Tiende braderij Aalsterse Moorselbaan met catch, jogging en... bumpa-bouncer als blikvangers I Mespelare weer een dag mekka van oude ambachten Aktiviteiten VTB-VAB Aalst Feest van het Heilig Hart te Aalst Invalsweg werd handelscentrum Stekene viert weer zijn «Korenfeesten» Tweede «Ontdek Dendermonde» VTB-VAB afdeling Aalst or- ganizeert een aantal aktivitei ten die gericht zijn op de ont spanning voor het hele gezin. Voor al deze aktiviteiten kan u meer inlichtingen bekomen bij de heer Herman Talloen. Parklaan 93 te 9300 Aalst (052/ 21.21.90). Elke maandag, tot en met 27 juni, is er van 19.00 tot 20.30 uur in de turnzaal van het Sint- Maartensinstituut (Dender- mondse steenweg 12) gelegen heid tot muziek-gymnastiek. In september start een nieuwe reeks. Op zondag 26 juni wordt er een wandeling georganizeerd. De deelnemers worden tussen 13.30 en 14.00 uur verwacht op het Dorpsplein van Moorscl waar dan het bewegwijzerde VTB Wandelpad Moorsel (9 kilometer) wordt gevolgd. De wandeling geschiedt langs mooie en rustige landelijke wegen en wordt geleid door de heer A. Van den Bossche. Er wordt geen dcelnemingsgeld gevraagd, maar er is wel een wandelbrochure ter beschik king met een volledige be schrijving van de wandeling en kuituur-historische aanteke ningen. Die brochure kost 30 fr. (voor leden VTB-VAB- VWB 27 fr). Zondag 10 juli is er dan een wandeling te Meldert. Samen komst aan de kerk van Meldert vanaf 13.30 uur. De wandeling start om 14 00 uur en is onge veer 12 kilometer lang. Langs de vroegere zandsteengroeven en het Kravaalbos. Klaarhaag. Meldert-vijver enz... Wandel leiding: A Van den Bossche. Geen deelnemingsgeld. Be schrijving van de wandeling gratis beschikbaar bij het vertrek. Vakantiezoektochtcn. De VTB-VAB afdeling Aalst is mede-inrichter van het driede lig rally-kampioenschap van de stad Aalst. Het eerste deel is een zoektocht «Ken uw stad» die loopt gedurende de perio de van 20 juli tot 4 september. Ze bestaat uit een stadswande ling waarbij men tijdens drie opeenvolgende dagen naar keuze de tijd heeft het ant woordformulier binnen te le veren. Inschrijven kan men bij de Stedelijke Dienst voor Toe risme. Belfort. Grote Markt te Aalst (zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur; andere dagen van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.30 uur). Deelnemingsgeld: leden VTB-VAB 200 fr.. niet-leden 225 fr Waardevolle prijzen te winnen. De prijsuitreiking heeft plaats op zondag 18 sep tember na de Ajuinenzoek tocht in het Jeugdhuis Terlin den. Raffclgemstraat 8 te Aalst Het tweede deel bestaat uit de (zevende) Ajuinen-voetrally die plaats heeft op zondag 4 september Een ontspannende zoektocht van ongeveer zeven kilometer volgens de VAB for mule B. Inschrijvingen Jeugd huis Terlinden van 12.30 tol 14.30 uur. Deelnemingsgeld: leden VTB-VAB 60 fr.. niet- leden 80 fr. Ook nu weer een schitterende prijzentafel. Het derde deel bestaat uit de (der de) Ajuinen-autozoektocht die plaats heeft op zondag 18 sep tember. Het is een familiale autorit van ongeveer 30 kilo meter zonder weg-vallen en met een 30-tal vragen VAB formule B. Inschrijvingen: jeugdhuis Terlinden, Raffcl gemstraat 8 te Aalst tussen 12.30 en 14.30 uur Dcclne- mingsrecht: leden VTB-VAB 225 fr