Eddy Govaert, Gesar Christiaens, Raoul Heirman, Alois Temmerman, Adolf De Beule, Roger Van Den Eynde, Jozef De Munck, Louis Van Vossel, Louis Van Gucht, Emiel Jacobs en Jules Dierickx-Vissers: de Quiévrainkopmannen! Gebroeders Michiels, De Smet- De Vuyst, Frans en zoon Buyst, De Wit-Van Bunderen, Jean Van Vossel en Dhaene- Segers: De halve-fondtoppers! De Wit - Van Bunderen uit Stekene Nationaie Vierzonlaureaat 36 - 27.5.1983 - De Voorpost DUIVEN Te Schoonaarde waren alle ogen gericht op de prestatie van Eddy Govaert. De num mer één bij de oude duiven en de le en 2e prijs bij de jaarlingen. Vroege oude duiven voor André Dal- schaert. Louis Van de Wiele. Leo Bockstael, Alfons De Vuyst. Goede jaarlingen prestatie voor Willy Vereec- ken, Maurice Van Acker (4e en 5e). Bij de jonge duiven sleepte Maurits Marckx de zege in de wacht voor Lau rent Gallen Maurice en zn. De Dijcker, Jan Lyckx en Georges en zn De Mey. Te Oudegem klokte Adolf De Beule de le en 6e prijs bij de oude duiven en Jozef Lam- brecht de 2e en 9e prijs en kopprijzen bij Theofiel Se- gers, Frans Van den Abbee- le. Maurice Vereecken, Re ginald Van Goethem, Geert Philips en Felix De Trogh; Emilienne en Jozef Dierickx waren de blikvangers bij de jaarlingen met de le en 2e prijs. Goede resultaten no teerden we voor Reginald Van Goethem. Felix Trogh (4e en 7e), Theofiel Segers (5e en 6e). Hector Van Nuffel, Alfons Van den Abbeele en Verhelst-Verdicht. Bij de piepers zwaaiden Van Keer- De Decker de scepter met de le. 4e. 8e en 9e prijs. Vroege jongskens voor Alfred Wie- rinck. Guy De Saeger (3e en 5e). Julien Van den Bouw- heede en Jozef De Prez. Te Denderbelle lukte Alfons Van den Broeck in de roos bij de oude duiven en hij kreeg meest oppositie van Leon Vermeulen, Roger Go vaert. Danny De Decker en Jean Saeys. Danny De Dec ker kreeg de snelste jaarduif thuis voor Cleemput-Ver- helst. Frangois Robberecht. Remi De Batselier en Jozef Tackaert. Benoit Pieters won bij de jonge duiven voor An dré Philips, Philemon Heu- vinck en Robert De Cock (4e en 5e). Te Appels zwierde Frangois. Kinders met de bloemen bij de oude duiven voor Mare Burms, Frans De Smet. Al- bert Cool. Van Extergem en zn, René Duym. Ely Van Damme en Jean Verhaegen. Victor De Paepe, Jean Chris tiaens. Cammerman en zn wonnen bij de jaarduiven voor Mare Burms, Vinck en zn. Van Extergem en zn, Ely Van Damme (5e en 9e), Jean Verhaegen (6e en 10e), Al fons Cool en J. Van Dooren. Bij de jonge duiven twee uit blinkers met Richard Ydens (le. 4e. 8e, 10e en 11e prijs en Mare Burms met de 2e. 3e. 5e en 6e prijs). Alleen Cammerman en zn en Theo Verwaren konden nog een duifje in de eerste tien klas seren. Te Berlare waren de le en 2e prijs bij de oude duiven voor Raoul Heirman en ook vroe ge duiven voor Frans Arbijn. Gaston Colman en Cesar Dauwe. Urbain Vermeiren won bij de jaarlingen voor Norbert en zoon Bastiaens, Cesar Dauwe en Victor Sigin. Te-Overmere maakte Cesar Christiaens een goede beurt bij de oude duiven met de le en 4e prijs. Vroege prijzen voor Frans Pieters. Frans en zn, Tackaert en Hippoliet Haentjens. De Maesschalck- Dhondt wonnen bij de jaar lingen voor Hippoliet Haen tjens. Fr. en zn Tackaert. Pe trus Roels en Paul Seymor- tier. René De Maesschalck