MAPRO: EEN KEI IN IMMOBILIEN NU IN DE SINT-ROCHUSSTRAAT... X §y| alle uvimdbilieinT sr.; Een huis gebouwd door de groep Alfa. tvmr- De Immovideo opent een ganse reeks nieuwe mogelijkheden. Tijdens de .officiële opening demonstreerde men even het gebruik van de immovideo. Burgemeester Cool luistert geïnteresseerd Maandagmorgen bezocht de Dendermondse burgemeester Cool de splinternieuwe bu reaus van de N.V. Mapro, sinds 1981 gevestigd aan de Noordlaan, maar nu meer in het centrum. «Een meer kom- merciële ligging», zegt Mark Vereecken die er de leiding heeft, van een kwartet ervaren mensen die in de vastgoed- sektor hun sporen reeds heb ben verdiend. Mapro staat voor «Maatschappij voor Pro- jektontwikkeling» en de pro- dukten die Mapro aan de man brengt zijn dus immobiliën. De naam van Mark Vereecken is een waarborg voor de kennis, de ervaring en de service waarop de maatschappij steunt. Mapro is tijdens de laatste maanden herhaaldelijk in de aktualiteit gekomen, vooral door de verkoop en verhuur van de handelspanden in het nieuwe handelscentrum op de Oude Vest te Dendermonde. Het vlotte zo goed dat Mark Vereecken zich verplicht zag om zijn eigen voorbehouden ruimte ook nog te verhuren, zodat hij uiteindelijk in de Sint- Rochusstraat terecht kwam, op amper enkele meters van de Brusselsestraat net naast Europareizen. Het bureau is gemoedelijk en gatsvrij. Je vindt er steeds iemand die met kennis van zaken een beeld ophangt van de doolhof der immobiliën. VERHUUR-, VERKOOPKANTOOR Uiteraard bestrijkt Mapro een ruim aktieterrein. Het make laarskantoor berust onder de verantwoordelijkheid van Mar cel Coomans. Hem zal je dus ontmoeten als je iets wil huren of verhuren, kopen of verko pen. Of het nu om een wo ning, een appartement, een handelszaak of een industrie gebouw gaat. Volgens Mark Vereecken is het nu dubbel interessant om in vast goed te investeren. Bij deze inflatievoet is een spaar boekje aanleggen of een por tefeuille van roerende goede ren zoals aandelen of obliga ties beginnen geen renderen de operatie meer. Vrijwel de ganse interest, zelfs met ge trouwheidspremie, vervloeit in de inflatie. Goud blijkt allang geen goede belegging meer te zijn, terwijl de buitenlandse wisselmarkten zeer wispeltu rig zijn. Voor beleggingen in diamanten, antiek, schilde rijen of meubelen, moet men bouwaktiviteiten gaan over het hele land, zonder beper king. Alfa berekent de prijs exakt, zonder onaangename verrassingen en dat is tegen woordig zeer zeldzaam. Men kan trouwens in eigen streek steeds woningen gaan bekij ken die door Alfa werden gezet. VASTGOED-BEHEER Wat gebeurt er echter als ie mand een flatgebouw heeft gezet, maar niet onmiddellijk in de buurt woont of de admi nistratieve rompslomp rond de verhuring of de verkoop ervan te veel vindt. Mapro biedt een oplossing. Het gebouw wordt beheerd in de plaats van de eigenaar, of van de gemeen schap der eigenaars. Flatge bouwen, winkelcentra of kan toorgebouwen komen daar- Burgemeester Cool verklaarde de nieuwe vestiging officieel geopend. bijna een deskundige zijn, wil men geen risiko lopen. Onroe rend goed blijft dus het aange wezen appeltje voor de dorst. Het is risicoschuw en geeft meerwaarde. Het globaal ren dement van immobiliën stijgt boven elke konkurrentie uit. Dat Mark Vereecken een au toriteit is in deze sektor bewijst zijn indrukwekkend curriculum vitae. ledereen kent hem nog als eerste voorzitter van de Interkommunale DDS en