niet-leden 250 fr. Wie deelneemt aan de drie zoek tochten neemt automatisch deel aan het driedelig rally kampioenschap van de stad Aalst Speciale prijzentafel. Deelnemingsrecht voor de drie zoektochten samen: leden VTB-VAB 450 fr.. met-leden 500 fr. Op vrijdag 10 juni viert de Heilig Hartparochie te Aalst feest ter ere van zijn patroonheilige. Vooral de zieken en de alleenstaanden in onze samenleving zullen tijdens deze viering centraal staan. Om 19.00 uur draagt E.H. Haers een openluchtmis op in de tuin van de Kring, Dr. De Moorstraat en om 20.00 uur heeft er in de feestzaal van de Knng een parochiefeest plaats waaraan het koor «Harte- galm» zijn medewerking verleent Jonge mensen zullen een geschenkje in de vorm van een hart aan de zieken en alleenstaanden overhandigen. Een mooi caritatief gebaar, dat zeker navolging verdient. (hjm) Beveren. Blau Ket zorgde voor de nodige animatie op de ziekendag Iv Zondag 12 juni trekt de grote massa weer naar Mespelare, Oost-Vlaanderens kleinste dorpje dat nu rustig ligt te soezen in de zon, maar zondag bruist van leven. Dan worden de twee straten die het kleine dorpje met zijn fraaie kerktoren en zijn beiaard telt druk bezet door honderden entoesiaste verkopers van duizend-en-een-din gen. Antiquairs komen van wqd en zyd afgezakt en her en der zitten ambachtslui ten overstaan van verbazend kijkende dagjesmensen hun stokoude maar oh zo bran dend aktuele beroep uit te oefenen. «Op omtrent een uur zuid waarts van Dendermonde. in de nabijheid van de rivier den Dender, ligt het aloude dorpje Mespelare. welks grondgebied door de baan van Dendermon de naar Aalst doorsneden is.» Zo beschrijft een kroniek uit 1607 Mespelare, het klein lan delijk dorpje, waar dichter Justus de Hardewijn pastoor was van 1607 tot 1636, met enkele honderden inwoners en nauwelijks 180 ha. groot. Mes pelare gaat terecht fier op zijn vroeg-gotische Sinte-Aldegon- dekerk met Romaanse toren, waarin zich een beiaard be vindt als een der zuiverste van het Vlaamse land. Maar Mespelare heeft meer dan dit centraal gelegen kerkgebouw met heel wat kerkschatten. Op het dorps plein staat de beschermde ar duinen schandpaal, vol herin neringen aan een lang vervlo gen tijdperk van onze geschie denis en schuin tegenover de kerk het Spaans Hof dat in 1643 werd gebouwd door de toenmalige heer van Gijzegem en Mespelare Mespelare is niet steeds het rustige en eenvoudige dorpje gebleven, waar honderden wandelaars genieten van he, nog ongeschonden natuur schoon. In dit piepkleine onooglijke dorpje richt het feestkomitee op 12 juni voor de vierde maal reeds de dag der oude ambach ten in. Vanaf 14.30 u. kan men er tal van oude en bijna uitge storven ambachten bewonde ren zals stoelen, matten, man den vlechten, wijmen, repen, touwslagen, kuipen, kantwer ken, pottendraaien, lepels, messen en vorken vertinnen, enz. Terzelfdertijd kan men op de rommelmarkt allerhande zaken «uit vervlogen» tijden aanschaffen. Niet zonder fier heid stelt het feestkomitee daarnaast twee internationale attrakties voor: vooreerst is er het optreden van de vermaar de volkskunstgroep Reintje Vos uit Kemzeke. Deze kunst groep die de toeschouwers zal vergasten op volksdans, volks muziek en vendelen, heeft reeds heel wat internationale