nam bij de jonge duiven de le, 2e en 5e prijs voor zijn rekening. Cesar Christiaens Duivensport. Urbain Vermeiren: te Berlare de I' prijs uit Quiévrain. (gvw) Frans Baeck hadden vroege duiven. Te Moerzeke Kastel consta teerde Roger Van den Eynde de le en 2e prijs bij de oude duiven. Albert Van Hoey was goed voor de 3e en 9e en verder namen ook Leon Vercauteren. Paul Van Ha ver. René Vermeir. Richard Vermeir. Louis Wuytack en Henri Van den Broeck hun deel van de prijzenkoek. Al- bert Van Hoey was de lau reaat bij de jaarduiven met de 2e en 5e prijs voor Henri Van den Broeck en goede prestaties voor Henri Peel- man. Paul Van Haver. Be noit Vercauteren. Alois Peel- man. Louis Wuytack. De Saeger en zn en Jean Vlae- minck. Georges Van Haver won de le en 8e prijs bij de jonge duiven. Henri Van den Broeck kwam sterk op het voorplan met de 2e. 3e. 4e en 7e prijs. Vroege duiven voor Albert Hoey, André Peelman. Pierre Sertijn en Frans De Decker. Te Hamme De Trage vlucht was de hoofdprijs bij de ou de duiven voor Arthur Ver schelden en kopprijzen gin gen naar Jozef Moeseke. Omer Van Hautte, Verhelst- De Vlieger (4e en 8e), Jozef Goossens, Frangois Da Clercq, Emiel Naudts en Tri- phon Omen. Met de le en Duivensport. Clement Van leghem heeft ook vroege Quiévrainduiven te Dender belle. (c) Duivensport. Gilbert D'Heer haalde met zijn jon ge duiven een eerste prijs te Zele-Huivelde. (gvw) 10e prijs bij dce jaarlingen kwam Benoit De Puysseleir goed aan zijn trekken. Vroe ge duiven voor Frangois De Clercq, Jozef Van den Bran den (4e en 8e), Roger Eve- raert. Emiel Naudts. Arthur Bocklandt en Maurice De Wilde Bij de duivinnen de le en 5e prijs voor Frangois De Clercq. de 2e en 3e voor Emiel Naudts en goede re sultaten voor De Clercq en zn. Jozef Goossens. Triphon Omen (8e en 10e). Pierre Pauwels mikte in de roos bij de jonge duiven voor Mauri ce De Wilde (2e en 6e), Emiel De Porte. R. en zn. De Clercq (4e en 10e). Jozef Van den Branden, Hubert Verhoeven, Pierre Peeters. Te Zele-Durmen een straffe toer van Alois Temmerman bij de oude duiven. Drie dui ven ingekorfd en de eerste drie prijzen. Hector Vercau teren klokte de 4e en 8e, Henri De Backer (5e). Van Laere en zn (6e en 9e). Bij jaarlingen won Henri De Backer voor Van Laere en zn. Hubert Vercauteren en Hector Vercauteren met de 4e. 5e, 7e, 8e. 13e speelde sterk. Te Zele-Huivelde blijven de twee sterkste kolonies be vestigen met de le en 4e prijs voor Georges Van de Wielle en de 2e, 5e en 7e prijs voor Alois Temmer man. Alfred Verschelden klokte de 3e en 8e en verder Jozef Lauwaert, André Van Avermaet en Lucien Lau waert in de kop. Bij de jaar lingen de le en 7e prijs voor Alois Temmerman en even eens knappe resultaten voor André Van Avermaet, Jozef Lauwaert. Albert Gijsens, Georges Van de Wielle, Gaston De Vijlder. Jozef Van Bogaert en Prudent Anné. André Van Avermaet klokte de le prijs bij de duivinnen. De 2e en 9e was voor Geor ges Van de Wielle en kop- duiven voor Achiel Coeckel- koren. Gaston De Vijlder en Jozef Van Bogaert (5e en 8e). Bij de jonge duiven ging de eerste prijs naar Gilbert D'Heer. maar Roland Cal- laert was de crack met de 2e. 4e. 5e als vroegste mel dingen. Henri De Backer klokte 8 prijzen van 9 duiven met de 