4» René Duym, Lucien Heirman, Charel Geerinck, Johannes Dierickx, Roger Van Den Eynde, Adolf De Beule, Leon imekens, Albert Van Nuffel, André De Vriese, Jozef Poppe n André Van Avermaet in de belangstelling om hun iuievrainresultaten! Eddy Smet, Jozef Adriaenssens, Marcel De Block, Albert Thuy, Gilbert Smet, Remi Smet, Beck-Maes en Georges Van Bunder Wase Quiévrainspecialisten Bp Jan D'Haese uit Aalst Noyonwinnaar mo9W1 DUIVEN De Voorpost - 10.6.1983 - 29 Buggenhout Den Belg likte Johannes Dierickx in roos bij de oude duiven ir Ludo Van Belle, Ri- rd Van den Broeck (3e en i), Louis Van Spitael, ie De Proft, Frans Van Louis Van Gucht, ir Mertens en Frans en Deproft. De jaarlingen- "it werd gewonnen door Van de Plas voor iene Van der Vreken, Van Ingelghem, itienne De Proft. Louis Van lucht, Prosper Meltens, Ju- bok Joos (7e en 9e), A. Luy- art en Jozef Van Nieuwen- ove. Bij de jonge duiven raaide Johan Lievens de spter voor Jos. Vos, Etien- e De Proft, Prosper Meltens (e en 5e), Firmin Van de (6e en 10e), Robert Man eer», Cesar Peel man en Pe- asj Brusselmans. I Opdorp-Malderen maak- de tandem Bogaert-Lau- ns een goede beurt met de 2e prijs. Kopduiven oor Raymond Herreman, Van den Bossche, Robert èimeiren (5e, 9e en 10e), mis De Donder, Raymond Duivensport. Hiemans e" v•- - Broeck. Ie W i«r r „i Duivinnen Kamiel VDe sPec'a^1 Cyriel Van der den Branden (9e cuw speelde flink Haeghen was primus bij Ze- üduiven met de le eiT% U'De Snelvliegers (gvw) ijs als resultaat. Vroege pont, Dooghe-Helaert. Bij de ihren voor Robert Vermei- jaarlingen klokte Koen De d. Laurens-Bogaert (3e en Leenheer de eerste prijs J, Eric De Saeger, Jacques voor Modest Van Hauwe, sier, Albert Ots, Karei De Oscar Maes, Cesar Dauwe wer en Jos Bettens. Hugo (4e en 6e), Bastiaens en zn., les klokte de snelste duif Maurits Meys, Maurits De tor Karei Goossens (2e en Backer en Jozef Triempont. Theo De Raes, Marcel Te Grembergen een dub- i Backer. Jos Vermeir, Mar- belslag voor Charel Gee- IBuys, Louis De Schrijder, rinck, die zowel bij de oude i Van Hoof en Movtouw duiven als de jaarlingen de [bruggen. winnaar was. Vroege oude n Denderbelle stond Wil- duiven voor Gustaaf «d Van Vossel op kop bij Verberckmoes, Marcel Van ^Jcude duiven, maar Louis Driessche, Adolf Louis, Ru- den Abbeele met de 2e dolf De Donder, Cesar Boon, 3e prijs maakte een goe- Wim Van Acker, Charel Ost beurt. Knappe resultaten (8e en 9e), Theofiel Verstrae- i Hendrik Pots en Fran- ten. Na winnaar Geerinck int iRobberecht. Bij de jaar- volgden bij de jaarlingen n, Al ;en kwam de beste pres- Rudolf De Donder (2 en 7e). van Hendrik Pots met Albert Vermeulen, Jean le en 3e prijs. Sterke Dauwe (4e en 5e). Kris Van itaties voor André Schel- Uytfanghe, Pieter De Bra ins, Benoit Pieters en Jo- bander. Alois Mertens en Tackaert uit de Bree- Theofiel Verstraeten. Jan iel Dfcat De melker in de kij- Verberckmoes was paraat loecl bij de jonge duiven was om de snelste jonge duif te lOdel bert De Cock met de drie klokken voor