Frans en zoon Buyst, Cyriel Van Driessche, Georges De Wilde, Alfons Van Driessche, Julien Van Hecke, Norbert Van der Linden en Cyriel De Westelinck zegevierden op de halve fond Petrus en zoon Boeman, Cyriel Abbeloos, Cesar Dauwe, André Peeters, Alfons Van den Stock, Alberic De Ridder, Jean Van den Bossche, René Van Puyenbroeck, Georges Vercruyssen, Gaston Robeyn, Marcel De Decker en Placide Joris bezitten de goede Noyonkwaliteit Honoré Props kopman op de Brive vlucht 28 - 10.6.1983 - De Voorpost DUIVEN In de Wase Scheldekant was het Cyriel De Weste linck die met de le en 10e prijs sterk speelde bij de ou de duiven uit Dourdan. Francois Stuer met de 2e en 7e kreeg ook zijn deel en dat mag ook gezegd worden van Ghislain Nicque met de 4e, 6e en 9e. Vroege duiven voor Roger en zn Mees, gebroe ders Van Landeghem, Ame- de Sannen. De gebroeders Van Landeghem kwamen aan hun trekken bij de jaar lingen met de le en 4e. Goe de prestaties van de hokken Godelieva Cap, Polspoel- Van de Walle, Frangois Stuer. Cyriel De Westelinck, Ghislain Nicque (7e en 8e). Amede Sannen en Jozef Robert. Te Zele-Berlare werd bij de oude duiven de Etampes- vlucht gewonnen door Cy riel Van Driessche voor Gil bert Van Assche en Gilbert Van Miegroet, die er de 15e, 16e en 21e prijs aan toevoeg de en de beste series won. Verder vroege duiven bij Van Winckel-Van Herrewe- ghe (4e en 7e), Frans Sic- hien, K. en zn De Beule, Van Doorselaere-Christiaens, Philemon De Bruycker, Fr. en R. Samson. Bij de jaarlin gen was het Gilbert Van den Durpel die op kop stond voor Van Winckel-Van Herrewe- ghe, Philemon De Bruycker, Petrus Melis, Cyriel Van Driessche, Georges De Wil de, K. en zn De Beule, Rudolf Goossens en Ferdinand Roels. In het Nieuw Verbond der Denderstreek waren Frans en zoon Buyst eens te meer de blikvangers met de oude duiven uit Dourdan. Ze won nen de le, 8e, 14e en 15e als vroegste prijzen. De ere plaatsen gingen naar Geor ges De Wilde, Robert De Wachter, Roger Thierens. Henri Van Kerckhove, het hok Octaaf Brondeel (de a- bonnee op de mieze tot 1.000), Noel Rasschaert, Ju lien Galle, Emiel Pletinck. In de reeks jaarlingen stond er geen maat op Georges De Wilde, die het kopman schap waarnam voor Roger Thierens, Noel Rasschaert, Julien Galle, Paul Poppe, Henri Van Kerckhove, Gas ton Baert (7e en 10e), Hok Octaaf Brondeel, Mare De Coster. In de Ware Dendervallei een Dourdan succes voor Julien Van Hecke met de le en 4e prijs bij de oude duiven en te vermelden resultaten voor de kolonies Cyriel Pop pe, gebroeders Peersman (3e en 8e), Raoul en zn Galle (5e en 14e), Dr. Van Caeter, Jean Pierre Lemmens, ge broeders Michiels (9e en 15e), Emiel Cobbaut. Bij de jaarlingen wonnen Steen- houdt en zn de hoofdprijs voor Julien Van Hecke, Louis Van Vossel, Frans Pauwels. Frans De Vijlder, Eric Van Hauwermeiren, gebroeders Michiels, Jean Van den Bos sche, De Corte en zn, Louis De Bondt. Te Schellebelle-Kalken Te Zele-Uitbergen speelde Georges Christiaens het klaar om met de jaarlingen een dubbelslag te lukken. Het was een bevestiging voor de konditie die zijn ko lonie reeds gans het seizoen aan de dag legt. Vroege ou de duiven voor Troch-Ru- pus, Georges Bosteels (3de en 7de), Van Winckel-Van Herreweghe, Theofiel De Vleeshouwer, Gilbert Van den Hof (10de en 11de). Een kollektief goed resultaat voor Van Doorselaer-Chris- tiaens