3e, 8e, 10e, 19e. 23e enz. Goede prestaties voor Alfons Van de Cauter (6e en lie), Jaak Van de Cauter. Willy De Maeschalck Te Grembergen klokte Ba- ziel Segers de eerste prijs voor Rudy Doms. Adolf Louis (3e en 5e). André Van Acker. Wim Van Acker. Mar cel Van Driessche. Karei Ost. Cesar Boon. Bij de jaar lingen won Antoon Van den Nest voor André Van Acker (2e en 5e), gebroeders De Brabander, Guido Dierick (4e en 8e). Rudy Dooms, Gustaaf Verberckmoes. Al- bert Goossens en Cesar Boon. Bij de jonge duiven stond er geen maat op het hok van Jozef De Munck met de le, 3e. 5e, 7e, 8e. 9e prijs waren de beste prijzen voor hem. William Van Driessche was 2e en verder Berthier Bral en Alfons Van Cauwen- berghe in de toptien en ze ker een goede kollektieve uitslag voo; Jean Pierre Lemmens met de 6e. 13e. 14e, 15e. 16e. Te Zele Eerlijk duurt Langt een nieuwe eerste prijs voor Jef Dhollander en kopduiven voor Phil. Staes. Leopold Van Lembergen, Hubert Ver cauteren, Roger De Baere, William Verlaeckt, Leon Smekens (7e en 10e), Jaak De Malsche, Emiel Haentjens. De Corte en zn wonnen bij de jaarlingen voor Hubert Vercauteren. Leon Smekens (3e en 4e). Petrus Steeman. Jaak De Malsche. William Verlaeckt. Jef Dhollander (8e en 10e), Jules Boone. De Pauw, Jozef Poppen. Ro ger Rogiers. Maurice De Mol. Roger De Langhe en F. Van Gendt. Stefan Erauw stond op de eerste rij bij de jaarlingen voor Hedwig Roe- landt. Maurits De Mol. Al- bert Elegèert, Walter Ro land. Luc Coppens, Albert Uyttenhove. De Keukelaire- Praet, geboreders Bontinck en Kris Van Vlierberghe. Bij de jonge duiven rolde Alter Roland de vlucht op met de le. 2e. 3e, 4e. 6e, 8e, 10e prijs. Luc Coppens. Kris Van Cauwenberghe (7e en 9e) waren de andere liefheb bers met vroege piepers. Te Uitbergen mikte Leo De Schrijder in de roos bij de oude duiven voor Alfred Bo- terbergh, De Schoenmaec- ker en zn. Leon Tackaert, Jan Nelis, André De Vriese, Frans Dhaese. Gustaaf On- gena. Madeleine Piscador, Remi Van Hauwermeiren was de primus bij de jaarlin gen en André De Vriese de uitblinker met de 2e. 6e en 7e prijs. Vroege meldingen voor René De Cock. Leon Cattoir, Frans Van Caute- ren, Alfred Boterbergh, Hipp. De Thaeye, en Raf Van der Sypt. Te Baasrode - Moerzeke - St. Gillis troonde Louis Van Vossel twee keer op de beste plaats met een dubbele jaarling. Bij de oude was Albert Van Nuffel tweede en Judook en Jef Debbaut met de 3e. en 4e en 7e kwamen weer goed aan hun trekken. Vroege duiven voor Gilbert Willaert, Theofiel Wuytack. Jean en André Spitaels, Alois Van Geyte en Xaveer Jacobs. De Geyter, Clement Van Is rael. Bij de jonge duiven maakte Jean Marie Van Pe- teghem een goede beurt mei de le - 7e en 8e prijs. Frans Legroux liet de 2e en 4e prijs op zijn naam zetten en Roger Louis. Leon Siccard, Cle ment Van Israel en Jozef Hof man speelden zich in de kijker. Te Zele De Snelvliegers kwam Gustaaf Baert op het voorplan. Hij won bij de ou de duiven voor Gaston Schiettecatte. Jules Chris tiaens. De Maes'schalck- Dhondt. Leonard Mariman, Hubert Vercauteren. Gus taaf De Wilde. Marcel Van den Berghe en Luc De Maes schalck. Bij de jaarlingen klokte Paul Dierickx Vissers de le en 4e prijs. Vroege duiven voor Gaston Schiet tecatte. Leonard Mariman, Luc