Comeel Van k (4di sta prijzen. Vroege dui- Hautte (2e en 8e), Gustaaf leren s voor Adolf Bourgeois en Verberckmoes (3e en 9e). An- /erttf®s Cooreman. dré Van Acker (4e en 7e). Appels demonstreerde Wilfried B<x>n, Jozef De Duym de sterkte van Munck en Gebr. De Bra- duiven met de le en 9e bander, i. Goede prestaties voor Te Wieze ging de eerste prijs bij de oude duiven naar landt met de 2e en 3e prijs kwam goed aan zijn trekken en vroege duiven voor Frans Willems, Peelman-Van Her- reweghe (5e en 9e), Ely De Vriendt, Reginald Van Goet- hem, Frans Ringoot, Van Ex- tergem en zn. Te Overmere mocht Gaston De Waele juichen met de ereprijs bij de oude duiven. Kopprijzen ook voor Hippo- liet Haentjens, De Maes- schalck-Dhondt, Alois Sey- mortier en Frans Pieters. De le en 4e prijs bij de jaarlin gen voor E»e Maesschalck- Dhondt en ook Petrus Van Deckhove met de 2e en 3e kwam er goed uit. Paul Sey- mortier was 5e. De Maes- schalck-Dhond» wonnen bij de piepers voor René Dhoog- he, Theo De Geest (3 en 4e) en Gustaaf Dauwe. Te Hamme De Trage Vlucht was de ereprijs bij de oude duiven voor Adam Dheer en hij klokte sneller dan René Van Moeseke. Jozef Goossens, Omer Van Haut te, Albert Verschelden, Jozef Moeseke, Lucien Moeseke, Remi Wouters, Jozef Van 10e). Diezelfde Jozef Van den Branden kwam er bij de jaarlingen als eerste uit voor Jozef Audenaert (2e en. 10e), Adam Dheer (3 en 4e), Charel De Geest. Remi Wouters, Triphon Omen, Eric Vaerendonck, Alois Kin der. Ook de naam Jozef Van en 6e), Hector Vercauteren, Quintelier en zn., Danny Van Puyvelde, Hubert Ver cauteren, Aimé Van Aver maet, Gilbert De Witte. Bij de jonge duiven haalde Gil bert Van den Hof de beste uitslag met de le, 4e en 10e. Vroege duiven voor Luc Van Elsuweghe, Jozef Dhollan- der (3e en 9e), Mare De Bade, Vriese de blikvanger met de le, 2e, 4e, 5e, 8e, 11e en 13e prijs. Raf Van der Sypt wond de le, 6e, 12e, 14e en Frans Van Cauteren (7e en 10e) en Michel Boone. In het Dendermonds samen spel won Theofiel Segers de le prijs voor de gebroeders Van Weyenberghe, Pierre Collier, Jean Vercammen markt feest voor Jozef Poppe en feestvieren mochten ook Guido De Block, Roger De Langhe, Romain Stroobant. Van Hauwe en zn., Omer en zn. Van Gendt, Veldeman en zn., Maurits De Mol. Robert Van der Strickt kreeg de jaarlingenpalm en kopprij zen voor Gerard Van der Stuyft, Theofiel De Vlees houwer. Cyriel Van Leuven, Gustaaf Van der Heyden, Omer en zn. Van Gendt, Al- bert Elegeert. Jules Van Lae- re, Maurits De Mol en Ro land Janssens. Deze laatste uit de verf met de le en 2e bij de oude duiven en de le prijs bij de jaarlingen. Vroe ge oude duiven voor Louis Dhondt, Gustaaf De Wilde, Marcel Van den Berghe. Vroege jaarlingen voor Louis Dhondt, Marcel Van den Berghe, Luc De Maes- schalck. Gaston Schiettecat- te. Bij de duivinnen won Cy riel Van der Haeghen voor August Van Mieghem, G. en A. De Maesschalck, Louis Dhondt. Luc De Maes schalck. Albert Rombaul was primus bij de jonge dui- Alfons Velee (7e en 8e), Gil- Van