met de 4de, 6de en 9de). De ereplaatsen bij de jaarduiven gingen naar Re- my Van Hauwermeiren, Ce- sar Bosteels, Van Doorslaer- Christiaens (4de en 8ste), Willy Christiaens, Petrus Seymortier, Gustaaf Van Hespen. Theofiel De Vlees houwer en Gerard De Wan del. Te Buggenhout Den Belg stond er geen maat op het hok P. en zoon Bosman met de 1ste en 2de bij de oude duiven en de 1ste. 2de, 4de en 9de prijs bij de jaarlin gen. Een knap resultaat voor Albert Bosman bij de oude duiven met de 3de, 7de en 9de plaats en ook voor Frans Peeters met de 4de, 5de en 8ste prijs. Vroege duiven voor Henri Vergou wen en Leona Van Hoore- beeck. Bij de jaarlingen na uitblinker Boeman ook nog ereplaatsen voor Adolf De Smet, August De Blander, Frans Peeters, Petrus De Backer. Albert Bosman en Pierre Van den Schrieck. De ioage duiven kreeg Pierre Van den Schriek als win naar voor G. en R. Willockx, Petrus De Backer (3de en 8ste), Edmond De Kerpel, Gilbert Van den Abbeele. Willy Van Zeebroeck, Mauri ce Van Ransbeeck en Karei Goeman. stond er geen maat op de Etampes prestatie van Gas ton Bettens met de le, 3e, 4e en 6e bij de oude en de le, 3e, 4e en 8e bij de jaarlingen uit Etampes. De gebroeders Renneboog klokten de 2e en 10e en Jules Van Laere de 5e en 9e bij de oude duiven. Vroege jaarduiven nog voor het hok Brondeel en de ge broeders Renneboog in de reeks jaarlingen. In de St.-Niklase Verbroede ring stond er Etampes op de rol en bij de oude duiven bevestigden De Wit-Van Bunderen hun eerste prijzen seizoen. De sterkste opposi tie kwam van René Van Gaever, Willy Van Vlier- berghe (3e en 5e), Edward Van de Vijver, Roger Aerts, Norbert Van der Linden, Marcel De Colvenaere, An- theunis-Van Goethem, Frans Lardinois, Felix Smits, Marin-Dullaert. Pe trus Aerts, De Kegel-Wieme. Bij de jaarlingen was de ere prijs voor het hok Norbert Van der Linden, dat het haalde voor Hugo Van Huf- felen, René Van Gaever, Jo zef De Coster. Willy Van Vlierberghe. Fernand De Wael, Emmerie Maes, Gas ton Hendrickx, Germain It- terbeke. Van Vlierberghe- Plaquet. Bij de duivinnen trok Norbert Van der Linden de eerste prijslijn nog even door voor Edward Van de Vijver, Emmerie Maes, Gas ton Heyndrickx, Heyrman- Vergauwen (5e en 7e), Al fons Van Remoortel, De Wit- Van Blinderen. De Etampes in Union Waas land werd bij de oude dui ven gewonnen door Felix Verniers voor Pieter en Elza De Bruyne, Michel Van den Steen, Gustaaf Robijn, Ric hard Aper, Julien Mels, De Meester-Genbrugge, Bul- teel-Vereecken, Marcel De Maere en Raes en zn. Bij de jaarlingen mikte Alfons Van Driessche in de roos voor Gustaaf Robijn, Rene Van Gaever, Bulteel-Vereecken, Alfons Jacobs (5e en 9e), Marcel De Maere, Maurice Ott, Rene Heirwegh en Raf Luyckx. Bij de duivinnen was het eveneens Alfons Van Driessche die op kop stond voor Gustaaf Robijn, Bulteel-Vereecken, Marcel De Maere en Maurice Ott. De Tours vlucht in Union Waasland ging bij de oude duiven naar de tandem Van Vlierberghe-Plaquet voor Rene Van Gaever, Maurice Segers, Urbain De Maere, Jozef Van Remoortel, Heynze en zn, Michel Van Pete- ghem, Bulteel-Vereecken, Julien De Smet, en De Smet- De Vuyst. Bij de jaarlingen was Eric De Hert het num mer één voor Berggracht en zn (2e en 7e), Urbain De Maere, Desire Acke, Norbert Van der Linden. Rene Van Puyenbroeck, De Vuyst- Deckx, Marcel Vercauteren en Baert-De Pauw. De