suksessen behaald. Ze trad on der meer op in Zweden, Frankrijk, Engeland, Schot land, Oostenrijk en I Hoogtepunten uit het b van Reintje Vos zijn de drie weken durentf nee doorheen Zuid-Afiij 1980 en een optreden u ville in de Verenigde S Zowel in Zuid-Afrika aki VS mocht de groep ay heugen in een overweMl sukses. Er is ook een demonfl koordklimmen van de p4 en als klap op de vuurpijl om 14.30 u. de eerste d4 stratie valschermspringer de sportparachutistenlw| Hoeven. Wat deze nT presteren grenst gewoel het ongelooflijke. Hun! met vijf mannen boven is uniek. Een verrekijl" brengen is geen ov< weelde. Vanaf 12.00 uur tot uitvi kan je terecht op het plein en bij slecht weer Kultureel Centrum (rik keersomleiding via Sin en Gijzegem) voor een k barbecue. Brochetten kensribben met aardl en Mespelaarse tripp© boerenbrood, worden e| werkelijke krisisprijtg koop aangeboden. Verdd er de overheerlijke panj ken en lekkere kriek aan te bevelen. Tussendoor kan er et! zoekje worden gebracht! prachtige Sint-Aldegj kerk, een nog druk M bedevaartsoord. 10 - 10.6.1983 - De Voorpost voegde stadsdiensten te ken nen hadden gegeven dat we gens gebrek aan financiële middelen voorlopig geen her stellingswerken meer konden worden uitgevoerd door de stad... Aan de Topdag wordt niet meer deelgenomen nadat al bij de eerste uitgave duidelijk werd dat het afsluiten van de Moorselbaan op een zaterdag eerder nadelig was. Wat nor maal een erg drukke dag placht te zijn, werd een kom- merciële flop van formaat! Een demokratisch referendum bij elk van de zestig aangesloten winkeliers wees uit dat ze het er unaniem over eens waren in de toekomst alles bij het oude te laten en al hun aandacht op de eigen braderij toe te spit sen... Dat ze het hiermee bij het rechte eind hadden, zal iedereen duidelijk worden bij de tiende braderij van het «Handelscentrum Moorsel baan» dit tweede weekend van juni '83. Catch... Wat heeft de vierdaagse brade rij van vrijdag 10 tot en met maandag 13 juni de konsu- ment zoal te biedéri? Vandaag vrijdag wordt om 10 uur al het startsein gegeven en maandag 13 juni om 22 uur pas wordt er opgekraamd! Tijdens de openings- en de slotdag zijn er geen attrakties voorzien, wél duizenden koopjes, en voor de kinderen is er vier dagen doorlopend kermis... Zaterdagnamiddag betwisten mannelijke en vrouwelijke catchkampioenen uit Enge land, Spanje. Italië, Frankrijk en België elkaar het meesterschap in twee kampen. Catch as catch can om 15 en om 18 uur in de feesttent. Spektakel gewaarborgd, voor al tussen de dametjes die voor niets terugdeinzen als het er op aan komt elkaar te vloeren! Eerste Jogging der Stad Aalst De rages volgen elkaar Op; wielertoerisme. trimmen, jog gen... Haast niemand ontsnapt Een specifieke winkelstraat is de Moorselbaan nooit geweest. Deze typische invalsweg voor Aalst begint van de stad uit gezien aan 't Slot en eindigt ter hoogte van de Schendelbeekhofstraat. Met zyn zestig winkels biedt de Moorselbaan momenteel een uiterst gevarieerd aanbod van kwaliteitsartikelen. Daar heeft een by zonder aktieve bestuursploeg echter tien j'aar lang hard moeten voor knokken... Het geheim van hun sukses: een voorbeeldige onderlinge samenwerking, maar vooral een geest van hechte kameraadschap! Aalsters