul Van Hau- Decker (6° en 8° en 9®), Maer- bij de voorlaatst geklasseer- Af en toe mocht de thuis- dan verdedigde. Uiteinde- het vel van de beer niet ver- we (4® en 9®), Jean Van den tens-De Ridder, Theofiel Se- athalis Van der Stoelen en Backer. Louis Bollaert. Theo vlot samenspelend Appels verder dan het half dozijn voor de spelers van trainer Ook hier mogen ,7®. >mer Van Eetvelde. Bij de Ghyselinck. Mertens en zn.. tus- uivinnen de 1® en 2* prijs Andre Zaman, Jozef Braem. ucien De Dedder en vroege Bij de jaarlingen een over- /an iri)zen voor Frans De winning voor Eddy Smet, .jgrt Jnche, Florent Bogaert, Ca- die een sterk weekend ken- on ïiel Van Houtte en Frans de. voor Louis Van de Velde, uc aanleggen maar lijk werd het een nipte zege kopen voor hij geschoten is. Brempt, Jean Christiaens, gers. Bij de jaarduiven won 1 Houtte. niet aan te pas kwam. Ap- liet men de thuisploeg niet Van Den Broeck: 7-6. Lucht- van pels bleef van bij de start de komen. In het algemeen bal dat vierde geklasseerd spreken, toon aangeven en de thuis- klassement staat Appels op staat in de klassering van ploeg moest er zich steeds de 5de plaats en dat met 18 bevordering met 20 punten toe beperken te verdedigen punten op een speeldag van kan nog voorbijgestoken waar het kon. Het werd uit- het einde der kompetitie. Al- worden door Atlantis Lebbe- knap e STEKENE klokte Lepold Janssens (4® en 7®), Ghislain an(j an Dorsselaer de hoofd- Nicqué. Willy Peersman (6® ,j9 'rijs bij de oude duiven voor en 8®), Van Mieghem en Fl. lain 'enri Suy. Cyriel Van de De Clerck. 3bs, e'de' Omer Zaman. Piet Te VRASENE klokte Jozef Du- 2g! laes. Marcel Vereecken, pont de hoofdprijs voor Al. >lle, ^rmain Itterbeke (7® 8®), Thielens, Hubert Bressinck, (6« rans De Block en Henri Per- Alois Van Gijselen en Jozef h oons. Een goede uitslag bij Luyckx. In de reeks jaardui- ael 'e jaarlingen voor Theo De ven waren het Van Bogaert. >ck# 101,61 me< de en maar D® Backer, die de zege bin- dull ^an Wabeke en zn, ge- nenhaandel voor Wijn en »llt lroeders Merckx, Willy Van zn., Ongena en zn., Jozef 65 l°ye. Piet Zaman. Gerard Luyckx en P. Van Bossche loot 1® Cock, De Saeger en zn., Te BELSELE-PUI VELDE ïerard Van Hecke en Clap- stond Jozef Adriaenssens lorp kregen hun deel van de het hoogst gekwoteerd bij lQjjj irijzenkoek. Gerard Van de oude duiven voor Robert j lecke kreeg de eerste dui- Boon, Georges Brams (3* en rjj(j in thuis voor Walter Rot- 10®), Verlaeckt-Van Aerde, Francois Steensels. Louis eindelijk een 6-11 zege les bij mekaar genomen een ke dat nu zesde staat met 17 waarmee Appels niets te knap resultaat voor de jon- punten maar dan met nog Louis Van de Wielle (7® en Marcel De Nul de vlucht resultaat 10®). Jean Verhaegen, waren Voor Van Gucht en zn. (2® en de naaste belagers van de 6*), Daman-Dierickx. Pierre (andré) winnaar. Frangois en zn. De Bertin. Kamiel Dhooghe, Ro- Smet waren de primussen ger De Clercq, Marcel Van bij de jaarduiven en de ere- Haesendonck. Christiaens- plaatsen werden ingeno- Willems. men door Edy Van Damme. Te UITBERGEN was Made- Albert Cool, Mannaert-Min- nebo, Victor De Paepe. Fran- gois Kinders, Alfons Burms, Mare Burms. Alfons Cool en Van Extergem en zn. Op zaterdag 30 april krijgen we te Aalst voor het eerst een korfbaltornooi op de terreinen van het Osbroeckstadion. De Aalsterse korfbalklüb AGO, die pas gestart is, heeft nu ook reeds enkele wedstrijden achter de rug Te Appels werd een wedstrijd gespeeld en hier werd het een 7-3 uitslag, iets wat nog als goed mag bestempeld worden voor een beginneling. Te Lebbeke waren de spelers van Aalst aan het werk op het tornooi van Atlantis en hier waren de uitslagen beter naarmate het tornooi vorderde. De laatste wedstrijd werd een nipte nederlaag: 2-1. Voor de sportliefhebbers nu de gelegenheid om de spelers te komen aanmoedigen in hun eigen tornooi. Voor diegenen die wensen aan te sluiten een enige gele genheid om deze sport van nabij te volgen. Deze familiesport bij uitstek loont zeker de moeite om een uitstap te wagen naar het Osbroeckstadion. Daar zal u dan kunnen zien hoe deze sport wordt naar voren gebracht. Wenst u aan te sluiten dan zal men u daar zeker alle inlichtingen bezorgen. Zowel dames als heren zijn altijd welkom in deze korfbalfamilie. leine Piscador met de 1* en 8® prijs de blikvanger bij de oude duiven. Verder goede prestaties voor Remi Van Malderen, Fred Christiaens, Roger Boelaert, Gustaaf On gena, Leo De Schrijder, Rav- Te LEBBEKE DORP won Leo- mond Van der Strickt, De pold Blommaert de vlucht en Corte en zn., Leon Badduck. hij klopte uitblinker Frans gij de jaarlingen winst voor Van Langenhove, die met de Leo De Schrijder voor Made- 2°, 4® en 6° prijs ruim zijn deel ieine Piscador. Jozef kreeg. Vroege duiven ook Baeyens. Frans Van Caute- voor Desiré Claes, Gilbert ren, Remi Van Malderen. Meert, Arthur Borms, Frans Hippeoliet De Thaey. Fred- Van den Abbeele, Paul Van dy Moerenhout. R. Nieuwenhove en Van Dam- Blancquaert (8® en 9®). Rene me en zn. Alfred De Saede- Van der Sypt. leer kreeg de snelste jaar duif op zijn hok voor Rene BENO I

De Voorpost | 1983 | | pagina 41