Tours vlucht te Lokeren ging naar Raoul en zoon Verstraete, die daar ook nog de 5e - 7e en 8e prijs bijklok- ten. Vroege oude duiven voor Desiré Acke, Alfons Verstraeten, Prosper Bae- tens, gebroeders Meulewa- ter, Albert Bollaert, Gebroe ders De Pauw, De Kegel- Wieme, Kamiel de Zutter (12e en 13e). Ongena-Van Hecke wonnen bij de jaarlin gen voor Raoul en zn Ver straete. die met de 2e, 6e, 8e en 9e prijs sterk presteer den. Dat deed ook Désiré Acke met de 3e, 10e, 11e en 13e. Kopduiven voor Willy Couvreur, Georges en Mare Missegers, Hilaire Jonckheere en Leon Ver meulen. BENO Duivensport. Cyriel en Roger Van Driessche wonnen i Zele een eerste prijs uit Etampes (gvw) Duivensport. Ongena-Van Hecke behaalde de Tours zege te Lokeren Duivensport. Alfons Van Driessche won bij Union Waasland de eerste prijs uit Etampes (c) Duivensport. In het Hieuw Verbond der Denderstreek won Georges Dewilde de eerste prijs uit Dourdan (c) Duivensport. Frans Buy. kreeg de eerste prijs ui Dourdan in de N.V.D.D (gvw) Te Opdorp-Malderen was het de tandem Marievoet- Van Waeyenbergh, die het beste resultaat op zijn aktief kreeg met de 1ste, 4de en 9de prijs. Vroege duiven voor Maurice De Smet, Frans De Mayer, Frans De Blander, Alfons Van Opstal, 6de en 10de, Frans De Bondt en De Vadder en zoon, Frans De Blander zwaaide met de bloemen bij de jaarlingen voor de gebroeders Van Zon de (2de en 5de), Iron Van den Bergh (3de en 4de), Van Ako- leyen en zoon; De Vadder en zoon, Frans De Bondt, Ka miel De Fauw, Karei De Ble- ser. Met de 1ste, 2de en 8ste prijs maakten Van Hoofstad en zoon een goede beurt bij de piepers. Vroege jong- skens voor De Vadder en zoon. J. De Cock, Iron Van den Bergh, Van Opstal en zoon. Karei De Bleser, J. De Mayer. Te Berlare klokte Petrus Seymortier bij de oude dui ven de 1ste en 10de prijs. Vroege meldingen kregen we door voor Roger Merckx, Frans Sichien, Etienne Buy- le, Charel Van Kerckhove, Van Malderen-Merckx, Ka miel De Bruyne, Gebroeders Geeraert. Urbain Vermei- ren. Cesar Dauwe won bij de jaarduiven voor Jean Valck, Gilbert Temmerman, Bastiaens en zoon. Kamiel De Bruyne, Emiel Pletinck, gebroeders Geeraert, Spaer- keer-De Rop, E. Van Hau wermeiren. Michel De Rick. Te Overmere klokte Julien Roelandt de 1ste en 2de prijs en vroege duiven voor Al- bert Van Hecke, André Vle- minckx. Oscar Stevens. Gustaaf De Maesschalck zet zef De Donder. Te Giembergen- Appels - Ha mme - Oudegem zaten er Duivensport. Te Berlare won Petrus Seymortier de eerste prijs uit Noyon (gvw) de eerste prijzen bij de jaar lingen achter zijn naam voor André Vleminckx, Albert Van Hecke, Arthur Van Driessche en Maurice Bra- cke. Te Baasrode-St.-Amands - Sint-Gillis - Moerzeke. nam Francois Kinders bij de oude duiven de hoofdprijs voor zijn rekening. Zijn buurman Zander Putteman was de grote kaskraker met de 3de, 4de, 9de en 10de prijs. Van Steen en zoon konstateerden de 2de en 8ste. Vroege dui ven voor Edward Hermans. Omer Quisquater en Louis Van Vossel. Bij de jaarlin gen won Sylvain Verstrae ten de vlucht voor Frans Pauwels, Jean Becqué, Jozef Annerel, Omer Quisquater, Severien De Busschere, Van Damme en zoon. Jozef Van Keer, Theo Saeys, Robert Meskens. Bij de jonge dui ven troonde André Peeters boven elkeen uit met de lste, 4de en 7de prijs als vroegste meldingen. Ook Van Landeghem-Jacobs met de 2de, 3de en 6de