Handelscentrum Moorselbaan De kommerciêle doorbraak van de Moorselbaan kwam er in het begin van de zeventiger Jaren, toen op initiatief van enkele handelaars besloten werd intenser te gaan samen werken. Dat leidde uiteinde lijk tot een algemene vergade ring in het Beukenhof, waar een projekt werd voorgelegd dat tot doel had de eenheid onder de handelaars tot stand te brengen. Iedereen ging er mee akkoord en van dat ogen blik af was de dekenij Moor selbaan een feit. Om geldig te kunnen aanslui ten bij het Verbond van Deke nijen moest echter een bestuur worden verkozen. Met zes stemmen op zeven werd Jan Van den Broeck tot eerste voorzitter verkozen van wat «Aalsters Handelscentrum Moorselbaan» werd genoemd. Er werd besloten ieder jaar een braderij te houden tijdens het tweede weekend van juni, de periode rond vaderdag. De eerste braderij in 1974 werd meteen al een sukses en zou. mét de eindejaarstombö- een volwaardig handelscen trum uitgegroeid. Het huidig bestuur is samenge steld uit: Karei Van Hedde- gem, die in 1981 Jan Van den Broek als voorzitter opvolgde; ondervoorzitter Miel Moens; sekretaris Gustaaf Van Neck sinds kort in die funktie opgevolgd door Hugo De Gendt penningmeester To ny De Geyter en bestuursleden Hector Ghijsbrecht, Kamiel Sergant, Frans Verhulst, Frank Van Cauter en Hubert Willockx. Geen Topdag! Dat deze bestuursploeg niet bang is de handen uit de mou wen te steken werd vorig jaar nog bewezen. Enkele weken voor de eindejaarsfeesten re pareerden de handelaars zelf het zwaargehavende wegdek van hun straat, nadat de be- la, de belangrijkste aktiviteit van het handelscentrum blij ven, die zich ieder jaar in een stijgende publieke belangstel ling mocht verheugen. Kosten noch moeite werden gespaard om het publiek tel kens wat anders te brengen. Zo waren o.a. Micha Marah, Paul Severs, Ann Michel, Cin dy en Ro Burns in de sympa- tieke volkswijk te gast en de jongste jaren waren krachtpat ser John Massissen ontsnap pingsartiest Joe Alcatraz de onweerstaanbare blikvangers. Maar ook voetballer Maurice Martens was er het jaar dat hij de «Gouden Schoen» ontving en op muzikaal gebied waren het majorettenkorps van Her- dersem en de fanfare van Baardegem graaggehoorde en -geziene gasten. Eventuele problemen worden er met de glimlach opgelost. Zo is het bijvoorbeeld onmo gelijk op het gedeelte voorbij de Leopoldlaan, naar Moorsel toe, braderij te houden omdat het een rijksweg is. De hande laars van dat gedeelte van de Moorselbaan krijgen aan de overkant een kraam ter be schikking, wat meteen ook de oplossing is voor het opvullen van heel wat lege plekken tij dens de braderij Op die manier is de Moorsel baan door een voorbeeldige onderlinge samenwerking tot Beveren. Ruim 300 aanwezigen op de gemeentelijke ontmoetingsdag ziekenzorg te Beveren (Iv) Dit weekeinde zijn weer alle feestneuzen gericht op de Stekense wijk «Den Berg» waar het nog goed om wonen is want... waar men nog gezond frisse lucht van de boeren buiten kan opsnuiven. In dit natuurgebied binnenkort zullen daar een deel van de buitenverblijven moeten verdwijnen omdat ze daar illegaal staan opgesteld! wordt nu sinds 17 jaar de ondertussen befaamde en beroemde «Korenfeesten» georganiseerd met het plaatselijke «Bergs