Gucht en zn. Een goed bert De Witte. De Corte en resultaat bij de jaarduiven zn. begonnen met de 6e prijs voor gebr. Van Weyen- maar zorgden voor een zeer berghe met de le en 2e prijs, opgemerkte prestatie. Daar Kopduiven voor Van Nieu- waar de andere liefhebbers wenhove, Jean Verwammen geduld moesten oefenen om en De Ridder. De piepers een duifje thuis te krijgen, wonnen ze 31 prijzen van 47 duiven. Te Schoonaarde zwaaide Al- bert Lievens met de bloe men voor Jozef D'Haese, vlucht werd een succes Van Hoef-Vereecken met de en 2e prijs. Daman-Die- Duivensport. Maurice Van Ransbeeck en Jef Van Den rickx waren derde en verder n***""f'ï'l.'j r fV* r Van Lae- "roec'c a'tlJ" g°ed voor vroege prijzen uit Quiévrain (c) vroege duifjes voor Van Lae- re-Vereecken en Van Nieu- Maurice Van Acker en Au- wenhove. gust Marissen (4 en 5e). Luc Te Schellebelle werd het bij kwam met zijn jonge duiven goed aan zijn trekken met de gusi marissen ia en oe/. luc woiu ubi dij 7 Wesemael was de winnaar d* ""de duiven een potjes. hov6 beg.n S me! de S en 4e prijs goed naar huis en vooraan op de uitslag ston den Theofiel De Vleeschou- wer. De Both-De Pauw, Luc Coppens. Stefan Erauw en gebr. Bontinck. Te Zele De Snelvliegers kwam Jules Christiaens bij de oude en jaarlingen goed ven. Jules Dierickx-Vissers kwam er goed uit met de 2e, 3e en 7e. G. en A. De Maes schalck moesten met de 4e, 5e en 6e en 8e prijs zekei niet onder doen. Robert De Brabander en Rita De Wan del sloten de rij bij de eerste tien. Te Zele-Huivelde klokte Eu- geen Baert bij de oude dui ven de le en 2e prijs. Met de 3e en 5e was Gaston De Vijlder goed voor de le se rie. André Van Avermaet won de 4e en 6e prijs. Bij de duivinnen won Georges Van de Wielle de vlucht voor Eu- geen Baert, André Van Aver maet (3 en 8e), André Bruyn- ooghe, Prudent Anné, A- chiel Coeckelkoren. De jaar lingen was Georges Van de Wielle de nummer 1 voor Eugeen Baert, Alois Tem merman. André Van Aver maet, Gaston De Vijlder, Jo zef Lauwaert, Jozef Van Bo- gaert. Prudent Anné, André Van Avermaet, Oscar Van Lent. Bij de jonge duiven speelde André Van Aver maet zich in de kijker met de le, 2e en 10e prijs als aan loop. Vroege piepers bij Adolf Heirweg. André Bruynooghe, Francois Van Daele, Gilbert Dheer, Ge rard Haentjens, Jaak Van de Cauter. Roland Callaert. Te Lebbeke Centrum waren het De Num en zn. die het snelst klokten bij de oude duiven voor Paul De Proft, gebr. Albrecht, Frans Van Langenhove, Albert Walrae- vens. Ev. en L. Mertens. Ju les en zn. Callaert. Arthur Bogman, Frans De Wit en Leon Van Sande. Jules en zn. Callaert stond boven aan, op de jaarlingenuitslag voor Jan De Nul, Leon Sic- card, Raoul Antoons, Louis Van Rossem en Kamiel De Proft, Frans Philips, Frans Van Langenhove. Frans Bourgeois, Victor Van Mal- der. Bij de jonge duiven de le en 5e prijs voor Roger Louis en verder vroege prij zen voor de hokken Victor Van Malderen, Jozef Hofman (3e en 9e), Frans Cooreman, Damiaan Pissens, Roger Buslot, Prosper Goossens. Jozef