prijs kwa men sterk op het voorplan. Jan Waumans, Louis Goris, en Van Geert en zoon (9de en 10de) klasseerden zich bovenaan. Stockt de winnaar voor Ro- Van Nieuwenhuyze en zoon, Henri Palet. Bij de jaardui- ger De Beule en Philemon Cyriel Van Hoorde en Soe- ven was het Eddy Smet, een Staes. Jozef D'Haen en taert-Leeman. Eric Lauwaert sterk spelende kolonie, die Hoens-Van Dooren. Bij de was de primus bij de jaar- de lste en 10de prijs won en jaarlingen kwam de beste duiven en in zijn spoor zaten de omlijsting was voor Jozef uitslag van Gerard Roels Frangois Saey, Albert De Van Moer (2de en 7de), Louis met de lste-en 2de, verder Both (3de en 6de), Emiel De Bollaert, Amedé Sannen, vroege duiven voor Alfons Bock, Michel Bracke, Alberic Luc Smet, Werner Van Moens, Frans Segers en Jo- De Ridder, M. Van Nieuwen- Raemdonck, Ghislain Ni- huyze, Alfons Becqué en M. cque en August De Rijcke. Van Herreweghe. Bijde jonge duiven de lste, 2de en 4de voor Frans Scheers en vroege prijzen Te Lede-Mmzote stonden ï~r F.™ "SST m bij de oude duiven een lste de nummers 1 en 2 bij do me 8 n prijs in voor Cyriel Abbeloos oude duiven achter de naam q en de Appelse Gabriel Van van Van Malderen-Merckx. Limbergen nam de 2de en Urbain Vermeiren was num- Te St.-Gillis-Waas - De 6de prijs voor zijn rekening, mer 3 en Alfons Van Malde- Klinge kwam Georges Ver- Vroege duiven voor Baziel ren nam de 4de en 5de prijs cruyssen met de snelste duif Poppe, André Van Acker, voor zijn rekening. Prosper aan bod voor Georges Wer- André Van Uytfanghe, Frans De Pauw haalde het bij de rebroeck (2de en 8ste), Cy- Desmet, Jan Verberckmoes, jaarlingen voor Basiel Pop- riel Buys, Albert Van Daele, Richard Idens en Omer Van pe. Alfons Cool, Maurice Gaston Stael, Jozef Goddart, Hautte. In de kategorie jaar- Uyttendaele, en Charel Henri De Schepper, gebroe- lingen triomfeerde Ray- Smekens. Bij de jonge dui- ders De Cauwer, Marcel De mond Steveninck met de ven was Jean Van den Bos- Block. Kessels-Blommaert lste en 9de prijs. André Van sche de uitblinker met de waren bij de jaarlingen pre- Uytfanghe was goed voor de lste, 4de, 6de en 8ste prijs, sent om de lste en 6de prijs 2de en 10de en ook Louis Vroege prijzen voor Ray- te konstateren. Een deel van Roels. André Van Acker (4de mond Van den Snickt, Albert de begeerde prijzenkoek en 5de), Alberic Pieters, Eeckhoudt, Laurent Galle. ging naar Georges Ver- Marc Burmas en Frans De Van Malderen-Merckx (7de cruyssen, Achiel Maes, Mar- Smet kregen hun deel van en 9de), Albert Van der cel De Block, gebroeders de prijzenkoek. De jonge Borght. Willaert (5de en 7de), Geor- duiven kregen St.-Quentin ges Werrebroeck, Theofiel onder de vleugels en dit be- O 5e Boey en Roger Daelman. tekende een sukses voor Pierre Pauwels met de lste en 7de prijs. Duiven vooraan ^as ,1L" - - - R.n. «I® «I»»™" B»"é DaV,d voor Kamiel Van de Put- Edward Roelandt, Ver- In het Verbond Waasland was de hoofdprijs bij de ou- in de klassering van René De Keyser, Jozef De Grauwe, Verhelst-De Vlieger, André Van Acker, Edmond Ley- baert, Henri Van Laere, Jean-Pierre Lemmens en Francois Kinders. Te Stekene zorgde Roger Van Vlierberghe voor de lste prijs bij de oude duiven laeckt-Van Aerde. Alfons Ja- en hij werd het dichtst be- cobs, (5de en 9de), Georges dreigd door Theo De Moor, Brams, René Van Gaever, Theo De Deter, Alfons