Sportkomiteit». Dit weekeinde zijn de «bezige bijen» van Stekene dus aan hun 18' editie toe: een traditie die zeker en vast moet worden geëerbiedigd, hoe moeilijk dit in tijden van krisis (zoals nu) ook mag zijn... Rendez-vous voor jong en oud scheiden aangeboden verma- jong en oud met prachtige Inderdaad de laatste jaartjes kelijkheden. «Het Rendez- prijzen ging het de organisatoren niet Vous voor j°n8 en oud» bleef 20 u.: optreden van de «Anzo- meer zó voor de wind als vroe- dus een werkelijkheid voor de- na Rangers» (Country Mu- ger, toen de Korenfeesten een ze Korenfeesten, ook én voor- ziek) én de overbekende «Lee synoniem waren voor een ware a' 'n deze moeilijke tijden van Block's Rock and Roll Band», volksverhuizing, een toeloop krisis. Zonder duur (té duur) Zondag 12 juni: zonder voorgaande De in- betaalde vedetten bieden ook 1ft -- 1 richters zagen niet op «zware» de 18' Korenfeesten inderdaad vedetten want het volk kwam voor elk wat wil*: serickaartin- tóch in grote getale opdagen 8en- kruisboogschietingen. die duur betaalde vedetten eierkoers per fiets, optredens gorieën 13.30 u.: inschrijving wieler wedstrijd voor nieuwelingen BWB loopkoers voor alle kate- eventjes aan het werk te zien Tura, Marva. Granata enz.. De interesse voor de grote ve detten van het lichte lied zak te, de prijzen werden té duur, stratie met afgerichte politie- de wijkkermissen geraakten honden, drive-in-show. 1 een beetje in ongenade én... schieting op liggende wip. nu en dan was er ook tegenslag gaaibolling en natuurlijk bier. lu steengoede zangers en 14 u.: vertrek wandeltocht groepen. wielerwedstrijd, voor het gezin, met vakantie- loopkoers voor iedereen, wan- genoegens deltocht voor elkeen, demon- 15 u.; vertrek wielerwedstrijd ereprijs «Veevoeders Van den honden, drive-in-show. boog- Avenne» aan de verdeler Fred dy Vogels. Berg. Er zijn 9.000 t gemoeid (rotweder!). Het w'jn. friet, boerenhesp. allerlei vermakelijkheden... Iedereen vindt er wel iets naar z'n ga ding. om enkele uurtjes te ver pozen in gezellige sfeer. Het feestprogramma samengaan van deze ongunsti ge omstandigheden zorgden er voor dat de Korenfeesten na zich evenwel jaren te heb ben «geweerd» als een duivel in 't wijwatervat een stapje dienden terug te doen. Men Jijdens het^ 4 dagen durende probeerde het op allerlei ma nieren te redden, onder meer door de jongeren aan te trek- feest in de Stekense wijk «Den Berg» zijn onder meer volgen de aktiviteiten mee te maken ken, doch... de inrichters ïn te beleven: moesten vaststellen dat de hoogkonjunktuur van de grootse wijkfeesten tot het ver leden behoort. Dan maar roei en met de riemen die men ter beschikking had. En dat ver liep opperbest, want de organi satoren sneden wel in de «zwa re» vedetten maar niét in de verscheidenheid van de onder- Vrijdag 10 juni: 20 u.: seriekaarting met 500 fr gratis 20 u kruisboogschieting met 250 fr gratis ekstra. Zaterdag 11 juni: 15 u.: grote boogschieting met vooruit 5.000 fr. plus 1.500 fr. gratis. 15 u.: eierkoers met fiets voor fr. prijzen 16 u.: demonstratie met 8 afge richte politiehonden, door hondenklub «De Kwakkel vrienden» uit Stekene. 