IN BOETIEK OP DEOUDE VEST TE ^DENDERMONDE DE BOEIENDE WERELD VAN DE PASGEBORENE BBetifk ganse zaak kan zien. Burgemeester Cool en de schepenen van Cauteren en Dierick ontworpen, zijn absoluut ver lig, kleurrijk en zelfs opvoe dend, zodat de baby al spe lende kan leren met telefoon tjes, kasregisters, autootjes en zelfs gekombineerde spel letjes die bewegen, geluid maken en het kind blijven boeien. Belangrijk in deze afdeling zijn de knuffeldiertjes. Uitge voerd in eerste-kwaliteits- pluche zijn ze niet-toxisch en gemakkelijk wasbaar. Net zoals de poppetjes kunnen ze al dan niet geluiden maken. Uitzet en meubeltjes De puerikultuur vereist spe ciale en aangepakte «meube len». Het badje, de verzor gingstafel en de waskussens vormen daarin een geheel. Een kinderwagen, omvorm- baar tot «poussette» en even tueel met wieg is onmisbaar. Kinderbedjes in hout of zelfs plooibaar assorteren met de houten parkjes. Ze voelen niet alleen warm aan, maar zijn bovendien beter dan de vroe gere parken met een net. Diepgaande studies hebben dat uitgewezen. Al deze meu beltjes voldoen natuurlijk aan strenge veiligheidsnormen. Zo zijn er de autostoelen zon der riemen die niet alleen zeer komfortabel zijn maar boven dien vlot afneembaar en later omvormbaar tot grote veilig heidsgordel. De wieg behoort uiteraard tot de kinderkamer, samen met de commode, een kleerkast en een bedje, een geheel dat later omvormbaar is tot juniorskamer. De kinderwagenkollektie is exclusief, modieus en uitge voerd in modetinten. Belang rijk daarbij is dat de verhou ding tussen prijs en kwaliteit optimaal is. Bovendien zorgt de uitstekende service van «Bebe Boetiek» dat herstellin gen reeds dezelfde dag ge beuren. Van die kinderwagens kan ook een buggy gemaakt wor den. De mogelijkheden ermee zijn legio. Niet alleen zijn er in allerlei modellen en uitvoerin gen maar ze zijn ook omkeer baar zodat de baby met het gezichtje naar de bestuurder zit. Men vindt er wagens met vaststaande of draaiwielen. Reiswiegen in rotan en riet behoren reeds lang tot de ge wone uitzet, terwijl de weeg schalen toelaten om de evolu tie van het kind per dag te volgen. Interessant is ook de draadlo ze babyfoon die niet alleen veilig maar ook gemakkelijk is. Bij het minste geluid van het kind worden de ouders verwittigd. Tekstiel Het exklusieve ondergoed van «Stummer» dat krimpvrij is, ook bij 95°-was, biedt een volledig gamma voor kinde ren tot 2 jaar. Zeer aantrekkelijk, in geassor teerde kleuren, zijn de laken tjes, dekentjes, donsdekens en zelfs de matrasbescher mers. Slaapzakken voor win ter en zomer komen meer en meer in voege en handdoe ken met een aangezette kap zorgen voor een gemakkelijke wasbeurt. Voor wie de baby een nachtje ergens anders wil laten sla pen is er een zeer handige draagbare verzorgingsset in de vorm van een zak, waarin al de nodige produkten en toebehoren kunnen wegge stopt worden. Service is belangrijk «Het is de bedoeling dat iedereen hier vrij mag komen rondkijken, vertelt Walter De Clippel. Daarbij geven we de bezoekers graag goede raad. Op een vlotte bediening en een vriendelijke ontvangst komt het tenslotte aan. Daar om ook krijgt gedurende de eerste maand van onze ope ning iedere klant een koperen schaaltje met doopsuiker en voor kinderen zijn er beertjes, poppetjes en ballons. De reparaties in onze eigen werkplaats zijn ook interes sant en vergeet daarbij niet dat iedereen nog eens 5% ver mindering geniet, terwijl mensen met een klantenkaart 10% krijgen». Het is werkelijk een plezier om eens rond te wandelen in de ze zaak, waar we werkelijk het nieuwste op het gebied van puerikultuur konden bewon deren: van de «Joual-beren» waarin de kleintjes zelf al eens iets kunnen wegmoffelen tot mooi verzorgde houten stoe len en speelbankjes. De we reld van het kind wordt met de dag meer boeiend. BEBE BOETIEK De heer en mevrouw De Clippel - De Boodt Oude Vest 43, 9330 DENDERMONDE Gesloten op zondag. Open van 9 u.-12u. en van 14 u.