Pie- René David, Frans Van Pe- teghem, Albert Pieters, Ed- ters. De jaarlingenvlucht ward Vaerewijck, Albert Te Buggenhout-Lebbeke - Gesters, Lucien Janssens. Albert Van Vlierberghe en Roger Vercauteren. Een uit blinker bij de jaarlingen voor Albert Meeussen met werd gewonnen door Ver- laeckt-Van Aerde. voor Frangois Janssens. Frangois Sint-Gillis haalde Em Van Van Broeck, Joz Van As. Paul den Abbeele bij de oude dui- Van Roeyen. Hugo Van ven de kop en in zijn spoor Moer, Omer De Winne. Mar- de lste en 2de prijs. Vroege noteerden we H. Bosteels, cei 5e Maere, Petrus Van jaarlingen op de hokken van Kamiel Philips, Jules Man- Dosselaer en Alfons Jacobs. Theo De Moor. Henri Per- naert (4de, 5de en 10de), Ju- Bij de duivinnen waren het soon, Hubert Vercauteren. les en zoon Callaert. Marcel 00k Verlaeckt-Van Aerde Albert Van Vlierberghe, Jo- Waegeman, R. Cooreman met kopprijzen voor Robert zef Van Tricht, Theo De en J. Quisquater. Met de Van Stappen. Omer De Win- Moor, Albert Baert, en De- lste en 9de bij de jaarlingen ne, Marcel De Maere (4de en nijs-De Bruyn. De jonge dui- kwam H Quisquater goed 10de). Petrus Van Doorsse- venvlucht was een kolfje uit de verf. Vroege duiven iaer, Harry De Rudder, Al- naar de hand -van Gaston voor Frans De Wolf, J. Quis- fons Jacobs, Frangois Jans- Robijn, die ze op zijn naam quater, Kamiel Philips, Jos sens, Alois Thierens. De jon- schreef voor Willy Van Goe- Van Brempt en ook in die ge duiven werden binnen- them, Astère D'Hollander reeks een sterke kollektieve gehaald door René Van (3de en 5de), Frans De Block, prestatie van Jules Man- Puyenbroeck, voor Albert De Omer Hesters, John Van naert met de 6de, 7de. 8de Dobbelaer. E. Van Daele, Doorselaer, Stroobant, Ge en 10de, Bij de jonge duifjes Frangois Janssens. Roger broeders Mels en August won Jos Philips de vlucht Van Beek. Isidoor Geleyn. D'Hollander. voor F Cooreman, Jos Boe- Frangois Van Broeck, Mees laert, Jean-Marie Van Pete- sens en zoon en Marcel De ghem. Van Vossole-De Fey- Maere met de 9de en 10de ter, (5de en 9de), André Phi- prijs klokte twee duiven in lips, G. Jacobs (7de en 8ste) de toptien, en P. Verbraecken. duiven waren Jozef en zoon Roels. die met de lste. 5de, 14de goed presteerde. Jozef en zoon Vincke. Benoit De Waele, 3de en 4de. Gerard Roels 6de, 8ste en 10de en Freddy Segers, die de vroeg ste prijzen In de Sint-Niklase Ver broedering was het Placide Joris die de vroegste oude duif klokte voor Edward Van de Vijver. Ghislain Nicque, August Van Peteghem, Leon De Kraey, Maurits Kuse, Vereecken en zoon, Edward De Wolf, Alois Geerinck en Benny Van Bogaert Bij de jaarlingen stond R. Gerin op kop voor Karei Heyrman. Delacourt en zoon. Jozef Luyckx. Van den Bossche en zoon (5de en 6de). A. Helle- broeck, G. Varendonck, Alois Van den Branden, Pe trus Van den Bossche. Karei Heyrman won de duivinnen- prijskamp voor Jozef Luyckx, Van den Bossche en zoon (3de en 5de), G. Vaeren- donck (4de en 6de), Albert Pijl. Vereecken en zoon, Omer Van Craenenbroeck, Gustaaf Martens. Verdoodt en zoon met de lste, 9de, 12de, 14de, 17de als vroeg ste aanmeldingen kregen hun jonge duiven goed naar huis. Vroege duiven voor Ju lien De Roover, Eddy Van Daele. Roger en zoon Corne- lis. Jozef Van Raemdonck, Marcel Laureys, Theofiel Vinck, Gustaaf Verberck moes. Jozef Van Raem donck. Te Dendermonde-Zele luk te