De Vlieger. Beno den Branden als kopman bij v a de duivinnen voir Remi bewaren Van Brempt Duivensport. Bij de Weerstandsduif uit Dendermonde D.D. 13de J< .1-V( ugg» e di Wr duivinnen voor Remi oewaren van orempi en Verhaevert steeds de glimlach (c) Wouters. Triphon Omen, bij de jaarlingen en in zijn Onselaere en zn., Frangois spoor klokten Maurice Van De Clercq (5e, 6e, 7e en 8e). Acker, Octaaf Boelaert, René en zn. De Clercq (9e en Louis Van de Wiele en Jozef 10e). Roger Van Havere Dhaese. Edmond Van Keer triomfeerde bij de jonge dui- was de nummer één bij de ven voor Frangois De piepers voor Jan Luyckx, Clercq, Remi Wouters, Jozef Poppe, De Dijcker en zn. en Audenaert, Jozef Van den Laurant Gallo. Branden, Maurits De Wilde, Te Baasrode-St. Gillis-Moer- Omer Van den Eynde, Mau- zeke was Albert Van Nuffel rice Coen, Prudent Baert en de winnaar voor André Spi- Omer Dheer. tael, Judook en Jozef Deb- Te Hamme De Reisduif mik- baut. Alb. Quisquater, Leon te Frans Vinck in de roos bij Verheyen, Armand Rochtus, de oude duiven voor Pierre André Van Hautte, Hubert Dhollander, Pierre Dhollan- Ost, Oscar De Winter en Gil- •O®5' mensport. Charel Gee- eerste uit Quiévrain xJfGrembergen (c) bokken van Mare Burms, Raoftaaert-Govaert. Paul Po« Hauwe. Jan Verhaegen, _j«i &>r De Paepe (6e en 8e), 8e, Bj tra?ois Kinders en Fra ai» Van Hauwe. De jaar- de winnaar bij de jaarlingen ,ps d dwvlucht ging naar Mare voor Paul Van Haver, Ray- Gustaaf Van Hoof (le en 8e), voor Frans Van Damme (2e en 4e). Jozef Beeckman (3e en 9e), Frans Van de Velde, Paul Bosteels (6e en 7e), Gaston De Smet. Bij de jaar lingen was Walter Van Goe- de behaalde resultaten (c) them nummer 1 en gingen de ereplaatsen naar Cle ment De Smet, Philemon Van der Jeught, Paul Bos teels (4e en 7e), Frans Van de Velde, Frans De Smet, Arthur Cami (8e en 9e), Gas ton De Smet. Een goed resul taat bij de jonge duiven voor Paul Bosteels (le, 5e, en 10e), Luc Roelants (2e, 6e en 7e). Cesar De Ridder (3e en 4e), Leon Van Inghelghem (8e en 9e). Te Moerzeke-Kastel nam Ro ger Van den Eynde bij de oude duiven de le en 5e prijs voor zijn rekening. Vroege duiven vielen er ook op de hokken bij René Ver meir, Henri Van den Broeck, Albert Van Hoey, PierTe Ser- tijn, Bernard Vercauteren. Richard Vermeir, Albert Stobbelaers en Louis Wuy- tack. Jozef Van Geyte was Duivensport. Dit Denderbels trio met o.m. Kamiel D'Hooghe en Christiaens poseerde zo fier als een gieter na Te Bolsele-Puivelde boek- Te Sint-Gillis-Waas haal- te Jozef Adriaenssens een de Marcel De Block zwaar vluchtzege voor Verlaeckt- uit en hij mikte in de roos Van Aerde, Victor Walgrae- voor Marcel De Potter, Thuy ve (3de en 10de), Marcel De en zoon. Leonard Van Over- Maere, Omer De Winne (5de meiren. Omer Van Puyvel- en 8ste), Georges Brams. de, Willy De Maeyer, Van Rudy Baert en Joris Stuer. der Poorten en zoon. Alfons André D'Hollander won zo- Verbeke, Achiel Maes, Van wel de ereprijs bij de jaar- Laere-De Rouck, Johan De lingen als de duivinnen en