van de NV Alfa Bouwgroep. Wie met dergelijke referenties een Maatschappij voor Projekton- twikkeling begint, weet waar hij aan toe is. BOUWKANTOOR Mapro is niet alleen een ver huur- en verkoopkantoor, maar ook een bouwkantoor en bovendien heeft Mapro vanaf 1 mei de exklusieve verdeling voor de Alfa-Bouwgroep, die degelijk traditonele woningen zet. Sleutel op de deur of in elk stadium van afwerking, op eigen grond of niet. Deze Gracy Mettepenningen bespreekt met Mark Vereecken het dagelijks programma. voor in aanmerking. In dat geval kan Mapro de gebou wen beheren (syndic), toe zicht houden, de rekeningen opstellen, voor de verzekerin gen zorgen, enzomeer. Indien nodig zorgt Mapro ook voor de exploitatie, zodat de eige naarts) zich niets meer hoe ven aan te trekken. Verzekeringen werden onder tussen ook reeds vermeld. Als service aan het kliënteel heeft Mapro een gans pakket verze keringen ter beschikking. Ook in verband met leningen wordt graag raad en advies gege ven, zonodig verwijst men er naar de gespecialiseerde mensen. TAXE-PLANNING Taxe-planning is een nieuwe aktiviteit. In funktie van de per soonlijke inkomens en vermo genssituatie van de kliënt maakt Mapro een planning op waarbij gegarandeerd wordt dat er geen belastingen meer moeten betaald worden. Uiter aard gaat dit via invester ingen. PROJEKTONTWIKKELING Uiteindelijk is er nog de Pro- Van bij de aanvang, het ma ken van het plan of de aan koop van de grond, wordt u dan bijgestaan door ervaren specialisten. Die begeleiding duurt tot aan de uiteindelijke oplevering. Mapro ontwikkelt ook zelf projekten. Het verka velt, verbouwt en verkoopt. Dat hoeft zelfs niet in de streek van Dendermonde te zijn. Mapro weet echt alles van vastgoed. Waarom niet even binnenlopen als je een pro bleem hebt. Steeds staan er twee mensen ter uwer be schikking. Naast Mark Ver eecken en Marcel Coomans zorgen Gracy Mettepennin gen en Filo Dauwe voor een joviale ontvangst en deskundi ge uitleg. Zij verzorgen daarbij het dagelijkse sekretariaat en volgen de evolutie van de im- mobiliënmarkt. IMMOVIDEO Daartoe kregen zij wel een belangrijk hulpmiddel in de «Immovideo». Mapro is aan gesloten op een centrale com puter, waaraan 21 andere ma kelaars zijn aangesloten. in de andere provincies van het Vlaamse land met Immovi deo gestart wordt, zal het op korte tijd uitgebreid kunnen worden tot men dan 100 aan gesloten makelaars heeft. Het verbaast ons steeds wel ke ingewikkelde wereld er schuil gaat achter de twee woorden: «Alle Immobiliën». Een leek zou daarin verloren iopen. Gelukkig is er Mapro dat helpt wegwijs te worden in het administratief, technisch en financieel labyrinth van het vast goed. n a Publirep DC EV en MDB MAPRO Mark Vereecken Alle immobiliën Maatschappij voor projektont- wikkeling Sint-Rochusstraat-Hoek Brus- 9330 Dendermonde Tel. 052/21.07.48 Alle dagen open tot 19 u., ook op zaterdag jektontwikkeling. Deze aktivi- teiten zijn tweeërlei: het ad vies geven en begeleiden van iemand die zelf bouwt of de projektontwikkeling op eigen risiko. Deze projektontwikke ling gaat van het bouwen van een woonhuis tot het oprich ten van industriekompleksen. Dankzij de organisatie van de Immobiliënkamer van Oost- Vlaanderen weet men dus vrij wel ogenblikkelijk dankzij de modernste elektronische sys temen wat er bij alle 22 aan geslotenen te koop of te huur is, ook als men in Gent een huis wil kopen. Aangezien ook

De Voorpost | 1983 | | pagina 11