20 u.: Drive-in-show met dis co-bar «Eric en Luc». Maandag 13 juni: 9 u.: Eucharistieviering voor de overledenen van wijk «Den Berg» 15 u.: grote boogschieting voor iedereen met 1.000 fr. gratis 19 u.: folkloristische gaaibol ling voor iedereen met 1.000 fr. gratis 21 u gezellig samenzijn en sluiten van de feestelijkheden. Het is een organisatie van «Ne ring door Sport en Steun - Stekene» in samenwerking met het «Bergs Feest Komiteit». De BeEer van 1 juli tot 16 augustus In 1982 namen een kleine driehonderd wandelaars deel langs de Dender en het stand- aan de eerste wandelzoektocht van Dendria in Dender- beeld van Koningin Astrid, monde. In 1983 zullen allen samen met hun vrienden terug z'Jn we wcldra op de Grote aan de start zijn. Ook dit jaar zijn er weer prachtige Markt voor de laatste vragen. r Er rest dan nog juist uw tom- pnjzen mee naar huis te nemen. bolabiljet in twee te scheuren. Men begeeft zich op een dag aan de poort van het Begijnhol uw naam op de strook ervan te naar keuze, maar niet op te komen. We stappen het Be- zetten en deze samen met uw woensdag, vanaf 13 uur naar gijnhof op om het, na het bc- ingevuld antwoordblad in de «'t Peird», Kasteelstraat nr 1 of antwoorden van een vijftal omslag te stoppen en voor 22 naar «Den Ommeganck» op de vraagjes, terug te verlaten, al- u"r af te geven in het lokaal Grote Markt. Tegen betaling leszins voor 21 uur. Wij draai- waar u vertrokken bent De van 150 fr bekomt men een en rechts op, slaan voorbij de controle van deze zoektocht omslag met de te volgen weg, barokke St.-Gilliskerk links al berust bij Eugeen De Bont de vragen, een tombolabiljet en passeren de vroegere vrou- (052-33.35.58) die er voor ge en een antwoordformulier. wenabdij van Zwijveke, waar zorgd heeft dat de vragen van Na een paar vraagjes aan het men flink aan het restaureren de «nnent®r-Bob Van der Sijpe Justitiepaleis begeven we ons is (of reeds opgehouden (053-21.65.97) en zijn eega langs de Kerkstraat naar de heeft). Langs de Oude Vest door iedereen met evenveel O.L.-Vrouwkerk, om daarna terug naar de Vlasmark;, en sukses kunnen worden beant- langs de Beurzestraat aan het langs de achterzijde van de woord. oude sas te belanden en zo Sint-Pieters- en Paulusabdij De prijsuitreiking vindt plaats laugs de Greffelinck, de Vlas- (spijtig kunnen we er niet bin- °P zondag 28 augustus te 19 markt en de Brusselsestraal nen) door de Bogaerdstraat u"r ,n 1 Peird». eraan. De eerste Jogging der Stad Aalst wordt georgani seerd door en met kenners. In een speciaal voor de gelegen heid opgezette cirkustent. mét kleedkamers en een bewaar plaats voor eventuele kost baarheden laat ze echter liever thuis! in het Sint- Maartensinstituut kunnen jog- ging-groentjes, échte sportlui en fitveteranen inschrijven voor de 7. 14 of 21 km. Onder het motto «Deelnemen is hoofdzaak» vertrekken om 10 uur de deelnemers aan de 7 km aan de parking, voor de 14 km aan de Stock Americain, voor de 21 km aan het Sint- Maartensinstituut. Onder goe de geleide en politietoezicht wordt het voorgeschreven aan tal kilometers af-gejogd en niets kan de deelnemers over komen of er wordt op passen de wijze voor hen gezorgd: er is voor iedereen een verzeke ring afgesloten en het Vlaamse Kruis staat in voor de verzor ging van mogelijke pijnlijke voeten. Dat deelnemen hoofdzaak is zal blijken aan de finish, waar alle