Witte klokte de snelste jaar- Victor Walgraeve was twee- ling voor Willy De Maeyer, maal tweede, met nog een Gebroeders De Cauwer, 8ste prijs bij de duivinnen er Jean Pissens, Theofiel De bovenop. Goede jaarlingen- Boey (5de en 9de), Achiel prestaties voor Alfred Maes Maes, Gebroeders De Block, (3de en 5de), Omer De Win- Armand Cappaert en Gas- ne (4de en 6de), Omer ton Marin. Een duivinnen Thoen, Theo De Better, Van eerste prijs voor Willy De Eetvelde en Georges Van Maeyer, Marcel De Block Hecke. Duivinnen ereplaat- (2de en 7de), gebroeders De sen voor Omer De Winne, Block, Agnes Moorthamers Alfred Maes (4de en 5de), en Gaston Marin. Bij de al- Marcel De Maere (6de en lerjongsten presenteerde 9de), Gaston Brams en Raf Leonard Van Overmeiren de Van Hoornick, René Van winnaar en hij ging daar- Goethem zat met de uitslag mee Julien Liefooghe, Wil- van zijn jonge duiven op ro- mer Van der Heyden. Robert zen met de 1ste, 5de en 9de Van Bunderen, Marin-Dul- prijs. Goede resultaten ach- laert, Gilbert Windey, Remi ter de namen van Alois Tie- Buytaert, gebroeders rens, Leopold Baert, René Scheerders en Kegels-Van Te Kemzeke speelde Gil bert Smet de hoofdrol met de lste, 7de en 9de bij de oude In de Sint-Niklase Ver broedering waren het Beck- Maes die wonnen bij c der. Jozef Laureys. Roger De bert Willaert. Michel Van Graef. Bij de jaarlingen was Damme voerde de lijst aan Van Damme-Steels de uit- bij de jaarlingen voor Gil- blinkers tandem met de le, bert Willaert. De Schrijver- VanGaver,Theo*De'Defter" Puyvelde! Van de" Vijver- 4e en Se prijs. Kopduiven Ost, Hugo De Backer. André Callebaut, Daniel Seymor- Cornelis vooraf, voor Pierre Dhollander en Van Hautte, Bernard Huyle- tier en Eric Hooft. Emiel Verberckmoes. Pierre broeck. Van Landeghem-Ja- Dhol lander kwam er al goed cobs (7e en 9e), Oscar De uit bij de jonge duiven met Winter en Amandus Claes- de le en 5e prijs. Van Dam- sens. De piepersvlucht was me-Steels (2e en 3e) en Al- een Van Keer aangelegen- Te Stekene won lange af- Te Haasdonk zijn het Eddy standsspecialist De Wit-Van Smet en Ghislain Nicqué die Bunderen de hoofdprijs bij fred De Graef waren mei- heid met de le en 8e prijs er beuk ingooien. Eddy de oude duiven en bewees kers met vroege jonge voor Henri, de 2e prijs voor Smet was de eerste prijs- daarmee de kwaliteit van duiven. Jean-Pierre en de 3e voor Te Zele Eerlijk Duurt Langst Jean. Vroege duiven op de klokte Gilbert De Witte bij hokken van Adriaenssens- de oude duiven veruit de Van der Sypt, Cyriel en Ser- snelste duif voor Roger De ge Van Malderen. André Baere, Jaak De Malsche (3e Van Hautte, Elisius Jans en 7e). Pol Van Lembergen, sens en Muysewinkel en zn. De Corte en zn., Hubert Ver- Te Buggenhout-Lebbeke-St.