De Maesschalck (5e en 8e). Paul De Koning en Jules Christiaens. Bij de duivin nen blonk Gustaaf Baert uit met de le, 3e en 8e prijs. Gaston Schiettecatte was goed voor de 2e en 5e prijs en G. en A. De Maesschalck wonnen de 4e en 10e. Au gust Van Mieghem voor jon ge duiven schreef Jules Die rickx Vissers op zijn naam voor Rafael Dhollander. Michel en zn Heirman. Ka- miel Famaey. Robert De Brabander (5e en 7e). Gilbert De Vijlder. Albert Rombaut. Albert Van Winkel en Van Laer en zn. Te Opdorp-Malderen ging de zege bij de oude duiven naar Robert Vermeir voor Al- bert De Boeck (2e en 4e), Emiel Cruyplandt. Louis Goossens. Eric De Saeger. mm Duivensport. Jozef De Munck en William Van Driessche de nummers één en twee met jonge duiven te Grembergen (c) Duivensport. Cesar Chris tiaens haalde te Overmere de eerste prijs op Quiévrain. (gvw) Te Schellebelle wonnen Praet-De Rocker de vlucht met de oude duiven voor Armand Van Boven. Romain Strooban (3e en 5e). De Both- De ereplaatsen bij de jaar lingen werden ingenomen door Albert Van der Vorst. Theofiel Wuytack, Michel Van Damme (4e en 6e), Van Schoor - Dierickx. H. Claes, Gerard Laureys. Verheyen en zn. August Van Osrael. Bij de piepers won Michel Van Damme de vlucht en ook nog de 8e prijs. Norbert Thierens won Michel Van Damme de vlucht en ook nog de 8e prijs. Norbert Thierens zette een hele reeks vroege prijzen achter zijn naam met de 2e. 3e. 4e. 5e, 6e. 7e en 10e prijs. Julien Van den Bouwheede was 9e Te Lebbeke centrum klokte Jozef Van de Vondel de le en 5e prijs en Paul Van Nieu- wenhove de 2e en 7e. Flinke resultaten voor Leopold Blommaert, Frans Van den Abbeele, Louis Van Rossem, Leon Van Gucht, Frans Van Stichel en Frans De Wit. Paul Van Nieuwenhove zwaaide met de bloemen bij de jaarlingen voor Louis Mertens (2e en 8e), Jozef en zn De Nul (3e en 5e). Frans Buslot. Kamiel De Proft, Frans Van der Straeten, Etienne Van den Broeck en Frans De Wolf. Adolf Le groux klokte de snelste jon ge duif. Jean Marie Var. Peteghem speelde zich in de kijker met de 2e, 3e, 4e prijs Frans Van den Abbeele. Jan Van Stichel. Frans Coore- man (7e en 9e). Prosper Goossens en Roger Louis zetten zich vooraan op de uitslag De zondagvlucht werd bij de oude duiven ge wonnen door Clement Van Israel met de 2e en 6e prijs voor Paul Van Nieuwenho ve. Vroege prijzen voor Frans Van Langenhove. Louis Aeyels, Leon Van Gucht. Adolf Legrouw. Da- miaan Pissens, Louis Van Rossem, Jules en zn Cal- laert. De jaarlingenvlucht was een kolfje naar de hand van Paul Ravijts. De gebroeders Albrecht zetten de 2e en 6e prijs achter hun naam en in de toptien noteerden we ver der Frans Ravijts Petrus Til- ley Jan De Nul. Frans De Wolf, Flor De Vos. Richard Jacobs en zn, Frans Goossens. Frans De Laet, Alfons Van den Berghe. Jan Bettens klokte de le en 4e prijs en vroege prijzen gin gen naar Urbain Verbeeck. Eric De Saeger. Frans De Laet. Frans Goossens, Louis Moens. Albert Ots. Robert was Marcel Broothaerts de zondagwinnaar bij de oude duiven voor Adolf Huygens, Paul Philips, Marcel en zn Van Heyghem. Van Nieu- wenhuyzen en zn. Louis De Ridder blijft het doen en won bij de jaarlingen voor Louis Heyvaert, Paul Wou ters. Frans Vereecken en Ro ger Meskens. Jozef Luypaert haalde