finalisten een waardevol brevet krijgen. In het Sint-Maarteninstituut staan alle mogelijke verfrissin gen klaar en wie alweer vol doende opgeknapt is kan af ronden met een prettige en nuttige wandeling langsheen de feestelijke Moorselbaan. Om 14 uur is er een grootse Jog-happening, met uitreiking van trofeeën, die door Aalster- se prominenten persoonlijk aan de joggers worden over handigd. Voor alle deelnemen de joggers is er naast een gratis drankje ook nog een kosteloze reuzetombola met een prijzen pakket ter waarde van rond de 200.000 frank. De Westvlaam- se Bigband zorgt intussen voor een spetterende muzikale om lijsting van de happening. Wie moe-gejogd is kan uithijgend genieten van de parade van de harmonie en een groep lieftal lige majoretten. Uiteindelijk kunnen joggers, wandelaars, kijklustigen en nieuwsgierigen elkaar treffen op de traditionele en in Aalst unieke trippenworp bij Miel Moens, de bakefmat der lek kerbekken! Tussen al die heer lijke trippen zit bovendien nog de Gouden Trip! Zeg nu zelf: is dit alles geen trip naar de Moorselbaan waard? Springkasteel Naast de doorlopende kermis is er gedurende vier dagen in de Appelstraat voor de kinde ren een sensationele attraktie voorzien: de Bumpa Bouncer, ook wel Lucht- of Springkas teel genoemd. Verrassend, op windend, uitputtend. Springen tot je tong op je buik hangt... De tiende braderij van het Handelscentrum Moorsel baan... het lijkt beslist de moeite waard. Voor iedereen. C.T. Wegwijzer 1ste Jogging der Stad Aalst: 21 km: Moorselbaan, 1 Mei straat, St.-Annabrug, Vaart- straat, Esplanadestraat, Espla nadeplein, Vrijheidstraat, Kat, Keizerlijk Plein, Korte Nieuw- straat. Hopmarkt, Martel, Mo lenstraat, Werf, St.-Annabrug, Zwarte HoekbVug, P. Corne- liskaai, Eèndrachtstraat. Bre- desfraat. Grote baan «Herder- sém». Aartstraat, Pontweg, Klausstraat, Hoekskenstraat R.A. Kruisabeelstraat R.A. Boekveldbaan, Nieuwmolenstraat L.A. Hollestraat, Molenstraat R A. Statiestraat, Dorp, Aal sterse steenweg Fina R.A. Paardendries, Fonteinstraat L.A. Rozendreef, Groenstraat R.A. Binnen straat, Dompelstraat, Oude Dendermondse steenweg. Landbouwerstraat, Brede- straat, Eèndrachtstraat, P. Corneliskaai. Verbrandhof- straat, Zwarte Hoekbrug L.A, Hertshage, Violctte- straat, Dr. De Moorstraat, St.- Gudulastraat. Binnenstra Moorselbaan. R.A. rechtsaf L.A. linksaf. 14 km: Moorselbaan, 1 straat. St.-Annabrug, straat. Esplanadestraat, I nadeplein. Vrijheidstraat, Keizerlijk Plein, Korte N straat. Hopmarkt, Markt, lenstraat. Werf St.-Anna Zwarte Hoekbrug. P. Cc liskaai, Eèndrachtstraat, destraat, Poppcrodedries, de Dendermondse steen Dompelstraat, Binnenst Botermelkstraat, Oude straat, Rozendreef, Geli straat, Zavelbaan, Lam werstraat, Bredestraat, drachtstraat, P. Cornelis Verbrandhofstraat, Heil ge, Violettestraat, Dr, Moorstraat, St.-Gudulasl Binnenstraat en Moorselb 7 km: Moorselbaan, 1 straat, St.-Annabrug, straat. Esplanadestraat, 1 nadeplein. Vrijheidstraat; Keizerlijk Plein, Korte N straat. Hopmarkt, Markt, lenstraat. Werf, St.-Annal Zwarte Hoekbrug, Vertx hofstraat, Drie Sleutels Jan Bijlstraat, Bevriji straat, Pieter Daens Bolleweg, Hoveniers! Dr. De Moorstraat, St.-( lastraat. Binnenstraat Moorselbaan.

De Voorpost | 1983 | | pagina 10