- cauteren, Cyriel Van der Gillis een sterk resultaat Haegen, Louis Dhondt, Dan- voor Judook en Jef Debbaut ny Van Puyvelde. Bij de met de le, 3e en 4e. Vroege jaarlingen was het nog duiven voor Robert Man- uit oo "ro». die een sterk seizoen 11 het maken is. Liefheb- alst die vroeg klokten wa- Bru; 1 Ely Van Damme (2e en i Guy Dierickx (3e en 6e), Van a i*0!U Burms, René Duym. r Cooreman, Man- Vi W-Govaert, John Assens Bij de jonge dui- 'an d' •"hreeg Frans De Smet de "late duif thuis voor Al- dt. f^heurms (2e en 7e), Cam- wc "man en zn., Alois Van likve ">*6. Theo Verwaeren, i «nek Hillaert (6e en 10e), afl 11 Van Dooren en Benoit )Ze|l 1 Roy er,. G1 1 wlare stond Lucien Cj "innan bij de oude duiven n Vf de meest begeerde prijs mond Sertijn, Henri Van den Broeck, Roger Van den Eyn de, Paul Van Haver, Bernard Vercauteren, Cyriel Sae- rens, Albert Van Hoey, An dré Peelman. Freddy Pee- ters speelde zich met de le en 6e prijs in de kijker bij de jonge duiven. Basiel Clinck met de 2e en 4e moest zeker niet onderdoen. Vroege jon ge duiven bij Georges Van Haver, Peelman-Vergau- wen, Pierre Sertijn, André Peelman, Adolf Colman en André Aubroeck. Te Oudegem ging de hoofd prijs bij de oude duiven naar Adolf De Beule voor Theofiel n Segers, Em. en Jef Dierickx, al lae: "'®r zijn naam voor Cesar Cyriel Abbeloos (4e en 9e), (2e en 5e), Gaston Hed °l®an, Maurits Van Mal- Vs 'W. Frans Sichien, Remi no. 1 '•"nek, G. Arbijn, Koen er Vi 'l^nheer en Victor Sigin. juin 81 Van Hauwermeiren M: JJWteerde met een eerste i de sterkte van zijn jon- La 'duiven kolonie voor Ar J' Van Malderen, Ger- 10* Braeckman, Jean "fit (4e en 8e), Erwin De we (5e en 7e), Bas- ""n en zn. Jozef Triem- wed. Jozef Cool, J. en Zn. Verhelst, Jozef De Wilde, Jo zef Lambrechts en Geert Philips. Em. en Jef Dierickx wonnen de jaarlingenvlucht voor Gaston Reyns, Jozef Walraevens. Theo Segers, J en zn. Verhelst. Marcel Cool, Cyriel Van Malderen, René De Ridder, Verbeke- Verdickt, Theofiel Segers. Kamiel Van Limbergen maar eens Leon Smekens naert, J. Claessens, Van die de eerste prijs achter zijn Raemdonck. Veireman, Bog- naam schreef voor Jules man en Van den Bossche. G Boons, Petrus Steeman (3e Tilburgh was de winnaar bij de jaarduiven voor J. Bes- sems. J. en J. Debbaut. Ro bert Mannaert, Emiel Jacobs (5e en 7e), Moens-Blinde- man. Jozef Philips en Marcel Waegeman. De jonge dui ven vlucht betekende een zege voor de tandem Ver- meulen-Meersman en ver der kopprijzen voor F. Coor eman, R. Van Doorslaer, R. en zn. De Man (4e en 5e), J. Dubois (6e en 8e), J. Roelant. L. Hesters en Moens-Blinde- man. Te Uitbergen een vluchtzege bij de oude duiven voor De Schoenmaeker en zn. voor Paul Christiaens. Frans Ste vens, André De Vriese (4e en 8e), Sylvain Rasschaert, Re mi Van Hauwermeiren en Madeleine Piscador. Raf Van der Sypt speelde het bij oude en jaarlin- een all-round hok. Vroege gen en nog een bronzen ere- oude duiven voor Albert plaats bij de jaarduiven. Thuy, Edward De Geest, An- Ghislain Nicqué klokte een dré D'hollander, Albert Fer- heel pak vroege duiven met ket, Remi Verstraeten. Piet de 2de en 4de bij de oude Maes (7de en 9de), Petrus De duiven en de 2de, 4de, 5de Maeyer en Frans Van Pete en 7de prijs bij de jaarlin- ghem. Bij de jaarlingen de gen. De andere