de top bij de oude duiven voor Roger Meskens. Clement Van Biesen. Patrick Cooreman en Arthur De Leeuw. Op maandag kwamen De Man en zn in aktie met een dubbele eerste prijs bij oude en jaarlingen. Vroege oude duiven voor Frans Kinder mans, Alfons De Bruyne. Jean Van Heyghem, Jozef Van Troost. De ereplaatsen bij de jaarlingen werden verdeeld onder Roger Ca- rels, Frans Vereecken. Jozef Van den Bossche en Peter Ravijts. Clement Van Biesen triomfeerde bij de piepers voor Jean Van Biesen, Al fons Schelkens (3e en 5e), Patrick Cooreman. In Buggenhout Den Belg liet Louis Van Gucht de snelste oude duif optekenen voor Jo zef Van Broeck. Louis Van Spitael (3e en 4e). Cesar Peelman, Willem Obus. Jan Ringoot, Prosper Meltens, Karei Van de Voorde en Amedé De Vogelaere. Jozef Van Nieuwenhove was de kopman bij de jaarduiven en goede prestatie voor Cesar Peelman (2e en 6e). Jan Rin goot, Fernand De Proft. Ro bert Mannaert. Dirk Huyck, Firmin Van de Plas en Phile mon Stevens. Bij de jonge duiven was Cesar Peelman de blikvanger met de le en 2e prijs. Geert De Vos, Fir min Van de Plas (4e en 10e), Frans Verdonck, Erwin Ken nis (6e len lie), Robert Man naert en Kamiel Moortgat speelden zich ook in de be langstelling. Te Buggenhout-Lebbeke-S Gillis klokte Emiel Jacobs de le en 3e prijs bij de oude duiven. Vroege prijzen ston den er ook achter de naam van Judook en Jef Debbaut. fl Georges Claessens. Jozef Van Achter. J. Roland. Omei De Maeseneer, Jos en zn De Nul, Leon Segers. J Van Haesendonck. Edward Peel man had de beste jaarling op de vlucht voor Leon Se gers (2e en 6e), Emiel Ja cobs, Umfried Belis. Judook 2 en Jef Debbaut, Leopold De Ridder. Alfons Moortgat. Jo- zef Philips, J. Backe Bij de gge jonge duiven had Victor Goedgezelschap een goede uitslag met de le en 2e. De 3e en 4e prijs ging naar Hei- mans-Vereecken en Frans Van Driessche met de 5e, 8e en 9e kwam er goed uit. Vermeulen-Meersman (6e) en Leopold Meskens (7e en 10e). BENO Ke F: ns, ns N yde: nde li feil F De Dourdanvlucht in Union Waasland kreeg de tandem De Smet-De Vuyst als uit blinker met de 1° en 2' prijs bij de oude duiven. Op de ereplaatsen stonden Peter en Elza De Bruyne. Jozef De Lander. Richard Aper. Geor ges De Guchtenare. Aan de 7' prijs wonnen Antheunis- Van Goethem de mieze tot 1000 en één prijs verder was Willy De Kindt goed voor de supermieze "tot 2000. Willy Van Rumst en Robert De Roos sloten de eerste tien af. Ook de jaarlingenvlucht verliep in het voordeel van De Smet-De Vuyst met de 1' en 3'. Vroege duiven voor Antheunis-Van Goethel. Jo zef De Laender, Henk en zn Van den Broeck, Rene Buyssen, Baert-De Pauw, Missegers on zn, Coppens- De Schepper en Omer De Pauw. Bij de duivinnen een ereprijs voor Antheunis-Van Goethem voor Raes en zn. Constant Prevenier. Cop- pens-De Schepper (4C en 8'). Henk en zn Van den Broeck. Raf Luyckx. Marcel De Mae- re. Bulteel-Vereecken en De Meester-Genbrugge De Dourdanzege in De Ware Dendervallei werd een suc ces voor de gebroeders Mi chiels die de 1", 5* en 15" prijs wonnen. De eerste ac cessiet was voor Julien Van Hecke; Jean Van den Bos sche klokte de 3* en 4' prijs. Kopprijzen voor Van Neck- Van den Neste. Cyriel Pop- pe, Emiel Cobbaut (8* en 10°). Frederik Govaert. Be