-19 u. Bedjes, wiegen, draagwiegen en kinderwagens staan er volledig gegarnierd. Burgemeester Cool en de schepenen van Cauteren en Dierick waren erbij Het speelgoed en de knuffeldiertjes zijn extra-veilig en de keuze is overweldigend. tijdens de officiële opening. ssfC V "i." .V V. .V. .V. «i» .V. *»A*» .V, .V. W-LW ,V. n"» ,V. .V. .V. .V. V .V Vit» De etalages zijn zo ingenieus ontworpen, dat men vrijwel de derwagens, wiegen, weeg schalen, enz. Als klap op de vuurpijl moet je zelfs niet verder gaan om doopsuiker, pralines, doop- kaarten, geschenkartikelen en zelfs een doopkleed te vinden. Doopsuiker en pralines Omdat «Bebe boetiek» alles wil verkopen wat met het kind te maken heeft, mocht het doopsuiker zeker niet ontbre ken. Wie 's morgens bestelt heeft 's avonds reeds het doopsuiker verpakt en op naam klaarliggen. Om het mooi aan de bezoekers te pre senteren worden er ook aller lei manden bijgeleverd, die je dan na gebruik, gewoon te rugbezorgt. Het wordt trou wens heerlijk kiezen, want de serie verpakkingsmogelijkhe den is vrijwel onuitputtelijk. Eén ding hebben ze gemeen. Ze zijn alle even aantrekkelijk. Fijne, steeds verse, pralines worden er ook aangeboden en typische geschenken voor de meter en de peter. Een doopkleed, dat tenslotte maar één keer gebruikt wordt, kan je er huren. Geboortelijst Om het de familie, de vrien den en de kennissen gemak kelijk te maken kan je bij «Be be Boetiek» een geboortelijst deponeren, net zoals het sys teem van een huwelijkslijst. Wie dan een passend ge schenk wil aanbieden, kan uit die lijst kiezen. Op die wijze krijgt de jonge moeder (of het kind) enkel aan mekaar aan gepaste geschenken en ver mijdt men dubbel gebruik. De jonge moeder ontvangt van het huis nog een prachtig ge boortegeschenk. Kinderverzorging Alle produkten zijn van de beste merken. De twee be langrijkste in deze branche zijn Chicco en Remond. Deze gebruiksvoorwerpen en -pro dukten zijn grondig bestu deerd en dienen zowel voor de dagelijkse voeding als voor de hygiëne. Om maar één voorbeeld te geven: fop spenen zijn er in tientallen uitvoeringen. Daarnaast na tuurlijk de zuigflessen, de fles- verwarmers, steriliseerappa- raten, speciale flesjes voor fruitpap, enzovoort. Beide grote merken hebben een zeer uitgebreide waaier van fijn uitgekiende produkten. Speelgoed en geschenken De speelgoedafdeling, waar van een belangrijk aandeel opnieuw door Chicco wordt geleverd is gericht op kinde ren tussen 0 en 1 jaar. De spelletjes werden speciaal Wie ooit voorspelde dat de Oude Vest het toekomstige handelshart van Dendermon- de zou worden, schijnt stilaan gelijk te krijgen. Het nieuwe handelscentrum geraakt im mers volzet. Met kleine tus senpozen worden er winkels geopend en vrijdag was ook brugemeester Cool opnieuw ter plaatse om er de «Bebe Boetiek» van de heer en mevr. De Clippel officieel te openen. Meteen kon hij zich samen met ons verbazen over de fraaie dekoratie van deze zaak in baby-artikelen, over het zeer uitgebreide gamma pro dukten en de bijzondere servi ce die er wordt verleend. Walter De Clidpel leidde ons rond in deze ruime zaak die op het gelijkvloers anderhalve oppervlakte beslaat en op de verdieping eigenlijk twee win kels omvat. Voorlopig wordt enkel van het gelijkvloers ge bruik gemaakt, maar men start nu reeds aan de dekora tie van de verdieping. Indien die op dezelfde manier wordt uitgevoerd dan kan het enkel een sukses worden. «Bebe Boetiek» is immers opgevat als een enorme «bonbonniè- re». De ruimte werd efficiënt gebruikt, in die mate zelfs dat toekomstige moeders er heel rustig kunnen kiezen in een gezellige zithoek en dat de eventuele kinderen ondertus sen kunnen stoeien in een daartoe speciaal opgerichte speelhoek. Uiteraard is er speelgoed ge noeg voorhanden. De zaak is werkelijk volledig. Niet alleen vind je er kinder- verzorgingsartikelen en speel goed voor kinderen tot één jaar, men kan er een volledige baby-uitzet bijeenzoeken, sa men met de meubeltjes, on- derkleding en allerlei andere belangrijke zaken zoals kin- Een toast op het sukses, samen met de heer en mevr. De Clippel en de kinderen Jurgen, Annick en Gunther. Mevrouw Annie De Clippel - De Boodt

De Voorpost | 1983 | | pagina 17