Paul Matthijs een dub belslag bij de oude en jaar lingen. Vroege oude duiven voor Frans De Swaef, Fred dy Segers, Jozef en zoon Duivensport. Julien Roelandt won uit Noyon te Overmere Te ^amme Elversele (gvw) Zogge, was Alfons Van de Te Haasdonk nam Ghis- Te Schellebelle-Kalken lain Nicque de lste en 10de Vincke (4de en 6de), Paul klokte Alberic De Ridder de prijs voor zijn rekening en Matthijs klokte ook nog de lste en 6de prijs bij de oude daartussen klasseerden zich 5de en 8ste prijs. Bij de jaar duiven. Vroege prijzen voor Frans Truyman, Roger De lingen ereplaatsen voor Julien De Winter, Eric Lau- Backer, Gerard Thoen. Ame- Frans De Swaef. Freddy Se- waert (3de en 8ste), Maurits dé Sannen (5de en 8ste), Jo- gers. Jozef en zoon Vinck De Rijcke, Roger Dhondt, zef Van Moer, Eddy Smet en (4de en 5de). Bij de jonge Te Kemzeke klokte Marcel De Decker de lste en 7de prijs bij de oude duiven en in de kopgroep noteerden we eveneens de namen van Herman Ferket, Karei Van Doorslaer, Jozef Van Seve- ren, Victor De Clerck, Ar- mand Behiels. Lucien De Detter. Prudent Van Goet hem en Antoon Schouwaert. Marcel De Decker bevestig de zijn goede prestaties bij de jaarlingen met de lste en 8ste. Te vermelden presta ties bij Florent De Kindt, Al- bert Braem, Frans Van Haut te (4de en 6de), Karei Van Doorselaer (5de en 9de), Frans Meerschaert. Emiel Van Damme In de kategorie duivinnen klokte Nathalis Van der Stoelen de lste en 4de prijs en ook Roger De Kmdt, Frans Van Hautte en G. Stevens stonden daar bo- In de Verenigde Maat schappijen te Temse won August De Munck de vlucht bij de oude duiven voor Van Mele en zoon. Van Over- schelden-Maten (3de en 4de), Livien Van Ra« donck, René Verboomen, bert Verleyen, Albert Dl Cleen (8ste. 12de. 13d«J'< 14de. 19de en 20ste). Joi Bruggeman, Polspoel-V< de Walle. De jaarlinge vlucht ging naar Michel Dl Ja' Roeck voor Lucien De Roecl bi Mijs-Peeters (3de en lOdsl bei Theo Van Puyenbroeck en 5de), Frans Derkinder Verdickt-Pauwels. Wen De Rechter. Jozef Brugg» 1 man. In de reeks jonge dl ven haalde Willy De Wn de kop voor H. en L. Bla maert, Theo Van Puy broeck. Jozef Bruggen» Omer Verdickt (5de en 6d Derd. Manestatter, To Temmerman. Julien 1 Cleemput en Cyriel meulen. Honore Props uit Serskffl klokte de snelste duif is streek, die we verslaan de nationale vlucht uit ft ve. Zijn duif maakte 1.093 «in m. en provinciaal is dit a «j. 6e prijs. C, Te Dendermonde dus Hoo re Props als winnaar v<x Jozef Van de Voorde, Raot en zn Galle, Yvonne Po* man. Jozef De Schouw* 0 Leon Keppens. 6e en 8e, F: ger Drieghe. Etienne 1 Rauw en Honore Props de lijst aanvoerde, sluit o de toptien. In het Land van Aalst 5 voorzitter Octaaf De Brul ook de lijsttrekker en in tij spoor zitten Herman Van< Sijpe, Walter Van Durrr» Frans Eeckhout, Alfons Vi Gijseghem, Alfons en i Van Leuven, Desire Van dj Snickt. Alfons Bauwensl] en 10e), Leon Bruylandt. Te St.-Gillis-Waas Mare Lemahieu de blikvc ger met de le, 3e en I' prijs. Bij de vroegste meldingen verder Jozef I Coster, Antheunis-Van them, Willy De Mayer. Ca nelis en zn. Romain V? schueren en Marin-DullW Te Lokeren stond Desire r- ke op kop voor Van Heen Mestdagh, Raoul en zn V« straet, Adhemar Lerno.l ward Coppens. Roger Quickenborne, 1^ Dhondt, Georges en f* rjj Missegers. André Van Hoecke, Dirk Van J deghem.

De Voorpost | 1983 | | pagina 28