noit Van Royen, Robert Seg- hers, Alois Colman. Andre Peeters. Appels boven ook bij de jaarlingen waar Filip Van Limbergen in de roos mikte voor De Wilde-Van Huyck. Luc Van Nieuwen- berghe. Gerard Bracke, Cy riel Poppe. Florent Walgrae- ve. Jozef Triempont. Oktaaf De Bruyn. Frans De Vijlder. Jean Van den Bossche, Remi De Wilde, Yvonne Poelman, gebroeders Heirman, Jozef Boelaert en Gustaaf Triem pont. In de Wase Scheldekant voegde Ghislain Nicqué met de Dourdanzege bij de oude duiven nog een zege aan zijn palmares toe. Hij klokte ook de 10* prijs. Goede re sultaten voor Rene De Vos met de 2" en 6° prijs, Cyriel De Westerlinck (4° en 9*), Frangois Halans. Amede Sannen. Alois Colman. De gebroeders Van Landeghem namen de jaarlingenzege voor hun rekening. Zij klop ten Ghislain Nicqué. Amede Sannen. Cyriel De Wester linck. Polspoel-Van de Wal- le, Hugo Witters. Frangois Stuer. In het Nieuw Verbond der Denderstreek stalen Frans en zoon Buyst de show. Zij lukten een Dourdan dub belslag en om de konditie van het hok te bevestigen er nog de tweede prijs bij de jaarlingen en de negende bij de oude duiven als toe maatje bij Vroege oude dui ven voor Dominique Roe- landt, Jean Halans, Marcel Smekens, Van Hauwe en zn, Alois Geldof, Omer Van Hautte, Gustaaf Van Herre- weghe, Julien Galle. Jan Schatteman, Frans De Swaef. Willy De Pauw, Ray mond Steveninck. Na uit blinker Frans en zn Buyst volgden bij de jaarlingen Ju lien Galle, Jozef en zoon De Vuyst, Roger Impens. Geor ges De Wilde, Gustaaf Van Herreweghe, Julien Galle, Roger Michiels, Geert Bron- deel. Honore Props, Ray mond Stevelinck, Alois Geldof. Paul Poppe. In de St.-Niklase Verbroede ring Lokeren werd uit Etampes gespeeld en bij de oude duiven stond de Ste- kense tandem De Wit-Van Bunderen op de meest be geerde plaats. De ereplaat- Dck, Gec sen in die kategorie werdetfr- en ingenomen door Rogei Aerts. Robert Van der Lm den. De Vlieger en zn. Huge Van Huffel, Norbert Dl Vuyst. Roger Van Gaeve: 'es Roger Waumans, Willy fcéxge Potter. De gebroeders Va Hille wonnen de jaarlingen trofee voor Georges Vinck et ee nlijkt itende lollar b C 3*. Willy Van Vlierberghe, Va: "o™0 Vlierberghe-Plaquet. Bo gaert-Verstraeten, Jozef Va Damme, Van Wabeke en zr De Wit-Van Bunderen. Rn bert Van der Linden. Jo theunis. Te Zele-Berlare een Etamps m vlucht en bij de oude dui< een 1* prijs voor Jean Vossel en de tweede pli voor Jozef Vercauteren. G. 1 bert Van Miegroet zorgt met de 3', 5°. 12°, 15° voort- kompleetste kollektieve ui in0lt^ slag Vroege duiven ve l(ier Luc De Maesschalck. Luctt |9en Heirman. Petrus Melis, Pt. 'j lemon De Bruycker. Serg K:°a' Van Assche en George Roels. Bij de jaarlingen en 3* prijs voor Jt Stockman, de 2C en 4* itgoe DeWs Zei »rge s\an lucht De lureaa G balck, ion De Gucl Berl Frans Sichien, de 5*. 7" voor Philemon De Bruycke die ook nog de 13°, 18* en 2( j prijs achter zijn naam zette Georges Roels klokte de f en 8' en Alfons Verlee sla de toptien af. Te Schellebelle wc Dhaene-Seghers de uitk kers van de Etampes vli bij de oude duiven met del 5'. 6*. 7' en 8* als prijzen i de eerste tien. Vroege dl ven voor Alfons De Coomffl Gebroeders Verbrugge Marcel Van Nieuwenhove Antome Gillis, Fernand zn Dhaene. Alfons De Ca man was de laureaat bij jaarduiven voor Van Hau* en zn. August Vion; HokQlA||l taaf Brondeel (4* er. Dhaene-Segers (5*. 