vroege prij- lste en 6de voor Albert Thuy zen gaan bij de oude duiven en de 2de voor André Dhol- naar Albert en zoon Mer- lander en verder in de top- tens, Louis Bollaert, Gabriel tien Albert Ferket, Albert De Keersmaecker. Schip- Baert, Johan Van Doorse- pers-Vön Havere, Henne- laer, Gerard De Cock, Cyriel man-Broeckman, Gerard Van de Velde en Omer Za- Vriesakkers. Bij de jaarlin- man. Albert Thuy won bij de gen nog kopduiven op de duivinnen en André Dhol- hokken van Cattoir-Pieters, lander had de 2de, 3de en Willy Peersman, Gilbert 4de prijs. Hector Van Van Cauteren en Roger Van Boxelaer zwaaide met de Hese. Jan De Clercq kreeg winnaarsbloemen bij de jon de jonge duiven, bloemen ge duiven en hij klopte daar voor Jozef De Keersmaecker. mee Theo De Moor, Gaston Petrus Meersman, Theofiel Robeyn, Etienne Clapdorp, De Corte, Van Hul, Vaere- August Dhollander, Ghis- wijck, Gilbert Stuer (6de en lain Rotthier, Abdon Van 8ste), Frans Eycken, Roger Gasse. Albert Hesters, Ro- Pieters en Temmerman-Bau- ger Dhooge en Willy Van wens. Hoey. duiven en de lste, 3de, 4de de duiven voor Ghislain Ni- en 5de bij de jaarlingen, cqué. Van den Bossche en Vroege oude duiven voor zoon, Alois Geerinck, ge- Florent De Kindt, Karei Van broeders Fierens, August Doorslaer. André Van Eet- Verbraecken. Eduard Van velde, Paul Baert, Antoon de Vijver, Roger Van Puyvel- Schouwaert, Frans De Jon- de. Marcel Noens, Van ghe, Raymond Moortha- Puymbroeck, Van Acker. Bij mers. Ereplaatsen bij de de jaarlingen en duivinnen jaarduiven voor Georges de overwinning voor Van Audenaert, Edward De den Bossche en zoon. Ere- Roos. Albert Schelkens, Flo- plaatsen bij de eenjaarse rent De Kindt, Frans De voor Alois Geerinck. Leon Jonghe. Bij de duivinnen De Kraey, Theo Jacobs. Lu- vroege bestatigingen voor cien De Dobbelaer. Leon August Buytaert, Frans De -Schelfout. Robert Van Jonghe Lucien De Letter. Boxelaer, John Backeljauw, Emiel Van Damme. Jozef Alfons Van Boxelaer en Mar- Van Severen, Nathalis Van- cel Noens. Vroege duivin- der Stoelen. Wilfried Calle- nen voor Alois Geerinck, baut, Florent Bogaert, Ed- John Backeljauw, Marcel ward De Roos en Maurice Noens (4de en 5de), André Geldof. In de kategorie jon- Bellemans. Leon De Kraey, ge duiven de lste en 10de Alfons Herbots. Vereecken voor Frans Meerschaet en en zoon en Van den Bossche een opgemerkte prestatie en zoon. De jonge duiven- voor Henri Van Hoye (2de. vlucht werd gewonnen voor 8ste en 9de), en verder no- Delacourt en zoon voor Rey- teerden we ook de namen niers en zoo. Leon Schelfaut van Rudy Van Goethem, Al- was derde maar won de eer- bert Schelkens (4de en 6de), ste bon. Karei Van Caute- Oscar Meul en Albert Braem ren, Pollijn-Mets (5de en met vroege duiven. 