feeckman Hamme Hamme. UW flUUVAN TELEFOONNUMMERS v EN ADRESSEN j Tel. 053/70.33.95 Schoolstraat 48. Gekrfnd voor de laagste pnjzen p«. Gespecialiseerd in de beste merken c,_ Alle benodigdheden en kleding 6 f63ijrre: IEUWLANDT Vteonverbouwing van de kelder tot het dak ook oi verbeteren en herstellen. Langestraat 116.9300 AALST. UBLICITEIT een groot woord, dat door (eenvoudig begrip wordt UANDÖ 053-21.40.# k om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te rr Iquis. quid. quo. quando quomodo ..enz: wie. wat. wanneer en hoe? Het antwoord op de vragen in verband M< uw advertenties wordt U gegeven door Groep De C - ETRÖ Is een blik in het verleden. VAN LIMBERGEN RETRO, Kattestraat 73 in Aalst herinnert aan dit verleden onder vorm van meiA* in antiek-finish Kunstvoorwerpen, wandtapijten en repk dukties van gekende meesters Alomgekend voor salon-garnituren in leder. 314'"' URWERKEN COVENS 053-70.18.21 Lange Zoutstraat 44. AALST R 052-21.40.M een toverformule? Neen een vergelijking Uw inbreng onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw rektart»; problemen Bel even naar Groep De Cuyper. 30/0491 1 18 - 10.6.1983 - De Voorpost Kallo. Ook LRV Saeftinghe uit Kieldrecht neemt deel aan dit tomooi, naast tal van andere ruiterijverenigingen uit het Waas land. VISSEN OP LIEFKENSHOEK Het gemeentelijk viswater «Fort Liefkenshoek», is vanaf 11 juni toegankelijk voor vissers met een vergunning, aan te vragen op de Dienst Ontvangerij, Peperstraat 1 te 2750 Beveren, alle dagen van 9 tot 12 uur. Prijs: 840 fr. Jeugdvissers tot 15 jaar: 390 fr. Tot 12 jaar, onder de begeleiding van ouder of vóogd: gratis. Enkel inwoners van Beveren kunnen een vergunning bekomen. Hamme. De KAV en KWB Moerzeke hielden hun jaarlijkse fietstocht. Deelnemers waren er genoeg vh Dendermonde. Op zaterdag 4 juni werd er voor de eerste maal in de geschiedenis van de hengelclub Jacky Ola een wedstrijd georganiseerd voor vrouwen. Maria Heyvaert werd de winnares (c) Zoveel volk was er nog nooit geweest op de Kille (vh) Dendermonde. De familie Dierick, Hamsesteenweg te Grembergen was de grote winnaar van de spaar- en winaktie van de werkgroep Gezinszegels van het gewest Dendermonde van de BGJG. Zij kunnen voor een weekend naar Parijs (v) Vrijdag 10 juni 18 u.: Judoclub Jitsu Kwaï: training voor kinderen. Sporthal De Wuiten. 19 u The Old Chap: instuif. Karateclub Chikara: training Gemeentelijke turnzaal. K.W.B. Center Ford Michta: training volleybal dames. Sporthal De Wuiten. 19.30 u.: Judoclub Jitsu Kwai: training voor veteranen. Sporthal De Wuiten. 20 u.: Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. Den Bond Kon. toneelkring «Voor God en de evenmens» Opvoering van verlengd weekend St. Renildezaal Zaterdag 11 juni 8 u.: C.B. Hamme: dagreis naar Bellewaerde met bezoek aan leper met Gids 10 u.: Bujin VTB Jiu Jitsu: federale stage Euro-Budo voor Bujin Jiu Jitsu te Schoten. Vertrek Tweebruggenplein 9 u. Judoclub Jitsu Kwai: training algemeen. Sporthal De Wuiten. Karateclub Chikara: training. Gemeentelijke turnzaal. 11 u.: The Old Chap: volleybaltraining. Sporthal De Wuiten. 15 u. Verenigde Hamse Boogschutters: puntenschieting verbond. Wielerclub Nering door Sport: wielerwedstrijd voor Nieuwelin gen. Posthoorn. 13.30 u. De Trouwe Hond: hondenschooloefeningen. Vlier- kouter. 15 u.: Verenigde Hamse Boogschutters: kampioenschap van Hamme. Vier Gekroonden 19 u. Aquarius: maandelijkse ledenvergadering: drie filmen van het Ministerie van Kuituur met als toemaat ten huize van Georges Dejaegher, Lokaal Guillaumestraat, 16, The Old Chap: instuif. Zondag 12 juni De Bolhoeden fietstocht 8 u. Wandelclub 't Hoeksken: Kasterlee Speelkaartentocht 40- 30-20 en 10 km Busreis. 9.30 u. Jeugd- en mimeatelier Aksiedent: zelf decor ontwerpen en uitvoeren Zaal De Ring. 10 u. Bujin VTB Jiu Jitsu. training na afspraak. Den Bond. Filatelieclub ruilbeurs: ruilen van postzegels, sigarenbanden, prentkaarten enz. Zaal Tivoli. 14 u. B.G.J.G. Gezinswandeling met opdracht. Samenkomst Huize Sint Pieter. 15 u. The Old Chap: instuif. Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. De Wuitens, Sta tionsstraat. Berlare. In de processie werd ook kei waardevolle Sint-Martinus beeld,e meegedragen door de leden van de Heemkundige Kring (jj) Deejay Dany De Groot Dany Tas), samen met de burgemeester en het schepencollege tijdens de opening. Deejay Dany De Groot is de jongste kandidaat voor het kampioenschap van België. Hij heeft niet alleen veel steun van de Vlaamse artiesten, maar werd ook gevraagd door de BRT voor de Baccara-beker deze zomer aan de kust. Maandag 13 juni 13.30 u. K.A.V. Center: wandeltocht langsheen rustige wegen Vertrek aan Den Bond. K.A.V. Moerzeke: wandelen. Samenkomst op het dorp. 14.45 u. Vrouwengroep praatnamiddag. Markt 4. 14 u. K.B.G. Rust na arbeid H. Hart: fietstocht naar Driegoten en Den Bunt. Gepensioneerden Middenstandsbond: kaarten. Zaal De Ring. 19.30 u. Kulturele Raad: algemene vergadering: de puntendos- siers zijn ter inzage van de verenigingen van de Kul. Raad. tot 20 uur. 20 u.: K.A.V. Moerzeke: joggen. Samenkomst Vier Gekroonden 'fotokring Imago- beoordeling van Fotomap O.V.U. Diaprojectie van dia's van de Grote Prijs van België F.F. Lokaal. Kulturele Raad: algemene vergadering. Feestzaal Gemeen tehuis. Dinsdag 14 juni 13.30 u. Vrouwengroep: joggen. V.P. plein. 14 u. K.B.C. Center: kaarten. Den Bond. 18.30 u. Bujin VTB Jiu Jitsu: training. Qen Bond. 19 u.: Ju Jitsu Kabuto: training. Zaal Volkshuis K.W.B. H Familie: volleybaltraining. Turnzaal Broekstraat. 19.30 u. V.M.B.V. Schoonmaaktips voor onderhouden van weefsel, door Mevr. De Geyter. Zaal De Ring Judoclub Jitsu Kwai: training voor veteranen. Sporthal De Wuiten 20 u. Vrouwengroep Primitief dansen. Klokhuis The Old Chap: volleybalrecreatie. Sporthal De Wuiten. Woensdag 15 juni 13 u. K.B.C. Rust na arbeid H. Hart: kaarten. Zouaaf. 14 u.: K.B.C. Rust na arbeid H. Hart turnen. Zouaaf 15.30 u. K.B.C. Rust na arbeid: H. Hart: volksdansen. Zouaaf. 18.30 u. Judoclub Jitsu Kwai: training voor kinderen. Sporthal De Wuiten. Karateclub Chikara: training. Gemeentelijke turnzaal. 19 u. Buurthuis 't Hofken: ontmoeting en ontspanningsavond voor iedereen. De specialist in maatwerk. De laagste prijzen a Schuimrubtjer, Late*. Staalveren. Super-Bultex. Bergemeersenstraat 18. AALST 053-70.02.# le prijzen der matras» 'ENDERMONDSE RIJSCHOOL WIELEWAAL 'S HEERENBOSCH Berlare. In de H. Sakramentsprocessie te Berlare stapten niet minder dan 300 deelnemers Op zaterdag 11 juni en op zondag 3 juli doet Wielewaal 's °P- De chiro beeldde het tema van de verzoening uit (jj) Heerenbosch aan plantendeterminatie in Baasrode-Broek. Sa menkomst telkens te 9u aan de kerk van Baasrode-Centrum. Laarzen, platengids en loepe zijn gewenst. Op donderdag 21 juli organiseert de Wielewaalafdeling een fietstocht doorheen de Faluintjesstreek. Samenkomst aan het station van Buggenhout te 14 u. Terug omstreeks 20 u. VP De Buggenhoutse VP-leiding zoekt geïnteresseerden die zich tijdens de zomervakantie als moniteur willen inzetten. Ook niet- Buggenhoutenaars zijn welkom. Informatie kan verkregen wor den bij Raf Lambrechts, Vidstraat te Buggenhout. Op 1 en 2 juli 'e.k. wordt een voorbereidend weekend te Dworp georgani- 20 JAAR SOCIALISTISCHE GEPENSIONEERDEN TE BAASRODE Op 11 juni viert de Vlaamse Federatie van Socialistische Gepensioneerden, afdeling Baasrode, zijn twintigjarig bestaan in de zaal Volkshuis, Grote Plaats 1 te Baasrode. Het feest vangt aan om 15.00 u. Berlare. Ter gelegènheid van de jaarlijkse H. Sakramentsprocessie versierde de gebuurte V Hoogstraat het kapelletje met een zandtapijt (jj) In de Breestraat te Sint-Gillis-Dendermonde opende Landsman, na die k Buggenhout, een nieuwe drankendiscount. Er waren heelwat vooraanstaanden op de openingsreceptie. V.l.n.r. schepen Thérèse Van Gucht, raadslid Jan Mannaert, schepen Patrick Van Cauteren, zaakvoerder Manu De Landtsheer burgemeester Albert Cool, schepen Marcel Borms, oud-schepen Petrus Ver- helst en de Buggenhoutse burgervader Adolf De Landtsheer. Landsman is een drankendiscount die niet alleen zeer lage prijzen afficheen, ouc maar die bovendien een onuitputtelijke gamma bieren en wijnen kan aanbieden, in Uiteraard zijn er ook frisdranken en alles wat bij het serveren van een goed p/aj»a te pas komt.

De Voorpost | 1983 | | pagina 18