6* en Hedwig Roeland R°k4f m Van Hecke. flUJ Duivensport. Benoit Pieters won de eerste Quiévrain - prijs te Denderbelle, (c) Vermeir, Laurent-Bogaert. Op maandag klokte Louis Goossens de hoofdprijs bij de oude duiven en vroege medingen voor Louis Ver meir, Jan Mannaert, Robert Vermeir, Fl. Van Akeleyen, Jules Lamberts, Jan Vijlders, Louis Vastmeer. Marcel Ver donck. Frans Goossens. Jan Van den Broeck was de pri mus met de jaarlingen voor Eric Joos (2e en 5e). Albert Thierens, Laurens-Bogaert (4e en 7e), Jan Vrijders (6e en 9e), K. Pissens. Bij de jonge duiven won Karei De Bleser de le en 2e prijs en kopprij zen noteerden we voor Al- bert Van Esbroeck. Eric Joos, gebroeders Van Sande (5e, 7e en 9e). Jan De Commer en Mevrouw Verbruggen (8e en 10e). Te Lebbeke Verbroedering De eerste grote schok als voorbereiding op het fond seizoen was de nationale Vierzonkonfrontatie De eer ste berichten zijn duidelijk Het Waasland ligt boven De Stekense tandem De Wit- Van Bunderen, die in de Antwerpse Union ging in- korven. wordt bijna zeker de nationale laureaat en hangt daarmee nog een bijzonder mooie parel aan zijn reeds doorluchtige kroon Te St.-Gillis-Waas waren Antheunis-Van Goethem de blikvangers, met de le. 2e. 5e en 9e prijs, die zullen ook nationaal hun woordje mee praten. Goede resultaten voor Mare Lemahieu (3e en 6e). R. Van den Bossche. Willy De Mayer, Alfons Van Remoortel en Roger Van Gulck, In de Union Waas land was Romain Verschue- ren de lokale winnaar zowel bij de oude duiven als de duivinnen. Julien De Smet maakte met de 2e, 5e en 7e prijs een goede beurt en ook Heynze en zn. Maurice Geurts. Bulteel-Vereecken. Gustaaf Robijn. Antheunis- Van Goethem. Gerard De Clerck kwamen agn hun trekken. Bij de jaarlingen klokten Gérard en dochter De Clerck de le prijs voor Desiré Acke. Romain Ver- schueren. Petrus De Roos en Marcel De Maere. Na win naar Verschueren volgden bij de duivinnen Marcel De Mare. Armand Seghers. Ur bain De Maere en Lucien Geenens. Te Dendermonde klokte Georges De Mulder de snel ste oude duif voor Arthur Lemaire. Etienne De Rauw. De Jonckheere, Gerard p ke. Octaaf De Bruyn, Cc stant Van Nuffel. Mare Bt rens klokte de le en 5e jfl Jensta duif en daartussen zajfon Hjm Adolf Vagenende, Roger De Jean Van den Bossche. Meyer. Marnix Pelsemaec- Daisy Slots, Dirk Set m s(e ker. Leon Keppens. Jozef De kaert. él wat Meyer. Marnix Pelsemaec- ker. Leon Keppens. Jozef De Schouwer. Hok Etienne Bo- vijn, Maurits Verhaever. Bij de jaarlingen de le en 3e voor Van Releghel en zn., vroege aanmeldingen voor Gilbert Van Hassel, Robert Van Regenmoortel, In het Land van Aalst mikte Emiel Bauwens in de roos bij de oude duiven voor Jean Veldeman, Mare Beerens, Desire Van der Snickt. hok Daisy Slots (5e en 8e). Raoul Te Lokeren was Maf Dockx de winnaar bij de: de duiven voor Marcel M< lewater, Henri en Piens, Julien Dhondt. Des. r Acke (5e en 6e), Maui Geurts, Prosper Baet«i weduwe en zoon Verhaeg 0e,e Norbert De Vuyst Prosper» lch jaarlingen drie pri)» Duivensport. De Wit - Van Blinderen uit Stekent nationaal winnaar op Vierzon. (gvw)

De Voorpost | 1983 | | pagina 36