6de), Henri Rotthier. Gus- p. taaf Verberckmoes klokten vroege duiven en Scheer- In de Verenigde Maat- l>nck-Pauwels met de 7de, schappijen te Temse demon- ^koorden tot streerde Remi Smet de sterk- "e uitblinkers, te van zijn hok met de lste, p, 5de en 6de prijs. Verdickt- Pauwels met de 2de en 9de Te Elversele was het kwamen er ook goed uit en Georges Van Bunder die bij vroege prijzen voor Karei de oude duiven op kop stond Huyghe, Albert Verschel- voor Paul Ivens. Albert Ver den. Albert Verleyen. Karei beke (3de, 6de en 7de) Baetens, André De Schep- Emiel Naudts, Wilfried En- per. In de reeks jaarlingen gels (5de en 8ste), Frans voerde Frans Mariën het Teugels (9de en 10de). Paul kommando voor Roger De Ivens speelde bijzonder Buyser, Omer Verdickt, An- sterk met de jaarlingen met dré De Schepper, Van Over- de lste en 10de prijs als schelde-Maten, Raymond bewijsstuk. Vroege duiven De Maere, Alfons Illegems. voor Wilfried Engels. Frans Jozef Van Acker, Marcel Van Teugels, Albert Verbeke. Breuseghem, Rudy Van René Buytaert. Emiei Buynder. Naudts. Ronny Maes, Roger Bij de jonge duiven stond Dhondt en José Engels. Met de prestatie van Petrus Van de lste. 6de en 10de was der Aa centraal met lste en Leon De Malsche bij de jon- 2de prijs. Hij kreeg het ge duiven alleszins de uit- meeste tegenstand van blinker. Vroege vermeldin- Michel De Rouck, Van Mele, gen voor Robert Van en zoon, Johan De Cauwer. Boxelaer, Jozef De Block. Ru- Rudy Van Buynder, Leon dy Saerens, Leon Van Raem- Van Royen. Theo Van Puym- donck. Gerry Van Bunderen broeck, Omer Dierickx, Mar- en Emiel Naudts. cel Pauwels. Beno Verbond de Toekomst en Land van Aalst Duivensport. Cesar Dauwe de melker mei de snelste haalde de eeme prijs ,e Ber_ jonge duif. Corneel Roe- arg derde wordt Herman Nijs uit klaar om bij de jaarlingen Bij de oude duiven in het Lede, op zijn beurt gevolgd de le en 2e prijs te winnen verbond De Toekomst en door hok Slots en Remi en verder noteerden we Land van Aalst gaat de zege Raes. De man uit Schoon- knappe resultaten voor An- naar.Jan D'Haese van Aalst aarde Maurits Luyckx komt dré De Vriese (3 en 6e), De die op de eerste plaats ook op de zesde plaats postvat- Schoenmaker en zn., Frans nog een schone nummer ten. Herman Nijs komt zich Van Cauteren (5e en 10e), weet te pakken. Op de 2e nog eens tonen op de 7e William Boone, Jan Melis, plaats krijgen we Gabriel plaats en Rene Cami komt Bij de jonge was André De Coppens ook uit Aalst en met de 8e en de 10e plaats "Jê aandacht opeisen. Van Zeebroeck en De Maeze- Goessens uit Lede is nog 9e. neer samen met Raes die we Bij de jaarse gaat de zege Jan De Valck uit Gijzegem - naar de uitstekende Aalster- primus met de jonge se liefhebber E. Steenhout De liefhebber uit Gijzegem die we ook op de 5e plaats wist zich op de eerste plaats terugvinden. Goed gespeeld te hijsen met de jonge. Remi heeft ook Rene Cami die met Rijsberg - Jean Pauwels en enkele prijzen kort bij elkaar Frans Schelfhout als 4e en de aandacht komt vragen. 5e zijn bij de zaak. Op de Met 3e, 6e en 7e komt hij drie erelijst van deze vlucht krij- duiven plaatsen in de eerste gen we verder nog Dellaert - tien. Goessens Vijverman is Roger Maes en Desire De 4e en verder krijgen we nog Rick. ANDRE

De Voorpost | 1983 | | pagina 29